Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226937 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1530 : 18.03.2016. 00:57:37 »
Pa nije bas tako, onaj sto dadne svoj idol drugome da ih upari, moze biti spasen ako mu ustupi superidol taj kome ga je dao. Manje-vise je nebitno ko ce imati superidol od dva igraca koja ga spoje, ako ispostuju dogovor da ga iskoriste za onoga ko bude izglasan.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1531 : 18.03.2016. 12:35:24 »
Pogledana 28.sezona

Spoiler for Hiden:
Kako luda sezona,konacno neka dinamicnija sezona,mada ni prosla nije bila losa.Tony je legenda pa odma sam ga zavolio,sve zive zeza,sprda se,laze ali je igrao odlicno.Sve potez za potezom tokom epizoda a svaki odlican i svaki lud,zasluzeno je pobijedio.Par odlicnih blindsideova je odradio posebno za Saru pa kako mi je milo bilo sto je ispala,ta merge epizoda je bila odlicna.Onda ona njegova spijunka hahahah koji car.Jos jedan blindside je bio dobar a to je LJ,dobro ga je makao,bio je prijetnja i makao ga je rano.LJ je bio veoma dobar,stalozen ali Tony skroz lud odmah ga je eliminisao iako LJ nije planirao njega da makne.Woo je legenda kako je smijesan i simpatican drago mi je sto je dosao do finala,i drago mi je sto nije Kass poveo sa sobom pa sta je onda radila omg ali neka je treba vazda neki blesav igrac.Spencer je vrlo dobar igrac,dobar strateg,dobar je u izazovima i u socijalnoj igri je dobar,citavu sezonu on je bio na dnu i stalno se spasavao,nije odustajao.Trish nije bila losa i tacno je ono sto je rekla na FTC-u sto je smirivala druge za Tonija,i uspjela je par puta da neke igrace dovede u njihovu saradnju.Zadovoljan sam ovom sezonom i nadam se da ce Tony igrati u nekoj sezoni gdje ce biti sve povratnicki igraci.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1532 : 21.03.2016. 00:14:45 »
Pogledana 29.sezona

Spoiler for Hiden:
Mlaka sezona ispod prosjeka.Bila je barem zabavna dosta smijesnih scena je bilo posebno Keitha legenda je bas mi je drag,a Alec i njegov pogled.Zao mi je sto Keith nije stigao do F3 ali dobro.Par dobrih epizoda a to su bile deseta i finale ostalo sareno.Jon i Jaclyn bili kao nesto mocni ali Jon glup svi ga lazu on im vjeruje ocekivao sam nesto vise od njega,dao je takav utisak u pocetku.Jeremy,Josh i Reed nesto pokusavali ali bezuspjesno.Missy i njena cerka nista.Stigla u finalu ali slaba je,Jaclyn isto tako.Natalie je zasluzeno pobijedila,napravila je 3 do 4 odlicna poteza posebno onaj blindside u finalu,nisam ocekivao da ce ona pobijediti jer mislio sam da ce ispasti odmah nakon sestre.Nema se tu sta vise reci.Nadam se da je Worlds Apart iole bolja sezona.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1533 : 23.03.2016. 22:31:32 »
Pogledana 30.sezona

Spoiler for Hiden:
Koliko je ova sezona bolja nego prosla.Ova sezona je bila vrlo dobra.Tu je prvo Rodney koji je vrana ali je bar bio smijesan,hahaahha on i njegov rodjendan i gubitnicki niz.Dan je meni zanimljiv sa njegovim razmisljanjima ali kako je vrijeme odmicalo sve je losiji bio.Za Tylera sam mislio da ce biti veoma dobar i on jes bio dobar ali sam ocekivao vise od njega.Shirin nista posebno kao i Siera.Will-vrana,nije zasluzio da bude u F3.Carolyn je odigrala vrlo dobro bila je mirna ali je nakako uvijek bila tu napravila 2 odlicna poteza i mozda je mogal dobiti jos jedan glas.Mike je bio odlican igrao je sa puno entuzijazma u izazovima odlican strategija dobar ali je podbacio u socjalnoj igri mislim da nije bio bas dobar ali nekolika odlicna poteza su ga izvukla i definitivno je zasluzio.Stvarno je bilo smijesno u sredini sezone on na dnu a proslu epizodu imao veoma jaku saradnju.Zadovoljan sam sezonom i pobjednikom,vjerovatno cemo ga opet vidjeti.Eto i ja sam pogledao sve sezone Survivora i kompletirao sve mada cu opet pogledati 31.sezonu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1534 : 24.03.2016. 02:16:03 »
Pogledana 6. epka

Spoiler for Hiden:
Jesam li ja jedini koji pored Tai-a navija za Skota i Dzejsona :D   Jao ala ima oni da se sastave u Merge-u  :) Barem se nadam xD

Nije li ovo rekord ,6 epizode prosle i dalje dve osobe nisu isle na TC  :)  Debbie i dalje filozofira , nervira me.Konacno se stari lisac FBI probudio  :) Peter je imao previse samopouzdanja i to ga je kostalo,volim ovakve Tribale kad pocnu da se dogovaraju u sred TCa  rofl  ;D ;D  Konacno sledece epka MERGE  fala-fala
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1535 : 24.03.2016. 12:38:28 »
Pogledao sestu

Spoiler for Hiden:
Dosta mirno tokom epizode,Peter vrana nesto pokusavao i to ga na kraju kostalo,ocajan je bio.Bilo je zanimljivo na TC-u.Sledeca epizoda merge nadam se poboljsanju.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1536 : 24.03.2016. 16:48:04 »
NA drugo razmisljanje, po meni jako los potez Aubry


Spoiler for Hiden:
Pogotovo kad se uzme u obzir da je merge narednu epizodu a i da nije, ne dovodis sebe u situaciju da u plemenu od 5 budes u definitivnoj manjini bez ikakve sanse da se izvuces i bez HIIa. Merge ce ih malo izvuci, ali svejedno vuces Petera za sobom jer je to igrac koji nema kome da se prikloni na pocetku mergea. U svakom slucaju bice interesantno.


E sad kakva je situacija:


Spoiler for Hiden:
Aubrey,Debbie,Neal,Joe
Jason,Scott,Cydney
Tai,Julia,Nick,Michelle


Od njih svih, Nealu i Scottu ne treba pobeda finansijski jer su obojica zaradila dovoljno, tj. ovaj prvi i dalje zaradjuje, sto ih cini dodatno opasnim jer nemaju taj pritisak da "moraju" pobediti. Ja navijam za obojicu + za Jasona i Juliu, prelepa je, 3 godine mladja od mene, odmah bi je zenio  ;D


E sad, prednost "brawn" plemena je sto u startu povlace Taia i Juliu. To je 5.


Ovih iz brain ima 4. Odlucivace Nick i Michelle, oni ce biti presudni glasovi i ne bih se uopste iznenadio da odu na stranu brain plemena.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1537 : 24.03.2016. 18:27:54 »
Kakva epizoda, napeto do samog kraja.
Spoiler for Hiden:
Žao mi je što je Piter ispao. bio je zanimljiv za gledanje i mislim da bi posle Merge-a bio jos zanimljiviji, ali kao igrac bio je nula. Mislim da bi trebalo da napise knjigu "Kako ne igrati Survivor" pošto je svaki njegov potez bio pogrešan. rofl
Što se tiče Jo-a, iznerviralo me ono njegovo suočavanje sa Piterom i ispitivanje u stilu FBI agenta. Došao čovek da igra Survivor - igru strategije i manipulacije, a ovamo trazi da mu ljudi govore istinu. To je isto kao kad bi sa nekim igrao šah i pripermiš mu zamku,a on kaže : " Aha. video sam zamku i poruši ti figure". Takvi igrači koji ne poštuju igru me najviše nerviraju. Bolje da ispadneš od nekog ko te je nadmudrio nego od nekog ko neće da igra.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1538 : 24.03.2016. 20:36:27 »
Pogledao sestu

Spoiler for Hiden:
Dosta mirno tokom epizode,Peter vrana nesto pokusavao i to ga na kraju kostalo,ocajan je bio.Bilo je zanimljivo na TC-u.Sledeca epizoda merge nadam se poboljsanju.
Nevjerojatan igrač  rofl rofl rofl rofl rofl

Kako volim takve igrače koji ponavljaju jedno te istu grešku. Uvijek isto igraju kao Russell i slične prevare.

Dobra epizoda, a Debbie je Kraljica. Sad je i model hahahahahha. Vrlo pametna i pozitivno luda igračica. Bilo je prije ludih igračica, ali nisu znali igrati kao Kaos Kass dok Debbie zna.

NA drugo razmisljanje, po meni jako los potez Aubry


Spoiler for Hiden:
Pogotovo kad se uzme u obzir da je merge narednu epizodu a i da nije, ne dovodis sebe u situaciju da u plemenu od 5 budes u definitivnoj manjini bez ikakve sanse da se izvuces i bez HIIa. Merge ce ih malo izvuci, ali svejedno vuces Petera za sobom jer je to igrac koji nema kome da se prikloni na pocetku mergea. U svakom slucaju bice interesantno.
Ma nema tu lošeg poteza kod ovakvih situacija. Tek ćemo vidjeti jel ovo bio loš ili dobar potez. Tek u budućim epizodama
Spoiler for Hiden:
jer ovo takva situacija ako ostaviš Obamu, opet može biti loš potez jer je merge iduću epizodu i Obama je wild card te će se okrenuti protiv njih i ako otiđe kod Beauty kojih je četiri, onda će ih biti 5 i počet će izbacivati Brains. Obama bi to napravio jer zna da nema kaj tražiti kod svog plemena.

A opet ovako su ga izbacili i sad su izjednačeni. 4 vs 4 i Scott, Jason i ona još njihova čine trojku. Očito je da će sad oni biti u mogućnosti kome će se prilagoditi jer iako je lakše njih izbaciti jer ih je troje (manje), ipak vidim kako su oni sigurni jer uvijek je tako. Većina traži te na dnu da im se pridruži da mogu izbaciti drugu većinu.

Dakle, tek ćemo vidjeti u budućnosti makar je ovo bio čisto dobar i logičan potez jer nije nikakva tajna da je Obama protiv njih.

RECAP. Dobro su to objasnili.


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1539 : 25.03.2016. 00:11:59 »
Ovaj ponovo spominje Russella , definitivno ga podsvesno voli i obozava  fala-fala
Cycling 4 life

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1540 : 25.03.2016. 18:16:37 »
Obnovljeno za 33. sezonu.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1541 : 25.03.2016. 19:10:57 »
Obnovljeno za 33. sezonu.

I 34. sezonu, snimaju se obe. Evo šta se zna o tim sezonama:

Link.

Dakle, 33. novi igrački, 34. opet neki All Stars. Ne zna se u kom će se redosledu prikazivati.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1542 : 25.03.2016. 22:16:21 »
Hm , da li si siguran da ce biti full postava starih igraca  :\)
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1543 : 26.03.2016. 03:04:56 »

I 34. sezonu, snimaju se obe. Evo šta se zna o tim sezonama:

Link.

Dakle, 33. novi igrački, 34. opet neki All Stars. Ne zna se u kom će se redosledu prikazivati.

Radujem se 34. sezoni  navijacica

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1544 : 26.03.2016. 03:45:25 »
Bilo kako bilo , nema sanse da se sakupi postava kao u 20.sezoni , to je neponovljivo.
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1545 : 26.03.2016. 08:05:37 »
Pa jaca je postava bila u 8.sezoni nego u 20oj

Offline Jessy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1546 : 26.03.2016. 11:24:34 »
Pa jaca je postava bila u 8.sezoni nego u 20oj

nije mu bio Rasel  ;)

slazem se i ja da je bila jaca postava, samo je mozda 20.sezona bila atraktivnija za gledanje.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1547 : 26.03.2016. 13:18:54 »
Pa jaca je postava bila u 8.sezoni nego u 20oj

 :no-no
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1548 : 26.03.2016. 16:41:33 »
8 sezona medju najboljim sezonama. Nema Russela

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1549 : 26.03.2016. 18:19:30 »
Pogledao prvih 5 epizoda Second Chance

Spoiler for Hiden:
Dobra prva epizoda,vrhunsko otvaranje.Ispao Vytas stvarno mi ga je zao ali je razocarao,pa kako je napao one djevojke sa jogom  :dash . Druga takoodje dobra Jeff je odigrao vrhunski ovu epizodu sve preokrenuo i stavio Shirin i Spencera na dnu kako se sve brzo promijeni,na kraju ispala Shirin i neka je bolje ona nego Spencer tu se dobro izvukao Spencer.U trecoj swap i Jeff se zeznuo pa kako los potez na izazovu koje ce ga kostati da ispane u cetvrtoj epizodi.U trecoj je ispala Peih Gee nije bila losa ali zakacila se sa blesavom Abi i to je kostalo.Cetvrta je bila dobra Jeff nesto pokusao ali Savage i Tasha shvatili da je manipulator i makli ga.Stvarno su dobar posao odradili Savage i Tasha sa dna na vrh,Savage je bas miran i pravi vodja.U petoj malo se zakacile Monica i Kimmi i odlican blindside,ode Monica,odlicno su to izveli Jeremy,Kimmi i Stephen,niko nije imao pojma da ce se to desiti.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1550 : 26.03.2016. 18:21:30 »
Te sezone su inace bile veoma zanimljive za gledanje  :-\. sakupe se 4-5 i idu do kraja , bas je bilo napeto  bez skrivenih idola i td  rofl ;D

Ako ce da sakupljaju ljude samo posle 20. sezone za 34. sezonu , hm tesko 20 komada allstars xD

« Zadnja izmjena: 26.03.2016. 18:55:15 Goran88 »
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1551 : 26.03.2016. 18:51:19 »
Pa ozbiljnije se igralo bez HIIa koji je po meni najveca glupost u Survivoru, ovo bi trebalo da je socijalna igra.


A to sto ti pricas, 4-5 se dogovore, pre je to bilo vidljivo u HvsV nego u AS jer u HvsV su villaini poizbacivali heroje na startu mergea i zavrsili posao.


Rob i Amber su prodavali ljude iz alijanse u All-Staru

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1552 : 26.03.2016. 18:56:10 »
Pa jaca je postava bila u 8.sezoni nego u 20oj
Apsolutno. Nemojmo zaboraviti da je Survivor tada bila još uvijek mala obitelj. Nije zaigralo puno igrača i izdvojit najbolje je bilo lakše nego danas. I kao što je jednom Jerri rekla, "svi smo bili obitelj i svi smo se znali" družilo se drugačije i kad je 8. sezona došla znamo što se dogodilo koliko je brutalna i surova bila. Igrački najbolja ikad sezona. Bez idola i mnogo teže. Zato svi koji su igrali govore da im je to bila najteža sezona. Mnogo prijateljstva uništeno.

8 sezona medju najboljim sezonama. Nema Russela
Apsolutno. Kad nema te prevare, sve je bolje. Jednostavno kad vidim kako svaki put isto igra, svaki put jedno te istu grešku radi pa namještanja sa idolima smiješan igrač. Njega ne mogu ni zamisliti u takvim sezonama kao što je 8.  rofl rofl rofl rofl rofl bez idola bi bio, pa pa prije mergea  :)

Al se radujem 34. sezoni. Baš me zanima koje će igrače vratiti. Možda bi mogli Tonija. Bit će mu mnogo teže igrati nego prvi put.

Pa ozbiljnije se igralo bez HIIa koji je po meni najveca glupost u Survivoru, ovo bi trebalo da je socijalna igra.


A to sto ti pricas, 4-5 se dogovore, pre je to bilo vidljivo u HvsV nego u AS jer u HvsV su villaini poizbacivali heroje na startu mergea i zavrsili posao.


Rob i Amber su prodavali ljude iz alijanse u All-Staru
Bez HIIa je naravno teže. Najjači su mi ovi koji su tek ove godine pogledali Survivor i onda prodaju muda pod bubrege čast izuzetcima kao što je Novak  smileyNO1 ali kada ti svi koji su igrali govore jedno te isto i objasne jer ipak su oni ti koji imaju uvid u sve to, onda naravno da su oni u pravu.

HII je dobar radi atraktivnosti. Atraktivnija je igra, ali atraktivnije ne znači bolje. Bez HII-a ti se moraš potrudit i kao što kaže Capone, Survivor je ponajprije socijalna igra. Survivor je došao kao sociološki eksperiment. Onda dolazi strategija i na kraju izazovi.

Još jedna preporuka za evoluciju Survivor od Cesternina. Preko 80 sati analize i razgovora samo za prvih 10 sezona  liz-liz

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1553 : 26.03.2016. 19:11:11 »
Meni su dvije najbolje sezone All Stars i Cook Islands i posle njih slijede ostale iz prvih 10.sezona mada je i Micronesia odlicna.Do 20 ima dosta dobrih sezona a od ovih novijih Cagayan,Second Chance,donekle Worlds Apart i Caramoan.

Ja bih pozvao Rob C,Briana,Yula,Mikea,Tonija,Kim,Troyzan,mozda Denise,Haydena definitivno,Jeremyja,Hatcha,Lexa,i Earla bih volio opet da vidim,onoga sa Fijija :D Bas me zanima kako ce izgledati ta 34.sezona jer ja bih sacekao jos par sezona sa novim igracima,da dobijemo neke nove igrace,kao sto je uradjeno posle All Starsa pa do Micronesie.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1554 : 26.03.2016. 19:22:22 »
Te sezone su inace bile veoma zanimljive za gledanje  :-\. sakupe se 4-5 i idu do kraja , bas je bilo napeto  bez skrivenih idola i td  rofl ;D

Ako ce da sakupljaju ljude samo posle 20. sezone za 34. sezonu , hm tesko 20 komada allstars xD
Pa ona ljiga ne bi mogla da prezivi bez hii, sto se i videlo u RI

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1555 : 26.03.2016. 20:44:50 »
O čemu pričate, jača postava u sezoni 8 nego u 20  rofl  u_jeeeeeeeeee
Pa u 20. sezoni su bili: Parvati, Rob, Russel, Amanda, Tom, Cirie, Taison, JT...
A ko je od prvih 20 igraca svih vremena igrao u 8? Samo Rob   
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1556 : 26.03.2016. 22:41:37 »
O čemu pričate, jača postava u sezoni 8 nego u 20  rofl  u_jeeeeeeeeee
Pa u 20. sezoni su bili: Parvati, Rob, Russel, Amanda, Tom, Cirie, Taison, JT...
A ko je od prvih 20 igraca svih vremena igrao u 8? Samo Rob

i Hatch ajde..  ;D
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1557 : 27.03.2016. 18:19:44 »
Lepo je jednom prilikom Hatch rekao : To nisu Boston Rob-ova pravila to su moja pravila  clapp ti_si_Bog
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1558 : 27.03.2016. 20:24:31 »
Pogledaj jos 6

Spoiler for Hiden:
U 6. blidesideovase Woo-a,Ciera se osjecala ugrozenom,Woo je jedino zabavan.U 7. merge 13 ljudi,festa.Kass ispala i stvarno je losa bila.Osma je bila odlicna,odlican blindside i odlicno je  Kelley odigrala idol i ode Savage,ja bih ga opet zelio vidjeti.Deveta je isto dobra bila izglasana Wigglesworth,bila je prevelika prijetnja i do tada je igrala vrlo dobru under the radar igru.U desetoj odlican potez Jeremyja,spasio Stephena kojeg su potpuno blindsideovali,ceh je platila Ciera,ovaj put se zeznula izabrala pogresnu saradnju i stalno kukala da neko uradi veliki potez.11. je takoodje bila dobra opet Stephen na meti odigrao prednost ali bezuspjesno Spencer ga izdao i ode Stephen,Joe se dobro izvukao ovu epizodu.Jeremy igra odlicno imao 2 idola,stit strategija funkcionise i socijalno je odlican,svi ga vole i svi mu vjeruju.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1559 : 28.03.2016. 19:39:45 »
Pogledana 31.sezona

Spoiler for Hiden:
U proslom postu sam zaboravio da kazem steta kako se zavrsila ova sezona za Terryja ali dobro.
U 12. Joe pao od umora i nije uzeo imunitet,iskoristili su priliku i izglasali ga,malo mu fali jace strategije.U 13. Abi otisla i dobro je sto je posla jer je mogla nekom ugroziti igru.U finalu odlican prvi TC potpuno ludilo,idoli,i na kraju Kimmi ode.Logican potez ali su je prozreli SPencer i Tasha,ja mislim da bi je Jeremy odveo do kraja.U drugom TC-u otisao Keith bio je dobar i zabavan.U trecem TC-u otisla Wentworth bila je odlicna ovu sezonu dala je sve od sebe.Malo se Spencer zeznuo sa onim govorom,tu dobio dosta minusa od zirija.Na kraju Tasha,Spencer i Jeremy,mozda je bolje da je bila Wentworth umjesto Tashe,bilo bi glasanje neizvjesnije ja mislim.Tasha je dobra socijalna igracica,solidna je i strateski ove sezone je bila malo slabija u izazovima dosla je do kraja i to joj je mnogo ali ajde.Spencer se stvarno promijenjio promijenio je nesto u svojoj igri od proslog puta uspio je doci do kraja ali je imao par pogresnih poteza i to ga je kostalo.Jeremy je odigrao odlicno,imao kontrolu svo vrijeme,socijalno odlican,i na kraju dobar govor i lagana pobjeda.

Tags: