Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226936 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1320 : 18.01.2016. 21:22:18 »
Pogledana 13.sezona

Spoiler for Hiden:
Vrlo dobra sezona na granici sa odlicnom.Malo slabija i dosadnija zavrsnica,ali sve do tada je bilo vrhunski.Stvarno odlicnih igraca dala je ova sezona kao sto su Yul,Ozzy i Jonathan.Parvati flertovala ovu sezonu mnogo vise od nje ocekujem u narednim sezonama.Yul odlican strateg,pametan,dobar u izazovima imao je tu nesrecu da se takmici protiv Ozzyja.Yul miran svi su mu vjerovali nesto tipa Jeremy jer su i njemu svi vjerovali u ovoj 31.sezoni.Imao je dobru saradnju.Nije me iznenadila pobuna od strane Candice ali jeste od Jonathana.Jonathan takoodje vrlo dobar strateg imao je par losih poteza i na kraju nije daleko stigao.U mergeu 4 vs 5 ali razgovori Yula i Jonathana o strategiji da Jonathan opet predje kod njih je bilo stvarno dobro,sta ako imam idol,sta ako bude to,hipoteticki ovo ono,odlicno.Yul stvarno brzo nasao idol nije ga iskoristio na glasanju ali zato ga je maksimalno upotrijebio sa Jonathanom da predje na njihovu stranu.Mislim da mu je to bio kobni potez jer da nije presao Yul bi iskoristio idol,bilo bi 4vs4 pa bi se mozda nesto kasnije drugacije odigralo,ovako je sam sebe zakopao.Ozzy sabija u izazovima,smijesno kako covijek pliva,samo radi toga je bio u finalu i bilo je gusto ali Yul zasluzeno.Becky nije vrijedna pominjanja jer je imala saradnju od pocetka sa Yulom i on je vukao do kraja nije imala nikakvu sansu u finalu.Moram reci da mi se ne svidja ovaj koncept od troje finalista,bolje je dva.Opalio sam ovu sezonu u 2ipo dana,donijela nam je dosta.Moram jos pomeniti Cao Boi koji je bio bas smijesan sa njegovim lijecenjem glavobolja i onim frcetima na celu,i kako je vatru palio u onom izazovu hahahaah.I najkomicnija scena je bila u poslednjoj epizodi kada su Becky i Sundra palile vatru sat vremena bez uspijeha i veli Jeff sada sa sibicama i jos pola sata nisu mogle upaliti vatru,Sundra istrosila sve sibice,koja komedija.

Sledeca Fiji ne ocekujem nista,sad vec 2 idola na Exile Islandu.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1322 : 26.01.2016. 21:15:38 »
Pogledana 14.sezona

Spoiler for Hiden:
Nisam ocekivao puno od ove sezone ali sam se prijatno iznenadio,bila je ovo vrlo zanimljiva sezona.U pocetku nista specijalno nisam se nesto udubio ali kasnije kako su iz Ravu plemena poceli da ispadaju jedan igrac mi je odmah zapao za oko a to je Earl.Odigrao je odlicno vrlo pametno,strategija mu je dobra i milo mi je sto je on pobijedio.Yau mi je takoodje bio zanimljiv i igrao je i on vrlo dobro cak je i u izazovima bio jedan od boljih,ali mi je bio miliji Earl od Yaua.Rocky je bio donekle zanimljiv nista vise od toga.Alex je bio zanimljiv imao je solidnu strategiju i plan ali su ga Earl i kompanija nadmudrili.Odlicna 10. i 11. epizoda,kakav blindside u 10. epizodi stvarno sjajno.Sta reci za Dreamza na izgled dobar ne iskvaren djecak koji je preveslao skoro sve igrace u ovoj sezoni,posebno ono sa Yauom i autom,nevjerovatno nisam ocekivao da ce ga zajebati mislio sam da ako barem zadrzi imunitet da ce glasat za Cassandru ali ne.Sve u svemu zadovoljan sam bilo je tu stvarno dobrih situacija,bilo je i smijesnih trenutaka kao Michelle padne sa one platforme ili Lisi kad pojede zemlju u trku da sto prije otkrije dvije iste stavke.Cassandra nista specijalno nije imala sansi u finalu.

Sledeca je Kina,mozda nocas pocnem.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1323 : 29.01.2016. 13:38:21 »
@Novak - E, ja gotivim Kinu. Mnogo dobrih, interesantnih igraca, dosta njih koji su se vracali ponovo... + po mnogima najbolji govor i odgovori pobednika na zavrsnom plemencu.  :)

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1324 : 29.01.2016. 14:46:32 »
Trenutno sam na devetoj epizodi nije losa ima par zanimljivih igraca,vjerovatno cu je danas zavrsiti pa pisem komentar  :D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1325 : 29.01.2016. 22:10:06 »
Pogledana 14.sezona

Spoiler for Hiden:
Nisam ocekivao puno od ove sezone ali sam se prijatno iznenadio,bila je ovo vrlo zanimljiva sezona.U pocetku nista specijalno nisam se nesto udubio ali kasnije kako su iz Ravu plemena poceli da ispadaju jedan igrac mi je odmah zapao za oko a to je Earl.Odigrao je odlicno vrlo pametno,strategija mu je dobra i milo mi je sto je on pobijedio.Yau mi je takoodje bio zanimljiv i igrao je i on vrlo dobro cak je i u izazovima bio jedan od boljih,ali mi je bio miliji Earl od Yaua.Rocky je bio donekle zanimljiv nista vise od toga.Alex je bio zanimljiv imao je solidnu strategiju i plan ali su ga Earl i kompanija nadmudrili.Odlicna 10. i 11. epizoda,kakav blindside u 10. epizodi stvarno sjajno.Sta reci za Dreamza na izgled dobar ne iskvaren djecak koji je preveslao skoro sve igrace u ovoj sezoni,posebno ono sa Yauom i autom,nevjerovatno nisam ocekivao da ce ga zajebati mislio sam da ako barem zadrzi imunitet da ce glasat za Cassandru ali ne.Sve u svemu zadovoljan sam bilo je tu stvarno dobrih situacija,bilo je i smijesnih trenutaka kao Michelle padne sa one platforme ili Lisi kad pojede zemlju u trku da sto prije otkrije dvije iste stavke.Cassandra nista specijalno nije imala sansi u finalu.

Sledeca je Kina,mozda nocas pocnem.

Baki moj ja te stigoh , zavrsavam 14. sezonu :D  naravno redom gledam  :)

jedva cekam da stignem do 20. sezone  :)
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1326 : 30.01.2016. 01:35:31 »
Zavrsena 15.sezona

Spoiler for Hiden:
Ovu sezonu nisam bas nesto dozivio,nije bila losa bilo je par nekih stvari koje su bile dobre ali to je to.James je najbolji lik iz ove sezone sprdao se,sve olako shvatao,govorio kako su svi glupi,nije iskoristio 2 idola.Amanda,Todd i Courtney taman mozda i najbolji iz ove sezone,navijao sam za Courtney jer je slatka,steta sto nema par kilograma vise,mada sam i zadovoljan Toddom kao pobijednikom.Amanda je bila solidna dobra pred kraj u izazovima,pratila Todda.Todd je otpocetka postavio svoju igru i strategiju bio je u pocetku dobar a kasnije je nako islo monotono sem onaj Jamesov blindside,definitivno je pobijedio zbog svojih odgovora ziriju,tu se dobro snasao.Nemam stvarno nesto mnogo da kazem za ovu sezonu,mislim da nije donijela nista specijalno.Bilo je dosta prosjecnih igraca i Todd se izdigao iz tog prosjeka sa par nekih poteza i odgovora na kraju.Peih Gee je vrijedna spomenuti imala je dobre planove,borila se do kraja.

Sledeca je Fans vs Favourites.Svi Favoriti su mi dragi ali bukvalno svi,bit ce zanimljivo. 

I dalje vodim :D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1327 : 30.01.2016. 02:10:25 »
Pogledana 14.sezona

Spoiler for Hiden:
Nisam ocekivao puno od ove sezone ali sam se prijatno iznenadio,bila je ovo vrlo zanimljiva sezona.U pocetku nista specijalno nisam se nesto udubio ali kasnije kako su iz Ravu plemena poceli da ispadaju jedan igrac mi je odmah zapao za oko a to je Earl.Odigrao je odlicno vrlo pametno,strategija mu je dobra i milo mi je sto je on pobijedio.Yau mi je takoodje bio zanimljiv i igrao je i on vrlo dobro cak je i u izazovima bio jedan od boljih,ali mi je bio miliji Earl od Yaua.Rocky je bio donekle zanimljiv nista vise od toga.Alex je bio zanimljiv imao je solidnu strategiju i plan ali su ga Earl i kompanija nadmudrili.Odlicna 10. i 11. epizoda,kakav blindside u 10. epizodi stvarno sjajno.Sta reci za Dreamza na izgled dobar ne iskvaren djecak koji je preveslao skoro sve igrace u ovoj sezoni,posebno ono sa Yauom i autom,nevjerovatno nisam ocekivao da ce ga zajebati mislio sam da ako barem zadrzi imunitet da ce glasat za Cassandru ali ne.Sve u svemu zadovoljan sam bilo je tu stvarno dobrih situacija,bilo je i smijesnih trenutaka kao Michelle padne sa one platforme ili Lisi kad pojede zemlju u trku da sto prije otkrije dvije iste stavke.Cassandra nista specijalno nije imala sansi u finalu.

Sledeca je Kina,mozda nocas pocnem.

Spoiler for Hiden:
Meni je Yau-Man Chan genijalan bio , prvi covek u  koji je napravio lazan skriveni imunitet(verovatno ce to u narednim sezonama da ima dosta uticaj) + dao kola , najjaci igrac za sada , videcemo u naredim sezonama da li ce neko da ga svrgne :D
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1328 : 30.01.2016. 21:14:43 »
Pogledao prvih sedam epizoda Fans vs Favorites

Spoiler for Hiden:
Odmah zanimljivo pocelo,izgubise favoriti prvi izazov i ode Fairplay,stvarno steta ne znam sta mu je ono znacilo da onako ode.Odmah je bio smijesan sa njegovim komentarima "I played the perfect game last time,I consider myself the greatest player of this game" hahahah.Ako neko moze da mi objasni sta se dogodilo izmedju Jeffa i Fairplaya.Yau Man rano otisao,steta nije imao vremena da pokaze sta zna.Steta za Jonathana kako se povrijedio i kako je izasao,volim da ga slusam,bas me zanima kako je prosao u 25. sezoni.I kod fanova je bilo zanimljivo Chet stalno trebao da ispane ali uvijek neko drugi.Joel je bio solidan kod fanova ali njegovo napusavanje ga je kostalo.Ozzy i dalje vrhunski u izazovima.nasao idol i stavio lazni i nasao ga Jason jedva cekam kad ga bude odigrao,ako uopste.James i dalje smijesan,svi su mu glupi "We're just stupid",milo mi je i njega slusat kako mlati.Ocekujem Parvati da bljesne,Jonathan je bio u pravu sto je odmah u njoj vidio prijetnju.Drago mi je sto su izmiksali plemena u petoj epizodi.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1329 : 30.01.2016. 21:19:59 »
Spoiler for Hiden:
Jeff ne voli igrače koji odustaju. Cijenio je Fairplaya do te sezone i onda kad je odustao to je to. Više ga ne cijeni. Fairplay definitivno ima svoje mjesto u Survivor povijesti, jedan od legendarnijih igrača, ali da, šteta je što je tako otišao. Samo čekaj Cirie. Cirie nije ništa lošije odigrala od Parvati. Jedna od najboljih ženskih igračica, odmah poslije Parvati i Sandre. Ajde i Kim.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1330 : 31.01.2016. 01:53:32 »
Koje iznenadjenje uopste nisam znao da je 16. sezona povratnici tj fans vs favorites :D  :bokser

Nisu bas svi popularni jedva sam se setio
Spoiler for Hiden:
Amy iz 9 sezone


Trebali su
Spoiler for Hiden:
Fairplaya i Yau-Man da sacuvaju za 20. sezonu
:D
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1331 : 31.01.2016. 21:31:04 »
Zavrsena 16.sezona

Spoiler for Hiden:
Odlicna,odlicna sezona.u poslednjih 7 epizoda svasta se desilo,toliko blindsideova,sjajnih poteza,protracenih idola.Prvi na listi je bio Ozzy pa kakav je to bio blindside koji su odradile Parvati i Cirie,nije uspio da odigra idol.Onda Jason nadje skriveni idol i njega ubjede da ne treba da ga odigra i onda njega izglasaju.Onda jedan od glupljih poteza Erik predaje imunitet i biva izglasan,pa kako su ga samo navlacile i izmanipulisale.Pokusaj da izglasaju Amandu nije bio uspjesan jer je nasla idol i sjajno ga upotrijebila,odlican potez.Saradnja koju su imale Parvati,Cirie i Amanda su odrzale do kraja ali na kraju twist i final 2,bas zeznuto.Na kraju Amanda i Parvati,svaka cast Amandi 2 puta je isla do kraja ali jednostavno ne moze da ubijedi ziri,vrlo je losa u tome,razapeli su je.Parvati odigrala odlicno drzala se saradnje i ispod radara vukla poteze i nekako se sve to svalilo na Cirie iako su njih dvije sve zajedno radile,zasluzeno pobijedila.Dobri komentari zirija,Ozzy se bas bio naljutio.Sta je ono mlatila Natalie na poslednjem TC-u ne znam.James je bio i dalje smijesan sa njegovim komentarima i njegova poznata recenica "Don't eat the apple".Steta sto e izasao zbog povrede ali svejedno bi ga izglasali.Cirie je takoodje bila odlicna,svojom socijalnom igrom i strategijom uvijek dodje pred kraj ali vazda bude zakinuta.

Sledeca je Gabon,vidjecemo valja li cemu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1332 : 01.02.2016. 01:31:37 »
Kolko dosadne zadnje nekolko epizode 16 sezone , smorio sam se, kako me nerivira Natalie , u prve 7-8 epizode uopste u kadar nije bila  rofl rofl
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1333 : 01.02.2016. 02:26:21 »
najgluplja sezona u istoriji survajvora  :facepalm , definitivno pratim pauzu
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1334 : 02.02.2016. 21:07:58 »
Pogledana 17.sezona

Spoiler for Hiden:
Solidna i zanimljiva sezona,nije mi bilo dosadno.Sezona pocela solidno micu one sto su slabi,u redu i onda nedje oko 9 peizode pocinju blindsideovi,prvi Marcus pa ostali.Marcus je vrlo pametan ali Susie ga je sjebala.Crystal mi je bas bila odbojna neka su je maklsi prije top3.Randy je stvarno kontroverzan lik zanimljiv bio za slusati i geldati,sve ostale rijeci su suvisne.Ken je u pocetku bio slab ali je polako hvatao korake i poceo da igra i bio je dobar sve dok ga nisu uhvatili u lazima i poslali kuci.Bio je smijesan sa njegovom recenicom "I'm like a little rat" hahahaahh.Susie je bas bila bezveze nije zasluzila top3 a ni ona 3 glasa.Bob je stvarno bio dobar i u izazovima,i u socijalnoj igri u strategiji i ne toliko,napravio je par poteza ali to je sve sto je uradio.Zadovoljan sam sto je on pobijedio ali sam navijao za Sugar.Sta reci za Sugar sem potpuno neiskvarena osoba,jeste da je lagala i blindsideovala par ljudi ali oni su nju htjeli maknuti.Iskrena je bila za sve sto je rekla,mada je nisu nesto igraci voljeli,trebala je dobit koji glas ali na poslednjem TC-u nije je interesovalo nista.Uglavnom obozavam je :D.Bilo je dosta smijesnih trenutaka posebno kad su se drali Crystal i Randy dok su glasali.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1335 : 04.02.2016. 00:47:33 »
19.

Spoiler for Hiden:
russell legenda , naso prvi dan skriveni imunitet bez bilo kakvog clua :D Nadam se da ce se pojaviti u nekoj povratnickoj sezoni  drinks
Kolko dobre ribe ima u ovoj sezoni to je nenormalno , pogotovo ona Natalie  ;D
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1336 : 04.02.2016. 13:29:09 »
Pogledana 18.sezona

Spoiler for Hiden:
Ovo je najsmijesnija sezona do sad,smijao sam se kao lud.Nije bila dosadna,nije bilo sad nekih strasnih poteza.Stephen i JT su imali dobru saradnju i kada su usli u merge lagano su odvukli nekog od Timbira plemena jer jedne druge nisu voljeli.Tyson je presmjesan,previse je imao samopouzdanja da nece ispasti,ne moze to tako u ovoj igri.Brendan nije bio los ali su ga na vrijeme blindsideovali.Bio je zanimljiv taj Exile alliance ali je odmah pao u vodu.Zadovoljan sam sto je JT pobijedio bas mi je drag,zao mi ga je bilo kad je Stephen protiv njega govorio na Final TC-u.Covjek koji je obiljezio ovu sezonu je svakako Coach,ovo je najveca legenda ikad.Rijeci o njemu su suvisne mogu sad odje da nabrajam sta je sve radio ali necu,samo cu reci Dragonslayer.

Sledeca je Samoa i Russell,da vidimo njega kako igra.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1337 : 04.02.2016. 20:53:03 »
@novak vujovic

Meni je i dalje smesnija 7 sezona  :)

19.

Spoiler for Hiden:
Rusell ziva legenda survajvora jedna od najboljih sezona do sada uz 7 i 8 , tri skrivena imuniteta bez cluova ma legendarno :D Pobedila osoba koja se celo vreme uz njega slepala  :dash Jedna od najnezasluzenijih pobeda..

Moracu da izracunam broj pobednika u finalima tj Manipulatori i dobri igraci ili oni iz pozadine koji se nisu pojaviljivali u kadar 7-8 epizode xD 
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1338 : 04.02.2016. 21:11:03 »
Odlicna je i sedma,ali za mene Coach pa Fairplay pa svi ostali,to su legende.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1339 : 05.02.2016. 00:33:29 »
Prva epizoda 20. sezone HvV

Spoiler for Hiden:
Ona Danielle  jedva sam se setio iz koje je sezone sto su pa nju doveli koji djavo xD , Coach se odusevljava na Boston Roba ,Rusell to video i kaze ovo je moje ostrvo  rofl  bice svasta  :mjuza
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1340 : 05.02.2016. 01:44:10 »
Sad pogledah naredne sezone gde ce biti i kakve podele  :o :D Samo tri  lokacije Pacifik , Nikaragva i Filipini




Sad sam tek skapirao da ono sto je bilo kod nas u Survivoru 2009 godine da su to nasi ljudi smislili kada neko bude izglasan ne ide kuci nego na drugo ostrvo gde ceka sledeceg koji ispadne i bore se u medjusobnom duelu i tako redom ko ostane zadnji vraca se u ujedinjenje, secam se Nikola Punisher dobio 9 borbe zaredom , zivotinja :D  I gledam redom Survivor US i cekam kada ce da se pojavi takva sezona kad ono nema  :o  Jos ne mogu da se nacudim da nismo nesto iskopirali od amera  ;D Zadnje dve sezone kod nas "VIP" je vilo glasanje za pobednika uzivo u studiju  rofl uvek smo morali nesto da kenjamo  :facepalm

Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1341 : 05.02.2016. 09:30:14 »

Sad sam tek skapirao da ono sto je bilo kod nas u Survivoru 2009 godine da su to nasi ljudi smislili kada neko bude izglasan ne ide kuci nego na drugo ostrvo gde ceka sledeceg koji ispadne i bore se u medjusobnom duelu i tako redom ko ostane zadnji vraca se u ujedinjenje, secam se Nikola Punisher dobio 9 borbe zaredom , zivotinja :D  I gledam redom Survivor US i cekam kada ce da se pojavi takva sezona kad ono nema  :o  Jos ne mogu da se nacudim da nismo nesto iskopirali od amera  ;D
Smislili su Ameri, to ti je sezona 22. Redemption Island.

Zadnje dve sezone kod nas "VIP" je vilo glasanje za pobednika uzivo u studiju  rofl uvek smo morali nesto da kenjamo  :facepalm
To je stvarno bila glupost, ali i publika je imala jedan glas o cemu Ameri i dalje razmisljaju.

Inace ta sezona sa Punisherom, Visnjom, Dincicem bila je bas dobra.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1342 : 05.02.2016. 13:42:13 »
cekaj 22 sezona je snimljena 2011 godine a kod nas je 2009 ? kako smo mogli onda da iskopiramo :D
Cycling 4 life

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1343 : 05.02.2016. 14:04:13 »
 :o Upravu si. Pokradeni smo.
Jedino sto mi pada napamet je da oni kad prodaju prava za emitovanje, probaju u drugim zemljama neke novine u igri, pa ako to ispadne dobro oni puste i kod njih.
 
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1344 : 05.02.2016. 20:20:24 »
Pogledana 19.sezona

Spoiler for Hiden:
Odlicna sezona,necu nista komentarisati,Russell ih je pojeo u ovoj sezoni,on je zasluzio da pobijedi u ovoj sezoni.Natalie je najnezasluznija pobjednica ikad.Russell je manipulisao i sve vrijeme kontrolisao situaciju i mislim da bi promijenio strategiju kad ne bi bilo skrivenih idola,ali posto su oni sastavni dio igre definitivno je odigrao vrhunski.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1345 : 05.02.2016. 20:23:27 »
20.

Spoiler for Hiden:
Russell malo razocarao , kad je iskoristio imunitet nije posle trazio novi  >:( , Colby prvi ispada u challengeima ko da ima 70 godine  :facepalm , a Sanda se samo provlaci skoro uvek na "choppin block" i uvek srecu ima da ne izbare nju tako i u Pear Island , najsrecnija zena definitvno..
Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1346 : 06.02.2016. 02:07:21 »
20.

tacno sam znao..

Spoiler for Hiden:
da rassell nema da pobedi posto je sve nadmudrio u igri svi ljuti na njega i nece da glasaju  rofl  ,colby kad ga pitao zasluzna li je sreca sto si stigao do ovde ?  :dash  sta onda za sandru da kaze najveca sreca u istoriji ove igre tek sam u osmoj epizodi skapirao da je i sandra u ovoj sezoni   rofl da ne pricamo ostale stvari , smesno.Russellu mogu da pljunu pod prozor najjaci igrac u istoriji ove igre i neverujem da ce u naredne 10tak sezone dase pojavi bolji cak i ruperta pobedio u glasanju publike , sta reci :)

Psh

Imam pitanje da li neko zna da li ce Russell da ce pojavi posle jos nekad ili to sto je izdominirao u back-to-back sezonama je to to ? :D   ne smem da guglam da ne spojlam nesto :)
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1347 : 06.02.2016. 03:39:00 »
Pogledao prvih 5 epizoda HvV

Spoiler for Hiden:
Odlicno otvaranje,odmah grubo u prvi izazov iskoceno rame i slomljen prst.U prvoj epizodi ode Sugar zao mi je bilo ali je bila stavrno najslabija.U drugoj epizodi Robu trebala medicinska pomoc,bas pamtljiva scena,naravno vratio se,u ovoj epizodi otisla Steph i nju mi je zao a jos plus se onako James ponasao potpuno sam se razocarao u njega.U trecoj konacno Heroji osvojise imunitet,otisao Randy cak mi je i njega bilo zao.Na pocetku cetvrte Coach place jer ga je Sandra kritikovala,kako mi ga je bilo zao,a on relano uopste nije los.U ovoj epizodi otisla Cirie,odlican blindside,vidjeli su koliko je Cirie opasna i jaka igracica ali drago mi je sto je izglasana.JT svrlja previse,ne svidja mi se to.U petoj James se povrijedjuje,izgube izazov i izglasaju Toma,omg pored povrijedjenog Jamesa.Ja sam tim Colby/Tom iako znam da nece pobijediti.Villains ih razbise u izazovima i izazovi su mnogo grubi,puno ne slaganja kod Heroja i to ce ih kostati.Mnogo dobrih scena i pamtljivih,tesko padaju ova ispadanja ali tako je kad najjaci igraju.Bit ce veselo u narednim epizodama.Moram da pomenem opet Coacha i njegovu recenicu "This time I slay everyone,trust no one" odmah me nasmijao,nadam se da ce ostati sto duze.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1348 : 06.02.2016. 08:20:00 »
Imam pitanje da li neko zna da li ce Russell da ce pojavi posle jos nekad ili to sto je izdominirao u back-to-back sezonama je to to ? :D   ne smem da guglam da ne spojlam nesto :)

Hoće još jednom.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1349 : 06.02.2016. 21:00:18 »
Pogledao jos 5

Spoiler for Hiden:
U sestoj sjajan TC kod Villainsa,Rob je sve dobro smislio ali Russell rekao jednu recenicu Tysonu i on glasa za Parvati,ode Tyson bas budalasto.U nastavku Heroji izglasali Jamesa,neka su.Od sedme polako Heroji pocinju da razbijaju Villainse u izazovima.Na TC-u izglasan Rob,jednostavno Jerri mu nije vjerovala i Coach glasa za Courtney,trebao je za Russella bilo bi zanimljivije,steta sto je ovako rano otisao.U osmoj zanimljiva situacjia JT zakljucio zensku saradnju i primise se svi,na TC-u Jeff ne moze da prezali sto je Rob izglasan hahaahah,na kraju ode Coach.dobro je Sandra navukla Russella,barem je dosao do zirija.U devetoj JT daje idol Russellu i napisao mu pismo kako da se spasi od zena,hahahaha kako ga je Russell zeznuo.Jedan od glupljih poteza.U ovoj epizodi otisla Courtney najslabija karika,imala je srece odje Sandra.U desetoj konacno merge i jos jedan lud TC,Sandra je dala informacije Rupertu i pokusali su da maknu Jerri,ali Parvati sa dva idola spasava Sandru kojoj nije trebao idol kako se ispostavilo i spasi Jerri,prozrela je Amandu i znala da nece glasati za nju,stvarno sjajno,odlican potez.Idemo dalje.

Tags: