Autor Tema: Predložite mi seriju  (Posjeta: 656605 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Bonux

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1500 : 13.01.2011. 13:06:45 »
Hvala svima na odgovorima,uglavnom sam gledala ono sto ste predlozili.The King of Queens,Frasier,Scrubs,How I Met Your Mother...
Ako nekome padne na pamet jos nesto,bicu zahvalna.

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1501 : 13.01.2011. 18:11:45 »
ja ti toplo preporucam Modern Family
bas sam sada pogledao zadnju epizodu i jos se smijem ;)

Offline mateo.split

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1502 : 19.01.2011. 15:29:59 »
preporucam svima californication!

Offline Veljko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1503 : 19.01.2011. 19:01:40 »
Pozdrav svima...Vec duze vreme pratim preporuke iz ove teme vezano za serije. Odgledao sam Dexter, The Shield, Entourage, Lie to me, House MD, Grey`s anatomy, Prison Break, Lost, IT Crowd, Big Bang Theory, Fringe, itd..verovatno sam nesto propustio...Imam par pitanja za vas koji gledate/ste gledali. Mad Men sam skinuo pre par meseci 2 epizode, odgledao ih i ono, nista posebno...da li je stvarno toliko dobra kasnije koliko je svi hvalite? :)
Drugo pitanje je, imate li za preporuciti neku seriju tipa Lie to Me, House MD, znaci ono, da je glavni lik neka dileja, da ima malo komedije, itd.?

Hvala unapred.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1504 : 19.01.2011. 19:03:59 »
Drugo pitanje je, imate li za preporuciti neku seriju tipa Lie to Me, House MD, znaci ono, da je glavni lik neka dileja, da ima malo komedije, itd.?
Hvala unapred.
Mentalist je jako popularan ovdje, a druga serija bi mogla biti Life, nema bas neke komedije ali je super serija

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1505 : 19.01.2011. 20:00:53 »
Mad Men sam skinuo pre par meseci 2 epizode, odgledao ih i ono, nista posebno...da li je stvarno toliko dobra kasnije koliko je svi hvalite? :)

Da.


Spoiler for Hiden:
Da.


Spoiler for Hiden:
I apsolutno da.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1506 : 19.01.2011. 20:05:00 »
Drugo pitanje je, imate li za preporuciti neku seriju tipa Lie to Me, House MD, znaci ono, da je glavni lik neka dileja, da ima malo komedije, itd.?
Hvala unapred.
Mentalist je jako popularan ovdje, a druga serija bi mogla biti Life, nema bas neke komedije ali je super serija
A je l' ima još nešto na tu foru?
De gustibus non est disputandum.

Offline vilib1

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1507 : 19.01.2011. 21:13:32 »
bok!
imam par pitanja.trebao bih par prijedloga serija..Od komedije nešto poput Two And A Half Men( smileyNO1),Californication,Entourage, i neke druge poput Fringe..pa ako netko ima zanimljivih prijedloga,slušam :) :mjuza

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1508 : 19.01.2011. 21:32:02 »
Drugo pitanje je, imate li za preporuciti neku seriju tipa Lie to Me, House MD, znaci ono, da je glavni lik neka dileja, da ima malo komedije, itd.?
Hvala unapred.
Mentalist je jako popularan ovdje, a druga serija bi mogla biti Life, nema bas neke komedije ali je super serija
A je l' ima još nešto na tu foru?
The Glades

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1509 : 19.01.2011. 21:55:49 »
Drugo pitanje je, imate li za preporuciti neku seriju tipa Lie to Me, House MD, znaci ono, da je glavni lik neka dileja, da ima malo komedije, itd.?

Definitivno Monk. Gledaj i Veronicu Mars, je žensko ali je prejaka faca (meni najbolji ženski lik koji sam ikad gledao).. A još i Kristin Bell  ;).

Imam par pitanja za vas koji gledate/ste gledali. Mad Men sam skinuo pre par meseci 2 epizode, odgledao ih i ono, nista posebno...da li je stvarno toliko dobra kasnije koliko je svi hvalite? :)

Meni je Mad Men vrh, fantastična serija. Ali ako ti se nisu svidile prve dve epizode, onda ne vijerujem da će se išta promjeniti.

imam par pitanja.trebao bih par prijedloga serija..Od komedije nešto poput Two And A Half Men( smileyNO1),Californication,Entourage, i neke druge poput Fringe..pa ako netko ima zanimljivih prijedloga,slušam :) :mjuza

Od komedija The Big Bang Theory.
« Zadnja izmjena: 19.01.2011. 22:02:07 djdusko »

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1510 : 23.01.2011. 14:57:56 »
Prvo da se zahvalim svima koji postavljaju prevode, bez njih uzitak bi bio nemoguc! clapp
Dugo skidam prevode sa ovog sajta, ali tek sad sam odlucio da se ukljucim malo i u forum...razlog je to sto mi treba pomoc oko toga sta da gledam...
Gledao sam dosta serija...ali one koje su vredne pomene su...ONLY FOOLS AND HORSES(kultna serija koju sam gledao milion puta...i gledacu jos milion! ;D)...ENTOURAGE(sjajna serija, neverovatno je koliko sam bio navucen na nju...preporucujem je svima, za opustanje je najbolja!)...FRIENDS(kultna serija...sve epizode sam gledao bar 5 puta i za koju godinu nameravam i 6. ;D...mana je to sto sada sve poredim sa "Friends", pa ne mogu vise da gledam sitkome, jednostavno, sve mi je za klasu ispod!)...THE SOPRANOS(verujem da o ovoj seriji svi sve znaju...naravno i ja sam bio odusevljen i navucen...jos jedna kultna serija!...THE WIRE(Moje misljenje je da je ovo najbolja serija ikad!!! Shvatam da je radnja malo sporija...znam dosta njih koji su gledali prve dve epizode i odustali...ja sam prvu epizodu pocinjao dva puta...i pitao sam se zasto sam ovo skinuo...ali kada sam resio da ipak pruzim sansu, ostao sam bez teksta! Na kraju serije sam plakao, jer jednostavno nema vise...)...BOARDWALK EMPIRE(kad sam video ko radi serije i ko glumi naravno odlucio sam da vidim sta je to...jos jedna vrhunska serija, Stiv Bjusemi me je odusevio...serija ima potencijala da bude rame uz rame sa Sopranosima...mana je to sto ima tek 12 epizoda i sto mora da se ceka nastavak)...THE WALKING DEAD(video sam reklamu na Fox Crime-u i kada sam video da seriju radi Frenk Darabont, pomislio sam da bi moglo da bude nesto jako dobro...odlicna gluma, i tema mi se svidja, mana je sto i za ovu seriju moraju da se cekaju nove epizode)...THE VAMPIRE DIARIES(za seriju sam cuo od drugarice, a "Twilight" ne mogu da podnesem...tako da sam je u startu otpisao...ali slucajno sam ovde procitao da nije nista slicno kao "Twilight", malo sam istrazivao i odlucio da probam...iznenadio sam se koliko sam se navukao, mislim da ako bi vampiri postojali, da bi bili kao u ovoj seriji :)...upravo sam zavrsio 11. epizodu 2. serijala...i sad moram da cekam da izadju nove epizode)...LOS SERRANO(morao sam da ih ubacim, jer su neponovljivi...koliko sam suza samo prolio uz Seranove, sto od smeha a sto od tuge...veliki je problem sto prevedenih epizoda ima jako malo, a voleo bih da se ova serija nadje u mojoj kolekciji)...Moj veliki problem je sta da gledam sad...nikako ne mogu da nadjem nesto sto bi mi izgledalo kao kvalitetno i origalno...gledao sam House M.D. 1-4 serijala,ali to gledam preko tv-a pa mi se bas i ne skida,gledao sam Dextera 1-2 serijal, ali to je bilo davno a nisam bas siguran kakvi su ostali serijali...gledao sam Lost na tv-u i nije me bas odusevila...gledao sam Prison Break, i 1. me odusevio,2. je dobar, ali posle je sve otislo u nekom cudnom pravcu...poceo sam i Breaking Bad, ali nije mi se svidela, iskreno ne razumem zasto su svi odusevljeni tom serijom...serija koja mi se gleda je The Shield, ali imam problem jer sam na tv-u gledao 6. serijal i nekoliko epizoda 7., a mnogo ljudi koji su gledali sve epizode kazu da pocetak nije nesto, a da tek od 5. sezone serija postaje sjajna, tako da se predomisljam...
Pozdrav svima i molim vas za neke preporuke, bio bi veoma zahvalan!  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1511 : 23.01.2011. 15:15:45 »
Drugo pitanje je, imate li za preporuciti neku seriju tipa Lie to Me, House MD, znaci ono, da je glavni lik neka dileja, da ima malo komedije, itd.?
Hvala unapred.
Mentalist je jako popularan ovdje, a druga serija bi mogla biti Life, nema bas neke komedije ali je super serija
A je l' ima još nešto na tu foru?

Castle

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1512 : 23.01.2011. 15:20:43 »
@Omar_Little

Lost obavezno xDD. Zatim Veronica Mars, Parenthood, Fringe, Gilmore Girls, Sons of Anarchy...

Izaberi nešto od navedenih.  ;)
« Zadnja izmjena: 23.01.2011. 15:23:00 djdusko »

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1513 : 23.01.2011. 15:32:14 »
FRIENDS(kultna serija...sve epizode sam gledao bar 5 puta i za koju godinu nameravam i 6. ;D...mana je to sto sada sve poredim sa "Friends", pa ne mogu vise da gledam sitkome, jednostavno, sve mi je za klasu ispod!)...
Za tebe definitivno Coupling da vidiš šta je onda za klasu iznad  ;)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1514 : 23.01.2011. 15:57:19 »
@Omar_Little

Lost obavezno xDD. Zatim Veronica Mars, Parenthood, Fringe, Gilmore Girls, Sons of Anarchy...

Izaberi nešto od navedenih.  ;)

Lost sam gledao do 6. serijala i nije me nesto odusevila serija, mada ako ne nadjem  nesto zanimljivije mozda cu pogledati seriju do kraja...Gilmore Girls mi nije nesto posebno, gledao sam nekoliko epizode i jednostavno nije ono sto mi se svidja...za Veronica Mars nisam cuo do sad. po onome sto sam procitao na IMDB deluje zanimljivo...Parenthood i Sons of Anarchy deluju ok...za Fringe sam cuo da je dobra serija, mozda bi mogao to da gledam...u svakom slucaju hvala na predlozima! ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1515 : 23.01.2011. 16:00:16 »
FRIENDS(kultna serija...sve epizode sam gledao bar 5 puta i za koju godinu nameravam i 6. ;D...mana je to sto sada sve poredim sa "Friends", pa ne mogu vise da gledam sitkome, jednostavno, sve mi je za klasu ispod!)...
Za tebe definitivno Coupling da vidiš šta je onda za klasu iznad  ;)

Naravno da sam gledao Coupling ;D,odlicna serija...ali to za mene nije sitkom, vec jednostavno engleski humor  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1516 : 23.01.2011. 23:19:22 »
Scrubs, dovoljno sezona odličnog humora.

Offline fuz80

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1517 : 24.01.2011. 07:26:27 »
pozz narode  :) :)

treba mi predlog za gledanje a ovo sam odgledao " Prison Break, Bionic Woman, Ocajne domacice, merlin 2008, Supernatural, Painkiller Jane, Star Trek  -  The  Next Generation, Legend of the Seeker, Star trek Voyager, Stargate Universe, Battlestar Galactica, The Vampire Diaries, Caprica, Spartacus Blood and Sand, Ancient Aliens, lost,firefly, Warehouse 13, Eureka"

ako neko zna neku sf seriju..... clapp clapp clapp

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1518 : 24.01.2011. 09:11:14 »
Evo, samo SF: Stargate SG-1, Stargate Atlantis, Babylon 5, Farscape, Red Dwarf...

P.S. A ostali Trekovi? TOS, TAS, DS9 i Enterprise?
P.P.S. Blago tebi ;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline fuz80

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 63
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1519 : 24.01.2011. 11:51:03 »
ds9, enterprise, sg-1, SG A  sam gledao ali ih nemam u kolekciji a koji su ovo drugi trekovi? "TOS, TAS" pun naziv mi treba

upravo pocinjem da skidam Babylon 5, Farscape, Red Dwarf.

hvala
« Zadnja izmjena: 24.01.2011. 11:52:44 fuz80 »

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1520 : 24.01.2011. 11:56:44 »
ST TAS - Star Trek The Animated Series
ST TOS - Star Trek The Original Series

:samcro:

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1521 : 25.01.2011. 12:34:15 »
Citat:
poceo sam i Breaking Bad, ali nije mi se svidela, iskreno ne razumem zasto su svi odusevljeni tom serijom...serija koja mi se gleda je The Shield, ali imam problem jer sam na tv-u gledao 6. serijal i nekoliko epizoda 7., a mnogo ljudi koji su gledali sve epizode kazu da pocetak nije nesto, a da tek od 5. sezone serija postaje sjajna, tako da se predomisljam...

- Breaking bad. Prva sezona je dosadna. Zna da zainteresuje ta prica da profa odlucuje da pravi drogu. Caknuto zvuci pa ljudi nastave da gledaju. Mene je drzala ideja u prvoj sezoni. U drugoj se vec dosta toga menje i pocinje dobro da se odvija seija dok je u trecoj ludilo!

- The Shield. Malo si se zeznuo sto si gledao 6tu i 7mu sezonu. Jer se veci deo stvari raspetljava u tim sezonama. Prve se ne secam sezone, znam pocetak ali sta se desava to ne mogu da potrvrdim da li je bila odlicna ili ne ali druga se secam da razbija kolko je dobra Jermeska mafija, posle ili u trecoj stize Armadiljo... Ma ludilo samo kada se setim!!!
Ja sam je na Novi TV pratio. Pa sam posle poskidao i gledao od pocetka. A zadnje 3 ili 4 sezone sam bio pratio sam premijerom pa sam se nacekao dok je nisam odgledao. Zato imam i planu jednom sve iz pocetka da odgledam. Ipak mi je serija No. 1  smileyNO1

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1522 : 25.01.2011. 19:36:46 »
Citat:
poceo sam i Breaking Bad, ali nije mi se svidela, iskreno ne razumem zasto su svi odusevljeni tom serijom...serija koja mi se gleda je The Shield, ali imam problem jer sam na tv-u gledao 6. serijal i nekoliko epizoda 7., a mnogo ljudi koji su gledali sve epizode kazu da pocetak nije nesto, a da tek od 5. sezone serija postaje sjajna, tako da se predomisljam...

- Breaking bad. Prva sezona je dosadna. Zna da zainteresuje ta prica da profa odlucuje da pravi drogu. Caknuto zvuci pa ljudi nastave da gledaju. Mene je drzala ideja u prvoj sezoni. U drugoj se vec dosta toga menje i pocinje dobro da se odvija seija dok je u trecoj ludilo!

- The Shield. Malo si se zeznuo sto si gledao 6tu i 7mu sezonu. Jer se veci deo stvari raspetljava u tim sezonama. Prve se ne secam sezone, znam pocetak ali sta se desava to ne mogu da potrvrdim da li je bila odlicna ili ne ali druga se secam da razbija kolko je dobra Jermeska mafija, posle ili u trecoj stize Armadiljo... Ma ludilo samo kada se setim!!!
Ja sam je na Novi TV pratio. Pa sam posle poskidao i gledao od pocetka. A zadnje 3 ili 4 sezone sam bio pratio sam premijerom pa sam se nacekao dok je nisam odgledao. Zato imam i planu jednom sve iz pocetka da odgledam. Ipak mi je serija No. 1  smileyNO1


Breaking Bad mi je delovao zanimljivo,ceo taj koncept,i gledao sam prve tri epizode, ali mi nije nesto drzalo paznju...mogao bi da joj dam jos jednu sansu. :)

The Shield sam slucajno video na TV Nova...kad sam skontao na internetu da sam poceo da pratim od 6. sezone pomislio sam da odustanem, pa da skinem seriju i da je gledam od 1. epizode, ali mi je serija bila toliko dobra da sam morao da je gledam na tv-u! Moracu ipak da skinem sve, pa da odgledam od prve do poslednje epizode!
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline vasso123

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1523 : 25.01.2011. 20:39:15 »
Jel mi moze netko preporucit neku seriju koja te tjera da ju pogledas cijelu odjedanput >:dj? ko sto je kod mene bio slucaj sa Lost-om i Dexterom?gledam Jericho,dobar je,ali nije nis posebno...

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1524 : 25.01.2011. 21:31:09 »
Jel mi moze netko preporucit neku seriju koja te tjera da ju pogledas cijelu odjedanput >:dj? ko sto je kod mene bio slucaj sa Lost-om i Dexterom?gledam Jericho,dobar je,ali nije nis posebno...

Harper's Island...

Offline gruco

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 309
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1525 : 25.01.2011. 22:06:20 »
Mozes i Kidnapped.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1526 : 26.01.2011. 02:43:53 »
Ja cu malo da promenim naslov i da pitam predlozite mi dokumentarac.

Spazio sam The Universe, to cu ubrzo da skinem i da pocnem da gledam. Zanima me jos kakvih dokumentaraca ima? Da tematika bude o: svemiru, misterijama, nauci,...
Volim i o ratovima ali to me trenutno ne zanima da gledam.


--------------
edit:
Nasao sam ovu temu:

http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,8519.0.html

Tamo sam dosta zanimljivij dokumentaraca pronasao. Ali ako imate jos neki koji ste gledali a nije evidentiran napisite mi.
« Zadnja izmjena: 26.01.2011. 02:57:52 Perkone »

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1527 : 26.01.2011. 08:55:18 »
Što se dokumentaraca tiče, stvar je veoma jednostavna – uzmi svaki na koji naiđeš a da je BBC produkcija i nema greške. Najozbiljnije, ljudi jednostavno nemaju pravu konkurenciju.

:)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1528 : 26.01.2011. 10:05:44 »
Što se dokumentaraca tiče, stvar je veoma jednostavna – uzmi svaki na koji naiđeš a da je BBC produkcija i nema greške. Najozbiljnije, ljudi jednostavno nemaju pravu konkurenciju.

:)

Potpisujem  :)

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #1529 : 26.01.2011. 11:57:25 »
A ostalo televizijske kuce?

Tags: Ako Molba