Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226947 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1440 : 25.02.2016. 02:39:23 »
Spoiler for Hiden:
E sad nakon sto su izgubili mislim da joj nema pomoci (jedino da se zenske udruze)
..
Da, zbilja šteta. Baš me zanima kako će se odviti.

Inače izazov odličan i fizički težak. Caleb me ugodno iznenadio. Onaj trk po vodi hahahahha i još dvaput pogodio.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1441 : 25.02.2016. 02:44:29 »
Spoiler for Hiden:
Jao samo da nadje idol i poklopi konja Jasona koji stalno govori  da je glupa.. Ne podnosim takve likove
..

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1442 : 25.02.2016. 02:54:54 »
Spoiler for Hiden:
E jenny sama si se ukopala
...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1443 : 25.02.2016. 02:58:26 »
Tooo!!!

Ovo je bilo jedno od najčudnijih TC-ova koje sam vidio. Kakvo samoubojstvo
Spoiler for Hiden:
od strane Jenny. Ne mislim da je glupa osoba, ali ovo je bio glup potez. Nevjerojatno je koliko je toga krivoga izgovorila i pokopala se. Drago mi je zbog Alecie.

Stvarno se cura trudi i sad želim da što dalje dogura. Nije baš pametna, ali te nedostatke nadopunjuje sa željom i dokazivanjem. Idem uvijek po onome kod cura da je pametno seksi, a u njezinom slučaju kad vidim ovoliku želju i entuzijazam ma bravooo  ;D

Uskoro ocjene...

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1444 : 25.02.2016. 03:00:18 »
Spoiler for Hiden:
I Alicia u iducoj epizodi ce opet biti centar zbivanja.. Trazi se idol
..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1445 : 25.02.2016. 03:02:01 »
Ko sa zidom neko da se raspravlja. Aj navedi mi neke momente kada je on briljirao a da nije upotrebio HII?

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
Nema ih  ;)

Stvar je u tome što oni ne shvaćaju da je konzensus te publike/kritike, svih igrača i svih koji su ikad radili na Survivoru da su Robfather i Parvati najbolji igrači u povijesti. i tu sva priča završava. Dakle, status im je takav a onom šovinistu i pshiopatu Russellu nije. Daleko od toga. Sad, on slobodno može nekome biti najbolji, ali ovdje govorimo o statusu igrača, a tu su Parvati i Robfather na prvim mjestima. Činjenica  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1446 : 25.02.2016. 03:36:04 »
BRAINS PLEME
Peter 7.5 - Obama im je bio najbolji. Zbog njega su se spasili od TC-a i imao je par dobrih govora. Yes We Can
Neal 6 - bio solidan. Ocjena gore zbog izazova.
Debbie 5.5 - bla bla bla. Hahahahah, luda je i zabavna. Nema šanse za pobjedu.
Aubry 6 - kao Neal.
Josehp 6 - Kao Neal i Aubry.
Elisabeth 5.5 - bezvezni breakdwon.

Ocjena za Brains pleme: 6.1

Za prvu epizodu su dobili ocjenu 5.6

BEAUTY PLEME
Tai 7.5 - Tai je bio presmiješan ovu epizodu. Visoka ocjena zbog
Spoiler for Hiden:
toga što je našao idol, samo ga treba uzeti. Nadam se da bude
i nekako ih je uspio šarmirati.
Nick 6 - zbog izazova ocjena gore, ali apsolutno ništa drugo.
Anna 6 - isto.
Michele 6 - isto.
Julia 6 - isto.
Caleb 8 - najbolji ovu epizodu. Skompao se sa Taiom, nekako je izbio kao alfa mužjak i razorio izazov. Onaj trk po vodi hahahahaha.

Ocjena za Beauty pleme: 6.5

Za prvu epizodu su dobili ocjenu 5.3

BRAWN PLEME
Kyle 3 - apsolutno ne pridonosi plemenu niti igri. Podsjeća me na Russella. Ima uvredljive komentare, ismijava žene, a ničime nije zaslužio ostati.
Jennifer 3 - užas na kraju.
Alecia 7 - prošli put dobila jako nisu ocjenu, sad će dobit sedmicu jer je zaslužila. Uz Taia, Neala trenutno najsimpatičniji igrač.
Scot 5 - iako je sjebao izazov, ostaje na petici jer mi za razliku od Kylea se čini dosta pametnijim i može složiti razumljive rečenice.
Cydney 5 - u sredini.

Ocjena za Brawn pleme: 4.6

Za prvu epizodu su dobili ocjenu 4.8

Sad nakon završene dvije epizode kreće zbrajanje.

BRAINS PLEME
Peter 14
Neal 13
Debbie 9.5
Aubry 11
Josehp 11
Elisabeth 12

BEAUTY PLEME
Tai 11.5
Nick 11
Anna 12
Michele 12
Julia 12
Caleb 13

BRAWN PLEME
Kyle 9
Alecia 10
Scot 11
Cydney 10

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1447 : 25.02.2016. 12:48:53 »
Pogledana druga,vrlo zanimljiva epizoda

Spoiler for Hiden:
Tai je legenda toliko smijesnih scena a najsmijesnija je kad se penjao uz drvo i kaze kako Ozzy moze ovo da uradi hahahh.Otkrio je idol nadam se da ce ga dohvatiti sledecu epkuDebbie potpuno luda samo trtolja ali je zanimljiva za gledati,ne vjerujem da ce do mergea dogurati ali ko zna.Alecia me kupila sa onom vatrom sto je pravila 5 sati,nije mi nesto bila draga do tada.Obama mi se isto svidja,dobar je.Izazov dobar na kraju opet Brawn pleme na TC nisam ocekivao mislio sam da ce neko drugi.Jennifer pocela da svrlja i polako pocela da se ukopava mic po mic i na TC sve rekla sto ne treba hahahahah kako je samo lagala i na kraju mi je drago sto je ispala a sto je Alecia ostala.Dosta smijesna epizoda,polako se sve razvija.

Poceo sam da gledam i South Pacific,tek sam na cetvrtoj epizodi.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1448 : 26.02.2016. 01:09:16 »


Zna Parvatti sta valja  ;D
 
:naklon:
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1449 : 26.02.2016. 18:56:54 »
 :facepalm
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1450 : 26.02.2016. 21:18:10 »
Pogledana druga,vrlo zanimljiva epizoda

Spoiler for Hiden:
Tai je legenda toliko smijesnih scena a najsmijesnija je kad se penjao uz drvo i kaze kako Ozzy moze ovo da uradi hahahh.Otkrio je idol nadam se da ce ga dohvatiti sledecu epkuDebbie potpuno luda samo trtolja ali je zanimljiva za gledati,ne vjerujem da ce do mergea dogurati ali ko zna.Alecia me kupila sa onom vatrom sto je pravila 5 sati,nije mi nesto bila draga do tada.Obama mi se isto svidja,dobar je.Izazov dobar na kraju opet Brawn pleme na TC nisam ocekivao mislio sam da ce neko drugi.Jennifer pocela da svrlja i polako pocela da se ukopava mic po mic i na TC sve rekla sto ne treba hahahahah kako je samo lagala i na kraju mi je drago sto je ispala a sto je Alecia ostala.Dosta smijesna epizoda,polako se sve razvija.

Poceo sam da gledam i South Pacific,tek sam na cetvrtoj epizodi.
Jop ne mogu vjerovat kako se Jenny zeznula na TC-u  ;D a išlo je sve glatko.

Inače, stručnjaci objasnili uz tisuće i tisuće glasova. Zna se prva dva mjesta. 3 sata analize od ljudi koji su igrali i koji imaju doticaj s igračima  :)


David iz RI je objasnio
Citat:
One person doesn’t deserve it, so we can cut him off. The other one thanked somebody for doing it all. Who’d she thank? The guy sitting in the middle. He did everything. And most importantly, he managed to blindside Matt. And in the process of doing that he sent a message to his tribe that, “if any of you show any signs of not being loyal, you’re gonna go home.” He controlled all of you. He controlled your minds, he controlled what you did, he controlled your thoughts, you all bought it, and one, by one, by one, all of you were blindsided. A little ruthless, but brilliant.

http://www.salon.com/2011/05/16/survivor_redemption_island_finale/  :majstore

Citat:
Mariano’s greatest gift was his ability to make every player he allies himself with feel as though they were the confidant and co-conspirator who was special and wonderful and different from all the others and would never, ever be betrayed. And then: Wham!

What show did these people think they were on? At least the elapsed time between the final tribal council vote and the reading of the verdict mellowed them, and led them to admit what was already apparent to anybody who’d watch so much as a single episode this year: “Survivor” is a great and challenging game, and Mariano is the best who ever played it.

Bravo, Probst. Znalac  :drugari kada voditelj kaže koji gleda sve te igrače preko 15 godina, nema relevantnijeg čovjeka  :najbolja: tako da đžaba neki kreće. Gledatelji stalno glasaju i stalno su na prvom mjestu od ženski Parvati a od muških Robfather. Producenti i ostatak grupe koji rade glasaju i opet isto. I tako svake godine. Jebiga, teško je prihvatiti očite činjenice  kokicekola
https://youtu.be/n0CJWh-YA4A?t=254

Tako da konzensus među publikom/kritikom Parvati i Robfather  clapp drago mi je pogotovo zbog ovog videa gdje su glasali gledatelji i rekli svoje. To su činjenice. Stvarno im svaka čast

I najviše mi je drago što su za šovinista i rasista Russella vidjeli kakva je prevara od igrača. To je najbitnije jer ta pomoć koju je imao pomoću HI je nevjerojatna, a tek namještanje od onog kamermana koji mu je govorio gdje su idoli. Sve je jasno  :pametnjakovic bilo bi smiješno za gledati kako bi ispadao u sezonama bez idola. Bio bi ko bubica hahahahahha  ;D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1451 : 26.02.2016. 23:05:44 »
Ma di je Rob :D

http://entertainment.time.com/2013/10/09/jeff-probst-picks-his-top-5-survivor-power-plays/


Russell Hantz is the greatest player ever in many different aspects

http://www.thetoptens.com/best-survivor-players/russell-hantz-135088.asp

Ramona Gray listed Russell Hantz as the greatest castaway ever


He was the first player ever to find a hidden immunity idol without any clues. Before him, people waited to get a clue before they started looking for the idol, Russell just went out and looked without a clue and found it. Ever since then, people have looked without a single clue.
 ti_si_Bog ti_si_Bog

Russell Hantz ('Survivor: Samoa')
The "greatest player" in the history of Survivor chats about his time on the show.

It's 8.30. Last season premiere was a 9.7 . They may need you back on in order to save the show.  ;D ;D



Publika :



Russel had this game on lock for the entire time







itd itd itd...

Jedan jedini neponovljiji King Russell ,jedino ime za koje se zna ,od stane ljudi koji nisu gledali survivor ,pa tako i ja pre nego sto sam poceo da gledam Survivor sam cuo za njega :D  ti_si_Bog ti_si_Bog
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1452 : 26.02.2016. 23:27:41 »
Citat:
I najviše mi je drago što su za šovinista i rasista Russella vidjeli kakva je prevara od igrača. To je najbitnije jer ta pomoć koju je imao pomoću HI je nevjerojatna, a tek namještanje od onog kamermana koji mu je govorio gdje su idoli. Sve je jasno  :pametnjakovic bilo bi smiješno za gledati kako bi ispadao u sezonama bez idola. Bio bi ko bubica hahahahahha  ;D

Dosta mi je blacenja Russella. Kao sto sam vec rekao, mislim da on nikad ne bi pobedio u Survivor-u ni da igra 100 puta, ali to je zbog nedostataka koje ima u socijalnoj igri. Sto se tice strategije, on je jedan od najboljih.
Covek je uspeo da u Samoi, pleme koje je uslo u Merge sa 4 clana (a protivnicko sa 7), dovede do kraja. Tu HI nikako nisu bili od presudnog znacaja (ali su pomogli), vec njegova odlicna strategija da pronadje pukotine u protivnickom timu i iskoristi naivnost ljudi, protiv kojih igra.
U HvsV je u potpunosti kontrolisao igru. Jesu mu pomogli HI, ali ko je uspeo da onako namagarci Tajsona, ili da isprati Rob-a pre Merge-a,ili da izmanipulise clanove protivnickog tima da mu daju Imunitet.
Sandra Diaz-Twine treba da drzi njegovu sliku umesto ikone i da mu pali svecu svaki dan. Jer da nije odlucio da je vuce sa sobom do kraja, otisla bi ona jos davno. Inace, dve pobede Sandre u Survivoru su po meni najveca bruka za ovu igru.
Sto se tice njegove licnosti, stoji sve navedeno, jos bih ja dodao i nasilnik(bully). A znate ko je veci bully od njega: Boston Rob. Russel je bar iskren u tome, nekad i nije svestan da povredjuje ljude oko sebe. Ali Rob je pravi sociopata. On je potpuno svestan svojih postupaka i uziva u tome.



 
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1453 : 26.02.2016. 23:40:27 »
Gledatelji/producenti/igrači rekli svoje svake godine. Činjenica. Sve ostalo je izbjegavanje toga. Ima puno relevantnijih ljudi koji ipak gledaju i igraju survivor godinama. I podsjetnik na evoluciju Survivora od strane Cesternina i još nekih http://robhasawebsite.com/evolution-of-strategy-chapters/ preko 80 sati anaiza samo za prvih 10 sezona. Malo edukacije  :aha:

Idemo na recap. Ovaj put Cesternino i Stephen su imali live RECAP. Zakoon!!! Došao je i Penner. Hahhahaha, još su došli Tyler, Corrine, Max. Odličan live recap.

« Zadnja izmjena: 26.02.2016. 23:48:27 Mulder »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Cycling 4 life

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1455 : 27.02.2016. 12:59:09 »
Rob je najbolji ali Russell ga je dobio u direktnom duelu u HvsV

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1456 : 27.02.2016. 13:39:13 »
To i sam znaš da je Coach sjebao tako da. Zamisli da Coach nije to napravio. Ali da, naravno da su Parv i Robfather najbolji. I drago mi je da svake godine gledatelji/producenti/igrači glasaju i uvijek su njih dvoje na prvom mjestu.  :naklon:

Russell jednostavno je najgori igrač socijalne igre a u prvoj sezoni onaj optuženi kamerman koji je otpušten mu je davao hintove gdje je idol. Zato je toliko nalazio. Samim time je prevarant. Bez idola nema Russella jer ne zna tako igrati. Zato je to vrsta igrača koja ne bi uspjela u ranijim sezonama i to danas svi prepoznaju. Zbog toga mi je posebno drago  clapp
« Zadnja izmjena: 27.02.2016. 13:41:19 Mulder »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1457 : 27.02.2016. 14:36:46 »
Hah a zamisli da se u RI ROb nije upao u plemenu gde su njegovi fanovi , takoreci klinci :D Franceska , Filip i ona jos jedna su hteli da glasaju za njega u startu da su se nasle jos dve osobe bilo bi samo da pakuje kofer Rob  ho-ho  ;D
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1458 : 27.02.2016. 17:50:50 »
http://www.tmz.com/2016/02/26/survivor-contestant-guilty-crime-katrina-water/

Hahaha, sta moze drugo da se ocekuje od takve osobe.

Hah a zamisli da se u RI ROb nije upao u plemenu gde su njegovi fanovi , takoreci klinci :D Franceska , Filip i ona jos jedna su hteli da glasaju za njega u startu da su se nasle jos dve osobe bilo bi samo da pakuje kofer Rob  ho-ho  ;D
Siguran sam da bi Russell bolje prosao da je bio u Omettepe, jer to pleme kao da je bilo pravljeno za njega. Imalo je vise devojaka koje nisu bile bas najbistrije, plus ludi Filip,plus su fizicki bili slablji u izazovima.
Ali to opet nije opravdanje za njegovu losu igru te sezone.Imao je samo 2 devojke sa sobom, a potpuno se izolovao od 6 drugih ljudi u plemenu. Cak i da je nasao imunitet, ne bi mu mnogo pomogao.
Njegov problem je sto ne moze da vidi dalje od sopstvenog ega. Mislio je da mu niko nista ne moze, i zbog toga je tako prosao. Cak i kad je u toj sezoni vrbovao onu stariju zenu, da predje u njegov klan, nije joj dao ni da kaze koga bi ona htela da izbaci, pa da idu sa tim. Nego joj naredio da glasa za Ralpha, zato sto je ovaj uvredio njegovu velicanstvenost.   :ccc: Mada bih voleo da ga vidim u nekoj od narednih sezona, mozda je nesto naucio iz svojih gresaka.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1459 : 27.02.2016. 23:14:38 »
Ja mislim da nece biti vise , mozda i gresim ali od onoga sto sam video na koji nacin Jeff Probst odgovara kada neko pita nesto vezano za Russella  :-\  Mozda kad padne gledanost , mada je i sad vec pala  ;D
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1460 : 28.02.2016. 00:33:09 »
Mislim da je vreme za HvsV2  :andjelak >:dj
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1461 : 28.02.2016. 20:07:17 »
Pogledao 23.sezonu

Spoiler for Hiden:
Luda i zanimljiva sezona.Coach i Ozzy se vratili,Coach je imao dosta tezi start nego Ozzy,medjutim Coach mnogo bolje prosao na kraju.Da sad ne nabrajam bilo je dosta ludih trenutaka,izazova,poteza.Brandon je takoodje bio zanimljiv na neki svoj nacin.Cochran je meni drag,pogrijesio je sto je presao na drugu stranu ali nije se osjecao prihvacenim od svog plemena.Jedan od najboljih poteza je bio od strane Ozzija i njegovog plemena kad ga posalju na RI i uspije da pobjedi Christine i vrati se u igru 6vs6 ali na kraju Cochran sve baci niz rijeku.Coach je i dalje bio presmjesan ali je definitivno bio najbolji u svojoj prvoj sezoni https://www.youtube.com/watch?v=6WE9IhF5PBs hahahah.Dobra je scena bila u 13 epizodi kad uradi Dragonslayer potez na izazovu hahahaha.Odigrao je solidnu igru ali nije uspio da pobjedi.Albert mi se nije svidio i nije neki igrac.Sophie je bila dobra ali nisam zadovoljan sto je ona pobjedila,vise bih volio da je Coach ili Ozzy.Ovaj RI kao stvor za Ozzija sve igrace tu dere i ide dalje,falio mu je taj jedan izazov da osvoji i da uzme milionce.Bilo je stvarno smijesnih scena i trenutaka i nekoliko ludih epizoda i poteza,kad Brandon predaje imunitet XD,zadovoljan sam sezonom u globalu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1462 : 28.02.2016. 20:11:16 »
Spoiler for Hiden:
Čekaj da vidiš Brendona u FvF 2 pa da mu vidiš pravo lice. Russellov DNA  ;D

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1463 : 28.02.2016. 20:17:51 »
Spoiler for Hiden:
Hahaha mogu mislit,ali u ovoj sezoni bas cudan mislim nismo se sreli sa nekim slicnim do ove 23 sezone.Iznenadilo me sto nikog iz familije nema na reunionu i Russell onako reaguje,mada je greska sto je dosao u Survivor da ocisti Hantz prezime,barem u pocetku je tako bilo.Definitivno cudna licnost,ali vidjecu ga u FvF2.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1464 : 29.02.2016. 00:21:34 »
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1465 : 29.02.2016. 21:26:38 »
Gledam ovu 24.sezonu i pogledao prve 4 epizode i sad posle ove epizode

Spoiler for Hiden:
nisam mogao a da ne prokomentarisem odma ovu cetvrtu epizodu,mislim predati imunitet pa ovo je bio najludji potez ikad u Survivor i najgluplji.Kako ih je Jeff gledao dok su dolazili hahahahh i jos plus ona muzika ahhahah.Kakve vrane,Coltona sam donekle podnosio ali sad posle ovoga TCa jedva cekam da ode,stvarno  thumb-down .Prve tri epke dobre bilo je smijesnih trenutaka Chelsea,Kim,Troyzan i Jay su mi dobri,svidja mi se ovaj koncept One World.

To je to za sad,idemo dalje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1466 : 29.02.2016. 21:38:36 »
Joooj, One World  ;D

Meni dosta dosadna sezona, ali dala je jednog vrhunsku igračicu. Troyzan je znao biti zabavan. Colton  :facepalm

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1467 : 01.03.2016. 21:35:48 »
Parvati Shallow - uvek ovo prezime procitam "Swallow"  ;D ;D
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1468 : 02.03.2016. 01:08:37 »
I gugl se slaze  8)

Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1469 : 02.03.2016. 01:13:04 »
Kad se nema argumentata, i boli te činjenice, poteže se za očajnim potezima.

Inače, stručnjaci objasnili uz tisuće i tisuće glasova. Zna se prva dva mjesta. 3 sata analize od ljudi koji su igrali i koji imaju doticaj s igračima  :)


David iz RI je objasnio
Citat:
One person doesn’t deserve it, so we can cut him off. The other one thanked somebody for doing it all. Who’d she thank? The guy sitting in the middle. He did everything. And most importantly, he managed to blindside Matt. And in the process of doing that he sent a message to his tribe that, “if any of you show any signs of not being loyal, you’re gonna go home.” He controlled all of you. He controlled your minds, he controlled what you did, he controlled your thoughts, you all bought it, and one, by one, by one, all of you were blindsided. A little ruthless, but brilliant.

http://www.salon.com/2011/05/16/survivor_redemption_island_finale/  :majstore

Citat:
Mariano’s greatest gift was his ability to make every player he allies himself with feel as though they were the confidant and co-conspirator who was special and wonderful and different from all the others and would never, ever be betrayed. And then: Wham!

What show did these people think they were on? At least the elapsed time between the final tribal council vote and the reading of the verdict mellowed them, and led them to admit what was already apparent to anybody who’d watch so much as a single episode this year: “Survivor” is a great and challenging game, and Mariano is the best who ever played it.

Bravo, Probst. Znalac  :drugari kada voditelj kaže koji gleda sve te igrače preko 15 godina, nema relevantnijeg čovjeka  :najbolja: tako da đžaba neki kreće. Gledatelji stalno glasaju i stalno su na prvom mjestu od ženski Parvati a od muških Robfather. Producenti i ostatak grupe koji rade glasaju i opet isto. I tako svake godine. Jebiga, teško je prihvatiti očite činjenice  kokicekola
https://youtu.be/n0CJWh-YA4A?t=254

Tako da konzensus među publikom/kritikom Parvati i Robfather  clapp drago mi je pogotovo zbog ovog videa gdje su glasali gledatelji i rekli svoje. To su činjenice. Stvarno im svaka čast

I najviše mi je drago što su za šovinista i rasista Russella vidjeli kakva je prevara od igrača. To je najbitnije jer ta pomoć koju je imao pomoću HI je nevjerojatna, a tek namještanje od onog kamermana koji mu je govorio gdje su idoli. Sve je jasno  :pametnjakovic bilo bi smiješno za gledati kako bi ispadao u sezonama bez idola. Bio bi ko bubica hahahahahha  ;D

Sve je već rečeno. Igrači, gledatelji svake godine biraju i svake godine Parvati i Robfather budu izabrani. To su činjenice. Isto kao što je činjenica da je Jeff Probst izabrao njih dvoje i objasnio. Ipak je relevantiji od svih.

Tags: