Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226953 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #690 : 03.10.2013. 15:43:21 »
Vise nego interesantna treca

RI

Spoiler for Hiden:
Zao mi je malo Rachel, mada sam navijao za Candice, volio bih da se vrati a nije nimalo nemoguce. Opet prva i opet Johnu trag. Derpe odustao, izuzetno mi je drago sto ga necu morati vise gledati, koji debil, klasicni pesko

IC

Spoiler for Hiden:
Zanimljiva borba izmedju Vitasa i Arasa, za njih dvojicu navijam i bas me zanima kako ce izgledati stvari u ujedinjenju, logicno je da ce se plemenski dilovi raspasti. Ciera i Katie  rofl rofl rofl
Valjda se Tyson nije ozbiljnije povredio...

TC
Spoiler for Hiden:
Odlican plemenski savet, John je retko glupa osoba, covek ima dva traga, drugi mu prakticno sve kaze i nije u stanju da nadje HII... Klasicni idiot, mada sam navijao da Brad ispadne, tek tada bi se sve iskomplikovalo, Brad mi je odvratan, u svakom slucaju Litvanci igraju najbolju igru i bas me zanima ko ce naci HII iz Tadhane, Brad zna trag i vrlo lako bi mogao...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #691 : 03.10.2013. 19:51:06 »
 rofl
Spoiler for Hiden:
One suze malog gada su zlata vrede. Pa da se nije vise nista desilo a desilo se sve i svasta, samo zbog toga bi epozoda vredela

Meni je ovo bar za sada daleko jaca sezona od prosle.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #692 : 03.10.2013. 19:54:09 »
pogledana treća  :)

Kakva drama, hahaha. Prvi veliki blindside.

RI
Spoiler for Hiden:
drago mi je da je Colton odustao. Kmečavac mali. Brad je razjebao Tysona, hahahaha. To sam čekao da netko raspizdi Tysona, a onda će biti ludo.

Što se tiče newbiesa
Spoiler for Hiden:
logičan i očekivan potez od Brada. U njegovim okvirima i kakvu on igru igra, to mu je dobar potez. Ali loš je u okvirima Survivora jer je sad on meta. Da, slušat će ga i dalje, ali bit će prvi na redu za ispadanje ako će se trebat birati. Jedino ako ne nađe skriveni idol i onda će moći raditi još veći kaos. I ovi porazi im dobro dolaze. Bez obzira što je njih tamo više, kad se spoje, pridružit će im se Monica, Ares dok Tina, Laura, Tyson i Gerv će ostati zajedno. I naravno, kćeri od Tine i Laure. Dakle, njih šest dok će ovih biti Bred i ostatak društva te Monica. I skriveni idol za kojeg vejrujem da će ga naći. Treba vidjeti što će biti sa Marisom, Candice i Johnom. Tih dvoje koji će prevladati RI, oni će biti glavni kotačić.

Inače, Tina je u Australiji bila dobra milfača. Imala siseeee  srcesmajli i sad vidim da joj je kćerka dosta toga dobila od nje  ;D
Bila je zanimljiva borba između voljenih. Ajmo, Tina! Zasad pametno igra i okupla je oko sebe dobru ekipu.

Jeff mrzi one koji odustaju. Tako se posvađao sa Fairplayom kad je napustio FvF.

"You have Jonny Fairplay, who's completely despicable. It was actually fun to work with Fairplay on the show because he's a producer's dream. When he shows up drunk or flips somebody off, he's bringing you gold every time. I wish we had a Jonny Fairplay every season. Personally, however, he's an absolute jackass whose actions at the Vanuatu finale after-party pissed me off so much that he's banned from any event that I'm at from now on. I'm done with Jonny Fairplay."  ;D

Evo i Cesterninovog podcasta Survivor Blood vs Water Episode 3 Recap

Pogledajte jer se Cesterninu i Stephenu pridružio i Malcolm. To jest, ovaj put Cesternina nije bilo.

A evo i After Showa. Joj, Parvati izgleda prelijepo Da bar se vrati još jednom igrat.

I evo jedan zanimljiv članak http://robhasawebsite.com/wiggle-room-five-survivors-who-deserved-to-play-over-colton-cumbie-survivor-s27e03-josh-wigler-recap/


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #693 : 10.10.2013. 13:26:37 »
Pogledana četvrta  :)

Ok, ovo je zasad stvarno jako dobra sezona i mislim da je glavni razlog zašto sam ovako zadovoljan je što sam imao stvarno niska očekivanja za ovu sezonu.

Vidim da Monica opravdava Brada na twiteru  rofl rofl

RI je bio po meni čak očekivan iako je to naravno neizvjesno
Spoiler for Hiden:
ali nekako sam znao da će ostati Candice i John. Jedna od onih sudbina recimo to tako.

Koliko god Monica bila više slijepa od ostalih, ono joj je bio odličan potez sa HI-om, a loš potez od Candice koliko joj god u tom trenutku izgledao dobar ili logičan.

IC je bio klasični i opet sam nekako očekivao da takav rasplet. Galang je zasad moćno pleme iz više razloga. Tamo nema villaina iako Monica bi mogla naginjati prema tome jer stalno opravdava Brada. Tamo svi spadaju u heroje pa čak i Tyson sad. Vlada velika pozitiva i ako pogledate, tamo nema fizičkog dominatora, ali svi rade kao jedan tim i zato su tako uspješni. Nevjerojatno su organizirani i optimistični, a da ne pričam o njihovom iskustvu. Treba još malo pričekati da vidim kako će to dalje ići, ali polako mi se penju prema top 10 plemena. Al rano je još o tome govoriti.

Drugo pleme, Tadhana e čista suprotnost, ali mislim da će se sada neke stvari promijeniti
Spoiler for Hiden:
Yoda Caleb je napravio mudar potez rekavši iskreno da će glasati za Brada. Iako je išlo u dodatno glasanje, na kraju je ispao. Sad je u dobroj poziciji i mogu raditi kao tim jer ako pogledate izazove, Brad je sve htio individualno, a to baš i nejde tako osim ako si Ozzy ili Boston Rob.

Sad malo na igrače koje imaju užasan editing. Kat, ona je imala popularan editing u svojoj prvoj sezoni, a ovdje ima jako loš što nam govori da će vjerojatno dogurati daleko. I Laura (od Ruperta žena) dok je Tina imala u ovoj epizodi, a sve ostale jako dobro.

Evo novi After Show
Spoiler for Hiden:
sa zadnjom koja je ispala, Marisa.
Parvati  srcesmajli

Pogledajte ovo, dva velikana. Dugo ih nisam vidio zajedno da sjede negdje  dancekiss ti_si_Bog Robfather and Cesternino

Evo Cesternina i Stephena za 4. epizodu. Survivor Blood vs Water Episode 4 Recap

I pozdravljam Misiju Coconut  ;D

I jedna jako dobra lista zašto su starije sezone Survivora bolje. Ovih 10 razloga samo su mali dio onoga zbog čega su starije sezone bolje/teže za igrati http://survivoroz.wordpress.com/2013/10/09/survivor-oz-top-10-top-10-old-school-features-that-should-come-back/
« Zadnja izmjena: 10.10.2013. 13:29:10 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #694 : 17.10.2013. 15:58:54 »
Pogledana peta
Spoiler for Hiden:
Laura M izletela, manje-vise svejedno mi je bilo ko ce ispasti, novi igraci dosli do prve pobede, Vytas 1-1 Aras  ;D

Najava sledece

Spoiler for Hiden:
Zamena plemena, nadao sam se da nece biti medjutim to je izgleda realnost u svakoj sezoni, mogu jednu da odrade bez zamene do ujedinjenja... Videcemo ko ce na koga...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #695 : 17.10.2013. 22:56:57 »
Pogledana peta
Spoiler for Hiden:
Laura M izletela, manje-vise svejedno mi je bilo ko ce ispasti, novi igraci dosli do prve pobede, Vytas 1-1 Aras  ;D

Najava sledece

Spoiler for Hiden:
Zamena plemena, nadao sam se da nece biti medjutim to je izgleda realnost u svakoj sezoni, mogu jednu da odrade bez zamene do ujedinjenja... Videcemo ko ce na koga...
Ja i dalje uzivam u ovoj sezoni, a ove epizoda kao da je radjena za moje uzivanje.
Spoiler for Hiden:
I meni je bilo svejedno ko ce da ide na ostrvo. Momci ce da se poubijaju  :pevusi: Neka, neka.
I drago mi je sto su ovi konacno pobedili. Vrisunula sam od srece. talasi
Caleb mi je prijatno iznenadjenje. Sroz se razlikuje od one njegove  :'(

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #696 : 18.10.2013. 21:56:47 »
Pogledana peta  :)

Nevjerojatno. Ovo je zasad odlično, a još nije došao ni merge, a zna se da nakon mergea dolazi najbolje. Ako se ovako nastavi, ovo može biti jedna od najboljih novijih sezona.

RI
Spoiler for Hiden:
ode Candice, a Monica ispada sve gluplja i gluplja. Nadam se da će antipatični Brad uspjeti doći do mergea.

IC - napokon. Al ovo je bio izazov 50%-50% bez obzira što su stare iskusnjare deset puta bolje pleme.
Spoiler for Hiden:
jednostavno dosta sreće i oni su je napokon imali.

Bog Ares je dobro rekao za sebe da ako previše ide u strategiju, da će oni to vidjeti kao manipulaciju i tu će biti u problemima što smo i vidjeli u promou za iduću epizodu kada Tyson (a ko drugi jebote)  rofl rofl ide kontra njega i to želi uvijek dobrog Gerva preobratiti protiv Boga Aresa.
 
Kako se Laura Milf napalila
Spoiler for Hiden:
na Boga Aresa, ahahahahahahahah. Odeeeee.

Kat još uvijek ima loši editing. Tina ima sve bolji tako da vjerojatno počinje njezina strategija, nadam se. U idućoj nam ide poznati twist. Malo će se sve to izmiješati. Taman prije mergea.

Evo i Survivor Aftera Showa. To je ovaj zadnji.

I Cesternino te njegov podcast Talking With the Latest Player Voted Off Survivor – 10/17/13

I nezaboravni Survivor Blood vs Water Episode 5 Recap

Vytas mi porastao u očima nakon ovoga  ti_si_Bog
Spoiler for Hiden:

Još kad se udruži sa Bogom Aresom, bit će prejak tandem.

Evo i malo spoilera za taj twist i ko bi mogao biti s kim. Samo gledati na vlastitu odgovornost.
Spoiler for Hiden:
Galang: Vytas, Kat, Katie, Laura B, Tina, i Monica. Tadhana: Gervase, Tyson, Aras, Hayden, Ciera, Caleb. Naravno, ništa nije sigurno.


Uh, koliko je toga otkriveno  ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #697 : 24.10.2013. 15:47:44 »
Zanimljiva jos jedna epizoda...

RI

Spoiler for Hiden:
Steta sto je Brad ispao, mada on je svoju rolu u ovoj sezoni odradio. John za sada vise nego odlicno gura na RI-u...
Odmah zamena plemena, bio sam siguran da Vitas nazalost leti medjutim... Crveno pleme zanimljivije mnogo, Ciera i Laurina cerka trenutno u vise nego dobroj poziciji a do pre samo 2-3 epizode su bile sigurne za ispadanje

IC

Spoiler for Hiden:
Umalo jedan od najvecih comebackova u Survivoru. Dva puta su mislili da imaju pobedu zuti  :naklon: Zanimljivo da nisu prikazali nakon IC-a niti jednom Crvene a mogli su uzimajuci u obzir da su osvojili nagradu  ;D

TC

Spoiler for Hiden:
Jos jedan blindside. Skoro pa svi do sada ispali na blindside, mogu misliti kako ce biti kad bude ujedinjenja. Nece se znati ko koga... Kat bukvalno sama sebe izbacila, da nije rekla Tini da hoce Monicu out ostala bi... Srecom pa je jos jednom svoju glupost pokazala na delu  ;D
Tina ce kontrolisati ovo pleme a i brojevi joj idu u korist

Sto se sledece epizode tice

Spoiler for Hiden:
Ujedinjenje nece biti a nadam se ni za dve epizode... Taman da ih ostane 9 i onda ubace sa RI nekoga... Bas me zanima da li ce sa RI da vrate jedno ili dvoje, skoro sigurno jedno mada nikad se ne zna... Braca Baskauskas opasno vise, i jedan i drugi ce biti glavni favoriti za ispadanje u svom plemenu ako izgube IC sledece sedmice  ;D

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #698 : 24.10.2013. 18:20:00 »
Spoiler for Hiden:
kako mi je drago sto je Ket izbacena

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #699 : 24.10.2013. 18:25:04 »
Pogledana šesta  :)

Ne znam zašto se govori da je ovo skoro bio jedan od najvećih comebackova u Survivor povijesti. Za tako nešto treba se dosta toga poklopiti. Biti odličan izazov, a ovo je bio samo ok. Ustvari prilično jednostavan. Puzle su uvijek tu. Gledajući povijest Survivora, ima na desetke snažnijih i bitnijih (aftermerge) comebackova.

RI
Spoiler for Hiden:
bravo za Lauru Milf. Tako treba. Sigurna u sebe i pobjeda je tu. Twist je očekivan i dobar.

Tadhana
Spoiler for Hiden:
kaj sam rekao za Tysona  rofl rofl kako lik prca Boga Aresa. Volio bih da jedan i drugi što dulje ostanu. Bog Ares zbog strategije, a Tyson zbog svoje direktnosti i neprevidljivosti. Evo, već u idućoj će pokušati izbaciti Boga Aresa. Gerv će vjerujem biti uz Tysona, a ovi ostali su idioti. Caleb napokon pokazao da nešto zna i onda zasere tako da govori što je sve bilo. I onaj nećak od Kat kao i mala od Laure Milf.

Galang pleme. E ovo je brutalno. Moj favorit Tina ubija. Žena je jebeni mastermind. Upravo je tako igrala u Australiji iz pozadine. u All Starsu nažalost nije uspjela. Pazite kako samo igra. Stavlja se u poziciju drugih igrača i pokušava vidjeti kako bi oni razmišljali nakon što ih je donekle upoznala i njihove motive
Spoiler for Hiden:
Prvo joj glupa Kat dolazi i govori za Monicu i kako je treba izbaciti. Tina na trenutak razmišlja i točno znam što je mislila kad je to rekla Monici. Malo bi to ljudi učinili jer Monica će prva letjeti zbog Brada, a i zato što nije baš drugima simpatična. Dakle, Tina je razmišljala na ovaj način. Ako ne bi rekla Monici, ona bi ispala dok bi Kat ostala, a isto tako s druge strane je Katin nećak ili što već. Monica više nema nikoga. I ono što zna je da Monica ne može tako daleko jer će svima biti meta. Naravno, možda je i otišla daleko, ali u tom trenutku to jednostavno ne znaš. Pametan je potez bio i zadržati Vitasa, a od Kat napraviti žrtvu. To je posebno pametan potez, ali i riskantan jer Tina zna da je s druge strane Bog Ares, ali isto tako Tina zna da će oni prije biti mete nego ona i njezina kćerka.

Kakva je igračica ta Tinati_si_Bog još kad se sjetim druge sezone i Australije. Volim te old school igračice koje pokazuju kako se strateški igra bez skrivenih idola. Dobar jedan komentar. "Tina is such a ruthless wolf in sheep's clothing."  ti_si_Bog

Miko, kakva je tebi Tina:P

Tribal Council
Spoiler for Hiden:
pa i nije neki blindside to jest nije onaj klasični već polovično. A kako Kat moli za ostanak, hahahahahha.

Evo i Survivor After Showa gdje je gostovao zadnji ko je ispao. Parvati svakim tjednom sve bolja i bolja. Bomba od žene. Da bar se vrati igrati još samo jednu sezonu. I dobro je Parvati rekla u ovom zadnjem After Showu kako je Survivor igra percepcije jer percepcija je realnost te da se mišljenja mijenjaju konstannto po danu to jest planovi igrača. Zato je važno razmišljati kako drugi razmišljaju i tako je pohvalila Tinu jer gleda očima drugih igrača.

Evo i Cesternina te njegovog druga Fishbacha Survivor Blood vs Water Episode 6 Recap

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #700 : 24.10.2013. 20:18:29 »
Spoiler for Hiden:
Katin nećak

Kakav nećak, valjda su momak i devojka. ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #701 : 24.10.2013. 20:55:03 »
Spoiler for Hiden:
Katin nećak

Kakav nećak, valjda su momak i devojka. ;D
Spoiler for Hiden:
I jedno i drugo, rodjak i decko. Incest na delu. Nego koliko je suza prolila ove godine. U njenom slucaju serijal moze da se zove suze i voda.

Spoiler for Hiden:
Zao mi je sto zensko pleme nije pobedilo, ali sta je tu je... idemo dalje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #702 : 24.10.2013. 20:59:48 »
Spoiler for Hiden:
Katin nećak

Kakav nećak, valjda su momak i devojka. ;D
Aha, znači to su ;D toliko su zanimljivi.
« Zadnja izmjena: 24.10.2013. 21:01:29 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #703 : 24.10.2013. 21:43:36 »
Pa i rekla je na kraju epizode da se plasi da ga je osramotila i sta ce reci kad vide njegovi prijatelji  rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #704 : 24.10.2013. 22:07:18 »
Nisi odgovorio za Tinu  pravilaf ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #705 : 24.10.2013. 22:16:05 »
Nemam komentar na to  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #706 : 24.10.2013. 22:24:50 »
"Miko, kakva je tebi Tina?"

To sam te gore ptao.  :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #707 : 31.10.2013. 14:33:00 »
Ne znam sta da ti odgovorim :D


Prosecna sedma

Spoiler for Hiden:
Laura je zalutala u ovu igru, mogli su Ruperta da vrate samog u nekoj narednoj sezoni, ovako su i nju doveli koja pretpostavljam nije znala bazicna pravila Survivora pre pocetka sezone. Vytas se provukao dva kruga i sada sledi Baskauskas dominacija

Ono sto me cudi

Spoiler for Hiden:
je da niko ne trazi HII, videlo se prethodnih sezona da ga nije nemoguce pronaci i bez tragova...

Sto se tice poslednje borbe na RI

Spoiler for Hiden:
ocekujem da John pobedi mada i ako uspe vrv. ce odmah izletiti, pitanje je da li ce biti RI-a i nakon ujedinjenja

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #708 : 02.11.2013. 00:55:11 »
Pogledana sedma  :)

Što se tiče skrivenog idola. Ma to je svi psihološke naravi, a razlog je jednostavan.
Spoiler for Hiden:
Monica je prva koja ga je odbacila i tako je sve počelo. Onaj drugi pa treći će uvijek sad baciti u vatru jer ne žele ići kontra. Da Monica nije bacila, a ona je imala baš razlog, pitanje je jel bi ovi drugi isto to napravili.

Vitas je dosta vješt. Čak mislim da je raznovrsniji nego Bog Ares i da je u prednosti što ga ljudi mogu doživjeti jer je isren i sve je to prošao, ali je vješt manipulator. Uz Tinu, trenutno najbolji strateg. Radi onoliko koliko je dovoljno. Zna da ne smije ići žestoko već polako.

A Tyson je živi smijeh. On misli da zna, ali je zato zabava. Pojavila se i zanimljiva teorija za njega
Spoiler for Hiden:
kako je on pobjednik jer ima winner editing. Sličan kakav je imao Robfather u RI.

RI - e ja sam urlao na Haydena i Kat. Kakav je to ragovor bio  ti_si_Bog ponavljao sam čitavu tu scenu 4 puta. Vidi se na Haydenu da ne želi ju zamijeniti  rofl rofl i kako frajer laže pa nakon duge neodlučnosti, Kat je izabrala kako će biti. A i Hayden, priča ko neka pičkica.

Slaganje puzli i Kat, hahahahhahaahha.


Survivor After Show - ovaj je bio napravljen u Halloween stilu pa se tako Prvati jako jako seksi obukla  srcesmajli i možete se nasmijati glupostima od Kat.
« Zadnja izmjena: 02.11.2013. 00:57:45 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #709 : 02.11.2013. 12:53:46 »
Naravno da je nije htio zameniti, pa to se iz avion videlo...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #710 : 02.11.2013. 13:06:19 »
Ja bih Kat tukla i tukla. Koje je to razmazeno deriste.   u_jeeeeeeeeee
Epizoda solidna, ali nista posebno. Bice i boljih.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #711 : 02.11.2013. 13:32:23 »
Ne znam sta da ti odgovorim :D

Na to kakva ti je Tina bila u Australiji?

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #712 : 02.11.2013. 15:34:00 »
Ja bih Kat tukla i tukla. Koje je to razmazeno deriste.   u_jeeeeeeeeee

+1
jedva sam cekao da ispadne

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #713 : 02.11.2013. 15:42:59 »
Ne znam sta da ti odgovorim :D

Na to kakva ti je Tina bila u Australiji?

Kao igracica odlicna

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #714 : 02.11.2013. 16:10:53 »
E to je to. Stvarno bih volio da što dalje dogura tako da ju mogu rangirati na što većem mjestu. Iako je i zbog Australije koja je jedna od psihički i fizički najtežih sezona jako visoko.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #715 : 07.11.2013. 12:53:57 »
Interesantna 8-ma...

RI

Spoiler for Hiden:
Jbg, zao mi je Johna, nadam se da ce dobiti sansu da igra jos jednom. Laura B je smetnja bila kroz celu igru, steta sto Rupert nije ostao da igra... Laura M se vraca...

Klanovi

Spoiler for Hiden:
Nije mi jasno kako Aras nije primetio da mu se sprema seca, kao jedan od iskusnijih igraca i igrac koji je pobedio u igri morao je ovo da predvidi. Sklopio alliance sa Vitasom,Tinom i njenom cerkom nasuprot 7 ostalih...

IC

Spoiler for Hiden:
Lagan izazov, toliko glupih ljudi ima ali otom potom... Aras kao da je pustio Vitasa, sumnjam da nije znao koja je zadnja, pretpostavljam da se osecao lagodno i da je mislio da nema korist od imuniteta

TC

Spoiler for Hiden:
Opet me iznenadjuje da nije posveceno previse paznje oko ispadanja Arasa, sve je islo u tom toku kao da ispada Laura B recimo... Mozda i znaci da ce se vratiti, u svakom slucaju sada je 7-3 omjer i siguran sam da tako nece ostati, Tajson da dodje do finala?  :vid-ga: Gervase igra najpametnije trenutno

Sto se sledecih epizoda tice

Spoiler for Hiden:
Ne verujem da ce Vitas uskoro ispasti jer je easy vote u ovom momentu, nekako mi je logicnije da idu na to da izbace Tinu mada opet sumnjam da ce Monica recimo ostati tu gde jeste, nije iskljuceno da Tyson i Gervase izbace nekoga iz svoje alijanse, mozda cak i Laura/Ciera neko ispadne... Bice zanimljivo, tek pocinje da se zakuhava...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #716 : 07.11.2013. 22:47:42 »
Uh uh, dosta se toga desilo.

RI -
Spoiler for Hiden:
šteta zbog Johna. Ovako Laura Milf se vratila. Ciera to nije željela, ali mislim da je bolje tako. Ovaj izazov će mi uvijek ostati iz Cook Islands kad su igrali Yul, Ozzy, Parvati, Candice, Perner. Naravno, Ozzy je pobijedio.

I naravno, Yulova teorija  ;D



IC - iliti kako je Cain ubio Abela na Survivor način
Spoiler for Hiden:
jer upravo se to dogodilo kad je Vitas osvojio imunitet. Ubio ga je. Smatram da Bog Ares nije pustio, nema šanse. Vitas je mogao sam pobijediti jer se vidi da ima dobro pamćenje i želju da pobijedi brata i to ih je koštalo.

Da vidimo sad alliance i koliko ih ima. Zasad dva, ali znamo da ih ima mnogo više jer će se netko prebacivati.

Božica Tina, Katie, Vitas, Monica
Spoiler for Hiden:
su na prvi pogled najebali, barem tako izgleda. No, Božica Tina ima vrhunsku socijalnu igru i vjerujem da će moći nešto napraviti. Uz nju dodamo Vitasa koji svakom epizodom iznenađuje koliko je elokventan i ima dobra logična razmišljanja. Monica im je štit, ali ako će ih oni početi izbacivati, ona će im biti dark horse.

Tyson, Gerv, Laura Milf, Ciera, Caleb, Hayden
Spoiler for Hiden:
Caleb i Hayden će vjerojatno biti sa strane i izdržati će nekoliko epizoda jer će se ovi moćnici poklati. Caleb sad igra kao Sandra, under the radar. Gerv je dobar, svima simpatičan, ali mora nešto napraviti. Laura Milf i Cirie su visoko poletiti, pogotovo Ciera. Ok, u dobrom su položaju, pogotovo sad kad je Bog Ares ispao, ali tu je Tyson i s njim surađuju, a to nije dobro zato što Tyson ne želi parove. Tako da je lako moguće kako će ostaviti Tinu i Katie u idućoj epizodi i blindsideovati Lauru Milf ili Ciera jer će mu to biti savršen trenutak. Najbolji je trenutak kad netko misli da je siguran, a to Laura Milf i Ciera misle.

TC - najbolji blindside ove sezone.
Spoiler for Hiden:
Ode Bog Ares i žao mi je. Želio sam da što duže ostane, ali što je tu je. Vitasova faca i kad kaže u promou za iduću da kako jedva čeka osvetu  ;D

Jeff:'Gerv what is going to be different after the vote? Gerv: 'For the Smart players nothing  clapp

Po meni Tyson odlično igra. Lik nije kompletan kao neki drugi igrači, ali biti kompletan ne znači da si automatski bolji. Ti možeš biti dobar u svim kategorijama, ali kad je netko drugi odličan u samo jednoj, to je dovoljno da daleko doguraš. Kategorija u kojoj je Tyson tako odličan je nepredvidljivost. Jednostavno mu to dosta pomaže i igra žestoko i direktno. Upravo je s takvom igrom preveslao Boga Aresa da se osjeća sigurnim kraj njega. Daleko će on. Da, zabijati će noževe u leđa, ali dogurati će daleko. A i ne zaboravimo da je našao HI. To mu daje još novih opcija, ali isto tako smanjuje još više starih opcija. Još jedan razlog zašto je strategija bolja kad nema HI.

Božica Tina s druge strane ako brzo nešto ne smisli, odlazi  :(

I sad mi je jasno zašto je ova sezona odlična. Zato što podsjeća na ranije sezone. Stratetgija jako podsjeća na starije sezone. I još kad sam vidio promo za iduću epizodu i da će jedan od izazova biti food challenge (crvi, bube, kukci, pokvaren hrana...) u old school stilu. Jedva čekam.

Ako se ovako nastavi, ovo će biti jedna od najboljih novijih sezona.

Survivor After Show - Parvati ugostila posljednjih dvoje koji su ispali.

Survivor Blood vs Water Episode 8: The Know-It-Alls Recap Cesternino i Stephen. Dosta su toga rekli. Vrijedi poslušati.

Miko, pratiš ih na twiteru?  ;D svi oni imaju twiter. Vitas i Kat se "posvađali"

Vytas Baskauskas ?@vytasyoga 22m
@KatEdorsson true. You've played Survivor for a lot longer than me. How many times have you worn the individual immunity necklace?

Kat Edorsson ?@KatEdorsson 38m
@vytasyoga 34 days in the game and a returning veteran, 17 days! Ill be okay <3 xoxo!

Vytas Baskauskas ?@vytasyoga 46m
@KatEdorsson unfortunately you don't understand what this game is about! #gameoftrust

Kat Edorsson ?@KatEdorsson 1h
If I hear the word "trust" @vytasyoga one more time I`m going to puke!
  rofl rofl

A pazi Russella...

Russell Hantz ?@russellhantz 56m
The "Russell seed" never leaves your mind Laura lmao !! #Survivor #bloodvswater


Ili ovo...

Ciera ?@cieraeastin 46m
@KatEdorsson @vytasyoga we should all take lessons from v... He is obviously the best player to ever play survivor.

Vytas Baskauskas ?@vytasyoga 43m
@cieraeastin @KatEdorsson not even close. @JohnMCochran could name at least 50 better than me!

James Bhara ?@Bhara99 42m
@vytasyoga @cieraeastin @KatEdorsson @JohnMCochran Boston Rob says hello

Ciera ?@cieraeastin 41m
@Bhara99 @vytasyoga @KatEdorsson @JohnMCochran I was being sarcastic.
  rofl rofl

Malo slika  rofl rofl

Spoiler for Hiden:

I za kraj prisjetimo se kako su prije izazovi izgledali. Koliko je to samo bilo psihički i fizički teško  ti_si_Bog



Najnoviji intervju s legendom Probstom http://insidetv.ew.com/2013/11/07/survivor-blood-vs-water-jeff-probst-episode-8/

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #717 : 10.11.2013. 15:03:32 »
Ako neko zna gde mogu skinuti epizode dobre kvalitete starijih sezona neka javi na pp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #718 : 10.11.2013. 17:16:54 »
Imaš onaj torent od 111 giga  ;D prve 22 sezone. Zasebno nećeš naći ili ćeš naći, ali ti se neće skidati.

Kupi s Amazona. Dobiješ i brdo dodataka  :)

Poslao sam ti.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #719 : 10.11.2013. 18:45:57 »
hvala

Tags: