Autor Tema: Survivor (US)  (Posjeta: 226945 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #270 : 18.05.2012. 07:19:27 »
Hvala probaco da skinem  smileyNO1

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #271 : 19.05.2012. 14:41:22 »
Pogledao 11. nastavak ove najnovije sezone:

Spoiler for Hiden:
Kako mi je žao što je Troy ispao... Bio je predobar igrač.. Kako im se bio uvukao u glave ;D

Najjači trenutak ove sezone:
Spoiler for Hiden:
Kad je Troy osvojio imunitet, i kazao: ovo je moj otok... Prejako ;D

Nadam se da će i ovi preostali nastavci biti zanimljivi... Ali ne vjerujem da će to biti to...

Inače, ova sezona me najviše naživcirala od svih pogledanih sezona... Toliko igrača ima užasnu strategiju i tolike su kukavice :dash

Spoiler for Hiden:
Čovječe, Colton ih je bio vrtio oko malog prsta! Što više reći :dash

Tijekom gledanja pomislio sam, kako bi bilo dobro da sada na kratko uđu u igru Russell i Rob, jer ovi su igrači thumb-down Izuzev: Troya i Kim.


Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #272 : 19.05.2012. 15:27:48 »
Kad je Colton u pitanju...
Spoiler for Hiden:
meni stvarno nije jasno kako je uspeo da ih vrti  toliko i da manipulise sa njima i to na jedan odvratan  i nimalo suptilan nacin. Ne znam da li ga je neko podnosio,  ali nikako da se udruze i da kazu batalite ostalo hajde njega da izbacimo pa se vracamo nasim standardnim prepucavanjima i borbama. Kao da je bacio neku magiju na njih. Ne svidja mi se nacin na koji je ispao iz igre, to nikako ne moze da me raduje. Ne znam da li bi ova sezona bila bolja ili ne da je ostao jos neko veme u igri, ali bi to svakako bila neka druga sezona od one koje smo videli.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #273 : 20.05.2012. 16:48:40 »


Kad se ovog sjetim...Bilo je genijalno! :) Kakav potez Russella clapp

Faca Roba na 0:21 nasuprot onoj na 2:55..  rofl

Kako ih je Russell zeznuo ;D Tyson  :vid-ga:

A tek ovo:



Parvati clapp
« Zadnja izmjena: 20.05.2012. 17:00:25 outside »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #274 : 20.05.2012. 20:41:57 »
Ne volim Tysona  ;D i HvV mi je dosta precijenjena sezona, ali daleko od toga da je loša  :)

Meni je ovaj blindside od Parvati među najboljima. Isto vrijedi i za onaj od Roba u RI (Matt)  ;D najjači blindside  ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #275 : 20.05.2012. 21:17:40 »
Ne volim Tysona  ;D

Tyson je i meni bio mrzak.. Baš loš igrač thumb-down

Citat:
i HvV mi je dosta precijenjena sezona

Zašto ti je precijenjena?
Spoiler for Hiden:
Zato jer je Rob rano ispao :P Meni je ta baš HvV zakon sezona... Svi su bili jaki igrači, a Russell ih je vodio oko malog prsta, što pokazuje kako je uistinu dobar igrač.. Kao čovjek je  thumb-down ali igračina je, to se mora priznati smileyNO1. Meni je bilo žao što je Rob tako rano otišao, baš bi volio da je ostao duže, pa da vidimo njihov okršaj, jer jedino s Robom nije mogao manipulirati. Ovi ostali su bili laka meta

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #276 : 20.05.2012. 21:25:53 »
e ovo je pravi survivor , a ne kao ovaj kod nas  rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #277 : 20.05.2012. 21:36:54 »
Ne volim Tysona  ;D

Tyson je i meni bio mrzak.. Baš loš igrač thumb-down

Citat:
i HvV mi je dosta precijenjena sezona

Zašto ti je precijenjena?
Spoiler for Hiden:
Zato jer je Rob rano ispao :P Meni je ta baš HvV zakon sezona... Svi su bili jaki igrači, a Russell ih je vodio oko malog prsta, što pokazuje kako je uistinu dobar igrač.. Kao čovjek je  thumb-down ali igračina je, to se mora priznati smileyNO1. Meni je bilo žao što je Rob tako rano otišao, baš bi volio da je ostao duže, pa da vidimo njihov okršaj, jer jedino s Robom nije mogao manipulirati. Ovi ostali su bili laka meta
Spoiler for Hiden:
Ma nije zbog Roba  ;D Rob je jedini pokušao igrati CIJELU igru i smatram da je tu pogriješio jer je imao igrače koji ne pokušavaju igrati CIJELU igru već samo strategiju i jedva su ga čekali izbaciti.. A Russell ma kolika igračina bio, nikad ga neću svrstati među najbolje igrače jer nije kompletan igrač. Može on doći do kraja, ali njega boli ona stvar za ljude oko sebe  ;D zato će porota uvije biti protiv njega. Naravno, odličan je on igrač, ali kod mene nije za top 10.

HvV je jako dobra sezona, znači daleko od loše, ali ne znam, nešto mi je falilo što su imale pojedine sezone. Recimo, iz te treće trilogije survivora (od 17. sezone pa do 24. sezone) najbolja mi je RI sezona. Bila je jednosmjerna, ali takve obožavam. CIJELA igra u potpunosti i uživanje u blinsideovima i samoj cijeloj igri. Tako mi je recimo u prvoj trilogiji (1. - 8.) Borneo, Australia i All Stars najbolje. Tu sam uživao u igrama bez skrivenih idola i baš me zanima kako bi Russell tu prošao.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #278 : 21.05.2012. 13:30:27 »
Odgledana 24. sezona... Prosječna sezona, predvidiva i mlaka.. Premalo je tu bilo velikih i hrabrih poteza.. Zapravo ih uopće nije ni bilo... Baš jednosmjerna sezona :zzz

Spoiler for Hiden:
Ajde kad je jednosmjerna kao u RI, kad ih je Rob sve vrtio oko malog prsta, ali Rob je puno zanimljiviji igrač od Kim.. Kim je jako dosadna.  Tako da je ta jednosmjernost u ovoj sezoni bila  :zzz :zzz :zzz :zzz

Zadnja 3 nastavka sam premotavao, jer je baš bilo očito tko će ispasti i tko će biti u finalu..  No, ajde, bar je zaslužena pobjeda.

Spoiler for Hiden:
Jako mi je žao što Troyzan nije osvojio fan nagradu..

Colton i Alicia :dash Ne mogu vjerovati da je Alicia učiteljica za djecu s posebnim potrebama... Pa tko je nju postavio na to radno mjesto... ???

Nadam se da će sljedeća sezona biti puno bolja od ove... Dosta je više kukavica i mlakih igrača.. ... Želimo više igrača poput Troyzana. clapp  I dosta je više ovakvih jednosmjernih sezona, želimo ponovo napete i neočekivane sezone :sef:

A sad gledati ranije sezone.. Još ih dosta nisam odgledao... :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #279 : 21.05.2012. 13:48:36 »
Šteta što te sezona razočarala. Meni bila odlična i napeta do samoga kraja  :)

A što se tiče Troyzana, nadam se da će se pojaviti u idućim sezonama. I meni ovo malo čudno za Aliciu  thumb-down

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #280 : 21.05.2012. 14:04:11 »
A što se tiče Troyzana, nadam se da će se pojaviti u idućim sezonama.

Ma ja sam siguran da će ga vratiti. A vjerojatno će vratiti i Coltona :facepalm

Čitao sam sve što ste pisali, i vidim da će nova sezona imati 3 igrača od prijašnjih sezona.. A puno ih hvalite... Moram početi gledati od 1. sezona pa sve do 15.  Da se i ja upoznam sa ta 3 igrača.  A i da pogledam cijeli serijal Survivora. Ja sam napravio pogrešku, meni je prva sezona bila 19. s Russellom ;D
Onda sam gledao HvV, a pola igrača nisam znao :facepalm Pa sam se vratio na 15., pa nakon nje pogledao 16. i opet sam znao samo par igrača u_jeeeeeeeeee Trebao sam krenuti gledati od prve, ali bilo mi se teško natjerati jer već znam dosta pobjednika, a i kvaliteta ripa je dosta slaba... No, do nove sezone ću sve odgledati.. Eto morao sam to izbaciti iz sebe rofl rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #281 : 21.05.2012. 15:35:07 »
Ja sam mislio da si pogledao već  ;D

Ma prve sezone su zakon, vjerujem da ćeš uživati. Borbe bez skrivenih idola, igrači koji su postavili temelje za strategiju pa All Stars  ti_si_Bog

Samo ne znam hoćeš li uspjeti naći zasebno sezone. Mislim da ćeš morati skinuti onu ogromnu kolekciju od 98 GB  ;D

A ti stariji igrači, da, ostavili su svoj pečat. Pogotovo Mike koji je iz druge sezone  :)

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #282 : 21.05.2012. 16:36:46 »
Ja sam mislio da si pogledao već  ;D

Ma prve sezone su zakon, vjerujem da ćeš uživati. Borbe bez skrivenih idola, igrači koji su postavili temelje za strategiju pa All Stars  ti_si_Bog

Super, brzo ću ja to sve odgledati ;D Nadam se da će biti što više ovakvih ( :neverovatno:) trenutaka  ;D


Samo ne znam hoćeš li uspjeti naći zasebno sezone. Mislim da ćeš morati skinuti onu ogromnu kolekciju od 98 GB  ;D

Mislim da mi ne bi sve stalo rofl, imam hard disk od 80 gb..  ;D Već sam našao zasebno..Sporije će se skidati, ali nigdje mi se ne žuri... A i tu ogromnu kolekciju možeš zasebno (sezonu po sezonu, nastavak po nastavak) skidati.. Ne mora se sve odjednom.. Naravno, ako mislim o istom trackeru.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #283 : 21.05.2012. 17:21:03 »
Da, isti je tracker  :) može se zasebno kad obilježiš, ali ja sam imao mjesta pa sam skinuo sve i na kraju spržio tako da mogu gledat na tv-u  ;D

Jedino u toj kolekciji fale prve tri epizode 3. sezone (Afrika). Sve ostalo je u redu.

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #284 : 21.05.2012. 17:41:35 »
hm zanima me za ove americke serijale , da li ima video i za finala tj proglasenje pobednika , isto pitanje i za prevod ?

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #285 : 31.05.2012. 11:09:20 »
Ja sam veliki fan Survivor-a... Meni licno su najbolje:
Survivor Australian Outback (season #2)- Najbolja postava, uslovi su bili stvarno surovi.
Survivor Cook Islands (season #13)-  Najneizvesniji pobednik u istoriji Survivor-a. Dva najzasluznija igraca su dosla do finala, veliki obrt na polovini sezone.
Survivor Micronesia-Fans vs. Favorites (season #16) - Tri reci: Black Widow Alliance.
Nisu lose ni Amazon (#6), Tocantins(#18), Heroes vs. Villains (#20)...
Ja ne volim Russel Heinz-a i ne smatram ga najboljim igracem Survivor-a. Nema zavrsnu igru uopste. Najbolji su mi Boston Rob, Parvati Shallow, Cirie Fields, Yul Kwon i Johnathan Penner koga cemo videti u narednoj sezoni.
Ja sam pocela da gledam od prve sezone, bez preskakanja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #286 : 29.06.2012. 16:22:44 »
Jedva čekam novu sezonu. Baš dosta fali  :(


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #287 : 29.06.2012. 17:34:32 »
Jedva čekam novu sezonu. Baš dosta fali  :(



E tko ti kriv, što si sve sezone tako brzo odgledao. ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #288 : 30.06.2012. 14:31:31 »
Da, nažalost  :( al ponavljam svako malo pojedine sezone. Nema onog uzbuđenja kao kada prvi put gledaš, ali i dalje je odlično, pogotovo što se možeš fokusirati na pojedine igrače i vidjeti kakvu imaju strategiju. Puno više toga uhvatiš  :)

Greg  rofl rofl tip je valjda bio najopušteniji Survivor igrač.



« Zadnja izmjena: 30.06.2012. 14:35:34 Mulder »

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #289 : 01.07.2012. 00:34:27 »
Gledaj TAR dok nema Survivora :D ... Inace i Survivor je vise dosadio  :ceska: Mogli bi nesto novo da uvode ...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #290 : 01.07.2012. 14:18:25 »
Pogledao TAR  :) meni Survivor ne može dosaditi  8)

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #291 : 01.07.2012. 14:45:09 »
Mozel neko da mi pojasni "TAR" sta je to  ???  :P

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #292 : 01.07.2012. 14:55:36 »

Offline panc

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 345
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #293 : 01.07.2012. 17:11:32 »
imas britanski survivor, 2 sezone valjda
pa TAR asia,australia
cisto ako to nisi odgledao :)

Offline emina95

  • Novi član
  • *
  • Postova: 18
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #294 : 01.07.2012. 20:33:52 »
Gdje skidate Survivor? Ja bi krenula s prvom sezonom.
Ima bar engleskih titlova negdje?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #295 : 11.07.2012. 17:02:42 »
Pogledao ponovno četvrtu sezonu, Marquesas. Tvrdio sam prije da je to jedna od najlošijih sezona. Kad mislim najlošija, mislim da je na dnu ljestvice što ne znači da je baš loša. Ovo je sasvim ok sezona, bolja mi je sada nego kad sam prvi put pogledao.

Ima zanimljivih trenutaka
Spoiler for Hiden:
Hunterovo ispadanje, Johnovo ispadanje i Tammy kada govori Vecepiji i Neleh kako nisu zaslužili biti u F2.

Zanimljiva se strategija igrala. Pogotovo Kathy
Spoiler for Hiden:
zbog koje mi je žao što na kraju nije dobila.

Vecepia je dobra igračica sa dobrom strategijom, ali
Spoiler for Hiden:
sumnjam da je od početka igrala igru kao što tvrdi. Mislim da je tek kasnije počela igrati kad su se plemena spojila.

Nakon prvog gledanja sam dao 5/10, sad povisujem na 6/10  :)

Sad bih mogao pogledati i petu sezonu, Thailand za koju sam isto govorio kako je među lošijim sezonama. Tamo je Brian Heidik pa ću ga sad baš detaljno pratiti i možda ga uvrstim u top 10 survivor igrača.

Znate li da je Boston Rob studirao psihologiju  ;D

http://www.realitynewsonline.com/cgi-bin/ae.pl?mode=1&article=article13317.art&page=1

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #296 : 11.07.2012. 19:07:42 »
Septembar 19 premiera 25 sezone  ne mogu docekat  clapp clapp clapp clapp clapp

Offline y999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 443
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #297 : 13.07.2012. 00:45:06 »
Dok nema USA survivora dobar je i "nas" survivor  drinks gledam srpsko-hrvatsko-bosansko-crnogorsko-slovensko-makedonski survivor  ;D ovu zadnju sezonu, na polovini sam ... prati li to neko? Inace vec je emitovan na tv prosao je, ali ja volim sacekat da se zavrsi pa da gledam ja kad i kako hocu ...
Vodite ljubav, a ne rat ...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #298 : 13.07.2012. 04:47:14 »
Sem naslova koji im je zajedniciki, to su ipak dve razliite emisije.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Survivor (US)
« Odgovor #299 : 13.07.2012. 05:08:48 »
Aha, razlika nebo i zemlja  :)

Tags: