Autor Tema: American Gothic  (Posjeta: 6754 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
American Gothic
« : 28.01.2011. 17:48:39 »

Opis:
Serija je smještena u srcu Južne Karoline u malom gradu zvanom Trinity (Trojstvo). U ovom gradu nisu svi kakvim se čine i svi slijede svog vođu, šerifa Lucasa Bucka. Nitko ne zna da je šerif pravo iskonsko zlo, koje upravlja gradom svojim natprirodnim moćima. Lucasov sin, Kaleb Temple je odgojen u drugoj obitelji te je navođen da vjeruje da je čovjek zvan Gage njegov otac. Lokalni liječnik, Matt Crower, postane znatiželjan kad šerif iznenada želi učiniti sve kako bi bio sa Kalebom. Tada Kalebova rođakinja, Gail Emory, dolazi u grad kako bi zaštitila Kaleba na svaki mogući način, ali to je jako teško jer se ona zaljubi u Lucasa. Tada Kalebova školska učiteljica, gospođica Selena Coombs, postaje ljubomorna. Ali isto tako na Kalebovoj strani je njegova mrtva sestra, Merlyn. Ona je anđeo spreman učiniti sve da zadrži Lucasa daleko ...


Žanr: horor, drama, misterija
Kanal: CBS
Godina: 1995.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 06.07.2016. 11:09:52 maksi »

Offline skalice.united

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1170
Odg: American Gothic (1995)
« Odgovor #1 : 24.02.2011. 15:04:54 »
evo je kompletirana cijela serija, hvala Vucina83 na prijevodima

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: American Gothic
« Odgovor #2 : 14.08.2012. 23:44:13 »
Malo kopam po svojim serijama i zapelo mi oko na American Gothic. Odmah sam se sjetio Lucasa Bucka. Kako je to genijalno napravljen lik. Pogotovo kako sezona odmiče, počneš se smijati na svaku njegovu pojavu jer ga svugdje ima
Spoiler for Hiden:
naravno, ima moći i sve kontrolira.





Gary Cole, još jedan podcijenjen glumac koji uvijek daje sve od sebe. Ovih dana na repriziranje serije  :)

Offline kanda

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
Odg: American Gothic
« Odgovor #3 : 06.01.2013. 10:07:04 »
Sad sam pogledao seriju.

Odlična je, ali poredak epizoda je trebao biti drugačiji. Nije kriv uploader već izdavači DVD-a. Zadnja epizoda serije je 18. Requiem. Četiri preostale nisu originalno niti emitirane, već ubačene u DVD izdanje i to ne na pripadajuće mjesto, već na kraj.  ruskirulet Par puta u toku gledanja sam mislio jesam li ja glup ili nešto tu ne štima, pogotovo nakon zadnjih epizoda i glupog kraja, pa sam išao provjeriti na net.
Epizode po pravom redu idu ovako:

 • "Pilot"
 • "A Tree Grows in Trinity"
 • "Eye of the Beholder"
 • "Damned if You Don't"
 • "Potato Boy"
 • "Dead to the World"
 • "Meet the Beetles"
 • "Strong Arm of the Law"
 • "To Hell and Back"
 • "The Beast Within"
 • "Rebirth"
 • "Ring of Fire"
 • "Resurrector"
 • "Inhumanitas"
 • "The Plague Sower"
 • "Doctor Death Takes a Holiday"
 • "Learning to Crawl"
 • "Echo of Your Last Goodbye"
 • "Strangler"
 • "Triangle"
 • "The Buck Stops Here"
 • "Requiem"

Ne bi to bilo loše promijeniti. Ako ne može, tko sada počinje gledati neka gleda ovim redom.

Offline faks86

  • kaputt
  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2097
  • Spol: Muški
Odg: American Gothic
« Odgovor #4 : 06.01.2013. 11:27:49 »
Može da se izmeni, ali nisam siguran šta nam je činiti. Postojeći spisak je sa TVragea, oni su najtačniji. Kod nas je Potato boy 19, kod tebe je 5, a na IMDB-u 6.  ???

Offline kanda

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 409
  • Spol: Muški
Odg: American Gothic
« Odgovor #5 : 06.01.2013. 12:00:35 »
Vjeruj mi, za ovo nije najtočniji. Upravo sam odgledao seriju i ovako nema smisla. Da li je 5 il 6 nije toliko bitno za tu epizodu, ali onako je kako sam ja napisao. Nikako iza Requiema ne smije biti nijedna epizoda jer je ta epizoda zadnja. Proguglaj "american gothic correct episode order" pa ćeš naći dosta izvora. Najgori mogući poredak je ovakav kakav je sada. Sje** gledanje serije.

Tags: