Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226943 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1380 : 09.02.2016. 21:59:34 »
Spoiler for Hiden:
Slazem se u potunosti,vjerovatno bih i ja sa njim isao do kraja da uzmem barem 100 hiljada :D.Kad vec pomenu All-Stars ja mislim da nece bit vise onakve sezone,ipak su mi oni igraci do 8.sezone najmiliji,mada ih ima dosta i posle :D.

Ceka se nova sezona,nju cu redovno pratit  drinks


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1381 : 09.02.2016. 23:34:44 »
Sklop ljudi i sreca su najbitniji #NoDebate
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1382 : 11.02.2016. 03:00:38 »
Dosta los izbor  "favorites-a" u 26. sezoni  :\) 4 osobe nemaju veze s rec favorites  :facepalm  :bokser
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1383 : 14.02.2016. 20:45:01 »
Pogledane sve sezone za malo vise od mesec dana , sta sada  :o :D :D
Cycling 4 life

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1384 : 14.02.2016. 22:47:57 »
Pogledane sve sezone za malo vise od mesec dana , sta sada  :o :D :D
Au, mogao sam ja oko 5ep po danu, ali sam se uspio ograničiti na 1-2ep na dan da mi duže traje.  :najbolja:

Sezone 11 i 12 - jedne od najboljih do sada, exile i hidden immunity uvedeni, ima zanimljivih i simpatičnih igrača, 11 mi se sviđa što nije na moru.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1385 : 14.02.2016. 22:58:46 »
Ipak je ovo svaka epizoda iscekivanje sta ce da se izdesava u narednoj epizodi , ko ce da ispadne i td pa se brzo gleda, inace da je neka serija nema sanse ovako brzo se pogleda :)

Sad slobodno mogu da guglam bez spojlovanja  ;D

Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1386 : 14.02.2016. 23:03:56 »
Naravno, ovo je jednostavno prezarazno.

Ja inače gledam live epizode. Nekako mi je zanimljivije kad diljem svijeta ljudi gledaju i još imamo chat tamo na CBS-u  ;D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1387 : 15.02.2016. 01:56:30 »
Pa dobro nije lose to ,samo trebas uvek u to isto vreme da budes spreman za gledanje ,  a to je verovatno po nasem nekad izjutra  ;D
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1388 : 15.02.2016. 02:06:12 »
Da, u 2 počinje. Kad je finale, onda traje do 5:30  ;D

Još samo malo do početka. TAR je počeo.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1389 : 15.02.2016. 02:56:37 »
Sta mislis da li ce u buducnosti da bude neka sezona s komplet povratnickom postavom ?  :) Verovatno nece skoro posto su do sad bile 8 , 20 , 31 , dok su 16 , 26 , 27 polu postava povratnika :D
Cycling 4 life

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1390 : 15.02.2016. 11:24:48 »
Mrzi me da guglam, kad krece nova sezona? :)

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1391 : 15.02.2016. 11:28:57 »
Nova sezona sad u sredu.
Što se tiče 33. i 34. sezone biće snimane na Fidžiju i jedna će imati potpuno nove takmičare, dok će u jednoj biti i starih (nije precizirano koliko).

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1392 : 15.02.2016. 12:20:29 »
Strava :D hvala na odg...

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1393 : 15.02.2016. 13:54:07 »
Nova sezona sad u sredu.
Što se tiče 33. i 34. sezone biće snimane na Fidžiju i jedna će imati potpuno nove takmičare, dok će u jednoj biti i starih (nije precizirano koliko).

Hm , najverovatnije Fan vs Favorites  ;D
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1394 : 16.02.2016. 04:32:47 »
Sad se setih kod nas je bilo 2010 godine da se na reward challengeu dobija crni ili dupli glas i biras koji ces , s duplim naravno imas dva glasa dok s crnim stavis nekome oko glave na TC-u i on ne moze da glasa , to ne bi bilo lose i Ameri da odrade  ;D
Cycling 4 life

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1395 : 16.02.2016. 14:50:24 »
Nova sezona sad u sredu.
Što se tiče 33. i 34. sezone biće snimane na Fidžiju i jedna će imati potpuno nove takmičare, dok će u jednoj biti i starih (nije precizirano koliko).

Hm , najverovatnije Fan vs Favorites  ;D

Link.
Ovo o temama sezone, naravno, nije sto posto potvrđeno.
Evo i prvih pet minuza nove sezone. Postava deluje zanimljivo, mogla bi da bude solidna sezona: Link.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1396 : 17.02.2016. 06:16:27 »
If Russel was playing Survivor today, he would've would won because people are actually giving the person who deserves it the million dollars. At least the show has evolved. I wish Russel would play again

Istina posle 20. sezone nagore su uglavnom su ljudi opraatali noz u ledja i td  :(
Cycling 4 life

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1397 : 17.02.2016. 15:01:17 »
On nije zasluzio jos uvek da pobedi, covek iste greske pravi i misli da mnogo pametmo igra. Bila mi je zanimljiva prva sezona sa njim, eventualno HvV ali nije nista naucio posle silnih ucesca. Ja mu glas ne bi dala.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1398 : 17.02.2016. 15:16:31 »
Spoiler for Hiden:
Nije pobedio zasto sto su ljudi u poroti bili baksuzi  ;D  Kako je recimo Tony pobedio , zato sto su mu oprostili i glasali , da je bila ista porota kao kod Russella nema sanse , setite se da je ta porota urnisala i onog Micka u finalnom TCu , ne samo Russella , recimo i ja da sam bio u poroti ne bi glasao za Boston Roba ako bi me izdao  , zato sto sam jednostavno takav :D
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1399 : 17.02.2016. 16:09:52 »
On nije zasluzio jos uvek da pobedi, covek iste greske pravi i misli da mnogo pametmo igra. Bila mi je zanimljiva prva sezona sa njim, eventualno HvV ali nije nista naucio posle silnih ucesca. Ja mu glas ne bi dala.

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
Ne bi on ni danas pobijedio. Ima igrača koji su igrali prljavo pa pobjeđivali, ali Russell ne shvaća da moraš imati kvalitetu socijalnu igru što on nema. Imao je prilika da se promijeni i niti jednom se nije promijenio. Jednodimenzionalan igrač koji nema navažniju stavku. Taj se ne bi snašao u sezonama bez skrivenih idola. Ispao bi prije mergea jer nam je pokazao da uvijek igra istu igru. Zato ga danas više nitko ne shvaća ozbiljno niti ga se stavlja među najbolje igrače kao što su Parvati, Robfather, Sandra, Rich, Brian...

Još malo nova sezona sve je spremno  navijacica

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1400 : 17.02.2016. 18:39:23 »
U kolili sati ide live?
Link?
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1401 : 17.02.2016. 20:01:10 »
Evo i špice: Link.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1402 : 17.02.2016. 21:38:02 »
Ebg svako vidi ono sto zeli :) Vecina ljudi je na Russelovoj strani , razne ankete , komentari i td nije ni cudo sto je pobedio  Ruperta u glasanju publike :) tako da sve  zavisi od sklop licnosti  ljudi u poroti mozes da odigras najbolju igru u istoriji survajvora i da izvisis na kraju ako su olos ljudi u poroti , mogla je i Kim da izvisi koja je po meni odigrala najbolje  i to iz prvog pokusaja :) Ono najlakse je da se igra kad okupis vecinu na tvoju stranu
Cycling 4 life

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1403 : 17.02.2016. 22:31:36 »
Crveni mi ovako odokativno deluju jace ali to naravno ne mora da znaci ama bas nista...  Oduzila se nesto ova pauza....

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1404 : 17.02.2016. 22:34:41 »
Evo linka

U 2 počinje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1405 : 18.02.2016. 02:17:48 »
Počelo je. Pogledao prvih 15-ak minuta. Ma daaaj, ova sezona će biti rasturačina. Koliko drugačiji karaktera.

Lokacija mljac, Brawn pleme mi se zasad ne čini nešto. Beauty pleme pomalo retardirano, ali Tai  rofl rofl ahahhahahahahha predobro. Nadam se da ostaje.

Brain pleme na prvi pogled solidno, ali ona Debbie već vidim da će morat malo smanjiti priču.

EDIT:

Ahahahahahaha
Spoiler for Hiden:
Tai  rofl rofl rofl rofl rofl jebem ti sve umirem. Kao, brine se za biljke, drveća i onda ovako iščupa hahahah. Presmiješan je lik. Samo su ga ovi skužili, a i prvi ženski alliance se napravio u Beauty plemenu.

EDIT 2:

U jebote  :o
Spoiler for Hiden:
ova jedna ima ušnog crva. Sad ako tako nastavi, crvić će poleć jaja tako da to mora vadit

EDIT 3:

IC - odličan prvi izazov. Težak i pametan na kraju
Spoiler for Hiden:
Brawn pleme ide na TC. Netko od ženski će ispasti imam dojam.

EDIT 4:

TC
Spoiler for Hiden:
wooow, izjednačeno odmah na početku. Svaka čast Darnellu što se izborio. Skoro je ispao i još može ispasti, ali s onim govorom je dobio barem jedan glas od one kaj je imala crva u uhu. Ali ova dvojica teškaša ne daju Aliciu.
« Zadnja izmjena: 18.02.2016. 03:20:18 Mulder »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1406 : 18.02.2016. 03:20:54 »
Nije bas zadovoljavajuc kvalitet na livestreamove :D  Preterase ga 5 pauze za reklame  :-X
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1407 : 18.02.2016. 03:30:11 »
Za 15 minuta počinje Cesterninov podcast http://robhasawebsite.com/survivor-2016-kaoh-rong-season-32-premiere-recap-review-podcast-february-17-know-it-alls/ Stephen se vratio kao sukomentator.

Sad ću uskoro dati i ocjene.

EDIT:

Spoiler for Hiden:
Ispao ipak na kraju Dernell iako je zamalo prošao.

Jako dobra i zabavna prva epizoda. Ne vidim nikoga kao pobjednika, a često znam odmah na početku vidjeti u nekoliko igrača ko bi mogao doći do kraja, ali ovdje nekako baš i ne iako ima onaj iz Brain plemena kaj radi sa sladoledom.

Uglavnom, idem na ocjene. Prvi put sam počeo ocjenjivati prošle sezone i lakše mi je tad bilo jer su bili povratnički igrači, a sad svi novi. Ali dobro pamtim detalje pa već imam u glavi slike vizualizirao si sve.

Da ponovim kako ocjenjujem. Od 1 do 10 te svaki igrač počinje od sredine. Znači od 5/10 jer čim je u Survivoru, već imaš 5 bodova. Ako neki igrač nije napravio ništa. Ni loše ni dobro, ostaje na petici. Napravio nešto loše, ide niže, a nešto dobro ide prema gore ocjena. Ovdje neće biti velikih ocjena jer nitko nije iskakao. I ocjenjujem samo za trenutnu epizodu tako da ako jedan igrač odigrao odlično, ocjenjujem ga s odičnom ocjenom. Ako u 5. epizodi odigra loše, dobit će lošu ocjenu.

BRAINS PLEME
Peter 6.5 - to je onaj doktor koji je isti kao Obama. Napravio alliance i izazov.
Neal 7 - on me se nekako najviše dojmio u ovoj epizodi. Bio glavni zadužen za stvaranje alliancea.
Debbie 4 - glavna za izbacivanje i sama si je kriva.
Aubry 5 - to je ona kaj je dehidrirala. Ništa loše niti ništa dobro.
Josehp 5 - isto
Elisabeth 6.5 - isto u tom allianceu i izazov.

Ocjena za Brains pleme: 5.6

BEAUTY PLEME
Tai 4 - presmiješan je lik. Mogao je dobiti bolju ocjenu, ali sjebao se i umjesto da je najvoljeniji tamo, sad im je glavna meta. Nadam se da će ostati.
Nick 5 - izgleda i ponaša se ko neki kreten. Ništa loše niti dobro.
Anna 6 - sklopila alliance i trenutno vode kolo.
Michele 6 - sklopila alliance i trenutno vode kolo.
Julia 6 - sklopila alliance i trenutno vode kolo.
Caleb 5 - isto kao Nick.

Ocjena za Beauty pleme: 5.3

BRAWN PLEME
Kyle 6 - dobio bi sedmicu, ali bili su na TC-u. Ponaša se ko debil, ali ova trenutna igra mu je idealna za svoje pleme. Morat će promijenit igru za merge, ali za njegovo pleme ovako pasivno agresivan mu dobro stoji.
Darnell 5 -
Spoiler for Hiden:
iako je ispao, imao je loš potez (izazov) i dobar (govor na TC-u) zbog kojeg je prikupio jedan glas, ali ipak na kraju nedovoljno.
Jennifer 4 -
Spoiler for Hiden:
yep, lošije nego Dernell. Bila je jednako loša na izazovu jer nije mogla puzle složiti i glavni razlog zašto ocjena dolje je zato što je odustala od Darnella. Glasala je za Aliciu i onda promijenila što se nipošto ne radi na početku. Tako se prepustila ovoj dvojici teškaša.
Alecia 3 - što reći
Scot 6 - isto kao Kyle
Cydney 5 - jako je slatka  ;D i nije se dala. Drago mi je vidjeti kad netko ima svoj stav i sa tim stavom bolje stoji od Alacie iako bi trebala biti iza nje jer nije odustala od Darnella.

Ocjena za Brawn pleme: 4.8

Od druge epizode počinje zbrajanje. Tad će biti sve jasnije.

Evo, počeo podcast. Lijepo je opet slušati Cesternina i Stephena.
« Zadnja izmjena: 18.02.2016. 04:02:28 Mulder »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1408 : 18.02.2016. 03:40:42 »
"I'm a mental giant."
*writes without removing pen cap*

 rofl rofl

 
Randy Bailey ‏
You have a bug digging through your ear drum into your brain?  Here, have some water! lol
 rofl

Rob Cesternino ‏
So much for Tai not wanting anybody to hurt a tree

 rofl rofl

I don't think finding an idol usually involves actually ripping trees from the ground  ;D ;D
Cycling 4 life

Offline spouk

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1409 : 18.02.2016. 10:07:24 »

Ebg svako vidi ono sto zeli :) Vecina ljudi je na Russelovoj strani , razne ankete , komentari i td nije ni cudo sto je pobedio  Ruperta u glasanju publike :) tako da sve  zavisi od sklop licnosti  ljudi u poroti mozes da odigras najbolju igru u istoriji survajvora i da izvisis na kraju ako su olos ljudi u poroti , mogla je i Kim da izvisi koja je po meni odigrala najbolje  i to iz prvog pokusaja :) Ono najlakse je da se igra kad okupis vecinu na tvoju stranu

Vidis da to pisu Roobovi fanovi.
Nikako da prebole kad ga je ovaj naglavacke izbacio u HvV

Tags: