Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226951 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1290 : 02.01.2016. 13:06:27 »
Sedma sezona je jedna od najvećih kad se sjetim koliko legendarnih igrača (Rupert, Fairplay, Sandra) i vrlo vjerojatno najpoznatija scena u povijesti Survivora i Fairplayova laž. Rupert je tad postao najpopularniji igrač, a Sandra diplomirala under the radar igru i napravilu revoluciju po tom pitanju
Spoiler for Hiden:
i osvojila HvV kasnije s opet istom igrom.

Sandra je po tom posebna, zato je jedna od najvećih. I zna biti bezobrazna, glasna, ali jednostavno ima svoj stav zbog čega tako dobro prolazi.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1291 : 02.01.2016. 13:58:24 »
Ne znam je li kačeno ovde, novi twist sa idolom sledeće sezone: http://insidesurvivor.com/2015/12/survivor-kaoh-rong-idol-twist-6555

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1292 : 02.01.2016. 14:38:41 »
Pogledan All-Stars

Spoiler for Hiden:
Nije se isplatio potez Lexa u vezi sa Amber.

Doslo do mergea sve je u redu Rob se zahvaljuje Lexu sto je sacuvao Amber i bum Rob ga zajebe,aooo.Nisam ocekivao mislio sam da ce ga
ispostovati.Sto je jos dobro Kathy kaze dacu ti imunitet i na kraju ga ne da,jadni Lex.

U dvanaestoj opet Rob dominira.Zrtvuje video da bi dao svima pisma,to je bio vise strateski potez mada je i bio donekle iskren.Kathy
misli da nece ici kad bum Kathy ode.

Bas je ludo svasta se desavalo puno emocija,prijateljstva iz stvarnog zivota ali i dalje se igra Survivor,bas napeto.Kako je Lex pogledao
Roba u 12 epizodi.Roba obozavam.

U trinaestoj ode Alicia nakon sto je Shii Ann osvojila imunitet,neka su je makli.

Dobra cetrnaesta Shii Ann se borila do kraja pokusavala ali na kraju nije uspjela,nema veze bila je dobra.Zanimljivo sta je rekla za
Amber,ja sve mislio pobjedit ce Tom,Jenna ili Rupert,a znam da Rob nije pobijedio,kad ono kad malo bolje razmislih moze se lako desit
da ce Amber pobijedit najvise zbog toga sto je tu Rob koji je mnogo toga uradio za nju.

Petnaesta odlicna.Amber i Rob dobili po auto,fino fino.Pokusaj Ruperta i Toma da se ujedine i da izglasaju Roba nije uspjelo jer je Rob
odigrao odlicno,posvadjao Toma i Ruperta,dogovorio se sa Tomom da izglasaju Jenny i onda blindside Big Tom.I najajca scena Big Tom ide kad
se okrenu i kakav pogled upucen Robu auuuu,i ziri se nameracio.

U poslednjoj epizodi,na prvom TC-u ode Rupert,Jenna odlucila,strateski potez jer niko ne moze pobijediti Ruperta u top2.Nakon toga
Rob uzeo imunitet i poveo Amber u top2 i naravno Amber pobijedila ali uz veliku pomoc Roba.Kako je ljut bio ziri,bez teksta sam ostao.
Dobar reunion,i do sada najbolja sezona.


Spavam ali i gledam :D Sad se spojlovah za HvV za pobjednik ali nema veze :D

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1293 : 03.01.2016. 16:27:46 »
Ne znam je li kačeno ovde, novi twist sa idolom sledeće sezone: http://insidesurvivor.com/2015/12/survivor-kaoh-rong-idol-twist-6555

Interesantno.
Spoiler for Hiden:
Realno, ja se radujem da vidim kako ce se igraci ponasati tokom izazova sad kad znaju da su idoli skriveni tamo.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1294 : 03.01.2016. 16:29:46 »
@Novak - E, HvV je totalno nenormalna sezona, nece ti biti dosadno cak iako si se spojlovao.   ;D

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1295 : 03.01.2016. 18:47:08 »
Odlicno onda,a vidio sam i takmicare za tu sezonu tako da nisam ni sumnjao :D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1296 : 03.01.2016. 18:59:41 »
Ne znam je li kačeno ovde, novi twist sa idolom sledeće sezone: http://insidesurvivor.com/2015/12/survivor-kaoh-rong-idol-twist-6555

Meni je ovo sranje, samo uvode neke nove glupe twistove.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1297 : 03.01.2016. 20:18:33 »
Ne znam je li kačeno ovde, novi twist sa idolom sledeće sezone: http://insidesurvivor.com/2015/12/survivor-kaoh-rong-idol-twist-6555

Interesantno.
Spoiler for Hiden:
Realno, ja se radujem da vidim kako ce se igraci ponasati tokom izazova sad kad znaju da su idoli skriveni tamo.

U sledećoj sezoni se niko neće ponašati drugačije, jer je 32. sezona snimljena pre 31. koja je prva prikazana.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1298 : 04.01.2016. 21:02:33 »
Pogledana 9.sezona

Spoiler for Hiden:
Vrlo dobra i interesantna sezona.Odmah na pocetku mi se Chris istakao sa svojim komentarima da je dosao da igra igru.Navijao sam za njega kad je ostao sam medju svim zenama.Od muskaraca zanimljiv je bio Sarge bio je u kontorli jedno vrijeme ali posle mergea zene vladale i odmah su ga makli posle Roryja.Bilo je mnogo zanimljivih zena kao sto je Twila,Ami,Eliza.Ami je bila tokom dosta vremena u kontroli ali kada su Scout i Twila odlucila da okrenu igru prva je bila napolje,do tada je igrala dosta fino.Eliza je takoodje bila zanimljiva prebacivala se tu i tamo kako joj je bilo bolje,dosta je dogurala.Twila je definitivno najvise igrala igru,od pocetka do kraja,pa zajebala je Ami i LeAnn sa onom zakletvom o svom sinu.Scout je bila na pravom mjesu u pravo vrijeme i imala pravu saradnju koja ju je dobro sluzila i mnogo joj je i top3 bilo.Vrlo zanimljivi komentari i pitanja zirija na kraju,pogotovo Elize.Chris zasluzeno pobijedio,igrao je takoodje od pocetka do kraja i treba mu dati postovanje jer je sam pobijedio 6 zena i taj zenski savez.Ukazala mu se prilika da razbije taj savez i uspio je,odrzavao do kraja savez sa Scout i Twilom i sa  poslednja dva osvojena  imuniteta dosao do final2.Takoodje ovu sezonu su obiljezine par vrlo lijepih djevojaka :D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1299 : 06.01.2016. 20:42:46 »
Zavrsio prvu sezonu  ;D

Spoiler for Hiden:
Kelly samu sebe unistila da je izbacila Richa ,a ne Rudija verovatno bi podebila  :) Onaj govor Sue hahaahah , Rudy je bio totalna kulijana i najzanimljiviji za gledanje :D  , Rich me je najvise nervirao  :-X za prvu sezonu i 2000 godinu nije lose.

Rich kolko vidim par godina proveo po zatvorima zbog utaje poreza  rofl , Jenna sextape ovo ono :D , Rudy jos ziv ,87 godine  :)

Ne smem po netu nista da gledam sve spojler do spojlera na Wikipediu odma pise da li je neki igrac ucestovao u jos nekoj sezoni i odma u zagradi pise koje je mesto zauzeo  :facepalm ,Posteri sezona odma otkrivaju prva 3 mesta  :facepalm :facepalm strasno xD


Cycling 4 life

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1300 : 07.01.2016. 04:01:18 »
Pitanje za iskusne Survajvorce :D

Sta se desava kada u glasanju bude izjednaceno ,naravno posle obicnog glasanja ide  ponavljanje pa onda ko je imao vise glasova u svim prethodnim glasanjima ? ali sta posle  ? ;D
Cycling 4 life

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1301 : 07.01.2016. 18:31:12 »
Pitanje za iskusne Survajvorce :D

Sta se desava kada u glasanju bude izjednaceno ,naravno posle obicnog glasanja ide  ponavljanje pa onda ko je imao vise glasova u svim prethodnim glasanjima ? ali sta posle  ? ;D

Ovo za više glasova na svim prethodnim nije tačno. Ukoliko i na ponovljenom glasanju bude nerešeno, imaju šansu da se svi zajedno (osim ovih između kojih nerešeno) dogovore oko jedne osobe koju žele da izbace (imaju diskusiju). Ukoliko se ne dogovore, osobe između kojih je nerešeno postaju bezbedne, kao i osobe koje imaju imunitet (individualni ili u kasnijim sezonama koji su odigrali tajni), a sve ostale osobe izvlače kamenje od kojih je jedan kamen druge boje od ostalih. Osoba koja izvuče taj kamen ispada. Jedina razlika je final 4 kada se nerešena situacija rešava tako što se dve osobe između kojih je nerešeno takmiče u paljenju vatre (prvi koji upali ostaje).

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1302 : 07.01.2016. 19:41:04 »
U drugoj sezoni na jednom glasanju je lik ispao zato je iz prvog puta bilo nereseno nakon toga ponovo glasanje , naravno bez njih dvoje i ponovo je bilo nereseno i onda Jeff pitao obojicu ko je do sada koliko ukupno na glasanjima imao ,jedan je rekao 0 , drugi 1 i ovaj drugi ispao :D  Mozda su to kasnije promenili malo oko pravila..
Cycling 4 life

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1303 : 07.01.2016. 20:56:20 »
U drugoj sezoni na jednom glasanju je lik ispao zato je iz prvog puta bilo nereseno nakon toga ponovo glasanje , naravno bez njih dvoje i ponovo je bilo nereseno i onda Jeff pitao obojicu ko je do sada koliko ukupno na glasanjima imao ,jedan je rekao 0 , drugi 1 i ovaj drugi ispao :D  Mozda su to kasnije promenili malo oko pravila..

Onda su verovatno kasnije izmenili.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1304 : 07.01.2016. 22:12:10 »
Srdjane slabo si ti gledao prve sezone :D


To je bilo izmedju Jeffa(ucestvovao sada u poslednjoj sezoni kao povratnik) i Colbya...


Pa i u Africi je isto bilo to pravilo na snazi, kao i u prvoj sezoni. Od 4.sezone su kamencici prvi put uvedeni.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1305 : 08.01.2016. 00:59:09 »
Zanima me da li kamermani i i ekipa snimaju 24h ili samo nekad banu i dodju :D      Kada je glasanje nije mi jasno kako ne cuju kada je tu blizu nekih 30metra a pojedincii glasni xD
Cycling 4 life

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1306 : 08.01.2016. 14:59:00 »
Pogledana 8. sezona koju sam proveo čekajući kada će
Spoiler for Hiden:
više netko izbaciti Roba i nažalost nisam dočakao. Ne mogu vjerovati da igrači koji su dobili drugu priliku nisu vidjeli da ima čvrst alliance sa Amber i da idu do kraja i još su se uz to igrali sa drugima. Neki su neviđeno glupo igrali igru i zato su njih dvoje i dogurali do finala. Dobra sezona, ali istovremeno i glupa kada (meni) dobri igrači glupo ispadaju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1307 : 08.01.2016. 15:51:09 »
Te odlične igrače je Robfather učinio glupima. Zato i je najveći. To je radio i u RI kao što bi to radio i da se opet vrati. Jednostavno svi govore da je drugačije igrati s njim jer se osjećaš presigurno kraj njega. On svakoga uvjeri da je siguran pokraj njega. Izgleda da to što je studirao psihologiju ima velikog utjecaja. To i vidiš sa Lexom
Spoiler for Hiden:
najveći licemjer ikada koji je bio u drugom plemenu i samo radi jedne rečenice koju mu je Robfather rekao on mu je vjerovao. To je taj utjecaj Robfathera na igru.

Survivor nije igra koju možeš gledati jednostavno već vrlo kompleksna. Otiđite na Cesterninov sajt i tamo imate cijelu evoluciju strategije o kojoj je razgovarao. Samo prvi volumen, prvih 10 sezona sadrži preko 80 sati razgovora o strategiji sve do detalja.

Inače, sjetio sam se zadnje izazova u Borneu i potez koji je promijenio sve. To je po meni možda i najbolji potez u povijesti Survivora jer je jednostavan i logičan
Spoiler for Hiden:
ono kad Kelly, Rudy i Richard drže ruke na totemu. Richard namjerno odustane jer je shvatio da ako Kelly izabere Rudya, da će Rudy pobijediti jer je to ipak Rudy, jedan od najsimpatičnijih igrača ikad. To je i Kelly shvatila jer da je izabrala njega, on bi dobio, a ovako sa Richom je imala šanse što se i vidjelo jer je izgubila za jedan glas. E taj potez Richarda je nešto što je odredilo kako će se strategija igrati godinama kasnije.

Velikan, zato je Richard jedan od najvećih.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1308 : 08.01.2016. 16:14:32 »
Zavrsena 10.sezona

Spoiler for Hiden:
Solidna i zanimljiva sezona.DObar pocetak sa par dobrih twistova,bas me iznenadilo to sto su odma morali 2
da idu kuci.Ova sezona nam je donijela jedno od najboljih plemena sigurno i jedno od najgorih.Koror su stvarno
bili jaki ali ni Ulong nije toliko bio slab ali jednostavno im se nije dalo.Iz Ulonga najbolji su bili James,
Bobby Jon i Stephanie.James mi je presmijesan bio sa svojim komentarima,Bobby Jon zanimljiv nije odustajao.
Stephanie je najbolja iz ovoga plemena obozavam je em je lijepa em se bori zestoko.Iz Korora najbolji su bili
Tom i Ian mada ni Gregg nije bio los ali su ga procitali i na vrijeme izbacili.Tom i Ian su bili najbolji
iz svoga plemena vukli su svoje do svakog imuniteta,i imali su dobru saradnju.Bilo je zanimljivih trenutaka
i poteza,dobar je bio TC iz 13.epizode.Bilo je dosta smijesnih trenutaka i situacija posebno kad je Gregg
pitao Jenn za dozvolu kome da zada udarac na RC-u.Tom zasluzeno pobijedio igrao je igru,bio dobar u izazovima,i imao je
dobru saradnju sa ostalim ljudima.Katie potpuno nezasluzeno u finale,Ian predao imunitet da bi Tom odveo nju
u final2,bas bezveze.Ja mislim da bi bilo bolje i neizvjesnije da su u final2 bili Tom i Ian.
Ziri je bio dosta dobar sa svojim komentarima,nisu nesto voljeli Katie.Sve u svemu zadovoljan sam,
donijela nam je dosta toga ova sezona.

Vidim da je Stephanie bila u jos 2 sezone jedva cekam da je vidim.

A i moram se sloziti za ovo sto je rekao Mulder,stavrno sjajan potez Richarda.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1309 : 08.01.2016. 16:50:39 »
Stephenie je jedna od najvećih heroja Survivora kao i Tom. Za Toma se tad smatralo da je bio prvi pravi heroj
Spoiler for Hiden:
koji je osvojio. Inače bi to bio Colby da je osvojio Australiju. Ovako Tom jer ostali pobjednici nisu imali tu plemenitost i herojsko srce.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1310 : 08.01.2016. 19:12:24 »
Stvarno je steta sto
Spoiler for Hiden:
Colby nije osvojio Australiju jer je tamo bio stvarno dobar i po mom misljenju bolji od Tine.Vec u All Sarsu su ga vidjeli kao prijetnju i odma ga makli,a u HvV vidjecu kakav ce biti.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1311 : 08.01.2016. 19:23:31 »
Odgledao sam Samou(19.sezona). Kakva sezona... :mafija
Spoiler for Hiden:
Iako je cela sezona zasnovana na Russell-u i njegovoj igri, ipak je jedna od najzanimljivijih.Russell je uspeo da pomeri granice igre i upise se u legende Survivor-a. Da samo nije narcisoidni manijak, mozda bi i pobedio. 
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1312 : 08.01.2016. 20:01:54 »
Od koje sezone pocinju tajni imuniteti i u kojim sezonama postoje one tajne borbe kad neko bude izbacen ?
Cycling 4 life

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1313 : 09.01.2016. 01:23:54 »
Pogledao sam do sada 11 sezona od 31. i koliko sam se susretao sa slikama i malo čitao po netu do sada nije bio niti jedan survivor a da se je snimao na hladnim / snježnim krajevima? Uh što bi tako nešto volio. Svidjela mi se Africa, sve ostalo što sam gledao je bilo uz more, već mi je to malo dojadilo, što bi bilo dobro da snime jedan uz potpuno drugačije vremenske uvjete.


Ne smijem gledati a da si ne spojlam po netu, može mi netko reći da li su se
Spoiler for Hiden:
rob i amber oženili na kraju i da li su još zajedno?

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1314 : 09.01.2016. 09:00:40 »
Pogledao sam do sada 11 sezona od 31. i koliko sam se susretao sa slikama i malo čitao po netu do sada nije bio niti jedan survivor a da se je snimao na hladnim / snježnim krajevima? Uh što bi tako nešto volio. Svidjela mi se Africa, sve ostalo što sam gledao je bilo uz more, već mi je to malo dojadilo, što bi bilo dobro da snime jedan uz potpuno drugačije vremenske uvjete.

Ovo pitanje se stalno provlaci i zvanican odgovor je: logistika i u vezi izazova i u vezi sklonista, mada Kanada se pominjala kao moguca. Nezvanican: ljudi koji su zakopcani do grla i smrznuti su dosadnija televizija od razvlacenja po tropskom ostrvu.

Sto se tice lokacije, meni je 17. sezona- Gabon- ostala u secanju.

Re: spoiler

Spoiler for Hiden:
Rob i Amber su u skladnom braku i skoro su dobili 4. cerkicu. Ucestvovali su zajedno i u The Amazing Race i meni su bili odlicni, tako da baci pogled i na to ako te zanima. ;) 

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1315 : 09.01.2016. 20:06:45 »
Ljudi ima li negde engleski transkript za 3 sezonu ? 
Cycling 4 life

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1316 : 12.01.2016. 21:19:17 »
Pogledana 11.sezona

Spoiler for Hiden:
Solidna sezona.Imala dobar pocetak sa povratnicima kao sto su Bobby Jon i Stephenie.Mnogo su mi bolji bili u prosloj sezoni.Dosta vremena je bilo monotono,ali onda je pocelo da se zahuktava.Dobar mi je bio Brandon steta sto je odmah ispao u mergeu.Judd mi je takoodje bio dobar,mlatinja stalno nesto.Bilo je izdaje i blindsideova od strane Steph i Rafe.Rafe je bio dosta dobar on je mozda i zasluzio da bude u top2.Steph je igrala dobro imala i strategiju i borila se.Najjaci komentar na Final TC-u je imao Judd za Danni da je prolecela kroz ovu igra,hahhhahah i to je tacno ali treba i to znati.Nisam zadovoljan pobjednicom,milije bi mi bilo da je Steph uzela.

Pored svega ovoga u ovoj sezoni je uveden skriveni idol,fino ga je iskoristio Gary,vidjecu kako se razvijao taj dio igre.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1317 : 15.01.2016. 22:58:29 »
Pogledana 12.sezona

Spoiler for Hiden:
Vrlo dobra sezona.Odmah na pocetku zanimljivi likovi,Terryja sam vec znao iz ove poslednje sezone.Svidio mi se twist sa Exile Islandom.La Mina pleme vrlo dobro bili su dobri u izazovima,dosta ujedinjeni steta sto nisu usli u merge 5v5.Casaya sa druge strane je bilo takoodje vrlo dobro posebno u izazovima,dosta su se svadjali stvarno sam iznenadjen da su uspjeli da odrze saradnju tokom mergea.Shane "the cool guy" mi je bio najinteresantniji,kakve komentare,face je imao,bas presmijesan lik.Imao je velike promjene raspolozenja ali mi se bas svidio jer je pozitivno lud.Terry odlican u izazovima i pametan je.Imao je stvarno dobre planove u teoriji da nekog preokrene ali nije uspio.Cirie je dobra pocela je da igra bas ono malo kasnije,svemu se smije,nije losa bila.Najbolji potezi i blindsideovi su bili u 12 i 13 epizodi,tu je stavrno Cirie odlicna bila.Danielle nije zasluzila top2 bilo bi mnogo bolje da su bili Aras i Terry.Aras takoodje dobar,izazovi mu idu kakvo rivalstvo sa Terryijem koje je kulminiralo u 14.epizodi.Vrlo je bistar i pametan,nisam to u pocetku vidio ali je kasnije dosao do izrazaja.Zdovoljan sam sto je on pobijedio,ali sam navijao za Terrija,iako sam znao da nije pobijedio.Tu je bio i taj skriveni idol,nije iskoristen.Bas sam se iznenadio sto se mogao koristiti posle citanja glasova,mislio sam da se samo moze koristiti prije citanja glasova.Zadovoljan sam sta je ova sezona donijela,sledeca je Cook Island,citao sam neke komentare trebalo bi da je dobra,i da upoznat sam sa Parvati stvarno je prelijepa :D

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1318 : 15.01.2016. 23:09:26 »
Zaboravio sam da dodam

Spoiler for Hiden:
Da mi se Bruce svidjao,nije bio los steta sto je onako zavrsio.A i jos da pomenem pad Arasa poslednjeg dana,morali ga siti kasnije,smijesno mi je bilo kako se poklizao.

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1319 : 17.01.2016. 13:09:17 »
Pogledana 9. sezona, loša, igrači nisu bili toliko zanimljivi pogotovo nakon osme sezone. Ali čestitke pobjedniku, ok je odigrao.

Tags: