Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226953 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rockstarr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #540 : 17.12.2012. 22:56:05 »
Spoiler for Hiden:
Dobra sezona, srećom nije pobedila Lisa. Opasno je smorila sa svojim prenemaganjem a u poslednje vreme i religijskim pametovanjem. Nisam očekivao da dobije nagradu publike, pretpostavljao sam da će biti Malkolm ili Skupin, ali u retrospektivi kad pogledam apsolutno je logično da je sa svojim pristupom našla podršku u velikom delu američke populacije koji se pali na takve priče.

Bilo mi je svejedno da li će da dobiju Skupin ili Denis i stvarno me je iznenadio rezultat jer sam mislio da se Denise pokopala sa onim in your face stavom. Očigledno je da ona ipak malo bolje poznaje ljudsku psihu nego ja.  ;D

Malkolm je ponovo pokazao da mu socijalna igra nije baš najjača strana ali se pokazao kao dobar analitičar jer mu je bilo jasno da je Denise najveći favorit.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #541 : 18.12.2012. 01:15:38 »
 ;D





Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #542 : 18.12.2012. 15:00:44 »
Sasvim zasluzena pobjeda  :naklon: mada sam se ja nadao da ce
Spoiler for Hiden:
Malkom pobjedit, jer odigrao je najpametnije i najstalozenije
a onaj poljubac Dzefu na kraju  rofl
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #543 : 18.12.2012. 16:16:34 »
Sasvim zasluzena pobjeda  :naklon: mada sam se ja nadao da ce
Spoiler for Hiden:
Malkom pobjedit, jer odigrao je najpametnije i najstalozenije
a onaj poljubac Dzefu na kraju  rofl
Spoiler for Hiden:
E oboje mu je falilo na kraju. Stalozenost prilikom borbe za imunitet. Onakvu prednost izgbiti. Tresao se kao da ima parkinsonovu bolest. Deo za pamet jeste za diskutovanje. Da se uduzio sa Denis i da je npr Lisa letela, mozda bi pobednik bio neko drugi. Uglavnom na kraju balade, igrac koji je dobio cek je onaj koji je najbolji igrac i koji je uspeo da napravi balans svega. Meni je Malkom drag igrac, ali uglavnom poceo je malo da leti u oblacima pri kraju. Ali dobro, to je nekako ocekivano  za njegove godine.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #544 : 18.12.2012. 17:54:56 »
Sasvim zasluzena pobjeda  :naklon: mada sam se ja nadao da ce
Spoiler for Hiden:
Malkom pobjedit, jer odigrao je najpametnije i najstalozenije
a onaj poljubac Dzefu na kraju  rofl
Spoiler for Hiden:
E oboje mu je falilo na kraju. Stalozenost prilikom borbe za imunitet. Onakvu prednost izgbiti. Tresao se kao da ima parkinsonovu bolest. Deo za pamet jeste za diskutovanje. Da se uduzio sa Denis i da je npr Lisa letela, mozda bi pobednik bio neko drugi. Uglavnom na kraju balade, igrac koji je dobio cek je onaj koji je najbolji igrac i koji je uspeo da napravi balans svega. Meni je Malkom drag igrac, ali uglavnom poceo je malo da leti u oblacima pri kraju. Ali dobro, to je nekako ocekivano  za njegove godine.
Spoiler for Hiden:
Ovo boldano. Kako misliš najbolji igrač koji je dobio ček? Super Denise je zaslužila i ona je jedna od onih zasluženih pobjednika, ali u dosta sezona ima i nezasluženih osvajača. U nekim sezonama su oni koji su ispali peti ili šesti bili bolji od pobjednika. Ja i kad rangiram all time igrače, zadnje je što gledam tko je pobijedio  :majstore

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #545 : 18.12.2012. 18:56:41 »
Spoiler for Hiden:
Ona je uspela slucajno ili namerno da napravi balans  koji ce joj doneti pobedu, i to se na kraju racuna. Kao i u sportu. Dzaba sto tim A igra bolje, lepse ako je na kraju tim B prvak. Jeste da je tv u pitanju, ali se ne racuna ko je nama najzanimljiviji, ili ko se nama cini da najvise zasluzuje pobedu po nekim nasim kriteriijumima. Uglavnom imam i ja neko svoje rangiranje te igrace koji su mi zanimljiviji ili koji bi po nekom mom kriterijumu trebalo da budu bolje plasirani ili da budu cak pobednici. Ovaj put mi je to Pener. Uglavnom Denis je takav materijal. sad je pobedila i to je to. Ostace pobedinik,ali nece biti zanimljiva za  razlicite povrtatnicke emisije. Za razliku od Abi npr. Abi nikad nece pobediti, ali njen karakter je odlican za ovakve emisije. Za par godina kad malo poraste i kad nauci da bar malo drzi jezik za zubima bice odlicna za haos.
dodatak-edit
Spoiler for Hiden:
Pa ni sami ucesnici ne biraju uvek koga ce da izbace prema zasluzgama. Nekada namero ostave one koji su iritantniji na ovaj ili onaj nacin da bi im konkurencija bila slabija. Kad igra dodje udeo sa jednim plemenom neretko lete prvo oni koji fizicki dominiraju. Zbog toga kazem da je to sve balans uz naravno i malo srece. I zbog toga najbolji igrac sezone i jeste pobednik svidjao se on nama kao pojedinac ili ne, imao on dobrinose u plemenima  ili ne, bio misicav i okretan ili ne.
« Zadnja izmjena: 18.12.2012. 19:01:58 maya- »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #546 : 18.12.2012. 19:06:57 »
Spoiler for Hiden:
Kužim to i Denise je zaslužila pobjedu kao što bi i zaslužio Penner jer je igrao odlično do onog trenutka kad nije pristao u F4, ali stvar je u tome da ima u ovih 25 sezona ima stvarno nezasluženih. Neću sad nabrajat da ti ne spoilam. Da je Abi Dabi dobila, bilo bi nezasluženo ma koliko bila atraktivan igrač u smislu gluposti. Jer joj je socijalna igra za nulu, strategija je bila ok u početku kad se još nije počela glupirati s izjavama i izazovi  ;D to bi bio nezasluženi pobjednik. Kriteriji su takvi, ako pogledaš rangirane igrače po nekim listama, vidjet ćeš da u top 20 ima nekoliko igrača koji nisu osvojili i sasvim su zasluženo upali na tu listu. A da ne pričam kakva je bila porota u nekim sezonama i koji su njima bili kriteriji. Uopće nsu gledali kako je ko igrao već ko im je draži tako da nekad nisu glasali za onog najboljeg već namjerno lošijeg. U sportu isto ima dosta primjera nezasluženih pobjednika. U nogometu ih ima oho-oh  ;D

edit
Spoiler for Hiden:
pogledaj sve sezone, vidjet ćeš da nije tako. Ima dosta pojednika koji po ničemu nisu zaslužili biti prvi, a komotno je moglo 3, 4 igrača na to prvo mjesto. Vidjet ćeš i tako da se od svih tih fanova, Probsta, samih igrača, njima je uvijek zadnji kriterij pobjeda. Prvo im je socijalna igra, strategija i izazovi. Te tri stvari su najvažnije i to se uvijek gleda.
« Zadnja izmjena: 18.12.2012. 19:10:15 Mulder »

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #547 : 18.12.2012. 19:53:00 »
Spoiler for Hiden:
Ma rang liste publike su nesto drugo. Imamo ih svi. I meni je uvek draze kad pobedi neko ko je bio akitvan u svakom pogledu. Ovo je bila sezona po mom ukusu, jer nije bilo teskih skotova (Abi je jos uvek amater). A sta cemo sa Raselom. Jel bi on  trebao da bude pobednik? 
I dajte pomozite plavusi u pokusaju. Jel ima negde ona najava za 26. Sve sto sam otvorila do sada su snimci tipa- "Perca bi hteo da vidi te i te.... " ili "Ovo su povratnici 101%".
« Zadnja izmjena: 18.12.2012. 19:56:04 maya- »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #548 : 18.12.2012. 20:07:49 »
Plavuša

Mislim da još nema ništa posebno. Počinje u prvom mjesecu ako se ne varam. Tami zna točan datum  :)


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #549 : 18.12.2012. 20:16:23 »
Plavuša

Mislim da još nema ništa posebno. Počinje u prvom mjesecu ako se ne varam. Tami zna točan datum  :)


Ma trebao mi je ovaj snimak, reklama, promo ili sta je vec. Kad pocne, pocece i ja cu da gledam :D
Probist uglavnom ocekuje da cemo biti zadovoljni.
http://www.thedeadbolt.com/1003028903-season-26-of-survivor-fans-vs-favorites-in-caramoan.html
Hvala :)
Spoiler for Hiden:
Opa, pa brzo je Malkom dobio novu sansu. Odlicno po njega. Sveze iskustvo, fizicka forma a niko ne zna kroz sta je i kako je prosao. Dobra osnova. Mada sam mislila na onu najavu sto su pustili tokom proglasnja pobedinika.
« Zadnja izmjena: 18.12.2012. 20:22:11 maya- »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #550 : 18.12.2012. 20:24:12 »
Spoiler for Hiden:
Da, on je snimio tu 26. sezonu prije reuniona  ;D i koje li ironije. Bude na reunionu i pita ga Probst jel bi htio igrati ponovo, a završio snimanje za 26. sezonu  rofl rofl

Inače, Probst je izjavio da je za njega 26. sezona najbolja. Sad ne mogu naći tu izjavu, ali bila je. Hrabra izjava pošto znamo koliko voli prvu sezonu i koliko je puta rekao da mu je ta najbolja.

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #551 : 20.12.2012. 08:58:04 »
Ja zadovoljan, kako je završilo, napokon da mi pobjedi favorit rofl

Iskreno se nadam, da neće vraćati R. HUNTZA, jer ozbiljno razmišljam da po prvi puta preskočim jednu sezonu  katanaz

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #552 : 20.12.2012. 14:05:29 »
Ne znam zasto u zadnjih par sezona stalno imaju neke "povratnike", ajde nekad uradit sezonu all stars ali sad svake sezone nekog vratit nikako mi se to ne svidja. Neki su dobijali sansu i 3 puta ako se sjecam? Na kraju Rasel Hanc po treci put igrao i odma ga isutirase sto se dalo ocekivat recimo ...

Imas jednu sansu da igras i to je to ... ako si bio dobar bices u all stars i gotvo, a ne ovako po 16 puta vracat neke  thumb-down
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #553 : 20.12.2012. 14:09:32 »
Ja zadovoljan, kako je završilo, napokon da mi pobjedi favorit rofl

Iskreno se nadam, da neće vraćati R. HUNTZA, jer ozbiljno razmišljam da po prvi puta preskočim jednu sezonu  katanaz
Ako će ga vraćati, onda neka igra u sezoni gdje nema skrivenog imuniteta. Ispao bi prvi dan  angeldemon

Inače, meni je super što ima povratnika. To je čar Survivora. Nek igraju koliko god žele. Ionako će im svaki put biti teže pošto će biti mete osim ako si odmah ne naprave savršenu strategiju kako su neki napravili. Poput Parvati ili Robfathera u FvF/HvV odnosno All Stars/RI.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #554 : 20.12.2012. 14:18:55 »
Uredu je da nekog vrate jednom, ali da taj nije tipa igrac R. Hanc, jer on ima jedan ritam igre i igra po njemu. Znaci stalno isto. Kolbija kad su vratili ili nekog drugog ne sjecam se sad, rekao je odmah svi ga kao pamte kao "covjeka od rijeci" i postenog igraca, medjutim njemu ne pada napamet vise da igra tako i igrao je drugacije pa je bilo ok za gledat nesto novo ... ali ako vrate Rasela (u svojoj prvoj sezoni bio mi je hit!) pa ga sad cetvrti put budemo gledali kako od pocetka hoce da bude glavni i da "razbija sve" smijesno ce biti  u_jeeeeeeeeee od njega se nema sta novo ocekivat, pogotovo sto je ja mislim u 4 seozne on 3 zaredom bio  :facepalm

Ok je bilo gledat recimo Majka sad posle toliko godina, mada ni on nije neki igrac, ali ok je bilo.

Nekima je bolje da igraju jednom samo jer drugi put se upropaste bezveze, kao Rendi npr. ili "dragon slejer"  rofl mada bih njega mogao stalno gledat iako je on u svojoj prvoj sezoni bio nenadmasan  ;D vec u drugoj nije to bilo to ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #555 : 20.12.2012. 14:53:06 »
Meni se baš Skupin pokvario u ovoj sezoni. I nije se nešto pokazao ako ćemo iskreno. U Australiji se pokazao kao luđak koji je pravi vođa i odličan u izazovima. U ovoj sezoni nažalost prvih 6, 7 epizoda ga se nije vidjelo. A kasnije kad je, opet to nije bilo to što se očekivalo od njega. Vjerojatno do samog iskustva u Australiji, godine, ko zna.

Coach aka The Dragonslayer je živi smijeh. Ma ja sam uvijek za, samo nek se igra  ;D  drinks

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #556 : 23.12.2012. 13:50:47 »
Pogledana nova sezona... Opet nisam izdržao gledati samo jednom tjedno... ;D Dosta dobra sezona, zadovoljan sam pobjednikom.. smileyNO1

Nadam se povratku R. Huntza >:dj Ako i prvi ispadne, bar će biti zanimljivo za gledati.. Radije bih takve igrače gledao, nego one nevidljive, koje možda prikažu jednom-dvaput i to je to... One dosadne :zzz

Jel zna netko u kojoj bi se sezoni trebao vratiti?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #557 : 16.01.2013. 05:13:20 »
 :aha:

Spoiler for Hiden:

Philip  rofl rofl jedva ga čekam vidjeti.





Neka ženska koja će igrati u 26. sezoni je nazvala sina po Colbyu. Pravi fan  ;D baš me zanima kolika je trenutna brojka u americi. Australija je bila najpopularnija kao i Colby tada. Dakle, on ima na tisuće sinova  rofl rofl

Još nešto manje od mjesec dana

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #558 : 14.02.2013. 02:01:58 »
IIII pocelo je  kokicekola

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #559 : 14.02.2013. 02:04:45 »
Odlično, gleda se kasnije  :)

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #560 : 14.02.2013. 03:28:49 »
Meni se ova prva epizoda svidela. Moze ovo da bude vrlo dobro.  ;D

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #561 : 14.02.2013. 17:50:34 »
Meni se ova prva epizoda svidela. Moze ovo da bude vrlo dobro.  ;D

Treba sacekati par epizoda da vidimo kako ce radnja da se razvije i u kom pravcu ce sve da ide ... a da ima materijala "za sve i svasta", bas ga ima  ;D
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #562 : 14.02.2013. 19:00:41 »
Čudo zvano Survivor je napokon počelo

Prezabavno otvaranje nove sezone. Al koje su igrače vratili  rofl rofl Francesca  u_jeeeeeeeeee pa te nikako nije za favorita. To nema veze s logikom kao i još neki loši igrači. Al tako je bilo i sa 16. sezonom, prvi FvF. Zvali su neke druge igrače, ali nisu mogli pa su upali oni koji su bili. Tako i ovdje. Sigurno su zvali neke druge pa su upali ovi. Pa Erik, jedan od najglupljih. Ni Brendon nije daleko.

Definitivno se navija za Philipa. Onda Malcolm i uvijek neodoljiva Brenda koja može svakome napraviti blindside. Tu je onda spaljeni Cochran. I nevjerojatan je utjecaj Richarda Hatcha i Bostona Roba na ovu igru. 4-5 puta su spomenuli Robfathera kroz ovu prvu epizodu i pokazali koliko ga poštuju. Philip kao njegov učenik, Andrea odmah počela sa sličnom taktikom. Pa Cochran na vijeću. Čak i Probst, haha. Corinne će opet biti zločesta

Od fanova zasad nemam baš nikoga za izdvojiti. Onaj kaj je bacao za njih je ostavio nekakav dojam. I onaj čelavi s naočalama. Tipičan strateg.

Bit će ovdje svega.

Maya, ako si nisi gledala RI, pogledaj. Savršena sezona. Najbolja igra ikad (Robfather) i najluđi igrač ikad (Philip).

 rofl rofl



Tami, gdje si?  navijacica

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #563 : 14.02.2013. 19:12:20 »
Spoiler for Hiden:
Meni se ova prva epizoda svidela. Moze ovo da bude vrlo dobro.  ;D

Treba sacekati par epizoda da vidimo kako ce radnja da se razvije i u kom pravcu ce sve da ide ... a da ima materijala "za sve i svasta", bas ga ima  ;D
Spoiler for Hiden:
Ovi favoriti vec ozbiljno uleteli u svet klanova, dogovora, strategija,proucavanja... Imaju da se pojedu izmedju sebe kako su krenuli. Iskustvo ima da ih  ubije. I drago mi je sto su pukli igru za imunitet. xi xi xi. Za sad navijam za one druge. Oni se jos uvek raduju plazi, novom iskustvu i tako.
Rekla bih da je ostvo puno interesantnih zivotinjica.

@mulder- mozda na leto...  treba ispratiti  ne bas mali broj serija koje se prate... A i ne bih da ih mesam sa ovima. Posto sam ocajna sa imenima. Ovima cu da popamtim ista tamo negde pred finale.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #564 : 14.02.2013. 22:42:58 »
Pogledana prva , sezona obecava ;D

Spoiler for Hiden:
Francesca mastermind , da nije smesno bilo bi zalosno. 2 puta cura ispala prva , rekord hahaha i ko je nju uopste zvao nikako mi nije jasno , Filip i usporedjivanje Makijavelijevih reci  rofl I dobra fora na plemencu kad je Malcolm potapsao Cochrana , kad se setim koliko je mocno bilo kad je Rob to uradio i ona likusa odmah HII iskoristila  :naklon: Od fanova mi za sada najinteresantniji Shaman a kod favorita niko jos posebno , svako je na svoj nacin harizmatican

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #565 : 14.02.2013. 23:12:09 »
i nisu im neki favoriti
il je produkcija ocajno izabrala il se dosta njih nije odazvalo
ova Frankueska je ubacena verovatno zbog Filipa
jel se meni to cini ili je Filip mirniji  ;D

mogli bi i u TAR da ubace favorite, nije bilo odavno

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #566 : 14.02.2013. 23:39:24 »
Većina tih favorita nisu bili prvi odabir. I u 16. sezoni i sad u ovoj. Zovu oni dosta igrača, ali dosta ih odbije. Tako je recimo Sandra Diaz trebala biti u 16. sezoni, ali nije mogla pa je kasnije bila u 19.  :)

Nisam primijetio da je Philip mirniji. Imao je već par ispada kako je naučio dosta toga od Robfathera i onda je rekao glavna tri pravila  rofl rofl

Al najjače kad mu se Fran obraća, a on šuti  rofl rofl

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #567 : 14.02.2013. 23:49:06 »
Jel se zna koji igraci su odbili da ucestvuju u ovoj sezoni?

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #568 : 14.02.2013. 23:57:09 »
@Mulder , mnogo mocna scena , ona hoce da izgladi situaciju a on mrtav 'ladan  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #569 : 15.02.2013. 00:00:05 »
Da, ona priča i mislim si sad će Philip nešto u svom stilu odgovorit, a on šuti s glavom prema dole  rofl rofl

@panc

Zasad ne znam, ali izaći će to uskoro kao i za 16. sezonu. Moram malo potražit, ali ima ih  :)

Tags: