Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226939 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #390 : 04.10.2012. 22:59:34 »
Da je igrao na kartu da se namjerno pravio lud i šašav, i da mu je to bila taktika... Možda bi i pobijedio... Ovako je praktički htio i on sam glasati za Roba... Jedan od najglupljih poteza u Survivoru. thumb-down  Samo mi je žao što je Russell tako rano ispao, volio bi da je ostao do spajanja plemena, pa da gledamo novi okršaj njega i Roba... Prvi okršaj je dobio Russell... Ovaj drugi bi bio sigurno jako zanimljiv... :)
Prvi okršaj je zeznuo Tyson  rofl rofl jedan od najglupljih Survivor igrača.

Ali problem s Russellom je to što nikad nije igrao u sezonama kada nije bilo skrivenog idola, a znamo da je njemu skriveni idol pomogao najviše. Da nije napravio ono u Samoi, ispao bi jako rano. Zato uvijek cijenim više starije igrače i starije sezone gdje ih nije bilo. A opet je bilo igrača koji su igrali sa skrivenim idolima, a nisu ih iskoristili pa igrali odlično i daleko dogurali. Boston Rob se dokazao u All Starsima gdje nije bilo idola i u RI gdje je bilo, ali nije ga iskoristio. Zašto nije? Ponajviše zbog genijalne socijalne igre, a Russell od svih igrača ima najgoru socijalku. Zato je za mene najprecijenjeniji Survivor igrač.

Pa Sandra "ispod radara" Diaz  ;D je jedna od najboljih ženskih igračica. Recimo, njezina socijalna igra se bazira na istini/laži. Kada gvori istinu, reći će ti točno što je tko napravio, što misli o tebi ma koliko to bolno zvučalo i onda njezine poznate laži. Reći će najpodliju laž u pravom trenutku igre. Zato je svi cijene.

Ali da moram birati nekog ko ima najbolju socijalnu igru, to bi bila Cirie Fields

@dalmatino

Drago mi je da si primijetio RC  smileyNO1 ima malo Richarda Hatcha u njoj. Ona mi je pritajeni favorit



Offline Alisa u zemlji cudaka

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #391 : 04.10.2012. 23:13:09 »
Ali da moram birati nekog ko ima najbolju socijalnu igru, to bi bila Cirie Fields

Cirie je meni jedina crnkinja u Survivoru koja je, uslovno receno, normalna. Ne znam da li su vecinom "fajterke" ili je samo slucajno sto samo takve zavrse u Survivoru. Cirie je super. Zabavna, stalno se smeje, simpaticna je, a opet ozbiljan igrac. Nju sam bas volela u Exile Island, naravno u FvF je briljirala. A kad se samo setim one Naonke iz Nicarague  u_jeeeeeeeeee Koliko me je samo nervirala  :dash

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #392 : 04.10.2012. 23:24:47 »
Cirie mi je odmah iza Parvati i Sandre za ženske igračice. Stephenie i Amanda odmah iza njih što opet
Spoiler for Hiden:
pokazuje koliko ima odličnih igračica, a da nisu osvojile milju. I opet su među najboljima. Osim Sandre i Parvati. One su osvojile.

Da bar mogu naći video kad kaže "I’m a gangsta in an Oprah suit! Not one of those mean gangsters though… I’m a nice gangster with a smile!"  srcesmajli

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #393 : 04.10.2012. 23:33:23 »
Nije istina da je zeznuo Tyson, već je to izrežirao Russell... U sljedećem nastavku izbacio velikog Roba... Kada je rekao Robu na plemenskom vijeću: I am gonna use Boston Rob's quote here: if you're not with me, you're against me. I poslije toga ispadne Rob. Russell je uveo nešto novo u igru, promijenio ju je.. U dvije sezone došao do finala, radio jedne od najboljih blindsideova... Trenutak kad je dao skriveni imunitet Parvati, nešto genijalno... clapp Ostat će zapamćen, i toliko je frke digao, da stoga nema šanse da može biti precijenjen.

Plus, puno je igrača imalo skriveni imunitet i ispalo jako rano... Sjetimo se Jamesa, 2 imuniteta i ispadne! rofl

Ali, slažemo se oko jednoga, Tyson: jedan od najglupljih Survivor igrača. smileyNO1 rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #394 : 05.10.2012. 00:28:16 »
Russell ne zna kako treba igrati strategiju. On igra strategiju samo zato što mu se igra i da bude što zločestiji. On nema sposobnost da oni koji su u žiriju, da glasaju za njega. Da ih uvjeri.
Spoiler for Hiden:
Zato je prvi put osvojila igračica koja nije zaslužila. Drugi put se našao u još gorem položaju.

Taj tip nije zaslužio osvojiti niti jednom jer ne zna iskoristiti strategiju. Da, zna iskoristiti strategiju da dogura dosta daleko, ali socijalna igra mu je nula. S tim da ga nitko nije znao i nije vidio kakav je bio u Samoi. Nitko od igrača u HvV. Promijenio je igru samo za sebe. Nije donio ništa novo. Dva igrača koja su najviše promijenila i najviše utjecala su Richard Hatch i Boston Rob. Hatch je postavio temelje kako će se strategija igrati  i10 godina nakon, a Robfather je utjecao da nitko više ne vjeruje nikome. promijenio je sve u All Starsima. Cijela igra se okrenula naglavačke. Kako je sam rekao "Nobody trusts anybody. Nobody. Nobody trusts anybody, ya understand?”

I ono najbitnije je da je Boston Rob najraznovrsniji igrač. Pogledaj od njegove prve pa do zadnje sezone. Čovjek se mijenjao. I on i igra. Od villaina do heroja. Od najboljeg strateškog igrača do strategije kakvu nikad nitko nije nadmašio. Ali nisu ni mogli pošto je 22. sezona bila prije dvije sezone.

Tyson je sjebao sam sebe i na kraju Coach, hahaha. Ti si mali čovjek kaže Robfather njemu. Pečat.

Rob ništa nije mogao u HvV. Bio najveća prijetnja svima. Bio im je najbolji u izazovima, vukao cijelo pleme.

Dobar je Russell, ali je nevjerojatno glup. Igru si ne mijenja. Ne shvaća da su ga htjeli izbaciti, izbacili bi. Svi žele biti s njim u finalu jer znaju da on neće dobiti glas žirija. Zato je tip precijenjen. Istina, zabavljač je. Shvaćam ako je nekome zabavan, ali među 20 najboljih nikada.

I da, bilo je igrača koji su završili četvrti ili peti pa su bili bolji od pobjednika. Jedan primjer
Spoiler for Hiden:
Cesternino u Amazonu.

Da, James je ispao tako. Tip je ostao jedan od najjačih psihičkih igrača. U HvV mi se zgadio. Cijelo vrijeme frustriran  rofl rofl

Ali Russell. Ma smijeh živi. Smijem mu se, ali jednostavno kod mene je on označen kao čisti zabavljač, ništa više. igrač koji bi među prvima ispao u sezonama gdje nije bilo skrivenog imuniteta.

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #395 : 05.10.2012. 01:16:28 »
Da se uključim kao Russellov fan  ;D
Moram se složiti s outsideom. Russell je dominirao
i Samoom i HvV-om. Imao je istančani osjećaj za trenutak
i dobro je čitao sve oko sebe. Zato mu je i uspjelo promijeniti
Tysonov glas i navući Ruperta i JT-a na ideju o ženskom klanu,
a u Samoi potpuno okrenuti brojčano stanje nakon mergea.
No činjenica je da je igrao na finale, ne na pobjedu, makar je bio
uvjeren da će mu svi odati priznanje za genijalne poteze i glasati za njega.
Ali prevagnulo je to što je bio smrad i nasilnik (gledala sam jedan podcast
gdje je Sandra izjavila da je u HvV napravio nešto zbog čega bi u normalnim
okolnostima išao u zatvor  :o, nije rekla što točno).
U Samoi je trebao pobijediti (između onih finalista, sprdačina).
Ali je bio nevjerojatno zabavan. Možda nije među 5 najboljih igrača (u smislu
konačnog "učinka"), ali je jedan od najzanimljivijih i živopisnijih dosad.  ;D

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #396 : 05.10.2012. 01:26:35 »
Dosta je on promijenio igru... U 22. sezoni cijelo je pleme odlučilo izgubiti u izazovu samo da bi ga se riješili... Toliko su ga se bojali... Ne možeš reći da svi hoće s njim iću u finalu, kao da su se ostali to pitali,  on je u 2. sezone odlučivao koga će povesti... On je odlučivao tko će ispasti... Izbacio je velikog Roba... Igra mu je bila snažna, da je malo smanjio s vrijeđanjem ostalih, sigurno bi pobijedio... I Natalie i Sandra su nezasluženo pobijedile... Ako ništa, u toj HvV je trebala Parvati pobijediti.. U Samoa, definitivno Russell. Russell je dobro rekao za Sandru, njena taktika od početka je bila da mene izbaci, a eto me u finalu.. ;D Po meni je Russell odličan igrač, igrač ne zabavljač... No, istina, ima tu veliku manu, da je pretjerano vrijeđao... i to ga je skupo koštalo. Ali i uz to, lik je bio toliko arogantan i toliko vrijeđao i opet stigao do finala... A ovo za skrivene imunitete, opet njegova odlična reakcija..dok su se ostali sunčali na plaži, on ih je tražio i bez problema nalazio... :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #397 : 05.10.2012. 01:42:06 »
Dosta je on promijenio igru... U 22. sezoni cijelo je pleme odlučilo izgubiti u izazovu samo da bi ga se riješili... Toliko su ga se bojali... Ne možeš reći da svi hoće s njim iću u finalu, kao da su se ostali to pitali,  on je u 2. sezone odlučivao koga će povesti... On je odlučivao tko će ispasti... Izbacio je velikog Roba... Igra mu je bila snažna, da je malo smanjio s vrijeđanjem ostalih, sigurno bi pobijedio... I Natalie i Sandra su nezasluženo pobijedile... Ako ništa, u toj HvV je trebala Parvati pobijediti..

U HvV je Parvati ta koja je odlučivala. Svi kasnije su to rekli, svi koji su igrali. Rekli su da ne razumiju zašto su stavljali Russella u kadar svako malo. Da je Parvati ta koja je vukla konce. I uopće nije dobio Roba. Stvorila se fama oko njih pa se nepotrebno uspoređuju. Najveći se trebaju uspoređivati. Robfather vs brian, Richard, Parvati, Sandra, Tom, Yul...

Kada uspije odigrati sezonu bez skrivenog idola, sezonu kao što je Rob odigrao u all starsima. Kada uspije odigrati sezonu kao što je Robfather odigrao u RI, onda dobiva moj naklon. Ovako će mi uvijek biti dobar igrač kojeg svi žele kraj sebe jer znaju da neće osvojiti.

Sandra ja apsolutno zaslužila pobijediti. Loša u izazovima, ali njezina strategija "sve dok nisam ja" je genijalna + socijalna igra. Naravno da žele zadržati Russella što duže kada znaju da ne može pobijediti kada je loš u većini igre. Strategija mu je jedino što valja samo što je ne zna iskoristiti. ne zna je povezati sa socijalnom igrom. Rekao sam već. Tip je želio ispasti što zločestiji i zabavniji i to mu je uspjelo  ;D pobjedu niti jednom nije zaslužio jer ne zna igrati za nju.


U Samoa, definitivno Russell. Russell je dobro rekao za Sandru, njena taktika od početka je bila da mene izbaci, a eto me u finalu.. ;D Po meni je Russell odličan igrač, igrač ne zabavljač... No, istina, ima tu veliku manu, da je pretjerano vrijeđao... i to ga je skupo koštalo. Ali i uz to, lik je bio toliko arogantan i toliko vrijeđao i opet stigao do finala... A ovo za skrivene imunitete, opet njegova odlična reakcija..dok su se ostali sunčali na plaži, on ih je tražio i bez problema nalazio... :naklon:

Kao što sam gore napisao. Dobar igrač, ali nikad među najvećima. Meni i nije toliko bitna pobjeda kod igrača. Pobjedu gledam uvijek na kraju. Jer ima nezasluženih pobijednika, a igrači koji su završili četvrti ili peti su bili bolji. I uvijek se treba gledati da je igrao sa skrivenim imunitetima. To je igrač kojemu su imunitet najvažniji. Ne postoji igrač u Survivoru kojima treba imunitet kao Russellu. Zato je još lošiji i niže na ljestvici igrača. Ali zabavan je, smiješan kad hoda. Trbuh visi  rofl rofl

Al dobro, slažemo se da se ne slažemo  smileyNO1
Možda nije među 5 najboljih igrača (u smislu konačnog "učinka"), ali je jedan od najzanimljivijih i živopisnijih dosad.  ;D
Ali zabavan je, smiješan kad hoda. Trbuh visi  rofl rofl  ;D

Malo Stephenie  clapp clapp

Top 5 ženskih igračica. U Palau odlična, ali ništa nije mogla protiv Toma i onda u 11. sezoni vrh!!!



Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #398 : 05.10.2012. 01:50:05 »
Eh, Mulderu...  "I uopće nije dobio Roba". Nije da, samo ga je izbacio.. ;D

Ma komentar Jeffa Probsta najbolje opisuje Russella:

I wouldn’t want Russell to know where I live. … But within the world of Survivor, Russell is family. … Russell will go down in history as one of the most notorious contestants of all time. Maybe THE most notorious. For all he has given us, I have to take my hat off to him and say ‘thank you.’”

I od mene dobiva naklon jer je 19. i 20. sezonu učinio legendarnim.



Vid' ga, mali vražićak.. rofl rofl rofl

I navodno će opet zaigrati... ;D
« Zadnja izmjena: 05.10.2012. 02:09:46 outside »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #399 : 05.10.2012. 02:04:04 »
Izbacili su ga svi. Ako ga je netko izbacio, to su bili Coach i Jerri. Glavni krivci.

Notorius? da, slažem se. Ali nije rekao da među najvećima. Čak je rekao jednom da Russell nije među njima, ali da je čisti villain što i je.

A kad se već razbacujemo  ;D

There is no question in my mind that Rob is the single best contestant that has ever played Survivor. Nobody close. He is a triple threat. He can kick your ass physically, he's a great strategist, and as you're seeing this season, he is very good at the social game.

To kaže Jeff Probst, voditelj ove genijalne igre. Koji je gledao sve igrače uživo tijekom ovih 12 godina  :)

Znaš koji je drugi igrač po njemu? Richard Hatch. Borneo mu je i najbolja sezona  ;D

http://www.realitynewsonline.com/cgi-bin/ae.pl?mode=1&article=article13317.art&page=1

http://www.ign.com/articles/2006/05/11/top-25-survivor-contestants?page=4 ovo je napisano 2006. godine i to od IGN-a  ti_si_Bog kada još nije ni krenula, mislim, 14. sezona. Robfather još nije ni igrao u RI. Ali All Starsi su mu osigurali prvo mjesto i to bez skrivenih imuniteta  clapp

http://www.salon.com/2011/05/16/survivor_redemption_island_finale/

Meni uvijek bude žao što ljudi stavljaju Russella u vrh. To je sama pljuska svim starim igračima koji su puno vuše utjecali na igru i igrali je bolje kao i neki u novijim sezonama. Cesternino i njegova strategija u Amazonu, pogledaj  drinks
« Zadnja izmjena: 05.10.2012. 02:06:09 Mulder »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #400 : 05.10.2012. 02:29:37 »
Izbacili su ga svi. Ako ga je netko izbacio, to su bili Coach i Jerri. Glavni krivci.

Ali pokretač toga je bio Russell..Meni je Russell fascinantan što je od igrača kao što je  J.T. napravio amaterom. J.T. je bio odličan u Tocantins. Izbacio Roba(dominantan u ostalim sezonama), Coacha(u South Pacific je dominirao) itd. U Samoa da ne spominjem, tamo je totalka izdominirao.. Ma Russell je toliko priuštio  :o trenutaka, i zato jedan veliki  :naklon: Koga briga je li ovaj ili onaj najbolji, ja od Survivora želim dobiti zabavu, i meni su oni igrači koji se pamte, oni kad spomeneš Survivor, odmah se sjetiš njih, e oni su meni u vrhu... Kakva Sandra, šta će mi igrač kojemu je taktika da bude nevidljiv cijelu sezonu. Koji kroz 39 dana ima samo par scena s njima.. Fućkaš to.. Želim prave igrače.. Pa makar i ne pobijedili... Pobjeda ionako nije bitna... Ne dobivam ja tih milijun $  ;D



Ma najjača ženska je bila Sugar!  srcesmajli talasi
« Zadnja izmjena: 05.10.2012. 02:42:03 outside »

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #401 : 05.10.2012. 02:43:25 »
I navodno će opet zaigrati... ;D

Šta stvarno?  :o

Ova slika bez zuba je bolja   bleh

Dobro je Rob rekao za njega: hobbit on crack  rofl

I da ne ispadne da Russella dižem u nebesa, a Roba ignoriram  ;D
Za mene je njegov vrhunac u All Starsu. To su bili dostojni protivnici,
a ne ona gomila šupljoglavaca iz Redemption Islanda. I sam je
izjavio da igra s hrpom amatera i da ih čita kao otvorenu knjigu, mislim
da je već nakon par dana znao da će ih dobiti s pol snage.
Ono što se ne može osporiti je da izvrsno čita ljude i zato je znao kako
im pristupiti i pridobiti ih, doslovno ih je vrtio oko malog prsta.
Drugi razlog za All Stars, volim Roba i Amber u tandemu (TAR  ti_si_Bog).
Trebao je pobijediti u toj sezoni.
Mada mi je najdraži bio u Marquesas  ;D To sam gledala još kad
su davali na Novoj i odmah mi je zapeo za oko kao igrač koji ima potencijala
za velike poteze (a i tad mi je bio  srcesmajli), ali nažalost, prerani agresivni
nastup ga je koštao igre.

Nikako da iskomentiram novu sezonu :neverovatno:
kad si mi zanimljivije rasprave o starijim sezonama.  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #402 : 05.10.2012. 02:47:38 »
U tome je i sva bit, ko je bolji. Robfather, Rich, Brian, Yul, Tom, Parvati, Sandra, Cirie, Amanda, Stephenie. Najveći  ti_si_Bog

Sugar i njezino skidanje u prvom izazovu  ;D srcesmajli

On ih je činio amaterima u RI. Isto kao što Messi čini amaterima braniče. A ti braniči su svjetska klasa. Ali ono što je bitno da je pružio dvije najsavršenije igre u Survivor povijesti.

Najjača  rofl rofl



Obožavam ta Survivor sjećanja.



I jedan odličan komentar "Russell has a huge unfair advantage over all the other players. HvsV began filming as soon as Samoa wrapped. When they all met for HvsV everyone was familiar with everyone else from previous seasons, except for Russell. Samoa hadn't aired yet, so no one knew just how sneaky and conniving Russell really is. If they had all seen Russell in action I'm sure BR wouldn't have taken him so lightly, and would still be in the game"  clapp clapp

I All Stars ima svoje mane i prednosti. Naravno da je odlično kada igrač sa odličnim igračima, i teško je igrati jer svako svakog zna. A Rob je igrao u RI sa nepoznatim igračima koji su njega jako dobro znali. Još teže za čitanje poteza.
« Zadnja izmjena: 05.10.2012. 02:52:04 Mulder »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #403 : 05.10.2012. 02:52:25 »
Ma meni to nije bitno tko je najbolji.. A i teško je znati tko je najbolji, kad je svatko u drugačijoj skupini ljudi, u drugačijim uvjetima... Pa i sreća tu igra veliku uloga...Tako da... Nema tu najboljega.. Meni je bitno da meni bude zanimljivo.  kokicekola

Primjer RI sezone: kao da Messi igra protiv Dinama... Teško amatere učiniti amaterima... ;D U all stars priznajem veliku igru Roba.. clapp



Šta stvarno?  :o

Da, ostavio je otvorenu opciju da ponovo zaigra... Još deblji i još zlobniji.. rofl rofl

Citat:
Dobro je Rob rekao za njega: hobbit on crack  rofl

 rofl rofl rofl


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #404 : 05.10.2012. 02:55:54 »
Priznaješ, a u RI ne priznaješ  :o

Dakle, svi fanovi od publike do igrača, voditelja priznaju da je igrao najbolju igru ikada viđenu, ali ti sada ne priznaješ. Ok, tvoja stvar. Smiješno. Oni su znali Roba, on njih nije znao.

I da, glavni razlog Survivora je ko je najbolji. To je najvažniji razlog. Zbog toga se i igra. Survivor je nevjerojatno utjecajna igra i teška. Tolika su prijateljstva razorena, životi zbog te igre. Ljudi te potpuno drugačije doživljavaju i zato većina gleda ko je najbolji.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #405 : 05.10.2012. 11:54:47 »
Kao prvo u RI sezoni Rob je imao ogromnu prednost pred Russellom... Kada su vidjeli da iz onog helikoptera izlaze njih dvoje, svi su cijelim srcem željeli da im Rob dođe... To je taj strah od Russella... :jak: A da su hrpa idiota, jesu! I kod toga stojim. Rob je igrao veliku igru, kao što uvijek igra, ali igrao ju je protiv hrpe idiota i zato je ta njegova pobjeda u mojim očima manja... Kad ti u finalnom vijeću protivnici kažu, molim vas glasajte za Roba, on je tako super, on je kralj, ja ne bih bio u finalu da njega nema..E to je za mene smiješno :facepalm... Meni je kod tebe smiješno kako neke stvari ne želiš priznati, kao da je Russell izbacio Roba... Tvoja teorija da su ga ostali izbacili je smiješna... Onda u all stars i RI, Rob nije ništa igrao, ostali su birali... A znamo da iza svega stoji Rob... Tako da, RI je sezona koja nikada neće biti velika u mojim očima... A Rob je fenomenalan igrač. Pokazao je to i u TAR-u, tu se svi slažemo... A opet ponavljam, ne može se znati tko je najbolji..drugačiji uvjeti, drugačiji ljudi, drugačija pravila, sreća... Ne, ne..nema tu najboljega... ;)

Preozbiljno shvaćaš survivor, survivor je čista zabava... kokicekola

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #406 : 05.10.2012. 13:52:25 »
Legendarna scena  rofl rofl

Al kako je tip namjerno odustao. Došao i odmah otišao.



Carica  ti_si_Bog ti_si_Bog kako se samo poigrala s njim



Nakon što je Boston Rob pokazao najsavršeniju igru u Survivor povijesti u All Starsima i RI, bilo bi sad zanimljivo vidjeti da iduća sezona bude opet na mjestu gdje se snimala prva sezona. Opet Borneo. Malo da se vrate sjećanja  ;D

26. sezona neće biti, ali ostale bi mogle. Već se o tome govorilo.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #407 : 05.10.2012. 13:56:20 »


I komentar: the best tribal ever,i loved how rob thought he had everything under control and then....sory Rob....u lose this one....



I komentar: "Welcome to the big leagues"

Genijalno clapp... Jedna od najboljih sezona!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #408 : 05.10.2012. 14:08:27 »
Najgluplji twist ikada. Pogotovo ona Lilly  rofl rofl



Ovo mi je jedan od najboljih izazova i najtežih. Kada je Boston Rob igrajući najsavršeniju igru i prema fanovima, Survivor stručnjacima, Jeffu, odigrao ovo i ostalo je povijest. Najveći  ti_si_Bog drinking man


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #409 : 05.10.2012. 15:05:41 »
Mulderu, da ti ne piše na profilu da imaš 27 god. rekao bih da imaš puno manje.. Ko' malo si dijete..  plazijezik ;D Ali zabavan si, što je da je...Samo u dosta slučajeva nisi objektivan i otvoren za raspravu..Furaš samo svoje.. No,  drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #410 : 05.10.2012. 15:32:19 »
Ad hominem.

Malo Shanea  rofl rofl jedan od najluđih  rofl rofl


Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #411 : 06.10.2012. 01:10:54 »
Dvoboj clipova  ti_si_Bog
Eto što su gorljivi fanovi  ;D

A na njega ste zaboravili  bleh Jedan jedini  ti_si_Bog


Kako ga je pomeo
Now we're talking delusion. Psychiatrist!  rofl

E da, 26. sezona će se navodno zvati Caramoan, bit će u stilu FvF,
a Probst je izjavio će biti najbolja dosad.  ??? s obzirom na vrlo neobičan
izbor povratničkih igrača.
Spoiler for Hiden:
Nitko iz s24  thumb-down, a iz s25 Malcolm.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #412 : 06.10.2012. 01:22:01 »
Ovo je uvreda za Hatcha. Originalnog koji ima 10 puta bolju socijalnu igru i strategiju i kako osvojiti i biti među najboljima. Ovaj dotepenec se gura gdje god stigne, ali drago mi je da ga nitko ne stavlja među najbolje.

Nego, čitam malo i gotovo sigurni su ovi igrači:

Returning Players: Brandon - South Pacific Philip - Redemption Island Cochran - South Pacific Dawn - South Pacific Brenda - Nicaragua Francesca - Redemption Island Andrea - Redemption Island Corinne - Gabon Erik R - Micronesia FvF1 Malcom - Philippines

http://www.truedorktimes.com/s26/survivometer26.htm

Al to su samo naklapanja. Ako je tako, drago mi je zbog Philipa  ;D

Jeff je to izjavio. Malo čudno pošto znam da mu je Borneo najbolja sezona i rekao da će mu uvijek biti prva u srcu. A sad, možda je zbilja ova 26. najbolja po njemu. No, samo naklapanja. Ko zna što nas čeka  talasi


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #413 : 06.10.2012. 01:27:46 »

Kako ga je pomeo
Now we're talking delusion. Psychiatrist!  rofl


hahah, odličan klip... rofl Richard je prejak igrač... Koja je to flegma.. Stav: boli me za tuđe mišljenje..Genijalan je.. I što je najbolje, jedan od rijetkih koji baš shvaća da je Survivor samo igra...clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #414 : 06.10.2012. 01:35:59 »
Ovaj mi je bio super izazov  rofl rofl



A i dobro je Rich rekao u all starsima. Da Survivor uništava živote. Lex je izvrstan primjer, ali i Jerri kojoj su negodovali pa je otišla. Rekao kako on mora glumiti lika u tom Survivoru. Mora igrati, ali posljedice su enormne. I super mi je kako oni stalno sebe rangiraju i pričaju o strategiji, socijalki. Inače, Survivor je prihvačen i na jednom univerzitetu kao najbolja psihološka igra i proučavaju kako se treba igrati. Genijalno  clapp

Tami, jel se sjećaš Grega iz Bornea?  rofl rofl


Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #415 : 06.10.2012. 01:38:57 »
Je, to je taj cast.
Za neke se slažem, ali za neke...
Mislim, Francesqua  rofl
Nju su sigurno stavili da Phillipu digne tlak  ;D

A to da mu je najbolja sezona, čitala sam intervju koji su
postavili na survivorsucks. Ako nađem link, postavim.
Možda je Jeff mislio da plemensku dinamiku i
količinu drame, jer ovoliki luđaci na okupu... Phillip,
Brandon, Cochran... Jedva čekam veljaču  navijacica

Ima i nekih spojlera što se tiče F5, ali ja odbijam u
njih vjerovati  :ccc:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #416 : 06.10.2012. 01:51:48 »
I ja upravo čitam ko je i pazi ovaj komentar. Kao, zna se jer vide ko twita, a ko ne  ;D

Spoiler for Hiden:
The cast is most likely

Cochran (last tweet May 13th, confirmed by Edna)
Phillip (last tweet May 13th and a total shoo in)
Erik R
Brandon
???? (possibly Marty)

Females:
Brenda
Dawn (last tweet May 14th)
Francesqua (cancelled her twitter in March, Edna says there will be lots of RI people)
???
???

Erik, Brenda and Brandon both stopped tweeting abruptly on March 26, March 31 and March 17 respectivley after being regular tweeters for a long period of time. Coincidence? Not a chance. This twitter behaviour is identical to what we saw from Russell Swan who abruptly stopped tweeting mid January which is around the time he would get the call to be on Survivor.

So I believe the following people are locks:

Cochran
Phillip
Brandon
Erik R
Brenda

I jedan poveći komentar
Spoiler for Hiden:
I am just pretty giddy because if the source is correct, it's a likely winner I enjoy very much. The source has who the favorite to win is at the Final 3 tribal, but we won't actually know for 7 months.

SurvivorSucks is the most popular Survivor site with forums, and a lot of past castaways use it too. That is where I'm pulling the info.

So let's start off by saying (if the source is correct, I am no longer going to post it as a question, we truly won't know, but I have a conspiracy theory to back it, so I 75% believe it)

FANS VS FAVORITES is the theme.

Two tribes. No swaps.

The returning favorites are as followed:
John Cochran - Season 22
Brandon Hantz - Season 23
Phillip Sheppard - Season 22
Corinne Kaplan - Season 17 (That is Gabon, Ken's season)
Francesca Hogi (Season 22)
Dawn Meehan (Season 23)
Brenda Lowe (Season 21)
Andrea Boehlke (Season 22)
Erik Reichenbach (Survivor 16 - The original Fans vs Favorites all-star season, oddly enough. This time on the Favorites side)
Malcolm not sure on last name. He is apparently from Survivor 25 that is airing this fall, so it must have been the rare case where he was so good or polarizing they wanted him back instantly.


"New spoiler 1: There was no mixed tribes at the start. It's fans tribe versus favorites tribe.
New spoiler 2: There was a merge at 12. Brandon was supposed to be part of it.
New spoiler 3: It's Final 3. Not Final 2.
New spoiler 4: Francesca was 2nd or 3rd voted out.
New spoiler 5: Corinne went out pre-merge.
New spoiler 6: This is so weird but my source insists Sheiry is a favorite. I asked my source if it's Cirie but my source said she's white and slightly younger than Dawn. I still think Sheiry is a fan who allied with the favorites that is why my source mistook her as one.

New spoiler 7: Dawn orchestrated the Brenda boot. Brenda got so angry and even called Dawn a "killer" during the final tribal council. Most of the jury are angry at Dawn during the final tribal council.

New spoiler 8: Erik was "medivac" but not because of physical injury. My source said he got affected so much by the Brenda boot that he sort of had a breakdown and was taken out of the game. He eventually came back for the final tribal council also angry at Dawn.

New spoiler 9: My source thinks Cochran won. "

There doesn't seem to be a lot of info on premerge, but supposedly Brandon was supposed to make the merge and jury but had to be medi-vac'd out.

Why do I 75% believe these spoilers?

This season filmed in May (So after the Survivor 24 Live Reunion) Cochran and Brandon both stopped tweeting after tweeting very often in May. Jeff Probst has made it very obvious he wanted Cochran to play again because he was such a polarizing figure and was actually learning the game about the time he got voted off. Not to mention, underdog figure.


What do you guys think? I 75% believe this. All-Star seasons are easier to get info on than a cast no one knows. I can't believe Cochran seems to be the favorite to win after the Final 3 tribal happened. Also, the Final 6 appears to be 4 favorites and 2 fans. Erik supposedly has his breakdown on Day 38. ONE. DAY. AWAY. That isn't too hard to believe. He was guaranteed a spot in the final four the first time he played, and he gave away immunity because he got tricked and didn't realize it was an all girls alliance when he should have realized. And then go blindsided instantly.

Personally, I liked Cochran, so if he does indeed win, that'd be very awesome.

Kako je lik smiješan  rofl rofl



I evo ti ovo ako pratiš http://robhasawebsite.com/survivor-philippines-kim-spradlin-interview-booby-trap.html

Cesterninov blog ili što već. Uglavnom, priča sa bivšim igračima o svakoj epizodi. Analiziraju i tako, baš super. Ima odlične vijesti.
« Zadnja izmjena: 06.10.2012. 01:54:50 Mulder »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #417 : 06.10.2012. 02:00:14 »
Čekaj, ako se dobro sjećam, Erik R to je onaj igrač koji je dao svoj imunitet koji je osvojio u izazovu onoj ženskoj.. Bili su ostali on i tri ženske?   u_jeeeeeeeeee rofl rofl rofl

Brandon, Cochran i Phillip...Ajme majko, urnebes.. rofl rofl

Ali ajde, bar će biti zanimljiva sezona! kokicekola

Offline Tamara101

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 644
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #418 : 06.10.2012. 02:13:20 »
Inače, Survivor je prihvačen i na jednom univerzitetu kao najbolja psihološka igra i proučavaju kako se treba igrati. Genijalno  clapp
To je sigurno na Cochranovom faksu, on se hvalio da je
pisao diplomski o principu glasovanja na plemenskom vijeću  rofl

A ovaj drugi komentar / spojler... Odvalila sam od smijeha.
Ameri su frikovi po tom pitanju. To se rade svakojake analize,
proučavaju frameovi epizoda, traže insajderi sa snimanja, prate tweetovi...
Preludo.

Ovu Cesterninovu stranicu nisam pratila, ali sam pratila na rtvzone
Reality Wrapup za Survivor prošlu sezonu (bivši natjecatelji, njih 5-6,
komentiraju tjedne epizode, live). Skroz zanimljivo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #419 : 06.10.2012. 02:27:29 »
Da da, sve prate i gledaju gdje se ko nalazi i onda bacaju teorije ko igra, a ko ne  ;D ali ima tu pogodaka. Ovi komentari, netko od njih je sigurno u 26. sezoni.

Ja pratim Cesterninov blog već dulje vrijeme. Najpoznatija je od tih Survivor stranica. On baš zna igru i uvijek ugošćuje druge igrače. Bilo je super kad je ugostio Fairplaya i cEsternino ga zove, a ovaj se tek probudio  rofl rofl

rtvzone mi je isto dobar  :)

A pazi ovo  rofl rofl pogledak ko je govorio za drugu epizodu nove sezone. Yau-Man, Troy, Tarzan, Jerri i Holly http://rtvzone.com/site/survivor-philippines-recap-ep-2/

I opet Borneo. Kako lijepa sjećanja, ali ovaj Sean i njegovo abacedno glasanje je nešto najgluplje što sam vidio  ;D


Tags: