Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226939 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Ilideon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1230 : 13.12.2015. 11:28:42 »
Molimm vasss ljudii, stvarno mi se gledaju te stare sezone a ne znam gde ih nadjete  :(
Regaj se na ovaj tracker i ovdje imas do 25 sezone.

http://filelist.ro/details.php?id=246787

Samo prvo moras naci pozivnicu od nekog...



Posto se ovde ocigledno necu registrovati, zna li neko gde se to jos moze gledati?

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1231 : 13.12.2015. 14:46:16 »
Molimm vasss ljudii, stvarno mi se gledaju te stare sezone a ne znam gde ih nadjete  :(
Regaj se na ovaj tracker i ovdje imas do 25 sezone.

http://filelist.ro/details.php?id=246787

Samo prvo moras naci pozivnicu od nekog...



Posto se ovde ocigledno necu registrovati, zna li neko gde se to jos moze gledati?

Dacu ti link sa kog ja skidam stare sezone u inbox. Nije bas najjaci torrent, ali skine se relativno brzo.

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1232 : 13.12.2015. 23:20:20 »
Molimm vasss ljudii, stvarno mi se gledaju te stare sezone a ne znam gde ih nadjete  :(
Regaj se na ovaj tracker i ovdje imas do 25 sezone.

http://filelist.ro/details.php?id=246787

Samo prvo moras naci pozivnicu od nekog...



Posto se ovde ocigledno necu registrovati, zna li neko gde se to jos moze gledati?

Dacu ti link sa kog ja skidam stare sezone u inbox. Nije bas najjaci torrent, ali skine se relativno brzo.
Pliz i meni, ako ima starih Survivora, hvala!

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1233 : 14.12.2015. 00:56:41 »
Koji uzitak je gledati Robfathera u Marquesasu :D


Spoiler for Hiden:
Kakav opis ekipe iz Rotua nakon switcha  clapp rofl


Tacno se vidi da je i tada dosta poznavao igru i imao odlicne ideje sto je u narednim sezonama sproveo u delo.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1234 : 14.12.2015. 21:19:17 »
Saljite i meni ljudi, onaj stari ne radi vise  :(

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1235 : 15.12.2015. 21:28:06 »
Spoiler for Hiden:
Znaci nisam bio ziv a da ne pogledam takmicare za All Stars znaci jedva cekam sav sam se najezio.Trenutno sam na cetvrtoj mnogo mi se svidja  Rob vec spletkari,komentarisem kad zavrsim sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1236 : 15.12.2015. 22:05:30 »
Onda slobodno pogledaj prvi pet i pol minuta ovog videa. Najbolje otvaranje ikad!!!



Već sam nebrojeno puta rekao. Survivor All Stars je za mene ultimativna sezona Survivora. Jako teška za gledat. Tad je Survivor zajednica bila jako mala. Do te 8. sezone samo je 112 ljudi igralo i to ti je bio kao mali klub. Svi su se znali, većina njih su bili prijatelji i onda ono što je došlo u toj sezoni je narušavanje tih dobrih odnosa među dosta natjecatelja i zbog toga je bila užasno teška sezona za sve te igrače, a o uvjetima da ne pričam. Kad je sezona tad išla, malo je tko volio. Smatrali su je odličnom sezonom, ali upravo zbog svih tih svađa jako je bilo teško stvoriti neke osjećaje za tu sezonu, ali imala je sve. Emocije, napetosti, humor, romantiku, izdaje, odlične izazove. Najbolji duo u povijesti. Odličan cast i lokacija. Bez skrivenih idola pa su neki igrači igrali agresivno do samoga kraja. Najbojli reunion u povijesti, najljuću porotu ikada joj kad se sjetim  ;D

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1237 : 15.12.2015. 22:24:22 »
Spoiler for Hiden:
Pogledao,nemaju hrane nemaju pica,ne znaju ko je na ostrvu,ne znaju koliko plemena,nista ne znaju,dosta igraca koji su mi dragi.Idem polako,sad mi je guzva na faxu cim prodje ima jedan maraton da opalim nedje do 10.sezone

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1238 : 16.12.2015. 23:54:42 »
Donosim mnogo vijesti.

Prva vijest, Survivor Hall of Fame. Dobili smo nove igrače, točnije dvoje njih. Jerri je ušla  navijacica sasvim zasluženo. http://my.xfinity.com/blogs/tv/2015/12/14/survivor-hall-of-fame-2015-inductee-jerri-manthey/

Citat:
“While tame by modern standards, Jerri’s ‘treachery’ made her a transcendent figure in the medium and changed the way all reality shows are cast. ”Rob Cesternino

Citat:
“She was “Survivor’s” first – and best – villainess. From the moment she accused Kel of smuggling beef jerky, Jerri became the most hated woman in America, a role that she parlayed into 15 years of television appearances.” – Steve HellingPeople Magazine

Coach je drugi hahahahah. Smatram da još nije trebao ući jer ima igrača koji su zaslužili prije njega, ali Coach je legenda. Jedan od nazabavnijih igrača ikada. http://my.xfinity.com/blogs/tv/2015/12/15/survivor-hall-of-fame-2015-inductee-benjamin-coach-wade/

Citat:
“I’ll talk to my parents who haven’t watched ‘Survivor’ in 10 years and they know who Coach is. My roommates, who get annoyed with my obsession with ‘Survivor,’ know who Coach is and they haven’t seen a single episode. He is one of the most iconic people to ever play the game of ‘Survivor’ and he needs to be inducted. ”Zach

Citat:
“The sensitive slayer is one of the greatest characters in the show’s history. Induct him!”Kim

Još je jedno mjesto ostalo za ovu godinu. Baš me zanima tko će upasti.

Druga vijest, Robfather je gostovao kod drugog Roba, Cesternina na njegovom podcastu http://robhasawebsite.com/boston-rob-mariano-recaps-survivor-cambodia-episode-13-thursday-december-10/ dva velikana su zadnji put prije dvije godine napravili intervju, sad opet. Jedan od najboljih podcasta dosad na Cesterninovom sajtu. Za sve fanove koji žele znati kako Robfather razmišlja o strategiji, pristupu igri. Stvarno fascinantno slušati koliko je ispred svih. Dobar jedan komentar
Citat:
You can see where BRob degree of psychology comes in when he talks about the psychological manipulation he does in the game. Very interesting to hear his point of view.

Citat:
BRob shows once again why he is on Mount Rushmore of Survivor. It should be the bedtime podcast for everyone that will play Survivor in the future.

Poslušajte kad ćete imat vremena.

Treća vijest, još malo pa počinje događaj godine. Sve je spremno kod mene. Ovako dugo nisam očekivao nešto jer je cijela sezona fantastična i jedva čekam da počne. Tri sata ludila. Idemooo!!!

Svi su spremni
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 17.12.2015. 00:35:28 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1239 : 17.12.2015. 02:08:51 »
Počelooo je!!! Dobar uvod, dobro predstavljanje. Sad kreće uh.

EDIT:

Odličan izazov. Fizički i mentalni
Spoiler for Hiden:
Spencer dobio. Zapamtio sve daske i odličan u puzlama.

EDIT 2:

Ne mogu se dovoljno izrazit ovo što sam upravo vidio na TC-u  :o :o :o :o :o nema dovoljno riječi da se opiše ovo što se upravo dogodilo
Spoiler for Hiden:
Kimmi je imala stvarno odličan plan, a to je da se priključi Kelley i Keithu te da izbace Jeremya, ali Spencer i Tasha su skužili Kimmi i tako otišli na TC. Spencer je odmah rekao da to misli. I onda Kelley vadi idol i koristi ga za sebe, ali odmah zatim Jeremy vadi svoj idol i koristi ga za sebe. I oboje su dobili po tri glasa, ali su se spasili. Briljantni potezi i ovo je prvi puta u povijesti da nitko nije dobio glas jer su sad ovi sigurni. Sad ostaju Keith, Tasha i Kimmi hahahhaha.

EDIT 3:

Jednostavno nevjerojatno. Nadam se da netko ovo osim mene gleda uživo jer se ovo mora vidjeti da bi se doživjelo kad znaš da fanovi diljem svijeta gleda u istom trenutku pa je doživljaj veći. Sad je tek postalo kompliciran na TC-u nakon
Spoiler for Hiden:
što su Jeremy i Kelley izvukli idole jer su svi ponovili glasanje i sad su Tasha i Kimmi izjednačeni, a Keith ostao bez glasa. Što se sad događa Jeff je objasnio. Događa se to da se Keith, Jeremy, Kelley i Spencer moraju dogovirit zajedničko koga će izbaciti jer ako se ne dogovore, Keith ispada jer nije dobio glas i jer nema idol hahahhaha koje ludilo. Inače bi se vukli kamenja i ono slavno ljubičasto kamenje koje se prvi put pojavilo u 4. sezoni. Onda Keith govori da se sam sebe želi izbaciti, ali Kelley ne da i na kraju odluče se svi za Kimmi.


I ovdje nije bilo lošeg poteza. Kimmi je ovu epizodu odigrala vrhunski, sasvim logički jer je svjesna da je na dnu među njih četiri tako da je normalan njezin potez, ali nije znala da ovi imaju idole i ide doma ne zato što je odigrala loše već zato što su Jeremy i Kelley odigrali bolje u pravom trenutku.

Ovo je TC koji će se pamtiti i ovako svježe pogledano stavljam ga u top 5 TC-a ikad. Top 5 mislim stvarno  ;D a ima ih na stotine. Idemo dalje.

EDIT 4:

Spoiler for Hiden:
Bravo za Kelley, ali mislim da neće u final 3 jedino naravno ako osvoji i idući idol. sad da su pametni, riješili bi se Jeremya, ali sumnjam jer ih Jeremy od početka drži na udici vjeruju mu i zato će on pobijediti.

EDIT 5:

Novi TC
Spoiler for Hiden:
ode Keith očekivano iako sam se na trenutak bojao da će Jeremy glasati za Spencera, ali na svu sreću nije. Nikad ne znaš u ovoj sezoni  ;D Kelley je sve pokušala, napravila i lažni idol za Keitha, ali ništa od toga.

Napisao sam prije par tjedana tko će biti Final 3


Spoiler for Hiden:
Ja u finalu vidim Jeremya, Tashu i Kelley/Spencera. Samo sad treba vidjet tko se ozlijedio u idućoj.

Spoiler for Hiden:
I dalje mislim da će tako biti to jest da će Kelley ispasti. Jeremy zna da je pobijedio iako to ne pokazuje to jest pokazao je kad je osvojio zadnji IC i bio prepun emocija. Svjestan je da je upravo osvojio milju. Ali izazov zadnji fantastičan.

EDIT 6:

I tako bude
Spoiler for Hiden:
ode Kelley, a mislim da se Spencer nije ni trebao izboriti za sebe jer je Jeremy pokazao svoju lojalnost, nikoga nije izdao i svejedno bi izbacio Kelley. Napokon će osvojiti pravi heroj. Podsjeća me na Toma Westmana.

Sad čisto finale i glasanje za pobjednika. Jedva čekam vidjeti porotu i pitanja.

EDIT 7:

Jedna od najboljih porota ikada sa stvarno fantastičnim i pametnim pitanjim i odličnim odgovorima finalista. Stvarno su dobro odgovarali. Kelly kad je došla i rekla ja sam sjedila upravo tu gdje vi sjedite prije 15 godina i izgubila za jedna glas i postavit ću vam isto pitanje koje sam tad dobila. Izaberite jedan broj između 1 do 10  ;D ajme kako odlično.

Spoiler for Hiden:
Tasha je bila dobra u odgovorima, Spencer i Jeremy bolji. Jeremy pogotovo na kraju i to je definitivno odnijelo na njegovu stranu kad im je rekao da će dobiti dijete.

Sad proglašenje pobjednika i reunion.
« Zadnja izmjena: 17.12.2015. 04:02:52 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1240 : 17.12.2015. 04:11:32 »
I gotovooo!!!
Spoiler for Hiden:
Jeremy!!!  clapp

Sad reunion. Sad da vidimo kakav će reunio biti. Ova sezona je bila pravo malo remek djelo i na jako visokom mjestu mi je najboljih sezona. Jedna od rijetkih novijih. Cagayan mi je bila fantastična, a ovo sad je još veća razina. Blizu top 5 sezona, a vjerojatno će i upasti u tu elitnu grupu kad još malo razmislim.

Spoiler for Hiden:

Dobar reunion i upravo sam vidio promo za 32. sezonu
Spoiler for Hiden:
izgleda dobro, dosta teških trenutaka po svemu sudeći. Opet Brawn vs Brains vs Beauty
« Zadnja izmjena: 17.12.2015. 04:56:54 Mulder »

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1241 : 17.12.2015. 07:41:59 »
Stavio da se skida 720p, najdužih sat vremena u životu  :o :o :o

AAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRGGGGGGGGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

Spoiler for Hiden:
Zar je moguće da je tako dobra sezona imala tako LOŠ kraj!? Jeremy je totalno izmanpulisao glasanje time što je spomenuo, jao žena mi je trudna, čeka sina, bla bla bla. Majstore reci ti šta si radio u igri, a ne šta te čeka izvan. Pa zaboga, Terry je izašao zbog sina, pa nikom ništa.... Dajte ljudi, nemojte tako glasati, po meni jako jako jako loš kraj sezone.

HAHAHAH

Spoiler for Hiden:
U sledećoj sezoni će nastupiti Scott Pollard, lik ladno igrao u Sacramentu sa Stojakovićem i Divcem, na niske je grane spao...
« Zadnja izmjena: 17.12.2015. 11:50:10 DJOXXXA »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1242 : 17.12.2015. 15:05:52 »
Zasto je Skot Polard pao na niske grane? Pa jedan Klif Robinson je bio u Survivoru...


Ja nisam zadovoljan sa finalnim epizodama


Spoiler for Hiden:
Zato sto nikakve neizvesnosti nije bilo, osim ono oko Kimmi/Keitha, ovo posle se lako predividilo, Jeremy bi imao pobedu i bez onoga na kraju ali kada je u pitanju milionce, nema toga koji ne bi iskoristio priliku da zatvori TC onako, apsolutno zasluzena pobeda, bez ikakve mrlje, ujedno i najveca pobeda u istoriji Survivora, 10 glasova od porote, to niko nikada nije dobio, znamo i zasto, ali svejedno :D


Sto se naredne sezone tice, cini se da je dosta ljudi izletilo zbog povreda.

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1243 : 17.12.2015. 17:31:49 »
Zavrsena 31. sezona :D

Spoiler for Hiden:
Jeremy pobjednik,potpuno zasluzeno,odigrao je bez greske,dobra strategija nije se nikom zamjerio i onda je zakucao pobjedu sa pricom o porodici,ja mislim da bi i bez te price pobjedio,vjerovatno ne sa svih 10 ali sa 7 sigurno :D.Odlicna sezona,dosta uzbudjenja i skrivenih idola.Vrhunski prvi TC u finalu sa 2 odigrana idola.

Ostale su mi jos 3 epizode 4.sezone i planiram da ih nocas pogledam.Takoodje dobar promo na 32.sezonu,vidjecemo kako ce se sve to odvijati.


Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1244 : 17.12.2015. 19:16:56 »
Uh bilo je napeto...
Spoiler for Hiden:
Zao mi je Spencera, ali morao je da zna sta ga ceka u finalu ako je Jeremy pored njega
Spoiler for Hiden:
Da li je to Jeremy upravo odigrao savrsenu igru!? Nijedan glas protiv njega na TC(ne racunaju se oni zbog idola) i svi glasovi za pobedu.  :o
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1245 : 17.12.2015. 22:02:41 »
Zavrsih i 4.sezonu
Spoiler for Hiden:
Dobra sezona,sve je super ali nisam zadovoljan pobjednikom od pocetka nisam volio Vecepiu,cak bih volio da je dobia Neleh ali sta je tu je.Najbolji su mi bili,definitivno Boston Rob na prvom mjestu bas sam ga zgotivio jedva cekam da ga gledam kako ih masakrira u sledecim sezonama.Dobar mi je bio i Sean manje vise i Paschal,svidjao mi se i General,zao mi je sto je bio u kako se ispostavilo gubitnickom savezu.Dosta igraca mi se nije svidjelo,prakticno svi ostali osim Kathy koju sam zgotivio nedje pred kraj,ona je zasluzila da pobjedi definitivno.Vecepia kako joj je odgovaralo isla iz jednog saveza u drugi,dobro je odigrala i to joj je donijelo glavnu nagradu.Najsmijesniji dogadjaj je bio kad su Boston Rob i Sean rekli da ce otici iza onoga brda i da ce tamo odmarati hahahha,takoodje mi je bila smijesna situacija u sedmoj epizodi kad su svi lagali i Rob mi je tu bio sjajan ali to ga je na kraju kostalo.To je otprilike to.

Mozda nocas pocnem i 5. sezonu.
« Zadnja izmjena: 17.12.2015. 22:08:51 Novak Vujovic »

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1246 : 18.12.2015. 01:55:22 »
Spoiler for Hiden:
Ovom sezonom nisam bas zadovoljan. Previse spominjanja da je najbolja, najaktivnija, najraznovrsnija.. Mozda jedino po tome sto su se vratili ti neki "kao" najbolji igraci ove igre.

Jeremyjevo spominjanje da mu je zena trudna neznam zasto bi trebalo prevagnuti u njegovu stranu a ocito jer (i to jos spomene na zadnjem tc-u). Onda kao spominjanje da on to sve radi  radi obitelji..Sta ovi drugi misle samo na sebe?? Kako da ne.
Predzadnja epizoda mi je i glupa nakon sto nitko nije imao glasa pa su se ovi kao morali dogovarati? Sta ove koji su imali bar glas il oni koji nisu imali nijedan nisu isli palit vatru i ko je zadnji nek ispadne. Ovako ispada da ni sami nisu znali sta treba napraviti  (jer se kao nikad nije desilo)..

Lažni idol za Keitha (od kelly) steta sto barem nije krajickom pokazao jer bi se strasti jos vise uzburkale.
Ova sezona ce ostat upamcena po drugom najboljem Tc-u ikad a to je dvostruka igra idola (ne ova u predzadnjoj epizodi :D).

Steta sto u igri ne pobjedjuje najbolji igrac (joe )nego prvo se moras dogovarat sa drugima i kao tim a tek onda kao igrac u zadnjim igrama. Joe je to po meni zasluzio osvojiti. a ono sto je probst nabrojao je za svaki respekt. Kelley takodjer dobra (agresivna i snalazljiva).

Iako nisam zadovoljan ovom jedva cekam drugi mjesec iduce god. i 32. sezonu u kojoj izgleda da ima dosta ozlijedjenih..

@Mulder tvoje analize me odusevljavalju i samo tako nastavi :D
« Zadnja izmjena: 18.12.2015. 16:07:56 jolenaj »

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1247 : 18.12.2015. 06:18:25 »
E sad, ja bih samo hteo nešto da naglasim, da ne bi bilo nekog nesporazuma. Po meni je

Spoiler for Hiden:
Jeremy apsolutno zaslužio da pobedi, nema nikakve sumnje. Meni je izrazito smetalo što je u tom zadnjem TC spomenuo ženu, a to je uradio prilikom poslednjeg pitanja u poslednjem mogućem trenutku, kako niko ne bi mogao ništa da kaže posle njega i kako bi ta njegova rečenica ostala najsvežija u pamćenju žirija. Ah well...

Takođe moram priznati,

Spoiler for Hiden:
Spencer mi je malo prirastao srcu, svaka mu čast što je preživeo do kraja, iako mora zahvaliti Kass na tome  rofl rofl rofl

I jolenaj, možda bi mogao/mogla da staviš svoj post u spoiler tag, možda nisu svi još gledali finale?

Offline spouk

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1248 : 18.12.2015. 11:01:34 »
Ovo govori samo koliko Survivor ima praznina i koliko je socijalna igra.
Najveci igrac ikada Russell nije dobio samo zbog toga,ali je napomenuo da Amerika treba da ima procenat u glasanju a ljudi su ga obozavali.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1249 : 18.12.2015. 12:55:27 »
Ovo govori samo koliko Survivor ima praznina i koliko je socijalna igra.
Najveci igrac ikada Russell nije dobio samo zbog toga,ali je napomenuo da Amerika treba da ima procenat u glasanju a ljudi su ga obozavali.

Jao mani se Russella, bio je dobar, ali je palio sve mostove za sobom, tako da nikada neće uspeti da bude najbolji

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Sandra Dimitrijevic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1251 : 19.12.2015. 09:42:08 »
Pozdrav,
Htela bih da gledam sve sezone američkog survivora ali sa prevodom. Da li neko zna gde mogu skinuti prevode, ovde sam nasla neke prevode ali nista nije prevedeno  pa mi nije jasno?

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1252 : 19.12.2015. 11:26:57 »
Pozdrav,
Htela bih da gledam sve sezone američkog survivora ali sa prevodom. Da li neko zna gde mogu skinuti prevode, ovde sam nasla neke prevode ali nista nije prevedeno  pa mi nije jasno?
Mislim da prevoda nema, ali ako imas prosecno znanje eng nece ti biti tesko da skapiras

Offline Sandra Dimitrijevic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1253 : 19.12.2015. 11:32:42 »
Imam, ali nije to to, ne volim da gledam bilo sta bez prevoda. Nemoguce da to bas niko nije preveo, bas bezveze.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1254 : 21.12.2015. 02:49:18 »
Imam, ali nije to to, ne volim da gledam bilo sta bez prevoda. Nemoguce da to bas niko nije preveo, bas bezveze.

Baš je bezveze što ljudi pretpostavljaju da je lako napraviti prevod, hajde čisto iz zabave uzmi i saberi broj svih epizoda pa pomnoži sa dva sata (jedna jako optimistična procena potrebnog broja sati za prevođenje jedne epizode), pa ti vidi koliko tu ima posla...   :ccc:

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1255 : 22.12.2015. 23:04:05 »
Pogledana 6. sezona, svidjela mi se,
Spoiler for Hiden:
rob jedan od prvih koji je baš igrao survivor, matthew mi se najviše svidio, šteta što mu je to jedina sezona, da ga vidim u boljoj rezoluciji.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1256 : 22.12.2015. 23:06:43 »
Ja sam cekala da se 31. sezona zavrsi i odgledala onako, u cugu.

Bila je interesantna

Spoiler for Hiden:
Pobednik ocekivano Jeremy. Imao je siguran glas u Stephen-u koga je spasio, Savage-u... Spencera sam zgotivila jos u prethodnom serijalu, ali covek se i u ovom nekako cupao da ne bude izglasan... Nije imao sanse protiv Jeremy-ja koji je imao odlicne poteze sa idolima. Navijalal sam za Spencera, ali nijemi zao sto je izgubio od Jeremy-ja. :)
Meni su cure, narocito  Wentworth, ali i Ciera takodje bile zabavne za gledanje. Igrale su hrabro, ali def nisu imale brojeve... Eh, da im je Cirie Fields bila tu da organizuje zenski savez kad su imale brojeve. ;) 
Sto se tice sledece sezone, bas me zanima da li ce se ponoviti da
Spoiler for Hiden:
Brain bude najgore pleme.

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1257 : 22.12.2015. 23:26:47 »
@Darra
Amazon je odlicna sezona.

Spoiler for Hiden:
Matthew je otisao u istoriju Survivor-a kao jedan od "the creepiest" igraca ikada jer su se svi istripovali njegovog opsesivnog ostrenja macete. :D

Offline Sandra Dimitrijevic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1258 : 22.12.2015. 23:33:57 »
Pored raznoraznih turskih, indijskih, grckih, ruskih i dr. serija meni je stvarno "bezveze" da nemamo ovako jedan popularan show sa prevodom, jer mislim da bi to bilo gledano. Verovatno ne znem kako to funkcionise. Verujem da  nije lako prevesti, ali zar ljudi ne zaradjuju i na taj nacin?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1259 : 23.12.2015. 01:43:49 »
@Darra
Amazon je odlicna sezona.

Spoiler for Hiden:
Matthew je otisao u istoriju Survivor-a kao jedan od "the creepiest" igraca ikada jer su se svi istripovali njegovog opsesivnog ostrenja macete. :D

Amazon je jedna od najboljih starijih sezona sa puno elgendarnih momenata i genijalnim Cesterninom koji je unio nešto novo. Uzor mu je bio Brian iz 5. sezone koji je isto donio revoluciju kao što je to prije napravio Hatch u prvoj sezoni.

 rofl rofl rofl rofl rofl

Tags: