Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226935 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline spouk11

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #720 : 14.11.2013. 10:50:29 »
nista bez Russela.Survivor je smijesan bez njega.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #721 : 14.11.2013. 16:58:49 »
Pogledana deveta  :)

I s ovom epizodom sam vidio najantipatičnije igrače ove sezone. Čast imaju Laura Milf i njezina kćer koje su si umislili da vuku sve konce i Monica koja je jednostavno glupa. Bilo je dva TC-a.

IC je bio klasik i Gerv je sudjelovao u prvoj sezoni tog izazova. Upravo one larve su mu prvi put naškodili. I opet radi iste pokrete  ;D

Vitas me sve više i više iznenađuje. Zna igru, zna logički zaključivati i ima dobre argumente, ali Tyson zna da mu je pametnije Monicu zadržati jer je ona jedina osoba protiv koje ima neke šanse u finalu. Mene zanima hoće li to Gerv vidjeti jer ako kasni, Tyson će ga izbaciti. Tyson ne želi sjediti pokraj Gerva jer bi onda Gerv pobijedio.

Odmah ću se prebaciti na RI i pogledajte što je Božica Tina napisala na twiteru
Spoiler for Hiden:
Tina Wesson ‏@TinaWesson 1h
Hey fans Granny's gone wild.I played as hard as I could n the game now Granny has to play hard at redemption to get back in.don't givupon me
- ove zadnje riječi gdje nam govori da ne odustajemo od nje nam govore da je uspjela izdržati i da je izbačen netko između Vitasa i Boga Aresa. Ja bih volio da Božica Tina ostane, a i Vitas. Bog Ares će valjda onda ispasti iako bih volio da i on ostane, ali netko mora otići.

TC 1 -
Spoiler for Hiden:
ode Vitas. Pokušao je sve što je mogao. Monica se izvukla.

TC 2 - Božica Tina  ti_si_Bog kakvu im je paranoju unijela. Sama protiv svih. Vrhunski potez
Spoiler for Hiden:
koji nažalost nije prošao. To je još jedan dokaz da Tyson želi Monicu kraj sebe na kraju.

I Katie mi je sve bolja i bolja.

Evo i Kralja
Spoiler for Hiden:

Nova epizoda Survivor After Showa - ovajput je gostovao jedan fan.

Survivor Blood vs Water Episode 9 Recap - Cesternino i Stephen.

Miko, si čuo za Todda? Ja sam u šoku kad sam čuo što se s njim događa. Ne mogu vjerovat.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #722 : 14.11.2013. 17:12:09 »
Spoiler for Hiden:
Sta sam pojela danas pojela sam. Odavno mi nije bilo muka gledajuci kako zderu gliste, crve i ostale gluposti....fuuuuj.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #723 : 14.11.2013. 21:43:13 »
Cuo sam za Todda sto znaci da ako Caleb pobedi u ovoj sezoni i njega ce snaci neka nevolja  :vid-ga:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #724 : 15.11.2013. 00:07:12 »
Spoiler for Hiden:
Sta sam pojela danas pojela sam. Odavno mi nije bilo muka gledajuci kako zderu gliste, crve i ostale gluposti....fuuuuj.
Gledaj ranije sezone. Vidjet ćeš još više gadosti  rofl rofl

Cuo sam za Todda sto znaci da ako Caleb pobedi u ovoj sezoni i njega ce snaci neka nevolja
Da, i onda će sa Caleba na Coltona preći  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #725 : 21.11.2013. 20:01:28 »
Brutalna epizoda  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #726 : 22.11.2013. 23:54:09 »
Baš to, brutalna.

Nema se što puno reći. Dosta emotivno za Cieru i Lauru Milf. A promo za iduću nam govori
Spoiler for Hiden:
da će se Hayden, Ciera, Caleb okrenuti protiv Tysona. Nadam se da će Tyson to skužiti i šokirati ih s HI.

I malo me razočarala Katie  :( da je tako brzo povjerovala Cieri.

I http://www.cbs.com/shows/survivor/after-show/video Bog Ares je gostovao kod Parv. Najbolji after show ove sezone. Jako pametan razgovor o strategiji i naravno, dobra zajebancija između njih dvoje.

A Ciera je definitivno iznenađenje ove sezone. Njezina stara mi nije baš draga, a ni ona baš previše jer se previše digla u visine, ali da je vrlo dobar strateg, je. Pokušao sam je usporediti s ostalim ženskim igračicama iz prošlosti. Nije ljubimica amerike kao što su bile Colleen i Elisabeth. Nije ni neka flert cura kao Parv ili Andrea. Nije ni odlična u izazovima kao Stephenie ili Amanda. Ali je lako moguće da će postat nešto od to troje jer ona sad upija svo to znanje i to se bome vidi. Lijepo je to za gledat, moram priznat.

Jer na prvi pogled izgleda kao slaba i i uplašena djevojčica. Ah, tako je i Cirie izgledala pa znamo što je i tko je Cirie u Survivor svijetu.

Ciera ima veliki potencijal da postane velika igračica i vjerujem kako će je zvati za buduće sezone.

Miko, dobit ćemo novog u Survivor Hall of Fame - http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/2013/11/18/vote-for-the-2013-survivor-hall-of-fame/

Zasad su "Current members of the “Survivor” Hall of Fame – Parvati Shallow, “Boston” Rob Mariano, Richard Hatch, Russell Hantz, Sandra Diaz-Twine, Cirie Fields, Ozzy Lusth, Tom Westman, Rob Cesternino, Ethan Zohn, and Amanda Kimmel."

Ja bih Yula stavio. http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/2013/11/21/%E2%80%98survivor%E2%80%99-hall-of-fame-2013-ballot-%E2%80%93-host-and-executive-producer-jeff-probst/

Mislim, Malcolm nema tu kaj raditi.  :dash drag igrač, ali koliko samo ima boljih kroz Survivor povijest. A ni ova dva.

Mislim, treba proći neko vrijeme za njih. Mislim na Cochrana i ludog Coacha.

Ali prije njih moraju Yul, Brian (Jeff ga ne voli), Jerry (originalan ženski villain), Colby (originalan heroj), Stephenie, Lex, Kathy, Rudy, Rupert...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #727 : 29.11.2013. 02:14:02 »
Pogledana 11.  :)

Najbolja epizoda dosad. Ovdje je bilo najviše strategije dosad. Vrhunski odrađeno od strane nekih igrača to jest svi su sve pokušali i dobro im je išlo.

Monica je trenutno under the radar. Žena razara na izazovima dok se ostalih šestoro kolju sa strategijom.

RI -
Spoiler for Hiden:
Laura Milf pomogla Tini. Ode Vitas zahvaljuću Milfači koja je pomogla Tini.

IC - ovo mi se svidjelo  ;D
Spoiler for Hiden:
bilo bi dobro da su svi išli jesti. Nitko ne bi osvojio imunitet. Bilo mi je razumljivo za Tysona i Gerva, a Ciera me nije toliko iznenadila, ali nisam očekivao iako je dala dobar razlog na TC-u.

Uh, strateški izvrsno od Tysona. Kako lik lijepo sve kontrolira ove sezone. Ciera je bila pametna što je rekla
Spoiler for Hiden:
Tysonu jer zna da ima više šanse protiv njega nego ovih dvoje. Ali taj potez nije trebala napraviti. Trebala je razmisliti jer ovako Hyden i Caleb znaju da je to napravila. Mislila je da će od jury dobiti dosta glasova protiv Tysona, ali Hayden i Caleb sad otpadaju ako dođu u jury jer sad smatram kako će svoje glasvoe prije dati Tysonu nego Cieri. Hayden i Caleb isto dobro pokušali. Čak mislim da su se trebali obratiti Monici jer je poznata da zna izdati druge.

Tribal council i jedan od najsmješnijih trenutaka koji sam vidio na TC-u
Spoiler for Hiden:
kad Tyson pokušava izvaditi HI  rofl rofl rofl rofl rofl i to je dobar potez od Tysona bez obzira što nije dobio glas. Dobar je potez jer iz njegove pozicije znamo da postoji sumnja da će ga pokušati izbaciti. On je glavni i to oni dobro znaju. Već sam mislio kako će Ciera otići kad je dobila tri glasa, a Caleb jedan i onda preokret.

A Jeff i njegov pogled prema onom ko ne ispada samo da zastraši  ti_si_Bog

Volim ovu sezonu i drago mi je da je u stilu ranijih sezona. Strategija je ove sezone na visokom nivou i dobit će veliku ocjenu od mene na kraju. Socijalna igra je isto odlična. Tyson se skroz promijenio za razliku od prijašnjih sezona.

Ovaj tjedan još uvijek nema novog After Showa od Parv  :(

Ali evo Cesternina. Odličan recap Survivor Blood vs Water Episode 11, Know-It-Alls Recap: 'Gloves Come Off' | s27e11 - Cesternino and Stephen

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #728 : 29.11.2013. 17:00:49 »
Miko, jel znaš što se vratilo?  :o

Jedan od najvećih twistova iz 5. sezone. Purple rock. Izvlačit će ga.  :o



Ovo nisam očekivao.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #729 : 30.11.2013. 02:15:52 »
Miko, jel znaš što se vratilo?  :o

Jedan od najvećih twistova iz 5. sezone. Purple rock. Izvlačit će ga.  :o



Ovo nisam očekivao.
This video is private.
Ajd mi objasni o cemu je tacno rec....  -plavusa- Inace odlicna epizoda. Nego dokle ce ono ostrvo spasa da postoji. Nekako mi je bilo logicno da prestanu sa time kad je doslo do spajanja plemena.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #730 : 30.11.2013. 02:37:12 »
Koja đubrad, maknuli video  ;D popodne normalno radio.

Uglavnom, to je jedan od najpoznatijih Survivor twistova. Izvlačenje ljubičastog kamena (purple rock). U 27 sezona, samo se jednom dogodio, onda možeš misliti koliko je tad bio velik. To se dešava na tribal councilu ako je glasovanje izjednačeno. Onda se nekad gledaju glasovi koje su igrači dobili na prijašnjim tribal councilu, purple rock i izazov (najčešće trebaju zapaliti vatru). No, u videu koji je sad zabranjen, svi su igrači izvlačili kamen  ;D

Prvi i jedini put se dogodilo u 5. sezoni, Marquesas. Tad je i prvi put nastupio Boston Rob i meni jedna od najdražih igračica, Kathy.

Legendaran TC. I sad se naježim.
« Zadnja izmjena: 30.11.2013. 02:42:17 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #731 : 30.11.2013. 05:38:35 »
Uh uzbudljivo.. Cek ako su svi izvlacili to bi onda trebalo da znaci da niko nema imunitet? Ili su mozda montirali tako da se ne provali ko je sa imunitetom..  Kako god meni je ova sezona odlicna...

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #732 : 30.11.2013. 10:03:48 »
Sreca pa nisam pogledao video, tako da se nadam da nece biti spoileova ko je bio na videu, ako i bude najavite da ne otvaram  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #733 : 01.12.2013. 23:32:45 »
Uzeo sam da gledam drugu sezonu opet, meni se sve cinilo da je Amber bila u Kuchi  :facepalm

Kucha

Spoiler for Hiden:
Definitivno bi razvalili u ujedinjenju da se Skupinu nije desilo sta se desilo. Komentari Kimi prvu vece su vrh  rofl Dosao sam do ujedinjenja, sad treba Jeff da ispadne valjda ako se dobro secam bilo 5-5 on i Colby pa presudili Jeffovi glasovi od ranije.

Ogakor
Spoiler for Hiden:
Dosta poznatih imena u ovom plemenu Jerri,Amber,Colby,Tina... Neverovatno koliko je i tada Tina pametno igrala i kako je Colby prevagnuo na stranu nje i Keitha pri izglasavanju Mitchella koji mi nije delovao za Survivor. Sve sam mislio da je tu islo jednom Kucha imunitet jednom Ogakor medjutim 1-3-1 je bila situacija :D


Ne mogu da se setim ko ce doci u top 3 sa Colbiem i Tinom, dosta sam stvari zaboravio :D cini mi se da je Rodger daleko dogurao kao i Keith

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #734 : 01.12.2013. 23:50:44 »
Gledaš drugu sezonu

Najgledanija/najpopularnija sezona Survivora u povijesti. Kakvo je to samo preživljavanje bilo. Doslovno pitanje života i smrti što se i vidjelo većznamokodkojegigrača.

Colby, Tina, Amber, Skupin, Alicia, Elizabeth, Rodger, Jerri. Baš prava ekipa. Colby kao originalni heroj, a Jerri kao originalan ženski villain. Originalan muški villain je naravno Rich iz prve sezone.

Božica Tina je igrala nevjerojatno. Socijalna i strateška igra su joj bile na visokom nivou.

U top 3 ti je bio
Spoiler for Hiden:
Keith  :)

Zasluženo jedna od najslavnijih/najboljih sezona kada se uz samu igru trebalo i preživjeti sve te uvjete. Stvarno su uvjeti u tim ranijim sezonama (prvih 10-ak) bili nevjerojatno teški.



Ovo je odličan tribute za originalnog heroja...



@maya

Izgledalo je kao da su svi izvlačili, a ako želite znati ko je treći u poroti, otvorite spoiler  ;D
Spoiler for Hiden:
Caleb

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #735 : 03.12.2013. 09:14:20 »
Uh, naišao sam na odličan novi tribute za najboljeg plivača u Survivor povijesti...



Miko, najbolji trenutak u Survivoru? Nevezano jel to blindside, backstabbing/okrutnost, incident, igranje strategije/potezi... možda sve zajedno. Kažeš, previše ih je  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #736 : 06.12.2013. 04:27:35 »
"That's your chair over there"  ti_si_Bog

Što reći više o Survivoru, a da se ne zna. Ovo je bila najbolja epizode ove sezone puna vrhunske strategije. Prikovala me za naslonjač do samoga kraja kad sam sve gledao u šoku. Hayden je odigrao brutalno dobru strategiju i napravio ogromne poteze pa idemo redom.

RI - znao sam ko ispada zbog promoa
Spoiler for Hiden:
ali povratak u djetinjstvo kad sam slagao kule od karata  ;D drago mi je zbog Božica Tine, a Laura Milf opet pokazala da je odlična u svakakvim izazovima. Kao i Monica.

IC - odličan izazov
Spoiler for Hiden:
opet Monica skoro pobijedila, ali u zadnji trenutak Gerv pokazao preciznost.

Hayden je dao sve od sebe
Spoiler for Hiden:
da Cieru preokrene. Najbolje kad je pred Tysonom razgovarao kako ih nagovara da njega izbace. Tako treba. Sve dat od sebe, ništ ne košta.

I sada na ono što je najbolje, tribal council. Nakon 26 sezona i preko 350 TC-a, ovo je jedan od najboljih i najluđih TC-a koji će odmah postati klasik. I svi su bili uključeni, čak i porota.
Spoiler for Hiden:
Razgovor je bio vrhunski. Sva strategija i ciljevi su izašli na vidjelo. Hayden dao najbolje argumente, a kad su se počeli trgati za Cieru - Tyson poludio. Kaže Tyson da je bio iskren s njom od samoga početka, a cijela porota se nasmije  ;D Monica ispala glupa s onim argumentom, a Gerv me razočarao jer je ovako izgubio glasove od porote. Vjerojatno zato što je osvojio imunitet pa je tako bio glasan, a nije trebao. Još Bog Ares miče glavom kako mu je to bio glup potez. I onda Ciera glasa za Monicu i drži se do kraja. Bravo, mala! Ovo je bio pametan potez jer je imala priliku da izbaci nekoga, a da bude sigurna. Pustimo sad što joj se to vratilo jer je Katie izvukla bijeli kamen. Baš ironija. vratilo joj se, ali u tom trenutku to je bio izvrstan potez bez obzira što bi bila u boljem položaju da je ostala vjerna, ali da je Tyson izvukao, ovako bi ostali Hayden, Katie i ona. Ovako jebiga, ali barem je pokušala i bila je pametna. Svoja. I ne zaboravimo na RI i da će se netko uskoro vratiti i taj ko će se vratiti - će biti protiv Tysona i njegovih tako da ima još šanse iako je Tyson zaslužio pobjedu po svemu prikazanome. I dosta toga je naučio od Robfathera što se i vidi. Igrao je s njim i bio je tada fasciniran s njim.

I ovaj put nije bio purple rock već white rock  ;D

Evo Cesternina i ovo mu je najbolji RECAP za ovu sezonu. Gostovala je Kim Spradlin. Odličan razogovor dvoje strašno pametnih igrača. Survivor Blood vs Water Episode 12 Recap

I Survivor After Show

I da još jednom pogledamo Top 10 TC - genijalno!


I na kraju jedna tužna vijest. U automobilskoj nesreći je poginuo od Tine/Katie sin/brat  :(

Spoiler for Hiden:
Boston Rob ‏@BostonRob 2h
Our thoughts and prayers and those of the entire @Survivor_Tweet family are with @TinaWesson @KatieCollinsSur and their family.

KatieCollinsSurvivor ‏@KatieCollinsSur 1h
@BostonRob @Survivor_Tweet @TinaWesson thanks Rob for the thoughts and prayers. Means so much to us.


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #737 : 06.12.2013. 08:21:34 »
Proleti mi ova epizoda kao ni jedna do sada... 
Spoiler for Hiden:
Caleb baksuz ali mi je drago zbog Tine. A Monika me fascinira  u izazovima. Smirenost. Ovaj put joj je falilo malo snage da sa kesicom obori koji cunj ili sta je vec ono vise.  A vece :D Ludilo.  Momci na klupi za izbacene su se lepo zabavili.
Nego
Spoiler for Hiden:
U kom momentu i zasto je Hayden odlucio da meta bude Monica a ne Tayson? Inace bih volela da nekim spletom okolnosti  on ne udje u finale. Bez obzira sto je dobar igrac, ne bih volela da ode jer mi je postao na neki nacin isuvise ljigast. Pored njega ne bih volela da tu bude ni Keti jer je bas pasivan igrac. Stigla je dokle je stigla spletom  okolnosti. Za sada bi mi svi ostali bili ok kao finalisti pa cak i kao pobednici.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #738 : 12.12.2013. 13:53:04 »
Kapa dole Haydenu i Cieri za igru u ovoj epizodi  clapp

Spoiler for Hiden:
Stvarno odlicna psiholoska igra, mislim da su na momenat usli Monici u glavu i da su stvarno nijanse presudjivale oko njenog glasa... Jos da je Tyson iskoristio HII bio bih siguran da je tako. U svakom slucaju su me Hayden odusevio u prethodne dve epizode kao i Ciera, nista ispocetka sezone nije naglasavalo da bi bili u stanju ovako da odigraju, dosta likova je kroz sezonu jednostavno odustalo i pomirilo se sa odlukom da ce biti eliminisani. Mislim da su oboje zasluzili poziv za neku novu sezonu, pogotovo Ciera. U svakom slucaju ne vidim izlaz za Cieru i ko god se vrati sa RI-a.

Sa Monicine strane gledista

Spoiler for Hiden:
Ona je napravila odlican potez po meni, nema logike da switchuje sada jer da je presla na njihovu stranu i glasala za Gervasa jer ona bi sledeca ispala jer bi se vratila vrv. Laura/Tina i ona je zadnja rupa na svirali opet a Tyson ima HII... Sad kad bi se Gerv vratio da su ga izglasali onda bi bila u finalu al' opet to je rizik. Ovako je sigurna u finalu i imace vise nego korektne sanse da osvoji milion. Gervase igra bas losu socijalnu igru ove sezone i ne vidim da ce nakupati neki glas u finalu. Bice Tyson vs Monica... Naravno sve ovo vazi ako u top 4 ne osvoji imunitet autsajder. Moze ona i u top 4 switchovati ali onda ce biti 2-2 u glasanju, pritisak na Gervaseu/Tysona da odluce da li ce izvlaciti kamencic tj jedan od njih da li ce izvlaciti ili reci da ide u finale :D


Sezona je posle ujedinjenja dosta bolja, Caleb je pokusao odigrati dobro, napravio malu gresku i ispao, Vytas itekako zasluzuje poziv za neku narednu sezonu a Aras je iskreno odigrao rekreativno ovu sezonu.

Takodje sumnjam da su Hayden/Kat ostali u vezi nakon Survivora, Mulder vrv. zna neka kaze  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #739 : 12.12.2013. 17:11:11 »
Ma joj, kako volim Survivor  srcesmajli još jedna izvrsna epizoda prepuna strategije i pokušaja manipulacije. Sad je izuzetno bitna socijalna igra.

RI - čak i očekivano
Spoiler for Hiden:
Katie ispala. Vidi se koliko je Božici Tini bilo teško, a Laura Milf još jednom odnosi pobjedu.

IC je bio napet do samoga kraja
Spoiler for Hiden:
i Ciera je odnijela pobjedu, a došla je zadnja. To opet govori da fizička sprema u takvoj vrsti izazova nije presudna iako trebaš na početku biti fizički spreman.

E sad na strategiju
Spoiler for Hiden:
Odlično odigrao od Haydena i Ciere. Hayden je tek proigrao u zadnjim epizodama. Prije mergea je bio previše zatajan i asocijalan. Nisam ni znao da zna ovako dobro odigrati. Ciera je ipak počela igrati prije i puno brutalnije/direktnije. I smatram da je dobar potez Ciere što je izabrala Haydena za ručak nego Monicu koju je već tada mogla pokušati nagovoriti da ide s njima. Mislim da bi upravo tad Monica bila sigurna da ć ostati kod Tysona i Gerva. Ovako je bilo bolje kad joj je prišla poslije ručka i tad su se Monici različite misli motale po glavi.

Još jedan ludi TC
Spoiler for Hiden:
gdje je Gerv opet pokazao da je slab u socijalnoj igri. On sigurno ne pobjeđuje, sigurno. Hayden i Ciera su dali dobre argumente i na trenutak mi se činilo da će Monica dati glas Gervu, ali onda kad sam vidio da Tyson nije iskoristio svoj skriveni idol - sve mi je bilo jasno. Sad je pitanje ko će se vratiti sa RI-a. Koliko god volio Božicu Tinu, smatram da neće jer se samo jedan vraća, a njih je troje. Laura Milf ubija što se tiče izazova, ali uvijek se može ići na akon velikih brojeva, a Hayden pobjeđuje ako je neki fizički izazov, ali sumnjam. Mislim da će biti stajanje na nečemu. Kad se netko vrati i ako Tyson ide u finale, on pobjeđuje. Smatram da je pokazao najbolju igru, najbolju strategiju i najbolju socijalnu igru. Onda dolazi Ciera. Ako Ciera ide s njim u finale, ima dobre šanse da pobijedi. Još jedino Monica ima dobre šanse protiv Tysona, ali ipak nešto manje nego Ciera. Tyson baš igra od samoga početka i igra na visokoj razini. Promijenio se za razliku od prijašnjih sezona gdje je bio totalno nepredivljiv i luuuud.

I ne mogu vjerovati da navijam za dva igrača koji se žele izbaciti
Spoiler for Hiden:
Tyson i Ciera. Većinom navijam za igrače koji su zajedno.

A Ciera je postala moja nova ljubimica  srcesmajli definitivno za idući All Stars ako će ga biti.

Evo Survivor After Show koji se ispalti pogledati jer je gostovala Katie, a svi znamo da joj je brat poginuo pa je jako emotivna epizoda.

Takodje sumnjam da su Hayden/Kat ostali u vezi nakon Survivora, Mulder vrv. zna neka kaze  ;D

Misliš zbog toga što je komentirao Katien izgled na TC-u  ;D

Inače, novi igrač u Survivor Hall of Hameu je Kim http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/2013/12/11/survivor-hall-of-fame-2013-inductee-kim-spradlin/ prozvana i ženski Boston Rob pošto je igrala perfect game kao i on. Al je samo ona uvedena. Inače svake godine bude uvedeno po par igrača. Valjda će još jedan.

Evo što je Cesternino rekao za nju "Kim Spradlin was so brilliant; she made her season boring because you knew nobody else had a chance to beat her.  She ended up winning four immunities, finding the hidden immunity idol, and getting seven of the nine jury votes to win.   I feel like Kim has not gotten the credit she deserves and I hope that gets corrected with her induction in to the “Survivor” Hall of Fame.  Here’s to you, Dynamic Kim!"

A kad smo kod Cesternina, evo i njegovog novog RECAPA Survivor Blood vs Water, Episode 13, Know-It-Alls Recap 'Out on a Limb'

Miko, pazi što je još rekao za Briana "I know many of you won’t agree with this one… but I think Brian Heidik is one of the great “Survivor” players of all-time.  In “Survivor: Thailand,” Brian built on the strategy that Richard Hatch established in the first “Survivor” season and played one of the most lethal games in the history of the show.  He said “Survivor” was just a business trip for him and he systematically made alliances with everybody in the game.  On top of his excellent strategic and social game, he also won five immunity challenges.  He was a used car salesman who left everybody feeling ripped off, but not until after he won the million dollars.

I realize that there is almost no chance that Brian Heidik gets in to the “Survivor” Hall of Fame this year (or any other year for that matter).  After his win in “Survivor: Thailand,” he somehow made himself a persona non grata around “Survivor”-land and that’s a shame.  Brian should have been in the first all-stars but the show decided that he wasn’t likable enough to come back (many would agree).  Brian Heidik will probably never play “Survivor” again but I will always have tons of respect for the “Ice Man” and in my book, he’s a Hall of Famer."


Pogodio je samu srž. Brian nažalost vjerojatno nikad neće ući u Hall of Hame iako zaslužuje jer je odigrao jednu od najboljih igara. No, ta sezona nije voljena i Jeff Probst ne voli Briana. Znam da su u velikoj svađi. Lijepo da se Cesternino sjetio njega nominirati.

Veliki Brian  ti_si_Bog


Sad da komentiram uvođenje Kim u Hall of Hame. Ženska je zaslužila i to sve stoji. Odigrala je jednu od najboljih igara, ali to je bilo prije par sezona. Ipak bih volio da idu po nekakvoj logici i da uvode  starije igrače. Ok, nije da nema tu starijih igrača kao što su Rich, Boston Rob, Sandra, Parv, Cesternino, Cirie, Ozzy, Tom Westman, Ethan. Ok, malo sam se zajebao. Sveukupno je uvedeno 12 igrača u Hall of Hame, a sve je počelo od 2010. godine i većina su ih ipak stariji igrači, veterani tako da je Kim više nego zasluženo. Jedna nova igračica koje je stvarno zaslužila ući no da mi je žao što još uvijek nema Stephenie, Yula, Briana, Fairplaya, Colbya jebote, Jerri... je, žao mi je.

Evo za koga je najbolja seocijalna igračica ikada glasala http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/2013/12/04/survivor-hall-of-fame-2013-ballot-cirie-fields/ Cirie  srcesmajli kako joj se uvijek nasmijem. Ima predobar humor. Black Gangsta  rofl rofl

Pa evo recimo koga je Parv glasala http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/2013/11/29/survivor-hall-of-fame-2013-ballot-parvati-shallow/

Aaaaaaaaaaaaa, izabrala je Elizu  ;D a bile takve neprijateljice u FvF

A evo koga je Ethan nominirao http://xfinity.comcast.net/blogs/tv/2013/12/10/survivor-hall-of-fame-2013-ballot-ethan-zohn/

Dakle, Kim je prva koja je ušla za ovu godinu, a mislim da će ih još biti dvoje.

U nedjelju to jest u ponedjeljak 2 ujutro je finale. Naravno da se gleda uživo. Jedva čekam.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #740 : 12.12.2013. 19:36:56 »
Ne zbog komentarisanja(mada ima i toga) nego mi njih dvoje ne idu zajedno nekako... Tacnije Kat mi ni sa kim ne izgleda da moze ostvariti normalnu vezu, mozda sa gluvom osobom...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #741 : 12.12.2013. 19:44:09 »
Ni meni isto. Sad nakon zadnjih epizoda, vidi se da je Hayden jedan normalan i pametan dečko dok Kat nije baš normalna i previše pametna. A prije Survivora su bili u vezi 2 mjeseca. Tak da je to jako malo i sumnjam da se oni znaju toliko dobro.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #742 : 12.12.2013. 21:13:07 »
Ni meni isto. Sad nakon zadnjih epizoda, vidi se da je Hayden jedan normalan i pametan dečko dok Kat nije baš normalna i previše pametna. A prije Survivora su bili u vezi 2 mjeseca. Tak da je to jako malo i sumnjam da se oni znaju toliko dobro.

Ha ha. pa onda su se kao "smuvali" kada je Kat dobila poziv da ucestvuje.  Procitah negde da su se Caleb i onaj njegov placljivi verili.  Vencanje sledece godine.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #743 : 13.12.2013. 18:08:20 »
Caleb i Colton  rofl rofl

Hoćeš gledati uživo?

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #744 : 14.12.2013. 00:39:46 »
Caleb i Colton  rofl rofl

Hoćeš gledati uživo?
Ako uspem  poubijati ove viruse koji misle da je moj komp idealno mesto za njihov boravak hocu. Ako se setim. A najverovatnije hocu.. zadnja 3 finala sam gledala live.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #745 : 14.12.2013. 04:19:14 »
Nadam se da ćeš ih poubijati pa da možeš gledati live da ne gledam solo  ;D

Možda će i Miko gledati.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #746 : 14.12.2013. 04:59:28 »
Nadam se da ćeš ih poubijati pa da možeš gledati live da ne gledam solo  ;D

Možda će i Miko gledati.
Umrtvila sam ih... Sada samo da ubijem jabuku koja mi ih je izlegla. Uspela sam da namestim i da pogledam Nikitu veceras, pa se nadam da nece biti problema.  Koja ti je sezona bolja? Ova ili prosla?
Spoiler for Hiden:
Meni ova. Prosla me je razocarala, jer su je najavljivali kao jednu od boljih ako ne i najbolja. Ove godine su izbegli to.   A svidja mi se ta viseslojnost koju su postigli. Ove godine pogotovo pre spajanja su morali doooobro da vode racuna kako ce se bilo koji potez reflektovati ne samo na njih, nego i na suprotno pleme, tj. u kakvu ce poziciju zapasti njhova krv/voda.   A "voda" me je lepo iznenadila. Mislila sam da ce svi da ispadnu vrlo vrlo brzo. Malo su me razocarali izazovi. Blago dosadni, vise zasnovani na mozgalicama nego na fizickoj spremi. Pogotovo mi je to smetalo dok su bila dva plemena.  A i ove nagrade sada, dobijaju klopu u kampu... Gde su oni veliki lepi izleti gde se mogu bas lepo osamiti i smisljati planove?  Sad cu ja ovo lepo sve pod spojlere, jer vise ne znam sta jeste a sta nije spojler.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #747 : 14.12.2013. 05:15:50 »
Uh, ova mi je bolja jer jako podsjeća na starije sezone. Prije mergea je bilo odlično i sad poslije mergea. Rijetke su sezone koje su odlične prije mergea. All Stars, Cook Islands, Australia, FvF...

Strategija je ove sezone jedna od jačih unazad 10-ak sezona. Izazovi su trebali biti bolji jer uvijek volim vidjeti ko će biti challenge dominator. Jako rijetko se to viđa u novijim sezonama, a i općenito jako rijetko ima onih koji dominiraju kroz izazove od samih početaka. Dovoljno govori činjenica ih je najviše bilo u prvih 15-ak sezona.

Što se tiče hrane. Hrane ima definitivno više nego u ranijim sezonama gdje se dobivala na kapaljku, ali uvijek računaj da je jedna epizoda - tri dana. Dakle, sad viđamo da dobivaju hranu u svakoj epizodi to jest svaki treći dan tak da su opet jako gladni  ;D

Svaka novija sezona zapostavi nešto što je bilo u ranijim sezonama pa tako više nema baš građenja kampova, nema više nekog igrača koji će ići loviti ribe ili neku drugu hranu i slične stvari. u svakoj sezoni je na nečem drugom fokus.

Na kraju, ova sezona je odlična i dobit će visoku ocjenu. Uopće ne sumnjam da će finale biti odlično i samim time vjerujem da će upasti u mojih top 10 sezona. Isto tako, kao što si rekla da je "voda" iznenadila. Zbog toga mi je najviše drago jer smo dobili par igrača koji će se sigurno zvati za iduće sezone. prije svega tu mislim na Cieru koja je po strategiji ove sezone odmah iza Tysona, prema mojem skromnom mišljenju.

Uh, kakvo zagrijavanje prije finala  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #748 : 14.12.2013. 11:36:27 »
Jedino mi je bilo krivo sto je dotican ispao prvi. BIlo  bi zanimljivije da je ostao. Ne valja biti nekada favorit u ocima drugih. A cini mi se da ti nisi gledalo nasu brljotinu, pogotovo vip verziju. Ono je bila tragedija zbog koje bi trebalo da  izgube licencu.  Sponzor im je bila neka  fabrika slatkisa. Ja volim slatkise, rado ih klopam, a oni su dnevno pojedinacno jeli iste nego ja. I da nisu imali druge klope sa slatkisima bi imali sasvim dovoljno emergije. Takodje kada bi bili izbaceni i kada su odlazili na  "ostvo nade" doslo mi je da upucam tv.  Jedino sto im je falilo je bio kuvar (mada iza kamera ko zna). Spavali su u krevetima,pod krovom doduse u nekim kolibama bez prozora.. ali to je napspram normalnih tj ocekivanih uslova hotel A kategorije. Imali su borbe ali ne za to ko ide dalje a ko ispada vec za nagrade. A nagrade su bile ono sto im u datom moemntu fali.. voce, povrce, CIGARE,higijenski paketi.... Na dan spajanja bi se borili za jedno mesto koje vraca u pleme.  A tek to... :facepalm Dali bi im cistu garderobu, dali bi im da se okupaju, obriju, pa plus masaza. A onda zurka.. Velika zurka...sa punoooo alkohola, klope u neogranicenim kolicinama i sa pevaljkom. Doveli Seku da im peva :facepalm :facepalm :o. Jedina dobra stvar je bila sto su kada su pomislili  da se vracaju u kamp dobili izazov gde je jedan ispao. AKo se secam bese nesto sa balansiranjem. Onako pijani i umorni sve to to trajalo kratko. Naravno svi  su bili clanovi veca.   A tada sam po prvi put krenula da gledam USA verziziju. Nemas pojma koliko sam ja psovala kad bi svako vece emitovali ovo nase cudo. Oduzeti licencu.  Inace ja mahom obicno navijam za zene. Zato sto me muskarci obicno na samom pocetku iznerviraju jer krenu sa pricama kako zene treba da lete jer su fizicki slabe, da zbog toga ugrozavaju pleme, da ne dopirnose plemenu jer ne mogu da  iseku koju palmicu.  Jednostavno ne kapiraju da je Survivor sve ali najmanje snaga. To se narocito odnosilo na domacu varijanut. Uh. (udavi ja malo, izvini :D ). 
A ovogodinsji koncept ih je lepo naterao da se pojacano bave strategijom u prvom delu.  Ako se koncept ponovi u nekom buducem Survivoru verujem da ce  to biti jos izrazenije jer je ovima cini mi se tek malo kasnije postalo jasno koliko je ali svaki potez bitan. A jedina korist od toga sto je Pat ucestovala ove godine je ta sto je dovela svog "decka".

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #749 : 14.12.2013. 14:00:32 »
Meni je isto žao jer mi je jedan od omiljenijih igrača. On ti je nazanimljiviji u 7. sezoni (Pearl Islands) i 8. sezoni (All Stars) pa pogledaj. Vjerujem da će ti se svidjeti.

Ma gledao sam koliko sam mogao vip verziju i razlika je doslovno nebo i zemlja s tim da su oni prikazivali jednu epizodu - jedan dan  u_jeeeeeeeeee čista sapunica. Užas! Da su recimo imali uvjete kao u Australiji ili Africi  rofl rofl pa crkli bi svi od reda.

Mene sad zanima kako će se zvati 30. sezona koja dolazi sredinom drugog mjeseca 2015. godine. 28. sezona dolazi sredinom drugog mjeseca 2014. godina pa 29. u 9. mjesecu 2014. godine i onda ta 30. sezona za koju je Jeff rekao da će biti iznenađenje jer oni sve unaprijed imaju spremljeno. Možda novi All Stars, a možda novi Heroes vs Villains.

Tags: