Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226944 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1050 : 09.05.2015. 23:21:22 »
Da li je moguce da ih u finalu bude  4? Troje mi je najrealnije, a dvoje mi je premalo.  A ostaje nam videti i ko ce osvajati imunitete.

Nisam razmišljao o ovome, ali to bi mogla da bude prava bomba  :o Nekako mi deluje da ih je previše i dalje u igri, možda Jeff baci bombu u poslednjoj emisiji pred Reunion, ne zna se :)

Offline Mak

  • Novi član
  • *
  • Postova: 20
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1051 : 10.05.2015. 02:26:01 »
Ako je suditi po razgovoru koji su uradili Cochran i Tyler biće final 3, čak je iz razgovora moguće naslutiti ko su. :\) Moguće da Cochran samo nagađa i da ne zna krajnji ishod, mada sumnjem jer je ipak deo produkcije. Iako je final 3 dao u šiframa, lako se zaključi ko se krije iza koje. Ko želi da uživa u neizvesnosti neka ne čita intervju.

http://www.cbs.com/shows/survivor/news/1004188/a-clever-hidden-immunity-play-tosses-tyler-out-of-the-survivor-game-his-thoughts-on-carolyn-and-which-player-will-get-his-final-vote-/
Sometimes we take for granted, the little things like food, like freedom.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1052 : 11.05.2015. 20:56:12 »
Zvanično dobili 31. sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1053 : 11.05.2015. 21:01:31 »
Očekivano. Nadam se da će biti još 30 sezona. Idemooo  navijacica

Offline dowla87

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 641
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1054 : 11.05.2015. 23:59:30 »
Video sam na netu negde da je Survivor zapravo obnovljen na 2 god, tj od 31. do 34. sezone.  ;D

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1055 : 13.05.2015. 15:11:40 »
Glasanje za takmicare za 31. sezonu je u toku ( http://www.cbs.com/shows/survivor/second-chance/), za kojih 10 takmicara(5M i 5Z) mislite da moraju da budu u sledecoj sezoni.
Evo mojih favorita:
muskarci: Mike, Joe, Spencer, Stephen Fishbach, Max(znam da sad mnogi  u_jeeeeeeeeee, ali mislim da ce ovaj put da bude mnogo bolji, nesto poput Cochran-a)
zene: Tasha, Shirine, Ciera, Peih-Gee, Mikayla
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1056 : 13.05.2015. 20:57:03 »
JA se samo nadam da ce Shane da bude... Ostali nisu bitni :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1057 : 13.05.2015. 21:03:38 »
Shane i cigareta. Ajd, može jedan ludi, ali želio bih da bude većina koja zna igrati.


Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1058 : 14.05.2015. 09:28:52 »
Ljudi moji sjajnaaaaa epizoda  :bokser
Spoiler for Hiden:
Prva stvar- Rodney ponovo nije osvojio nagradu  rofl Druga stvar- Mike osvojio imunitet jeeeeej. Treca stvar- Mike i MamaC. Cetvrta i najbitnija stvar : Dan je izbaceeeen, konacno! Mnogo je glupa ona cetvorka ja ne verujem.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1059 : 14.05.2015. 14:30:30 »
Ljudi moji sjajnaaaaa epizoda  :bokser
Spoiler for Hiden:
Prva stvar- Rodney ponovo nije osvojio nagradu  rofl Druga stvar- Mike osvojio imunitet jeeeeej. Treca stvar- Mike i MamaC. Cetvrta i najbitnija stvar : Dan je izbaceeeen, konacno! Mnogo je glupa ona cetvorka ja ne verujem.

Slažem se, mnogo jaka epka  clapp clapp clapp

Spoiler for Hiden:
Rodney gluperda  :vid-ga: a kako se lik ponadao kada je Carolyn počela da se premišlja nakon RC  rofl
Mike care, svaka čast, drago mi je da je muka spojila Carolyn i Mikea u alijansu, videćemo kako će se sve to razrešiti  :bokser

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1060 : 14.05.2015. 16:44:52 »
Najbolja epizoda sezone  :)

Rodney  rofl rofl nevjerojatno beskoristan igrač.

Dan je u prednosti koliko i Carolyn. Ne zaboravimo da Carolyn ZNA da on ima taj dodatni glas. Tmana joj je Taylor rekao. Tako da ona može nešto isplanirati. Ono što treba napomenuti da imamo tri jako napredvidiva igrača. Dan, Rodney i Will. Nepredvidivi igrači se dijele na dvije skupine. Loši i dobri. Oni su loši što je dodatno loše za Mikea i Carolyn jer ovo nije početak, ovo je već blizu kraja i da je ostalo takva tri igrača može biti kobno. Zato koliko god želio da Mike i Carolyn pobijede jer su zaslužili, toliko mislim da je to trenutno jako teško. Iduća epizoda će biti jako važna i puno će toga reći.

Uglavnom, Carolyn mora izbaciti Mikea. Ali u svakom slučaju, Tylerov glas je siguran za Carolyn.

Sad da još nešto vidim. Ne znam jel ove sezone F2 ili F3, ali recimo da je F2 što bi značilo da Carolyn ima četiri puta šansu da izbaci Mikea. Sad može s njim i nek mu kaže da Dan ima dodatni glas. Vjerujem da bi dobili Sierru. Nažalost, ova dva glupsona Rodney i Will su sa Danom makar je Will dao njemu glas kad je Mike pokazao idol u pretporšloj epizodi.

Ili druga opcija da sad zbilja izbace Mikea koji je prijetnja u izazovima. Ostalo ih je pet. Onda će Dan i ostali htjeti Carolyn, a pošto Carolyn ima idol, iskorištava za sebe i izbacuje Dana. Prijetnje u izazovima praktički nema. Rodney je šlampav. Nikakav je. Will ne može. Jedino Sierra. Može se tu izvući dosta toga dobroga, ali sad samo pametno.
I to je to  :)

Spoiler for Hiden:
Carolyn mu je i rekla da Dan ima ekstra glas. Drago mi je da me poslušala  drinks

RC odličan. Najduže puzle ikada.

IC isto dobar i napet do samog kraja.

Strategija prije TC-a. Ovo je vrlo bitno
Spoiler for Hiden:
Mike je najzaslužniji što je Carolyn iskoristila idol. Pogledajte lančanu reakciju i kako je to sve krenulo. Dan je sam sebe izbacio. Glavni momenat je kad Mike dolazi do Dana i govori mu da upravo Carolyn, Siera, Will i Rodney razgovaraju kako će njega izbaciti. Bitno je iduće što se dogodilo. Danova reakcija. Inače je sav paranoičan, napuhan, ali ovdje je miran. Morao je glumiti, ali nije i zato je Mike vidio Danov plan, a to je da će glasati za neku od ženski i onda Mike odmah zatim dolazi do Carolyn i Siere i govori im kako će milijun posto glas dobiti netko od njih dvoje. Carolyn ne vjeruje, ali sumnja dok Siera radi glupavu facu jer zna da ono što Mike govori je točno jer je zajedno sa Danom, Willom i Rodneyom dogovarala da izbace Carolyn. I samo još jedan dokaz koliko je Siera loša igračica. Ne volim takve koji misle da dobro igraju, a nikad ništa ne naprave.

Eto koliko neki momenti određuju.

TC - volim kad se sve odvije savršeno
Spoiler for Hiden:
bravo Carolyn i bilo je divota gledati njihove face. Od Dana pogotovo buahahahaha.

Sad kad znamo da je F3, prije nekih mjesec dana sam rekao da kao pobjednike vidim Mikea i Carolyn. Sad dolazi dvosatno finale i dvoje ispadaju. Ustvari je mala šansa da oboje ispadnu jedno za drugim. Vjerujem da će i dalje surađivati, ali će sumnjati u jedno drugo. Znaju da će morati izbaciti i sad ćemo vidjeti kako će Will, Rodney i Siera zajedno.

Finale se po običaju gleda uživo. Nadam se da će mi se neki pridružiti.

Malo twitera
Spoiler for Hiden:
Jim Rice ‏@jamesloganrice
I am pledging $250,000 to charity if I win the next season of Survivor! $1 for every RT/share (to $250k) #votejim


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
The @andreaboehlke endorsement furthers my "creepy photos with girls endorsing me" album Vote


jenn ‏@jenncantdance
Max said he'd kill a man for another shot at survivor. I'd kill a man for a quesarito right now. #standards


Colton Cumbie ‏@ColtonCumbie
These #SurvivorSecondChance campaigns are so damn boring. When are people going to start throwing each other under the ? I'LL VOTE 4 THAT!

Shane Powers ‏@Theshanepowers
There's Rudy..... And then the other 300 of us. #BEST EVER.


Mike Holloway ‏@ucantdothat121
Would like to say thank you to all of you for following me all the support it is so overwhelming. Much like the amount of tweets lately Sry

Rodney Lavoie Jr. ‏@Rodney_Boston   
Good Mornin When I wake up and Realize that I'm "Top 6"of the BEST Reality Show of All Time.WOW! #Survivor #RHAP

Ryan Opray ‏@SpearmintRyno7
First time in a long time I listened to #RHAP good stuff @robcesternino Another note maybe this voting thing needs to keep happening!


Tasha Fox ‏@missfoxytasha
Oh snap!!! I just realized I haven't voted yet today! Have you?!?! If not, make it happen! Don't draw rocks. Vote for Fox. #VotesFired


Wes Nale ‏@bigwesnale
Everybody go vote for Keith tonight if u haven't thanks!!!


John F. Carroll ‏@JohnFCarrollJD
@SpearmintRyno7 Anyone with a Boston accent should be voted out first. Abrasive middle aged women are always a threat to win.


Sierra Dawn Thomas ‏@sierra_dawn_
I've NEVER understood why people go out of there way to criticize each other! #BeKind


Jeff Probst ‏@JeffProbst
Second chance voting is off the charts! The top 10 list is changing daily. Very cool! Your votes are having impact. 8 days of voting left!


Kass McQuillen ‏@KassMcQ
The idea that @vince_sly and @fymaxwell sit around their 600 sq ft apt eating kale, petting cats and talking about me makes me LOL :)


Andrew Savage ‏@survivorsavage
Thank you so much everyone for your votes. You guys are amazing! Please keep voting and campaigning! #VoteSavage


Ryan Opray ‏@SpearmintRyno7
What will everyone do when the voting is done and #SurvivorSecondChance #cast is gone??? Who cares!!! #vote NOW!!! and Often!!! #OldSchool


Joel R Anderson ‏@JoelAndersonMFP
Entertaining interview with @PEIHGEE on #RHAP & @robcesternino unfortunately about 45 of the 51 min was talking about James


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
I truly don't know how @robcesternino has time to do all these Survivor podcasts. I don't even have enough time to listen to all of them!


Kelley Wentworth ‏@kelleywentworth
Probst told me he wants you to #VoteWentworth so he can call me by my last name next season


Jeff Probst ‏@JeffProbst
Love @robcesternino podcast. He's a great interviewer! Lots of 2nd Chancers being featured too!

Rob Cesternino ‏@robcesternino
Wow, thanks @JeffProbst! Everybody loves the #SurvivorSecondChance vote. It's a great time to be a fan of #Survivor!

Tyler Fredrickson ‏@TheTFreddy
@Joaqsworld @Rodney_Boston @MamaC_14 Mama C has ur back til she stabs you in it! HEYOOOOO. (<3 u gurl! Blindside the rest to dat MILLION, k?)

Carolyn Rivera ‏@MamaC_14
Oh you were coming after me too.


Ryan Opray ‏@SpearmintRyno7
Make sure you vote for this dude! @Theshanepowers #voteforpowers #useyourpowers #SurvivorSecondChance #OldSchool


Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
For you #RHAP fans asking where I've been- I'm talking to Rob Friday!


Julie Berry ‏@JulieBerry438
People at work think I'm conniving BC I was on Survivor. Did you watch me? I only laughed or cried and fell in love. #saint #laugheroverlies

Shirin Oskooi ‏@theshirin
@JulieBerry438 "They offered final four to you, too?" One of your few but one of the best of all time. Would kill to see you play again.

Artis ‏@ARTIS_Survivor
Dan bounced .. Will and Rodney skate by again .. ROFL .. ROFL .. ROFL .. MaMa C is fighting like a championship prize fighter . LoL ..


RoxanneTelevision ‏@roxannedotcom
I need my girl sabrina and abi to make it on next season #votevotevote #survivor


Corinne Survivor ‏@CORINSANITY
About to watch the ep tonight with a few of my fav #Dirty30 and some of the #Survivor returnees I cast my vote for. Any guesses who?


Sierra Dawn Thomas ‏@sierra_dawn_
@theshirin that's look number 2 you give me at tribal when I walk by lol love you!

Shirin Oskooi ‏@theshirin
@sierra_dawn_ I haven't seen it yet. Jenn and I are doing West coast feed tonight then I'll read my face tea leaves for you.


Jim Rice ‏@jamesloganrice
BEST EPISODE OF THE SEASON!!! #Survivor @JeffProbst


Joel R Anderson ‏@JoelAndersonMFP
Would that be irony, Dan calling Mike arrogant and condescending? #SurvivorWorldsApart

Joel R Anderson ‏@JoelAndersonMFP
Is Mike a paranoid psycho or a student of the game? #SurvivorWorldsApart


Andrew Savage ‏@survivorsavage
Savage family is getting ready to have dinner and watch #Survivor Rooting for @MamaC_14 and @ucantdothat121 to continue to kick ass tonight


Jonathan Penner ‏@SurvivorPenner
#SurvivorWorldsApart here w/ Mike, Max, & Tyler! Holy crap this is Survivor at it's best!

Jonathan Penner ‏@SurvivorPenner
#SurvivorWorldsApart Dan and mama c gettin all the camera time. Incredible no one's after rodney or Will at all. Why 'cause they can't win!

I za kraj Lex
Lex van den Berghe ‏@LexvandenBerghe
#Survivor needs a serious fucking REBOOT. Damn, I miss #oldschoolSurvivor when it was just 16 hardcore players, 39 days, and a mill.


RECAP


Inače, ovo je Stephenov možda i zadnje gostovanje kod Cesternina jer će biti u publici u finalu i onda će vidjet jel ga publika izabrala da se vrati. Vjerujem da je, kod Cesternina stalno gostuje, pametan je igrač i popularan.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1061 : 14.05.2015. 17:17:53 »
Ja cu gledati uzivo :D ionako se ujutro od silnog iscekivanja budim rano pa gledam :D

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1062 : 14.05.2015. 17:42:29 »
Ljudi moji sjajnaaaaa epizoda  :bokser
Spoiler for Hiden:
Prva stvar- Rodney ponovo nije osvojio nagradu  rofl Druga stvar- Mike osvojio imunitet jeeeeej. Treca stvar- Mike i MamaC. Cetvrta i najbitnija stvar : Dan je izbaceeeen, konacno! Mnogo je glupa ona cetvorka ja ne verujem.
Upravo sam ovo hteo da napisem :o

Ja cu gledati uzivo :D ionako se ujutro od silnog iscekivanja budim rano pa gledam :D
Gde gledas uzivo i u koliko je sati?
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1063 : 14.05.2015. 17:47:06 »
Ja cu gledati uzivo :D ionako se ujutro od silnog iscekivanja budim rano pa gledam :D
Odlično  drinks

Nadam se da će i DJOXXXA da nas bude što više.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1064 : 14.05.2015. 19:03:03 »
Ljudi moji sjajnaaaaa epizoda  :bokser
Spoiler for Hiden:
Prva stvar- Rodney ponovo nije osvojio nagradu  rofl Druga stvar- Mike osvojio imunitet jeeeeej. Treca stvar- Mike i MamaC. Cetvrta i najbitnija stvar : Dan je izbaceeeen, konacno! Mnogo je glupa ona cetvorka ja ne verujem.
Upravo sam ovo hteo da napisem :o

Ja cu gledati uzivo :D ionako se ujutro od silnog iscekivanja budim rano pa gledam :D
Gde gledas uzivo i u koliko je sati?
To ce Mulder da nam kaze :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1065 : 14.05.2015. 19:10:55 »
Evo vam odmah LINK pa si spremite. Počinje u 2 ujutro. Sa srijede na četvrtak. Uglavnom stream 2  :)

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1066 : 14.05.2015. 19:32:45 »
Ziv bio! :D

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1067 : 14.05.2015. 19:53:51 »
Evo vam odmah LINK pa si spremite. Počinje u 2 ujutro. Sa srijede na četvrtak. Uglavnom stream 2  :)
:majstore
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1068 : 15.05.2015. 12:29:12 »
Ljudi moji sjajnaaaaa epizoda  :bokser
Spoiler for Hiden:
Prva stvar- Rodney ponovo nije osvojio nagradu  rofl Druga stvar- Mike osvojio imunitet jeeeeej. Treca stvar- Mike i MamaC. Cetvrta i najbitnija stvar : Dan je izbaceeeen, konacno! Mnogo je glupa ona cetvorka ja ne verujem.
Spoiler for Hiden:
Da li je moguce da je Rodney vise stalo do te nagrade nego do pobede. Ili se covek jednostavno zadovoljava sitnicama? Ali drago mi je sto je izvisio jer se ponasa kao deriste.  Bila sam srecna ko kuce sto je Mike osvojio  imunitet, inace bi epizoda bila vise nego dosadna, kao najverovatrije i finale.  Mada mislim da nije dosao do njega, da bi mu produkcija bacila neki sa neba ako treba baz zvog te dramatike. Ali da, vruhunac jeste Denovo izbacivanje, njegova samouverenost tokom cele epizode, bes neki prema MIke, i sve one face  na kraju.... He he he...
Ok. moram da priznam da nisam bas sa preteranom paznjom gledala pocetne epizode ove sezone.   Pa me zanima u kom momenut je
Spoiler for Hiden:
Mike postao njihov neprijatelj, i zasto. Nije mi to samo rivalitet zbog igre, nego imam utisak da je nesto vece.. Ozbiljnije.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1069 : 15.05.2015. 13:09:17 »
Ljudi moji sjajnaaaaa epizoda  :bokser
Spoiler for Hiden:
Prva stvar- Rodney ponovo nije osvojio nagradu  rofl Druga stvar- Mike osvojio imunitet jeeeeej. Treca stvar- Mike i MamaC. Cetvrta i najbitnija stvar : Dan je izbaceeeen, konacno! Mnogo je glupa ona cetvorka ja ne verujem.
Spoiler for Hiden:
Da li je moguce da je Rodney vise stalo do te nagrade nego do pobede. Ili se covek jednostavno zadovoljava sitnicama? Ali drago mi je sto je izvisio jer se ponasa kao deriste.  Bila sam srecna ko kuce sto je Mike osvojio  imunitet, inace bi epizoda bila vise nego dosadna, kao najverovatrije i finale.  Mada mislim da nije dosao do njega, da bi mu produkcija bacila neki sa neba ako treba baz zvog te dramatike. Ali da, vruhunac jeste Denovo izbacivanje, njegova samouverenost tokom cele epizode, bes neki prema MIke, i sve one face  na kraju.... He he he...
Ok. moram da priznam da nisam bas sa preteranom paznjom gledala pocetne epizode ove sezone.   Pa me zanima u kom momenut je
Spoiler for Hiden:
Mike postao njihov neprijatelj, i zasto. Nije mi to samo rivalitet zbog igre, nego imam utisak da je nesto vece.. Ozbiljnije.



Spoiler for Hiden:
Ne secam se tacno koja je epizoda bila,ali sve u svemu Mike je cuo MamaC,Tylera,Rodneya,Willa i ne secam se dal je tu bila Sierra kako pricaju da hoce da ga izbace, posle toga je bila aukcija i Mike je cuvao pare da kupi prednost..Tu je bio cak onaj problem sa pismima. Posle toga im je prisao i rekao da ih je cuo kako pricaju o izbacivanju i tu se svi napravili ludi. Ja mislim da Dan nije cak bio u grupi koja je o tome razgovara ali valjda je poceo da "sumnja" u Mike i tako je u sustini pocelo

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1070 : 15.05.2015. 17:24:28 »
Evo sta znaci ziveti u potpunoj zabludi...
https://www.youtube.com/watch?v=UmBnaiQQzvw  -Ponderosa Dan
« Zadnja izmjena: 15.05.2015. 17:29:05 Doof »
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Jessy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1071 : 15.05.2015. 18:01:03 »
Evo sta znaci ziveti u potpunoj zabludi...
https://www.youtube.com/watch?v=UmBnaiQQzvw  -Ponderosa Dan

Skoro u Survivor-u nije bio antipaticniji covek od Dena.
Drago mi je sto takav lik nece uzeti milionce a i sto cu moci mirnije da gledam finale.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1072 : 15.05.2015. 19:08:36 »
Evo sta znaci ziveti u potpunoj zabludi...
https://www.youtube.com/watch?v=UmBnaiQQzvw  -Ponderosa Dan
Boze kako je ljigav, odvratan...uobrazen. Dugo me neko iz survivor-a nije nervirao kao on...
Jadna njegova zena.
« Zadnja izmjena: 15.05.2015. 19:10:19 co2 »

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1073 : 15.05.2015. 21:36:11 »
Ja cu gledati uzivo :D ionako se ujutro od silnog iscekivanja budim rano pa gledam :D
Odlično  drinks

Nadam se da će i DJOXXXA da nas bude što više.

Haha, kao za inat ujutru tog dana imam ispit, probaću da gledam, ali ne dajem sebi neke prevelike šanse :) bila bi fora da napravim immunity idol i da odnesem profesoru ujutru na ispit, koji trip  rofl rofl rofl

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1074 : 16.05.2015. 00:10:20 »
Ne vidim svrhu gledanja uzivo, ustanem lepo k'o covek ujutro, skinem HD snimak bez reklama,seckanja, milina... Cak i da sam budan u 2 ujutro kontam da bih cekao do 5,6 da izadje snimak...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1075 : 16.05.2015. 00:13:14 »
Ti ne vidiš, netko vidi.

Survivor se uvijek prati uživo kad je finale jer je tu i Reunion, a pogotovo Reunion ove godine gdje će se znati koji su igrači za iduću sezonu. Survivor finale uživo je doživljaj, a pošto jako puno toga doživljavam kroz osjećaje i mojim entuzijazmom veseli me gledati uživo. Kao i neke bitne serije i njihova finala.

Tri sata uživancije i komentiranja ovdje  navijacica

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1076 : 16.05.2015. 00:21:01 »
Kako mislis, i da si budan, da bi cekao  5-6 da izadje snimak? Da ponovo pogledas u hd verziji?  Uglavnom  meni ima live gledanje neku car, pogotov ako imas sa kim da komentarises sta se desava. Plus ne postoji mogucnost da ti na fb, twitteru ili vec gde iskoci spojler sa imenom pobednika. Kada saznam za neki spojler u seriji to mi je podnosljivo, ali ovde mi bas upropasti dozivljaj.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1077 : 16.05.2015. 00:23:47 »
Sve što je live ima taj potrebni šarm. Jebiga, neki to ne osjete, a neki da. Samo znam da volim taj osjećaj kod svega što je live. Pogotovo Survivor i onda Reunion

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1078 : 16.05.2015. 00:36:18 »
Kod Reunion-a  najvise volim najavu za sledecu sezonu :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1079 : 20.05.2015. 20:51:09 »
Pet sati do početka još jednog ludila i uživanja.

Tags: