Autor Tema: Oglasnik- prijedlog za forum  (Posjeta: 3053 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Oglasnik- prijedlog za forum
« : 17.12.2010. 14:25:06 »
Kako je ovo prijedlog za forum, a ne za stranicu, otvorio sam novu temu. Dakle, predložio bih da na forumu uvedemo rubriku "Oglasi". Možda će nekome zvučati smiješno, ali na forumu se okuplja grupa ljudi koji već imaju povjerenje jedni u druge i zašto ne bi prodavali jedni drugima stvari koje nam više ne trebaju, a nekome će možda dobro doći da ih kupi po popularnim cijenama. Ideju sam dobio od žene, ona je na nekom "tetkastom" forumu gdje kupuju/ prodaju stvari (a to nije glavna namjena foruma) i to sasvim lijepo funkcionira. Znam da bi međudržavna razmjena išla teško, ali svatko u svojom zemlji, ne bi bio problem. Moj prijedlog bi bio da, recimo, članovi koji imaju više od 50 postova mogu pristupiti tom dijelu foruma (da nam ne uljeću padobranci koji se tek registriraju). Ne znam kako se stavlja anketa, ali ako ju možemo staviti, ispitajmo što ljudi misle o ovome. Volio bih čuti vaše mišljenje o tome. ;)

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #1 : 17.12.2010. 14:29:03 »
eto :)

btw. nisam za jer je to jos jedna stvar extra na koju moderatori / administratori moraju pazit a mislim da i ovako imaju previse posla :)

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #2 : 17.12.2010. 14:35:57 »
eto :)

btw. nisam za jer je to jos jedna stvar extra na koju moderatori / administratori moraju pazit a mislim da i ovako imaju previse posla :)
E jbg Bruno, u startu me srežeš. Evo, ja ću paziti na to, ako je problem. Mislim da ne bi imali šta puno paziti, neće nitko tu tražiti prijevode niti vrijeđati jer je netko stavio da prodaje npr. plavu Lacoste majicu. Ne znam, ti si vlasnik, ako ti kažeš decidirano NE, šta da radim. Mislio sam da nije loša ideja. :(

Edit: sad vidim da si stavio anketu (hvala na tome). Znači, nisi decidirano protiv  ;)
« Zadnja izmjena: 17.12.2010. 14:43:43 pljoska »

Offline Bruno

  • Administrator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1930
  • Spol: Muški
    • Prijevodi Online
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #3 : 17.12.2010. 14:44:18 »
ne, to je samo moje misljenje. ako se netko hoce gnjaviti sa tim i dosta ljudi pristane na ideju, zasto ne :)

Offline hobotnica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • I ♥ 720p/1080p
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #4 : 17.12.2010. 16:27:54 »
Zanimljiva ideja, no onda bi trebalo odmah otvoriti temu "Dobri prodavači" i "Loši prodavači" u kojima bi se hvalilo/kudilo kako tko odrađuje svoje obveze prema kupcima/prodavačima, tek toliko da se zna što se radi iza kulisa, jer 50 postova nije problem zaspamati, doći na taj forum i onda nekog zeznuti ili mu ne platiti ili poslati opremu koja je u katastrofalnom stanju ili slično.

Za ideju  smileyNO1

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #5 : 17.12.2010. 16:41:51 »
Ideja je super, samo što je 50 postova ipak premalo da bi se prestupilo temi...Treba to biti više....Glasovao sam za DA smileyNO1

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #6 : 17.12.2010. 16:50:26 »
Dobro, može biti i više postova uvjet, ali opet se sve treba temeljiti na povjerenju. Mislim da je ovdje mogućnost da te netko zezne ipak puno manja nego na pravim oglasnicima. I naravno da svatko može napisati da li je dobro prošao ili da ga je netko, ne dao Bog, preveslao. Ali mislim da ne bi bilo toga i da bi bilo sve u redu.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #7 : 17.12.2010. 17:57:38 »
Tema bi se trebala otvoriti samo u dijelu za prevoditelje i članove plus. (U podforumu Prevoditelji)
Tako je najsigurnije i najbolje.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #8 : 17.12.2010. 18:01:55 »
Tema bi se trebala otvoriti samo u dijelu za prevoditelje i članove plus. (U podforumu Prevoditelji)
Tako je najsigurnije i najbolje.
Mislim da nas nema previše i da bi dosta ljudi tako isključili. Broj postova isto jamči neku sigurnost.

Offline Macondo

  • Najteže u životu je ubediti sirovinu da je sekundarna!
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1640
  • Spol: Muški
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #9 : 17.12.2010. 20:37:04 »
Ne jamči, u to sam ubeđen.
Uvek sam bio za to da o nekim odlukama vezanim za sajt ili forum trebaju da učestvuju ljudi koji doprinose ovoj grupi.
Svi ostali su klasični balkanci - svako bi voleo da bude selektor, a nikada nije ni igrao u nekom profesionalnom timu.
Inače o samom predlogu nemam mišljenje jer ne kupujem nikada na ovaj način, a u anketi ne postoji stavka neodlučan ;)D

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #10 : 17.12.2010. 20:50:25 »
Macondo, ubačen neodlučan u anketu   :D

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #11 : 17.12.2010. 20:53:37 »
Ne znam, ako većina bude za, probajmo pa ćemo vidjeti da li nam se isplati to ili ne. Nemamo što izgubiti, u svakom slučaju.

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #12 : 17.12.2010. 22:06:02 »
možda kao oglasnik, a možda da ljudi koji koriste neke aukcijske portale, mogu ovdje staviti
linkove na predmete koje prodaju, ali onda bi trebalo staviti ograničenje da linkove mogu
staviti članovi koji imaju 100, 200 ili 300 pa i više postova.
a oglase recimo ljudi koji imaju 50+ postova
posebna tema u offtopik ili u razno aukcije, posebna oglasi

a možda i gazda može kontaktirat aukcijske portale, pa možda stave
koji baner za koju kunu.

DD

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Oglasnik- prijedlog za forum
« Odgovor #13 : 16.01.2011. 20:55:22 »
Vidim da je anketa istekla i rezultati su takvi da je većina za oglasnik. Da li se onda usvaja prijedlog?

Tags: