Autor Tema: True Detective  (Posjeta: 220895 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #360 : 25.11.2014. 13:47:14 »
Sluzbena stranica True Detective na Facebook-u objavila je da ce se u 2.sezoni Colin Farrellu i Vince Vaughnu pridruzit Rachel McAdams, Taylor Kitsch i Kelly Reilly.

https://www.facebook.com/TrueDetective/posts/805733426135333

Rachel McAdams ljubavmoja smileysex
« Zadnja izmjena: 25.11.2014. 13:53:02 12361085 »
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #361 : 28.11.2014. 17:00:36 »
Pogledao u prethodnih nekoliko dana. Fenomenalna serija! Drago mi je sto sam nasao ponovo nesto za moj ukus. Metju Makonahej, glumac medju mojim favoritima jos od ranije,  je odigrao maestralnu ulogu sa Vudijem Harleson. Atmosfera, prica, gluma, rezija, scenario pun pogodak!


Sto se tice kraja
Spoiler for Hiden:
Nisam razocran. Glavni fokus, koji se provalacio kroz seriju, je bilo pronalazenje ubice gde se vremenom siri lanac ljudi. Sto mi potpunjava prica i da je domen za dva detektiva.  Da bi sada lovile krupne ribe i kitovi nisu dovoljna dva coveka za umesanost u ovako velik i ozbiljan lanac ritualnih ubistava, pedofilije itd. Po meni je upotpunjena zamisao i segment u (delimicnom) razresenju slucajeva. Sve ostalo je na visem i drzavnom nivou sto je posao za FBI.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #362 : 10.12.2014. 23:44:11 »
Spoiler for Hiden:
http://www.youtube.com/watch?v=s_HuFuKiq8U

Strasna scena... ti_si_Bog ti_si_Bog iznova i iznova gledam i svaki put me ostavi bez teksta!!
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #363 : 11.12.2014. 20:04:28 »
Spoiler for Hiden:
http://www.youtube.com/watch?v=s_HuFuKiq8U

Strasna scena... ti_si_Bog ti_si_Bog iznova i iznova gledam i svaki put me ostavi bez teksta!!

 clapp clapp clapp

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: True Detective
« Odgovor #364 : 23.12.2014. 17:30:15 »
Stigla je knjiga Kralj u zutom, izdavac je Gavran :)
Il ima PDF igde za kupiti? Može na PM. Hvala.
iShare, noProfit


Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #365 : 23.12.2014. 19:12:49 »
Stigla je knjiga Kralj u zutom, izdavac je Gavran :)
Il ima PDF igde za kupiti? Može na PM. Hvala.

trazim...kad budem nasao saljem :)

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: True Detective
« Odgovor #366 : 24.12.2014. 08:57:53 »
Stigla je knjiga Kralj u zutom, izdavac je Gavran :)
Il ima PDF igde za kupiti? Može na PM. Hvala.
Zasad nema i ja javljam ako nadjem :)

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #367 : 24.12.2014. 09:33:54 »
extra,pozz Svima i SVE NAJLEPSE :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #368 : 06.01.2015. 13:01:24 »
 smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: True Detective
« Odgovor #369 : 06.01.2015. 13:35:22 »
Ovaj video još jednom pokazuje koliko je Cohle izvrsno napisan lik. Lik sa mali milijun mana. Lik koji je toliko sjeban u ovom sjebanom svijetu. Lik koji se tražio u svo toj filozofiji, nihilizmu, a kasnije pozitivizmu. Transformancija na kraju je nešto najlogičnije što se dogodilo u seriji. Jednostavno on nije savršen, nije većina likova u seriji koji se pretvaraju da to što jesu. On ne skriva svoju filozofiju i ne skriva da se cijelo vrijeme traži bez obzira što ima mišljenje o 99% stvari.

Inače, vidim da uopće nisam komentirao ovdje od završetka serije pa da se osvrnem na nove glumce.

Colin Farrell - ako će ostali biti dobri, bit će i on dobar. On najbolje funkcionira kad kraj sebe ima kvalitetnog glumca. Pogledati In Bruges http://www.imdb.com/title/tt0780536/

Taylor Kitsch - glumac koji nema neki kapacitet, ali ako pogledate njegov lik u izvrsno dramskoj seriji Friday Nights Lights, vidjet ćete da je zbog scenarija bio jedan od najboljih likova. Ne sumnjam da će druga sezona isto biti kvalitetno napisana pa će se on dobro uklopiti.

Vince Vaughn - solidan komičar. Prednost mu je što nema neku facu koja bi ga okarakterizirala kao nekog komičara da ga netko prvi put vidi. Bit će on dobar.

Ono što uvijek govorim je scenarij i samo scenarij. Dobar scenarij je najbitniji kod serije/filmova. Ako nemaš to, dogodit će se ono što se događa De Niru zadnjih 20-ak godina gdje glumi u usranim filmovima sa lošim scenarijom, a on ne može pobjeći od svojih tipičnih grimasa.

Rachel McAdams - ona će njima biti najveći izazov. Kužim da je svima simpa, ono tipičan slatkiš. No, jednostavno nije za ozbiljne filmove. Nadam se da joj lik onda neće biti sav u ozbiljnom tonu jer će ga tako upropastit. Mislim da će joj lik biti napisan između nekakve zabavne, ali opet malo ozbiljnije žene.

Kelly Reilly - onda je dobra glumica. Zna odglumiti sjebane likove i dobro će se uklopiti u atmosferu serije.

Abigail Spencer - posebno sam sretan zbog nje. Ne znam koliko će veliku ulogu imati, ali pogledajte Rectify http://www.imdb.com/title/tt2183404/ izvrsna je tamo.

Aidan Gillen - pun pogodak. Nadam se da će na kraju ispasti villain u seriji. Vidim da glumi CIA agenta.

Fali mi analiziranje zadnjih 6, 7 mjeseci. Nije bilo baš previše serija za analizu tako da se radujem drugoj sezoni. Još iduće godine Twin Peaks, ajmeee bit će svega.



Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: True Detective
« Odgovor #370 : 06.01.2015. 14:02:38 »
Ne znam zašto ste svi toliko skeptični u vezi Colina. Da je bilo ko drugi odglumio glavnu ulogu u "Telefonskoj govornici" http://www.imdb.com/title/tt0183649/ film ni upola ne bi bio ovako dobar.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #371 : 17.02.2015. 18:13:24 »
Ima li saznanja kada će krenuti 2. sezona?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #372 : 17.02.2015. 19:10:39 »
Ima li saznanja kada će krenuti 2. sezona?


Snimanje je počelo u novembru. Najverovatnije će na leto.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #373 : 17.02.2015. 20:05:23 »
Ima li saznanja kada će krenuti 2. sezona?


Snimanje je počelo u novembru. Najverovatnije će na leto.

tko će to dočekat? počeo sam ponovno gledat 1. sezonu  ;D


Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #375 : 09.04.2015. 19:27:04 »


« Zadnja izmjena: 09.04.2015. 19:33:41 12361085 »
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Gliša

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #376 : 09.04.2015. 19:54:58 »
Ovo će biti dva jako duga mjeseca! Mislio sam da ćemo čekati do jeseni, tako da je i ovo super.

Odličan trailer! clapp

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: True Detective
« Odgovor #377 : 09.04.2015. 21:21:27 »

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #378 : 10.04.2015. 01:40:11 »
Deluje dobro

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #379 : 10.04.2015. 02:48:25 »
ne znam, meni se po vom teaseru čini da će druga sezona biti sranje i da će nas sve razočarati, upravo zato što previše očekujemo. čini mi se da neće biti ni blizu atmosferi 1. sezone, ono nešto je neponovljivo. nadam se kako griješim. iako što se tiče glumaca, sve glumce u drugoj sezoni općenito volim, pogotovo VV i RM

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #380 : 10.04.2015. 03:01:26 »
ne znam, meni se po vom teaseru čini da će druga sezona biti sranje i da će nas sve razočarati, upravo zato što previše očekujemo. čini mi se da neće biti ni blizu atmosferi 1. sezone, ono nešto je neponovljivo. nadam se kako griješim. iako što se tiče glumaca, sve glumce u drugoj sezoni općenito volim, pogotovo VV i RM
za minut si zakljucio da ce komplet druga sezona bit smece? e svaka ti dala, bezzebancije.  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #381 : 10.04.2015. 03:44:57 »
ne znam, meni se po vom teaseru čini da će druga sezona biti sranje i da će nas sve razočarati, upravo zato što previše očekujemo. čini mi se da neće biti ni blizu atmosferi 1. sezone, ono nešto je neponovljivo. nadam se kako griješim. iako što se tiče glumaca, sve glumce u drugoj sezoni općenito volim, pogotovo VV i RM
za minut si zakljucio da ce komplet druga sezona bit smece? e svaka ti dala, bezzebancije.  :naklon:

krivo sam se izrazio, ne mislim toliko da će biti sranje, vjerujem da će biti dobro odrađeno, ali koliko je iščekujemo i imamo prevelika očekivanja, mislim da će nas iz tog razloga razočarati. koliko vidim u teaseru, radnja će se odvijati u velikom gradu ne znam je li LA ili SF, a veliki grad ne može pružiti mističnu i jezovitu atmosferu kao neki mali gradić u američkoj zabiti kao što je bilo u prvoj sezoni. a čini mi se kako u ovoj sezoni neće biti, kako je to mulder zvao, kozmičkog horora. a to je sve ono što mi se sviđalo u 1. sezoni. vjerujem da će dobro odraditi i da će vjerojatno biti neka dobra detektivska priča, ali zbog odlične 1. sezone i naših očekivanja za 2., mislim kako će nas pomalo razočarati.

Offline Thomas Shelby

  • Novi član
  • *
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #382 : 10.04.2015. 16:24:07 »
Jedva cekam ovo.  clapp

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #383 : 10.04.2015. 16:44:34 »
Ne očekujem previše tako da ako bude dobro - sigurno me neće razočarati :)
Već se radujem dobroj fotografiji, dobroj muzici, glumi, scenariju...  clapp
« Zadnja izmjena: 10.04.2015. 17:49:22 MilanRS »

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: True Detective
« Odgovor #384 : 10.04.2015. 17:47:31 »
Sigurno neće biti bolje od prve sezone ali ipak jedva čekam.

Offline Neozbiljni pesimista

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 78
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #385 : 11.04.2015. 02:38:17 »
Kolin sa ovim brcima deluje carski  ;D
Osećam da će pozitivno da iznenadi...

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: True Detective
« Odgovor #386 : 11.04.2015. 15:37:48 »
Ne znam otkud vam toliko da ne može biti bolja od prve sezone.. jeste prva bila ubica i izneli su maksimalno sve što se moglo da se prikaže prikazali su i verujem da su imali težak zadatak da to iznesu na još veći nivo.. jer to je uspeh, to je još veće zadovoljstvo za ljude koji rade i stvaraju nešto najbolje što moderna TV može da ponudi danas..
iShare, noProfit


Offline Thomas Shelby

  • Novi član
  • *
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
Odg: True Detective
« Odgovor #387 : 11.04.2015. 15:52:45 »
I ja se to isto pitam, druga sezona jos nije krenula, a vec se pise da nece biti bolja od prve.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: True Detective
« Odgovor #388 : 11.04.2015. 16:01:55 »
Razlog je slabija glumačka postava. Collin Farrel i Vince Vaughn su antipatični glumci.
Ali to ne mora značiti da će biti loše. Mogu nabrojati mnoge takve glumce koji imaju odlične filmove ili serije.
Mrzim lopatare i limune

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: True Detective
« Odgovor #389 : 11.04.2015. 16:05:36 »
ma lako za Farrela, kako da  Vince Vaughna svatim ozbiljno :D