Autor Tema: 5ive Days To Midnight - da li je neko uspeo uskladiti prevod???  (Posjeta: 3544 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mnogomudar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Pozdrav!!Odavno sam skinuo 5ive Days To Midnight,i pokusavao da uskladim prevod preko Subtitle Workshopa,ali mi nikako ne ide.Problem je u tome sto ja to imam iz 2 dela,a na ovom sajtu sam nasao prevod iz 5.Onda sam svih pet spojio u 1,pa ga podelio na 2 dela,ali ne ide.Namestim pocetak i kraj,ali sredina ne valja.Dosta puta sam namestao prevod kada imam za 1 disk,a film je na 2...Ali ovo nikako nisam uspeo.Hvala unapred.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Pozdrav!!Odavno sam skinuo 5ive Days To Midnight,i pokusavao da uskladim prevod preko Subtitle Workshopa,ali mi nikako ne ide.Problem je u tome sto ja to imam iz 2 dela,a na ovom sajtu sam nasao prevod iz 5.Onda sam svih pet spojio u 1,pa ga podelio na 2 dela,ali ne ide.Namestim pocetak i kraj,ali sredina ne valja.Dosta puta sam namestao prevod kada imam za 1 disk,a film je na 2...Ali ovo nikako nisam uspeo.Hvala unapred.

E to se vrlo lako resava!
Ne nerviraj se.
Kasnije cu ti detaljno objasniti! (i mi moderatori treba da se odmaramo nedeljom, valjda smo i mi ljudi )  :) :D ;D
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline mnogomudar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Očekujem tvoje uputsvo uskoro...Hvala. :'(

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Očekujem tvoje uputsvo uskoro...Hvala. :'(


nisam te zaboravio...
za vikend se cujemo!
 :)
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline mnogomudar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
 ???....Ja i dalje čekam...

Offline klio

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 100
  • Spol: Ženski
Jednom davno sam imala isti problem, i videla da je mnogo lakše skinuti rip koji odgovara prevodima, nego ih prilagođavati. Zato ako te interesuje tako nešto poslaću ti na PM linkove za tu drugu verziju, pa skini opet.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
???....Ja i dalje čekam...

Imas PM sa objasnjenjem kako da nasmestis.
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Ararita

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
  • Spol: Ženski
Pozdrav svima !
Može li i meni tko pomoć oko istog prijevoda.
Također sam skinula nekoliko verzija, ali nikako da nađem onu koje odgovaraju prijevodu.
Ima li tko možda kakav link ?
Hvala puno unaprijed!
The negotiator's at my house playing pinochle with some of my men, he's happy. They're letting him win.

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Imaš ovde tutorijale, pa nauči kako da prilagodiš svom rls.

Tags: