Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226945 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #450 : 27.10.2012. 19:03:50 »
Dobra epizoda iako mi
Spoiler for Hiden:
se nije svidjelo što je RC završio tako. Ona Abi Dabi nije normalna. Katastrofa u izazovima, loše utječe na druge. Dugo nisam vidio iritantniju pojavu od nje. Skupin totalno pritajen. Promo obećava. Bravo za Malcolma i njegovu pobjedu u izazovu.

I Metro je progovorio. Bolje da nije. Katastrofa igrač. Ima neki pičkasti glasić, stalno se žali. Koji k.... se žališ, odi sam loviti ribu. Strašno koja mimoza  rofl rofl

Penner je napravio dosta dobar posao u ovoj epizodi. Jeff je među boljim igračima u ovoj sezoni. Vidjet ćemo koliko će dugo trpiti
Spoiler for Hiden:
Pennera.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #451 : 27.10.2012. 19:51:49 »
Još mi je ostalo 5 nastavaka i odgledan Cook Island. Predobra sezona... Moguće da će mi postati i najbolja. I maknut s trona Gabon. Kakvi igrači! Ozzy, Yul, Jonathan, Parvati... clapp A i ostali su odlični, svi igraju i to mi je fenomenalno... Sezona puna obrata i iznenađenja... Ozzy u izazovima...  :neverovatno:  ti_si_Bog Isto tako, Jonathan, kako igra cijelu igru... Odličan je!  clapp Yul, majstor...  clapp2 Navijam za Ozzyja i Yula...

Vrhunski trenutak za sada: kad Ozzy ljutito viče: Mutineers are the first to die.  Genijalna scena! :)

Offline rockstarr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #452 : 27.10.2012. 23:45:44 »
Dobra epizoda iako mi
Spoiler for Hiden:
se nije svidjelo što je RC završio tako. Ona Abi Dabi nije normalna. Katastrofa u izazovima, loše utječe na druge. Dugo nisam vidio iritantniju pojavu od nje. Skupin totalno pritajen. Promo obećava. Bravo za Malcolma i njegovu pobjedu u izazovu.
Spoiler for Hiden:
Abi je stvorena za top 3, svi će je hteti pored sebe.
Jeff je očekivano bio odličan u igri, teško da će imati izazov sličniji bejzbolu, ali Malcolm je pokidao. :nindza

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #453 : 28.10.2012. 00:26:17 »
Da
Spoiler for Hiden:
isto kao kad je Boston Rob išao namjerno s Phillipom do kraja. Ili kad su Sandra i Parvati vukle Russella do kraja. Znali su da im igra ne valja i da neće osvojiti. Al ova Abi Dabi  ;D žena je užas. Malcolm se preporodio. Trenutno je po meni u najboljoj poziviji iako je u novom plemenu, ali tamo su dvije frakcije i Malcolm u sredini. Praktički može birati i kontrolirati iz pozadine. Slično je i s Denise u crvenom plemenu. Zato jedva čekam merge jer kad se spoje, Denise i Malcolm će biti zajedno, nadam se. Ako budu, mogu do kraja jer će se ova dva plemen pobiti  ;D

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #454 : 28.10.2012. 01:36:43 »
I Metro je progovorio. Bolje da nije. Katastrofa igrač. Ima neki pičkasti glasić, stalno se žali. Koji k.... se žališ, odi sam loviti ribu. Strašno koja mimoza  rofl rofl
Kakav je tupko taj Carter  :ccc:
Najjače mi je bilo kad je u zadnjoj epizodi
Spoiler for Hiden:
prjie vijeća pitao Jonathana: Penner, what do you want to do?
Katie or Penner? ... I mean, Katie or Denise?
  u_jeeeeeeeeee
Koja budala, trebao je on izletjeti umjesto Katie, potpuno beskoristan lik.

Jedva čekam iduću epizodu, bit će to jedna od boljih merge epizoda.
Razjedinjena plemena, 3 idola + individualni imunitet, mogući prebjezi...
Idoli će biti ključni na idućem vijeću, i prava procjena.
Spoiler for Hiden:
I naravno, kojem će se savezu priključiti Malcolm i Denise.
Nadam se i da će se udružiti Mike i Jonathan.  srcesmajli
A Abi je grozota kakve nema, a što je najgore, mislim bi mogla daleko
dogurati (kao Alicia prošle sezone),  thumb-down em ima idol za koji
većina ne zna, em nije prijetnja u izazovima. Doduše, nije se ni imala prilike
dokazati  :\)



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #455 : 29.10.2012. 02:55:16 »
Da, zanimljivo za Malcolma i Denise
Spoiler for Hiden:
gdje će otići. Pošto u svakom plemenu ima nekih nesuglasica, možda će RC i Skupin se udružiti s Malcolmom + dodaš Denise. Logičko bi bilo i Jeff te Penner. To bi bio jak tim koji može do kraja. Sjebali bi Abi Dabi i Petea.

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #456 : 29.10.2012. 03:05:43 »
Spoiler for Hiden:
gdje će otići. Pošto u svakom plemenu ima nekih nesuglasica, možda će RC i Skupin se udružiti s Malcolmom + dodaš Denise. Logičko bi bilo i Jeff te Penner. To bi bio jak tim koji može do kraja. Sjebali bi Abi Dabi i Petea.
Tomu se i nadam. Idealan F6.  :aha:

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #457 : 30.10.2012. 14:40:56 »
Odgledan Cook Island... Fenomenalna sezona. U samom vrhu uz Gabon. Baš sam uživao. kokice

Kakav tandem: Yul i Ozzy. clapp

Yul: The Godfather. Kakva igračina! clapp Kako je izdominirao sezonu, i to uz onakve protivnike. Nevjerojatno! clapp Od svih odgledanih sezona Survivora, njegova igra me najviše oduševila... Nitko mu nije ni blizu. :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #458 : 02.11.2012. 04:33:56 »
Napokon vrhunska epizoda kakvu ovo čudo zvano Survivor zaslužuje. Odlična strategija (svako sa svakim), odličan tribal council i odličan blindside. Krenimo redom...

Penner
Spoiler for Hiden:
BOG!!! najjače onaj glas na tribal councilu  rofl rofl ne bi me čudilo da je mislio kako je to nekakav znak da mora iskoristiti imunitet. Znači, Skupin je glasao za njega. Išao je za svojim plemenom. Vidjet ćemo Pennera u idućoj. Mora ići na sve ili ništa. Vidio sam da u promou razgovara sa Skupinom i Lisom. Stvarno se nadam da ide što dalje.

Jeff i Metro
Spoiler for Hiden:
ok, ovaj Metro ne kuži ništa. Okrenimo se odličnom Jeffu. Tip ima muda i već sad dosta riskira. Po meni igra najbolju stratešku igru uz Pennera. Sa svakim priča o strategiji što može biti dvosjekli mač, ali trenutno izgleda jako dobro. Pametan je i zna kako doći daleko. Ono što je loše da je Penner saznao kako je on glasao za njega.

Lisa, Malcolm i superDenise
Spoiler for Hiden:
Lisa je meni sve bolja i bolja. Igra najbolju socijalnu igru i odličan je igrač što se tiče ispod radara. Malcolm se sjebao, ali dobro da je to bila Lisa. Drago mi je da se udružio opet sa superDenise koja je pokazala da ima superStephenie u sebi.

Pete, Abi Dabi i Crni Šaman
Spoiler for Hiden:
definitvno tri najodvratnija igrača. Pete se činio ok, ali on nije dobar strateg jer je ispao par puta naivan i to dosta. Abi Dabi valjda zna kako ne može pobjediti jer je ko Russell koji nikada neće ništa osvojiti. Crni Šaman je najzanimljivij lik od njih troje. Sve luđi i luđi postaje. Ma njih troje će izgoriti. Ona faca od Petea na councilu je pokazalo da ne zna o čemu je riječ ovdje. Da, dogovor je bio RC i Penner, ali je ostao iznenađen. Mogu daleko, sad tako izgleda, ali sumnjam da idu do kraja.

Skupin i RC
Spoiler for Hiden:
Skupin mora početi igrati, MORA. Ok, imao je tu strategiju da bude pritajen, ali sad je prošao ono svoje najduže vrijeme u Australiji i nadam se da će početi igrati. Ma koliko god ga volio, nije to onaj Skupin iz Australije. Možda će sada biti. RC mi je žao, šteta.

Sad nakon 7 epizoda i kad su svi zajedno možemo govoriti ko se najviše dokazao u strategiji, socijalnoj igri i izazovima.

Strategija: Jeff i Penner. Bez premca su najbolji i rade logične poteze. Pete i Abi Dabi isto dosta strategiraju, ali sve im lošije ide. Prate i to je to. Nema više nekoga da se baš odvaja. Mislim, svi to rade, ali Jeff i Penner najbolje.

Socijalna igra: Lisa. Definitivno me žena iznenadila. Mislio sam da će ova odmah ispasti. Sjetite se Cirie (najbolja socijalna igračica) i sad Lisa došla. Odlično joj ide i mislim da može daleko.

Izazovi: Malcolm. Nema ove sezone nekog koji je baš odličan u izazovima. Malcolm zbog zadnjih epizoda. Ne bi me čudilo ni da superDenise sad krene dobro. Stvarno nema odličnih u izazovima. Samo dobri i loši. Sad ćemo vidjeti kad je svako za sebe.

9/10

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #459 : 02.11.2012. 11:25:28 »
Nisi mi jasan Mulderu

Sto se Jeffa tice (Kenta :D)

Spoiler for Hiden:
Kako mu strategija moze biti dobra , on je napravio samo takvu glupost ovde glasajuci tj idejom da izbaci Pennera , udruzio se sa 4 clana zutih samo da bi izbacio Pennera jer je bivsi igrac  rofl I da dodje u top 6 on i Carter lete valjda ti je to jasno. Umesto da se drzao dila sa ovima i Skupin i RC sa njima , to je top 6 gde on ima visak i jos mu Skupin obecao glas za Pennera , ladno bi dosao do finala , kako to moze biti dobra taktika  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #460 : 02.11.2012. 14:21:59 »
To je odlična strategija
Spoiler for Hiden:
logički je napravio. Želio je izbaciti povratničkog igrača. Išao je s njim koliko god je mogao i sad ga želi izbaciti. To svi žele ćim je povratnički igrač. Svaki glas bilo da je sad u pitanju Jeff, Penner, Abi Dabi ili Pete, nosi posljedice. Zar si zbilja mislio da Jeff neće biti u opasnosti kad se odlučio za takav vliki potez? Pogledaj prošle Survivor sezone. Od Richarda, Bostona Roba, Briana do Yula ili Parvati. Svi oni su imali takve poteze, i još veće i snosili su posljedice. Što kritike od porote ili ne osvajanjem milijuna (njamanje važno) u ovoj igri. Svaki potez svakoga igrača nakon mergea je riskantan i svako će snositi posljedice. To je oduvijek tako bilo.

Sad se stavi u poziciju Jeffa. Ja sam još gore napisao. Post 29.10.2012. 02:55:16 kako bi volio da Jeff, Penner, Skupin, RC, Malcolm i Denise budu zajedno i budu F6, ali to ipak nije moguće. Bilo bi krasno, ali RC, Skupin nisu znali Jeffa, pennera i superDenise. Njjih troje nisu znali njih dvoje. Malcolm je jedini znao superDenise i logički se opet udružio s njom. Ma koliko god bilo im loše u plemenu, Skupin i RC su ostali sa svojim plemenom. Malcolm se već dobro udružio u pleme. Prije će superDenise ići za njim i tim plemenom nego ostati kod Pennera i ostalih. I sad što ostaje Jeffu? Zna da Penner ima takvu reputaciju i da će ga svi htjeti van i ostaje mu to da se dogovori s drugim plemenom da zajedno glasaju za Pennera i to je učinio. Sad zamisli da nije. Drugo pleme bi znalo da je Jeff taj koji vuče konce, da je znao za skriveni imunitet od Pennera i da ih je lagao govoreći kako će glasati za Pennera. Jeff bi bio idući, ne Penner. Ovako je pokazao da nije znao za imunitet (znao je) jer je glasao za njega pa sad ovi misle da nije. Nije im lagao i ima od njih glas. Idući za ispadanje su Skupin i Penner jerdino ako se ne udruže i povuku nekoga sa strane.

Tako da je to odličan potez. Samo treba pogledati sve opcije od Jeffa koje je imao. I nakon najlogičnijieg poteza ćeš snositi posljedice. To je takva igra  :D

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #461 : 03.11.2012. 02:21:09 »
Kakva merge epizoda!  ti_si_Bog
Najbolja u zadnjih par sezona.
Koliko dealova, side dealova, kombinacija,
neizvjesno glasovanje...
Spoiler for Hiden:
Svaka čast Jonathanu na odličnoj procjeni,
samo mi je žao RC, nije imala prilike pokazati potencijal
zbog ono dvoje grozota iz njenog plemena. Abi i Pete su mi
u rangu Coltona i Alicie (fali mi smajli koji riga  :D)

Denise je zvijer  :jak: Sve više mi se sviđa, što se tiče izazova,
ne sjećam se bolje igračice u zadnjih 5-6 sezona.
I dalje se nadam onom F6, iako sudeći po ovim zadnjim glasovima,
teško da će od njih biti i F4.  :(
Spoiler for Hiden:
Zanimljivo, Jeff non-stop priča kako ne želi da ga nadigra
povratnik, a onda ni on ni Carter ne glasaju za Jonathana.
Glasovi:
za Jonathana: Abi, Mike  ???, Lisa, Malcolm, Denise
za RC: Pete, Artis, Carter, Jeff
za Petea: RC, Jonathan

Iako mi je pred početak sezone bio favorit, nažalost,
nakon ovih 7 epizoda (i 12 g. pauze), Mike me baš razočarao.
Ni blijeda kopija onog iz 2. sezone, ni što se tiče strategije, ni
izazova. Možda je razlog bijedna minutaža koju dobiva, možda
njegov ovosezonski moto go with the flow, ali da se radi o
novom igraču, vjerojatno ga ne bih ni primijetila (kao Cartera do
prošle epizode). Šteta. Imao je tako dobro otvaranje i onda jednostavno
iščezao.
I još uza sve to
Spoiler for Hiden:
glasa za Jonathana.  thumb-down Mogao je barem
ostati dosljedan svojem mišljenju pa glasati za Petea.
Ali baš mi je drago da se Pete malo znojio pred kraj >:dj
A što se tiče Jeffa
Spoiler for Hiden:
Ima dobru strategiju, ali nisam sigurna da će mu proći.
Ovi iz žutog plemena su skužili da je jak u izazovima, a i sad su
uz Malcolma i Denise brojčano nadmoćni, njegov glas im ni ne treba.
Bojim se da će idući put on i Carter biti kandidati za ispadanje.

Polako privodim kraju Cook Islands  ;D
Predobra sezona, u Top 5 najdražih. Kad završim, javljam dojmove.  :)

 drinks


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #462 : 03.11.2012. 02:55:26 »
Da, Skupin nije ni blizu kakav je bio u Australiji. Ma promijenio se, ali se ipak nadam kako će sad postati onaj stari.

I baš me zanima kako bi svi ovi opstali u starijim sezonama (1-9) jer su te sezone imale puno teže uvjete za igru.

Spoiler for Hiden:
Ne vjerujem da će Jeff biti idući na listi. Možda će Penner pokušati dogovoriti da glasaju za Jeffa. Vidjet ćemo, ali mislim da će baš sad Jeff daleko dogurati. Odličan je potez napravio.

I javi za Cook Islands. Penner i Yul tamo su najjači. Ozzy odličan u izazovima i to je to. Katastrofa je u strategiji i socijalna igra mu zna štekati. To smo dobro vidjeli u njegovim zadnjim sezonama. Yul - čovjek logika  ;D

I koja ti je iduća?

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #463 : 03.11.2012. 03:18:53 »
Joj, ne znam... Dvoumim se između All Starsa (8) i FvF-a.
Obje sam već gledala (ovu prvu dvaput, drugu jedanput),
ali te neke starije sezone mi nikad ne mogu dosaditi, a s druge
strane, nikako da pogledam Vanuatu i Fiji, te su mi
jedine ostale.  :cupam-kosu

A što se tiče iduće epizode, nadam se da leti
Spoiler for Hiden:
Carter  >:dj

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #464 : 03.11.2012. 03:43:05 »
Mislim da sam ti rekao da pogledaš Vanuatu  :) sezona je slaba sve do mergea i onda kreće jedan od najboljih comebackova u Survivoru.

Fiji s druge strane je puno simpatičnija sezona sa glupoj idejom. Yau-Man  :pametnjakovic ;D  taj igrač je stvarno poseban. Njegove ideje, strategije, pa sklapanje poslova sa
Spoiler for Hiden:
Dreamz i skriveni idol
jak igrač.

Lijepo što ponavljaš All Stars i FvF. I jedna i druga u top 5 sezona.

I ja bih volio da
Spoiler for Hiden:
Metro ispadne.

Meni sama pomisao na stare sezone poput Australije ili Bornea budi neke posebne osjećaje. Čista nostalgija, a opet sjajne sezone koje su među najboljima.

Malo Colbya  :D iako mi je bio sve gori i gori, ali u drugoj sezoni je bio fantastičan. Idol mnogima. Sjećam se da je druga sezona imala najveću gledanost i tada je Colby bio najpopularniji igrač. Ko zna kako bi bilo da je Skupin ostao.





« Zadnja izmjena: 03.11.2012. 04:21:11 Mulder »

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #465 : 04.11.2012. 02:20:46 »
Eto pogledala i Cook Islands, konačno  ;D
Pa da napišem koju...

Već sam spomenula da mi je ovo jedna od najdražih
sezona, a sad, nakon ponovnog gledanja, još mi je draža.
Nema niti jedne dosadne epizode (čak ni prije mergea) i mogla
bih je poslovno pogledati u komadu da mi je vrijeme dopustilo.
Cast je odličan s obzirom na ideju o podjeli na 4 plemena prema
boji kože; s obzirom da u drugim sezonama često stavljaju stereotipne
likove (glasni, svadljivi crnci, uštogljeni, proračunati azijati...), ovdje
su to skroz razbili i to mi se baš svidjelo.
Dovoljno ekscentrika i jakih ličnosti pa nije nedostajalo ni drame >:dj
Za mene su osobe koje su obilježile ovu sezonu: kralj strategije Yul,
kralj izazova Ozzy, lisac Jonathan i kraljica flerta Parvati.
Yul je odigrao savršenu igru: jak u izazovima prije mergea i dominantan
u socijalnog igri nakon mergea. Onaj idol mu čak ni nije bio potreban
(osim kad je njime namamio Jonathana na svoju stranu). Smireni, urođeni vođa, u svakom
trenutku korak ispred ostalih. Igrom me podsjeća na Palau Toma, Kim iz prošle
sezone, pa čak i na RI Roba. Klasični pobjednici bez konkurencije u svojim
sezonama.
A Jonathan je u ovoj sezoni bio pravi prefrigani villain, uzrok svih preokreta
u igri.  >:dj Prvo mutiny, pa priklanjanje Yulovom savezu... Meni najzanimljiviji lik sezone.
Ozzy - apsolutni majstor izazova, 5 imuniteta (kao i Terry iz Paname), jungle boy  ti_si_Bog
Ali socijalnu igru gotovo da nije imao, i sam je izjavio da mu je cilj bio osvajanje imuniteta
da se ne mora oslanjati na druge.
Parvati...  srcesmajli Nju obožavam. Najjača od žena u izazovima, ali strategija joj je
ovdje malo štekala, ali zato u FvF je rasturala  smileyNO1

Iduća mi je na rasporedu FvF (nastavak Jonathana, Ozzyja i Parvati), a nakon
toga Vanuatu (Mulderu, nagovorio si me  ;D)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #466 : 04.11.2012. 03:34:10 »
Dobra usporedba Yula sa Tomom. Oboje odlični u izazovima, oboje mirni. Dosta su dobri bili u socijalnoj igri. Jedina veća prednost za Yula je strategija. Tom je bio dobar kao strateg, ali Yul je jednostavno uz bok najvećima, Bostonu Robu, Richardu i Brianu. U Palau je onaj trener delfina igrao odličnu strategiju. Nešto slično kao Cesternino u Amazonu.

I njih 5 bi vjerojatno i bili mi najbolji muški igrači. Robfather, Rich, Brian, Yul i Tom. S tim da sam dugo razmišljao dal da Yula stavim na treće mjesto ispred Briana.

A u FvF Ozzy je bio odličan u izazovima, ali ni blizu kao u CI. Al se u FvF osramotio  rofl rofl preloša strategija i sve ostalo. On mi je nešto kao Colby. Odličan kad je prvi put igrao, ali sve gori kao igrač i kao osoba postaje sve arogantniji. S tim da bih ja uvijek Colbya, Robafathera, Toma i Ruperta birao za izazove jer su kompletniji u izazovima. Za vodu naravno Ozzy. I Clement je bio odličan.

Vanuatu  smileyNO1 Eliza, Amy, Twila, Cris.

Da se dotaknem još Parvati u CI. Tamo je bila baš samo za flertovanje. Mislim, u svakoj sezoni je takva, ali što se tiče strategije u FvF, to je valjda najbolja strateška igra ikad odigrana što se tiče ženskih igračica. Amandu i Cirie isto ne treba zaboraviti.

I Penner na kraju. Lik je toliko zabavan da ga moraš voljeti bez obzira neki misle da je prljav igrač. Ali u CI je išao sa Yulom i oni njihovi razgovori ipak mnogo govore o njemu kakav je genijalan igrač. On je jedan od onih koji bi mi bili na top listi najboljih igrača koji nikad nisu osvojili.
« Zadnja izmjena: 04.11.2012. 03:36:15 Mulder »

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #467 : 04.11.2012. 04:08:08 »
Da, Ozzy je u FvF baš ispao naivac, žene su ga pomele.
Čini mi se da je izletio s idolom u džepu.  :ccc:

Jonathan jednostavno ima karizmu, kakav god bio, ne može ga se
ne zamijetiti. Dramatičan i zabavan. Nedavno sam pročitala da
je glumac (zapravo, bio u 90-tima, a u Survivoru je bio predstavljen
kao scenarist) pa sam malo prošvrljala po imdb-u i vidjela da je
glumio u Seinfeldu, (kojeg praktički znam napamet, a uopće
ga nisam skužila) i u dosta popularnih serija.

On je jedan od onih koji bi mi bili na top listi najboljih igrača koji nikad nisu osvojili.
Tko zna, možda se i to promijeni. Pojavili su se neki novi spojleri  >:dj

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #468 : 04.11.2012. 05:30:06 »
wow, odlična trivia  smileyNO1

Da, i meni isto Seinfeld u malom prstu. Evo ga  rofl rofl



Sad vidio da sam gledao ovaj film od njega http://www.imdb.com/title/tt0151331/  rofl rofl

Pogledaj samo glumačku postavu. Koliko je tu poznatih glumaca koje vidiš u današnjim popularnim serijama.



I ja se nadam da će se promijeniti  ;D

Što se tiče spoilera. Čitao sam i
Spoiler for Hiden:
Malcolm bi trebao biti u F5, ne znam ko još. zaboravih.

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #469 : 08.11.2012. 00:08:20 »
Pa da, epizoda s rikšom  u_jeeeeeeeeee
Prije ga uopće nisam registrirala.
A vidi ga u Dadilji, glumio je njenog zaručnika digića  rofl
od 3:36 i od 17:39


A ovaj film što si naveo ću baš pogledati. Jel valja što ili je neki trash;D

Noćas nova epizoda  kokicekola
Bit će zanimljiv IC. Evo probe:
Spoiler for Hiden:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #470 : 08.11.2012. 00:10:56 »
Haha, dadilja  ;D

Ma film je klišej do klišeja, ali je brz pa se može gledati  :)

Da, noćas nova  kokicekola

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #471 : 08.11.2012. 00:55:12 »
Vidi Jonathana u dadilji koliko je mocan  ;D rofl

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #472 : 08.11.2012. 03:03:52 »
Upravo pogledala novu epizodu.
Kakav IC, kakvo plemensko vijeće...  ti_si_Bog ti_si_Bog
Ovo je jedna od najboljih epizoda u zadnjih nekoliko sezona  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #473 : 08.11.2012. 03:15:18 »
Odmah stavio skidat  smileyNO1

Jaooo, ne mogu sad dočekati. Survivor, dolazim  kokicekola

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #474 : 08.11.2012. 05:11:45 »
Znao sam, znao sam. Čim se dogodio ovakav blindside, znao sam
Spoiler for Hiden:
da je Skupin glasao za Jeffa. Pa kako može biti tako glup, kako?  :dash :dash on želi ostati vjeran plemenu, ali kakav debil moraš biti da ne kužiš da nisi dobar s njim i da ti neće zahvaliti na tome. Debilčino, kako sam sad ljut na njega. Jeff je morao dalje, ona strategija mu je bila odlična u prošloj epizodi, ali Skupin, tvoj glas je odlučivao. Jebem ti sve po spisku. Obožavao sam te i obožavam te kakav si bio u Australiji, ali ovdje si ispao pičketina i napravio nevjerojatno glup potez. Onaj Pete, pa kakva je to plačipička. Usrao se na vijeću i imao toliko sreće.

Sad kad sam to izbacio iz sebe  ;D moram reći, ova epizoda učazi u Survivor Hall of Fame, top 50 epizoda u povijesti Survivora. A ima preko 370 epizoda  ;D da, čistih 10/10, a prošla je bila 9/10. Zaredale se dvije masterpiece epizode koje će se pamtiti.

Plemensko vijeće - o ovome moram dobro razmisliti jer je ovo vijeće bilo prepreludo i nepredvidivo. Da, ma već ga sad stavljam u top 10 plemenskih vijeća. Dojmovi jesu svježi, ali ne vidim da ću drugačije razmišljati malo kasnije. Ovo ide uz bok najboljim vijećima. Onima iz Bornea, All Starsa, Australije, RI, FvF. Ma ima ih.

Ne mogu vjerovati kakva epizoda. E da, Penner. Evo i tebi jedan  u_jeeeeeeeeee
Spoiler for Hiden:
glasa za Abi Dabi. Jaoooo, moj Penneru. Ma odličan si i sve to, odličan kroz cijelu epizodu, osvojiš imunitet i onda sjebeš Jeffa, a tebe sjebe Skupin. Skupin vas sve jebe u glavu. Umjesto da se izjednače, Jeff bude izbačen radi Pennera i Skupina.

Dakle, držim se toga da je onaj potez od Jeffa u prošloj epizodi odličan, ali
Spoiler for Hiden:
ovaj Skupin. Ja stvarno ne mogu vjerovati što je napravio. Mrzim te trenutno, ali volim te inače  ;D

I sam Probst je rekao da je ovo vijeće bilo jedno od najluđih. A kaj će tek biti na kraju  rofl rofl jedva čekam finale u praćenje uživo.

Ništa, sad im jedni preostaje da se udruže
Spoiler for Hiden:
Penner, Malcolm, Denise i Carter i da tako ostanu. I Lisa kao što smo vidjeli u idućem promu.

Lisa, kraljica socijalne igre  ti_si_Bog a Cirie je princeza  ;D

A Carter kad kaže "I thought we were voting you out."  :-X

Ajmo, Penneru, riješi ovu sezonu. I za blindside jedna devetka  :aha:

Sad malo tražim da vidim što je Probst rekao za ovu epizodu, ali ne mogu ništa naći.

The Tribe Has Spoken
« Zadnja izmjena: 08.11.2012. 05:26:19 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #475 : 08.11.2012. 12:51:22 »
Jebeno luda epizoda , jebeno lud plemenski savet , koliko ludosti Boze mili , koliko mocna epizoda , jedno od boljih u blizoj istoriji ako ne i najbolja u blizoj istoriji  clapp clapp

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #476 : 08.11.2012. 16:09:25 »
Vau sad mi je jasna Mulderova euforija od jutros. Neverovatni su. Ludilo. Inace retko kad imam favorite ali volela bih da pobedi
Spoiler for Hiden:
Penner.
Inace malo me je iznervirao
Spoiler for Hiden:
Malcolm. Previse se osilio. Mada ga zelim u finalu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #477 : 09.11.2012. 05:30:38 »
 rofl rofl



To kad su snimali Cook Islands.

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #478 : 09.11.2012. 15:10:41 »
Izuzetan plemeski savjet  rofl mislio sam da je poglupa inace ona brazilka, al sad kad je
Spoiler for Hiden:
pokazala svoj "tajni imunitet" posle Malkoma uvjerio sam se da je stvarno mnogooooo glupava  ;D  :-X
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline rockstarr

  • Novi član
  • *
  • Postova: 39
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #479 : 10.11.2012. 01:22:32 »
Izuzetna epizoda. :aha:

Spoiler for Hiden:
Kada je metro izlanuo Džefu da je mislio da za njega glasaju u_jeeeeeeeeee pomislio sam da je najgluplji lik na ostrvu ali onda me je Abi demantovala. rofl

Tags: