Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226938 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1020 : 30.04.2015. 14:32:12 »
Zbog ovakvih epizoda se gleda Survivor. Pohvale dobivaju Carolyn i Mike. Objasnim zašto Carolyn, za Mike mislim da ne treba iako ću reći koju o njegovoj igri u ovoj epizodi.

Prvo
Spoiler for Hiden:
Dan: I don't want to take anything away from Shirin, but I'm...an adopted child. All I have for blood in this world is my mother. I have my adoptive family. I've got my wife, her family, friends that I consider my family, but my scenario really isn't much different than hers [Shirin's].

Jeff: So you had domestic violence in your upbringing?

Dan [shakes head]: I'm an adopted child.

IC mi je bio odličan. Bačve i strateški izazov. Već sam mislio da će plavi otići do kraja kad su se počeli vrtiti na bačvi.

RC klasik. Mike me tu podsjetio na Briana koji je bio najhladnokrvniji igrač ikada i osvajajo je IC sa lakoćom. Uvijek miran i staložen.

Sad na glavno. TC odličan
Spoiler for Hiden:
Shirin opet glumila žrtvu, a Dan budala ono rekao  rofl rofl

Mike - odličan potez. Kako čitam twiter od bivših/sadašnjih igrača, pola njih misli da je to loš potez. Atraktivan, ali loš. Ne slažem se. Kužim da će takvi potezi uvijek imati više mišljenja, ali ovo je bio odličan strateški i psihološki potez. Zašto? Pa da je dao idol Shirin, opet bi u idućoj epizodi bili na dnu. Shirin i Mike protiv njih pet. Ovako si je Mike sigurno osigurao još jednu epizodu to jest tri dodatna dana bez ikakve brige. Znači, njih šest kao alliance će morati nekog izbaciti, a da to nije Mike. Ovako da je Shirin ostala, mogli bi birati između nje i Mikea, ali ovako znajući da je idol još kod Mikea, dodatni pritisak je na njima. A bit će još veći ako u idućoj epizodi Mike osvojiti IC i samim time osigurati još dodatna tri dana hahaha. Sve mu se sad poklopilo.

I druga važna stvar je taj psihološki učinak. To je ono što je najvažnije jer je Dan dobio dva glasa i samim time je Mike uspio poremetiti njihov alliance.

Carolyn - ona je bila odličan. Staložena igračica i vrlo dobar strateg. Bolji nego Tyler. Pogledajmo situaciju u kojoj se našla. Ne samo da je osvojila idol, već i ima jedan svoj idol. I uopće ga ne spominje, nije ga spomenula ni Tyleru. Sad je bila situacija gdje je mogla iskoristiti za Tylera, ali nije. To mi govori da nije vjerovala Mikeu i to joj je odličan potez. Zato će pobijediti ona ili Mike. Ne vidim ko drugi. Ako Tyler ostane s njima na kraju, ne vjerujem da će on pobijediti jer se pokazao kao strateg koji previše misli. Kuži on igru, ali jednostavno je previše paranoičan kad ga se pritisne. Kao i Mike uostalom što smo vidjeli gdje je napravio ogromnu grešku kad je izgubio lojalnost, ali se uspio oporaviti što smo sad vidjeli u ovoj epizodi. Dok Tylera pritisak ubije i zato je glasao za Dana. On je povjerovao Mikeu i jedan je od glavnih koji je unio nepovjerenje u taj six alliance.

Dakle, trenutno Mike i Carolyn. Bit će zanimljivo ako se njih dvoje nađu u finalu. Shirin je sad odličan
Spoiler for Hiden:
jury vote. Vrlo važan za Mikea. Vidjeli smo da mu nije zamjerila što nije iskoristio idol za nju već je bila sretna što je napravio kaos kao što bi rekla kaos Kass.

Malo twitera
Spoiler for Hiden:
Kelley Wentworth ‏@kelleywentworth
Sometimes I really, really wish I was a Photoshop connoisseur #Failing


Max Dawson ‏@fymaxwell
Could someone photoshop Tyler's head onto C3PO's body? Asking for a friend. #survivor #Dirty30


Dale Wentworth ‏@farmguy69
Vicodin and #WhiteRiceWednesday that's a winning combo!!


Carolyn Rivera ‏@MamaC_14
Wednesday is here!!! #yeahbaby


Max Dawson ‏@fymaxwell
Promise me this, you who are reading this: if you ever make it on Survivor you will have @chipchiplovere for your loved one's visit.


Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Couple hours til i get my popcorn ready to see my team try to hold it down another week!! @TheTFreddy @MamaC_14 @Rodney_Boston


Brian Corridan ‏@BriCorridan
@andreaboehlke Come to Eliza's tonight if you're around! It's been too long!

Andrea Boehlke ‏@andreaboehlke
@BriCorridan I'll be there


Max Dawson ‏@fymaxwell
@scottporter QB6, loved your interview w/@robcesternino on our #Survivor season. You need to come watch an episode w/the cast in LA. #rhap

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
@fymaxwell @ScottPorter @robcesternino I agree the #Dirty30 needs Jason Street

Max Dawson ‏@fymaxwell
@ucantdothat121 @ScottPorter @robcesternino Need I mention again that my cats are named after Friday Night Lights characters?

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
@fymaxwell @ScottPorter @robcesternino That #RHAP guy I would say we need him, he Won a few podcast awards and I feel he is to good 4 us now

Rob Cesternino ‏@robcesternino
@ucantdothat121 @fymaxwell @ScottPorter Feels like it could just be a pity invite now. Will Max give a future cat a RHAP-themed name?


James Logan Rice III ‏@jamesloganrice
My #survivor Power Rankings (1=most likely to win)1. Carolyn 2. Rodney 3. Tyler 4. Mike 5. Shirin 6. Sierra 7. Dan 8. Will @gordonholmes


Diane Ogden ‏@OgdenDiane
I sure hope everybody plays nice tonight... But I'm not holding my breath.@Survivor_Tweet


Tyler Fredrickson ‏@TheTFreddy
@fymaxwell The possibility of you successfully playing the game again is approximately three thousand seven hundred and twenty to one

Anthony Robinson ‏@antoniusrex
@TheTFreddy @fymaxwell Never tell me the odds...


jenn ‏@jenncantdance
Getting rid of all my clothes that arent Caribbean appropriate. Anyone want a bunch of lame clothes that my friends describe as "upsetting"?

Tyler Fredrickson ‏@TheTFreddy
In about 10 minutes, the #Survivor world learns 2 things: 1) That I dug through Dan's bag, and 2) That he lied about losing his underwear


Eliza Orlins ‏@eorlins
Watching #survivor with @fymaxwell @stephenfishbach @CharlieHerschel @BriCorridan @andreaboehlke & @DearFranny!!

Eliza Orlins ‏@eorlins
Dan Foley, you will always be at the bottom of the barrel. #Survivor


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"Shirin is a two faced liar." Dan, pandering to Shirin like a two faced liar.


Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Dan switched up so quick ... Wait what #Survivor


Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I don't feel sorry for either of them. Move on.

 Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
MIKE IS LITERALLY CARRYING HIS TEAM ON HIS BACK.


Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Is Mike doing the worm on the barrels or naw #Survivor


Max Dawson ‏@fymaxwell
I DO CROSSFIT JEFF #survivor


Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Yikes... Did Dan break a collar bone?


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Who would have ever thought being a barrel roller could make you a threat?


Rodney Lavoie Jr. ‏@Rodney_Boston
Survivior Fun Fact: RODNEY GETS NO REWARDS!!! Haha


Eliza Orlins ‏@eorlins
It's no fun when the bad guys win. Dead silence in my apartment at that victory. #survivor


Gervase Peterson ‏@SayGerv
@sierra_dawn_ who knew you had such a hidden skill? Barrel rolling? And you just got sexier.


Teresa Cooper/T-Bird ‏@tbirdcooper
BARREL RACING AND BURGERS!!!!! #Survivor #SurvivorWorldsApart

Teresa Cooper/T-Bird ‏@tbirdcooper
Chicken or burgers???? Ahhhh.... #Survivor #survivorworldsapart


Brice Johnston ‏@BriceIzyah
@Rodney_Boston bro bro stay humble


Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I really don't have a favorite player. I can't tell you who I am rooting for. It is like, "Who do you hate the least?" #Survivor


Eliza Orlins ‏@eorlins
Omg who is that talking???? #survivor


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"Tyler can win immunities and he schemes and plans". Things we have yet to see on television.


Eliza Orlins ‏@eorlins
Look at Sierra scheming! Either this is gonna work or she's done tonight. Spike in airtime is never good news. #Survivor


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"People are seeing Tyler playing the game." NOT US



Chelsea Meissner ‏@ChelseaMeissner
"There will be an answer, let it be." - The Beatles know what's up.

Russell Hantz ‏@russellhantz
@ChelseaMeissner I HATE that kind of attitude! #youwould

Chelsea Meissner ‏@ChelseaMeissner
@russellhantz I have no idea what you're talking about.

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
It is good to see them get back to a really cool reward. That is so fun to watch. #Survivor


Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Am I the only one feeling there's gonna be a #blindside next vote? I'm giddy! #Survivor #WorldsApart @Survivor_Tweet


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
I wish someone would say, when Jeff takes the immunity necklace - you know what, I'm done with that.


Gervase Peterson ‏@SayGerv
This challenge is tough. But a double immunity win for him and her. This will be good!!


Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Two immunities... See? #Survivor can be nice sometimes.


Eliza Orlins ‏@eorlins
OMG!! Two immunities up for grabs!! Let's go @theshirin!!!! And @ucantdothat121!!! #Survivor #Dirty30


Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Jesus christ, im so built for all these challenges! I'd give anything to be back!!!


Gervase Peterson ‏@SayGerv
Me @TysonApostol & @cieraeastin decided to sit this challenge out and eat instead. yea we made the right choice


Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Thats MY fucking girl!!!!! @MamaC_14


Gervase Peterson ‏@SayGerv
@MamaC_14 is no joke! Don't sleep on my girl.


Eliza Orlins ‏@eorlins
Oh NOOOO!!!!! Still have one left. #survivor


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
I bet more than anything, Rodney just wants Dan to shut up.


Eliza Orlins ‏@eorlins
Ewwwwww Dan sounds like a sex hotline. Gagging. Whispering. Gross. #survivor

Monica Padilla ‏@MonicaPadilla7
@eorlins hahahaha gotta love those #sweetnothings #RodneyTime #Survivor #SurvivorWorldsApart


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Mike barely struggling.


Gervase Peterson ‏@SayGerv
Come on @Rodney_Boston what's the point of all those muscles if you don't use them?


Max Dawson ‏@fymaxwell
Dan is sex talking to Rodney. #survivor


Teresa Cooper/T-Bird ‏@tbirdcooper
Mike...in the ZONE...WELL PLAYED!!!! #Survivor #survivorworldsapart


Jaclyn Schultz ‏@JaclynMSchultz
Dang, two immunity necklaces! #thatshitcray #survivor


Max Dawson ‏@fymaxwell
Axis of Evil... #survivor


Gervase Peterson ‏@SayGerv
@ucantdothat121 I can't even front. You are killing em. Well deserved win my man.


Eliza Orlins ‏@eorlins
AXIS OF EVIL!!!!!!!! Best nickname for an alliance ever. Love Shirin! #Survivor


Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
If Mike gave his hidden idol to Shirin, then they could change the entire game. #Survivor


Max Dawson ‏@fymaxwell
I pray that @robcesternino is furiously working to isolate Dan's huskey-voiced sex talk for tonight's Know-It-Alls. #rhap #survivor

Rob Cesternino ‏@robcesternino
@fymaxwell I'm have it for the voicemails tomorrow.


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Shirin is totally a jury threat though.


Eliza Orlins ‏@eorlins
"Open your eyes, bro!!!" Love you @theshirin #Survivor


Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Yall think Dan a DD or a solid C cup


Spoiler for Hiden:

RECAP


Djoxxxa, znaš ko je došao kod Cesternina? http://robhasawebsite.com/scott-porter-friday-night-lights-hart-of-dixie-talks-survivor-30-worlds-apart-2015/  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1021 : 30.04.2015. 18:30:20 »
E konacno jedna epizoda po mojoj meri. I konacno sam za nekog navijala, tj. nisam gledala epizodu ravnodusno.
Spoiler for Hiden:
I nadam se da  ce Mike da osvoji jos koji imunitet. Uglavnom odlican potez. Udara lepo na psihu. Lepo ce se oni svadjati sledece epizode :D Xixixi. Dan me nervira samo tako.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1022 : 30.04.2015. 23:00:29 »
Ova luda sedmica mi je prekinula ritual gledanja Surviora prvom prilikom četvrtkom ujutru, moraće se nešto uraditi povodom toga  :ccc: :ccc: :ccc: Uglavnom, vidim da je Mulder odradio svoj recap na standardno visokom nivou (Jesi razmišljao da pokreneš blog ili tako nešto? Možda bi bilo isplativo zbog reklama, etc), tako da ću ja samo malo dodati :)

Spoiler for Hiden:
Mike se ovim potezom izgleda izvadio iz govana, po scenama iz naredne epizode se naslućuje da će se 6-orka raspasti, ali videćemo  :pevusi: :pevusi:
Sa druge strane Carolyn pokazuje da će verovatno biti u final 3, jako staloženo razmišlja i čini mi se da će se adaptirati bilo kojoj situaciji. Sa druge strane, Rodney i Dan, koje gluperde  rofl rofl rofl rofl svakom novom epizodom se čudim kako su dogurali dovde.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1023 : 01.05.2015. 18:00:34 »
Konačno, moji ljudi.  :neverovatno: Mislio sam da niko sa naših prostora ne gleda Survivor, pogotovo ne recap sa Rob-om i Stivenom.
Spoiler for Hiden:
Prošla epizoda je bila odlčna, ali ne mogu da se otmem utisku da su Mike i Shirin mogli da odigraju ovo mnogo bolje. Mogao je Mike da se dogovori sa Shirin da joj na TC da idol da ga stavi oko vrata, to bi poboljšalo blef. Ali ono što bih ja uradio na njihovom mestu je sledeće: Pre glasanja Mike da Shirin HI i ona sa tim idolom ode do Tylera i kaže mu da ima idol i da će ga odigrati večeras, a da će ona i Mike da glasaju protiv njega, osim ako im on ne da ime nekog iz šestorke. On bi je naravno pitao da ako vec glasaju za njega zašto mu govori, a ona bi mu odgovorila da ona i Mike nemaju mnogo šansi da u trenutnoj situaciji dospeju do F3, i da bi ona htela da sa Tylerom ode do finala, po cenu da proda Mike-a. Tyler bi naravno otišao do Carolyn i dogovorili bi se da oni dvoje glasaju za nekog drugog (najverovatnije Rodney ili Dan), a ostali za Shirin. Pritom bi Tyler verovatno rekao Shirin neko drugo ime (npr Will,Ciera) za slučaj da Shirin ne odigra idol i da je tako izbace. Shirin onda ode do Ciera-e i pokaže joj idol i proda priču o zenskom F3 i kaže za priču sa Tylerom, da je to bio test i da je on rekao njeno ime. Ako Ciera proguta tu pricu, onda bi njih troje glasali za Tyler-a, ako ne onda bi ona sa Mike-om gadjala nekog za koga misle da bi Tyler i Carolyn glasali.(najverovatnije Dan). Naravno, Shirin bi na TC izvadila idol i rekla svima da glasaju za Tylera sa pričom da je prodao nekog iz 6-orke.
« Zadnja izmjena: 01.05.2015. 18:33:45 Doof »
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1024 : 02.05.2015. 14:54:22 »
Dnevna doza Rodney-a gluperde:



 rofl rofl rofl rofl

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1025 : 03.05.2015. 12:56:07 »
pogledao u komadu 8 epizoda druge sezone The island with Bear Grylls i to je kakav bi pravi Survivor trebao biti - znam da je Survivor i socijalna igra, ali nema tu više previše preživljavanja koliko pričanja/tračanja/spletkarenja - obave natjecanje u 5 minuta i onda 40 minuta kružoka i paničarenja... trebaju jednu sezonu da ih bace u prašumu s mačetom, bez hrane i vode pa neka se snalaze... inače, iako je potpuno logično, ono što me je totalno iznenadilo u The island with Bear Grylls je količina smeća i plastike koju naplavi more na tim pacifičkim otocima - totalno sam izgubio svaku želju posjetiti jedan od tih rajeva na zemlji  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1026 : 04.05.2015. 02:31:12 »
Je l' to ovaj baja :D To je jedna od vecih prevara moderne televizije, mislim na njegovo prezivljavanje... Sve iscenirano

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1027 : 04.05.2015. 12:33:13 »
ovaj put ne preživljava on  ;D

bilo je i u Islandu par dvojbenih situacija, posebno u prvoj sezoni, ali čini mi se da je većina u ovoj drugoj sezoni stvarna (osim par svinjica i blatne bare)...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1028 : 04.05.2015. 15:49:21 »
Ma celi koncept je stvarna prica, tipa znam da u jednoj epizodi pije vlastiti urin, tacno je to sto on objasnjava da ako smo u toj situaciji da treba piti urin kako bi prezivio i ne bi dehidrirao ali u sustini on ne pije urin nego vrv. nesto slicne boje tipa sok od jabuke i tako te stvari...

Ono sto on objasnjava i pokazuje je tacno ali vecinu tih stvari uopste ne radi.

Offline dowla87

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 641
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1029 : 07.05.2015. 09:49:04 »
Gledaoci biraju ko ce se od predjasnjih ucesnika naci u 31. sezoni.  ;D
Evo ga clanak, kao i lista kandidata:
http://tvline.com/2015/05/06/survivor-fans-choose-cast-season-31/

P.S. Jesu to oni spojlali ovu sezonu? Na listi su Mike i Carolyn. Sta to znaci, da nisu pobedili?   ???
« Zadnja izmjena: 07.05.2015. 09:57:13 dowla87 »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1030 : 07.05.2015. 11:08:27 »
"Just cause' I talk slow don't mean I think slow"  -Mike
Valjda je receno na sajtu da ko pobedi nece se takmiciti,tako nesto

Offline Jessy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1031 : 07.05.2015. 11:13:00 »
Gledaoci biraju ko ce se od predjasnjih ucesnika naci u 31. sezoni.  ;D
Evo ga clanak, kao i lista kandidata:
http://tvline.com/2015/05/06/survivor-fans-choose-cast-season-31/

P.S. Jesu to oni spojlali ovu sezonu? Na listi su Mike i Carolyn. Sta to znaci, da nisu pobedili?   ???

Na zalost, izgleda da nisu.
Jedino bih Sieri od preostalih dala pare, jer su mi ova trojica vise nego iritantni.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1032 : 07.05.2015. 16:57:05 »
Mozda zele da zavaraju tragove? Ugavnom bez obzira na sve ne vidim ko bi od ovih u finalu glasao za Majka. Ko zna, mozda se izborio za isto, ali to je to.  Ovi ostali se nekako vise drze svojih malih krugova.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1033 : 07.05.2015. 17:12:52 »
Gledaoci biraju ko ce se od predjasnjih ucesnika naci u 31. sezoni.  ;D
Evo ga clanak, kao i lista kandidata:
http://tvline.com/2015/05/06/survivor-fans-choose-cast-season-31/

P.S. Jesu to oni spojlali ovu sezonu? Na listi su Mike i Carolyn. Sta to znaci, da nisu pobedili?   ???
Neće ovo dobro ispasti sudeći po tome da su većina ovčice koji će glasat što gluplje to bolje. Dakle, tu je Kaos Kass koja nema šanse da pobijedi. Igračica koja samo igra da bi napravila nekakav nered radeći glupe poteze jer ne može razmišljati za dobre poteze. Tu je i Woo, mislim što reći. Nema logike osim da su ovi retardosi sa CBS-a birali tko je više glup. Znaju da su oni posebno popularni i da će ovčice glasati za njih. Brad  :facepalm ah da, nekakva je bivša zvijezda tamo. Abi Maria. Zabavna im je pa mora dobiti glas.

Nadam se da nitko od njih neće.

Navijam za:


Season 1/Borneo: Kelly, originalna igračica koja je došla do finala sa Richom. Jako manipulativna, ali na prvi pogled se čini da je dobrica iako mi je draga jer je u prvoj sezoni uz Richa skužila igru. https://pbs.twimg.com/media/CEXC8TTVIAAIY9H.jpg

Season 2/The Australian Outback: Jeff Varner može, Kimmi Kappenberg nikako.

Season 3/Africa: Teresa “T-Bird” Cooper, nikako.

Season 7/Pearl Islands: Andrew Savage, apsolutno. U toj fantastičnoj sezoni najbolje je igrao iz svojeg plemena, ali su redovito gubili jer u drugom plemenu je bila mitska trojka Fairplay, Rupert i Sandra.

Season 12/Panama: Shane Powers ne. Da ne ispadnem kontradiktoran jer je on isto jedan od ludih igrača tako da ne iako mi je bio jako zabavan. Terry Deitz naravno.

Season 15/China: Peih-Gee Law daaaaa. Nadam se da će dobiti dosta glasova jer je bila odlična. Uh, držim fige.

Season 18/Tocantins Stephen Fischbach bi bio zanimljiv zato što je Stephen redovni gost na Cesternivovom podcastu/RECAPU koji svaki tjedan ovdje stavljam. Njih dvoje razgovaraju o epizodama i sa igračima tako da bi bilo zanimljivo gledati. A i bio je dobar igrač
.
Season 19/Samoa: Monica Padilla ne

Season 22/Redemption Island: Natalie Tenerelli :dash pa zar joj nije bilo dovoljno što ju je Robfather izmanipulirao kao niko prije, ali bih volio vidjeti što je naučila. Boston Rob ‏@BostonRob
Happy birthday @NatTenerelli!!! Let's give her another chance @Survivor_Tweet see what she has learned?!?
Stephanie Valencia ne.

Season 23/South Pacific: Jim Rice ne. Mikayla Wingle ne.

Season 24/One World: Troyzan Robertson da jer je bio pozitivno lud i dobar igrač. Sabrina Thompson ne.
Season 25/Philippines: Abi-Maria Gomes ne.

Season 27/Blood vs. Water: Vytas Baskauskas da. Brad Culpepper ne. Ciera Eastin da jer je rasla kao igračica tijekom sezone i pokazala se kao dobra igračica. Za nju sam tad rekao da će svakim drugim nastupom biti bolja i vjerujem u to.

Season 28/Cagayan: Woo Hwang ne. Spencer Bledsoe da, ali definitivno precijenje igrač. Ima tu popularnost koju je dobio, ali dobro je odigrao. Zaslužuje drugu šansu da opravda ono što bi mogao postati. Tasha Fox da. Tasha je bila zanimljiva igračica i smatram da je ona nosila Spencera većinu puta. Nadam se da se vraća. Kass McQuillen neeeeeeeeee.

Season 29/San Juan del Sur: Jeremy Collins može. Navijao sam za njega da dođe što dalje. Nije išlo, ali se pokazao da može. Keith Nale i da, i ne. Zato što je došao kao tipičan redneck, a ispostavilo se da zna biti jako lukav i manipulativan i uspio je napraviti neke dobre poteze. Kelley Wentworth ne

Season 30/Worlds Apart: Joe Anglim da zato što se pokazao kao odličan u izazovima, dobar u socijalki i nije napravio loš potez. Jedan od onih igrača koji će jednostavno biti od početka target. Jednostavno je takav. Shirin Oskooi neeeeeeeeeeeeeeeeeeee. Max Dawson neeeeeee. Molim vas maknite ovog hipstera da ne gledam takve retardose. Al da, on piše članke o Survivoru. Naravno da će mu biti pružena druga šansa. Carolyn Rivera da. Mike Holloway da.

Evo i Cesternina za to glasovanje. Zanimljiva su njihova gledišta.


Idemo na današnju epizodu ukratko.

Rodney  rofl rofl kakav gotovan.

TC
Spoiler for Hiden:
Je li dobar potez od Carolyn što nije dala idol Tayloru? 90% sam uvjeren da je. Jer ako dođe do finala, vjerujem da će Tayler glasati za nju. Bili su od početka i ne vidim Taylera da je jedan od onih igrača kao Big Tom koji će zamjeriti kao što je on zamjerio Robfatheru u All Starsu. Tayler je igrač koji cijeni igru i zato će dati glas Carolyn ako dođe do kraja. Inače, stvarno dobra igračica koja nije imala niti jedan velik krivi potez. Sad ima idol, zna da Dan ima ekstra glas zato što joj je Tayler rekao, a Mikeu je izbila.

Mike je morao iskoristiti idol i u idućoj jednostavno mora dobiti IC

Da se osvrnem na to što su Mike i Carolyn na toj listi. Sandra kad je pobijedila u 7. sezoni, odmah je dobila pozivnicu za All Stars iduće sezone, ali je odbila. Ok, ovo je druga šansa pa tu dosta toga smrdi. Možda je neka zamka, ali ajmo hipotetski pretpostaviti da oni ne pobijede
Spoiler for Hiden:
Tayler je ispao i po ovoj drugoj šansi Mike i Caroly. Pa ko će onda pobijediti. Imamo Dana koji ne zaslužuje pobjedu. Ne zna o igri. Imamo Willa koji je isto takav. Imamo Rodneya koji je gotovan i ima zabavne izjave, ali to je to. I imamo Sierru koja isto ne zaslužuje.

A i ta Sierra je jedna od onih igračica koja misli da igra, a ustvari se ponavlja od ostalih samo na drugačiji način to preformulira.

Samo Mike ili Carolyn.

Malo twitera od tih koji su izabrani za drugu šansu.

Spoiler for Hiden:
Jeff Varner ‏@JEFFVARNER
What a day this will be. Lots happening. #busy #business #closingdeals.

Shane Powers ‏@Theshanepowers
I just blew a blood vessel

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Love me some #Survivor Wednesday. Apparently tonight's episode has some sort of special announcement at the end. Can't wait to see what's up

Abi-Maria Gomes ‏@theabimaria
In honor of #dirty30 #Wednesday don't forget to tune in tonight and watch #survivor @8pm PST . #CBS will also have exciting news at 9pm eastern time. huge announcement

Joe Anglim ‏@Janglim21
"There's a special announcement in tonight's episode of survivor...?..." #crazypills I need to #relax #howsmyhair

Sabrina Thompson ‏@IamSabrinaT
Tune into SURVIVOR tonight 8pm EST...there is a BIG ANNOUNCEMENT they will be making around 8:45-9pm window!

Shane Powers ‏@Theshanepowers
My life is about to get fuckin weirder than it already is

Kelley Wentworth ‏@kelleywentworth
Whoa, hold up a second!! What's this about a special announcement on #Survivor tonight?! #HowExciting #WhiteRiceWednesday

Kelly Wiglesworth ‏@kellywigles
Someone tried to scare me away from social media but I'm back on! #Twitter #tweets

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Tonight's #Survivor has a BIG announcement at the end of the show!! Which is that from now on, Boston Rob & Russell will be on every season!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
@stephenfishbach don't even joke.

Shane Powers ‏@Theshanepowers
Tune into @robcesternino and @stephenfishbach this eve where they divulge which 59 returning monkeys have decided to enter Jeff's funhouse.

Shane Powers ‏@Theshanepowers
Fingers crossed for a Boston Rob, Coach, Phillip, Rupert, Ozzy format. Five one-man tribes on a velociraptor infested Jurassic Island.

Monica Padilla ‏@MonicaPadilla7
Especially excited for this episode tonight! You think Mike can pull it together without playing his idol?! #Survivor SurvivorWorldsApart

Max Dawson ‏@fymaxwell
The one time I smile for a photo and it ends up being in the fucking high school yearbook.
Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
If my parents rooster crows one more time I'm taking a knife to its bloody neck #ChickenCurryForBreakfast #SriLanka #GoodMorning

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Gonna watch #Survivor and tweet with the A-team. Let's do this East Coast!

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
The spencer bledsoe live tweet factory is in business tonight #Survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Who is "Sherinn"?

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Seriously they lived together for a MONTH. **HOWEVER** (scary music).....
Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
It sounds like Dan wants Tyler to apologize. Or to listen like a woman? man? I can’t tell. #Survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Compare and contrast to @tbirdcooper in #Survivor Africa who waved Kelly goodbye rather than admit her vote.

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
This reward challenge is one of the best experiences in #Survivor, in my opinion

Troy Robertson ‏@troy_zan
There's something about when @JeffProbst says "Come on in Guys!"

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Agree with @MamaC_14. What more more could you want on your birthday than being on SURVIVOR?!! The game itself is the reward!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
OH MY GOD IT'S HAPPENING.

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Heroes vs. Villains vs. Underdogs?

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
Alright you already know who I'm voting for @jeremy2collins #SurroundAndDrown Yall lets get it done! #SurvivorSecondChance

Terry Deitz ‏@deitz_terry
Cats out of the bag! Vote for me to return on survivor second chance at--> http://www.cbs.com/shows/survivor/second-chance/ …. #survivor#secondchance

Abi-Maria Gomes ‏@theabimaria
Now that the cat is out of the kitty bag Please help me get back on #survivor #secondchances #vote for#teamabi please thank you

Kelly Wiglesworth ‏@kellywigles   
"The island wasn't about surviving the elements or the people; it was about surviving yourself. And I did." #Survivor
  https://pbs.twimg.com/media/CEX3h9JVAAA9Ige.jpg ajmo, glavni prioritet.

RECAP

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1034 : 07.05.2015. 21:08:51 »
Sve je manje više rečeno,

Spoiler for Hiden:
mogu samo reći da mi je drago što je Tyler ispao, nadam se nekoj alijansi Mikea i Carolyn, bila bi to badass kombinacija  :sef: :sef: :sef:
Uglavnom, mislim da je C u boljoj poziciji zbog HII, ali videćemo. Ja bih definitivno vukao Rodney-a gluperdu do kraja, ne vidim teoretsku šansu kako bi neko njemu dao glas...

A produkcija.... valjda nisu napravili blooper sa ponudom takmičara za glasanje za narednu sezonu! Ako jesu, odričem ih se preko novina  :facepalm

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1035 : 07.05.2015. 23:02:08 »
Ako Mike ili Carolyn dobiju a budu izglasani za SC sezonu onda upada sledeci na listi po glasovima a posto se pobednik u studiju "otkriva" moguce je da je neko od njih dvoje u finalu vrlo lako i da pobedi...

Sto se epizode tice
Spoiler for Hiden:
Tyler je sam sebe izbacio, nije odigrao neke poteze u sezoni kad je imao priliku i stiglo na naplatu. Kakvi mutanti u top 6: Dan-Cierra-Rodney-Will... Gre'ota i prevara je nekome od njih dati milionce.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1036 : 07.05.2015. 23:09:54 »
Najbolje sumiran epilog današnje epizode - Greota im je dati milionče  rofl rofl rofl

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1037 : 07.05.2015. 23:12:56 »
Vidim da se vise paznje pridaje najavi nove sezone, nego prosloj epizodi...
Spoiler for Hiden:
Carolyn je pocela ozbiljno da igra. Pravi potez, ali da li je pravo vreme? Sto bi Cochran rekao - sve je u tajmingu. Ona je svakako morala da se odvoji od Taylera pre finala, ali ne znam ko ce sada da joj cuva ledja.Ostalo je mnogo budala, koji mogu da se udrze i izbace najvece pretnje(Carolyn  i Mike). Zamislite samo Dan-a, Rodney-a i Will-a u finalu u_jeeeeeeeeee thumb-down :dash. Sto se tice Mike-a relativno dobra epizoda za njega-izbacio je Taylera, malo je blizi sa Carolyn, ali ga i dalje svi vide kao veliku pretnju i cim se spotakne, eto njega na klupi.

Sto se tice najave za sledecu sezonu, to sto su Mike i Carolyn u izboru ne znaci da su izgubili. Prema pravilima, ukoliko neko od njih dvoje pobedi njegovi glasovi za drugu sezonu se ne racunaju i umesto njega(ili nje) ide onaj koji je osvojio 11. mesto. (Naravno ako izgube, svi ce da krive produkciju zbog spoilera) :ban!
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1038 : 07.05.2015. 23:36:53 »
@Doof, a mogu i svi ostali :) :

Jedno teoretsko pitanje  ;D :

Spoiler for Hiden:
Koliko je po vama verovatno da će se Carolyn okrenuti Mikeu nakon ove epizode, pošto su svi ostali blago retardirani? Uz HII u džepu i uz saradnju sa Mikeom mislim da ima mesto u final 3.
Ili scenario 2: Carolyn okuplja sve retarde i kao mob boss počinje da goni Mikea dok se ovaj ne oklizne?
« Zadnja izmjena: 08.05.2015. 00:41:32 DJOXXXA »

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1039 : 07.05.2015. 23:53:09 »
@DJOXXXA Zavisi od toga da li ce Mike da osvoji sledeci imunitet. Ako osvoji, ima sanse da Carolyn predje na njegovu stranu i izbace neke od ovih luzera. Ako ne, bojim se da nema mnogo nade za Mike-a.
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1040 : 08.05.2015. 13:56:45 »
Ja da sam na njenom mestu
Spoiler for Hiden:
sklopila bi pakt sa Mikeom :D ali imala jos jednu osobu pored sebe- tipa Sierra...izbacis sve koji bi mogli biti problem- Dan i Rodney, slepas sa sobom Will-a, imas dogovor sa Sierrom,a Mike nema kome, top4 -izbacis Mike napolje,posle Sierru i ides sa Willom u finale :D mada nije sve tako jednostavno.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1041 : 08.05.2015. 14:05:03 »
Niko nije lud da sklapa deal sa Mikeom

Spoiler for Hiden:
Em Mike ima vrv. sigurna 4 jury glasa(Hali,Jenn,Joe,Shirin) em ukoliko prodas ove iz svoje alijanse pre nego sto izbace Mikea znas da ni oni mozda nece glasati za tebe u finalu i sta si napravio? Nista... Caroline ako je pametna, izbacice Mikea, u top 5 iskoristiti HII i uci u top 4 i onda ako dodje do finala i pobedice.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1042 : 08.05.2015. 14:10:54 »
Pa ona je vec
Spoiler for Hiden:
izdala Tylera, sta ima gore od toga ako cemo po tome ko ce za koga glasati. Svako od njih je bar jednom izdao svju alijansu tako da.. Ali Mike cisto sumnjam da ce dobiti glas Rodney,Dana i Willa, ako ode u finale sa C onda nece ni Tylerov

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1043 : 08.05.2015. 14:24:43 »
Tyler ce u finalu glasati za Carolyn 100% ako ova dodje do finala...

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1044 : 08.05.2015. 14:34:26 »
Tyler ce u finalu glasati za Carolyn 100% ako ova dodje do finala...
Pa to ti kazem...ali isto tako ce i za Mike ako ne bude Carolyn u finalu...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1045 : 08.05.2015. 14:54:51 »
Ali recimo ostali to ne bi uradili, sad kada bi Carolyn npr. izdala Dana i izbacila ga, on sigurno ne bi glasao za nju u finalu ili Will ili Rodney... A nije ni ona luda da se utali sa Mikeom koji joj je jedina pretnja da je pobedi u finalu... Dan-Sierra-Rodney-Will nece dobiti glasa u finalu, tako da je logicnije ici sa njima do kraja nego sa Mikeom.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1046 : 08.05.2015. 15:55:46 »
Problem za Mike-a je u tome sto je svim ostalim takmicarima u interesu da on sto pre izadje. Carolyn moze da ga tolerise jos jedan krug i to samo da bi izbacila Dan-a, zbog njegova 2 glasa. Ako se Carolyn dokopa finala, a tamo nema Mike-a, ona lagano pobedjuje. Trenutno, kako stoje stvari, ne pise se dobro ni Mike-u ni Carolyn.
Spoiler for Hiden:
Vec se vidi odvajanje u okviru 5-orke, na jednoj strani su Rodney, Dan i Will, a na drugoj Carolyn i Siera. Cak i ako ove dve glasaju sa Mike-om, kreten Dan moze sve da odluci sa dodatnim glasom
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1047 : 08.05.2015. 16:21:32 »
Dan je u prednosti koliko i Carolyn. Ne zaboravimo da Carolyn ZNA da on ima taj dodatni glas. Tmana joj je Taylor rekao. Tako da ona može nešto isplanirati. Ono što treba napomenuti da imamo tri jako napredvidiva igrača. Dan, Rodney i Will. Nepredvidivi igrači se dijele na dvije skupine. Loši i dobri. Oni su loši što je dodatno loše za Mikea i Carolyn jer ovo nije početak, ovo je već blizu kraja i da je ostalo takva tri igrača može biti kobno. Zato koliko god želio da Mike i Carolyn pobijede jer su zaslužili, toliko mislim da je to trenutno jako teško. Iduća epizoda će biti jako važna i puno će toga reći.

Uglavnom, Carolyn mora izbaciti Mikea. Ali u svakom slučaju, Tylerov glas je siguran za Carolyn.

Sad da još nešto vidim. Ne znam jel ove sezone F2 ili F3, ali recimo da je F2 što bi značilo da Carolyn ima četiri puta šansu da izbaci Mikea. Sad može s njim i nek mu kaže da Dan ima dodatni glas. Vjerujem da bi dobili Sierru. Nažalost, ova dva glupsona Rodney i Will su sa Danom makar je Will dao njemu glas kad je Mike pokazao idol u pretporšloj epizodi.

Ili druga opcija da sad zbilja izbace Mikea koji je prijetnja u izazovima. Ostalo ih je pet. Onda će Dan i ostali htjeti Carolyn, a pošto Carolyn ima idol, iskorištava za sebe i izbacuje Dana. Prijetnje u izazovima praktički nema. Rodney je šlampav. Nikakav je. Will ne može. Jedino Sierra. Može se tu izvući dosta toga dobroga, ali sad samo pametno.

Offline Doof

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 113
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1048 : 08.05.2015. 18:03:27 »
Carolyn zna za Dan-ovu prednost, ali ne zna kad će je iskoristiti i protiv koga. Bilo bi dobro za Carolyn i Mike-a (kao i za sve koji vole survivor) da sleeći ispadne Dan. Skoro da sam zaboravio na Carolyn-nin idol, nadam se da će pametno da ga iskoristi. Sta misliste da će biti sa Mike-ovim HI, da li će da ga vrate u igru? *That would be great. :aha:
Bolje znati mnogo i često, nego ne znati ništa, povremeno, kojekude...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1049 : 08.05.2015. 21:07:26 »
Da li je moguce da ih u finalu bude  4? Troje mi je najrealnije, a dvoje mi je premalo.  A ostaje nam videti i ko ce osvajati imunitete.

Tags: