Autor Tema: Sons of Anarchy  (Posjeta: 192159 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1200 : 27.06.2015. 08:44:50 »
Tig  ;D


Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1201 : 30.09.2015. 15:26:56 »
Konacno odgledah i ja SOA. U top tri svakako, ali evidentno je da su padali nakon četvrte sezone.

Najupečatljivije scene:
Spoiler for Hiden:
  • Kada Džema priznaje da je silovana, za stolom sede Džeks i Klej
  • Ubistvo i spaljivanje Tigove ćerke
  • Opijevo ubistvo u zatvoru

Ostalo nejasno, nedoreceno, ili je ipak jasno :)
Spoiler for Hiden:
Na kraju poslednje epizode vidimo da Džeksov sin vrti prsten koji mu je Džema dala, što jasno stavlja do znanja da ipak od sudbine porodica ne može da pobegne. Uverenja sam da je autor hteo da kaže, jednog dana mali će ponovo voditi klub

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1202 : 01.10.2015. 09:49:32 »
Što se tiče drugog spojlera, tu je manje-više situacija jasna. Abel predstavlja budućnost kluba.
A što se tiče prvog spojlera...
Meni najjača scena
Spoiler for Hiden:
Kraj valjda 4.sezone (nisam siguran), kada Džeks navodno druka klub i kada ih odvoze u zatvor a na drugom mestu Opi i Čibs ubijaju onu agenticu i onog Irca. I ponda kreću oni prospekti motorima, prolaze pored kombija u kom je ekipa i sviranjem potvrđuju da je sve odrađeno kako treba. Fenomenalno!!! I posle toga Džema i Tara čitaju pisma a u pozadini ide meni lično jedna od najboljih pesama iz serije "Hey, hey, my, my"

Offline BobO_hr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
  • Spol: Muški
  • root
    • Satelitski forum
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1203 : 01.10.2015. 13:09:57 »

Spoiler for Hiden:
Kraj valjda 4.sezone (nisam siguran), kada Džeks navodno druka klub i kada ih odvoze u zatvor a na drugom mestu Opi i Čibs ubijaju onu agenticu i onog Irca. I ponda kreću oni prospekti motorima, prolaze pored kombija u kom je ekipa i sviranjem potvrđuju da je sve odrađeno kako treba. Fenomenalno!!! I posle toga Džema i Tara čitaju pisma a u pozadini ide meni lično jedna od najboljih pesama iz serije "Hey, hey, my, my"
smileyNO1
O da. Ako se ne varam, to je kraj3. sezone
The three basic principles of Windows system administration:
1) For minor problems, reboot,
2) For major problems, reinstall,
3) For no problems, replace with Linux

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1204 : 02.10.2015. 01:37:43 »
nisam se jos oporavio od zadnje epizode, ustvari cijele zadnje sezone.
 :cupam-kosu

Offline mladen11994

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1205 : 28.12.2015. 22:48:16 »
Završio sam upravo 3. sezonu i smetalo mi je dosta stvari koje ću staviti u spoiler, ali me zanima da li po vašem mišljenju raste kvalitet serije sa sezonama posle trece? Znam da ce doci Šejn i Roni iz Shielda, kao i Danny Trejo, pa bih pogledao zbog toga
Spoiler for Hiden:
Ono što mi je najviše smetalo je što su epizodu koja je trebala biti najbolja, kad su raskrinkali ove u Belfastu, odradili toliko traljavo, kao da su samo šteli što pre da završe...Takođe to što je Džema baš Čak Noris, razumem da je žena lika koji piše seriju, ali pretera ga...I te sapunice i fore iz sapunica kojih ima na izvoz.Znam da se u Šildu Vik izvlačio iz svakih situacija u prvim sezonama, ali su kasnije sezone bile toliko dobre da se i zanemarilo to
Sviđa se meni serija, dobra je, samo sam više očekivao

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1206 : 29.12.2015. 09:13:42 »
Ako je 3. sezona kad su svi bili u Belfastu, meni je ta najlošija. Bit će poslije bolje od nje, ali kao prve dvije, na žalost, neće.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Cycling 4 life

Offline xqee

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1208 : 23.09.2016. 02:36:07 »
Pozdrav,

Gledam seriju od prve sezone i skidam si titlove za BR, međutim primjetio sam su neki titlovi uploadani pod krivim jezikom. Recimo 2x5, BDRip, stoji HR ali zapravo je SR. Ima takvih još. Javio samo kako bi se ispravile greške.

Hvala!

Offline retarder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1209 : 03.10.2016. 17:10:59 »
odgledao 3 epizode, nije mi nesto, tek nesto bolje od one gluposti justified koju sam nekako izdrzao do trece sezone i onda prekinuo.

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1210 : 03.10.2016. 23:22:27 »
Meni recimo prve 2 nisu bile nesto,dok nisam ukapirao glumce,ali od 3 na dalje odlicno...a to da je glupost... :facepalm

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1211 : 04.10.2016. 09:50:40 »
Meni recimo prve 2 nisu bile nesto,dok nisam ukapirao glumce,ali od 3 na dalje odlicno...a to da je glupost... :facepalm
zbilja, ne mogu vjerovat. takva serija kao justified se vise nece pravit.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline belpH.77

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • sta te interesuje, a ti pitaj :)
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1212 : 04.10.2016. 16:16:10 »
ovo je prvi put da sam cuo da je neko za Justified rekao da je glupost...

Spoiler for Hiden:

 ;D
> dum spiro spero <

Offline Pejko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 184
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1213 : 05.10.2016. 00:49:04 »
Meni recimo prve 2 nisu bile nesto,dok nisam ukapirao glumce,ali od 3 na dalje odlicno...a to da je glupost... :facepalm
zbilja, ne mogu vjerovat. takva serija kao justified se vise nece pravit.

Ne kazem za tu seriju,kazem za Blacklist,u smislu da nema veze sa tim...tu seriju justified nikad nisam gledao.

Offline Reyna

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1214 : 08.11.2016. 05:14:08 »
Ljudi, I need a help.
Pošto sam išla po stranicama unazad koliko sam uspela, nisam videla ništa što mi može dati odgovor, pa piše ovde. Da ne bude da pišem, a da nisam pregledala.
Imam problem sa S03E12, nijedan prevod ne odgovara  ??? i na popkornu sam pogledala isto prevod ne odgovara. Kada sam ubrzavala prevod morala sam prilično da idem napred i do intro-a uspela da pogledam, al posle uopšte ne radi. Skinula sam ovaj neki Sons Of Anarchy Season 3 - COMPLETE 720p HDTV x264 [MKV,AC3,5.1] Ehhhh sa tpb-a.

Offline Reyna

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1215 : 08.11.2016. 06:15:20 »
Na kraju sam našla da skinem na torentu fever verziju.  :)

Offline alexru

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 71
  • Spol: Muški
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1216 : 08.11.2016. 16:29:47 »
Ljudi, I need a help.
Pošto sam išla po stranicama unazad koliko sam uspela, nisam videla ništa što mi može dati odgovor, pa piše ovde. Da ne bude da pišem, a da nisam pregledala.
Imam problem sa S03E12, nijedan prevod ne odgovara  ??? i na popkornu sam pogledala isto prevod ne odgovara. Kada sam ubrzavala prevod morala sam prilično da idem napred i do intro-a uspela da pogledam, al posle uopšte ne radi. Skinula sam ovaj neki Sons Of Anarchy Season 3 - COMPLETE 720p HDTV x264 [MKV,AC3,5.1] Ehhhh sa tpb-a.

Pogledas prvo na sajtu za koju verziju imas pevode pa tek onda nadjes takvu verziju videa. Bas za SOA imas vise verzija i ti bas ubodes neku sto nema prevoda.  :P

Offline Reyna

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
Odg: Sons of Anarchy
« Odgovor #1217 : 09.11.2016. 01:11:45 »
Pa obično šta god da skinem, neki prevod odgovara. Al ono što se desilo to je da su novi torenti, a prevodi rađeni za stare torente.
A ja uzmem ono što ima najviše sidera i celu sezonu, mrzi me po epizodama.
Al snašla sam se.  :P

Tags: