Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226941 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #630 : 18.04.2013. 12:40:00 »
Kakva sezona  ;D ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #631 : 18.04.2013. 16:19:43 »
Još jedna odlična epizoda s odličnim twistom. Ali isto tako pretjeruju. O tom kasnije.

Napokon je
Spoiler for Hiden:
Malcolm uspio. Nakon dosta pogreška, vratilo mu se. Tribal council je bio odličan. Vratilo se i Philipu za svo ono psihičko zlostavljanje  rofl rofl nadam se da je Andrea čula kako šapuču njezino ime. Malcolm prvo nije htio dati idol da bi na kraju dao, a nije ni trebao. Dobio je dva glasa dok je Eddie dobio četiri glasa i Philip je dobio četiri glasa. Dakle, Malcolmu bi ostao idol.

Brenda napokon dobila svoj dio, ali opet jako malo. IC je bio dobar, prvi put prikazan u 7. sezoni kad je Rupert pobijedio.

I sad na to pretjerivanje. Previše skrivenih idola. Glupo je to jer se guši strategija. Ok, znam što oni žele. Žele da bude atraktivnije, ali ako je nešto atraktivnije, ne znači da je i bolje. I kaj sad, ovi iskoristili idole i sad će opet vratiti idole na otok. U redu je da ima dva idola, ali ovo je previše. Zato su ranije sezone bolje. Pa ti igrači ne bi izdržali u ranijim sezonama bez idola jer tada toga nije bilo.

I druga stvar je hrana. Pa u ranijim sezonama nije bilo toliko nagrada gdje se dobije obilan ručak. Ovdje je svaki RC ručak/večera. Zato se prije i gubilo po 25-30 kila i živjelo u težim uvjetima, a u ovim novim sezonama je sve uljepšano. Ipak, opet bi trebali biti gladni jer oni dobivaju RC jednom u tri dana.

I ne smijem pasti pod utjecaj ove zadnje tri epizode koje su odlične  ;D jer ne smijem se samo sjećati tih zadnjih epizoda već i onih prvih sedam koje su bile čisti prosjek i zato je ova sezona samo dobra, ništa više.



After show će kasnije izaći.
« Zadnja izmjena: 18.04.2013. 16:26:39 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #632 : 18.04.2013. 20:51:19 »
 :naklon:za epizodu. Totalno ludilo.
Kad smo kod idola
Spoiler for Hiden:
da li ovo znaci da ce sada da preoru ostrvo da opet pronadju 2?

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #633 : 18.04.2013. 21:09:25 »
 navijacica navijacica navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #634 : 18.04.2013. 22:05:23 »
:naklon:za epizodu. Totalno ludilo.
Kad smo kod idola
Spoiler for Hiden:
da li ovo znaci da ce sada da preoru ostrvo da opet pronadju 2?
Spoiler for Hiden:
A ne znam više ni sam što su oni naumili  ;D samo znam da toga prije nije bilo. U redu kad ima dva idola na otoku pa ga nađu i iskoriste ga iako je dosta puta bilo nepošteno. Znali su naći igrači koji uopće nisu igrali dotad pa se spase. Ali ovo je već previše. Stvarno se nadam da neće. A gle, sve ti to producenti odlučuju. Znaju da će biti atraktivnije za gledati, ali isto tako guše strategiju s time. Mislim na onu žestoku strategiju gdje samo možeš doći do kraja uz laži. Tako se prije igralo kad su pravi mastermindovi izmišljali takve laži pa imali u rukama sve igrače bez skrivenih idola, a ovako uz idol ne trebaš nikoga nagovarati da pođe na tvoju stranu i da nagovaraš, to je minimalno. Ono, probaš i to je to. Jebe ti se, imaš idol  ;D a bez njega bi pokušao sve. To je čar igra. Čiste stopostotne spletke. A i vidjeli smo sad u promou za iduću epizodu kako će Sherri i Eric preći na njihovu stranu. Tek nakon tri idola što su iskoristili jer vide koliko su oni nepredvidivi. Tako da ćemo imati 5-5, a Andrea bi mogla biti swing vote jer se okreće kako vjetar puše. Ipak, vidjeli smo da su svi ostali vjerni Phillipu osim Erica.

Evo, da vidimo još jednom tribal council gdje se sve zakuhalo. Uživajte.


Offline rockstarr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #635 : 19.04.2013. 01:02:23 »
Pa ti igrači ne bi izdržali u ranijim sezonama bez idola jer tada toga nije bilo.

Realno, ovo ne možemo znati. Taktika se prilagođava situaciji.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #636 : 19.04.2013. 01:30:36 »
Možemo reći da bi se prilagodili onakvim teškim uvjetima, ali stvar je u tome da mi od njih nismo vidjeli različitu strategiju gledajući ih u takvim uvjetima, ali smo ih zato vidjeli u sezonama gdje je bilo idola i na temelju toga je velika vjerojatnost da u ranijim sezonama ti igrači bi ispali puno ranije.  :)

Pogledaj Malcolma i njegovu prošlu sezonu te ovu tu sad. Igra isto i bez idola bi u ranijim sezonama jako brzo ispao. Dakle, ne znamo kako bi igrao bez idola, ali po ovome jako teško da bi se išta promijenilo. Ista stvar i sa Russellom. Prva sezona villain, druga sezona villain i treća sezona pogađaš, villain  ;D

Na temelju njega možemo sa sigurnošću tvrditi da on ne bi uspio tako daleko dogurati jer to je baš igrač koji se ne mijenja.

Pogledaj Robfathera. U prvoj sezoni promatrač, u drugoj villain, u trećoj antiheroj i u četvrtoj heroj. Njegova igra je bila uvijek drugačija i opet je kao takav svaki put vukao svoje pleme.

Ili Parvati. Prva sezona flert girl, druga sezona čisti mastermind (nešto je i naučila od Yula iz svoje prve sezone) i treća nešto između.

U principu se ja slažem s tobom kako važi ta prilagodba, ali mislim da ima više temelja za tvrdnju kako bi ti igrači prije ispali. Pogotovo igrači koji ne žele promijeniti taktiku. :)

Meni bi bilo zanimljivo vidjeti Ozzya u Australiji pokraj onakvog Colbya i Skupina  ;D

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #637 : 25.04.2013. 10:34:10 »
Koja grupa gladnica  :lubenica:
Spoiler for Hiden:
Ne znam sta bi tek radili da nemaju kao nagrade toliko cesto hranu, i to u velikim kolicnama. Aukcija je bila urnebesna. Malkom i njegove reci pre iste i prvi potez na istoj  rofl Opaaa, nereseno   ;D  Pivo i kikiriki od milion dolara.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #638 : 25.04.2013. 13:25:35 »
Ko bi ovo očekivao. Drago mi je zbog idola
Spoiler for Hiden:
i da nije nađen. Pa dokle više. Ovo je stvarno previše. Pa Malcolm je imao 3 idola mislim, a što bi bilo da je našao četvrti. To je praktički 12 sigurnih dana, dobro 9 i još ako osvoji na IC-u. Strašno puno i nepošteno. Nadam se da će uvidjeti grešku koju su napravili s tim idolima u ovoj sezoni.

A sad na epizodu.

Eddie, Malcolm i Rey
Spoiler for Hiden:
Eddie skoro osvojio IC, Rey bio blizu, a Malcolm mislim da je prebrzo odustao. Bio je siguran u sebe, a i ja sam bio siguran da u ovoj epizodi ne ispada. Još kad sam vidio promo za tu epizodu gdje Sherri govori kako će biti uz njih pa sad epizoda. Kako je njima tek teško kad se treba odlučiti kome vjerovati. Erik prvo glasa za Philipa da bi sad njih zeznuo. Al tip nije svjestan što radi. Na tribal councilu je glasao za Philipa zato što je mislio kako će svi glasati i sad kad mu je Dawn rekla da je ovo ogromno i da ne zezne, onda je uz njih. Malcolm nije našao skriveni idol. Andrea mu nije dala. Mogao je tražiti, pa što onda iako su oni vjerovali da ima idol.

Andrea, Dawn, Cochran, Brenda
Spoiler for Hiden:
Brenda napokon dobije conffesional i onda se rasplače  rofl rofl Cochran dominator  ti_si_Bog lijepo je sve objasnio na tribal councilu i još prije toga kako se igra. Za njega sam sad siguran kako si je osigurao F4. Grizem si jezik ako tamo neće biti  ;D Andrea igra jako dobro. Njezin problem je nesigurnost kada osjeti da bi mogla biti izbačena, ali ovaj put je napravila odličan postez prateći Malcolma, a Malcolm bi napravio još bolji da je nastavio tražiti pred njom.

I dolazimo do Sherri
Spoiler for Hiden:
jebote, ta žena je jaka manipulatorica. Ima tu neku facu kojoj ne smiješ vjerovati, a ipak joj ljudi vjeruju. Pa onda onaj njezin jezoviti smiješak, lol. Sad će uskoro ona preuzeti Malcolmovu ulogu jer je sad vrijeme za njezine velike poteze. Promo za iduću opet je dobro montiran tako da pomislimo kako Rey osvaja IC, a Andrea, Cochran i još neko razgovaraju da izbace Brendu ili Dawn. Naravno, to ništa ne znači. Vidjet ćemo. I ako Cochran ode do kraja, osvaja sigurno jer ima najveće šanse kod porote.

Survivor auction je bio odličan kao i uvijek.

Pogledajte ovo http://bartleyfamilyblog.blogspot.com/

Njih troje uz 50-ak ljudi gledaju sebe i već sad legendaran potez  ;D


Evo i Cesternina za ovu epizodu http://robhasawebsite.com/survivor-caramoan-know-it-alls-episode-11-come-over-dark-side/

Uskoro će i Malcolm gostovati kod Cesternina.
Spoiler for Hiden:

A Parvati je ugostila Philipa. Ludnica!!!  rofl rofl http://www.cbs.com/shows/survivor/after-show/

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #639 : 25.04.2013. 17:17:38 »
Prosto mi je zadovoljstvo čitati tvoje komentare posle nove epizode Survivora. Možda bi mogao da napraviš neki podcast ili tako nešto,

Survivor Analysis with Mulder :D

Spoiler for Hiden:
šalu na stranu, žao mi je Malcolma, bio mi je nekako drag igrač, sada se uzdam u Cochrana :)

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #640 : 26.04.2013. 00:22:55 »
Probst nije normalan  rofl
Spoiler for Hiden:
Jeff Probst ‏@JeffProbst

#survivor I know it's heartbreaking to lose Malcolm. I get it. Let's all take a moment... shall we? Okay, now back to the game!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #641 : 02.05.2013. 13:13:10 »
Dobra 12.  :)

Puno bolja druga polovica epizode nego prve
Spoiler for Hiden:
gdje je Rey nekako prelagano otišao. Dobro, dao je sve od sebe na izazovu.

Ali zato druga polovica epizode
Spoiler for Hiden:
je bila odlična. Drago m je da je Andrea ispala. Da je ostala, imala bi imunitet i bila bi još veća opasnost. A još mi je draže što više nam skrivenih idola. I kaj sad, ko nam je ostao. Eddie nema pojma, Erik isto. Brenda se prekasno uključila da bi mi bila zanimljiva. Sherri under the radar (tako je Sandra dvaput pobijedila) i ima dobre šanse. Dawn i Cochran se bore za glavnog stratega. I to je to. Dawn, Brenda i Cochran nisu sigurni dok Eddie, Erik i Sherri jesu. Al vidite kako je to zanimljivo. Sad nisu sigurni oni koji baš igraju, a sigurni su oni koji ne znaju (Eddie i Erik) dok Sherri djeluje iz pozadine. Al tako je svugdje. Kao u divljini kad se glavne životinje (vukovi, tigrovi...) bore za prevlast. Tako je i sa Cochranom, Dawn i Brendom. Mislim kako će ispasti Brenda jer su Coch i Dawn više vezani to jest duže se znaju, ali ne zaboravimo da su Dawn i Brenda jako dobre. Pogotovo nakon što joj je Brenda pomogla. Kad netko on njih troje ispadne, onda sam siguran da ostalih dvoje idu do kraja dok netko iz trojke (Erik, Eddie ili Sherri) im se pridružuje.

Evo i Survivor After Show. Parvati je ugostila Malcolma  ;D

http://www.cbs.com/shows/survivor/after-show/ - Survivor After Show - Adios Amigo (Show #11).

Evo Cesternina i njegovog podcasta. - http://robhasawebsite.com/survivor-caramoan-know-it-alls-episode-12-recap-the-beginning-of-the-end/

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #642 : 09.05.2013. 01:49:09 »
Malo Jeffa



I Survivor After Show Poslastica

Parvati je u 12. epizodi ugostila Cesternina. Odlična rasprava. http://www.cbs.com/shows/survivor/after-show/

Sad uživo epizoda.
« Zadnja izmjena: 09.05.2013. 01:53:04 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #643 : 09.05.2013. 12:56:36 »
Ova epizoda mi uopste nije emotivno prijala. Ne mogu da kazem da je losa, jer nije ali mi jednostavno nije prijala.... A sad cekam finale... valjda cu se setiti i biti budna da ga gledam live.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #644 : 09.05.2013. 13:39:19 »
Ni meni nije nešto bila. I eto sad, početak sezone solidan, sredina odlična i sad pri kraju opet solidno. Iako je bio dobar blindside i veseli me porota. Ima tu jako puno potencijala da bude žestoko.

Idući tjedan live  navijacica

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #645 : 09.05.2013. 14:32:48 »
Nedelja u 2?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #646 : 09.05.2013. 14:40:28 »
Da, imaš stream?  :)

Ja sam noćas gledao uživo, ali mi nije radio onaj originalni stream pa sam gledao na drugom. Dakle, sad ima dva.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #647 : 09.05.2013. 14:56:56 »
Imam. dala mi je Tamara prosle godine.  Samo da se setim.  Iskreno ove redovne epizode mi je draze da pobledam ovako, bez reklama... Ali finale je finale.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #648 : 09.05.2013. 14:58:03 »
I ja isto inače ove obične gledam dan kasnije. Ali finale + reunion. 3 sata uživancije  ;D

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #649 : 12.05.2013. 14:22:47 »
I ja ostadoh bez glavnog favorita sezone :cupam-kosu

Ova sezona mi je zaista gadljiva, jedino su uspjeli u tome, da pokažu koliko ljudi znaju biti odvratni i nepodnošljivi do boli :dash

Ako ne bude žviždanja finalistima u reunionu, moje srce neće biti na miru.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #650 : 12.05.2013. 22:21:21 »
Kao što su zviždali Jerri na All Stars Reunionu  ;D

Za noćas sve spremno. Čeka nas 3 sata uživancije. Čujemo se u 2  drinks

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #651 : 12.05.2013. 22:51:27 »
Kao što su zviždali Jerri na All Stars Reunionu  ;D

To je onda bilo potpuno neporavdano, s obzirom da mi je Jerry među najdražim preživjelima. Jeff je u toj emisiji totalno zakazao kao voditelj, jer je nije zaštitio od nepravdene reakcije publike ( subjektivan sam, što ću ).

No, Jerry im je svima vratila milo za drago, u svojoj posljednjoj sezoni  ;D

Ako ono troje, koji su izglasali zadnjeg preživjelog budu u finalu, to nikako neće biti neopravdano >:dj

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #652 : 12.05.2013. 22:59:01 »
I meni je Jerry među najdražima  :)

All Stars još uvijek slovi kao najteža sezona zato što je to tad bila mala zajednica i svi su se znali. Ma meni je to nešto najbolje što je Survivor ponudio. Takvu okrutnost i igru više nikad nećemo vidjeti.

Danas očekujem da zvižde njima, ali vidjet ćemo. Za Dawn sam siguran da budu. I onda me zanima njezina faca  ;D al najviše me zanima porota i hoće li to biti jedna od najboljih porota ili će opet zakazati kao što znaju u zadnje vrijeme. Joj, da je Corinne tamo, svega bi bilo. Ovako imamo ludog Philipa i ostali jesu zanimljivi, ali ne znam baš...

I očekujem da se Brenda rasplače kad bude stajala tamo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #653 : 13.05.2013. 01:52:48 »
Uskoro počinje, ljudi  drinks

Kako je Bette Davis jednom rekla u All About Eve - "Fasten your seatbelts. It's going to be a bumpy night"  :najbolja:

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #654 : 13.05.2013. 01:59:17 »
 Budna, setila se.... :D
Spoiler for Hiden:
E Erice baksuze....
« Zadnja izmjena: 13.05.2013. 02:12:32 maya- »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #655 : 13.05.2013. 02:12:23 »
U jebote, kakav početak  :o

Spoiler for Hiden:
Ode Erik. Došao tako daleko i tako otišao.

Mislio sam da će biti F3 na kraju, ali sad nakon ovog, mislim da će biti F2

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #656 : 13.05.2013. 02:14:21 »
Ovo je da ne poverujes... Jel bilo nekad F2?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #657 : 13.05.2013. 02:17:25 »
Pa kako ne  ;D

Najviše puta je bilo. Pogotovo u ranijim sezonama  :)

EDIT:

Opa,
Spoiler for Hiden:
Coch dobio. Odličan izazov.
« Zadnja izmjena: 13.05.2013. 02:26:25 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #658 : 13.05.2013. 02:28:23 »
Onaj  osecaj kad pritisnes f5 za pogresan prozor.
 :dash
Spoiler for Hiden:
bravo malisa
edit
Spoiler for Hiden:
A jest bio dobar izaizov. Adekvatan za sve, izludjujuc sa odlicnom nagradom.
« Zadnja izmjena: 13.05.2013. 02:31:08 maya- »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #659 : 13.05.2013. 02:48:35 »
Rites of Passage, to mi je jedan od najboljih dijelova Survivora  :)

EDIT:

Spoiler for Hiden:
Opet Coch  ;D kaže da će se riješiti Dawn. Ajd da to vidimo.

EDIT 2:

Opa
Spoiler for Hiden:
ostavio Dawn, a baš sam želio da ode. Samo da ona ne osvoji. Opet, Eddie bi imaš šanse jer je bio sa svima dobar, ali igra mu je bila loša. Ajmo, Coch. Sherri, uh. Sad kad iznenadi.

Ipak F3  ;D
« Zadnja izmjena: 13.05.2013. 03:21:49 Mulder »

Tags: