Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226939 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #900 : 09.10.2014. 20:11:45 »
Kako preluda i prezabavna druga epizoda.

RC bio na isti način kao u prvoj epizodi. Izazov drugačiji, ali voljeni protiv voljenog. To mi se sviđa. Ovaj put veliki John i njegova silikonska žena. Čak i očekivano ko je pobijedio jer je to taman izazv za takve osobe. I zanimljivo ko je otišao s njim na EI.

John Rocker je bio u najvećem fokusu ovu epizodu. Vidjelo se odmah da neće biti voljen, ali drago mi je što je našao to što je našao.

IC je bio vrhunski. Napokon jedan izazov na vodi i to kakav. Borbe su bile odlične i bravo za Jona, ne Johna. Jona  ;D

Bilo je razbijenih noseva, usnica, i odlične završnice. Strategija u ovoj epizodi je bila loša i to me zabrinjava. John je najviše manipulirao, obećao Jeremyu i sviđa mi se kuda ide. Ali su tamo ljudi glupi, a mogu preokrenut neke stvar. Ono drugo pleme gdje je Jeremy je puno pametnije, ali sumnjam u neku vrhunsku strategiju ove sezone. Vjerojatno samo na bljeskove kad uđu u merge i kad se voljeni spoje. Tad će biti jebeno, siguran sam.

TC
Spoiler for Hiden:
eh, bilo je ludo i zabavno između Val i Baylorice. Meni je žao što je ona ispala, a ne Baylorica koja je kmečala zato što joj je stara razbila malo usnicu jebote. I baš je antipatična. Al ima ajmo reći muda za igru. Nije neka koja će šutit. I najbolje John na kraju kad je ponovno glasao i glasa za Val. Pa kaj on zbilja misli oda ima idol. Sad se dosta toga mijenja. Val izbačena, a ona je znala gdje se skriva idol. Jeremy s druge strane kad vidi da mu nema Val će poludit na Johna što se vidi u promou za iduću epizodu. Rekao je da je bivši bejzbol igrač optužen za rasizam, homofobiju i vidjelo se kako mu je John odgovorio, a njegova silikonska žena ga odgovara od svađe. Mislim da će John doći daleko bez obzira kaj ga ne vole. Pa i pederko Reed je rekao da ga želi zadržati jer zna da svako ima šanse protiv njega u finalu i to govoto 99% tako da će John ići daleko, a još ima idol.

A onaj Jon koji je dobio velikog Johna je zabavan i blesav. Loš je strateg i to se odmah vidi, ali je jak u izazovima. On me podsjetio ne Edija iz FvF 2  :)

Malo twitera od igrača.

Spoiler for Hiden:
RC Saint-Amour ‏@RC_Survivor
watching the #Survivor premiere for the first time- wow are there already strong annoying personalities. It's a 39 day game people!!!

RC Saint-Amour ‏@RC_Survivor
18 "strangers" on an island and 3 of them are firefighters.... how fair is that? #survivor #automaticconnection

RC Saint-Amour ‏@RC_Survivor
WOW Nadiya got what she deserved! No room for #TAR players on #Survivor. Castaways want to be castaways 1st! Keep the game pure

Matt Bischoff ‏@MattBischoff
Nice way to waste energy before a challenge. #survivor

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
he had a slight @JTiaPhD moment !!!!

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
Jon is looking good..... #survivor

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Lol bitch is cryin' now!! #survivorcomedyhour#SURVIVORSANJUANDELSUR #Survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
"I haven't cried in 10 years" she hasn't watched Old Yeller in 10 years! I cry at the end of that movie every time #Survivor @Survivor_Tweet

Matt Bischoff ‏@MattBischoff
Fishing gear is good only of you are on a beach with fish! We had no fish so I could cared the less about fishing gear! #survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
Hmm John Rocker or tits McGee as she's been dubbed. Hard to know who to root for. Hate them both. #survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
A baseball player should be great with a ball yet John is not. #GoFigure #Survivor #BringBackBillyGarcia @Survivor_Tweet

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
When all you're trying to do is focus, I'm not sure how helpful it is when someone is yelling "STAY FOCUSED!" #Survivor

J'Tia Taylor ‏@JTiaPhD
My name has been spoken ... Chaos must reign. #survivor #BloodvsWater #ExileIsland

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
These challenges in the arena look big, but that is a tight area and it favors smaller people. #survivor

Matt Bischoff ‏@MattBischoff
Hey tough man... Girls typically kick ass in this game. I got my ass kicked by Fran Chess Qua #survivor

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivor I LOVE THIS!

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
What's up with that lip? #Survivor #SURVIVORSANJUANDELSUR #survivorcomedyhour

Russell Hantz ‏@russellhantz
It's ok @johnrockerbook I got beat by a girl twice!!

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
Losing flint is punishable by VOTES! #Survivor

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
Julie Rocker is better with balls, I'd prefer her #Survivor #BloodvsWater2

Eliza Orlins ‏@eorlins
Baylor is like here is how I feel about getting hit in the face by you mom. #survivor

Matt Bischoff ‏@MattBischoff
John Rocker getting beat by girls and smaller dudes in this episode! Haha #survivor

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
In case you're wondering, those 2 idiots would NOT have kept the fire burning through a rain #survivor #BloodvsWater2

Eliza Orlins ‏@eorlins
I would be so sad if my dad was rooting against me on my birthday. Blood vs water always pulls at the heart strings. #survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
The fix is in. This is bullsh*t!!! #survivor #johnrockersucks

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivor I have to admit - I do feel like I have the greatest job in the world. I get paid to be a lippy know it all. Brilliant!

Jeff legenda  ;D

Evo i Recapa od Cesternina i naravno Stephen po običaju su-komentator. Po prvi puta LIVE među fanovima. Vrhunski odrađeno i razgovor sa fanovima clapp



A Recaps na blogu je gostovao Penner http://robhasawebsite.com/survivor-2014-san-juan-del-sur-episode-2-recap-jonathan-penner-october-2/

I ti jednom da ne budes upravu  clapp clapp :P

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #901 : 10.10.2014. 08:36:04 »
Čemu ovoliko ponovljenih replika?!

Jako napeta epizoda, puno jezičnih i fizičkih dvoboja. Izazovi opet svježi  clapp

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #902 : 10.10.2014. 08:43:03 »
Čemu ovoliko ponovljenih replika?!

Jako napeta epizoda, puno jezičnih i fizičkih dvoboja. Izazovi opet svježi  clapp
Izvinjavam se, telefon mi se zablokirao...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #903 : 10.10.2014. 20:24:53 »
I ti jednom da ne budes upravu  clapp clapp :P

Uh, kad sam pročitao već sam mislio
Spoiler for Hiden:
da će Jeremy ispasti  ;D al drago mi je na kraju što je John ispao iako ne bi imaš ništa protiv da je ostao jer bi bilo sigurno zanimljivije.

Solidna epizoda. Izazovi ok, strategija ok. Josh potegao, čak mi je i očekivano od njega da nešto napravi, ali je smiješno kako su tek počeli razmišljat kad im je drugo pleme reklo da nešto poduzmu. A kad samo kod drugog plemena, odlično surađuju i ako ovako nastave prije mergea, bit će odlično pleme i zapamćeno.

A promo za drugu epizodu  rofl rofl Drew badass. Mali dječarac koji samo spava po cijele dane. Ne bi me čudilo da namjerno izgube samo da ga izbace. Jon je opet bio odličan u izazovu iako ima jako loš editing. Nadam se da će imat nešto bolji u idućim epizodama jer je sad dosta siguran.

Spoiler for Hiden:
I ono što je zanimljivo je da još nije igran idol. John je našao, Val nije. Idoli su opet svi tamo negdje i sad će netko dobit prije mergea. Volio bih da se niti jedan idol ne odigra prije mergea.

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Wow. Old school #Survivor edit on Drew. The lazy edit is rare nowadays. I'm sure his metabolism wasn't adapting. Damn pregame soft drinks!  rofl rofl

Kass McQuillen ‏@KassMcQ
@SpencerBGM Remember when you promised you would be a strategic mastermind villain and you turned out to be Charlie Brown in a green shirt?  rofl rofl

Jeff Probst ‏@JeffProbst
Really hope you liked last nights episode - see ya Rocker. Once again you guys made #Survivor the #1 show in ti's time period. Thank you!

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
So again, I had to watch my favorite show the morning after. Just a thought or two about #JohnRocker....

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
I was rooting for John. I love a story of forgiveness, redemption and change. Really wanted to see him go deep in this game.



Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #904 : 16.10.2014. 20:38:47 »
Ocajna epizoda

Od prve minute

Spoiler for Hiden:
se znalo da Drew leti, nije da mi nije drago, ali bukvalno su mi smesne ove epizode kad jednom castawayu bukvalno poklone epizodu, jasno je sta se desava, slicno sa Rockerom prosle sedmice ali malo manje ga je bilo...
Na kraju

Spoiler for Hiden:
Drew sam sebe izbacio, ali smesno da medju momcima nije bilo nikakvog dogovora, bacili se glasovi

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #905 : 16.10.2014. 22:28:32 »
Meni se svidela epizoda.

Favorit mi je
Spoiler for Hiden:
Keith, presmesan je. rofl
I naravno tvini. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #906 : 18.10.2014. 01:28:46 »
Ma epizoda je bila urnebes. Jedna od onih humorističnih epizoda zbog glupoti u njoj. Dreaw je jedan od najvećih idiota  rofl rofl rofl rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Pa kako je lik za sebe govorio da je badass, da je bolji od svakog. Sam sebe prozove manipulatorom, a strategija užas.

Strategija je općenito ove sezone dosta na niskom nivou. Socijalna igra je isto slaba i to se dobro vidjelo u ovoj epizodi. Izazovi su trenutno najbolji.

Promo za iduću
Spoiler for Hiden:
Jon poludio, hahahaha. Kakv kaos će biti kad se spoje. Malo prerano za merge pa će vjerojatno biti malo zamjena. Još je ostao Drewov brat koji ništa nje bolji od njega.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #907 : 18.10.2014. 13:34:44 »
Pocela sam da gledam neke malo starije sezone Survivora, i bas sam sad odgledala Heroes vs Villains i kad poredim sa ovom npr sezonom-kao da ne gledam istu emisiju.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #908 : 31.10.2014. 00:42:58 »
Pogledane zadnje dvije  :)

Nisam ništa htio komentirati nakon jedne pogledane kako inače znam jer je strategija ove sezone užasno slaba. I tako, pogledam tu sad zadnju i opet strategije nema. Dale je jedini koji je nešto pokušavao što je logično zbog pozicije u kojoj se nalazi.

Ajmo redom.

Ovo je jedan od najlošijih pre-mergeova u Survivor povijesti. I dalje ne mislim da je ovo loša sezona jer za mene ne postoji loša sezona Survivora. U najmanju ruku je gledljivo. Ovo je takva sezona. Prosjek prosjeka. Neke zabavne u lude epizode, ali nakon nekog vremena dajte mi nešto više. Shvaćate, dajte mi nešto ponudite.

Strategija - nema je u kompletu. Jedini dobri strategi su Reed, Jeremy, Natali ili kako se već zove ta tračara i Dale. Ona Missy i njezina kmečavica od kćeri su užasne. I Jeremy, Reed koliko god bili neki dobri strategi, još nisu bili u tolikom fokusu da nešto brutalno daju strategiji, ali vidi se da nisu glupi i da razumiju igru.

Socijalna igra - je nešto bolja od strategije i vidi se da kod Hunahpu plemena to dobro funkcionira jer su zbilja dominantni u izazovima radi komunikacije jedni s drugima.

Izazovi - izazovi su najbolji od ove tri najvažnije stvari što dovoljno govori o sezoni. Nisu odlični, ali su jako dobri. Svidio mi se RC i kako su morali slijepo raditi. IC je bio dobar, isto uvijek rado viđene puzle.

Dakle, kvalitetu očekujem od iduće epizode kad napokon dolazi merge. Kad dođe merge, kvaliteta se uvijek penje, nikad ne pada tako da tu očekujem pomak, ali opet neću previše očekivat. Ova sezona mi je zasad među 10 najslabijih, ali ponavljam slabo ne znači loše u ovom slučaju.

I razočarala su me plemena. Prvo Coyopa pleme koje je toliko loše u izazovima i strategiji. Dok Hunahpu je odlično u izazovima, ali toliki su kmečavci za jebenom hranom. Dajte vas molim te pogledajte kako se to radilo u najranijim sezonama kad tadašnji igrači nisu kmečali kao vi i igrali su u mnogo gorim uvjetima.

Jedino je Jeremy rekao da je to nepotrebno, ali kaj će se s njima svađat, samo će se dovesti u nezgodnu poziciju.

I ona Bailor, ajoj. Dugo nisam vidio tako iritantnu žensku zajedno s njezinom starom.

Malo twitera  :)

Koliko ismijavanja u vezi riže  ;D

Spoiler for Hiden:
luđak Shane  rofl rofl rofl rofl rofl

Shane Powers @Theshanepowers · 12m 12 minutes ago
"Cmon in guys. I'm @JeffProbst and I could give a rat's ass about legacy. I used to be THE PROTECTOR of this show, now I'm a souless dick."
Shane Powers @Theshanepowers · 17m 17 minutes ago
Clealry EVERYONE involved with the creation and integrity of #Survivor is on cruise control and cashin a cheque till It gets cancelled.
Shane Powers @Theshanepowers · 19m 19 minutes ago
IT'S SURVIVOR..... Not "if it gets too rough, we'll bail you out if you complain enough."
Shane Powers @Theshanepowers · 26m 26 minutes ago
Survivor "digital age" is soft and terrible. Chasin "likes" on social media to stay on air. And @JeffProbst GAVE THEM FOOD?!?!?!
Shane Powers @Theshanepowers · 28m 28 minutes ago
Hold up... These bitches complain enough and @JeffProbst bails them out?!?! The only option should be for them to QUIT. This aint #Survivor





Benjamin Coach Wade ‏@the_real_coach
@SurvivorMarty recognize any familiar scenery near #SanJuanDelSur since its ur neck of the woods?

Marty Piombo ‏@SurvivorMarty
@the_real_coach all looks very familiar - different beach though. I would not return to Nica for the life of me!!

Reed Kelly ‏@thereedkelly
That odd/surreal moment when you realize that people you've watched for years are now following you on twitter. #fangirling haha.

Josh Canfield ‏@joshuacanfield
"You look like I'm supposed to know who you are.Who are you?"-woman in line. (Ma'am, If I have to tell you, then you don't have to know me)

Corinne Survivor ‏@CORINSANITY
So to be clear, Mama June is in another relationship after only being single for a month? I think that's the real shock to that story.

Francesca Hogi ‏@DearFranny
This is not PC to say, and apparently no one agrees with me, but I think Renee Zellweger looks better. #thereisaidit

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Which do you think will come first: teleportation by disassociation and reconfiguration of particles, or by warping the distance in space?

Colton Cumbie ‏@ColtonCumbie
Hocus Pocus is easily the best part of Halloween.

Jaclyn Schultz ‏@JaclynMSchultz
A fire fighter, police officer and beauty queen walk into a Resturant... Dinner w my fav Boston couple!

Jon Misch ‏@MischNImposible
@JaclynMSchultz I have no idea what you are talking about........ Haha

Artis ‏@ARTIS_Survivor
Jeff is becoming a major part and focus of the game . Something that should never happen and is creating an unfair advantage for one tribe

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
#Survivor time!!! Who's excited for a Probst power trip with this rice

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
Very clever, sneaky game play. #Survivor

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Omg that old man is a #duhtaduh #survivorcomedyhour #Survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
And....the emotions flow! There will be backlash. Nice scrabbling Dale. #Survivor @Survivor_Tweet @JeffProbst

Eliza Orlins ‏@eorlins
So, is Dale's idol better or worse than Ozzy's stick?? #itsjustafuckingstick #survivor

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
@thereedkelly skin looks amazing #RandomThoughts

Rob Cesternino ‏@robcesternino
If you're going to show any #Survivor a fake idol, Jon is a great choice.

Brice Johnston ‏@BriceIzyah
Did jeff forget about my boo @JTiaPhD ??? #Survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
@JeffProbst you're too nice. My season we had no rice or beans. #pathetictribe #Survivor #BloodvsWater2 @Survivor_Tweet

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"There has never been a tribe in the history of Survivor that has needed as much help as you guys have." But they keep winning!

Eliza Orlins ‏@eorlins
This is so embarrassing! I would be beyond humiliated if I were on this tribe. @thereedkelly #survivor

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
They don't even have bags of rice that big at Sam's Club @JeffProbst #Survivor

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Wait that's it? He's taking their freaking tarp?? #disappointed

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
WHAT. I would say no.

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Wow they have to give up a hammock for rice. School of hard knocks here... #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
I thought this was going to be a STIFF penalty Jeff!!! This was an easy choice!! #survivor Most people go the whole game with no hammock!

Colton Cumbie ‏@ColtonCumbie
When @JeffProbst says "Let's have a chat.." It's like a damn trip to the principal's office. He even called my mom in once... #Survivor

Dale Wentworth ‏@farmguy69
Let the games begin!

Kelley Wentworth ‏@kelleywentworth
@farmguy69 and may the odds be ever in your favor!

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
I would have taken a tribe member & put them on the other tribe on top of starting over. #Survivor @Survivor_Tweet @JeffProbst

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
Note to all future #Survivors: EAT ALL THE RICE

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
"Why are y'all happy?" -Jeremy's internal monologue 100% of the time #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
Julie is totally going to be the quitter. That was a foreshadowing confessional if I ever heard one!! #survivor

Jenna Morasca ‏@JennaMorasca
Want reach in my TV &punch these #Survivor 's.Crying cause they only have pot,machete&flint.Thats all we had u sissy newbies @Survivor_Tweet

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
I'd rather have a tarp than rice, that tribe is beyond dumb #Survivor
Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Reed's crying because how can he enjoy a barbecue without a hammock on which to eat? Poor Hunahpu #Survivor

Eliza Orlins ‏@eorlins
OMG. I love Reed so much. Best reaction ever. #survivor @thereedkelly

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Omg girl!! Only a queen would cry after winning a challenge!! That's @@#@!$!! #survivorcomedyhour

Stephen Fishbach ‏@stephenfishbach
"It would give her a chance to show John just how much she can deal with"- i.e. fuck you, Julie

Dave Ball ‏@dangerdaveball
@eorlins they had to give up a hammock? #puuuuuussyyyy "ok here comes a stiff penalty! In exchange for more rice you have to... Eat it all!"

Eliza Orlins ‏@eorlins
Baylor feeling like she let the tribe down, says Jeff, ummmm cause she DID. #survivor

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
So this tribe gave up everything for rice & they won reward & are going to eat anyways. Knuckleheads! #Survivor @Survivor_Tweet @JeffProbst

Jonny Fairplay ‏@JonnyFairplay
If Natalie doesn't eat meat, she wasn't really being nice #Survivor

Colton Cumbie ‏@ColtonCumbie
I didn't eat rice for 12 days waiting on food rewards. They came....right along with nuManono.

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Lol!! Natalie wants to get down with Baylor #sexileisland

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Fake idols reek such havoc. Thank you Yau-Man for the invention. #Survivor @Survivor_Tweet @JeffProbst

Eliza Orlins ‏@eorlins
#Survivor has come a long way since Vanuatu when Ami & Chrissy and Scout & Annie's kisses got cut during loved one episode. #reedandjosh


Evo i Cesternina  :)



I za kraj idiot Fairplay s idiotom Springerom  rofl rofl

Kak se zdebljao, ali prsti su još uvijek tu.


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #909 : 31.10.2014. 01:24:11 »
Spoiler for Hiden:
Ja bi ih pustila da pocrkaju od gladi. Ili bi osim sve one predmete prosledila suprotnoim plemenu. Lepo je rekao da su ih osvojili izmedju ostalog jer su imali vise energije i snage. Inace do ove sezone nisam bila svesna cinjenice da je moguce cenkanje sa produkcijom .
Sve u svemu mlaka sezone. Cak nesto i ne pokusavam da im zapamtim imena. Valjda ce biti bolje u nastavku.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #910 : 17.11.2014. 00:42:33 »
Pogledana sedma i osma. Opet dvije jer su te dvije bile merge pa da vidim kako će se to odvijati i bilo je bolje, ali sedma je isto bila slaba kao ostale i previše loše strategije.

Zato je osma bila jako dobra. Sukobila su se dva najbolja igrača dosad u strategiji. Igrali su dosad najbolje, strateški jako dobri, ali na suprotnim stranama.
Spoiler for Hiden:
Bio naravno za Jeremya i sva sreća da je osvojio imunitet. Josh je stvarno bio dobar i pokušao je sve, bio je i čak previše nametljiv prema užasnoj Baiolor za koju se nadam da će ispasti, a Missy, jeste vi vidjeli to? Umjesto da nagovori onu silikonku da ostane, ona joj kaže pa možeš idući dan nakon TC-a odustati. Pa glupačo nagovori je da ostane jer na kraju nitko neće glasati za nju. Odvedi ju do samoga kraja jer ionako si u dobrom položaju.

Jon mi je postao nejasan. A i taj editing mi ide na onu stvar. Jebote, sad su ih napravili, njega i ovu njegovu kao da su nekakav super moćni par koji je već blindsidevao toliko ljudi. Još u jednom trenutku Jon kaže koliko smo već kao sranja napravili, hahahhahaha. Jebote, gledam i ne vjerujem. Trenutno jeste u vrlo dobroj poziciji, ali zasad samo jedan mislim blindside su napravili to Dalea, mislim ono.

I nejasno mi je zašto Jeremya izbaciti kad možeš unišiti jedan moćan power couple kao što su Reed i Josh. Pa jeste vidjeli kako je Reed poludio u idućem promou čim su Josha izbacili. Dakle, Jon i njegova moraju početi razmišljati jer da Jeremy nije osvojio idol, bio bi izbačen, i onda bi Josh imao mogućnost doći u porotu, a to Jon ne bi smio dopustiti.

Idemo dalje.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #911 : 20.11.2014. 07:00:48 »
Kakva epizoda  clapp clapp clapp

Ispao/la

Spoiler for Hiden:
Jeremy iako sam navijao za njega, ali potpuno neocekivano i zato mi se svidelo, bas nisam video da ovo dolazi  smileyNO1

Sto se tice epizode generalno

Spoiler for Hiden:
Jon i Jaclin napravili top 10 po meni gresku Survivora. Mislim da niko nije odigrao ovako los potez odavno. Bukvalno su izgubili sve sanse da uzmu milion a usput nece doci niti jedno od njih zbog ovoga do finala. Izbacis pedera i automatski znas da ni on ni Reed nece glasati za njega u finalu + sada izbacis i drugu stranu tj. Jeremya i automatski znas da ni Natalie nece glasati za tebe u finalu, znaci gubis finale protiv koga god da dodjes.

Takodje alijanse vise nemas, izbacio si Jeremya jer si se uspanicio da ne kaze nekome da imas HII a imas Natalie koja takodje zna da ti imas HII, jos jedna tuga...

Bukvalno je sada alijansa Missy-Baylor-Jon-Jacqlin, ali sada nema ni Natalie sa njima koja ce rado preci sa Keithom i Wesom, Reed takodje nece uci sa njima u alijansu ubedjen sam. Igra pametno koliko moze da igra iako ga ne podnosim. Smem se kladiti da ce u naredoj epizodi izletiti Baylor/Missy.


Najveci pobednici
Spoiler for Hiden:
Keith i Wes. Imaju HII, ocito da Alec sa njima jer je glasao kao i oni za Reeda a preci ce i Natalie. Kakva ludnica od epizode i sta se sve promeni u 1 epizodi. Reed od autsajdera dosao do situacije da on bira za koga ce glasati i koga ce izbaciti. Mislim da ce na prvom savetu da glasa za Baylor/Missy a on na onom to da predje na drugu stranu i izbace nekoga iz dvojca Keith/Wes...


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #912 : 22.11.2014. 02:32:49 »
Pogledana deveta  :)

Dobra epizoda, ali opet slabo je to. Strategije su im amaterske. Izbacili dva najbolja igrača, jedan je onaj za kojeg sam navijao. Sad moram naći nekog drugog  ;D reći ću na kraju ko je to.

Svidio mi se izazov kad su morali sa nogama prebacivati domine i slagati. Očekivano da je najbolji netko od ženskih iako sam mislio da će Reed zbog toga što je pokazao da je jako pokretan.

Jon i Jaclyn. Ja ne znam što oni rade osim da pokušavaju glumiti Roba i Amber iz All Starsa, ali sve ostaje samo na pokušaju. Užasni su, a ponadao sam se u Jona jer se čini da je dobar dečko, odličan je u izazovima, ali strategija im ne ide. Pokušavaju i ne mogu naći ništa. Od toliko silne strategije, vjerujem da će im se potrefit nekad dobar odabir, ali ovo što su napravili ih je stvarno izbacilo.

Mislim, nije ni Missy ni ova njezina iritantna Bailor ništa bolja. Njih četiri su pravi primjer strateških igrača koji nemaju taj osjećaj kad trebaju plivati s alianceom, a kad ne. Ne znaju uopće psihološke igrice da prenesu u igru. Samo pokušaji.

Ako ništa drugo, Missy zna da su JJ napravili loš potez, a to barem nije teško znati. Samo što iz promoa vidim
Spoiler for Hiden:
da će ih pokušati izbaciti. Pametno je jer Jon ima idol koji je rekao njima. Nije pametno jer ako idu s njima do kraja, imaju šansu. Ok, imaju i šansu protiv Wesa i Reeda. I Aleca. Uh jebote, pa samo je praktički Reed taj koji ima najveće šanse uz Missy. Jebemu miša.

Moj favorit je Keith  rofl rofl rofl rofl rofl promatram ga i kako ne voljet tipičnog rednecka. Boli ga briga za sve. Nema šanse za pobjedu, i boli ga ona stvar. Zabavan mi je. Samo onaj tulavi pogled, ali budite sigurni da je taj čovjek jebeno lukav. Sviđa mi se njegova under the radar igra. Najpoznatija je naravno Sandra po toj igri i imala je još gori riječnik od Ketiha, ali je zato vukla poteze taman kad je trebalo. Sad ćemo vidjeti hoće li Keith tako napraviti.

Mislim da hoće. Razlog?
Spoiler for Hiden:
Imao je jebeni idol i nije ga izvukao. A na TC-u svi su govorili protiv njega. Znači, ovo je već merge, paranoja na vrhuncu, a svi na TC-u govore protiv njega, niti jedna kritika protiv Jeremya koji će ispast, a ima idol. Keith se nije usro i sačuvao si. Sad jedino preostaje da je znao za taj blindside koji će ga ovi napraviti ili je jednostavno toliko glup. Ja bih ipak volio da je stvarno tako lukav, i da kuži igru. Ima nešto u njemu.

Pobijediti će jako teško, ali to ne znači da neću navijati za njega. Barem ne krije tko je. Najviše šanse bi imao protiv Jona i njegove. Joj da, zaboravih Aleca.
« Zadnja izmjena: 22.11.2014. 02:35:19 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #913 : 22.11.2014. 05:38:39 »
Iskreno jedva cekam da se ova sezona zavrsi i da krene nova. Niko mi nije dovoljno zanimljiv da bi mi bio favorit, niko mi ne ide toliko po zivcima da ga zelim napolje. A valjda mi zbog svega toga ni izazovi nisu toliko zanimljivi posto nemam za koga da navijam. Gledam nekako iz navike.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #914 : 22.11.2014. 13:52:31 »
@Mudler

oko Ricka

Spoiler for Hiden:
Nije bilo potrebe da izvlaci HII, znao je da je Reed presao na drugu stranu i znao je da oni znaju da on ima HII i da se sigurno nece kockati i svi za njega glasati(6 glasova), verujem da je pretpostavka bila da ce da dele glasove izmedju njega i Reeda i da je zbog toga ostavio HII misleci da ce ova trojka sa 3 glasa za Reeda i jos 3 tamo izbaciti Reeda a on sacuvati HII, realno razmisljanje a dobio je na kraju jackpot ispadanjem Jeremya

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #915 : 27.11.2014. 12:49:40 »
Ovima bi tacno trebalo zabraniti da igraju Survivor...

Kakva glupost jbt

Spoiler for Hiden:
Imas Missy,Baylor,Jona i Jacqlin, stavise, imas Jacqlin kao lak izbor i ti glasas za Jona za kojeg znas da ima HII  :-X

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #916 : 30.11.2014. 00:09:48 »
Pogledana deseta  :)

Najbolja epizoda sezone.

Prvo da pohvalim Probsta. Bio genijalan u ovoj epizodi, pogotovo na drugom izazovu.

Bilo je dosta strategije. One loše, ali ovaj put mislim da je bilo i dobre.

Reed
Spoiler for Hiden:
dobro je odigrao. Dobro je odigrao, ma izvrsno. Bolje Jon nego ova njegova, objasnit ću zašto to mislim kad se dotaknem TC-a. Al ono objašnjavanje Keithu. Dobar bio i na izazovu.

Jon radi krive poteze, loš u strategiji, ali nekako ga razumijem. Mislim da je pod velikim stresom. Što mu je ono s ocem? Na samrti je mislim. Evo, sad sam saznao u ovoj epizodi i da mu cura ne može roditi. Koliko god se smiješno, vjerujem da ima ogroman pritisak. Naravno, to ne mijenja činjenicu da igra strateški slabo iako se trudi i pokušava.

Sad na najzanimljivi dio epizode, TC
Spoiler for Hiden:
odličan. Kako se samo paranoja uvukla. Ovako, znate zašto je jeben potez bio od Reeda da izbaci Jona? Zato što bi uspio u tome da Natalie nije rekla Jonu da iskoristi svoj idol. Doći ću i do toga. Znači, ja se ne sjećam da je nekad neki igrač rekao drugom da iskoristi idol i još Jon joj odgovori "Zbilja?" Pa Jon ne bi iskoristio idol i nakon štp je blesavi Keith ono rekao. Svi su onda skužili, ali Jon nije. Tu se vidjelo koliko Jon ne kuži igru. I ova njegova. Pitanje je jel Missy kuži jer ako joj Keith nije bio dovoljan da joj pokaže kako su ih Reed i oni lagali, onda ne znam.

Znači, Reed je imao odličan plan, ali on NE MOŽE UTJECATI na to što je rekao keitha. Otkud je on znao da će to Keith reći? I što je najbolje, Keith na kraju nije bio dovoljan razlog da Jon iskoristi. Bila je Natalie. Evo, otkud i u kojem svemiru je Reed mogao znati da će Natalie reći Jonu da iskoristi idol. To su te rijetke okolnosti. Pa znate koja je šansa za tako nešto. Stvarno je Jon imao sreće da je imao Natalie kraj sebe jer da mu nije rekla, on ne bi iskoristio i ispao bi.

Reed tu nije mogao ništa. Zato mu je plan bio odličan. Ovo ostalo ON NIJE KRIV. Jon bi ispao, ali eto, Natalie je upropastila. Upropastila meni jer sam želio da Jon ispadne. Znači, ljut sam zbog toga, ali ovo je bio jeben potez od Natalie. Razmislite malo. Natalie je sad izbacila idol Jonu, idol Keithu i našla je za sebe idol. Mislim, to su tri velike stvari. Natalie je i sama rekla da želi danas izbaciti nekog drugog, a kasnije Jona. Kako je Jon bio u dobroj poziciji, tako je sad Natalie. Sad može kontrolirati i izbaciti Jona ako će htjeti. To joj je bio pametan potez koliko se god meni nije svidio jer sam želio da Jon ispadne.

Evo zadnje Pandarose. Pogledati  ;D



Evo i Cesternina  :)



I poslastica za kraj. Uživao sam. Ovo je najbolji Cesterninov intervju ove godine. Gostovao je nitko drugi nego originalni villain, originalni pobjednik, jedan od najvećih, Richard Hatch. Odlično su pričali o strategiji i ovoj sezoni. I malo o njegovoj prvoj sezoni te o editingu. Editing dio mi je bio zanimljiv.

http://robhasawebsite.com/survivor-2014-san-juan-del-sur-episode-10-recap-richard-hatch-interview/
Listen to the Podcast:
ISPOD STRELICA

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #917 : 01.12.2014. 21:25:00 »
Gledam upravo Redemption island. Boston Rob: Any time a group of individuals likes the same thing, I don't like that. It could be romantic comedies, it could be Oreo cookies  rofl  rofl Trenutno omiljeni igrac Survivora-naravno uz Hatch-a :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #918 : 01.12.2014. 21:58:51 »
Čekaj, pa to je epizoda kad se poigrao sa Mattom i napravio jedan od najvećih blindsideova. Crkavao sam  rofl rofl

Robfather je bez sumnje broj jedan po mojim mjerilima uz Hatcha, Parvati i Sandre. Ta četvorka i Brian mi je isto visoko.

U Redemption Islandu je prikazao igru blizu savršenstva i nitko do dan danas tako nije igrao, ali najdraža njegova igra mi je bila u njegovom drugom pojavljivanju, All Stars kad se suočio sa najboljim igračima iz prvih 7 sezona. To je bio kaos. Igrao je agresivnu igru kao prošle sezone Tony, odličan u izazovima kao Ozzy i Colby i na kraju je stvorio najjače pleme u Survivor povijesti, Chaperu. I naravno, Amber i on, najjači powercouple. Divna vremena.

I ono što je zanimljivo kako je svaki put prikazao drugačiju igru. U All Starsu je bio villain, a u RI je postao neka vrsta heroja, hahahha. Al najjače su mu izjave. "One man should not have this much power in this game, luckily I'm not an ordinary man."  ti_si_Bog


Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #919 : 01.12.2014. 22:16:17 »
Da, bas ta epizoda :D ovaj ne zna sta ga je snaslo,a tek drugo pleme :D Nisam gledala sve sezone survivor-a,gledala sam po tvojim preporukama sto si bas skoro napisao i u zavisnosti od kvaliteta snimka, nazlost tesko je doci do dobrog torrenta ali ako nekom treba naletela sam na jedan dobar pa ko hoce nek se javi u inbox :)
All Star je po meni jedna od najboljih sezona, Chapera  :naklon: cak je i dekica Tom bio dobar :D jedino sto mi je zasmetalo te sezone je vece,
Spoiler for Hiden:
jer po meni Rob je zasluzio da pobedi,ok je Amber ali Rob je dominirao igrom,nisu ni pomislili da ga eliminisu a tad cak nisu bili ni hii. Ta cela kuknjava mi je malo isla na nerve, razumem da su donekle bili ljuti ali mislim da najbolji igrac treba da pobedi,kao sto je trebao Hantz u Samoi.
Meni je Rob posebno drag igrac,Hatch je onaj koji je postavio standard,cak i u All staru je bio dobar. Parvati u Micronesia-sjajna socijalna igra, odigrala je pametno sto nisam ocekivala s obzirom na Cook islands. Ozzy jedan od najboljih igraca sto se tice izazova, onaj niz osvojenih  immunity challenge-a  :bokser ,iako nema neku sjajnu socijalnu igru. A Sandra koja je sezona,to nisam gledala?  ???
I da,gledajuci ovu novu sezonu Survivora dodje mi da placem  :'( zar nisu nista naucili?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #920 : 01.12.2014. 23:33:20 »
Da, nažalost ima sezona gdje najbolji igrači ne pobjede. Odmah se sjetim šeste sezone, Amazon. Odlična sezona i čak su oni koji su došli u F2 rekli da oni nisu zaslužili tu biti, hahahah.

Zato pobjede i taj sole survivor može doći kao bonus kad se ocjenjuje igrač. Svakako treba i prema tome ocjenjivati, ali nije presudno.

A kad je Rob namjestio svađu između Ruperta i Toma  rofl rofl
Spoiler for Hiden:
Rob je sigurno trebao pobijediti i u All Starsu. Primao je metke, sam je sve orkestrirao i vukao je sve bitne poteze još dodaš sve one izazove na kojima je bio najbolji. Zato je osvojio Amber  ;D

Ozzy je jedan od najboljih u izazovima i uvijek će biti. Pogotovo u vodi ga nema nitko. Cook Island mu je najbolja sezona, ali socijalna igra i pogotovo strateška igra mu je loša.

Parvati je tek eksplodirala u svojoj drugoj sezoni i trećoj.

A Sanda ti je bila u dvije sezone. Njezina igra je poznata kao under the radar i moto joj je "sve dok nisam ja" i pojavila se u odličnoj 7. sezoni, a tad se prvi put pojavio Rupert i Fairplay. I pojavila se još u 20. sezone, Heroes and Villains.

Ma svi ovi danas igrači bi bili pokopani u ranijim sezonama i tim uvjetima.

Ovako bih ja razvrstao 5 igrača po najbitnijim stavkama.

Izazovi - najmanje bitna stavka, ali bila je ključna kod nekih igrača. Nevezano za redoslijed.
Ozzy - osvojio ih je 7, najbolji u vodi, ali zbog slabe strategije ne zna stati  ;D

Robfather - osvojio ih je najviše, devet. Najbolji u puzlama, i najbolji vođa uz jednog drugog igrača. Neću sad reći koji me izazov najviše impresionirao, ali vidjet ćeš kad dođeš. Meni jedan od boljih je u All Starsu kad se suočio sa Ethanom, Lexom i Colbijem. Izdominirao.

Tom Westman - a taj drugi vođa je ovaj tu vatrogasac. Pravi heroj, isto stvorio jedan od najjačih plemena.

Colby - on je nažalost svakom sezonom bio sve slabiji u izazovima, ali njegova prva sezona čisto savršenstvo u izazovima i još kad znamo da je to bila Australija, jedna od najtežih sezona.

James - iako je imao nesreće, i nije baš neki strateg, ali je monstrum što se tiče izazova.

Stephenie - najbolja ženska igračica u izazovima, a uz to i dobar strateg te dobra socijalna igračica. Mogla je i Dennise.

Ima još dosta dobrih, ali ovih petoro se baš izdvajaju jer su dominirali.

Socijalna igra - neki će reći najbitniji dodatak, meni dijeli prvo mjesto. Zato ću malo produžiti listu.
Cirie - nema bolje socijalne igračice niti će ikada biti. Bila je al pari sa Parvati u FvF i odlična u svojoj prvoj sezoni, Panami.

Rob Cesternino - sad ima svoj podcast, najbolji od svih podcasta. U Amazonu pokazao zašto je ono što je Jeff Probst rekao uz još pokojeg igrača. Ono što je radio sa Mathewom je za anale. Još uvijek obožavam pogledati ovo http://www.youtube.com/watch?v=t8F2IvK6eUY

Parvati - došla kao flert girl u svojoj prvoj sezoni, i bila dobra. Išlo joj je, ali to je to. Sve ostalo je pokazala u svoje posljednje dvije sezone.

Robfather - ono što mnogi ne znaju je da je Boston Rob završio fakultet za psihologiju i to je prenio u Survivor, zato smo i gledali ono u RI-u. Kao što su govorili neki, Robfather je kao neka sekta, kult. Toliko mu ljudi vjeruju, i onda može raditi što god želi.

Yul - najmirniji igrač kojeg sam gledao. Zasluženo osvojio CI i samo mi je žao što se više nikad nije vratio.

Sandra - ona je čudo. Njezina under the radar igra joj je dopustila da se svađa, pogotovo u njezinj prvoj sezoni. I opet joj je socijalna igra ostala genijalna. Igračica koja zna kad treba stati i kad treba poviću potez. Nije nametljiva i zato će biti malo njezinih poteza, ali kad treba, povući će.

Hatch - ne treba puno  ;D

Brian - možda i najbolji muški socijalni igrač. Najhladnokrvniji igrač u svakom slučaju.

Strategija - za mene nema ničeg boljeg od strategije, dobre strategije.
Hatch - prvi je sve skužio i još uvijek držim da je njegov potez iz onog zadnje izazova najbolji strateški potez ikad napravljen + je još iskoristio svoje socijalne vještine. Sad ovako s odmaka se čini logično da bi Rudy poveo Hatcha do kraja isto kao što je Kelly povela jer je znala da protiv Rudija nema šanse. Al kaakv potez, tako hrabar potez nikad nisam vidio. Kažem, sve je logično, ali to izvesti u finalnom izazovu, na samom kraju...

Robfather http://www.youtube.com/watch?v=yL2myZitItg - http://www.youtube.com/watch?v=vGXgKs02AvM ili ono sa Lexom. Ma previše je toga. Sprdao se sa svima.

Parvati - uvijek je u prvom redu kad treba napraviti neki strateški potez i ono što mi je posebno kod nje je što uživa kad priča o strategiji i smješka se. I joj strategija ispadne čisto poigravanje sa svima.

Yul - i da nije imao onaj superidol, duboko sam uvjeren da bi uspio. U jednoj od najbolji first cast sezona je uspio sve igrače, ali baš sve kontrolirati.

Tony - moram ga uvrstiti. Igrao je prošle sezone. Nikako ne zaslužuje izazove i socijalnu igru jer je loš u tome, ali u strategiji kad je napravio loš potez, onda napravi dva dobra. Igrao je jednu od najagresivnijih igri u Survivoru i volim igrače koji uživaju pa samo tako dobili vreću trikovi ili ono za špijuniranje  rofl rofl editing bio sjajan.

Sandra - ne radi često strateške poteze, ali vreba. Ta njezina već toliko hvaljena under the radar joj je dopustila da radi uvijek dobre strateške poteze. Nikad, ali baš nikad u svoje dvije sezone nije napravila loš potez. Više se nema što reći.

Tu su još Brian, Chris, Cirie, Cesternino. Sve su to male razlike između svih ovih nabrojanih.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #921 : 01.12.2014. 23:52:53 »
Sad sam se setila ko je Sandra :D ja sam bila sokirana u H. vs V. kada je stigla do finala
Spoiler for Hiden:
i pobedila :o
vukla je poteze polako i tek pred kraj se pokazala-sjajno.
Yul je bio sjajan-navijala sam za njega, odigrao je hladnokrvno, pametno i nije se isticao. Svi su isli da smaknu Ozzy a njega skoro do kraja nisu primecivali sem par njih.
Sto se tice Roba,posle All star-a nije mi bila jasna recenica kada je rekao da je mislio da je pametan ali kao ispada da nije. Nisam znala da je jak igrac jer nisam gledala Amazon.
James koji je dva puta izabran za omiljenog igraca od strane publike  clapp
Gledala sam dosta sezona,od 20 na ovamo sve- meni se cini, i gledala sam jos neke od prvih 20 sad ne znam sta dalje. Jos malo pa zavrsavam R. I :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #922 : 01.12.2014. 23:58:58 »
Cesternina nikako ne gledaj po All Starsu. Velika preporuka da pogledaš 6. sezonu, Amazon. Jedan od najpametnijih igrača.

Jesi gledala Australiju (druga sezona)? Palau (deseta sezona)?

Spoiler for Hiden:
Što se tiče Sandre u HvV. Parvati je tu na prvi pogled više zaslužila pobjedu i da je pobjedila, bilo bi zasluženo. Samo što je stvar u tome što je Parvati atraktivna igračica dok Sandra to nije. Ali uvijek vuče prave poteze. Mnogi su Parvati zamjerili što se udružila sa Russellom.



Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #923 : 02.12.2014. 08:58:51 »
Nisam gledala ni jednu ni drugu :(
Spoiler for Hiden:
Meni je to nekako ocekivan potez, znalo se da ce Russel krenuti na nju i Boston Roba
Sta gledati prvo? :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #924 : 02.12.2014. 09:03:42 »
Ne znam što si gledala od prvih 10 sezona?

Koliko sam shvatio, samo Borneo i All Stars?

Uz Borneo i All Stars, odlične sezone su: Australija (druga), Amazon (šesta), Pearl Island (sedma) i Palau (deseta).

Dobre su: Africa (treća) i Vanuatu (deveta).

Slabije su četvrta i peta, ali i dalje zabavne sezone. Petu je poželjno pogledati zbog Briana. Sad je samo pitanje kvalitete snimaka.

A počeo bi definitivno s Australijom jer je tamo najbolji prvi cast ikad, jako puno pamtljivih trenutaka/igrača. I odlična lokacija.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #925 : 02.12.2014. 09:26:06 »
Gledala sam Pearl Island.
Hvala ti Mulder na preporukama :D Gledala sam prve tri epizode Kine ali nije mi bila nesto,mozda gresim. Prva Australija onda :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #926 : 02.12.2014. 09:36:37 »
Kina je skroz čudna sezona. Amanda mi je bila  ;D srcesmajli

Zaboravih nju spomenuti. Odlična igračica, šteta samo što nije znala sa porotom. Todd s druge strane je održao jedan od najboljih završnih govora.

Onda Australija. Bit će ti puno drugačije od ovih novih sezona. Čisto old school preživljavanje  smileyNO1

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #927 : 04.12.2014. 23:56:20 »
Bezze sezona totalno, taman kada je prilike da se malo iskomplikuje

Spoiler for Hiden:
Jon uzme imunitet kad ne treba  >:(

Uostalom kako dobra moze biti sezona kad su u top 6 usli

Spoiler for Hiden:
Missy,Baylor,Jacqlin i Keith...

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #928 : 04.12.2014. 23:59:49 »
Slazem se, nadam se da vise nece da prave blood vs water

Offline maroni

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #929 : 05.12.2014. 00:00:29 »
Dupla epizoda.  njam-njam

Spoiler for Hiden:
Kakav kraj dvanaeste, ono troje nisu znali šta ih je snašlo  ;D

Žao mi je što je Reed ispao nakon što je nazvao Bailor derištem, bio je dobar igrač i imao je dobar plan da izbaci Jona, ali glupi stari je sve upropastio i bukvalno izbacio svog sina. A Jon više sreće nego pameti ima, opet našao skriveni imunitet!!

Par smiješnih scena u ove dvije epizode: Jaclyn kraljica i silent-treatment, Alec-ovo flertovanje i Natalie kad sluša Jonove gluposti  rofl

Šta ono bi sa Missy u najavi, izgleda da će morati napustiti igru zbog povrede?! Ma koliko mi iritantna bila žao mi je kad se to nekom desi, naročito u survivoru.

Tags: