Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226935 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #840 : 08.05.2014. 21:41:45 »
Kako luda nova epizoda  rofl rofl

Ali Woo  rofl rofl rofl rofl rofl umro sam kad je došao među one klince i počeo izvodit one stvari, a onda kasnije kad je počeo pričati o strategiji, hahahah.

Al ajmo na ono najbolje.

Prvo moram reći kako je IC bio jedan od najzahtjevnijih fizički i mentalno. Nevjerojatan. Pa trčali su svako malo gore-dole + trebali su ostat pri sebi.

Spencer/Kass/Tasha/Woo
Spoiler for Hiden:
Kass prvo izmislila da je nešto čulo o sebi i uvjerila sama sebe da je tako bilo. Spencer opet u pristojnoj poziciji. Kass je bolesna osoba, to ću odmah reć. Žena baš želi drugima zlo. Onak, preočito. Definitivno je imala nekakvih problema u djetinjstvu, zlostavljanje vjerojatno. Nije za šalu, ali žena ima nekoliko psihopatskih crta lica. Kao ženski Russell, a Tony nije Russell i to joj je totlno kriva procjena. Misli da će se s tim izvući. Tony je puno više simpatičniji nego Russell i dobar je u socijalnoj igri jer uvijek krajs ebe ima većinu. Russell to nije imao. Russell nikad nije znao kako objasniti zašto je tog i tog izbacio i bio je pravi bully. Tony sasvim normalno objasni zašto je izbacio tog i tog. A Woo i slušanje strtegije, hahahaha.

TC i vreća trikova  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
odličan potez Tonija što nije iskoristio idole, ali sad je F5 i mislim da će sad ovo biti zadnji put da može upotrijebiti. Za idući TC.

Idući promo obećava. Trish se suprostavlja Toniju. Trish je sve opasnija jer ako će ići do kraja, ima prilično dobre šanse za pobjedu. Kass je uvjerena da ima šanse protiv Tonija jer misli kako nitko neće glasati za njega. A samo LJ je rekao indirektno da će glasat za njega, a Tony ga je izbacio. Bit će tu dosta povrijeđenih, ali na kraju mislim da će gledati samu igru.

Pa i Tony može Tashu i Spencera (ako bude u poroti) obratiti s izvrsnim argumentom da ima je pomogao više puta što i je. A Kass je flipala i izdala ih je. Da nije, oni bi bili u puno boljoj poziciji i toga oni moraju biti svjesni.

Idemo malo na twitere i slike  ;D

Spoiler for Hiden:

Tony Vlachos ‏@tony_vlachos
Advice from @KassMcQ @SpencerBGM :The "Lawyer" that can't complete a coherent sentence! PLEASE look at ALL her UNEDITED secret scenes!#DUNCE

Jefra Bland ‏@JefraBland
I'm not sure what OkCupid is but I have been informed that someone has created a fake account of me on there and using my pics? #creeper

Trish Hegarty ‏@TrishHegarty
What will Tony pull tonight?

Tony Vlachos ‏@tony_vlachos
What ever happened to the predictions of me playing 2 hard, 2 fast! I'm going to crash and burn! EVERY week it was the same story! UNTIL...

Kim Spradlin @SpradlinKim
I know everyone will probably disagree, but I think this season of Survivor might be better than One World?!? - naravno da je bolja. One World je bila dosadna. Jedino je Kim ostala zapamćena. Ajd, i Colton, ali iz drugih razloga.

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivorwednesday It's Survivor tonight!! A really strong episode and a fun reward! We are getting down to the last .few.. eps

Whitney Duncan ‏@whitneyduncan
Can't wait for @Survivor_Tweet tonight!! One of the best seasons yet in my opinion. Way more interesting than #southpacific
« Zadnja izmjena: 08.05.2014. 21:43:57 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #841 : 08.05.2014. 21:51:44 »
Eliza Orlins ‏@eorlins
Kass, this is #Survivor. Being "slack jawed" at tribal is what it is all about. #blindside

Eliza Orlins ‏@eorlins
Tony, Tony, Tony. You should know better than to talk about people who are right next to you! Sleeping or not. #survivor

Jenna Morasca ‏@JennaMorasca
Ah how #Survivor has changed. These people have such whitened teeth, and I KNOW lasered hair. Thanks god we were not HD @Survivor_Tweet  ;D

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
Why is Woo so cool?

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Woo must've had some lessons from @UncleCliffy30 before the big man got bounced

Eliza Orlins ‏@eorlins
Woo is gonna be the best dad ever. #Survivor @YungWoo23

Sophie Clarke ‏@sophieGclarke
Woo you marry me? @YungWoo23

Rupert Boneham ‏@RupertBoneham
EVERY TIME three people are alone in this game, those three will be the final three. #Survivor  rofl rofl

Kat Edorsson ‏@KatEdorsson
Is #Woo getting wooed? Or should we give him more credit? #Survivor @Survivor_Tweet

Billy Garcia ‏@REALBillyGarcia
Woo is such an honest guy he's a bad liar. It was a "dog ate my homework" level lie. #Survivor #brainsbrawnbeauty @Survivor_Tweet @keltard

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
This is really making me feel like I gotta be more cautious around my cop friends.

Nova epizoda Cesternina i Stephena.



Inače, kad je Tasha došla na Ponderosu...

Jefra: When was the last time you ate?
Tasha: 2 days ago.
Jefra: Are you hungry?


 rofl rofl rofl rofl rofl

Parv  :)


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #842 : 09.05.2014. 00:20:15 »
Kass je jako los igrac

Spoiler for Hiden:
Da sam na njenom mestu, jednostavno bih rekao Woou u onoj poslednjoj konverzaciji da ostanu na deljenju glasova ali bih glasao za Tonya i tako napravio da Tony ima 3 glasa a Trish 1, jer bi isao na to da nece igrati HII a i ako ga odigra ispada Tasha za koju je na kraju glasala. Ovako je Tony u F5 Bog i batina, fakticki ce 3 osobe biti zasticeni u narednoj epizodi, Tony, onaj ko osvoji i imunitet i onaj kome Tony dadne HII, na kraju krajeva Tony ce moci i nakon glasanja da izabere ko ide kuci, neverovatna pozicija.

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #843 : 09.05.2014. 00:36:01 »
Pozdrav ljudi,ajd preporucite mi neki survivor noviji,a da je kvalitetan,i da ima ok likova...krenite od najbolje sezone,pa na dole...

I naravno,da ima prevod za taj serijal.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #844 : 09.05.2014. 01:17:29 »
Pozdrav ljudi,ajd preporucite mi neki survivor noviji,a da je kvalitetan,i da ima ok likova...krenite od najbolje sezone,pa na dole...

I naravno,da ima prevod za taj serijal.

Prevoda nema...

A sto se tice serijala, najbolje je da krenes od pocetka, od prve sezone jer su prve sezone dosta zanimljive a i glupo bi bilo da preskocis prve sezone neki ozbiljnih takmicara koji su se pojavljivali kasnije opet

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #845 : 09.05.2014. 01:22:15 »
Auuu,tesko onda...znam engleski,ali ne toliko dobro...

Bas mi je krivo sto nema prevoda,cuo sam da je stvarno kvalitetan ovaj US Survivor.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #846 : 09.05.2014. 01:35:25 »
Nema ničeg boljeg od američkog Survivora  ;)

Što se tiče preporuke, definitivno krenuti od početka jer imaš dosta povratničkih igrača i svake sezone ubace nešto novo.

Sad sam se sjetio malo zadnjih TC-ova i koji je igrač imao najbolji završni govor. Chris je stvarno nepotrebno zapostavljen. Imao je jedan od najboljih argumentiranih govora i jako podcijenjen igrač. Sjetimo se kako je ostao u 9. sezoni i što je napravio među svim tim ženskim igračicama.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #847 : 15.05.2014. 18:49:37 »
Hahahaha, ne mogu vjerovat koja epizoda.

RC bio klasika, a IC bio odličan. Brvo za Spencera.

Ali TC, koje ludosti. Sad tek vidim da je Tony opet napravio odličan posao
Spoiler for Hiden:
pa on je glasao za Trish. Ja sam govorio sebi "pa daj iskoristi za Trish idol" i on se digne kad ono, ne treba mu više. Onda sam mislio pa koji kurac se dešava kad ono vidim kasnije da je on glasao za Trish. Jako zanimljivo jer da je išao do kraja sa Trish, imao bi puno veće šanse da izgubi. Ovako protiv Wooa i Kass ima najveće šanse. Jedino je problem Spencer, a Kass isto mislim da će na kraju glasati za Spencera i zbilja misli ići sa Tonijem do kraja. Ma ludnica. Al opet, oni uopće nisu editirali i nisu nam pokazali što Tony misli. Uvijek pokažu, ali ovako ovo od Tonija stvarno došlo neočekivano tako da mislim kako se Tony dogovorio sa Woo-om, samo nam to nisu prikazali. Pa je tako rekao Woo-u da će glasati za Trish da mu pokaže da mu opet može vjerovati. Dakle, tu nismo dobili pravu priču/editing oko toga zašto je Tony glasao za Trish. Možemo samo nagađati. Ali dao je idol Jeffut tako da može ih uvjeriti kako onaj specijalni idol može još uvijek iskoristiti. Da bar povjeruju, hahahah.

Kaos Kass, joj. Stvarno se nadam da neće pobijediti. Dajte zamislite da do kraja otiđu Woo i Kaos Kass. Pa za koga onda glasati  ;D ali

Tony ili Spencer. Spencer zato što je cijelo vrijeme na dnu i stvarno je dobar u izazovima, dobar strateg i socijalan igrač. Tony ipak ima veliku prednost zato što je od početka na vrhu i radio je puno veće poteze od Spencera, a na vrhu je. I to doslovno svaku epizodu napravi nešto. S tim da uvijek može biti bitter jury što se dešavalo u prošlosti (All Stars recimo).

I zanimljivo kako Jeff nije rekao da je ovo zadnji TC na kojem se može iskoristiti idol i to mislim da namjerno nije rekao da bi Tony njima mogao reći kako može iskoristiti na još jednom TC-u. Vidjet ćemo hoće li to uspjeti.

Kaos Kass će sigurno vratiti za iduće sezone. Stvorila je od sebe vleikog villaina, ali mislim kako je ona i u stvarnosti takva. Baš kao da želi povrijediti ljude. Ono što je napravila na TC-u pa izrazi lica od porote.

Tonya i Spencera će isto vratiti.

Evo malo slika i twitera.

Spoiler for Hiden:

Jeff Probst ‏@JeffProbst
It's a great finish to a great season of Survivor! Then we pack up and head out to film more seasons for next year! Exciting times.

Jeff Probst ‏@JeffProbst
#survivornight It's here! Our next to last episode of the season! It's a doooozy! I love this season so much. Glad you are enjoying too!

RC Saint-Amour ‏@RC_Survivor
#Survivor Wednesday!!!! Thinking the smartest move for ALL the players right now is voting out Woo.... most likable?

Spencer Duhm ‏@Spencer_Duhm
So I sucked at @Survivor_Tweet but hoping @SpencerBGM can redeem the Spencers & pull out a win in Cagayan. Batting .500 not too bad

Lisi Linares ‏@Lisi_Linares
Omg!! That Kass. DUH!!!! #survivorcomedyhour #Survivor GO SPENCER!!! You get it!!

Rob Cesternino ‏@robcesternino
While taking Woo to the end MAY be Stupid... Leaving Spencer in the game would definitely be REALLY Stupid. #Survivor @Survivor_Tweet

Troy Robertson ‏@troy_zan
#Survivor has turned into The Discovery Channel with @tony_vlachos Speaking Llama!!

Spencer Bledsoe ‏@SpencerBGM
Not sure which I prefer: When Woo says "woo," or when Tony impersonates a Llama

Alexis Maxwell ‏@alexis_maxwell
I practiced those slide puzzles so much before I left for #Survivor.

Erik Reichenbach ‏@BloodyAmer1can
This challenge reminds me of the Immunity Challenge I won in #Caramoan ! Go Woo! #Survivor

RC Saint-Amour ‏@RC_Survivor
Shocked about tonight's #Survivor episode- can't say this season is 100% predictable... at least by who gets voted out each week!

Eliza Orlins ‏@eorlins
The HD cameras are NOT kind to this final 5 (except Woo). #survivor

Anthony Robinson ‏@antoniusrex
Yup...If Tony is smart, he takes Kass and Woo to the finale and he wins. But Spencer may have something to say...also "Wow." #survivor

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Just when I didn't think Kass could get any more unlikeable...

Vytas Baskauskas ‏@vytasyoga
Going into the final four, it really seems that if @SpencerBGM wins final immunity, the game is his. If not, it should def be @tony_vlachos

Survivor Live. Parv ugostila Tashi.


I još jedan odličan RECAP Cesternina i Stephena.


Idući tjedan finale. Finale je uvijek bilo s nedjelje na ponedjeljak, a sad je sa srijede na četvrtak. Očekuje nas tri sata ludnice. Jedva čekam. Naravno, uživo se gleda.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #848 : 15.05.2014. 23:23:37 »
Evo ga, preview za trosatno finale  navijacica navijacica



Kažu da će biti čak 3 tribal councila. Dakle, F2 napokon. Old school.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #849 : 22.05.2014. 01:50:57 »
Za 5 minuta počinje trosatno finale. Pratit će se uživo. Finale godine!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #850 : 22.05.2014. 02:24:38 »
Traje 20 minuta, sad su reklame. Došli im voljeni i sad smo vidjeli nešto novo. Jeff uživo nas je odveo u green room gdje smo vidjeli sve igrače  ;D i sad kaže Jeff prije reklama da nas očekuje jedan od najboljih završnih izazova ikada. Ajd da to vidimo.

Bit će ludnica sad kad krene.

EDIT:

 :o kakav izazov! Jedan od najvećih comebackova u Survivor povijesti  ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Ne volim je, ali bravo za Kaos Kass. Sad ćemo vidjeti hoće li Tony uspjeti blefirati sa specijalnim idolom koji više ne može koristiti u Final 4, hahaha. I Kaos Kass bi trebala izbaciti Spencera.

EDIT 2:

ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
zbogom Spencer. Odigrao si odličnu botom igru i stvarno si bio uz Tonija najbolji igrač. Dao si dobar argument, ali svejedno. Sad se nadam kako će ovo Tony osvojiti. Jebote, ako osvoje Kass i Woo. Tony sad MORA osvojiti idol

Troje ostalo i još samo jedan izazov. I dva tribal councila. Jedva čekam porotu.

EDIT 3:

Hahahaha, kakav zadnji izazov. Kakav zadnji izazov. Kakav zadnji izazov. Jedna od najtjesnijih završnica ikad.
Spoiler for Hiden:
Woo osvojio izazov, hahahahhaha. Jebeno nevjerojatno i sad kad povuče Kaos Kass u final 2 i to će biti najgori final 2 u povijesti. Najgori i samim time ova odlična sezona mi neće tako visoko kotirati kao što bi mi kotirala da je Spencer ili Tony u finalu jer su najbolje igrali.

Sad završni tribal councili.

EDIT 4:

Jaooo, skoro mi je H'opina (srce na Saturnovskom) stalo. Imamo final 2 ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:
Woo i TONY, ahahahahhahaha. Amo sad po pobjedu Tony, ajmoooooo.

Sad tek ludnica kreće kad krene porota. Ovo će biti ludo ispitivanje.

Ah, Parvati je u dvorani  ;D srcesmajli

Sad uskoro porota i onda reunion.

EDIT 5:

Gotovoa porota. Jedna od najluđih porota u Survivor povijesti. Totalno ludilo! Svi su bili žestoki, emocionalni i ljuti na zna se već koga. Ali onda zadnji nastupa
Spoiler for Hiden:
Spencer i daje najbolje argumente za Tonija. Nakon šti su ga "izvrijeđali", Spencer daje fenomenalne argumente zašto Tony zaslužuje. I to je jedino bitno, jebemu. A to je da je Tony igrao i nadigrao svoje suigrače bez obzira na koji je način igrao. Woo NIJE igrao. Zato, svaka čast Spenceru koji kuži kako je ovo IGRA i da svi moraju glumiti da bi došli što dalje. Naravno da nisu takvi u stvarnosti. Spencer razumije igru i zato se treba glasati za Tonija. Woo nije zaslužio. Ovaj je baš igrao. U tome je poanta Survivora, da se igra. Spencerov govor me podsjeća na govori Davida iz sezona 22 kad je svima rekao kako je Boston Rob igrao savršenu igru i da zato zaslužuje pobijediti. Kao što je i Richard Hatch rekao na reunionu u All Starsu da svi oni moraju glumiti te likove da bi IGRALI. I to je sva poanta.

Trish ti_si_Bog kakav emocionalni govor. Jebeni vrh! Nevjerojatno.

Sad glasanje i proglašavanje pobjednika.

EDIT 6:

To je to, Zemljani, to je to  ;D imamo pobjednika
Spoiler for Hiden:
zasluženo. Tony!!! ti_si_Bog

Kao što je sad Jeff rekao, jedna od najboljih sezona. Stvarno ovo nisam očekivao. Najbolja sezona još od 16. sezone i Fanvoi protiv Favorita. Nevjerojatna sezona prepuna blindesidova (po tome je ista kao FvF), puna velikih poteza u apsolutno svakoj epizodi. Odlična strategija, odlična socijalna igra kao i loša naravno, ali i napokon odlični izazovi. I nakon dužeg vremena sezona bez povratničkih igrača.

Po pitanju pamtljivih likova, a da je sezona s novim igračima ova sezona me podsjeća na 13. sezonu, Cook Islands. Tamo su poznati postali Yul, Ozzy, Penner i Parvati. I ti jedni od najpoznatijih, a Parvati jedna od najboljih, Yul isto. Ozzy što se tiče izazova.

A ova sezona Kaos Kass, Trish, Spencer i Tony. I još se može igrača dodati, ali tek je svježe.

Sad Reunion.

EDIT 7:

Reunion odličan. Tony i Spencer raspoloženi. Hahahaha, Jeff napisao pismo Spenceru. Pojavio se i Tylor Perry i sad će ga valjda Jeff nešti pitati  :-X

I Woo-u svaka čast na objašnjenju zašto je napravio to što je napravio. U Reunionu je rekao da ima čast i ovo je jedini put kad je od strane njega izašlo nešto pametno  ;D

Gotovo ti_si_Bog

Hvala svima na ovako sjajnoj sezoni. Apsolutno blizu top 5 sezona, ali moraju mi se još slegnuti dojmovi. I sad je Jeff dao teaser za novu, 29. sezonu. I nećete vjerovat kakva će biti. Opet BLOOD vs WATER drugi dio  ;D
« Zadnja izmjena: 22.05.2014. 05:01:12 Mulder »

Offline banalek

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 65
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #851 : 22.05.2014. 16:38:30 »
Spoiler for Hiden:
Navijao sam za Spensera, al' od troje u zavrsnici pobedio je najbolji, mada je za moj ukus cesto nosio kapu sa tri zvoncica. Njegovo resavanje slagalica me je silno zabavljalo :). Spenser je svojim govorom u stvari doneo titulu Toniju. Woo, najgluplji potez u zivotu ucinio izabravsi Tonija za finale, iako je i sam ranije rekao da to nece uraditi, ali... OK, cekamo jesen i 29 sezonu :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #852 : 25.06.2014. 00:32:22 »
Ako niste znali, prije dva tjedna je počelo glasanje za najbolje Survivor igrača svih vremena. Top 20  :)

Za sat i pol Cesternino će proglastiti najboljih 20 na njegovom blogu/podcastu http://robhasawebsite.com/top-20-greatest-survivor-players-all-time-rankings-poll-results-2014/

Ja sam isto glasao, kao i svi ostali fanovi diljem Zemlje.

2011. je bilo prvo glasanje kod njega i lista je bila ovakva http://robhasawebsite.com/full-listener-alltime-survivor-rankings-list/

Sad, od 2011. je došlo novih 6 sezona mislim i baš me zanima hoće li u zadnjih 6 sezona doći netko novi. Mislim da bi Kim MORALA biti među najboljima.

Jedva čekam da vidim novu listu. Dakle, za sat i pol LIVE proglašenje.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #853 : 05.07.2014. 20:18:43 »
pogledao 23. sezonu. jedna od pet meni najboljih.
totalno sam promijenio mišljenje o nekim ljudima
Spoiler for Hiden:
Trener mi je sad bio puno draži nego prva dva puta. Nekako je normalniji bio (ili su ga takvim prikazali). ozi mi se pretvorio u samodopadnog šupčinu. Cockroach je ispao ljiga, iako bi možda i ja postupio kao i on (kad je izdao svoje pleme). pobjednica bezveze, htio sam da Kauč dobije.
ova sezona je dala jednu skroz novu dimenziju igri - vjersku. kakvo preseravanje  :facepalm
brandon hantz - russell-terrijerov nećak
Spoiler for Hiden:
wow... ne znam šta da mislim o njemu poslije svega. uglavnom sam mislio da je kreten i religiozni frik, a onda kad je u reunionu reako da ga familija nije poduprla, bilo mi ga je jako žao. familija hantz nije normalna, bar muški dio.
vidim da će se vratit u obiteljskom Survivoru, zanima me kakav će biti onda. mogli bi jednu sezonu imati vjernike vs. agnostici, amiši vs. neznam ni ja  :)

ali zapravo komentiram zbog događaja u 4. ep. 24. sezone - One World koju sam upravo pogledao  rofl
najsramotniji i valjda najgluplji potez dosad!
Spoiler for Hiden:
muški su predali plemenski imunitet ženskama... smijo sam se ko lud čim su to spomenuli. kakve naivne budale, onaj gej ih vrti oko malog nosa. ja bi se odma distancirao od tih budaletina. a možemo se kladit da će za dve-tri epizode ispremješat plemena, a onda će im trebat brojčana nadmoć  :facepalm

a onda na plemenskom vijeću rečenica za pamćenje  rofl
Spoiler for Hiden:
i have african american people in my life! my housekeeper!

svaka čast Survivoru. i dalje mi je jednako zanilmljiv kao i početne sezone  clapp
ovo bi trebao gledat svako kog zanima psihologija i socilogija, svašta može naučit.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #854 : 05.07.2014. 21:49:10 »
i dvije epizode poslije
Spoiler for Hiden:
karma strikes with a vengeance, bvahahahah. zaslužio je to (apendicitis). ališa je pokvarena, ne bih joj povjeravao djecu s posebnim potrebama. kat je glupa ko trokut, a Tarzan - pa ja ću umrijet  rofl

zakon sezona i smiješna  smileyNO1

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #855 : 06.07.2014. 03:21:23 »
Mislim da prebrzo gledas, moze da se desi vrlo lako da zaboravis veliki broj takmicara(kao meni) kada sam odgledao prvih 16 sezona u nekih 3 meseca mada sam i ja i ove nove nakon toga uglavnom vecinu pozaboravljao, nema sile da se setim vise od 5-6 takmicara na prvu koji su ispali pre ujedinjenja a da im ne vidim sliku mada ni to nekad ne pomaze :D

Bolje uzmi i gledaj epizodu max dnevno ili na dva dana, u svakom slucaju bolje ce ici ;)


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #856 : 06.07.2014. 12:29:15 »
zapravo mi odgovara da malo zaboravim jer survivor i the amazing race mislim gledati više puta, tako da mi amnezija u ovom slučaju odgovara  :)

a itako mi ti što rano ispadnu i nisu previše bitni.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #857 : 06.07.2014. 16:40:23 »
vidim da će se vratit u obiteljskom Survivoru, zanima me kakav će biti onda. mogli bi jednu sezonu imati vjernike vs. agnostici, amiši vs. neznam ni ja  :)
Joj, ovo me sad dobro nasmijalo  rofl rofl rofl rofl rofl sad jedva čekam da pogledaš tu sezonu pa da vidiš kakav je tamo bio  ;D

A Ozzy se dosta pokavario kao još neki bivši igrači. Nažalost, nakon zadnjih sezona imam sliku Ozzya kao propalog Survivor igrača. On je oduvijek bio loš u socijalnoj i strateškoj igri, a sad uz to je baš postao đubre. Ipak, uvijek ga se radio sjetim iz njegove prve sezone Cook Islands i jedan dio iz FvF (Mikronezija). Svakako jedan od najvećih Dominatora što se tiče izazova. Pogotovo u vodi ga nema nitko.

Gore sam pisao o glasanju najboljih Survivor igrača. Na Cesterninovom podcastu su ljudi glasali i to stvarno dosta. Preko 60 tisuća glasova su dobili. Rezultat je ovakav http://robhasawebsite.com/top-20-greatest-survivor-players-all-time-rankings-poll-results-2014/

20 – Chris Daugherty
19 – Amanda Kimmel
18 – Tom Westman
17 – Ozzy Lusth
16 – Brian Heidik
15 – Malcolm Freberg
14 – John Cochran
13 – Spencer Bledsoe
12 – Tyson Apostol
11 – Yul Kwon
10 – Todd Herzog
9 – Russell Hantz
8 – Tony Vlachos
7 – Cirie Fields
6 – Rob Cesternino
5 – Richard Hatch
4 – Kim Spradlin
3 – Sandra Diaz-Twine
2 – Rob Mariano
1 – Parvati Shallow

Ja sam gledao live. Blizu tri sata trajalo i lijepo su sve objasnili. To volim čuti. Kao i sa svakom listom, normalno je da svako ima neke zamjerke pa tako ja imam kod Malcolma, Ccohrana i Spencera. Nisu mi za top 20, a bode me to previše u oči kad vidim da originalni heroj Colby nije u top 20 - lik koji je Dominator kao Ozzy samo sa odličnom socijalnom igrom i dobro strateškom igrom. Spencer pogotovo ne zaslužuje tu biti i kao što su rekli na podcastu, to je vjerojatno zbog nove sezone pa je tu. Odmah nam je svjež u glavi, a igrao je vrlo dobro. No, top 20 bi trebali biti vrhunski igrači. Za ostalo i nemam neke zamjerke. Svi ostali zaslužuju tu biti, samo bih ja možda to malo drugačije napravio redoslijed. Izbacio bih Todda i Russella, a Yul ispred njih, pogotovo što je Yul bio u sezoni koja je na all time listi najboljih, a i konkurencija mu je bila opaka. I zajedno sa Ozzyem je stvorio jedan od najboljih plemena. Drago mi je da je Hatch još uvijek tu. I da, Brian treba u top 10, apsolutno.



Survivor Oz su složili i svoju listu. http://survivoroz.wordpress.com/2014/06/25/ozcars-201425-greatest-survivor-player-of-all-time/

25. Amanda Kimmel
24. Earl Cole
23. John Cochran
22. Malcolm Freberg
21. Tyson Apostol
20. Tom Westman
19. Yul Kwon
18. Mike Borassi
17. Chris Daugherty
16. James “JT” Thomas
15. Ozzy Lusth
14. Tina Wesson
13. Colby Donaldson
12. Rob Cesternino
11. Spencer Bledsoe
10. Cirie Fields
9. Kim Spradlin
8. Richard Hatch
7. Tony Vlachos
6. Russell Hantz
5. Todd Herzog
4. Sandra Diaz-Twine
3. Brian Heidik
2. Parvati Shallow
1. Rob Mariano

Ovdje mi je drago da vidim Colbya, ali bih tu dodao i Jerri kao originalnu Black Widow. Ovdje je Brian u top 3, to je sjajno. Cirie se isto dobro drži. Najjača socijalna igračica.

Za prva dva mjesta se slažem kako kod Cesternina tako i kod Oza. Boston Rob i Parvati dva najbolja igrača i po utjecaju i po samoj igri i manipulacijama.

[ Invalid YouTube link ]
« Zadnja izmjena: 06.07.2014. 16:45:29 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #858 : 28.08.2014. 04:01:21 »
Najveća zaraza se vraća kroz mjesec dana i predstavljeni su novi natjecatelji. Ima iznenađenja. Znamo da će biti opet blood vs water i ovaj put je jedan par iz TAR-a. Lude blizanke Nadiya i Natalie rofl rofl

Spoiler for Hiden:



« Zadnja izmjena: 28.08.2014. 04:04:23 Mulder »

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #859 : 28.08.2014. 09:15:12 »
Obožavam Nadiyu i Natalie srcesmajli

Nadam se da će biti bolje od svoje druge sezone TAR, jer one doista imaju kratke fitilje ;)

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #860 : 28.08.2014. 11:57:22 »
Obožavam Nadiyu i Natalie srcesmajli

Nadam se da će biti bolje od svoje druge sezone TAR, jer one doista imaju kratke fitilje ;)

+1 smileyNO1 ;D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #861 : 31.08.2014. 23:35:30 »
u svi spojlerima pišu imena pobjednika, pa otvarajte na vlastitu odgovornost.
24. sezona
Spoiler for Hiden:
već sam pisao malo o njoj i zapravo ću je pamtiti po komičnim elementima i tome da su živjeli na istoj plaži, što je bilo zanimljivo. nisam navijao ni za jednu od tri osobe u finalu, ali mislim da je kim zasluženo dobila. uglavnom je sve držala u svojim rukama.

25. sezona
Spoiler for Hiden:
odlični povratnici, russell ispao kontrol-manijak iako je uporno tvrdio da nije  :) i bio je u jednom od najgorih plemena u povijesti suvivora.
jonathan - zanimljiv lik, ima dobre priče. mike skupin - baš ljepo što su ga vratili, daleko je dogurao. najzanimljiviju priču imala je Lisa (bivša dječja zvijezda ili kaj već). ovo joj je bilo baš life-changing iskustvo. navijao sam za Denisa i Malcolma jer su bili iz najgoreg plemena i uvijek je zanimljivo kad se njih 2-3 mora 'klati' s nadmoćnom većinom. tako da je Denis više nego zasluženo pobijedila, žena je rasturala u izazovima i doslovno se izborila za finale. negdje na pol sezone počeo sam navijati i za onog plavog metrića/homića, jer ispao je totalno kul i dobar lik, a ja sam ga sudio po koricama.

26. sezona Fanovi vs. Favoriti
Spoiler for Hiden:
malo razočaravajuća odma na početku jer pola od tih 'favorita' i nisu bili neki favoriti, al ajd, bili su Kokran, Filip, naivni Eric i Brandon (lol). ali bila mi je ovo jedna od slabijih sezona.
Kokran - odlično je odigrao + taj njegov šmokljanski šarm/nesigurnost, jako zanimljiv za gledanje. navijao sam za njega. osvojio 3-4 imuniteta, super.  smileyNO1
Francesca/Francesqua - hahahah, dvaput prva izbačena  u_jeeeeeeeeee
ludi bivši agent Filip - isuse, koji lik. ponašao se isto kao u svom prvom Survivoru. ništa nije naučio. ali uvijek se nešto događalo oko njega.
Dawn - o, bože dragi i mileni, neznam koliko mi je puta došlo da je ošamarim (u stilu Ima li pilota u avionu). nenormalno koliko je ta žene cviljela. i, nevjerojatno, došla do kraja. užas. ta cijelo vrijeme nije imala pojma šta radi.
brandon hantz - očekivao sam ga u Blood vs. Water, negdje sam vidio da će tamo bit, ali dobro. on i dawn mogu skupa na grupnu terapiju. njemu sigurno nisu sve na broju. nisam stručnjak, ali ima dosta 'odlika' serijskog ubojice ili vođe kulta. šteta što nije napao Filipa, tak i tak se sam izbacio iz natjecanja.
sherri - ugh. ona je samo bila tamo, ko lampa u kući.
brenda - uopće ne znam u kojoj je ona sezoni bila i kako je igrala. isto sam je pogrešno prosudio. i za nju sam malo navijao.

27. sezona - Krv protiv Vode
Spoiler for Hiden:
jedna od najdosadnijih sezona. dosta predvidljiva, baš zbog tog obiteljskog elementa i puuuuno drame, plakanja i volimteakanja... očekivao russella i brandona, šteta, nije ih bilo. bilo je ljepo opet vidit Gervasa i Ruperta (šteta što nije dugo izdržao). Caleba više neka ne zovu, opet se osramotio. Tyson je sasvim zasluženo dobio, imali su priliku da ga skinu puno puta, ali nisu.

28. sezona
Spoiler for Hiden:
jedna od boljih, u kojoj je bilo dosta strateških poteza, razmišljanja, blindsideova, idola. baš jedna ogledna sezona Survivora. svidjelo mi se opet što smo imali njih 2-3 iz pametnog plemena koji su izdržali skoro do samoga kraja zahvaljujući spletkama. zanimljiva podjela po plemenima.
dvije potpuno različite strategije za pobjednike:
Toni je igrao kao Russell, bio je i podmukao i paranoičan i licemjeran i pun idola. svaka čast, došao je, radio i osvojio  clapp i njega su se mogli puno puta riješiti.
Woo - dobar uzor i dobar lik, al previše je bio u sjeni Tonijevoj. i svaka mu čast što je izabrao onoga koji je najviše zaslužio pobjedu, Tonija. Woo mi je kao Kaubojev sin (Cook Islands), samo još nije prolupao kao ovaj  ;D
Kass - wow, skroz antipatična, ali da mi treba odvjednik, nju bi prvu zvao. navijao sam protiv nje. ali kakav povratak u predzadnjem izazovu! sigurno najveći dosad. rispekt!
Spencer - navijah za njega jer je čudak s dobrim umom za strategiju. volio bih ga vidjeti sa/protiv Kokrana
Đ'Tija - comic relief dok nije ispala. luđakinja. da sam bio tamo s njom, bilo bi me strah za život.
Tasha - dobra natjecateljica, mislim da bi nju mogli vratiti. svi su iz plemena pametnih bili zanimljivi za gledanje, zapravo.
ženske iz plemena lijepih - omg, ko kokoši bez glave  :facepalm

zamjerka na posljednje sezone je to što ih više ne seljakaju po različitim lokacijama. kužim da štede, ali bilo bi lijpo da ih stave u Afriku ili Australiju opet. za mars ćemo se još načekat.

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #862 : 19.09.2014. 17:45:27 »
Posle duzeg premisljanja,poceo sam da pratim ovaj Americki Survivor...od prve sezone naravno...za sada je veoma zanimljivo,s tim sto ne postoji prevod,pa prevodim preko nekih glupih prevodilaca,ali bolje ista nego nista...ali veoma,veoma zanimljivo...s tim sto mislim da u odnosu na nas survivor (srpsko-hrvatski) imaju malo vise stvari koje mogu da ponesu sa sobom,eto...neko ponese gitaru,neko knjigu neku...ali ok,to je sve do organizatora...

inace, :naklon: za show! ;)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #863 : 19.09.2014. 22:21:54 »
Priznaj, nisi baš dugo razmišljao  :P

Baš mi je drago što dolaze novi koji počinju gledati od početka je smatram da je vrlo važno Survivor krenuti od početka. Ustvari, rekao bih obavezno jer se dosta toga promijeni, a i stari igrači se pojavljuju opet, i opet. Ja bih ti Survivor napravio kao trilogiju. Evo, sad će 29. sezona, a 30. sezona će biti završetak te trilogije. Ako će dobiti i 31. sezonu u što ne sumnjam Survivor će polako postati kvadrologija. Sad ću i objasnit zašto tako mislim i napisat nešto u vezi prve trilogije i njezinim najboljim sezonama jer si ti sad u tom početku.

Dakle, prva trilogija logički sadrži prvih 10 sezona, ali puno je tu više od toga. Jer tek od 11. sezone Survivor dobiva hidden immunity idol (HII) što čini ogrombu razliku od sadašnjeg Survivor i starog. Srednja trilogija služi kao prijelaz i vaganje između starog/novog Survivora. Dakle, sredina, a zadnja trilogija (Survivor od 21. i 30. sezone) je novi Survivor. No, o ta zadnja dva dijela neki drugi put.

Ono što je trademark prve trilogije (stari Survivor) su prave old school lokacije, vremenski uvjeti, malo hrane i eksperimentiranje sa glavnim kategorijama igre, a njih ima tri.

Izazov: znači pleme protiv plemena u zemljanim/vodenim izazovima kao i ostali sporedni izazovi. Kasnije svako za sebe kad stignu u merge. Neki od najboljih igrača u ovoj kategoriji su: Colby, Ozzy, Robfather, Tom Westman, James, Stephenie, Denise...

Socijalna igra: neki kažu da je socijalna igra najpotrebnija. Teško je sad govoriti, ali jedno je sigurno. Socijalna igra je povezana sa trećom i po meni najvažnijom kategorijom. Socijalna igra je stvar komunikacije, pristupu ostalim igračima, stvar povjerenja. Neki od najboljih igrača u ovoj kategoriji su: Cirie, Parvati, Sandra, Rob Cesternino, Yul...

Strategija: strateška igra je usko povezana sa socijalnom igrom iako postoje igrači koji su toliko loši u socijalnoj igri, ali toliko izvrsni u strateškoj igri i samo su zbog toga došli jako daleko. Strategija je čista manipulacija i u toj kategoriji najviše ljudi bude povrijeđeno. Strategija je povezana i sa prvom kategorijom. Ima igrača koji razmišljaju izvan Survivor granica i namjerno kasnije ne žele biti dobri u izazovima da ne bi bili prijetnja. Strateška igra je stvarno pravi pokazatelj koliko si mentalno jak. Neki od najboljih igrača u ovoj kategoriji su: Robfather, Parvati, Cirie, Richard, Brian, Yul...

Kao što vidiš, u prvoj kategoriji će uglavnom dominirati muški igrači zato što uglavnom je fizički zahtjevno makar ima i dosta mentalnih izazova. U drugoj kategoriji uglavnom dominiraju ženske igračice dok u trećoj podjednako.

Ovo sam ti spomenuo da možeš pratiti sa većim užitkom jer u toj prvoj trilogiji kamen temeljac se postavlja za te tri glavne kategorije. U prvoj sezoni pogotovo će jedan igrač u jednoj sceni postaviti temelj za strategiju i kako će se igrati u narednim godinama.

Sad krenimo na meni najbolje sezone iz te prve trilogije. U zagradi je broj sezone.

1. All Stars (8) - meni možda, gotovo sigurno i najbolja sezona u povijesti Survivora. Osma sezona koja je sakupila sve povratničke igrače iz prvih sedam sezona. Kako su i sami igrači tad rekli, ovo im je bila najteža sezona jer je Survivor tad bio još uvijek mala obitelj i svi su se znali tako da kad su ušli u All Stars i počeli igrati, vidjelo se u prvoj epizodi koliko im je čudno. No, kad je PRAVA igra počela, postalo je toliko teško i nevjerojatno je koliko se važnih stvari dogodilo u ovoj sezoni. Sadrži i po meni najbolje Survivor pleme koje se pojavilo i nikad nadmašeno.

2. The Australian Outback (2) -druga i najpopularnija/najgledanija sezona u povijesti Survivor. Smještena na predivnoj lokaciji u Australiji sadrži jako puno pamtljivih scena/likova i najbolji PRVI cast ikad. Uglavnom, ovo je sezone gdje ćeš primijetiti kad ćeš gledati ove nove sezone (kad dođeš do toga) koja je razlika u težini igranja. Uvjeti, malo hrane i BEZ skrivenog idola koji ti suzi opcije. Tada je strateška igra bila bolja i morao si teže razmišljati. Danas je strateška igra ATRAKTIVNIJA zbog skrivenog idola i jer ima mnogo blindsiedova što volim. No, po pitanju težine, stare sezone su jednostavno teže.

3. Borneo (1) - prva sezona koja je postavila igru. Uvjerljivo najutjecajnija sezona nekog realitya i nevjerojatno je gledati kako se tad razmišljalo i koliko je jedan igrač promijenio toliko toga. Fenomenalna sezona kojoj se uvijek vraćam.

4. Amazon (6) - još jedna vrhunska sezona s puno pamtljivih scena/likova. Kao što je u prvoj sezoni jedan igrač postavio temelj za strategiju, jedan drugi igrač je u ovoj sezoni to nadogradio. Smještena u Amazonskoj šumi, morali su igrati stvarno po teškim uvjetima. Sezona ima i dosta humora zbog par igrača, ali nevjerojatnih promjena igri kod nekoliko igrača. Onaj kikiriki nikad neću zaboravit  ;D

5. Pearl Islands (7) - uh, koje li krasne sezone. Sezona koja ima jednu od najboljih igračica u povijesti i dva igrača od kojih je jedan od najpoznatijih villaina, a drugi je jedan od najpoznatijih heroja. I da, ima najveći LAŽ ikada izrečenu na televiziji. Odlični izazovi, predivna lokacija, puno humora i odlične strategije.

6. Palau (10) - završni dio trilogije sa jednim od najjačih plemena u ovoj prekrasnoj igri. Odlični izazovi, izvrsna strateška igra kod jednog plemena, a kod drugog te samo zanimalo kad će napokon krenut jer su bili predobra obitelj u tom trenutku, ali znali smo mi, a i znali su oni da će doći trenutak kad će morati svako misliti za sebe. Ima jedan od najboljih završnih izazova sa šokantnim twistom. I ima jednog velikog heroja i heroinu.

7. Africa (3) - Africa slovi kao najteža sezona po lokaciji. Al stvarno, bilo je nevjerojatno gledati te ljude koji si grade sklonište, a ni 500 metara dalje od njih lavovi i ostale živine. Izazovi ekstremno teški, sunce ih je sve ubilo. Nekoliko stvarno pamtljivih likova.

8. Vanuatu (9) - Vanuatu slovi kao podcijenjena sezona. Ono s čim se slažem je da ima najpodcjenjenijeg igrača u povijesti ove igre koji je napravio jedan od najboljih comebackova. Ima dosta pamtljivih ženskih igračica. Treba malo da se sezona uhoda, ali kad krene postane super zanimljivo.

Evo, to su sezone koje su visoko kvalitetne, ali kao i svaka trilogija, sadrži par neću reći slabih jer su gledljive, ali nekako bezlične sezone.

9. Marquesas (4) - sezona koja je predstavila jednog dotad nepoznatog igrača koji je izrastao u nešto veliko. Izazovi baš i ne previše zanimljivi. Dosta antipatičnih igrača. Jedno pleme je baš igralo strategiju. Poslije mergea slabo. Jedino što se ovdje baš pamti je jedan tribal council i nekoliko kamenja. Vidjet ćeš kad ćeš doći do toga.

10. Thailand (5) - sezona u kojoj je jedan od najboljih igrača, uvjerljivo najhladnokrvniji igrač koji se ikad pojavio. Isto je postavio dosta toga što se tiče strategije. Sezona osim njega/nje nema previše toga pamtljivo. Ali čar je u tome da i te bezlične sezone se mogu lako gledati.

Eto, to je to. Nisam ti ništa spoilao, ali sam te malo bliže upoznao što možeš očekivati i kako da pratiš. Uživat ćeš, vjeruj mi. E da, u tim starim sezonama uvijek imaš odvratne izazove što se tiče hrane. To je uvijek falilo novim sezonama. Kao i Rites of Passage.

A nama drugim ostaje sad 29. sezona koja uskoro dolazi.

Dotad idem uživat u ovome  drinks

« Zadnja izmjena: 19.09.2014. 22:28:09 Mulder »

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #864 : 19.09.2014. 23:20:49 »
hahaha...odavno znam za ovo,ali mi je najveci problem predstavljao prevod...iako znam engleski,ali ne perfektno,a uvek zelim da bas svaku rec razumem...posto je ponekad bas ta jedna rec presudna,realno...:)

Inace,hvala ti puno za ovo,procitao sam sve...i svaka ti cast za ovoliku poruku ( roman ;) ) sigurno cu odgledati sve sezone...samo da me ne smori prevodjenje,epizoda po epizoda...

Sto se tice prve sezone,iako jos uvek ne mogu da popamtim imena...lik koji stalno pravi neke sale i stalno je nasmejan + solidan u borbama,mi je jedan od favorita...iako sam napravio veliku gresku pred pocetak gledanja prve sezone (greskom usao odmah na reunion prve sezone,i video ime pobednika  :cupam-kosu  thumb-down ) ali nema veze,odgledacu do kraja sezonu ipak...

Samo jedno pitanje,lik sa bradom...u Tagi plemenu,izrazita je njegova pozicija lidera u timu...richard valjda bese,da li je on gej ili se samo zeza,nisam jos uvek uspeo da provalim...

Za kraj posta : ZIVEO TAGI!!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #865 : 19.09.2014. 23:35:00 »
hahaha...odavno znam za ovo,ali mi je najveci problem predstavljao prevod...iako znam engleski,ali ne perfektno,a uvek zelim da bas svaku rec razumem...posto je ponekad bas ta jedna rec presudna,realno...:)
Ima jedan igrač iz treće i osme sezone kojeg ne razumiješ ništa zbog toga što govori na čudan način. Jedva su ga razumijeli i sami igrači  ;D

Al gle, budi sretan što nema slenga  :)

Inace,hvala ti puno za ovo,procitao sam sve...i svaka ti cast za ovoliku poruku ( roman ;) ) sigurno cu odgledati sve sezone...samo da me ne smori prevodjenje,epizoda po epizoda...

Sto se tice prve sezone,iako jos uvek ne mogu da popamtim imena...lik koji stalno pravi neke sale i stalno je nasmejan + solidan u borbama,mi je jedan od favorita...iako sam napravio veliku gresku pred pocetak gledanja prve sezone (greskom usao odmah na reunion prve sezone,i video ime pobednika  :cupam-kosu  thumb-down ) ali nema veze,odgledacu do kraja sezonu ipak...

Danas je jako teško čitati o Survivoru i to bilo koji tekst da se ne spomenu neki pobjednici. Sretni su oni koji to nekako odmah izbrišu iz glave. Na kraju svega, igra je ta i unikatnost likova su to što Survivor čini velikim.

A taj smiješni to j sigurno Greg  rofl rofl legenda.



Samo jedno pitanje,lik sa bradom...u Tagi plemenu,izrazita je njegova pozicija lidera u timu...richard valjda bese,da li je on gej ili se samo zeza,nisam jos uvek uspeo da provalim...

Za kraj posta : ZIVEO TAGI!!!
Tako je, on je gej. Izvrsni manipulator/strateg i socijalni igrač. Tagi four, prvi alliance u survivoru.

Kad si-si već spoilao, evo jedan odličan video o Rcihardu gdje govori o Survivor igri i od 3:00 do 3:22 je scena gdje je postavio kamen temeljac za strategiju i kako će se igrati. Zaisugrno među najvažnijim potezima u Survivoru. Al nemoj gledat taj dio jer ćeš vidjet ko je još tamo ostao  ;D




Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #866 : 19.09.2014. 23:57:25 »
Ok druze,sad mi je jasno...necu da gledam uopste vise ni jedan video o survivoru... rofl ...zato sto mozda vidim jos nekog pobednika,sto nikako nece biti dobro...;)

Ali najvise mi se dopada to sto je sve sklopljeno u 13,14 epizoda...i sve naj zanimljivije,a ne onako kao u nasem svaki dan,pa pola epizoda gledas kako spavaju...smor zesci.

Inace,Rudy i ona devojka iz Tagi plemena...sto najvise brblja su mi za sad naj odvratniji...a onaj momak sto stalno spominje boga i uvek cita neku knjigu,veoma cudan...ali dobar borac.

Zao mi je sto je kod prvih par sezona slika veoma losa,blurovana takoreci...pa nije bas najjasnija slika uvek...ali nema veze,kad se udubis...sve mozes da vidis...;)

Primetio sam isto da nema kao kod nas ono "Ostrvo Duhova" i te zajebancije...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #867 : 20.09.2014. 00:14:52 »
Da, to je super što ima 13, 14 epizoda + Reunion. Jedna epizoda = tri dana. Samim time igra je brža i zanimljiva. Totalni adrenalin. Ma balkanski Survivor i američki su stvarno nebo i zemlja. Taj VIP Survivor su pretvorili u big brother i doveli "zvijezde". I potpuno su krivo shvatili igru. Došli odmarati i tračati.

Ta brbljavica je pretpostavljam Jenna. Ima i svoj porno uradak  ;D

"Ostrvo Duhova" je kao Exile Island u američkom Survivoru. Pojavljuje se u 8 sezona, ali tek poslije prve trilogije. Kasnije ima i jedan drugi Island.  :)

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #868 : 20.09.2014. 00:31:17 »


Od ovi sto stoje,druga s desna...na nju sam mislio...a sto se tice Jenne i kucnog filmcica,pogledacemo i to...;)  rofl

Posle ovih nekoliko epizoda,nas Survivor mi je postao jos vise gluplji...kao sto je neko pre napisao,pravi porodicni sou,gde nema stanije koja se seta gola po ostrvu... (iako scena uopste nije bila losa  :majstore )

Odoh da gledam jos malo...opasno sam se nalozio na ovaj Survivor.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #869 : 20.09.2014. 00:38:04 »
Ajoj, pa to je Sue  ;D kako sam nju mogao zaboraviti. Ima najbolji završni govor na tribal councilu i to nikad nije nadmašeno. Stvarno ono što je tad rekla je nezaboravno i baš opako.

Ajde, uživaj  ;)

Tags: