Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226942 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #930 : 05.12.2014. 00:02:42 »
Samo bih jos konstatovao da trenutno najbolju igru Natalie, daleko najbolju i po mom misljenju ako dodje do finala pobedice sigurno bez obzira da li
Spoiler for Hiden:
uspela da izbaci Jona ili ne

Bilo bi zanimljivo i iz razloga sto je Nadiya ispala prva... :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #931 : 05.12.2014. 04:23:30 »
Pogledane te spojene epizode.


Samo bih jos konstatovao da trenutno najbolju igru Natalie, daleko najbolju i po mom misljenju ako dodje do finala pobedice sigurno bez obzira da li
Spoiler for Hiden:
uspela da izbaci Jona ili ne

Bilo bi zanimljivo i iz razloga sto je Nadiya ispala prva... :D
Slušam podcast i Cesternino i Stephen su ljuti na Natalie jer je prvi dio odigrala sjajno, a drugi dio loše. Imaju dobre argumente, i trenutno su ti argumenti na njihovoj strani. Ja sam zasad neutralan, ali odlučiti ću se do kraja ovog posta. Evo, sad slušam Cesternino sav u čudu  rofl rofl da ne vidi nikakav razlog jer je cijelo vrijeme gradila odnos sa Jonom koji joj sad slijepo vjeruje i sad da takav zadnji potez napravi u drugom dijelu i zaštiti Keitha. Ma ajd, dotaknut ću se sad toga.

Spoiler for Hiden:
Rob feels his excitement could largely be due to the up and down gameplay from Natalie Anderson tonight, believing that her great gameplay early in the night was hurt by choosing to blindside most of her allies and vote out Alec instead of Keith in the second hour. Rob chalks the play up to a classic Survivor mistake of being blinded by the desire to make a big move, even if one isn’t actually there for you to make. Stephen agrees, feeling that she had Jon in her crosshairs but once he won immunity, was left with only a rather trivial way to blindside or irritate him in the game.

I u pravu je, ali iz njezine perspektive je logično, ali opet ne toliko previše. Shvaćam Natalie jer je gradila odnos sa Jonom i ništa joj se ne može zamjeriti. No, riskirala je u vrlo teškom trenutku, ali ajmo pogledati hipotetske situacije koje se mogu desiti. Hipotetskih situacija koje pomažu Natalie ima više sa Keithom nego s Alecom i samim time jedan od argumenata Cesternina i Stephena je oboren.

S Alecom ništa ne dobiva osim ljutnju Jona i Jaklin i tu su još Baylor i Missy. No, sa Keithom dobiva mogući imunitet za Keitha jer je stvarno dobar u izazovima i dobiva Wesa ako će Keith ispast. Samim time to je dva glasa od njih jer Wes, a pogotovo Keith neće glasati za ovih četvoro već za Natalie. To su dva glasa. Dobiva vjerojatno Josha i Reeda te sigurno Jeremya. To je 5 glasova. Pobjeda sigurna.

Znači, ovo su čisto isplanirani potezi od Natalie i to jesu dobri potezi. Cesternino je jedan od najpametnijih survivor igraču koji su igrali i ne griješi što misli da je taj zadnji potez od Natalie loš jer i on ima argumnte za to, ali mi isto imamo dobre argumente. Je riskantno, ali uz malo sreće ovo može uspjeti.

Sad malo na ostale. Nevjerojatni su. Znate one igrače koji sebe shvaćaju ozbiljno, a nejde. E pa ovdje imamo takva četiri igrača pri samom kraju. Misle da ozbiljno igraju, a strategija im je loša.

Jaklin i Jon
Spoiler for Hiden:
samo da su pošli sa Keithom i Alecom. Pa koliko moraš biti glup. Nevjerojatno je koliko Jon vjeruje ostalima, a Jaklin drama queen. Gledam i ne vjerujem zbog čega se toliko dugo naljutila. Kakva opsesivna ženska.

Missy i Bailor
Spoiler for Hiden:
dobro joj je Reed rekao, a ovo cmoljenje kako je njezinu mamu ostavilo troje muškaraca. Mislim, ej, troje njih. Glume žrtve, a i Missy je glupa. Znači, osvoji RC i kaže da Jon ide na EI. Ok, Jon je digao ruku, ali izaberi drugog jebote. Naravno da će naći idol i onda slijepi Jon vjeruje njima i kaže im za idol.

A tek kad je na početku epizode Jon rekao Natalie kako je on svjesno iskoristio idol na zadnjem TC-u, a vidljivo je kako je pitao Natalie je li treba iskoristiti. Hahaha, kakav lik.

I za kraj moj najdraži Keith  rofl rofl

Znači, postoje loši igrači koje ne volim i želim da ispadnu i onda postoji loši igrači poput Keitha koji su toliko zabavni. Apsolutno želim da ide do kraja. Pobjediti nema šanse, ali to mi nije bitno, samo bih volio da ide do kraja iako na samom kraju on može svima njima u poroti reći da je bio dobar u izazovima i da je uvijek pomagao oko kampa. Nisu jaki argumenti kao od Natalie (nadam se da će ona biti na kraju), ali su opet argumenti. Mislite da bi Natalie lako pobijedila?

Wes bi sigurno glasao za Keitha. Jeremy za Natalie. Josh i Reed nemam pojma jer Natalie je iznevjerila Reeda, a Keith se nije zamjerio njima. I ako gledate Pandarosu iz koje se može dosta toga saznati, vidjet ćete kako je Wes dobar sa Joshom. Zanimljivo, zar ne. Stvarno me onda ne bi čudilo da njih dvoje glasaju za Keitha kolko god sad izgledalo nevjerojatno.

I onda bi ostali Missy/Baylor i Jaklin/Jon. Netko od njih bi siguran sam glasao za Keitha jer bi sigurno netko od njih previše zamjerio Natalie. Emocionalna sezona i samim time to se odrazi na igrače i ne mogu svi biti racionalni.

Natalie je zaslužila, ali ako ostane sa Keithom, vjerujte mi da neće biti tako lagalo kako se čini na prvu. Natalie trenutno igra igru jako sličnu Sandri. Bila je neprimjetna u prvoj polovici sezone, ali tu je bila. I sad sve više i više vuče poteze kad je potrebno i dobra je socijalna igračica. Nije to ta razina, ali slično je.

Uh, jedva čekam dalje iako je jedna od slabijih sezona u jako dugo vremena, ali to je Survivor. Zarazno je.

Evo i podcasta  :)





Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #932 : 05.12.2014. 15:43:54 »
Daj boze samo da John ne pobedi, ili jos gore Missy i Baylor jer nisu povukli nijedan pametan poteza. Totalno je glupo vise gledati izbacivanje jer je tako predvidljivo. Nadam se da ce Natalie pobediti.

Offline maroni

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #933 : 07.12.2014. 22:44:21 »
I ja bih volio od ovih što su ostali da Natalie pobijedi.

Gledam sad prvu sezonu i ne vjerujem koliko su svi naivni bili. Znači čovjek nakon spajanja plemena ubjeđuje sve ostale da ne sklapaju saveze, a njegov sistem izbacivanja je po abecednom redu...  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #934 : 11.12.2014. 11:27:37 »
Pogledana nova  :)

Spoiler for Hiden:
Bravo za Natalie. Al koliko je Jon glup, nevjerojatno. On uopće ne gleda iz njihove perspektive igru. Stvarno je samo dobar u izazovima i to je to. Ostalo je ispodprosječan.

Keith je i dalje u igri  navijacica

I baš samse ponadao kako će Missy odustati, šteta.

Nema se puno toga reći, očekivao sam ovo. Moram samo još napisati da pogledate Ponderosu, ali obavezno pogledate. Sazna se dosta toga. Meni je nevjerojatno koliko je Alec glupa osoba. Samo može naškoditi Natalie

Spoiler for Hiden:
Znači, dajte pogledajte Aleca  :facepalm Jon dolazi, sa svima se pozdravlja i govori kako ga je Natalie sredila što i je. Natalie je bila glavna za zadnja dva izbacivanja. I onda mu Alec počne govoriti "ne, ne, ne, Missy je nagovorila Natalie da glasa za mene i Missy je ta koja je sve organizirala za tvoje ispadanje"  :facepalm ne mogu jebeno vjerovat, i onda još Jon to povjeruje, a svi ostali slušaju. Jebiga, ne znaju, nisu tamo tako da i oni vjeruju.

Ne mogu vjerovat, eto. Zbog jebenog Aleca Natalie se ne daje ništa kredita dok se Missy daje kao da je nekakav mastermind. I mislim da to Alec ozbiljno misli i vjeruje u to što govori jer je toliko glup. I sad ako Natalie ostane sa Missy u F3, morat će reći poroti da je ona bila ta koja je sve orgnaizirala, a ne Missy. Tu Missy može reći da je ona jer ionako porota misli da je ona zbog glupsona Aleca.

Tako da se nadam kako će Natalie izbaciti Missy prije F3 iako Natalie je i dalje favorit protiv bilo kog na kraju. Najmanje šanse ima protiv Keitha i dalje se toga držim da Keith ima bolje šanse protiv Natalie nego derište Bailor i Missy.

Wes i Alec za Keitha. Jeremy za Natalie. Josh i Reed ne znam za koga bi, ali rekao sam već da su se dosta sprijateljili sa Wesom, a i Keith je bio u nekakvom wannabe savezu sa Reedom. Natalie bi to trebala znati koliko god joj čudno to bilo jer Keith nije nikakav strateg, ali je loš da mi je postao drag i volio bih njega i Natalie na kraju.

« Zadnja izmjena: 11.12.2014. 11:29:19 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #935 : 11.12.2014. 12:35:55 »
Ok epizoda. Nego imate li utisak da ove sezone nema  neke ozbiljne mrznje, hejta. Mislim igraju se, imaju manje ili vise dobre strategije ali mi nekako nisu ratoborni.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #936 : 12.12.2014. 01:01:38 »
Odlicna epizoda  ;D

Spoiler for Hiden:
Kakav momenat kad je Missy rekla da nece da izda Jona  :facepalm :o :facepalm :o , naravno da je glasala i da je to bilo ocekivano ali onakvu reakciju dati u top 6 a tu si sa svojom 'cerkom... Izgleda kontala da je top 5 finale pa jury glasa izmedju njih 5 i to je to...

Odlican potez Natalie, resila se Jona koji bi verovatno pobedio da je dosao do finala, imao bi daleko najvise argumenata, ovako se sve okrenulo, takodje zanimljivo je da su u top 5 Keith,Missy,Baylor i Jaclyn koji nista nisu pokazali u ovoj sezoni i u nekoj iole ozbiljnoj sezoni sa iole ozbiljnijim igracima svi oni bi prvi ispali u svojim plemenima a ovde su spletom okolnosti dogurali daleko, cenim da bi i Natalie u jacoj sezoni ispala pre ujedinjenja.

Sa moje tacke gledista bi bilo skandalozno da su Jon i Jaclyn usli u finale, onda bi to bila najgora Survivor sezona iz vise razloga, takodje ce to isto biti ako Baylor i Missy odu u finale... Isto se ne zna da li je final 3 ili final 2, rece Jon final 3 mada ovo je snimano odmah nakon prosle sezone tako da nisu upuceni da je u prosloj bio final 2...

Sto se trenutne situacije tice, Natalie ima HII koji mora odigrati na narednom plemenskom i mislim da bi joj najbolji potez bio da izbaci Keitha iako trenutno navijam za njega. On je osoba koja ima daleko najvise sansi da dobije u finalu uz Natalie...  Baylor i Missy nece imati nikakve argumente u finalu kao ni Jaclyn...

Sto se mene tice, vise bih volio da Keith pobedi ali je Natalie zasluzila pobedu, igrala je under the radar igru i proslo joj je, pustila je da se pokolju medjusobno ona dvojica pedera sa Jeremyem, privukla se Jonu i iskoristila najbolju priliku.

Jos da dodam da ni ja u Jonovoj poziciji ne bi igrao HII, mnogo mu je iz moje perspektive pre plemenskog trebao HII vise u narednoj rundi jer bi sigurno Natalie i Baylor bile zajedno a Missy bi logicno stala uz 'cerku...

Jonov najveca greska u ovoj sezoni je sto nije izbacio Missy ili Baylor u prosloj epizodi, opet bi imao vecinu i HII u dzepu a resio bi se para...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #937 : 12.12.2014. 22:09:13 »
Dobra lista. Neki su mi previsoko, neke bih izbacio, ali sa prva dva mjesta se apsolutno slažem.


Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #938 : 15.12.2014. 14:44:55 »
Nigdje torent da nadjem za ovo sto je emitovano sinoc ... ako je uopste emitovano  ??? 720p me interesuje ... ima li neko informacije neke sto nema da se skine jos?
Spoiler for Hiden:
ne bih da guglam jer ako je emitovano saznacu ime pobjednika a zelim da gledam sa uzbudjenjem neznanja  :)
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #939 : 15.12.2014. 15:56:33 »
U srijedu je dvosatno finale + reunion. U četvrtak izlazi pa tad možeš skinut s torenta. Ja uživo gledam po običaju  navijacica

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #940 : 15.12.2014. 16:27:55 »
I ja sam bila ubedjena da je trebalo da ide sinoc. Pogotovo zbog kalendara. Doduse bila sam ubedjena i da je OUAT gotova prosle nedelje za ovu godinu. Pride jos i skinem greskom neku epizodu jer ju je neko tek nakacio. I onda ostanem skroz zbudnjena.  I tako.... Kako god, zavrsava se lagano i ova sezona. Radujem se sledecoj.  Gore od ove  tesko da moze da bude.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #941 : 15.12.2014. 16:29:44 »
Kalendar im je ovdje dosta krivo posložen. Zato se mnogi zbune. Ja imam posebnu aplikaciju i vlastiti kalendar  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #942 : 15.12.2014. 16:50:19 »
Obicno ne bude nekih problema sa istim, ili ako nista drugo bar budem svesna nepodudarnosti. Ova jesen mi je po tom pitanju katastrofalna. Skapiram  da se nesto emitovalo kada vidim da je prevod gotov ili tako nesto. Bar nisam ulazila u raspravu sa drugaricom da li je islo sinoc ili ce tek da ide... I jesi li saznao kakvo je finale. Sa dvoje ili troje njih?

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #943 : 15.12.2014. 18:12:53 »
Obicno ne bude nekih problema sa istim, ili ako nista drugo bar budem svesna nepodudarnosti. Ova jesen mi je po tom pitanju katastrofalna. Skapiram  da se nesto emitovalo kada vidim da je prevod gotov ili tako nesto. Bar nisam ulazila u raspravu sa drugaricom da li je islo sinoc ili ce tek da ide... I jesi li saznao kakvo je finale. Sa dvoje ili troje njih?

Po mojoj pretpostavci, sa troje, jer ih sada ima petoro, a puno je da ih troje ispadne i poslednji plemenski za 2 sata...
Inace, na kraju prethodne epizode su rekli da je finale u sredu, obracajte paznju na to :D A i mene je zacuilo zasto nije u nedelju, kao i uvek.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #944 : 17.12.2014. 21:08:20 »
Objavili su danas na fb stranici greskom top 4  :dash rofl i obrisali. U sustini
Spoiler for Hiden:
Mozda je i bila greska,ali ako nije- Natalie je izbacena. Tako da KEITH DO POBEDE  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #945 : 17.12.2014. 23:29:49 »
Još dva i pol sata i onda po običaju do jutra gledanje preko streama  navijacica

I opet se veselim, a slabašna sezona. Za 30. sezonu su rekli da će opet biti novi igrači. Nekako sam mislio pošto je 30. sezona, da će biti povratak starih igrača. To bi trebalo biti kasnije, 31. ili 32. sezona.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #946 : 18.12.2014. 02:04:13 »
Počelo je!!!

Krenimo...

EDIT:

Prvi izazov gotov
Spoiler for Hiden:
Keith dobio  clapp ali prednost osvojio, ne imunitet. Dobro će mu doći za idući izazov.

EDIT 2:

Gotovo drugi izazov. Kako jebeno težak izazov, ali dosta težak i kompliciran. Dosta provlačenja i koncentracije
Spoiler for Hiden:
Keith opet dobio  clapp ajmooo do kraja.

EDIT 3:

 :o :o :o :o :o

Kakav blindside  ti_si_Bog

Brutalno!
Spoiler for Hiden:
Ode derište Bailor i bravo za Natalie  clapp kakav potez. Najveći potez sezone i jedan od najvećih blindsideova u posljednjih 10-ak sezona. Velik je jer nije bio nikakav editing da bi Natalie mogla to napraviti. Da, pričala je sa Jaklin, ali ništa nije dalo naslutiti ovo. Još joj Bailor rekla daj to mojoj mami, hahahaha. I kad se Natalie digla, nisam očekivao.

Velik je blindside iz još jednog razloga. Ostalo ih je samo pet. Najveći blindsideovi u povijesti Survivora su oni nakon mergea kad ima puno igrača. Ovo nisam očekivao i rijetko tako nešto viđamo.

Zato volim Survivor. Sad reklame, poslije toga drugi dio i onda reunion.

EDIT 4:

Gotov zadnji izazov u sezoni. Jako težak, ali odličan. Fizički gore dole pa puzle, pa nestali dijelovi. I na kraju
Spoiler for Hiden:
Jaklin osvoji  :facepalm znači, Natalie je spasila nju i izbacila Bailor. To je usluga, ali ne bi me čudilo da Jaklin izbaci Natalie jer je ona izbacila Jona. Opet, ima Keitha i Natalie te Missy će za njega glasati. Može i Missy glasati za Natalie jer je Natalie izbacila derište Bailor. Stvarno ima dosta opcija. Uh, svašta očekujem.

Ne znam tko bi mogao ispasti. Ovako na prvi pogled očito, ali nakon zadnje ispadanja nikad ne znaš.

EDIT 5:

Ahahahahahaha
Spoiler for Hiden:
aKeith otišao. Ali ali ali, kako je Jaklin glupa  :facepalm :facepalm vidjet ćete sve. Ja sam mislio kako Natalie ide jer ono što je napravili sad je izvan gluposti. Govorili su zašto Keith bi mogao pobijediti. Dali su dobre razloge. Tako je i Keith rekao za Natalie dobar razlog i onda na kraju najveća glupost. Natalie za sebe kaže kako je odigrala dobro, bila dobra u izazovima, izbacivala, a svi šokirani gledaju. To govoriti kad su ti dali nagovještaj da bi te Jaklin mogla izbaciti, stvarno nepotrebno. Ja sam odmah mislio da će ju izbaciti, ali nije.

Natalie zasluženo do kraja, nadam se da će stvarno pobijediti. Opet, i da je nju izbacila, Keith bi pobijedio. Uglavnom, dobro je odigrala Natalie, ali imala je par nepotrebnih poteza. Isplatilo joj se. I izgleda da sam bio u pravu oko izbacivanja Aleca. Cesternino je rekao da mu nije jasno i da to nije bio dobar potez. Pobijedio ga  rofl rofl rofl rofl rofl jeeeeeee.

Šalu na stranu, idemo Natalie do kraja. Al ono me fakat preplašilo jer se to ne govori na TC-u.

Natalie će vjerojatno dobiti 6-1-1 osim ako Alec ne glasa koji je stvarno glupson pa će biti 5-2-1

Sad najdraži dio. Porota. Nadam se zločestoj poroti

EDIT 6:

Spoiler for Hiden:
Odličan govor Missy, loš Jaklin i odličan i direktan od Natalie. Al kako Alec gleda  rofl rofl

EDIT 7:

Ok, porota je gotovo. Uskoro ćemo znati pobjednika sad uživo.

Što se tiče porote, slabo za mene
Spoiler for Hiden:
imam nekako dojam da će Jaklin pobijediti. Nadam se da neće, ali jedino je Jeremy rekao da je Natalie igrala najbolje. Jebote, samo da ne pobijedi Jaklin. Ma kakav potez, kakav jebeni Josh. Progurala se do kraja.

Jedino ko zaslužuje pohvale za govor je Reed  ti_si_Bog jedva čekam da taj govor izađe na youtube jer taj govor će biti jedan od klasika. Bajka i happy end  rofl rofl odlično rečeno.

EDIT 8:

Gotovo!!!
Spoiler for Hiden:
Natalie

Zasluženo. Već sam bojao da će Jaklin kako je izgledalo.

Sad reunion i nadam se promo za 30. sezonu.

EDIT 9:

Završio reunion i vidio sam promo za 30. sezonu. Opet novi igrači i sezona će se zvati Worlds Apart.

Tri plemena: White collar (bogataši, oni koji ne rade puno) vs. Blue collar (srednja klasa i rade stalno) No collar (duhovni i slobodni ljudi).

Naravno da sam za No collar  srcesmajli

I to je to, još jedna sezona završila. Na kraju prosječna sezona uz nekoliko izvrsnih poteza, par dobrih i jedan genijalan blindside te jako dobra igra jedne igračice.

Ovih 5 kaj su ostali u zadnjoj epizodi.

Keith - meni omiljeni igrač ove sezone koji je samo bio dobar u izazovima. Bio je toliko loš u ostalome da mi je postao omiljen.

Jaklin - zaboli me.

Missy - ahahahahahah, kakav joj je govor pružio Reed.

Bailor - derište.

Natalie - moj drugi omiljeni igrač. Igrala je najbolje, jako slična igra kao Sandrina. Čak je i dosta otvorena kao ona, samo što Sandra govori što god želi i stalno joj prolazi.

Do iduće sezone.
« Zadnja izmjena: 18.12.2014. 05:03:41 Mulder »

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #947 : 18.12.2014. 11:15:52 »
Spoiler for Hiden:
navijacica navijacica navijacica navijacica

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #948 : 18.12.2014. 11:43:45 »
Sta se desava sa Alecovom facom :D wtf

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #949 : 18.12.2014. 11:46:38 »
Kakav govor :D Reed alal vera. SVAKA CAST

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #950 : 19.12.2014. 07:38:14 »
Spoiler for Hiden:
I meni je odlican blindside bio u top 5 i drago mi je da su se stvari pokrenule u mergeu... Ocekivana i zasluzena pobeda Natalie...

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #951 : 19.12.2014. 09:34:30 »
 ti_si_Bog

Ja sam više nego zadovoljan sezonom, a da nije bilo šokova do samog kraja, barem za mene, lagao bih.

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #952 : 19.12.2014. 10:35:03 »
E zbog ovoga gledam Survivor! Iako je po meni sezona počela malo traljavo, i mislio sam da će

Spoiler for Hiden:
petorka suvereno vladati do kraja, kao i da će par Jacklyn - Jon voditi glavnu reč do kraja, baš mi je drago što je Natalie pobedila. Posebno što se odvažila da napravi veliki strateški potez u ovoj poslednjoj epizodi i osigura većinu glasova porote.  :majstore Baš mi je drago  ;D E sad, nisam gledao Reunion (ne znam ni da li je izašla epizoda), tako da jedva čekam da vidim št a su smislili za sledeću sezonu  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #953 : 19.12.2014. 11:02:57 »
Evo ti sa reuniona promo za 30. sezonu.



Završio reunion i vidio sam promo za 30. sezonu. Opet novi igrači i sezona će se zvati Worlds Apart.

Tri plemena: White collar (bogataši, oni koji ne rade puno) vs. Blue collar (srednja klasa i rade stalno) No collar (duhovni i slobodni ljudi).

Ua No collar ofkors. Hippie free spirit  srcesmajli

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #954 : 19.12.2014. 14:17:48 »
@Mulder: Hvala ti na postu, ovo mi baš zanimljivo deluje. Već imam neku pretpostavku kako bi sledeća sezona mogla izgledati, ali je besmisleno pričati... Drago mi je samo što Survivor konstantno pronalazi načine da učini igru zanimljivom tako što menjaju "uzorak" učesnika :) nadam se samo da će se ovaj veliki socijalni eksperiment nastaviti još mnogo sezona :)

Offline maroni

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #955 : 19.12.2014. 18:42:05 »
Sta se desava sa Alecovom facom :D wtf
Pored Reed-ovog govora najzabavnija stvar na finalnom TC  ;D



Spoiler for Hiden:
Drago mi je naravno da je Nata pobijedila, kad sam vidio kako je Reed glasao pomislio sam da će Jaclyn uzeti pare. A bilo mi je žao Jaclyn, djeca itd, i kako se jadna razbila ko daska u zadnjoj borbi  :facepalm (mada mi je to bilo više komično). Meni se čini da su ona i John dobre osobe, ne previše bistri, ali bože moj  :)

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #957 : 25.02.2015. 13:08:52 »
Zna li netko zbog čega večeras istovremeno startaju nove sezone SURVIVORA i TAR-a, i to s epizodama od sat ipo?

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #958 : 25.02.2015. 13:18:24 »
Valjda je prvo bio plan da krenu u nedelju, ali su valjda u medjuvremenu shvatili da nije bas najpametnije krenuti sa sezonom u veceri kada dodeljuju Oskar. A koliko znam nece im ovo biti prvi put da  krenu u istoj veceri sa obe emisije.  Inace me Jeff malo nervira. Opet krece sa pricama kako je ovo najbolji skup igraca koji se okupio u nekoj sezoni. Mislim ono, pred svaku sezonu mora da bude nesto, ili najbolji igraci, najbolja sezona, najbolje igre....
http://www.tvguide.com/news/survivor-season-worlds-apart-jeff-probst-white-blue-no-collar/
« Zadnja izmjena: 25.02.2015. 13:25:53 maya- »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #959 : 25.02.2015. 17:00:49 »
Hahahaha, ništ čudno za njega  ;D uvijek tako unazad nekoliko godina.

Inače, ima dosta zanimljivih novosti koje kasnije stavim. Stay tuned.

Tags: