Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226950 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #960 : 26.02.2015. 02:26:56 »
Evo me  :)

Prvo, 30. sezona. Malo stat i razmislit. Trideseta sezona. Za svaku pohvalu. Prošao smo sve i svašta kroz Survivor. Uspone i padove, ali uvijek sam nastavio gledati jer je jedna od najboljih stvari koje su se ikad dogodile televiziji.

Htio sam da ova 30. sezona bude sa starim igračima, ali dobro. Opet su tri plemena pa ćemo vidjeti kako će to ispasti. Treba spomenut jedno ime igrača. Max Dawson. On vam je poznati online fan Survivora i piše za razne američke novine o Survivoru. Zanima me kako će on igrati. Za njega će navijati većina online zajednica.

Drugo, glavna vijest koju pratim već mjesec dana, ali nisam ništa htio pisati jer sad kreće nova sezona. A vijest dolazi sa jednog od najboljeg podcasta na svijetu, s onog od Cesternina. Pa sigurno je u mojih top 5 podcasta koje pratim. Svi znamo da je Cesternino bivši igrač Survivora, igrao je briljantno u 6. sezoni i sad je odlučio što. Odlučio je razgovarati o evoluciji strategije u Survivoru. Ali ne na bilo kakav način.



Evo što piše

"Celebrate 30 Seasons of Survivor with "The Evolution of Strategy"

For going on 30 seasons, Survivor has captured the imagination of a generation of TV watchers and ushered in a new genre of TV.

Two-Time Survivor player, Rob Cesternino, and entertainment journalist, Josh Wigler, are going back through every season to discuss the strategic breakthroughs, game innovations and play Monday morning quarterback through every tribal council ever.

In each chapter of this presentation, Rob and Josh will go through each episode of the show and discuss how the the game played out.  Plus, Rob and Josh discuss their favorite moments and memories from each of the Survivor seasons.

Get Chapter 1 for Free

Chapter 1 of The Evolution of Strategy is completely free. Rob and Josh discuss the entire first season in great detail discussing how the first Survivor players learned to play the game.
Volume 1 Release Schedule

Each Friday between the end of Survivor 29 and the Premiere of Survivor 30, a new chapter will be released for a purchase price of $2.99. The Amazon and All-Stars chapters will cost $3.99 and have a runtime of over 13 hours each.

All of Volume 1 (covering seasons 1-10) will be available for a purchase price of 19.99 with a run time of almost 80 hours.

View Volume 1 in the Store

The subsequent chapters will be released on the following dates:

Friday, December 19th – Survivor: Borneo
Friday, December 26th – Survivor: The Australian Outback
Friday, January 2nd – Survivor: Africa
Friday, January 9th – Survivor: Marquesas
Friday, January 16th – Survivor: Thailand
Friday, January 23rd – Survivor: The Amazon
Friday, January 30th – Survivor: Pearl Islands
Friday, February 6th – Survivor: All-Stars
Friday, February 13th – Survivor: Vanuatu
Friday, February 20th – Survivor: Palau


Volume 2 and 3 will be available in the summer of 2015 following the airing of Survivor 30.
Details"


Naravno, koštat će. Ja to odmah kupujem. Znači, prvi volumen sadrži prvih 10 sezona ono što ja zovem prvi dio Survivor trilogije. Taj prvi volumen sadrži 80 sati razgovora o strategiji od legendarnog Hatchovog poteza na zadnjem izazovu što je prekretnica do Palau. Svoje sezone Amazon i All-Stars je posebno izdvojio. Tamo su razgovarali preko 13 sati.

Iako će svi koštat, ali jedino za prvu sezonu neće koštat. Prvu sezonu Borneo možete poslušati BESPLATNO.

Volume 1 features 80 hours of analysis and insights from seasons 1-10 of Survivor.
1. Tribal Council by Tribal Council account of how players learned to play the game.
2. Detailed discussion of each of the great strategic moves and its lasting impact on the game.
3. Insights into behind the scenes events from having interviewed over 180 past Survivors.

Besplatno možete poslušati na ovom linku  :)

Za sezona 2-10 sve platit  ;D ali nije skupo kad gledam i neka, neka si je stavio cijenu jer ovo sve što radi u zadnjih nekoliko godina je prepoznato i svaka mu čast na tome. Tri dolata odvojit za nešto što voliš nije teško. Tako da jedva čekam to kupit sve zajedno naručit i poslušat. 80 jebenih sati razgovora o strategiji. Ma uživancija.

Sad pojedinačno.

http://robhasawebsite.com/evolution-of-strategy-chapters/
Chapter 1: Survivor Borneo
Spoiler for Hiden:
Go all the way back to the very first season of Survivor to see how the first 16 Americans to every play this game dealt with strategy. We’ll discuss what happened and debate what they should have been doing.
Chapter 2: The Australian Outback
Spoiler for Hiden:
Take a look back at the second season of Survivor and hear our discussion on how the first players that had even seen the game decided to play it for themselves. We’ll have plenty of discussion about beef jerky, cooking the rice and the power dynamics of Tina vs. Colby.
Chapter 3: Africa
Spoiler for Hiden:
In our third chapter we discuss the game that played out in Survivor: Africa. We’ll discuss how the previous vote tie-breakers from Australia dominated the way that the players approached the game and how the first tribe swap threw them all for a loop. Plus, we dive deep in to the power dynamics of the Lex, Tom and Ethan alliance and much, much more.
Chapter 4: Marquesas
Spoiler for Hiden:
In our fourth chapter we discuss a season that changed the straight forward alliance strategy used in the first three seasons forever. In Marquesas, we discuss the power struggle at Maraamu between Hunter and the young Rob Mariano, making his Survivor debut. Then we discuss how the Rotu 4 came to power and the preventable mistakes they made which caused their downfall. We will also discuss the gameplay of Kathy and how the purple rock changed the strategy of Survivor players for seasons to come plus much, much more
Chapter 5: Thailand
Spoiler for Hiden:
In chapter 5 of The Evolution of Strategy we discuss a season of Survivor that was dominated by the strategy of the season’s winner, Brian Heidik. We will discuss whether Brian is over-rated or under-rated in Survivor lore for his game on this season. Plus we’ll discuss how twists like the first tribe draft and the fake merge really altered some of the plans that the players had been making based on how the first four seasons played out.
Chapter 6: The Amazon
Spoiler for Hiden:
In chapter 6 we discuss the journey of Rob Cesternino in Survivor: The Amazon and my first hand account of how the game played out. We’ll break down every vote and factors that went in to all of the decisions made. This chapter is twice as long as any other chapter so far in the audiobook so far. This is the most detail that we’ve ever gotten in to this season of Survivor.
Chapter 7: Pearl Islands
Spoiler for Hiden:
In chapter 7, we break down one of the most beloved seasons of Survivor, The Pearl Islands. It’s a season featuring strategic lessons from 3 iconic Survivors: Sandra, Fairplay and Rupert. We’ll follow Sandra’s first victory to discuss the “as long as it ain’t me” strategy. In addition, we will analyze each step in the battle between Jonny Fairplay and Rupert. Plus, we talk through all of the implications of The Shipwreck, the outcast twist and, of course, the Grandma Lie in Chapter 7.
Chapter 8: All-Stars
Spoiler for Hiden:
In chapter 8, we give you the first hand account of Survivor All-Stars. We’ll discuss what was going on between the players before the game started, how Rob’s experience played out and we really dive deep in to all the drama that takes place between Boston Rob and Lex at the Survivor All-Stars merge. It’s our longest and most in-depth chapter to date in The Evolution of Strategy.
Chapter 9: Vanuatu
Spoiler for Hiden:
In chapter 9, Survivor brings back the men vs. women format once again and we discuss a totally different battle of the sexes than the one that played out in the Amazon. Of course, we’ll discuss how Chris went from the last man standing to the sole survivor through fostering multiple alliances. We’ll also talk about how Sarge, Chris and Chad made a major mistake by trusting Julie and Twila before the merge. Plus, we’ll discuss where the women who controlled the game after the merge went wrong and much more in our Vanuatu chapter of The Evolution of Strategy.
Chapter 10: Palau
Spoiler for Hiden:
In chapter 10, we close out Volume 1 by talking about a bunch of Survivor firsts. The Survivors deal with the twist of spending the first few days as one tribe before drafting their own teams and ultimately eliminating two players. We’ll really focus in on the game of Tom Westman and how we led Koror on the utter destruction of the Ulong. Plus, we’ll take a look at what the other players tried to do to stop Tom along the way and how Tom was able to put out the fires along the way as we discuss Survivor: Palau.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #961 : 26.02.2015. 03:34:05 »
Nije ovo lose za prvu epizodu. Svideo mi se izazov, svidelo mi se  kako je onaj ko je ispao ispao.  Generalno navijam za sada za bezbojne, mada je  stvarno prerano za sve to. 

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #962 : 26.02.2015. 03:37:43 »
Naravno da za one bez boje. Svatko ko je protiv pravila i zakona, ima moj glas. Iako, ovo je igra pa ako netko bude odlično igrao iz meni mrskih White collar, pohvalit ću iako navijam protiv njih. Blue collar su u redu.

Offline banalek

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #963 : 26.02.2015. 14:01:49 »
Survivor - Survivor Roundtable ft. Jeff Probst and Survivor Winners

Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 26.02.2015. 14:03:27 banalek »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #964 : 26.02.2015. 14:09:27 »
Tri legende (Sandra, Parvati i Cesternino) i jedan uljez (Cochran). Dobar razgovor. Sandra očekivano najzabavnija.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #965 : 26.02.2015. 17:06:43 »
Strasne njuske su Max i Tyler, ocekujem od obojice odlicnu sezonu.


Navijam protiv crvenih, niko zanimljiv nema u plemenu a i sve su bzvz. totalno...

Kod plavih

Spoiler for Hiden:
Zanimljiva ekipica, videcemo sta ce biti, onaj istetovirani mi je ljigav totalno, nadam se da ce brzo izletiti

Mislim da je dobra sezona u najavi...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #966 : 26.02.2015. 17:33:08 »
I pogledan početak tridesete (30) sezone  ti_si_Bog

Opet ću malo zastat... 15 godina, 30 sezona. Ma evo im još jedan ti_si_Bog

Krenimo na prvu epizoda. Jako dobar početak. Puno bolji od prošle sezone ako se ne varam. Već imam neke svoje favorite na temelju prve epizode jer je jedan igrač dominirao.

White Collar - elita, ljiga od zemljana uglavnom što ne znači da neću pohvaliti ako su dobri igrači. Pa evo, ona najstarija Carolyn iako antipatična odigrala je dobro prvu epizodu. Da nešto kažem o njima
Spoiler for Hiden:
svaka joj čast za idol. To je bio velik potez, ali smatram da nije trebala reći Tyleru. So je preslatka i mislio sam da je pametna, ali kako je epizoda odmicala, vidjelo se koliko ne nezrela. Joaquin je glup i neće daleko. Max je bio dobar. Odmjeren, imao je dobre izjave i to je to.

Uglavnom, za tog Maxa se neće navijati jer ne volim ljude koji su fejk i koji nose takve hipsterske naočale, a nema gorih od hipstera. Fuj!

Ovo je pleme koje NE spada u Survivor. Jer ako pogledamo kroz povijest, vidjet ćemo da je većina najboljih igrača u Blue ili No collar. I sad tu dolazimo na nešto što me podsjetilo na stare sezone, prvih 10 sezona. Pogledajmo zadnji 10 sezona.

Sve sezone imaju strategiju, socijalnu igru i izazov naravno. Te tri stvari su uvijek u svakoj sezoni. Nekad manje zastupljeni, nekad više, ali su uvijek tu. Ono što je nedostajalo zadnjih 10 sezona je ovo što su Blue i No collar radili u ovoj prvoj epizodi. A to je građenje kampa, paljenje vatre (No Collar uspio). To je ono što izdvaja starije sezone jer se radilo. Radilo se oko kampa, gradilo, lovilo, sve što jedan PRAVI Survivor mora sadržavati.

Blue Collar - ovdje nemam nekih favorita, ali sam mislio za onu frizerku da je neka normalna kad vidim zajebava onog tipa i smije mu se bez razloga. Njezin sidekick Sierra nije ništa napravila. Cijelo vrijeme šuti. Rodney je blesav, i pozitivno lud. Vidi se da je iz Bostona. Ali je nekakva zbunjola. Mike i Dan su se već jako dobro sprijateljili. Malo preglasni, ali su dobri.

No Collar - moji favoriti. Svidjeli su mi se, ali ima nekih mrlja. Vince. Ajme meni. Prvo sam mislio da je ok, ali na kraju se ispostavilo da je tip jezivi stalker. Sad će nosit taj nadimak od druge epizode. Jezivi stalker koji si je umislio da mu je ona djevojka  rofl rofl to me podsjetilo na sezonu 13 Cook Islands kad se Billy zaljubio u Candice i rekao joj je da je voli hahahahah.

One dvije mlade ždrebice su ok, ali Joe je najbolji. Vatra, kamp i sam dobio izazov. Najbolji u ovoj epizodi. Čini mi se kao dobrica i da ne bi mrava zgazio. Pokazao je odlične socijalne vještine, odličan u izazovima, ali strategije još nije bilo jer nije i trebalo pa me to najviše zanima da vidimo je li kompletan igrač ili nije. Ovako na prvu mislim da je slabiji u strategiji, ali nadam se da se varam. Nadam se da će moć postati jak strateg koji će vući poteze. Uglavnom, Joe uvjerljivo najbolji u ovoj prvoj epizodi. Izdominirao ih je sve.

Joe +1
Carolyn +0.5

Tribal council bio zanimljiv i dobar.

Evo i recapa


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #967 : 26.02.2015. 18:25:43 »
Zaboravih twiter komentare i par jako zanimljivh slika.

Izgleda da su si dobri, a u različitim plemenima što znači da su dogurali daleko?
Spoiler for Hiden:




Malcolm upecao So
Malcolm Freberg ‏@MalcolmWHW
#Survivor didn't go well for @So_Kim, but I swear she's f*cking awesome

Evo i twiter komentara od bivših/sadašnjih igrača. I nešto od Probsta.
Spoiler for Hiden:
Shirin Oskooi ‏@theshirin
Today it begins. Valar morghulis. #lifedream

Joe Anglim ‏@Janglim21
#nomodays! Let the countdown begin!

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Sweet baby Jesus is it #WhiteRiceWednesday #Survivor tonight

Jeremy Collins ‏@jeremy2collins
#WhiteRiceWednesday is back!

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
#WhiteRiceWednesday is back!

Dale Wentworth ‏@farmguy69
Yeaaaaaaa! It's Wednesday! Oh wait, I can now yell..it's SURVIVOR night!! The muzzles off! #WorldsApart

Eliza Orlins ‏@eorlins
Happy Survivor Season 30 Premiere Day everyone!!!! #survivor #Survivor30

Diane Ogden ‏@OgdenDiane
Welllll... Who's joining the 1st boot club tonight???

Ben Henry ‏@benry26
#survivor returning tonight for its 30th season ! I remember watching this show when I was 14.. had an opportunity to play at 24.. and still a fan 15 years later..#worldsapart

Ashley Markwood ‏@AshleyUSurvivor
The 30th season of Survivor airs tonight!! So thankful to have been a part of such a legendary show! MORE thankful for the amazing people

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivor premieres tonight! We have a giant 90 minute first episode. A lot of fun people that you will love... or hate... or both!

Jeff Probst ‏@JeffProbst
I know I'm supposed to let you tell me if a season is good or not - but I'm gonna go out on a limb - I really like this group - PLAYERS!!

Jeff Probst ‏@JeffProbst
In fact, this is the season to call a friend who doesn't watch and challenge them - just ONE episode - if they aren't in, they never will be

James Logan Rice III ‏@jamesloganrice
@JeffProbst I haven't been able to bring myself to watch since I was voted off, but even I have set my dvr for this season! #survivor

Corinne Survivor ‏@CORINSANITY
@JeffProbst @Survivor_Tweet I've never watched a season for fun--only to prep. I cannot wait to watch this season. EXCELLENT CAST!!

John Cochran ‏@JohnMCochran
#Survivor -- the greatest freaking show in TV history -- returns tonight for its 30th (!) season. I hear it's spectacular. Don't miss it!

Amanda Kimmel ‏@amandakimmel
I cant believe tonight is @Survivor_Tweet premiere of Season 30! So crazy! Seems like so long ago!

Amanda Kimmel ‏@amandakimmel
Cant wait to check out the new cast that @JeffProbst claims to be the "best we ever had" ummmmmmm.....well see......

Russell Hantz ‏@russellhantz
I guess I can't go this day without talking about "that show" that's coming on TV! Who is going to step up and become legendary!! #survivor

Russell Hantz ‏@russellhantz
I'm hearing this season is pretty good! If it's half as good as last season it'll be an all-star season lol #29sucked

Keith Nale ‏@survivorkeith
Let's see how many yahoos make it

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Christmas, step aside. The best national holiday is #Survivor Premiere Wednesday #WorldsApart

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
Working late! I will miss the beginning of #survivor

Kass McQuillen ‏@KassMcQ
Happy Birthday @theshirin - Hopefully you fare better than last year's birthday premiere contestant - David Samson!

Eliza Orlins ‏@eorlins
I LOVE @JeffProbst in this opening!!! Waves crashing. So awesome. #survivor

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
Rodney thinks we'll think he's a meathead, he's right! BOOOO BOSTON #SURVIVOR

Gervase Peterson ‏@SayGerv
So far every tribe is saying what you expect them to say, but some collars are about to get popped!

Eliza Orlins ‏@eorlins
Jeff has known these people's names for MONTHS. I love how he pretends not to. #survivor #Survivor30

Nadiya Anderson ‏@NadiyaaAnd
good luck #season30 of #SURVIVOR ahhhhhh so weird watching it after you been on it! #dirty30 #WorldsApart

Brice Johnsto ‏@BriceIzyah
Omg I remember when @JeffProbst started talking to us !!! It was like I was in a dream #Survivor #worldsapart

Rob Cesternino ‏@robcesternino
It will be very fitting if the sandwiches Will makes are Steak 'ums #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
Deceive or Honesty. The grammar of those two options is killing me. #survivor

Jerri Manthey ‏@jerrimanthey
#coconutvendor #halihasjerrihair #nocollar #deceive/honesty #nocollargoodchoice

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Is it me or is Dan giving me a lil @RupertBoneham #Survivor #SurvivorWorldsApart #WorldsApart

Eliza Orlins ‏@eorlins
Even being honest, you're screwed. So what's the lesson here, people? Don't be honest! This is #survivor!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"Honest is like - c'mon." Truer words never spoken, Joaquin.

Jerri Manthey ‏@jerrimanthey
#Bluecollar #honestbeans #Survivor30 @thestreamtv #sierramistrust @Survivor_Tweet

Eliza Orlins ‏@eorlins
Exactly Joaquin! I think this is the move. Right? Except for the other tribes all knowing about it. #survivor

Gervase Peterson ‏@SayGerv
1st mistake of the game. Telling ur tribe about the decision . It's like being accused of theft if u did it or not someone will think u did

Eliza Orlins ‏@eorlins
Good thing only the white collar tribe read their clue because no one else would have understood those SAT words. #Survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Already calling him the devil... Evil Russell may have some competition. #Survivor #WorldsApart

Russell Hantz ‏@russellhantz
I would take the big bag and honesty then find the idol without that stupid clue :) #Survivor30


Jeff Probst ‏@JeffProbst
based on what I'm hearing from fans so far - this is the season to call your friends and encourage them to watch! #survivorworldsapart[/i]  rofl rofl
 
Mora si čovjek raditi marketing  ;D

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #968 : 27.02.2015. 11:17:37 »
Moram priznati da mi se sviđa ovaj novi cast. Čini mi se kako ima dovoljno pametnih, problematičnih, otkačenih, ludih i iritantnih igrača. Za svakog po nešto. Šteta za izbačenu osobu, imala je potencijala, a pleme se čini napravilo zabrinjavajuću pogrešku ( iako mi je jasan ptez ).  I ovaj IC je bio baš cool clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #969 : 06.03.2015. 00:24:13 »
Pogledana nova. Dobra epizoda i dobar blindside.

Jezivi stalker  rofl rofl

Epizoda mi je bila slaba sve do izazova i kad je završio. Onda No Collar i strategija i mora se reći
Spoiler for Hiden:
da je Nina sve sjebala. Will bi glasao za Jenn ili koga su već dogovorili, ali onda je Nina njemu rekla kako je jezivi stalker njoj rekao da želi Willa van jer je slab u izazovima. I onda mu se poremetio um, paranoja i eto. Nina je spasila Jenn, a i njih troje. Mora se priznati jezivom stalkeru da je bio dobar u ovoj epizodi. Jeziv, ali dobar. Nina je sve sjebala i koliko god mi je drago da nema jezivog, toliko mi je žao jer volim ovakve zabavne i antipatične likova. Kao Coach. Dobro, Coach je bio puno zabavniji.

I to što je Nina rekla Willu i ta posljedica je samo pokazatelj koliko je Survivor kompleksna igra. I Nina je fakat zalutala. Svaka joj čast, gluha je, ali morala je biti svjesna da će biti ovako. Pa jebote, što bi tek rekla da je u ranijim sezonama, a u ranijim sezonama točnije 6. sezona Amazon gdje je bio Cesternino, e tamo je i bila jedna gluha i izdržala je sve ta napore jako dobro. A puno brutalnija sezona od ovih novih.

Vidio sam promo za iduću i bit će zabavno u Blue Collar. Malo svađe.

Evo i Cesterninovog recapa za drugu epizodu. Jako dobar razgovor. Imate i na njegovom sajtu intervju sa zadnjim ko je ispao. Bilo je zanimljivo  ;D



Ruper bi nam se vratio  ;D

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Man, challenges make me miss the game. I still want to play the game. Especially after that last exit. With or without Laura. #survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
OK. I just got the look. Of course I would prefer if Laura was there... #survivor #Doghouse


Još malo twitera
Spoiler for Hiden:
Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
Vince is in trouble. #survivor @Survivor_Tweet

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Ya'll need to practice on that jump shot No Collar. Bend the knees and follow thru

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Is there really a movie with Shailene Woodley, Miles Teller, AND Ansel Elgort? Do teens die when they go inside?

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Jeez #angrycoconutvendor #survivorcomedyhour #Survivor30 #Survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
That was a meltdown 4 no collar. I worry more for Nina than Will or Vince. Who do you think is going? #Survivor #WorldsApart @Survivor_Tweet

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Vince always upset he's not getting any balls in.

Max Dawson ‏@fymaxwell
No Collar is my favorite.

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
bye vince, you were creepy

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
@sophieGclarke nice call *high five*

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
She can hear something. She just laughed at what Will said and wasn't looking at him. #survivor

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
I hope your excited for these votes Jen! #SurvivorWorldsApart

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
Thank you #BigPoppa that crazy hippie would have set the shelter on fire #Survivor #blindside

Joel R Anderson ‏@JoelAndersonMFP
I didn't realize Fabio was so insecure and jealous. #Survivor #SurvivorWorldsApart

Joe Anglim ‏@Janglim21
What happens when u suck at shooting balls in hoops?? Ill tell you #datewithjeff #tribal

Jonathan Penner ‏@SurvivorPenner
#SurvivorWorldsApart mike, i feel for you. Work ethic vs socializing. You put a target on your back, no

Tyler Fredrickson ‏@TheTFreddy
@SurvivorPenner @ucantdothat121 Penner giving you props

Abi-Maria Gomes ‏@theabimaria
I feel like I am watching the movie @WhatTedSaid every time @Rodney_Boston talks #survivor #SurvivorWorldsApart #Dirty30

Corinne Survivor ‏@CORINSANITY
WHY THE FUCK IS EVERYONE CONFRONTING EACH OTHER???? Omg. This is a tribe of 6. Stay in your lane dude.

Eliza Orlins ‏@eorlins
The nakedness of Max. Emulating @HatchRichard... Do we like this move or is this insane? #survivor

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Always fun to come home on a Wednesday with #Survivor on the DVR

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Love my no collar peeps but it just isn't the group of "kind heart-centered compassionate human beings" that it was touted to be


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #970 : 06.03.2015. 23:08:14 »
Iskren da budem sem "slobodnog duha" Jenn i ove druge iz crvenih, niko me poprilicno ne zanima previse sto se igre tice. Will je levat, nema pi_ke da vidi ujedinjenje a i ovaj drugi mi nije nista posebno, Nina je posebna prica, zalutala u igru.

Zadnjih par sezona poceli blindsideovi opasno da se desavaju u prvim epizodama, mnogo vise blindsideova nego ocekvianih izbacivanja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #971 : 13.03.2015. 00:54:14 »
Pogledana treća  :)

Baš slaba epizoda, jako miran izuzev Rodneya i Mikea te njihove male svađice. Ne znam, ovo mi je totalno bilo slabo. Izazov prejednostavn iako zeznut, a TC jako predvidljiv
Spoiler for Hiden:
tako su editirali da bi mi samo na trenutak pomislili kako će Will ispasti, ali to često rade pa se već sve skuži. I da, sjebali su na izazovu iako mislim da to ne bi ništa promijenilo.

Al zato iduća bi trebala biti jako zanimljiva. Dvosatna epizoda.

Offline spouk

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #972 : 17.03.2015. 02:32:56 »

Survivor - Survivor Roundtable ft. Jeff Probst and Survivor Winners

Spoiler for Hiden:

Koja je ova Sandra pajser.
Kako ova da pobijedi dva puta

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #973 : 19.03.2015. 10:10:23 »
Pogledana dvosatna epizoda. Uživao sam. Najbolje epizode ove sezone koje su dosta toga promijenile.

IC i RC jako dobri. Pogotovo IC s onim malim kuglicama. Volim takve izazove.

Uh, da krenemo.

White
Spoiler for Hiden:
Meni je Carolyn sve bolja i bolja. Nekako mi je antipatična, ali je otkačena na jedan nenametljiv način. Dok ona Shirin  :facepalm joj kak je naporna. Nadam se da ispada iduću epizodu. Što se tiče switcha, ok su prošli. Shirin, Caroyl i Max završili sa tri NO colara i jedan Blue. Odmah sam znao da če Carolyn biti swing vote. I nije mi ona kao Kaos Kass iz Cagayana koja je jednostavo naporna i ne prati igru.

Blue
Spoiler for Hiden:
Mike i Kelly su mi sve bolji. Kelly je najlošije prošla. Sad je sama sa NO i White. Ok, dobro je, bit će im dobar glas, ali opet bi oj bilo bolje da je ostala. Rodney je svakako budala, ali kao i Lindsey dok ona Siera previše histerizira.

NO
Spoiler for Hiden:
Jenn mi se sve više sviđa. Naporna je, zna reći što želi, ali mi je na neki nači simpa. Hali je vrlo podcijenjena sad. Nije loša, socijalna igra joj je jaka. Will, koga briga za njega dok Joe opet dokazuje da je najbolji u izazovu i bit će ga zanimljivo gledati u onom tam odrugom plemenu.

Ostalo
Spoiler for Hiden:
Plavo pleme je stvarno fizičko jako. Vidjet ćemo kako će surađivati, a po promou vidimo Rodneya i onog iz White kako se dobro slažu. Nadam se da Mike uz ove svoje ih izbaciti i nek im se Joe pridruži.

Drugo pleme je napravilo blindside i sad ćemo vidjeti hoće li uspjeti surađivati. I reakcija Shirin u idućoj epizodi hihihihih.

TC
Spoiler for Hiden:
Drago mi je zbog oboje. Iako ne bih imao ništa protiv toga da je Rodney ispao, ali dobro je i ovako. Ovako bi Siera mogla doći Joeu i nešto iskemijati. Posebno mi je drago da je ispao onaj papučar Max  rofl rofl rofl rofl rofl kakav debos ajme meni hahahahha. Pa lik je imao katastrofalnu socijalnu igru. Jebote, samo strategija i strategija i to par metara od ostalih.

A Shirin kad je rekla Probstu  ??? :facepalm

Ahahahahahahahahhahahahahahahhahahah.

Malo twitera  :)
Spoiler for Hiden:
Shane Powers ‏@Theshanepowers
Watching #Survivor Heroes V Villains for the first time. @russellhantz is INCREDIBLE Survivor television, but a terrible Survivor player.

Max Dawson ‏@fymaxwell
@TheTFreddy @chxdigme @ucantdothat121 @sierra_dawn_ Sierra are those 3 bothering you? Do you need me to call security for you?

Jeremy Collins ‏@jeremy2collins
Double dose of #whitericewednesday...just like hunahpu.

Kelley Wentworth ‏@kelleywentworth
Hearing the words "tribe swap" makes me cringe #Survivor

Dale Wentworth ‏@farmguy69
@kelleywentworth depressing words to say the least! #gameover

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Even though I'm a former contestant, I'm first and foremost a HUGE fan. #Survivor Wednesdays are pretty damn exciting...

So Kim ‏@So_Kim
@vytasyoga especially when it's a double decker it's gonna be a doozie

Max Dawson ‏@fymaxwell
I want to work at Yahoo.

Nina Poersch ‏@NinaPoersch
Watch Survivor tonight, double episode! 1st episode after my vote off, bittersweet. I'll be watching with anticipation!!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Embers are totally getting a winner's edit. (Hahahaa. Jk. But Joe is.)

Eliza Orlins ‏@eorlins
It's #survivor time!! Feel free to mute me for the next two hours if you're not interested in seeing my survivor tweets!!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Mike just cut the head off the snake!! MORE SYMBOLISM. #Survivor #Snake #Embers

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
That snake's going to make a nice meal. #survivor #SurvivorWorldsApart

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"I have learned literally zero lessons. I am incapable of learning lessons." - Mike

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Eating snakes. Is that better than rats? #Survivor #worldsapart @Survivor_Tweet

Eliza Orlins ‏@eorlins
This is some Ozzy sh*t right here. Way to go Mike. Killing that snake. That's some good protein right there. #SURVIVOR

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I still can't believe the blue collars haven't caught a single fish. What are they waiting for? #survivor #SurvivorWorldsApart

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
No surprised reaction faces at Nina getting voted out. #Survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
First #RewardChallenge of the season! Yes! This is one of my favorite #Survivor challenge! Big mouths do well in these! @Survivor_Tweet

Eliza Orlins ‏@eorlins
I freaking LOVE blindfold challenges!! And aside from the noise they make, winning chickens & a rooster is amazing! #Survivor

Rob Cesternino ‏@robcesternino
That has to be the longest segment before the first commercial in the history of #Survivor.

Artis ‏@ARTIS_Survivor
sooner or later they'll realize Jeff isn't warning them for HIS health .. ROFL ..

Eliza Orlins ‏@eorlins
Wow. She's so tough. Kelly is one badass chick. Totally calm. Totally unconcerned. #Survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
It's amazing how many people play the game with major injuries. #survivor #SurvivorWorldsApart

Eliza Orlins ‏@eorlins
Go Shirin!! Running for the flag, dragging Max along with her! she's run into more things than anyone else! @theshirin #Survivor

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
I'm psyched no collar won mostly because I love seeing joe smile

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Woman down! Woman down!! Damn Kelly I bet you were seeing pink hearts, orange stars, yellow moons and green clovers #luckycharms #ouch

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
That's the first taste of defeat for the blue collars. #survivor #SurvivorWorldsApart

Eliza Orlins ‏@eorlins
Discussing how we'd make those 10 eggs at #NYC #wineandcheese and we all agree hard boiled (don't waste any egg). #Survivor

Rob Cesternino ‏@robcesternino
I always thought Tom Brady was like a Rodney. #survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
It's so bittersweet for a #survivor fan to be at your first #tribalcouncil. UR lighting ur torch, but UR at tribal. #SurvivorWorldsApart

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
The shot of the iguana is the best animal shot in #Survivor history. What a great metaphor 4 the epic #TribalCouncil to come @Survivor_Tweet

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Any time you're that confident, you're done. Trust me. #Survivor #SurvivorWorldsApart

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga 
Yes we watch the show like this. #Survivor @OddUsMusic @JulieBerry438 @MalcolmWHW @So_Kim



RECAP
« Zadnja izmjena: 19.03.2015. 10:11:54 Mulder »

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #974 : 26.03.2015. 13:24:50 »
Fina šesta epizoda, konačno se desilo nešto sa strategijskog aspekta  smileyNO1

Spoiler for Hiden:
Rodneyeva faca nakon tribal councila  rofl rofl rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #975 : 26.03.2015. 19:07:06 »
Pogledana nova  :)

Ahahahahaha
Spoiler for Hiden:
drago mi je da je ispao i da su sjebali Rodneya. Joe do kraja. Nadam se da ide što dulje. I Siera je bila dobra iako i dalje pretjeruje kako su je sjebali.

Sve ostalo solidno, ali odličan blindside.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #976 : 27.03.2015. 10:43:13 »
Pogledana nova  :)

Ahahahahaha
Spoiler for Hiden:
drago mi je da je ispao i da su sjebali Rodneya. Joe do kraja. Nadam se da ide što dulje. I Siera je bila dobra iako i dalje pretjeruje kako su je sjebali.

Sve ostalo solidno, ali odličan blindside.
Siera je dobra u izazovima, ali ovako je budi bog sa nama... Ja stvarno ne znam sta ti ljudi ocekuju kad udju u Survivor, da ce sve biti kako se dogovore, da blindside nece biti .

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #977 : 02.04.2015. 10:01:33 »
Kakva nova epizoda Surviora! Lijepo ujutro pogledat, slušat odmah RECAP, intervju sa igračem koji je ispao, pročitat malo twitere i tako se započinje dan. Ahhhhhh.

Igrači počeli igrat, neki su se naglo digli.

Merica  rofl rofl rofl rofl rofl

IC je bio klasika i nekako sam očekivao da će on osvojiti. Takvi i osvajaju takve izazove i drago mi je naravno zbog toga.

Rodney i njegova strategija  rofl rofl rofl rofl rofl al ne mogu vjerovat kako je Will glup. Preloše odigrao. Hahahhahaha ne mogu vjerovat
Spoiler for Hiden:
lik bude sa NO collar cijelo vrijeme, i dobar je s njima. Heeej, nije bilo nikakvih svađa i onda ga jebeni Rodney nagovori. Pa koliko moraš biti glup da okreneš leđa svojem plemenu pa da si ne znam kakvoj poziciji, a nije da je njih 10, a vas 3 već je 50-50 jer je White collar odlučivalo. Ostaješ do kraja budaletino jedna sa youtubea. Kako me naživciralo to.

Uh, strategija.

Mike - postao je jako dobar igrač. Je glasan, ali strategiju zna i nije ništa pogriješio. Dobar je u socijalnoj igri i ako ostane što više, mogao bi ostati upamćen.

Jenn - najjača u ovoj epizodi. Sve više mi se sviđa njezina igra. Nije glupa, ali je otkačena što volim. Ne pretvara se i otvorena je.

Tylor - iznenadio jako pozitivno. Pogotovo u razgovoru sa Mikeom. Taj njihov razgovor me podsjetio na onaj razgovor između Yula i Pennera u 13. sezoni kad je Pennar htio nagovoriti Yula pa je bio jeben razgovor o strategiji. Ne, Yul je njemu prišao i tkao je počelo.

TC - obožavam tribal council sa toliko ljudi
Spoiler for Hiden:
kad sam vidio Hali, popizdio sam koliko moraš biti glup. Joj, jebo vas youtube zvijezde. Znači, White collar se odlučio za blue što me ne čudi jer je Carolyn dobra sa Kelly pa su otišli, ali Shirin je ostala sa NO collar. I onda potez pobjednika. Jenn vadi idol i igra za sebe. Kad je izvadila, bojao sam se da će igrati za Hali kako su mnogi prijašnji igrači znali igrati za druge i pogriješiti. I kako mi je bilo drago kad je igrala za sebe. A pogled od Rodneya hahahahahaha. Bravo Jenn jer je stvarno teško kad vas je 12 i napraviti takav potez. Jednostavan, a opet težak.

Bit će zanimljivo sada u nastavku. Mike, Jenn, Joe, Tylor, Carolyn (netko od njih pet želim da pobijedi, ali NO collar imaju prednost). Hali odlična socijalna igračica. Vidi se da joj je uzor Parvati. Samo da ima još njezinu pamet i manipulatorsku moć. Ovako je dobra. Ostali su tu malo iza, Rodney i Will zadnji, ali Rodney je sa svojom agresivnom glupom igrom jako nepredvidiv tako da me ne bi čudilo da mu se i potrefi. Inače, Mike mi nekako trenutno ima winner editing. Oko winner editinga se uvijek razgovara. Trenutno je nekako Mike najviše dobio.

I zanimljivo je što se tiče power coupleova. U toliko sezona su znali dominirati, ali u ovoj sezoni za power coupleove nema. Barem za one koji se ne skrivaju.

Malo twitera.
Spoiler for Hiden:
Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Popcorn readdyyy lets watch my boy kill em!!! #survivor #worldsapart @Rodney_Boston

Max Dawson ‏@fymaxwell
I’m still rooting for my White Collars. Come on @MamaC_14 @TheTFreddy @theshirin! Bring it for your fallen comrades! #survivor

Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Waching my Baes @Rodney_Boston @TheTFreddy

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
It's the #Survivor merge AND April fools. Trust is at an all-time low

Eliza Orlins ‏@eorlins
For a white collar, Carolyn doesn't read so good. Or maybe the clue writing has deteriorated. #Survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
When you show up at a challenge and Jeff isn't there, you can only think one thing: YOU'RE FREE RUN FOR IT BEFORE THEY FIND OUT

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
This is the big twist Jeff has been talking about!!

Eliza Orlins ‏@eorlins
What the hell? Have they ever demolished a camp at merge time before?? That's just mean. #Survivor

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Rebuilding your shelter over sucks. We did that in Boreno, but that was by choice

Eliza Orlins ‏@eorlins
Kelly and Mike couldn't have been more obvious. At least Carolyn and Tyler have the sense not to be such a blatant pair! #Survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
I love Rodney's hustle!! Creating a cross-tribal side alliance.

Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Loyalist to a fault over here!! @Rodney_Boston @MamaC_14

Gervase Peterson ‏@SayGerv
@Rodney_Boston that was a lot of math you just did.

Max Dawson ‏@fymaxwell
Fuck I love this show. #survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
It's a mad scramble. Deals being offered & made. Someone's deal is gonna fall through. I'm thinking Rodney's. #survivor @Survivor_Tweet

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Who has the better reaction to jellyfish sting: Dan or Max?

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Shirin sounds legitimately disappointed not to be able to pee on Dan's leg.

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
She was a little too eager to pee on his leg. #Survivor

Max Dawson ‏@fymaxwell
I feel like I saw this one before.

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
MERICA! FUCK YEAH!!

Max Dawson ‏@fymaxwell
Dan you should just put your entire foot in the pot. It feels much better that way.

Eliza Orlins ‏@eorlins
Eww did they really name the tribe #merica???? Is this for real?? #Survivor

Gervase Peterson ‏@SayGerv
#merica??? Ooooooooo k

Brian Corridan ‏@BriCorridan
#Merica? MERICA? **facepalm** #Survivor

Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
Worst tribe name ever. And I love America! #survivor @Survivor_Tweet
Clifford Robinson ‏@UncleCliffy30
I might of had a bit of trouble in this one @BriceIzyah. #6'10" Lol!

Rodney Lavoie Jr. ‏@Rodney_Boston
My Jordan's Fucked Me!!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Would it be fair to say that Jenn has "bee-stung lips"?

Max Dawson ‏@fymaxwell
OMG Jenn got stung on the vagina!

Max Dawson ‏@fymaxwell
Jenn put it in a pot of boiling water!

Eliza Orlins ‏@eorlins
OMG a bee sting during a challenge!! Brutal!! #Survivor

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Jen got stung in her va jay jay? Ouch!!!

Jon Misch ‏@MischNImposible
Did Jen just say "are you serious life?" Lol that's awesome

Max Dawson ‏@fymaxwell
Thank you bees.

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
As if this challenge wasn't tough enough... This cannot last much longer with the rain. #Survivor

Max Dawson ‏@fymaxwell
THIS IS THE BEST TELEVISION SHOW EVER.

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Stung in the Hooha during an #ImmunityChallenge A #Survivor first! No crazy rain! @Survivor_Tweet #WorldsApart

Eliza Orlins ‏@eorlins
This challenge is so mental. It's kind of amazing that it's Carolyn vs Joe at the end. Never would've anticipated that!! #Survivor
Clifford Robinson ‏@UncleCliffy30
Do you think I would do well in that last #immunitychallenge @eorlins? Lol! #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
@UncleCliffy30 I did that challenge back in vanuatu but we didn't have the toe holds. Just the wooden pole. I did okay. Not great.

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
I love the way Tyler plays the game. Subtle but aggressive.

ZA POTEZ OD JENN
Gervase Peterson ‏@SayGerv
Ok Jenn that was a straight power move. #impressed

Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Now i can let the world know about the absolute love i have for this girl!! @remington231 #mgk

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Was this vote a knife, an icepick, a chainsaw, a bomb, a bayonette, a fusillade, an oil slick, a falling piano or a Viking berserker attack?

Diane Ogden ‏@OgdenDiane
@jenncantdance well played, girlie!!

Brian Corridan ‏@BriCorridan
OK, that was pretty fun, actually. But mostly because I love Jenn. #Survivor

Jeff Varner ‏@JEFFVARNER
And here I thought Kelly was the winner. #survivor #WorldsApart

Clifford Robinson ‏@UncleCliffy30
Oh my! #tribalcouncil #Survivor


Za kraj Fairplay...
Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
Worst merged tribe name in the history of #Survivor #Merica
  rofl rofl rofl rofl rofl


Malo svačega.
Spoiler for Hiden:


 rofl rofl rofl rofl rofl


Evo i odličnog recapa.


Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #978 : 02.04.2015. 12:22:54 »
Haha, i ja volim da oslobodim svoj raspored četvrtkom ujutru, da bih gledao Survivor prvom prilikom, samo što ustajem kasnije od Muldera, pa kasnije komentarišem :)

Opet odlična epizoda kvalitet se podiže polako :) A Murica - tipičan uticaj neobrazovanih na igru, a oni pametni se ne bi zamerali, i kao rezultat imamo najgore tribe name u istoriji, nisam mogao da poverujem  rofl rofl rofl

Nadam se da će Mike pobediti, ali ne bih imao ništa protiv i da neko iz No Collar pobedi, Jen i Joe mi se čine da mogu ići do kraja, videćemo, gledaćemo do kraja  kokicekola kokicekola kokicekola

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #979 : 02.04.2015. 12:57:29 »
Odlicna je epizoda bila...

Navijao sam da

Spoiler for Hiden:
Jenn izvuce HII i ostane, mnogo je gotivna, od preostalih navijam za nju i Tylera iako nisu na istoj strani...

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #980 : 02.04.2015. 19:03:35 »
Posle svih dosadasnjih odgledanih sezona, ova je prva u kojoj je doslo do ujedinjenja a da mi se nijedan igrac nesto posebno ne izdavaja u bilo kom smislu ... Svi su bar za sada nekako slicni  :) Neodstaje jedan "zli vuk"  ;D da onako nemilosrdno igra ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #981 : 09.04.2015. 11:04:47 »
Pogledana nova  :)

Možda i najbolja epizoda ove sezone. Joe vs. Mike ove sezone + svi u pozadini uglavnom igraju. Prvu polovicu epizode Joe odigrao odlično, a drugu polovicu Mike odlično.

RC/IC
Joe
Spoiler for Hiden:
Na RC-u odlično odigrao i pokazao da može biti odličan strateg. Znali smo da je odličan u izazovima i još jednom je pokazao da može bolje, a kao strateg se pokazao izabravši odlino bez obzira što Tyler nije otišao na njihovu stranu, a o njemu malo kasnije. IC isto razorio. Dan dvaput mislio da ima  rofl rofl

RC/IC
Mike
Spoiler for Hiden:
bio dobar u oba dva izazova, ali Joe ga pobijedio. No, u drugoj polovici epizode bio uporan i isplatilo mu se. Odlične psihološke igrice. Prvo pred svima rekao da Joe ima idol i Joe je morao odustati od traženja što je dobro napravio, ali je mogao reći Hali i Jen gdje se nalazi idol. Ovako je Mike tražio i uspio. I opet mi upada u oči nevjerojatan editing koji dobiva Mike. To mi govori da je lako moguće da on zbilja pobijedi. Winner editing kao što smo znali vidjeti u prijašnjim sezonama.

TC i završni govori Hali prije glasanja  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
šteta što je ispala. Mala je izvrsna socijalna igračica, a uz to što je i lijepa, nije glupa djevojka. I vjerojatno se vraća za buduće sezone koliko čujem.

Idemo sad na nešto što me muči kroz sve ove epizode. Dva igrala.

Misterija Tyler - nije mi jasan. Vidi se da je pametan, da zna slušat jer mu doslovno svi prilaze i on normalno razgovara o strategiji i potreban je svima jer je između. No, u ovih osam epizoda imao je toliko prilika da napravi veliki potez i nije napravio. Zbog toga ga malo preispitujem da vidim gdje mu se strategija zbilja nalazi. Malo sam ga analizirao i ima pravo, i nema. Recimo, kad sam vidio da je opet imao priliku i da nije napravio ništa, onda sam pomislio da ga je jednostavno strah. Da ne voli rizik i da se boji Mikea. A boji se Mikea vidimo i kad mu priđe
Spoiler for Hiden:
za idol i ovaj mu odmah rekao. Mogao mu reći da je idol negdje drugdje, izmislit na brzinu pa neka traži. I da misli ostat sa Mikeom kao što smo vidjeli da je i ostao, pa izmisli mu čovječe jer ćeš se ionako boriti protiv njega. Ne kužim taj kukavički potez. Jednostavno to nije bilo pametno i uspaničio se. I sad je ovako Mike našao idol jer mu je Tyler rekao.
a opet za sve te propuštene velike poteze ima nekakvog smisla jer da se okrenuo, samo bi si sve njih natovario na leđa i bio u opasnosti. Ovako pliva sa Mikeom i ostalom grupom. Uglavnom, čudan mi je i neću mu više opraštat jer ako još jednom vidim da propušta velik potez, onda je gotovo. Jednostavno se boji.

Misterija Will - pazite vi sad ovo. Znate sa Ponderosa video za igrače koji ispadnu pa se radi. Evo
Spoiler for Hiden:
za Hali i ona kaže da vjeruje Willu i misli da je glasao s njima. Ona misli da je Shirin protiv njih. To mi onda govori da je Will puno pametniji ako ih je uspio uvjeriti da je još uvijek s njima. Will je skroz iza i baš ću sad pozornije promatrat njegovu igru iako mi još uvijek izgleda jako glupo  ;D a i ne zaboravimo da editing jako može zavaravat. Kao i sad što je Hali ispala. Siera došla i rekla da će glasati, pa daj onda glasaj već jednom ako ih toliko mrziš kao što stalno spominješ jebenu epizodu. To su oni strategi bez velikih poteza.

Tyleru ću još jedino pružit priliku. Bit će zanimljivo u narednim epizodama. No Collar u velikim problemima, ali vjerujem u njih.

Uglavnom, igrači rastu u igri, a Joe i Mike baš jebeno sad igraju. S njima sam prezadovoljan.

Malo twitera.
Spoiler for Hiden:
jenn ‏@jenncantdance
If someone brings a hot chocolate with whiskey/peppermint schnapps in it to my work right now I will kiss you on the mouth*

jenn ‏@jenncantdance
*unless you have mouth herpes (sorry @TheTFreddy)

Tyler Fredrickson ‏@TheTFreddy
@jenncantdance And guess where i gottum? (Tell your mom hi for me)

jenn ‏@jenncantdance
@TheTFreddy I forgot my mom introduced you and mike! I'll tell her hi for you :)

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
@jenncantdance @TheTFreddy I love Cindy. And it's weird your crushing on her Tfreaky is what we should start calling u Tyler

Diane Ogden ‏@OgdenDiane
Is it just me... But I really want to have my way with Daryl... I'm watching too many Walking Dead reruns.... But oh my.

Jeff Varner ‏@JEFFVARNER
Thank God for bystanders with cellphones. My heart to the Walter Scott family. #northcharleston

Max Dawson ‏@fymaxwell
@Joaqsworld Ok bro it’s been a week and now we need to see that Viking helmet picture! No more holding out.

Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Are you ready to be responsible for when I break the internet? @fymaxwell

Max Dawson ‏@fymaxwell
@Joaqsworld FUCK YEAH

Joaquin Souberbielle ‏@Joaqsworld
Fine its coming. @fymaxwell

Terry Deitz ‏@deitz_terry
Good season so far. Seems like most are seriously playing the game, especially the surfer girls. Don't underestimate them. Good challenges!

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Ah Wednesday. The day my Twitter feed lights up with discussion of the best game ever created. See you at 8pm PST for some chatter #Survivor

Tasha Fox ‏@missfoxytasha
Who is pumped for Survivor tonight!?!?!? Hoping for another awesome blindside!!!

Kass McQuillen ‏@KassMcQ
@missfoxytasha I know I love a good blindside!

Shirin Oskooi ‏@theshirin
Wednesday: the one day each week I consistently get 100 new LinkedIn requests.

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
@hali_ford #Merica A marriage made in Heaven #HappySurvivorDay

John Cody ‏@JPCodyMD
Who's ready for #survivor #worldsapart tonight?? @Survivor_Tweet @CandiceCodyMD

Parvati Shallow ‏@parvatishallow
One of my favorite things in the world is preparing for battle. Armor up-- it's #survivor night.

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Former Survivor players: "#Survivor is on!!!" *hope for lots of retweets*

jenn ‏@jenncantdance
Bought to grab @hali_ford and meet up with @theshirin and drink bubbles and watch insane people bitch at each other

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
I literally have no idea what they're arguing about. Salami skin?

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Maybe Rodney will get a medevac when he punches a tree *knock on wood*

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Ahhhh camp life. You gotta love it, right @Rodney_Boston

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I cannot believe how much food they still have after the merge! They still have a large spread. #Survivor

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Omg I can't .... Yo @Rodney_Boston has no chill just let him Peel his salami

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Did @JeffProbst say pizza?! I hope it's not all dried out like the slice I won in Borneo....just sayin

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I've won island pizza as a reward. It isn't the pizza you are used to. "Reward" is a strong word. Papa Johns doesn't deliver there #Survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Poor Rodney. Jeff is ALWAYS the final word, though. #Survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
That face plant was awesome! But the upside down monkey dance was great! Puzzles are always the equalizers! #RewardChallange @Survivor_Tweet

Eliza Orlins ‏@eorlins
Tyler is a snake. Now Joe is the super underdog. Go Joe Go!! #survivor


Missy Payne ‏@just1missy
@chxdigme didn't you already get in trouble for conversations with a female? @theshirin


Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
IS THERE ANYTHING MIKE WON'T EAT?

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"People who find idols in this game are the people who are working hardest in this game." TRUE.

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
People who steal idols from their allies are the people who are working SMARTEST in this game. cc: @TajGeorge

Jerri Manthey ‏@jerrimanthey
Mike is crying! He needs substanance..... Haha #findsidol #happydance #SurvivorWorldsApart

Gervase Peterson ‏@SayGerv
Ok Mike, I'm starting to like you now. #digdeep

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"If Joe doesn't win individual immunity, Joe has to go." I guess we know who's winning individual immunity....

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I love this time period in #survivor. At day 22, you're just getting into it.

Eliza Orlins ‏@eorlins
Wow. Dan is so repulsive. "Somebody slap this woman???" Are you f-ing kidding me??? You are the worst. WORST!!! #Survivor #teamshirin

Andrea Boehlke ‏@andreaboehlke
Oooooh that idol is gonna make this game even more interesting. This season is so freaking good! #happydance #survivor #thanksforcastingfans

Jaclyn Schultz ‏@JaclynMSchultz
haha! Jeff. #JustBringitIn #Survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
He's athletic. He's smart. He is quick. Joe is a triple threat. #survivor

Brian Corridan ‏@BriCorridan
I'm worried Shirin will be voted out for being annoying. @eorlins thinks that's not a reason to be voted out early jury. S16 begs to differ.

Max Dawson ‏@fymaxwell
I love my #Dirty30 bros and yes @theshirin can be a fucking handful but even a joke about slapping a woman is not ok.

Colton Cumbie ‏@ColtonCumbie
I like Mike. I would like Mike more with a Ricola. #Survivor

Artis ‏@ARTIS_Survivor
Joe's the BEAST of this season . But I don't know why everyone just stopped because someone yells "Got It" wasted time in-case they're wrong

Francesca Hogi ‏@DearFranny
Hallelujah!!!! #GoJoe #Survivor

I napokon sezona gdje imamo dominatora u izazovima. Jako su rijetki, ali dođu tu i tamo. Zadnji put 22. i 23. sezona.

Inače, jedna lijepa vijest. Iduća sezona svi povratnički igrači. Već se dosta nagađa tko će biti, a neki spominju i Kelly iz prve sezone  ;D

Recap

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #982 : 09.04.2015. 11:24:02 »
Zaboravih stavit ovo.

All-Time Greatest Castaways poll.



Šteta što nema Ritcha. Zaslužio je. I Briana naravno, ali Brian im se zamjerio, pogotovo Jeffu  ;D

http://wwwimage.cbsstatic.com/base/files/asset/10/00/06/86/survivor_cover.jpeg

Idem vidjet jel ima na amazonu pa naručit.
« Zadnja izmjena: 09.04.2015. 11:28:51 Mulder »

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #983 : 09.04.2015. 15:28:40 »
Mulder, moram ti odati priznanje, svaka čast na tvojim odgovorima, uvek baciš neko novo svetlo na pređašnju epizodu :) Ono što si i ti spomenuo, moguće je da nam editori serije sa naklonošću prikazuju poteze eventualnog pobednika, ali opet, sa druge strane, moguće je da pokušavaju da nam onemoguće da jasnije vidimo ko će kasnije pobediti.

Malo razmišljanje
Spoiler for Hiden:
Will je baš bio u usranoj situaciji ranije, baš su se osvrtali kako mu ne ide i u kampu i u izazovima, a sada se odjednom kamuflirao u "zelenilo" :) e sad, režija možda želi da mi zaboravimo na njega, pa da možda kasnije on bude neki čovek odluke, ali videćemo

Definitivno jedna od boljih sezona u zadnjih par godina  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #984 : 10.04.2015. 02:51:53 »
Hvala  smileyNO1

Ma taj editing je toliko odličan i manipulatorski napravljen  ;D
Spoiler for Hiden:
još me začudilo kako Hali, Jenn i Joe uopće nisu pričali o Willu od onog TC-a u pretprošloj epizodi kad je Will glasao za Hali. To mi je bilo čudno jer sam očekivao reakcije kako ih je izdao i slično. Barem nešto, ali ništa. I onda pogledaš ovaj Ponderosa video gdje vidiš kako je Hali mislila kako je Will s njima. Pa si misliš, lijepo su nas zeznuli oni koji rade editing  ;D

I ja se bojim za taj winner editing. Zadnji put je imao Tyson tako jak, ali nekad zna biti i drugačije. Sjeti se Malcolma u svojem drugom pojavljivanju. Sezona Fans vs Favorites 2 i dobio je strašno jak editing
Spoiler for Hiden:
ali na kraju je ispao. Tamo u polovici sezone i Cochran odnio pobjedu.

I slažem se, ako ovako nastave bit će ovo jedna od boljih sezona unazad nekoliko godina. U svakom slučaju već mi je bolja od prošle.
« Zadnja izmjena: 10.04.2015. 02:55:08 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #985 : 10.04.2015. 19:48:18 »
Ja ne znam Mulderu sta tebe toliko odusevljava, jos uvek nismo imali niti jedan pravi blindside osim Joaquina a i to se dalo naslutiti...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #986 : 10.04.2015. 20:04:42 »
Gdje sam napisao da me oduševljava? Zadnje dvije su bile odlične, a sve prije toga dobre i kao takve epizod mi čine boljom sezone od zadnjih nekoliko godina osim fantastičnog Cagayana.

Blindsideovi ne čini Survivor niti nikad neću mjeriti kvalitetu na temelju blindsideova. Svakako može biti JEDAN OD razloga, ali nikako jedini jer si ga samo spomenuo. I imali smo četiri ove sezone.
Spoiler for Hiden:
Vince, Max, Joaquin i Kelly.

Kako su glavni aspekti kvalitetnog igrača strategija, socijalna igra i izazovi, tako gledam i na samu igru Survivor. Još gledam težinu igranja što se tiče samog preživljavanja i okoliša, a tu veliku prednost imaju ranije sezone. Nekome će Cagayan biti najbolji, nekome neće. Nekome je Heroes vs. Villains najbolji, a meni ni izbliza. Meni je All Stars najbolji, a nekome nije. Tako da ne kužim čemu uopće pitanja i čuđenja.

Eto, DJOXXXA i ja uživamo i nadam se da ćemo nastaviti uživati. Al zar ne vidiš kako igra raste? Svakom epizodom sve se više trude igrati bilo to dobro ili loše, ali se trude.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #987 : 11.04.2015. 01:31:03 »
Mogu i ja da se trudim da preskocim 2 metra u skoku visu ali ako nisam sposoban za to...


Nema ozbiljnih igraca, niko tu ne igra ozbiljnu igru, Tyler jedini koji mozda razume igru i drzi se po strani jer i sam vidi da se ovde ne mozes odluciti za sigurno alijansu kad na jednoj strani imas hrpu budala(Rodney,Mike) koji su kao u alijansi ali su takav kapacitet da uvek moze nesto da pukne i da propadne alijansa a jos kad vidis da Rodni govori u intervju da ce cekati prvu priliku da izbaci Mikea...

A opet na drugoj strani nemas igrace fakticki, Sirin koja je promasila game show, Joe koji nema interakcije sa ljudima i koji se vec bio pomirio sa ispadanjem kad je Joaqin ispao, on se tad nije ni potrudio da ostane nego je rekao cini mi se nesto u fazonu on tu nista ne moze uciniti... Dobre je ljude izabrao sad na RC ali opet on nista tu nije napravio tako da kao da ih nije ni zvao, cak je skontao HII i opet ga nije nasao.
Jennifer koja mi je simpaticna, lepo izgleda, ali dovoljno je skontati da Hali i ona nisu skontale glas viska na prvom TCu u ujedinjenju i da nisu skontale 5 dana da ih je Will zajebao tj. izasao iz alijanse, tako da je dovoljan pokazatelj koliko (lose) citaju igru.


Ovde jednostavno ozbiljnih igraca nema i niko se nije usudio da povuce neki potez ali treba biti iskren i reci da ovi sto su i pametni donekle i ne treba da vuku poteze, jednostavno treba pustiti pojedine da sami sebe izbace.

Caroline igra najbolju igru za sada. Nju sam zaboravio, skroz se povukla, niko ne obraca previse paznju na nju a itekako je namazana + ima HII koji niko tamo ne moze naslutiti da je kod nje. Mislim da ce biti ozbiljan sok kada izvuce HII.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #988 : 16.04.2015. 10:46:22 »
Sada zvanicno navijam za Mikea, posto mi je drugi fav ispao  ;)
Spoiler for Hiden:
Nekako ocekivano,mada nisam verovala da ce Shirin prici Majku. Tu sam primetila da je ona sa Sierom sto znaci da su sad skroz na skroz zajedno sa Danom. Da sam na mestu Majka, sledeci Rodney leteo napolje. Vidi se da ga Mike nervira, a to bi kasnije mogli da iskoriste Tylor i Caroline.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #989 : 16.04.2015. 16:56:51 »
Prvo, jedna radnosna vijest http://robhasawebsite.com/2015-podcast-awards-nmx-nab-las-vegas-1oth-annual-congratulations-rhap-community-rhap-wins/  clapp clapp clapp clapp clapp

"Congratulations to the Rob has a Podcast Community!  Because of your support of Rob and his work, we were successful in taking home the Entertainment Podcast of the the Year and the top award of the evening, the People’s Choice Podcast of the Year at the 10th Annual People’s Choice Podcast Awards, held annually at the New Media Expo (in conjunction with the NAB Convention and Trade Show), in Las Vegas."

Baš mi je drago. Zaslužio je jer ovaj posao koji radi je nevjerojatan. Sad se nadam da će uzeti malo odmora i neka se vrati još jednom  ;D bilo bi zanimljivo gledati Cesternina još jednom jer je sad sa svima prijatelj i stvarno me zanima kako bi igrači reagirali na njega. Da nema podcasta svih ovih godina, odmah bi ga se trudili izbaciti zbog njegove igre u Amazonu, ali ovako bi bilo baš čudno. Meni bi bilo čudno, a kamoli samim igračima koji bi s njim igrali.

Druga stvar, još jedna kvalitetna epizoda. Nakon ČETIRI (4) izvrsna blindsidea, peti nije došao.

Kako kaže co2, sve je bilo očekivano tako da i nema se tu puno što pisati osim da se malo osvrnem na Taylora. Rekao sam da ću ga sad posebno pratiti i moram reći bez obzira nan jegovo izdanje na IC-u, pomalo sam razočaran. S njim i sa Carolyn jer još njisu napravili niti jedan VELIKI potez. Naravno, ako osvoje, oni će biti sretni. No, mi gledatelji kao i sami igrači uvijek rangiramo igrače tako da ti treba veliki potez da bi bio odličan igrač. Njih dvoje cijelo vrijeme plivaju sa Mikeom i ekipom. Igraju under the radar igru koju inače obožavam jer je Sandra u tome najbolja, ali Sandra je i uz tu igru znala napraviti veliki potez što ovih dvoje još nisu pokazali. Devet epizoda je prošlo i još ništa. Zanimljivi mi i dalje jesu, i dobri su igrači. Ali kao da se boje, imali su prilike. U nekim slučajevima nisu trebali, ali u nekim su morali. Kao što je Tony radio u Cagayanu. Bio je hrabar i isplatilo mu se.

Spoiler for Hiden:
Tako da oni sad igraju samo da se ovi poubijaju. Mike je i rekao Shirin da zna kako su Taylor i Caroly zajedno. Valjda Mike nešto sprema nakon što je Joea izbacio.

Shirin nema šanse za pobjedu jer nitko na kraju neće za nju glasati osim ako se ne nađe sa Willom, a i tad bi imala mizerne šanse. Bez obzira na to što je naporna, zanimljiva je igračica. Veliki fan koji kuži strategiju. Zna i sama da nema šanse pa zašto ne pokušati nas zabaviti, a dobro zna da je Survivor igra u kojoj uvijek postoji neki igrač sa ludim potezima. Nadam se da će to ona biti u narednim epizodama da nam bude zabavnije.

Malo twitera  :)
Spoiler for Hiden:
Terry Deitz ‏@deitz_terry
Yea, I was pisses off about the rules being bent, but there was definitely no crying! There's no crying in baseball or Survivor!!!

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
@deitz_terry Um I cried! Lots of emotional high's and low's. The get up for challenges "Survivors Ready" The defeating walk back to camp

Terry Deitz ‏@deitz_terry
@ucantdothat121 yeah, pissed about the occasional loss, but def no crying. LOL def Aras' most fav line! Great competitor.

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
@deitz_terry agreed Aras played a great game.. 5 immunity's is nothing to hold your head down about either! 8 total your a beast!

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
guys, my mom solved that stupid singapore math problem in 30 seconds so lets all chill

Max Dawson ‏@fymaxwell
Good night Mike. #Dirty30

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
Good morning Max #Dirty30

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
@robcesternino listened to love and radio? (npr) you should do a love podcast where you interview currently dating/married survivor couples!

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
@robcesternino (or past dating!) -- like, how they met, fell in love, what survivor meant to them, etc. It could be beautiful! (I luv love)

Rob Cesternino ‏@robcesternino
@sophieGclarke I need you to help me get Keith and Whitney so they can be my first guest.
Troy Robertson ‏@troy_zan
It's #SURVIVOR Wednesday! Who's fired up? #SurvivorWorldsApart Talk to me people!

Mike Holloway ‏@ucantdothat121
@Rodney_Boston wanna go check Tree Mail with me

Michael Snow ‏@heysnowy
Excited to be live tweeting @eorlins as she live tweets #survivor tonight.

Rodney Lavoie Jr. ‏@Rodney_Boston
Aaron Hernandez Found GUILTY! "Worst thing in the World is wasted talent" SMH! #AaronHernandez #noparole

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
Unfortunate to see a young man throw his life, talent & his future away. Regardless of verdict,the circumstance makes me sad #AaronHernandez

Jeremy Collins ‏@jeremy2collins
I had enough of this #HernandezTrial...It's #whitericewednesday!!!

Michael Snow ‏@heysnowy
@robcesternino @NicoleLuvsShoes @stephenfishbach Holy shit, I see you guys beat Serial...incredible. All the hard work and laughs paid off.

Diane Ogden ‏@OgdenDiane
Ethan Zohn going to Hearts Of Reality!!! Can't wait to see the the boys again... Lex, and Carl and Big Tom too!! YAY!!

Nina Poersch ‏@NinaPoersch
WooHoo Survivor Wednesday!!!! Who's going home tonight?? Go #tyler #shirin #carolyn #mike #whitericewednesday

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Tax day meets #Survivor day. I'm not sure whether I should hide from the world or parade in the street. #firstworldproblems

Ashley Markwood ‏@AshleyUSurvivor
Maxi dresses for the rest of this pregnancy makes me SO happy #29weeks #momtobe

Laura Morett ‏@LauraMorett
@robcesternino congrats Rob!!!! You deserve the win;). Xo

Rob Cesternino ‏@robcesternino
@LauraMorett thanks Laura! I re-watched Samoa last week and I loved when you talked about Shambo found out there were fish in the ocean!

Nina Acosta ‏@NinaAcosta3
@Janglim1 My money is on Joe for three in a row!

Max Dawson ‏@fymaxwell
I wonder if I tweet #yeahbaby will @MamaC_14 retweet it and add a #yeahbaby? #dirty30

Holly Hoffman ‏@HollyHoffmanS21
SURVIVOR!! Go @MamaC_14

Missy Payne ‏@just1missy
Gearing up for a BIG night #survivor GO GO GO @ucantdothat121 We are counting on you… #TexasPride Love you

Abi-Maria Gomes ‏@theabimaria
I did iiitttt!!!! He'll fvcking yes, I survived tax season. It's oovvvaaaaahhhhh!!!!! Boooommmmmmmmm

Eliza Orlins ‏@eorlins
Let's hope we do NOT have a quitter on our hands tonight. #Survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"My numbers are done. My back's up against a wall. So I need a new option." Sounds like a country song.

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
When someone wants to go home, you let them. Otherwise, they whine and cry all day long. And you get three more days! #survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Would Shirin + Muffin be the perfect driving alliance?

Max Dawson ‏@fymaxwell
It’s times like this when I wish I wasn’t even on this season because I want to live tweet the FUCK out of these people. #SURVIVOR
Eliza Orlins ‏@eorlins
I remember when we got Pringles. And we each got ONE. So painful but awesome. #Survivor

Max Dawson ‏@fymaxwell
Dan sucked down that M&M the way some ladies tie knots in the stems of cherries with their tongues. #SURVIVOR

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
LOL

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Not sure Dan and Will need to be busting their asses for M&Ms, twix and snickers #Survivor

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
I say this before he falls... This is Will's best challenge yet. I have gained a lot of respect for him. #Survivor
 Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Last two reasons for quitting #Survivor: (1) Stole trail mix (2) Trish is annoying. Jenn can't do worse!

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
That's a lot of rice #ruperttweet

Eliza Orlins ‏@eorlins
It's FAKE IDOL time, people!!!! #Survivor

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
Mike's Run > Papa Bears Run

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
Joe's Idol > Dale's bootleg idol #SurvivorWorldsApart

Missy Payne ‏@just1missy
@NatalieeAnd @Janglim21 looks a little more realistic than Dales #jewelrymaker

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
A #FakeHiddenImmunityIdol worked for @survivor_bob It could work for Joe! #Survivor #WorldsApart @Survivor_Tweet

Max Dawson ‏@fymaxwell
At this point I’m just waiting for them to tell us that Joe has a foot long D because WHAT THE FUCK DOESN’T THIS KID DO…

Chelsea Meissner ‏@ChelseaMeissner
Holy shit this is awesome! #SurvivorWorldsApart

Max Dawson ‏@fymaxwell
@ChelseaMeissner Right?

Colton Cumbie ‏@ColtonCumbie
Jenn, Girl. All this math is futile. If you wanna walk,walk. The worst you're gonna get is a "scolding" from Probst and a few death threats
Eliza Orlins ‏@eorlins
Hey @OzzyLusth the fake idol @Janglim21 just made put your f*cking stick to shame. #survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
#TribalCouncil is going to be interesting with Jenn swaying with stay or go! #Survivor #WorldsApart @Survivor_Tweet

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Is walking out to save an ally somehow worse than asking people to vote you out? They're both quitting.

Nadiya Anderson ‏@NadiyaaAnd
ugh Joes hair is amazing #SurvivorWorldsApart

Eliza Orlins ‏@eorlins
Um, side note. What the hell is on Sierra's head?? #Survivor #wickedstepsister @RC_Survivor @heysnowy

Max Dawson ‏@fymaxwell
These people are so fucking real. #SURVIVOR

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
WWWWWWWOOOOOW! #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
Oh my god. That was just crazy!!! #Survivor

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
"I have no idea whats going on" =/= winners quote

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
I have no idea what is going to happen tonight =/= winners quote

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"I have no idea what's going on." - Best voting confessional ever?

Max Dawson ‏@fymaxwell
@stephenfishbach Until the very next one?

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
@fymaxwell no that one was basically a clone of Tyler on Worlds Apart.
Max Dawson ‏@fymaxwell
.@stephenfishbach @Rodney_Boston paying homage to the classic @TheTFreddy voting confessional from Worlds Apart. I wish I thought of that.

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
These people really put everything on the #TribalTable this season! #SurvivorWorldsApart

Max Dawson ‏@fymaxwell
This shit is so bonkers.

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Lol!! I cannot verify that until it's played!!! Haha sucka! #survivorcomedyhour #survivorisnotfun

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
LOL

Eliza Orlins ‏@eorlins
I should've been like, hey @JeffProbst can you verify that this is a f*cking stick and not an idol. #SURVIVOR

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Who do you think is going to go home tonight? – Rupert
Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
It is amazing what you can convince people to believe. #FakeIdol

Andrea Boehlke ‏@andreaboehlke
Wow that sucked #Survivor @Janglim21 you were amazing

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
So sad to see @Janglim21 go home. So happy that this BASICALLY CONFIRMS I'M THE BEST KNOW IT ALL. HAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH @robcesternino

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Nice game @Janglim21 you made the #Survivor Gods proud!!

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Shirin had the decisive vote.

Chelsea Meissner ‏@ChelseaMeissner
NOOOOO!!! @Janglim21 You rocked it out! So much fun watching you this season! #SurvivorWorldsApart

Tina Scheer ‏@TimberTina
The strongest player gets voted out again :-< DARN IT! @Survivor_Tweet @Janglim21 LOVED YOU JOE!!!

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
NOOO JOOOEE NOOOO #SurvivorWorldsApart

Natalie Anderson ‏@NatalieeAnd
Am I the only one who said "Bro" My season? Suits Rodney more than me I have to admit #SurvivorWorldsApart #SurvivorBloodVsWater #BRO





Sada zvanicno navijam za Mikea, posto mi je drugi fav ispao  ;)
Spoiler for Hiden:
Nekako ocekivano,mada nisam verovala da ce Shirin prici Majku. Tu sam primetila da je ona sa Sierom sto znaci da su sad skroz na skroz zajedno sa Danom. Da sam na mestu Majka, sledeci Rodney leteo napolje. Vidi se da ga Mike nervira, a to bi kasnije mogli da iskoriste Tylor i Caroline.
Slažem se
Spoiler for Hiden:
sad kad je Joe ispao koji je bio najbolji uz Mikea, ne preostaje nam nego navijati za njega. Istina, malo je iritantan, ali vidi se da zna igru i da ima entuzijazma što volim vidjeti kod igrača. Ostali Taylor i Carolyn me jako zanimaju kad će nešto napraviti. Dan je smijeh kakav tip. Nema šanse za pobjedu, a misli da zna igrat. Rodney je bio dobar u imitaciji  ;D i to je to. Gotov je on. On isto stalno govori kako će nešto napravit i onda ništa. I Mike opet ima winner editing. Baš se vidi kako je ne anjemu glavni fokus.

Al fakat ne znam za Taylora i Carolyn. U dobroj su poziciji i koliko je samo dobrih igrača u takvim pozicijama bilo u prijašnjim sezonama pa su radili velike poteze. Oni samo stoje i promatraju. Ok, promatrajte i dalje, ali morate napraviti veliki potez jer se Survivor i igra na kraju da se ubde zapamćen. I ne mogu govoriti da nije bio pravi trenutak. Jebemu miša  ;D ako smo mi i igrači nešto naučili tijekom svih ovih godina, to je da pravi trenutak je uvijek. U svakom danu je pravi trenutak za nešto. Morali su već napraviti nešto. Nadam se da budu uskoro.

I bravo za Joea i lažni idol. To cijenim kad se bori do kraja.

Joe Anglim ‏@Janglim21
my #dirty30 most amazing time playin with one of the best casts and some of the craziest funniest greatest people. #million$experience

Joe Anglim ‏@Janglim21
thxu so much to all my family friends an fans who supported me through this awesome adventure. <3 Uall! #fan4life #survivor4life #worldsapart

Evo RECAPa, ali ovaj put bez Cesternina jer je bio na dodjeli nagrade.


Spoiler for Hiden:

Evi i Ponderosa video za igrača koji je ispao. Uvijek se sazna nešto novo pa pogledajte.
Spoiler for Hiden:

Tags: