Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226956 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1410 : 18.02.2016. 10:29:19 »
Ne shvatam kako je Tai u upao u "beauty" tribe, a i kad vec prave ovako "beauty" tribe smem se kladiti da su mogli naci 3 prelepe cure, ove su malo iznad proseka i to ne sve.


Navijam za "brawn" pleme, videcemo sta ce biti dalje, nemam neka ocekivanja od ove sezone.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1411 : 18.02.2016. 11:18:49 »

Ebg svako vidi ono sto zeli :) Vecina ljudi je na Russelovoj strani , razne ankete , komentari i td nije ni cudo sto je pobedio  Ruperta u glasanju publike :) tako da sve  zavisi od sklop licnosti  ljudi u poroti mozes da odigras najbolju igru u istoriji survajvora i da izvisis na kraju ako su olos ljudi u poroti , mogla je i Kim da izvisi koja je po meni odigrala najbolje  i to iz prvog pokusaja :) Ono najlakse je da se igra kad okupis vecinu na tvoju stranu

Vidis da to pisu Roobovi fanovi.
Nikako da prebole kad ga je ovaj naglavacke izbacio u HvV
Hahaha a Rob je bar pobedio. Da je bilo pravde o manje sujete pobedio bi i u All star jer je igrao perfektno i nosio celo pleme.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1412 : 18.02.2016. 11:26:26 »
Sto se tice nove sezone...niko se specijalno nije izdvojio...Motrim na  Annau, Scota i Neala...oni se jedini za dlaku izdvajaju ali nista spec...

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1413 : 18.02.2016. 11:29:05 »
Robfathera publika i svi koji su ikad radili na Survivoru od producnetana do Jeffa uvijek stavljaju na vrh zajedno sa Parvati. Svake godine kad je neko glasanje, već se zna prva dva mjesta za koga su rezervirana. To je tako. Survivor je uvijek bila socijalna i strateška igra uz izazove. Russell ima samo strategiju, a uz to je najgori socijalni igrač ikad + u izazovima je loš. Robfather kako je Jeff Probst rekao "There is no question in my mind that Rob is the single best contestant that has ever played Survivor. Nobody close. He is a triple threat. He can kick your ass physically, he's a great strategist, and as you're seeing this season, he is very good at the social game."

co2, All Stars je ionako njegova sezona. Svi mu računaju kao dvije. U RI je odigrao najsavršeniju igru u povijesti Survivora što je i skužbeno prihvaćeno, ali meni je u All Stars njegova igra nešto najsurovije što sam gledao. Igrač koji se svaki put promijenio kad je igrao. Cijeli svoj aspekt igre je mijenjao za razliku od jednodimenzionalnog Russella. Ne znam tko više shvaća ozbiljno tog seksistu i psihopata. On i onaj njegov rođak.

Evo Recapa

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1414 : 18.02.2016. 14:13:17 »
Ne shvatam kako je Tai u upao u "beauty" tribe, a i kad vec prave ovako "beauty" tribe smem se kladiti da su mogli naci 3 prelepe cure, ove su malo iznad proseka i to ne sve.


Navijam za "brawn" pleme, videcemo sta ce biti dalje, nemam neka ocekivanja od ove sezone.

+ ne znam kako je ona plavusa zavrsila u brawn pleme a ne u beauty  ;D
Cycling 4 life

Offline spouk

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1415 : 18.02.2016. 15:42:48 »


Ebg svako vidi ono sto zeli :) Vecina ljudi je na Russelovoj strani , razne ankete , komentari i td nije ni cudo sto je pobedio  Ruperta u glasanju publike :) tako da sve  zavisi od sklop licnosti  ljudi u poroti mozes da odigras najbolju igru u istoriji survajvora i da izvisis na kraju ako su olos ljudi u poroti , mogla je i Kim da izvisi koja je po meni odigrala najbolje  i to iz prvog pokusaja :) Ono najlakse je da se igra kad okupis vecinu na tvoju stranu

Vidis da to pisu Roobovi fanovi.
Nikako da prebole kad ga je ovaj naglavacke izbacio u HvV
Hahaha a Rob je bar pobedio. Da je bilo pravde o manje sujete pobedio bi i u All star jer je igrao perfektno i nosio celo pleme.
Hahaha i Sandra je pobijedila,i zo dva puta.Eto vidis neki ga zovu i Robfather,a on je za mene samo jedan prevarant kojeg je lako procitati da ne kazem obican prevarant,lopovcic i bitanga.Nikad nisam volio takve osvetoljubive likove koji bi majku prodali samo da uspiju.

Offline spouk

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1416 : 18.02.2016. 15:53:42 »



Ebg svako vidi ono sto zeli :) Vecina ljudi je na Russelovoj strani , razne ankete , komentari i td nije ni cudo sto je pobedio  Ruperta u glasanju publike :) tako da sve  zavisi od sklop licnosti  ljudi u poroti mozes da odigras najbolju igru u istoriji survajvora i da izvisis na kraju ako su olos ljudi u poroti , mogla je i Kim da izvisi koja je po meni odigrala najbolje  i to iz prvog pokusaja :) Ono najlakse je da se igra kad okupis vecinu na tvoju stranu

Vidis da to pisu Roobovi fanovi.
Nikako da prebole kad ga je ovaj naglavacke izbacio u HvV
Hahaha a Rob je bar pobedio. Da je bilo pravde o manje sujete pobedio bi i u All star jer je igrao perfektno i nosio celo pleme.
Hahaha i Sandra je pobijedila,i zo dva puta.Eto vidis neki ga zovu i Robfather,a on je za mene samo jedan prevarant kojeg je lako procitati da ne kazem obican prevarant,lopovcic i bitanga.Nikad nisam volio takve osvetoljubive likove koji bi majku prodali samo da uspiju.
Jedno priznajem dobar je glumac.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1417 : 18.02.2016. 16:09:10 »
Survivor Oz je napravio 10 stvari na koje će posebno obratiti pozornost http://survivoroz.com/2016/02/17/top-10-things-to-look-forward-to-in-survivor-kaoh-rong/#comment-15067  dobar-poso

Stručnjaci objasnili uz tisuće i tisuće glasova. Zna se prva dva mjesta. 3 sata analize od ljudi koji su igrali i koji imaju doticaj s igračima  :)


David iz RI je objasnio
Citat:
One person doesn’t deserve it, so we can cut him off. The other one thanked somebody for doing it all. Who’d she thank? The guy sitting in the middle. He did everything. And most importantly, he managed to blindside Matt. And in the process of doing that he sent a message to his tribe that, “if any of you show any signs of not being loyal, you’re gonna go home.” He controlled all of you. He controlled your minds, he controlled what you did, he controlled your thoughts, you all bought it, and one, by one, by one, all of you were blindsided. A little ruthless, but brilliant.

http://www.salon.com/2011/05/16/survivor_redemption_island_finale/  :majstore

Citat:
Mariano’s greatest gift was his ability to make every player he allies himself with feel as though they were the confidant and co-conspirator who was special and wonderful and different from all the others and would never, ever be betrayed. And then: Wham!

What show did these people think they were on? At least the elapsed time between the final tribal council vote and the reading of the verdict mellowed them, and led them to admit what was already apparent to anybody who’d watch so much as a single episode this year: “Survivor” is a great and challenging game, and Mariano is the best who ever played it.

Bravo, Probst. Znalac  :drugari
https://youtu.be/n0CJWh-YA4A?t=254
« Zadnja izmjena: 18.02.2016. 16:12:25 Mulder »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1418 : 18.02.2016. 16:33:37 »
Bas tako! Moj omiljeni igrac!

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1419 : 18.02.2016. 16:40:23 »
Sve je to ok , nego se mnogo preuvelicava kao da je vazemaljac , da niko nije znao ko je Rob pa da razumem , ovako su svi znali ko je i kako je igrao ranije , tako da bi ga ja odma izglasao , mogao je odma na pocetku RI da bude izglasan jer je imao vec 3 osobe protiv sebe , jos dve da su se nasle tako razume odrasle osobe , cao zdravo , moze da bude najbolji psiholog na planeti zemlji.Da je igrao tad prvi put i da niko nije znao ko je i sta je , onda bi razumeo , ovako...ali ok razumem ljude verovatno im se svidjao Rob iz ranijih sezona i td ,
Spoiler for Hiden:
Zasto nije Rob uradeo nista iz prvog pokusaja , zato sto je njegovo pleme gubilo skoro svaki challenge i posle su otisli u merge  s dosta manji broj ljudi + je Rob otisao s onim Shawn-om koga maltene bolela ona stvar za sve , a ona crnkinja se odma prebacila kod ove druge , tako da je Rob tu dojeo leb i bdo izglasan da nije ni docekao da bude u poroti  ,isto tako i u HvV da nije bio Russell da igra protiv Roba ne bi ni bio izglasan ,jer je on isao od coveka do coveka da ubedjuje da glasaju za Roba i ubedio Jerri i Coacha , tako da ako se uvek u sezoni nadju ljudi koji su dosli s namerom da igraju protiv Roba , bio bi prvi izglasan.Tako da , ako se dosta stvari ne pogode i ne poklope, nema pobeda koliko kod da je neko dobar.
Cycling 4 life

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1420 : 18.02.2016. 17:45:51 »
Pa to bi ga izglasao, drugi ne. Ti si jedan, ocigledno je da ne igra glupo kada su svi znali kakav je a ostao je i pobedio. Msm koja ti je logika? Ti bi uradio. Ume da ubedi ljude oko sebe, pa seti se Andree i onog Mat, njegova moc ubedjivanja je ..... u All staru je uradio sve sam, apsolutno sam. Moze ko da prica sta oce, ali onako kako je igrao je brutalno a to mu nije najbolja sezona vec RI.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1421 : 18.02.2016. 17:50:26 »
Smiješno je uopće oko ovoga raspravljati. Konsenzus među publikom/samim igračima/i onima koji rade na Survivoru je da su Parvati i Robfather najbolji igrači ikada. Svake godine bude glasanje i ponovono analiziranje i svake godine njih dvoje zauzimaju prvo i drugo mjesto. I to je to.

Uopće je apsurdno Russella smatrati ozbiljnim igrače kad nema socijalnu igru, dapače, u tome je uvjerljivo najgori. Nikad se nije promijenio i u ranijim sezonama bez skrivenih idola on ne bi izdržao do mergea jer bi ga izbacili. Uvijek se spašavaosa skrivenim idolima. Robfather je imao onaj skriveni idol u RI i što napravi? Baci ga jer je siguran u sebe i zna kontrolirati druge. Uostalom, sam Probst je rekao da su objektivno Parv i Robfather najbolji. Valjda čovjek zna. Vodi Survivor 15 godina, to mu je život i zna sve do detalja. Ne samo on već tu pričamo i o ostalim igračima koji to govore. Samo se treba maknut od običnog gledanja i malo počet istraživat i slušat njihove analize, slušat intervjuje i što govore te što je točno Survivor.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1422 : 18.02.2016. 18:16:20 »
Ajde da prvo razresimo dilemu:
Ko je najbolji Survivor igrac svih vremena: Rob ili Russel?
Odgovor je:
Spoiler for Hiden:
Parvati
Sad na epizodu:
Spoiler for Hiden:
Odmah na pocetku mi se svidelo Brain pleme. Da nije Debi, bili bi savrseni. Beaty ima zanimljive likove, a sto se tice Brawn plemena - ne znam kome bi pre voleo da vidim ledja.
Sto se tice challenge-a, niko nije pomenuo Odri koja je odradila ogroman deo posla za tim.
Tai  :om: je imao sve u saci, a onda je postao tree monster, i sad je u teskoj situaciji. Nadam se da ce ostati sto duze.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1423 : 18.02.2016. 18:36:23 »
Dakle ako Probst , producenti , kriticari , analiticari , i td kazu i dodele priznanje nekome znaci da je taj neko najbolji ? Dakle uvek ko god osvoji Zlatni glubus ili Emmy nagrady od strane akademije , kriticara , analiticari , znaci da je ta serija najbolja i to zalusluzila kad se 80% publike  ne slaze s tim. Bas sam gledao i od onog sto sam video je da je veci broj publike na Russelovoj strani.Naravno da ga bivsi igrace ne vole ,kad ih je sve bacio u smece i bolela ga on stvar za njih.  8)  Tako da je stvarno smesno raspravljati.  katanaz
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1424 : 18.02.2016. 18:38:49 »
I da ,za mene je Kim najbolja  katanaz
Cycling 4 life

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1425 : 18.02.2016. 19:09:10 »
Ko sa zidom neko da se raspravlja. Aj navedi mi neke momente kada je on briljirao a da nije upotrebio HII?

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1426 : 18.02.2016. 21:15:19 »



 rofl
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1427 : 18.02.2016. 23:13:02 »
Mislim da pored nekih njenih zanimanja treba da stave znak ? Pa kad Filipu nisu verovali da je bivsi FBI Agent (sto je tako ocigledno), sto bi njoj verovali.
 
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1428 : 19.02.2016. 01:26:12 »
Spoiler for Hiden:
Nova sezona pocela tak tak.. Po ponasanju izdvajam vijetnamca Tia i volio bi da on pobjedi.
Darnell zasluzeno ispao i sam si je kriv za to.. Kao zna ronit i izgubi naocale.. pa to nema nigdi.
Alicia ispada sljedeca sigurno a od njenog tima sam ocekivao da ce pobijediti u izazovu.
Beuty tim prosjecan osim onog hvalisavog profesionalnog trenera.. Uf kako mrzim takve tipove.
Obama u njegovom timo mi izgleda kao neki vodja..
Ovoj sto je usla buba u uho pa plakala cijelu noc i pol dana nez.. Katastrofa.. Brate mili pa ako te boli valjda imaju bolnicare koji te mogu pregledati i ustanoviti dal imas nesto il ne.. Pogotovo kad joj se i krv vidila... I onda kao bubica sam aizasla i onda odvah kao spremna i puna snage.. Koje foliranje a plakala cijeli dan..

Opet na Darnella - ne podnosim kad se zali da je netko imao tezak zivot pa kao pokusavaju izazvat suosjecanje. Sta drugi kao imaju bolje zivote? (Pravi primjer je onaj sto mu kcer ima autizam.. svi misle da je agresivac posto izgleda jel tako kako izgleda).

Odmah na pocetku su ustanovili kako su uvjeti najtezi u povijesti survivora itd.. Vec traze i nude sami odgovor kako je ovo najbolja i najteza sezona..
Onda ovi koji pletu ono lisce po suncu (umjesto ko svi normalni u hladu), pa dehidriranja , naravno plakanje opet itd..
Nek jednom dovedu neke koji ce trpiti tempertaure, vlagu, kisu, hladnocu itd a ne zaljenje i plakanje.

Ocekujem vise od iducih epizoda.

Kad svi nude svoje onda cu i ja svoje kandidate za povijest survivora:
Boston Rob, Rupert, Troyzan, Ozzy, Malcom...

Naravno najbolji je:

Spoiler for Hiden:
najbolja - Parvati (nju su svi podcjenjivali a onda skuzili da zenska ima neodoljivi sarm na koji svi padaju) Nije ni bitno sto nije najbolja u izazovima vec sto rusi prepreke u razgovoru s ljudima a to i je najveca prednost jer je i sam survivor socijalna igra u kojoj sam ne mozes pobijediti.

Enjoy :D

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1429 : 19.02.2016. 01:27:06 »
Pogledao i ja pocetak nove sezone

Spoiler for Hiden:
Dosta dobar,svidjaju mi se mnogi,ovako na prvi mah mi se cini da su dobra plemena.Dosta zanimljivih likova u svakom plemenu.Istakao bih Taia koji je bas zanimljiv,posebno smijesna situacija kad kaze da pazi kako sijece drvo a kad trazi idol vadi ona mlada drveca iz zemlje hahaha.Steta sto su ga uhvatili i sada ima metu na ledjima ali nadam da ce opstati,moze biti novi Yau-Man.Zao mi je sto je Brawn pleme izgubilo i sto je Darnell ispao pored one retardirane Alecie.SStoji kjao ukopana na izazovu ova se dere na nju da joj doda djelove slagalice i onda na TC-u pise ime na onaj list papira a nije makla cep od markera  :dash .Mnogo mi je zao sto je ispao Darnell,jeste da je izgubio masku ali bih volio da je ona ispala.Zadovoljan sam pocetkom,vidjecemo kako ce se razvijati situacija dalje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1430 : 25.02.2016. 00:00:30 »
Kuc kuc ima koga?

Za dva sata nova epka. Čeka sa ju-hu.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1431 : 25.02.2016. 00:32:03 »
Ceka se :D

Daj link na kojim ti gledas (da nemoram trazit prijesnje postove) :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1432 : 25.02.2016. 00:35:54 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1433 : 25.02.2016. 02:08:04 »
Evo počelo je.

Hahahahaha pa ovo je urnebes  rofl rofl rofl rofl rofl

Ludi Tai. Red ant, red ant  rofl rofl kako je Ozzy uspio hahahhahaha. I ova Alicia  :facepalm

EDIT:

A jebote, izgleda da će cijela epizoda proći u humorističnom tonu što je super. Debbie luda. Superwoman hahahahhaahaha. Kak ju Obama zajebava i opet na kraju Tai hahahahha. Stolenkiss  rofl rofl
« Zadnja izmjena: 25.02.2016. 02:17:11 Mulder »

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1434 : 25.02.2016. 02:18:04 »
Spoiler for Hiden:
Tai do pobjede
:D
A ove
Spoiler for Hiden:
gej fore
ahahahahahahha


Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1435 : 25.02.2016. 02:22:48 »
Spoiler for Hiden:
I opet plakanje... pa dokle vise.. tek su nekoliko dana tamo.. Liz ima da ode vec u ovoj epizodi


Spoiler for Hiden:
A tek Debbie aahahhah ta se ne gasi
:D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1436 : 25.02.2016. 02:26:57 »
Sad tek vidim koliko je Liz zgodna cura, ali da, nije trebala imati breakdown tako rano iako je ta lokacija jako teška i bit će ozljeda, bit će svega.

Evo, jesi vidio Aleciu. Svaka joj čast. Ima volje, 5 sati kao ahahahhahahahah. Ali tako treba. Zamisli koje to mentalno samopuzdanje sad za tim sa tom vatrom i kokicama.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1437 : 25.02.2016. 02:28:03 »
@Mulder

Spoiler for Hiden:
Alicia spasava ... pokusavala 5 sati i upalila vatru
   :vid-ga: :neverovatno:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1438 : 25.02.2016. 02:29:16 »
Ne odustaje kakva god da je, jedna je od onih osoba kojoj uglavnom ide krivo, ali u 1 od 10 pokušaja će uspjeti. Ne predaje se i nekako mi je drago da je uspjela samo da pokaže onim teškašima.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1439 : 25.02.2016. 02:38:22 »
Spoiler for Hiden:
E sad nakon sto su izgubili mislim da joj nema pomoci (jedino da se zenske udruze)
..

Tags: