Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226940 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #570 : 16.02.2013. 10:50:03 »
Za uvod sasvim OK, iako me neki favoriti već počinju nervirati.
Spoiler for Hiden:
Koji je idiot dao Malcolmu bacati vrećice, ni u prošloj sezoni se nije iskazao u tome :dash Meni je baš žao Francesce, žena baš nema sreće cry1

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #571 : 20.02.2013. 01:48:02 »

Tami, gdje si?  navijacica

Evo napokon i mene  ;D Mulderu  :najbolja:
Ajoj, nije me bilo tu od prošlosezonskog finala  :-[
U međuvremenu sam pogledala preostale sezone,
ali to ću prokomentirati drugom prilikom.
Otvaranje nove sam pogledala tek prije dva dana (potpuno
zaboravila da je počelo, propustila live premjeru,
tako mi i treba kad ne čitam forum  podup)
Očekivala sam jaču epizodu (prošlosezonska je bila odlična),
malo više drame (s obzirom na favorites cast, ali u cjelini
je bilo solidno. A tek kraj... Mislim, koje su šanse za to?  rofl
Iduća bi trebala biti dobra...  :bokser
Još uvijek se dvoumim da li da pratim tjedno ili da pričekam da se
nakupi epizoda, ali sad kad sam ušla u ovu temu, sve me strah da
neću moći izdržati a da ne zavirim  >:dj

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #572 : 20.02.2013. 02:34:11 »
Jeeeeee, došla si  navijacica

Odlično da si pogledala one sezone  smileyNO1 baš me zanimaju komentari. Kad ti dođe inspiracija  ;D

Za otvaranje mogu reći da sam dosta uživao. Ne toliko zbog neke kvalitete već zbog pojedinih igrača uz koje se mogu lijepo nasmijati. Ma samo prati tjedno i komentiraj tu s nama  :aha:

Nego, izašla je prva epizoda TAR-a i upravo gledam. Na 10. minuti i zasad mi se većina timova sviđa. Odlično otvaranje. Komentiram za 40-ak minuta na temi.  :)

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #573 : 20.02.2013. 02:51:48 »
Odlično!  smileyNO1 Ja sam već pogledala TAR pa ću ti se
pridružiti u temi, već sam zavirila tamo, ali vidim,
još nitko nije gledao  :(

A što se tiče onih sezona koje sam pogledala (Vanuatu i Fiji),
moram reći da su me prilično ugodno iznenadile, u nekim segmentima
čak i oduševile. Kad nađem malo više vremena, napisat ću dojmove (još
su friški, makar je prošlo nekih mjesec i pol od gledanja  ;D), kod mene
to ne ide u dvije, tri rečenice  >:dj

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #574 : 20.02.2013. 05:02:46 »
Znam, znam  :aha: zato jedva čekam tvoje komentare.

Baš me zanima što misliš o Chrisu
Spoiler for Hiden:
i njegovoj strategiji kad je ostao sam sa ženama. Stvarno je to vrhunski odigrao iako je jedan od onih antipatičnih pobjednika, ali zaslužio je. A Eliza je pure evil  >:dj

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #575 : 21.02.2013. 12:18:33 »
Pogledana nova  :)

Nevjerojatno je pleme fanova. Većina njih su prilično loša. Dosad me najviše dojmila Sherri. Ako ostane što duže, bit će pamtljiv villain jer je stvorena za to. Pogledajte joj samo facu  ;D
Spoiler for Hiden:
Shamar  u_jeeeeeeeeee  ovi kaj su stvorili alliance, njih 4 su nevjerojatno glupi. Prvo idu stvarati pakt kad ih je 10 i to pred svima. Naravno da će vas izbaciti i držati Shamara pokraj sebe kad znaju da nema šanse da pobijedi. Sherri je sve to lijepo organizirala. Kaže, Shamar će biti moj Philip  rofl rofl stvarno je nevjerojatno koliko je u ove dvije epizode bilo referenci na Robfathera. Ovaj našao idol i to dosta lagano, ali sva sreća da ga nije znao iskoristiti.

A favoriti
Spoiler for Hiden:
definitivno premalo Malcolma, ali to nam govori da će vjerojatno dugo ostati i da će kasnije imati više scena. Philip je najluđi. Jednostavno nema te osobe u povijesti Survivora koji mu može biti blizu po ludosti. Ni Coach, ni Shane... Dobro, Skupin je u Australiji bio posebna kategorija luđaka. Al kako dođe kod Brendona i Cochrana te počne pričati o nečem sasvim desetom  rofl rofl isto tako, Brenda i Corinne  :( nema ih baš. Zato se nadam da će što duže ostati.

Solidna, ali prezabavna epizoda. Ne opravdava očekivanja.

Parvati i Ozzy http://www.cbs.com/shows/survivor/photos/1000194/survivor-after-show-photos/35367/ - http://www.cbs.com/shows/survivor/photos/1000194/survivor-after-show-photos/35366/

Parvati je prekrasna  srcesmajli

Ovo je za prvu epizodu. Čekam da izađe za drugu.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #576 : 27.02.2013. 03:32:31 »
Evo za drugu epizodu link. Ovaj put kod Parvati je došao Aras iz Paname. Parvati je jedna od boljih voditeljica  >:dj srcesmajli


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #577 : 28.02.2013. 11:00:40 »
Pogledana treća  :)

Spoiler for Hiden:
Shamar je zalutao ovdje. Valjda nije ni gledao Survivor jr ne bi neke stvari govorio. Mislim da su čak mogli izbaciti Reynolda jer ako su išli na 3-3-3, mogli su Ediea i Reynolda. Reaynold i da iskoristi idol, ostaje Edie. A da nije iskoristio što je i napravio, ponovno glasanje i Reynold bi ispao. Ovako Hope. Laura mi se sve više sviđa.

Sherri je trenutno najbolja, dosad igra odlično. Pravi old school villain. Favoriti zasad tako tako. I stvarno loš editing. Pa gdje je Brenda bila u ovoj epizodi.

Sve više i više sumnjam u onu izjavu od Probsta kako je ovo najbolja sezona. Niti blizu jer već su izašle tri epizode koje su samo solidne, a za najbolju sezonu sve epizode moraju biti odlične.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #578 : 28.02.2013. 19:50:06 »
Slazem se sto se tice kvaliteta ove sezone. AKo se nesto ne desi  vec od sledece ovo ce biti jedna prosecna a ne najbolja sezona. Imam stalo osecaj da mi fali nesto. Najverovatnije ta jedna borba vise. 
Spoiler for Hiden:
Jesu li to oni na ostrvu pacova?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #579 : 28.02.2013. 22:40:04 »
Pogledaj ovo  ;D

Spoiler for Hiden:
corinne, malcolm, metro i abi dabi  rofl rofl a kaže corine da je malcolm gledao noćašnju epizodu s njom.  :pevusi: https://twitter.com/CORINSANITY

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #580 : 28.02.2013. 23:28:41 »
Spoiler for Hiden:
Jedva ih prepoznajem ovako ciste :D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #581 : 01.03.2013. 15:48:32 »
Spoiler for Hiden:
Carter pustio kosu  rofl

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #582 : 01.03.2013. 15:51:35 »
Spoiler for Hiden:
sad je jos smesniji  ;D
ovu Abu Dabi nisam ni prepoznao

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #583 : 08.03.2013. 03:07:06 »
Solidna četvrta  :)

Spoiler for Hiden:
Reynolds se sjebao, ali ne krivim ga. Još je Sherri zapaprila što je rekla kako se slaže sa Laurom. Al ipak Laura na kraju. Ode Shamar  ;D a favoriti i Philip te njegovo davanje imena  rofl rofl i promo za iduću. Brendon je poludio. Ma debil je čovjek, još kad sam vidio da baca rižu. Nije previše bistar.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #584 : 14.03.2013. 13:46:32 »
Peta je jedna od najluđih Survivor epizoda u povijest. Nisam vjerovao što gledam. Samo da se prvo osvrnem na Fanove.

Skriveni idol
Spoiler for Hiden:
i Reynold. Opet ga našao i drago mi je zbog toga. Sve je bolji i bolji. Kao igrač i kao onaj likeable lik. Ovi svi traže oko njega, a on ga našao i odmara. I mogli su osvojiti RC da nije Sherri onako loše gađala, a i Philip faktor je bio tu. On i njegove čini  rofl rofl

I sad highlight epizode, a vjerojatno i same sezone ako se nešto luđe ne dogodi. I da, ovo nije bila odlična epizoda. Za odličnu epizodu želim vidjeti odlične izazove, odličnu strategiju i manipulaciju. Kao recimo u All Starsu i borba između Robfathera i Lexa. Nešto najbolje što sam vidio. Al ovo je bila epizoda s tolikim ludim momentima da se neće zaboraviti.

Philip i Brandon
Spoiler for Hiden:
kad sam vidio promo, znao sam da će Brandon nešto napraviti, ali nisam mislio da će biti ovako lud. Prvo bacanje riže i onda na IC-u skoro pa fizička tučnjava između njih. Kako se izderao, potpuno poludio. I bolje da je izašao. Tip je debil, teži. U redu je biti lud u Survivoru gdje radiš lude, ali pametne poteze, ali ovo je prevršilo svaku mjeru. Isto nije bilo u redu od Philipa da mu spominje djecu i to u kakvom trenutku. A tek masaža od Jeffa  ti_si_Bog hahahaha. Andrea se rasplaka, Dawn skoro. I editing je užasno loš u ovoj sezoni.

I Raynold na IC-u  rofl rofl
Spoiler for Hiden:

Dobra sezona. Malo se digla nakov ove lude epizode. I promo za iduću je zanimljiv. Čitao sam da će biti nekakav veliki preokret i sad je najavljen. Baš me zanima kakav će biti.

"I am the author of my destiny" kaže Brandon.

Evo i After Showa za ne ovu najnoviju epizodu već četvrtu. Jaooo, kako Parvati dobro izgleda. A ugostila je ludu Abi Dabi.



Evo što i Cesternino kaže. Ugostio je Stephena Fishbacha.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #585 : 14.03.2013. 14:27:00 »
Koja ludnica od epizode , preokrece se sezona

Spoiler for Hiden:
kakva ludnica , jeff najaci sa masazom , covek pukao , mentalno bolestan , i treba da je izasao , sledeca epizoda je mesanje bice svega.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #586 : 14.03.2013. 14:37:59 »
Jesi vidio tu masažu  rofl rofl crko sam. Kao da je boksač, a Jeff njegov trener pa ga masira. Čisti kontraefekt.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #587 : 14.03.2013. 15:45:16 »
Extra epizoda  ;D onaj lik je bolestan skroz na skroz  rofl treba ga na posmatranje ... sledeca epizoda bice zanimljiva kad se
Spoiler for Hiden:
izmjesaju plemena ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #588 : 15.03.2013. 02:24:02 »
Zar posmatranja ne bi trebalo da se urade pre odlaska na ostrvo?
Ludilo totalno od epizode.
Spoiler for Hiden:
Smesni su mi fanovi kako gledaju malo levo, malo desno i u totalnom su  soku. Masaza je super. :D 

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #589 : 15.03.2013. 08:50:31 »
Iskreno, meni se ova epizoda zaista zgadila. Ako je i pozvan radi veće gledanosti, previše je. Momak nije za normalni svijet. Prva epizoda SURVIVORA u kojoj nisam uživao. Da sam bio tamo uz DAWN i ANDREU, mislim da bi im se pridružija u cmizdrenju  cry1

Spoiler for Hiden:
Btw, slažem se za užasnu montažu. Ne znam, je l' netko primijetija, ali BRENDA je šepala za vrijeme RC. Zna li uopće netko što joj se dogodilo ili sam ja nešto propustija?

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #590 : 17.03.2013. 18:34:40 »
Krenuo sam ispocetka da gledam , pa u roku od 1  godine verujem da cu sve pogledati :D

Solidne 3 epizode , dosta je cudno kada se vratis i gledas jer je to dosta naivno , bez dilova , ili se bar tako cini , sve je na osecaj.

Sto se prve eliminacije tice , Sonja je bila najslabija karika i ispala , Richard dosta kontraverzan , od osobe na pocetku koja se
Spoiler for Hiden:
cinila kao da ce prva izletiti je stekao u neku ruku status lidera , za Dirka sam totalno zaboravio njegovu poboznost , previse je  rofl Druga kod Tagija ispala Stacey , nje mi je nekako zao , bar eto sto je lepsa od Kelly  :D U svakom slucaju...
Sto se Pagonga tice  , tu se bas niko ne istice , BB mozda malo vise od ostalih jer je radio uglavnom i zanovetao kako su vecina lenjivci , jedna od pozitivnih stvari je sto ne mogu da se setim ko ce pored Ramone ispasti , msm Gretchen ali nebitno , bar malo iznenadjenja :D Gervase je dosta neinteligentan lik , dosta je drugacije kada se drugi put gleda , igre nisu nimalo zabavne , jbg navikao na bolje :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #591 : 17.03.2013. 23:55:32 »
Igre su puno opasnije i puno se teže živilo u prvim sezonama nego u ovim kasnijim gdje je sve uljepšano. Vidjet ćeš što će sve raditi kasnije.

Meni je Borneo od samog početka bila odlična pa sve do kraja. Jedna od najboljih sezona. Richard je odmah počeo igrati i onda Sue te svi ostali. Osim Seana  u_jeeeeeeeeee on i abeceda  rofl rofl imaš ti još do abecede par epizoda.

Jer pazi, Survivor se nikad nije gledao kakvi su izazovi. Nebitno jesu li danas izazovi bolji ili prije. Bitno je to okruženje i preživljavanje, a u tih prvih 10-ak sezona je zbilja bilo okrutno. Lik od 100 kila dođe i vraati se sa 70 kila, sav psihički i fizički uništen. O tome se radi. A danas je sve uljepšano. Igra se, ali prije je bilo puno teže igrati. Zato su te sezone najbolje uz iznimke novijih sezona koje su u rangu tih starijih.

A Gervase  ;D rekao je Jeff na reunionu All Starsa da je on jedan od najdivnijih ljudi koji su igrali ovu igru. I je, lik je totalno neiskvaren bez obzira jel glup ili ne.

Samo prati Richa kako igra i kako je postavio temelje za cijelu tu strategiju. Pogotovo u zadnjoj epizodi i zadnji izazov. To mu je najbolji potez i jedan od najboljih općenito u Survivoru, a da ne pričam koliko je to bio riskantan potez.


Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #592 : 18.03.2013. 10:44:25 »
Ma znam za abecedu , ostalo mi je u secanju dosta stvari :D Ali ja sam to gledao pre 3-4 godina tako da :D
Po meni je Marquesas bio najtezi za prezivljanje :D Bar su takve price bile da je bilo nehumano

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #593 : 18.03.2013. 11:41:53 »
Sve te sezone su bile nehumane  ;D

Na Marquesasu je bilo stalno hladno, kišovito pa oni grebeni. Australia je bila jako okrutna. Pogotovo kada se počele kiše i poplave. A dosta njih kažu da na All Starsu (Pearl Island - Panama) je bilo najgore vrijeme. Nepodnošljivo. Africa je bila čista dehidracija za većinu njih. Amazon je bio isto okrutan. Što je ta sezona radila od ljudi, strašno  ;D

I fali mi onih izazova gdje jedenš razno razne bube ili piješ mlijeko/krv kao u Africi.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #594 : 18.03.2013. 20:22:50 »
Auuu kad se setim u Africi toga , ona mala crna pila za jedno pleme , nmg joj se ime setiti , ej mleko iz krave i neka krv , surovo

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #595 : 20.03.2013. 23:30:38 »
Zavrsio 7-mu epizodu.
Spoiler for Hiden:
Da nastavim gde sam stao , Ramona ocekivano ispala , nema se tu mnogo sta dodati , posle toga Dirk s obzirom da nije bio u alijansi iako je ocekivao da ce ostati u igri. Po meni je posle toga usledio verovatno kljuc sezone. Pagong je napravio jako glupu odluku i izbacio Joela. Verovatno da je Joel ostao a ispala recimo Jenna da bi neko iz Pagonga postao Sole Survivor. Joel je imao ideju da drzi Pagong zajedno dok su se oni raspali u ujedinjenju , medjusobni delili glasove , katastrofa. Rutinski Rudy,Rich,Sue i Kelly izbacili Gretchen i krenula je propast. Doslo se i do Seanove abecede i onda se neko zapita na osnovu cega su oni njih zvali u Survivor

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #596 : 21.03.2013. 05:15:11 »
Spoiler for Hiden:
Bilo je puno gorih gluposti/momenata u novim Survvior sezonama. A bome i igrača. Sean je ako se ne varam doktor.  rofl rofl a lik je stvari glup, ne samo zbog abecede već kako priča i razmišlja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #597 : 23.03.2013. 05:45:06 »
Pogledana nova. Dobra epizoda.

Sad nakon ovih 6 epizoda možemo reći ko najbolje igra.

Spoiler for Hiden:
Po meni je Reynold trenutno najbolji. Evo i razloga. Na početku je napravio jako loš potez to što se udružio s mlađima i bilo ih je samo četiri, a ostatak družine je bio u većem broje. Nigdje logike. No, izvukao se i to je zasad najveći i najbolji potez u ovoj sezoni. Sve je napravio u svoju korist. Našao skriveni idol dvaput. Nagovorio da glasuju za onu plavušu. I ide dalje. Izvukao se iz gadne nevolje koju je sam napravio, ali je pokazao da ima vrlo dobru strategiju. Drugi igrač kojeg bi izdvojio je Sherri. Za razliku od Reynolda, ona je bila odlična na početku da bi sad malo u zadnjih par epizoda se stišala i sad djeluje iz pozadine. Vidi se da je vješta manipulatorica i da nije u istom plemenu kao Reynold, mogla bi daleko. Isto vrijedi i za njega jer vjerujem kako će netko od njih dvoje ispasti. Makar, sad bi trebao doći i merge. Od ostalih ne znam. Philip je lud pa nam je zabavan, ali ne zna igrat. Drži ga jedino to što svi žele njega u finalu. Barem većina. Cohran možda djeluje u pozadini. Andrea nešto pokušava, ali slabo je to. I na kraju nam ostaje igrač koji smo vidjeli u promou da će napokon početi igrati. Malcolm. I to jedva čekam vidjeti.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #598 : 27.03.2013. 21:59:22 »
Dobijena nova sezona.

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #599 : 28.03.2013. 21:17:15 »
Spoiler for Hiden:
u sledecoj epizodi food eating challenge  navijacica
to prizeljkujem svake sezone, drago mi je sto su vratili  ;D

Tags: