Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226945 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #990 : 16.04.2015. 20:09:16 »
Sada citam na fbu komentare i cudim se...Haos zato sto
Spoiler for Hiden:
je Joe ispao. Kao najbolji igrac.
Ne mislim da je Joe najbolji igrac, dobar je u izazovima ali socijalna igra mu je jako losa
Spoiler for Hiden:
drzao se starog saveza iako je znao da nemaju sanse sto se tice brojeva i tu je pogresio. Naravno da je nebulozno da je Will toliko dugo u igri,ali on ce vremenom biti swing vote kao i Shirin. Ocigledno da ljudi ne shvataju da Survivor nisu samo izazovi.

Mike za sada igra najbolju igru i tu nema sta, dosta ljudi je oko njega i dovoljno mu je samo da vuce Dan-a i Shirin i to je to. Al nista ne mora da znaci, blindside uvek vreba. Dosta bolja sezona nego prethodna, bar imam za koga da navijam.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #991 : 16.04.2015. 20:38:54 »
Joe nema primjer loše socijalne igre. To imaju Dan i Rodney. Joe se nikome nije zamjerio i sa svima je bio ljubazan. To se i vidi kad su ga pozdravili. Normalno je komunicirao. Socijalna igra mu je dobra. Odličan u izazovima i pokazao se kao dobar strateg. Lažni idol je samo točka i njegove strategije.

Socijalka - dobar
Izazov - odličan
Strategija - dobar

Uz Mikea najbolji igrač ove sezone. Mike ipak malo iznad.

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #992 : 16.04.2015. 22:23:34 »
Pratio sam Survivor dok je bio u HR, na Novoj, vjerovatno tamo neka 5 sezona i izuzetno mi se svidjela koncepcija. Pa sam odlučio pogledati trenutni S30 i Survivor je postao potpuno drugačiji od onoga što sam ga u početku gledao.

Da objasnim, prije je prioritet bila hrana, voda, kako gdje čega pronaći, kako su svi gladni, kako pale vatru, grade kamp, kako se boje životinja, ozljede, pa onda red challengea i taktiziranje pred glasanje.

Današnji Survivor je pun napuhanaca, čudnih persona, survivor eksperata koji se samo bave ogovaranjem, odgovaranjem, pregovanjem, taktiziranjem, pa challenge, pa  opet ogovaranje, odgovaranje, pregovanje i glasanje.

Postoji li neki dugogodišnji gledalac da mi objasi od kada su promjenili format? ili je problem u S30?

Te gdje naći stare sezone?  :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #993 : 16.04.2015. 23:03:37 »
Ne brini se, i u prvim sezonama je bilo napuhanaca, čudnih osoba  ;D samo što je igra bila drugačija, bilo je dosta stvari drugačije. Čisto old school preživljavanje. Evo, prošle godine sam pisao pa će ti vjerujem dosta pomoći.

Priznaj, nisi baš dugo razmišljao  :P

Baš mi je drago što dolaze novi koji počinju gledati od početka je smatram da je vrlo važno Survivor krenuti od početka. Ustvari, rekao bih obavezno jer se dosta toga promijeni, a i stari igrači se pojavljuju opet, i opet. Ja bih ti Survivor napravio kao trilogiju. Evo, sad će 29. sezona, a 30. sezona će biti završetak te trilogije. Ako će dobiti i 31. sezonu u što ne sumnjam Survivor će polako postati kvadrologija. Sad ću i objasnit zašto tako mislim i napisat nešto u vezi prve trilogije i njezinim najboljim sezonama jer si ti sad u tom početku.

Dakle, prva trilogija logički sadrži prvih 10 sezona, ali puno je tu više od toga. Jer tek od 11. sezone Survivor dobiva hidden immunity idol (HII) što čini ogrombu razliku od sadašnjeg Survivor i starog. Srednja trilogija služi kao prijelaz i vaganje između starog/novog Survivora. Dakle, sredina, a zadnja trilogija (Survivor od 21. i 30. sezone) je novi Survivor. No, o ta zadnja dva dijela neki drugi put.

Ono što je trademark prve trilogije (stari Survivor) su prave old school lokacije, vremenski uvjeti, malo hrane i eksperimentiranje sa glavnim kategorijama igre, a njih ima tri.

Izazov: znači pleme protiv plemena u zemljanim/vodenim izazovima kao i ostali sporedni izazovi. Kasnije svako za sebe kad stignu u merge. Neki od najboljih igrača u ovoj kategoriji su: Colby, Ozzy, Robfather, Tom Westman, James, Stephenie, Denise...

Socijalna igra: neki kažu da je socijalna igra najpotrebnija. Teško je sad govoriti, ali jedno je sigurno. Socijalna igra je povezana sa trećom i po meni najvažnijom kategorijom. Socijalna igra je stvar komunikacije, pristupu ostalim igračima, stvar povjerenja. Neki od najboljih igrača u ovoj kategoriji su: Cirie, Parvati, Sandra, Rob Cesternino, Yul...

Strategija: strateška igra je usko povezana sa socijalnom igrom iako postoje igrači koji su toliko loši u socijalnoj igri, ali toliko izvrsni u strateškoj igri i samo su zbog toga došli jako daleko. Strategija je čista manipulacija i u toj kategoriji najviše ljudi bude povrijeđeno. Strategija je povezana i sa prvom kategorijom. Ima igrača koji razmišljaju izvan Survivor granica i namjerno kasnije ne žele biti dobri u izazovima da ne bi bili prijetnja. Strateška igra je stvarno pravi pokazatelj koliko si mentalno jak. Neki od najboljih igrača u ovoj kategoriji su: Robfather, Parvati, Cirie, Richard, Brian, Yul...

Kao što vidiš, u prvoj kategoriji će uglavnom dominirati muški igrači zato što uglavnom je fizički zahtjevno makar ima i dosta mentalnih izazova. U drugoj kategoriji uglavnom dominiraju ženske igračice dok u trećoj podjednako.

Ovo sam ti spomenuo da možeš pratiti sa većim užitkom jer u toj prvoj trilogiji kamen temeljac se postavlja za te tri glavne kategorije. U prvoj sezoni pogotovo će jedan igrač u jednoj sceni postaviti temelj za strategiju i kako će se igrati u narednim godinama.

Sad krenimo na meni najbolje sezone iz te prve trilogije. U zagradi je broj sezone.

1. All Stars (8) - meni možda, gotovo sigurno i najbolja sezona u povijesti Survivora. Osma sezona koja je sakupila sve povratničke igrače iz prvih sedam sezona. Kako su i sami igrači tad rekli, ovo im je bila najteža sezona jer je Survivor tad bio još uvijek mala obitelj i svi su se znali tako da kad su ušli u All Stars i počeli igrati, vidjelo se u prvoj epizodi koliko im je čudno. No, kad je PRAVA igra počela, postalo je toliko teško i nevjerojatno je koliko se važnih stvari dogodilo u ovoj sezoni. Sadrži i po meni najbolje Survivor pleme koje se pojavilo i nikad nadmašeno.

2. The Australian Outback (2) -druga i najpopularnija/najgledanija sezona u povijesti Survivor. Smještena na predivnoj lokaciji u Australiji sadrži jako puno pamtljivih scena/likova i najbolji PRVI cast ikad. Uglavnom, ovo je sezone gdje ćeš primijetiti kad ćeš gledati ove nove sezone (kad dođeš do toga) koja je razlika u težini igranja. Uvjeti, malo hrane i BEZ skrivenog idola koji ti suzi opcije. Tada je strateška igra bila bolja i morao si teže razmišljati. Danas je strateška igra ATRAKTIVNIJA zbog skrivenog idola i jer ima mnogo blindsiedova što volim. No, po pitanju težine, stare sezone su jednostavno teže.

3. Borneo (1) - prva sezona koja je postavila igru. Uvjerljivo najutjecajnija sezona nekog realitya i nevjerojatno je gledati kako se tad razmišljalo i koliko je jedan igrač promijenio toliko toga. Fenomenalna sezona kojoj se uvijek vraćam.

4. Amazon (6) - još jedna vrhunska sezona s puno pamtljivih scena/likova. Kao što je u prvoj sezoni jedan igrač postavio temelj za strategiju, jedan drugi igrač je u ovoj sezoni to nadogradio. Smještena u Amazonskoj šumi, morali su igrati stvarno po teškim uvjetima. Sezona ima i dosta humora zbog par igrača, ali nevjerojatnih promjena igri kod nekoliko igrača. Onaj kikiriki nikad neću zaboravit  ;D

5. Pearl Islands (7) - uh, koje li krasne sezone. Sezona koja ima jednu od najboljih igračica u povijesti i dva igrača od kojih je jedan od najpoznatijih villaina, a drugi je jedan od najpoznatijih heroja. I da, ima najveći LAŽ ikada izrečenu na televiziji. Odlični izazovi, predivna lokacija, puno humora i odlične strategije.

6. Palau (10) - završni dio trilogije sa jednim od najjačih plemena u ovoj prekrasnoj igri. Odlični izazovi, izvrsna strateška igra kod jednog plemena, a kod drugog te samo zanimalo kad će napokon krenut jer su bili predobra obitelj u tom trenutku, ali znali smo mi, a i znali su oni da će doći trenutak kad će morati svako misliti za sebe. Ima jedan od najboljih završnih izazova sa šokantnim twistom. I ima jednog velikog heroja i heroinu.

7. Africa (3) - Africa slovi kao najteža sezona po lokaciji. Al stvarno, bilo je nevjerojatno gledati te ljude koji si grade sklonište, a ni 500 metara dalje od njih lavovi i ostale živine. Izazovi ekstremno teški, sunce ih je sve ubilo. Nekoliko stvarno pamtljivih likova.

8. Vanuatu (9) - Vanuatu slovi kao podcijenjena sezona. Ono s čim se slažem je da ima najpodcjenjenijeg igrača u povijesti ove igre koji je napravio jedan od najboljih comebackova. Ima dosta pamtljivih ženskih igračica. Treba malo da se sezona uhoda, ali kad krene postane super zanimljivo.

Evo, to su sezone koje su visoko kvalitetne, ali kao i svaka trilogija, sadrži par neću reći slabih jer su gledljive, ali nekako bezlične sezone.

9. Marquesas (4) - sezona koja je predstavila jednog dotad nepoznatog igrača koji je izrastao u nešto veliko. Izazovi baš i ne previše zanimljivi. Dosta antipatičnih igrača. Jedno pleme je baš igralo strategiju. Poslije mergea slabo. Jedino što se ovdje baš pamti je jedan tribal council i nekoliko kamenja. Vidjet ćeš kad ćeš doći do toga.

10. Thailand (5) - sezona u kojoj je jedan od najboljih igrača, uvjerljivo najhladnokrvniji igrač koji se ikad pojavio. Isto je postavio dosta toga što se tiče strategije. Sezona osim njega/nje nema previše toga pamtljivo. Ali čar je u tome da i te bezlične sezone se mogu lako gledati.

Eto, to je to. Nisam ti ništa spoilao, ali sam te malo bliže upoznao što možeš očekivati i kako da pratiš. Uživat ćeš, vjeruj mi. E da, u tim starim sezonama uvijek imaš odvratne izazove što se tiče hrane. To je uvijek falilo novim sezonama. Kao i Rites of Passage.

A nama drugim ostaje sad 29. sezona koja uskoro dolazi.

Dotad idem uživat u ovome  drinks



Inače, napisao sam da su u 11. sezonu uveli skriveni idol, a skriveni idol je donio nove opcije za strategiju, ali isto tako uzeo je još više opcija. Tako da po meni strategija u old school Survivoru je bolja i jača. Mogu se složiti da se u novom Survivoru više taktizira, ali više ne znači bolje. Strategija je danas toliko ukorijenjena da i oni najslabiji igrači pokušavaju nešto, a ispadne loše. Bolje je onda igrati under the radar igru nego igrati lošu strategiju.

Tako da je sve to prije bilo jače. Izazovi, okolina, samo preživljavanje, ozljede, manjak hrane, građenje kampa (samo pogledati All Stars kakav su kamp imali) i ona odvratna hrana  ;D i tu još imaš bitnih sitnica kao intro kojeg više nema. Pa Rites of Passage koji mi jako nedostaje i baš daje onaj human touch na cijelu sezonu. Dodatno te emotivno poveže.

Eto, nadam se da sam ti pomogao  drinks

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #994 : 16.04.2015. 23:34:40 »
All stars kamp najbolji kamp u istoriju Survivor :D

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #995 : 18.04.2015. 01:36:15 »
@Mulder, super post, sve mi je sada jasnije, navukao sam se i na S30, ali ipak više volim gledati opstanak ne strategiju. Tako da si definitivno moram nabaviti sve sezone i krenuti od prve. Afriku sam gledao, sad sam skužio čitajući tvoj top 10. No di to naći? Sve sam pretražio i nigdje nevidim ili se pak ne sida, pa ako može uputa po tom pitanju bio bih stvarno zahvalan!
« Zadnja izmjena: 18.04.2015. 01:39:27 darra »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #996 : 18.04.2015. 03:19:58 »
Za sada top 5 najgorih sezona po mom izboru, mozda ima 7-8 losijih cak ali sezona me bas razocarala...

Jenn

Spoiler for Hiden:
Koliko god sam je gotivio, smucila mi se u ovoj epizodi i sa zeljom za odustajanjem, koji si qrac dolazila ako ces odustajati...

Joe

Ako je tebi Mulderu on top 2 igrac ove sezone, onda je jasno koliko je sezona ocajna

Spoiler for Hiden:
uzimajuci u obzir da je Joe presmesan igrac, vec sam pisao, bio se pomirio sa ispadanjem kada je Joaquin ispao, nista nije pokusao da se spasi a mogao je... Zasto tada nije bio fake idol ili prica kada se moglo okrenuti... Odlican u izazovima ali socijalna igra 0 bodova.

Offline darra

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
    • Flappy Birds
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #997 : 18.04.2015. 14:29:03 »
Za one koji traže od S1, samo tražite Survivor Collection, sporo se skida, ali valjda nema boljega od toga.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #998 : 18.04.2015. 14:44:54 »
All stars kamp najbolji kamp u istoriju Survivor :D
Apsolutno  smileyNO1

Za one koji traže od S1, samo tražite Survivor Collection, sporo se skida, ali valjda nema boljega od toga.

Da, to je ona kolekcija od mislim 98 giga.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #999 : 18.04.2015. 17:11:06 »
Ako neko moze da mi posalje link do torrenta, bilo bih sjajno...Ja se ubih trazeci ali kvalitet snimka je uglavnom ocajan :cupam-kosu

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1000 : 18.04.2015. 20:03:13 »
Evo da pomognem malo.. Postoji torrent na torrent trackeru filelist.ro...
Ondje se nalazi prvih 25 sezona.. I download ce biti na maksimumu.
Link prema torrentu:
http://filelist.ro/details.php?id=246787

Uzivajte :D

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1001 : 18.04.2015. 20:50:00 »
Hvala :D

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1002 : 21.04.2015. 21:55:13 »
Biće zanimljivo ove nedelje wooop wooop!



Kao što reče Rodney, bring the popcorn!  kokicekola kokicekola kokicekola kokicekola kokicekola

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1003 : 23.04.2015. 12:09:09 »
Pogledana deseta  :)

Kako jebena epizoda! Nakon prošle dobre epizode, evo i odlične. Toliko se toga desilo. Mike se dosta sjebao.

AUKCIJA
Spoiler for Hiden:
što se i vidi na aukciji kad ih je htio prevariti jebote u vezi obitelji. Mislim, to se ne radi. To je katastrofalan potez bez obzira što je to strateški potez. Mike se u tom slučaju MORAO prilogoditi njima, a ne sebi. Jebote, to je nešto najemotivnije što će se dogoditi u Survivoru kada dobiješ nešto od obitelji i onda ih Mike tako sjebe. Na kraju nije mogao, ali svejedno je pogrešku već napravio. Koliko je to bio loš potez vidi se iz toga što su mu okrenuli leđa. I sad je na kraju Mike sa Shirin i Jenn iako je glasao za Jenn. I shvaćam zašto. Jedino dobro je bilo ono uvjeravanje Dana da se vrati. Tu je dao dobre argumente, ali vidjet ćemo kako će biti u budućim epizodama.

I onda okrivi Rodneya kako je flipnuo taman kad su ovi počeli čitati pisma od obitelji. Hahahahha, kakav tajming. Joj, zbilja je ovo odigrao ispod razine.

Will vs Shirin
Spoiler for Hiden:
A mislim, tu nisam za nikog. Willa shvaćam da je ljut jer 27. je dan i tu si toliko izmoren, pun paranoje kao recimo Mike. I onda te tako netko optuži, a nisi kriv. Poludio je, puno previše jer ovako joj govoriti za obitelj, a zlostavljana je nije u redu. Opet, Shirin je glumila žrtvu, ali isto tako mislim da si je kupila nekoliko poena.

TC je bio najbolji ove sezone. Totalna ludost
Spoiler for Hiden:
Od Shirinovog blackouta do Rodneya i njegove dernjave na Mikea. Samo je još falio blindside. To bi bio šesti ove sezone.

I sad moraju razmišljati koga će povesti u finale. Taylor i Carolyn su ajde nešto počeli igrati. Znači, Mike, Taylor i Carolyn imaju šanse samo ako međusobno ne budu i finalu. Oni moraju povesti Willa, Rodneya, Dana ili Shirin i pobjeđuju jer ne vjerujem da će njih četiri dobiti većinu glasova. Will sigurno neće. Rodney još manje. Dan je užasan u socijalnoj igri i loš strateg. A Shirin nitko ne voli.

Dakle, pobjednika moramo tražiti u Mikeu, Tayloru i Carolyn. Trenutno je Mike u najlošijoj poziciji zbog ove epizode koju je odigrao ispod razine. Pogledajmo malo. Kao da fali epizoda, tako izgleda  ;D odjednom vidimo Mikea, Shirin i Jenn kao alliance. Jebote, otkud je to ispalo  ;D sve se preokrenulo. Nevjerojatno kako se brzo igra.

E da, ekstra glas. Jebeno. Nadam se da će i odlučit. A vidim da Taylor uzima. Pa jde onda, počni napokon igrat.

Malo twitera
Spoiler for Hiden:
Gervase Peterson ‏@SayGerv
Ok @Rodney_Boston way to start us off with some strategy talk. This is gonna be a good episode

Max Dawson ‏@fymaxwell
IS ANYONE ELSE REALLY EXCITED? #SURVIVOR

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
OUCH. That is just CRUEL.....

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
@stephenfishbach the Wanda of the auction

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Any chance there is an idol waiting for him back at camp??

Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
The smart hold out til the end...mind over matter! #survivor

Jon Misch ‏@MischNImposible
GGGAAAHHHHHHH!!!!!! Jeez. That SUCKS! #survivor

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Oh Will guess he better be making them sandwiches back at camp lol #survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
#TraderJeffs food auction kicks off with the most messed up twist ever! #Survivor #WorldsApart @Survivor_Tweet @JeffProbst @keltard

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Why doesn't Shirin want an advantage??

Max Dawson ‏@fymaxwell
No offense Mom but I wouldn’t have wasted my money on a crappy letter. #SURVIVOR

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
HELL YES. STONE COLD, MIKE!! TERRIBLE SOCIAL MOVE BUT SO BALLER.

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Ok Mike!!!! Now that's a power move!!!!

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
#thuglife @ucantdothat121 #Survivor

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
OMG @Survivor_Tweet auction!? So jealous! But let's be honest, I wouldn't have been eating anything #SometimesImGoodAtHoldingOut

Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
Wow Mike just made a lot of enemies. #survivor #zerovotes @Survivor_Tweet

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Mike with a straight up swerve! #WorldsApart #Survivor @Survivor_Tweet

Richard Hatch ‏@HatchRichard
@ucantdothat121 I love you! Brilliant!

Allie Pohevitz ‏@alliepohevitz
Oh em gee @ucantdothat121

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"That goes against who I am as a person." = I saw that other people reacted very badly to that, and am switching my decision.

Brian Corridan ‏@BriCorridan
That's the first time I've liked Mike all game. Also, nice try on the Dan sympathy, editors, but I'm not interested. #Survivor

Brian Corridan ‏@BriCorridan
WAIT. I TAKE THAT BACK. God, Mike, can't you be interesting for one whole segment?

Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
Whew, Mike. U scared me! #editing #survivor @Survivor_Tweet

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Oh the #Survivor drama. This game makes you insane.

PEIHGEE ‏@PEIHGEE
After being on #survivor the 5 second food rule has become the 5 minute rule. #survivorproblems

Max Dawson ‏@fymaxwell
Carolyn just tried to retweet Dan’s “YEAH BABY!” #SURVIVOR

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I would say that the one who needed the advantage won it, but they all need the advantage.

Eliza Orlins ‏@eorlins
Not watching #survivor tonight, guys. Sorry I'm not sorry I'm in Nicaragua!!! I'll be back for next episode though! Heard tonight is big!

Max Dawson ‏@fymaxwell
All I really care about is a .gif of @jenncantdance drinking that fishbowl-sized cocktail. #SURVIVOR

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Annnnnnnnd welcome back @WillandMonifa I never doubted you for a second hahahaha

Brian Corridan ‏@BriCorridan
This epitomizes this season for me: "Ooh, this could be interesting. Oh wait, no it's not." #Survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Would you share your food? #ruperttweet

Max Dawson ‏@fymaxwell
#TRAILMIXSCANDAL

Allie Pohevitz ‏@alliepohevitz
You'd think being on the show, then working on the show, I'd remember how editing works.. I love you again @ucantdothat121 .. Faith restored

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Nothing makes you more relaxed than a large man yelling "YOU BETTER RELAX" in your direction.

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Who doesn't love a good #Survivor fight!

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Mike having to backpedal bigtime & making Rodney go ape.... This is gonna end badly for one of them. #Survivor #WorldsApart @Survivor_Tweet

Teresa Cooper/T-Bird ‏@tbirdcooper
What??? Lying and deception on Survivor????? SHOCKING!!!! #survivor #SurvivorWorldsApart

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Sierra has a point. People are EXHAUSTED at this point in the game. And going crazy figuring out their path to the end.

Max Dawson ‏@fymaxwell
JENN WTF WHY DID MY CAT WRITE YOU A LETTER? @jenncantdance

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Winner quote. Winner quote. Chicken dinner ...quote.

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Letters from home are absolute gold. #survivor

Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Dan crying on Survivor +/- 6x this season?

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"That was the most disrespectful thing ever." Love that @Rodney_Boston is using Mike's emotional fuckup to flip the game.

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
I would NOT want to go tip top toes against Rodney. He looks like he has powerful toe tips.

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
When's the last time the second vote could be played? Power increases as game goes on.

Rob Cesternino ‏@robcesternino
So which Willy Wonka character does this make Dan? #Survivor

Rob Cesternino ‏@robcesternino
@robcesternino I think he's Grandpa Joe.

Max Dawson ‏@fymaxwell
Insert Augustus Gloop joke. #SURVIVOR

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
Convincing commercial! Kellogg always tastes good at breakfast. #Ruperttweet

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
It is only an advantage if you can use it as an advantage. A double vote isn't that great of advantage. #SayAdvantageAgain #survivor

Teresa Cooper/T-Bird ‏@tbirdcooper
An extra vote...advantage...The GoldenTicket #survivor #SurvivorWorldsApart

Chelsea Meissner ‏@ChelseaMeissner
Survivor has perfected the art of keeping the viewers on their toes and it KILLS me! @Survivor_Tweet #SurvivorWorldsApart

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Is the extra vote more powerful than the idol?

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
BTW, you don't have to wait until someone is stuck on an island to write a loved one a letter, and it will mean just as much. #Survivor

RECAP




Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1004 : 23.04.2015. 13:26:54 »
Oooouujeeeea, kako volim kada se probudim ujutru, pa prva stvar koju pogledam bude ekstra epizoda Survivora!  :mjuza :mjuza :mjuza
Sezona dobija po meni malo neočekivan tok, ali dobro biće još zanimljivije u nastavku!

Spoiler for Hiden:
Kao prvo, tako mi je žao Mikea, baš se sjebao u ovoj epizodi  :( Shirin, nisam mogao verovati da može biti tako bezosećajna prema Willu, logički gledano, Mike se bar odrekao pisma za sebe da bi kupio prednost, dok je Shirin direktno uskratila pismo drugoj osobi, strašno  :no-no :no-no :no-no
Drago mi je videti da će u sledećoj epizodi i Tyler malo uzeti stvar u svoje ruke  :bokser :bokser :bokser

Mulder, slažem se sa tvojom analizom budućeg pobednika, ipak mislim da će T pobediti, barem je to moj neki osećaj  :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1005 : 23.04.2015. 17:57:19 »
Jos jedna u nizu dosadnih epizoda...

Nista neocekivano se nije desilo
Spoiler for Hiden:
Jenn ocekivano ispala, a i sama je htela da ispadne + jedina glupost je ta koju je Mike napravio ali svakako je i dalje u mnogo boljoj poziciji od Rodneya ako Dan predje na njegovu stranu. Uzimajuci u obzir da mi pojma nemamo sta se sve desava, mozda su Mike i Dan vec napravili pakt da nakon izbacivanja Jenn predje na njegovu stranu, imaju ovaj extra vote od Dana i odlicnu priliku da izglasaju nekog iz cetvorke Tyler-Rodney-Caroline-Will... Naravno sve pod uslovom da privuku Sierru a mislim da nije nemoguce.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1006 : 23.04.2015. 19:03:56 »
Jel bese Majk jos uvek ima idol?

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1007 : 23.04.2015. 21:06:03 »
Jos jedna u nizu dosadnih epizoda...

Nista neocekivano se nije desilo

Spoiler for Hiden:
Jenn ocekivano ispala, a i sama je htela da ispadne + jedina glupost je ta koju je Mike napravio ali svakako je i dalje u mnogo boljoj poziciji od Rodneya ako Dan predje na njegovu stranu. Uzimajuci u obzir da mi pojma nemamo sta se sve desava, mozda su Mike i Dan vec napravili pakt da nakon izbacivanja Jenn predje na njegovu stranu, imaju ovaj extra vote od Dana i odlicnu priliku da izglasaju nekog iz cetvorke Tyler-Rodney-Caroline-Will... Naravno sve pod uslovom da privuku Sierru a mislim da nije nemoguce.

Kako ti ovo moze biti dosadno?  ???  :)

Jel bese Majk jos uvek ima idol?

Trebalo bi, to bi moglo da anulira prednost koju ima Dan, ako se nadju na dve razlicite strane...


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1008 : 23.04.2015. 21:21:57 »
Ima Mike. Ima Carolyn. I na kraju Dan ima ono. Znači, tri bitne stvari imaju u samoj završnici. Ne sjećam se kad smo imali toliko idola + to što ima Dan u samoj završnici. Bit će preokreta  ;D

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1009 : 23.04.2015. 22:22:23 »
Ni meni nije jasno kako ti moze biti dosadno :D totalan preokret...zao mi je samo sto Jenn i Mike nisu od pocetka "saradjivali"..Mislim da bi to bila vrhunska prica :) Sierra mi je sad skroz bezveze, nema je nigde, nista pametno ne radi, hoce da se pokaze da je ne znam kakav igrac a osim izazova nista. Dan je ljigav. Ali bas. I on isto se ponasao kao pamentan clan plemena a bolje da ne progovara, jos sa onim stavom Will je skroz nebitan. Rodney lucidan. Taylor i Mama C opasno mirni. Videcemo sta ce se desiti. Zelela bih da Mike pobedi jer jedini se vidljivo trudi da igra - i izazovi i socijalna igra. Razumem onaj njegov postupak (mislim da je ipak los) ali ga razumem. Cuje onu pricu i totalno flipne.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1010 : 24.04.2015. 00:00:52 »
Ja se samo molim svim silama ovozemaljskim i vanzemaljskim da ne pobedi Carolyn, nju nikako ne gotivim... :\)

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1011 : 24.04.2015. 07:58:15 »
Meni je potpuno svejedno tko će pobijediti, jer me apsolutno nitko od preostalih ne zanima, štoviše gotovo mi se svi gade  :P

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1013 : 24.04.2015. 15:01:12 »
Meni je potpuno svejedno tko će pobijediti, jer me apsolutno nitko od preostalih ne zanima, štoviše gotovo mi se svi gade  :P
I meni je ova sezona takva da za nikoga ne navijam. Mozda nadjem nekoga na samom kraju cisto da mi finale bude zanimljivije ali nije to to. Jedono sto mi nije dosadno.  ALi opet nesto mi fali tu tokom cele sezone a ne mogu provaliti sta racno.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1014 : 24.04.2015. 15:12:23 »
Fale sokovi, ja sam na pocetku svakog TCa u ujedinjenju znao ko ispada sa 100%  sigurnoscu...

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1015 : 25.04.2015. 14:18:19 »
Po meni sezona ima skoro sve potrebne elemente Survivora, osim što nema jednog klasičnog Villain-a da malo zakuva :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1016 : 30.04.2015. 01:08:23 »
Da, nema klasičnog villaina, nema ni klasičnog heroja, ali svejedno je vrlo dobra sezona.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1017 : 30.04.2015. 09:27:36 »
Maestralan potez, maestralan

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1018 : 30.04.2015. 12:58:17 »
Fala kurcu jedna dobra epizoda :D

Svaka cast Mikeu, navijao sam da odigra ovako otkad je zavrsen IC, ali bukvalno na ovaj nacin...
Spoiler for Hiden:
Svako ko imalo razmislja bi igrao ovako, i dobio je ono sto je htio, Will i Tyler su glasali za Dana a Dan ima 2 glasa i vrlo lako moze da predje na drugu stranu... Mike odigrao pametno, zadrzao HII jer je bezveze da ga sad potrosi na Shirin, tesko bi oni okrenuli nekoga da glasa protiv Mikea na sledecem TC jer je velika pretnja a ovako je usao u 7, ima HII i uzburkale se strasti u alijansi + je najjaci u igrama, bila bi velika fora da dobije sledeci IC i da mu jos ostane HII... Bice zanimljivo u svakom slucaju do kraja, produkcija je uspela da mu napravi takav editing da i ja navijam do kraja da on pobedi clapp


 rofl rofl rofl

« Zadnja izmjena: 30.04.2015. 13:02:33 Capone »

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #1019 : 30.04.2015. 13:25:19 »
Meni je skroz debilna
Spoiler for Hiden:
njihova faca na kraju. Kao vau uspeli smo da izbacimo Shirin. Pritom Dan se smeska sto nije izbacen a ima dva glasa :dash. Samo debil bi se smeskao, ocigledno je da si na dnu lestvice i nije ti jasno. Pritom me mnogo nervira. Gnjiga od coveka. Ona najgora. Mike je uspeo za 5min da im poremeti igru, sad ce krenuti klanje. Samo idiot moras biti da ostanes sa 6orkom. Svi pricaju o top 6 kao da je to top2. u_jeeeeeeeeee
Mike nadam se da ce pobediti,jer cupa ,grice i koprca se da ostane. Razmislja pre svega. :naklon: Kao sto je Jeff rekao-vasa 6ica izgleda da nije 6ica a to izgleda nikome ne smeta.

« Zadnja izmjena: 30.04.2015. 13:30:11 co2 »

Tags: