Autor Tema: Predložite mi seriju  (Posjeta: 656621 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #930 : 17.06.2010. 01:04:04 »
Nema na cemu, sluzimo narodu ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #931 : 17.06.2010. 03:09:01 »
preporučite mi neku seriju, dok traje ova letnja pauza, u fazonu sledećih:
-Beverly Hills
-Melrose Place
-Sex And The City
-Desperate Housewives
-Gossip Girl
-One tree Hill
-Lipstick Jungle
-Cashmere Mafia
-Ally McBeal
-90210
-Secret diary ogf a call girl
-Make it or Break it
-Charmed

Thanks...

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #932 : 17.06.2010. 03:42:14 »
Being Erica
Friday Night Lights
Gilmore Girls
Men in trees
My So-called Life
Everwood
Dirt
Joan of Arcadia
October road
Felicity
McLeods Daughters
Parenthood

Sve su sjajne ;)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline jagger mick

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #933 : 22.06.2010. 14:05:44 »


Obavezno pogledaj StarGate (prvo SG1)

Kad odgledaš sedmu sezonu SG1 počni da pratiš Stargate Atlantis, a kad sve to završiš, već ćeš sigurno i sam otkriti i početi da pratiš Stargate Universe. Istina SGU nećeš biti 100% siguran zbog čega pratiš, ali ćeš ga pratiti i vremenom shvatiti da je serija dobra.
[/quote]
Iskreno sam veliki fan sfa (naravno startrek je najbolji onda miljama nista pa ostalo od sfa:) na ovaj post me navelo cesto spominjanje stargate1 i ostalih SG , naime sg1 toliko je glup, toliko su likovi plošni da sam prestao gledati nakon nekoliko sezona, onda sam gledao sg atlantis...ajde on mi je vec gledljiv ali sva ta spika i glavni neprijatelji (oni albino tipovi koji uzimaju ljudsku energiju) podsjecaju me na star trek i borga (ispricavam se sto im neznam imena jer sam to gledao prije pola godine...sjecam se kod sg 1 me nerviralo sto ono ameri u svojim uniformama "osvajaju" nove svijeove (to mi je kao reklama za ameriku i njihovu big army....) dobro serijal ima i svijetlih trenutaka ali on mi je (bez uvrede) za malomanje zahtijevne gledatelje...a ona serija sa lutkama iz mupetha:) (toliko mi je dobra da sam zaboravio ime:)...evo sad mi zena gleda odlican true blood e da i ne kuzim zakaj svi briju na onog bolesnika dextera?? ma mislim tip zivi u turbo dosadnom braku i masakrira negativce (dobro da ih ubija ali on ih mora mesariti) i kako da tog tipa gledam kao pozitivca (serija mi je ok za gledati ali ideja za glavnog junaka je bolesna)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #934 : 23.06.2010. 04:57:03 »
Pozdrav svima, novi sam te bi mi trebala preporuka nekih serija.

Ljubitelj sam starijih serija, poznatih koje su mi i najbolje. Čitajući ove 63 stranice, samo ih je par spomenulo X-files. Očito je da ide samo preporuka novijih serija i da se to samo gleda, ništa nemam protiv toga. Uglavnom, najbolja serija mi je serija koja je obilježila 90-e, X-files. Tu su i Mućke ;D pa Twin Peaks, Sopranosi, Seinfeld i nakon što sam pogledao The Wire, on mi se upisao na tu listu, među najbolje, a zbilja sam cjepidlaka što se tiče i serija, i filmova, a obožavam jedno i drugo. Zanimljivo je da su the wire kritičari proglasili najboljom serijom svih vremena, ipak od HBO-a mi ostaje najbolja Sopranosi, ali odmah iza je the wire, stvarno genijalna serija. Zaboravio sam i na Deadwood, brutalan divlji zapad. No, sada kada ste saznali da sam fan tih serija, pogotovo nenadmašnih x-filesa, tražio bih nešto potpuno drugačije.

Tražim seriju koja je smještena u mali gradić. Nekakve spletke da se dešavaju, može horor, misterija, drama, obiteljski, ma sve, sve prihvaćam, ali da je onako, radnja u malom gradiću. Od novijih takvih serija sam pogledao True Blood koja je jako dobra serija, Men in trees mi se nije svidjela, October Sky je ok. Po mogućnosti da ima i prijevod. Pa, preporučite mi neku, pozdrav ;)

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #935 : 23.06.2010. 07:16:50 »
Sons of Anarchy, Jericho  ;)

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #936 : 23.06.2010. 08:19:20 »
Gilmore Girls :)




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Deimos

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #937 : 23.06.2010. 09:38:40 »
Northern Exposure
Ed

 ;)

Offline chuckydrayman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 330
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #938 : 23.06.2010. 10:31:59 »
Northern Exposure
Ed

 ;)
Ed je prelud  clapp šteta što imaju samo dvije sezone



Offline drazen

  • Rob do groba
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2971
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #939 : 23.06.2010. 12:25:44 »
Tražim seriju koja je smještena u mali gradić. Nekakve spletke da se dešavaju, može horor, misterija, drama, obiteljski, ma sve, sve prihvaćam, ali da je onako, radnja u malom gradiću...

Dečko, ti tražiš
HARPERS ISLAND!

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #940 : 23.06.2010. 13:16:55 »
Jericho obavezno, a sto se tice malo veceg gradica The Shield  ;D takoder obavezno  smileyNO1

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #941 : 23.06.2010. 13:59:09 »
Citat:
Tražim seriju koja je smještena u mali gradić. Nekakve spletke da se dešavaju, može horor, misterija, drama, obiteljski, ma sve, sve prihvaćam, ali da je onako, radnja u malom gradiću.

1. Everwood (2002)
2. Men in trees (2006)

I jos jedna preporuka, sigurna sam da ce ti se svideti obzirom na tvoj ukus : Survivors (BBC).
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #942 : 23.06.2010. 15:14:03 »
Northern Exposure
Ed

 ;)
Ed je prelud  clapp šteta što imaju samo dvije sezone

Ed je genijalan. ;D
Ima 4 sezone, ne dvije. :)
(Nema prevode)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #943 : 23.06.2010. 18:28:36 »
Hvala svima. Zaboravio sam reći da sam Northern Exposure gledao. Nisam gledao Jericho, ali čuo sam za to i nisam gledao Sons of Anarchy pa ću to staviti skidati. I gledao sam Harpers island i nije mi se svidjelo makar sam ljubitelj horora, misterija, ali ono što ja traži je kvaliteta. U ovom slučaju radnja u malom gradiću. Samo dajte preporuke, sve prihvaćam ono što nisam gledao ;)

Offline Deimos

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #944 : 23.06.2010. 20:14:28 »
Hvala svima. Zaboravio sam reći da sam Northern Exposure gledao. Nisam gledao Jericho, ali čuo sam za to i nisam gledao Sons of Anarchy pa ću to staviti skidati. I gledao sam Harpers island i nije mi se svidjelo makar sam ljubitelj horora, misterija, ali ono što ja traži je kvaliteta. U ovom slučaju radnja u malom gradiću. Samo dajte preporuke, sve prihvaćam ono što nisam gledao ;)

A jesi gledao Ed? Bilo je prije par godina na HTV-u. Meni odlična serija.

Sad sam se sjetio i serije Everwood. Isto bilo na HTV-u, ali nisam je baš pratio.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #945 : 23.06.2010. 20:19:01 »
Ima nas dosta koji čekamo da Ed ponovo krene na HRT2, da gledamo ponovo, možda i prevode da uradimo. ;D

(Everwood je bio na RTLu)

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #946 : 23.06.2010. 22:54:37 »
Ima nas dosta koji čekamo da Ed ponovo krene na HRT2, da gledamo ponovo, možda i prevode da uradimo. ;D

(Everwood je bio na RTLu)

Da, to je stvarno bila super serija. Nisam je gledao celu, a razočarao sam se kada sam video da nema ni naših ni engleskih prevoda.
Čak je i samu seriju malo teže naći, mada sam je bio našao, ali sam odustao kada sam video kako ide prevod na sluh.
Inače ko voli Toma Cavanagh može da pogleda 3 epizode Trust me, mada je daleko od Eda

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #947 : 24.06.2010. 00:23:49 »
Trust me ima 13 epizoda, sve su izemitovali pa ukinuli :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #948 : 24.06.2010. 15:28:21 »
Petko i anniani su mi preporučili seriju 6 feet under, kad sam tražio nešto ozbiljnije i dublje od Reapera (koji na kraju ispade simpatična serija). Odgledao sam celu prvu sezonu. Definitivno neću gledati dalje.

Dakle, molio bi predlog, neku seriju koja drži pažnju, ima određenu dozu humora ali da nije u pitanju humoristička serija. Pored toga voleo bi da je serija koja ima svojevrsnu dubinu (da nije baš pravljena za teen populaciju). I na kraju, Nikako seriju koju je pravio HBO Oni su, za mene, preopterećeni seksom. Treba mi nešto što smem na miru da gledam i kad mi dođe majka, tašta, kad su mi deca tu i tako to. Molim vas, ne predlažite mi serije koje obiluju homoseksualizmom, ni muškim ni ženskim. Jednostavno ne volim seksualne poremećaje (dakle ni promiskuitet, ni seks sa životinjama, leševima, decom, konzumiranjem fekalija, ništa takvo)
Volim SF. Može i Epska fantastika. Dobrodošle su i ozbiljnije serije drugih vrsta.

Unapred Hvala na predlozima
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #949 : 24.06.2010. 16:09:09 »
@vladimirmarkoviccovenant
4400, FlashForward, Dexter, The Shield, Supernatural, Jericho, Lost...
Definitivno sve navedene serije itekako drze paznju, a sad u nekima ima a u nekima bas i nema humora ali ako neku od ovih serija nisi pogledao topla preporuka... :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #950 : 24.06.2010. 19:37:34 »
Kakva je serija Moonlight? Mali info može, likovi, radnja...
« Zadnja izmjena: 24.06.2010. 19:39:49 Mulder »

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #951 : 24.06.2010. 23:50:50 »
@vladimirmarkoviccovenant
4400, FlashForward, Dexter, The Shield, Supernatural, Jericho, Lost...
Definitivno sve navedene serije itekako drze paznju, a sad u nekima ima a u nekima bas i nema humora ali ako neku od ovih serija nisi pogledao topla preporuka... :)

Dexter, The Shield, nisam gledao ostale jesam i odlične su. Stavljam da se skida, tim redom.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #952 : 25.06.2010. 00:36:43 »
Kakva je serija Moonlight? Mali info može, likovi, radnja...
Nebitno, ne sviđa mi se.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #953 : 25.06.2010. 01:27:00 »
Sto ne rece da hoces da gledas serije sa decom i tastom ...
Dextera pogledaj svakako, ali bas sa klincima i tastom .. nisam sigurna.. no dobro, ukusi su razliciti.

To sto sad skidas nista nije SF, niti fikcija ni najmanje.. uzmi gledaj Survivors BBC, obzirom da ti se svidela 4400 verujem da ce i ovo da ti se dopadne.. ipak je to BBC ;)

Sa konzumiranjem fekalija ima dosta naslova .. kao i sa seksom sa lesevima.. ali ako to ne volis.. bas steta...
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #954 : 25.06.2010. 01:39:29 »
Anniani,
clapp
talasi
smileyNO1

svaka čast, sad sam se pošteno ismijao (posljednji pasus).
(Definitivno spada među postove za temu "Postovi koji su me nasmijali do suza")

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #955 : 25.06.2010. 03:45:46 »
Ovaj, hvala  ;D  :P
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #956 : 25.06.2010. 12:02:37 »
@vladimirmarkoviccovenant
4400, FlashForward, Dexter, The Shield, Supernatural, Jericho, Lost...
Definitivno sve navedene serije itekako drze paznju, a sad u nekima ima a u nekima bas i nema humora ali ako neku od ovih serija nisi pogledao topla preporuka... :)

Dexter, The Shield, nisam gledao ostale jesam i odlične su. Stavljam da se skida, tim redom.
The Shield ti je obavezna lektira
A i Dexter ti je odlican

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #957 : 25.06.2010. 12:06:24 »

The Shield ti je obavezna lektira
A i Dexter ti je odlican
smileyNO1
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #958 : 25.06.2010. 12:39:49 »
Počeo sam da gledam Dextera. Nakon inicijalnog šoka, kad sam shvatio da glavnog lika glumi Peder iz 6 feet under, oduševio sam se početkom. Iskreno se nadam da je u ovoj seriji str8 ili barem seksualno neutralan.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predložite mi seriju
« Odgovor #959 : 25.06.2010. 13:24:53 »
@vladimirmarkoviccov, samo nastavi sa Dexterom. Meni je to najnovija serija koja je ušla u moj top 10.

Ja ti preporučujem True Blood i Deadwood ;D šalim se

Moja preporuka je Carnivale. Serija ima 2 sezone, ukinuta je, ali ne znam zašto, nitko ne zna zašto. Meni je odlična. Serija prati cirkus kojemu se pridružuje mladić po imenu Ben. Radnja je smještena u 1934. godinu, borba između dobra i zla, ali ne ono što misliš. Serija je puna mistike, duboka je, baš ono što ti tražiš i treba gledat pažljivo.

http://www.imdb.com/title/tt0319969/
« Zadnja izmjena: 25.06.2010. 13:28:05 Mulder »

Tags: Ako Molba