Autor Tema: Koje filmove skidate trenutno?  (Posjeta: 118502 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #120 : 25.12.2011. 16:00:01 »
Sve što nenad.d i Mulder ovde preporuče da treba pogledati.
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #121 : 25.12.2011. 16:51:09 »
moja kraca lista za ove dane




30 Minutes or Less, Conana i Our idiot brother bolje nemoj gledati, filmovi su teško sranje. Čisto da ne gubiš vreme bezveze

Drag Me to hell, Melancholia, Let the Right one in, In the mouth of madness, Insidious su ok. Feast i Fright night mogu proći kao zabava, mada nisu nešto specijalno.
« Zadnja izmjena: 25.12.2011. 16:54:32 Posthuman »
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #122 : 25.12.2011. 17:03:05 »
Meni je od ovih na listi najbolji Let the Right one in. Jedan od najboljih filmova prošlog desetljeća za mene  :)

In the mouth of madness odličan, a Drag Me to hell, Melancholia, Feast, Insidious dobri. Conan ne zaslužuje pažnju  ;D

Ostalo ili loše ili iznenađujuće dobro kao Assassination Games. JCVD glumi tako da film ugodno iznenađenje. Morning Glory ima jaku glumačku postavu i nije loš. Pravi film za ovo vrijeme

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #123 : 26.12.2011. 00:29:33 »
Insidious mi je super, gledao danas, imam tu jos dvadesetak al nema vise mesta  :'(

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #124 : 04.01.2012. 23:16:37 »
50 50 2011 720p BluRay x264 DTS-HDChina

 kokicekola

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #125 : 05.01.2012. 01:15:00 »
50 50 2011 720p BluRay x264 DTS-HDChina

 kokicekola
+1

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #126 : 05.01.2012. 05:09:20 »
evo, bas sam stavila skidati Daydream Nation, Jane Eyer, Larry Crowne, One Day, The Princess od Montpensier, What's your number :D


Upravo pogledala The Rebound...


uglavnom sve neki ljubavni filmici i polukomedije ;) u zadnje vrijeme sam u takvom raspolozenju i ne da mi se gledati niti jedan film u kojem moram razmisljati :D

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #127 : 06.01.2012. 19:56:36 »
Nova lista za ove dane



Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #128 : 06.01.2012. 20:13:35 »
Eden Lake, Case 39 i The Fourth Kind = odlični smileyNO1... Pogotovo Eden Lake(meni jedan od najboljih horor/trilera) :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #129 : 06.01.2012. 23:11:30 »
Eden Lake dobar, Case 39 i The Fourth kind katastrofalni filmovi. Pogotovo kada vidim onu Rene u horor filmu  :facepalm

Ček, skidaš The Omen iz 2006? Skini original. Rosemary s baby je jedan od najboljih horora gdje se svaki novi horor može sakriti po atmosferi i radnji. Tremors je kult, prezabavan  ;D Dead Silence je ok, ali malo predugačak. Bolje pogledaj Chuckya

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #130 : 07.01.2012. 03:37:03 »
Varg Veum serijal, pa videćemo šta valja od svega toga.
iShare, noProfit


Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #131 : 07.01.2012. 14:38:03 »
Citat:
Eden Lake dobar, Case 39 i The Fourth kind katastrofalni filmovi. Pogotovo kada vidim onu Rene u horor filmu  Ček, skidaš The Omen iz 2006? Skini original. Rosemary s baby je jedan od najboljih horora gdje se svaki novi horor može sakriti po atmosferi i radnji. Tremors je kult, prezabavan  Dead Silence je ok, ali malo predugačak. Bolje pogledaj Chuckya


zajebo sam se, ovaj iz 2006. nema ni H od horora, razocarao sam se iako je prica odlicna

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #132 : 07.01.2012. 14:55:08 »
Varg Veum serijal, pa videćemo šta valja od svega toga.

ovo mi se jako dopada  ;)

može linkovi pliz ako ima i kakvih prijevoda  ;)

thx

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #133 : 10.01.2012. 11:20:43 »
Johhny English Reborn 2011 DVDRiP XViD-Lebo

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #134 : 11.01.2012. 14:53:39 »
Varg Veum serijal, pa videćemo šta valja od svega toga.

ovo mi se jako dopada  ;)

može linkovi pliz ako ima i kakvih prijevoda  ;)

thx
Što nisi poslao PM? Sad sam video tek post ovaj. Šaljem ti link na PM. Titlovi svi na podnapisi.net
A ja sam se oduševio Skandinavcima, da sad moram da kupim Irene Huss serijal. Imaju Eng. titlovi, host MU, ne bih voleo da propustim to sad.  :)
iShare, noProfit


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #135 : 11.01.2012. 15:02:09 »
Varg Veum serijal, pa videćemo šta valja od svega toga.

ovo mi se jako dopada  ;)

može linkovi pliz ako ima i kakvih prijevoda  ;)

thx
Što nisi poslao PM? Sad sam video tek post ovaj. Šaljem ti link na PM. Titlovi svi na podnapisi.net
A ja sam se oduševio Skandinavcima, da sad moram da kupim Irene Huss serijal. Imaju Eng. titlovi, host MU, ne bih voleo da propustim to sad.  :)

ma nema problema  ;) , hvala za PM  smileyNO1

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #136 : 11.01.2012. 15:37:22 »
Izbačen

Johnny.English.Reborn.720p.BluRay.x264-HAiDEAF

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #137 : 11.01.2012. 15:39:18 »
Skida se
« Zadnja izmjena: 11.01.2012. 15:40:49 lazavr »

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #138 : 12.01.2012. 09:05:09 »
Varg Veum serijal, pa videćemo šta valja od svega toga.

ovo mi se jako dopada  ;)

može linkovi pliz ako ima i kakvih prijevoda  ;)

thx
Što nisi poslao PM? Sad sam video tek post ovaj. Šaljem ti link na PM. Titlovi svi na podnapisi.net
A ja sam se oduševio Skandinavcima, da sad moram da kupim Irene Huss serijal. Imaju Eng. titlovi, host MU, ne bih voleo da propustim to sad.  :)

Čovječe, ti si se, sudeći po količini titlova koje si stavio na titlovi.com, totalno prešaltao na skandinavce... ;D
Ajd bacaj komentare kad pogledaš. smileyNO1

Da i mi znamo kaj treba pogledati...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #139 : 12.01.2012. 13:13:55 »
Hoću, stari. Kako neću preći, kad su dobri. U moru smeća koje nam donese plima sa Zapadne obale, morao sam početi tražit u našem dvorištu, nešto vredno gledanja. Pa da, naletio sam na jedan blog, tu su pokačili serijale i titlove Engleske. Mislio sam otvarati teme, ovde, ma reko neću, drug moderator King, ima da popizdi, i ovako mora stalno da preuređuje kad god se koja otvori. :)
iShare, noProfit


Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #140 : 12.01.2012. 16:30:58 »
slažem se s tobom u potpunosti nenad.d što se tiće skandinavaca, a i ostalih europskih filmova, te mislim da bi bilo dobro napravi topik koji se odnosi samo na njih, odnosno sve što nije američko i komercijalizirano... jer u mom slučaju da nisam listao topik o posljednjem filmu koji smo gledali u nazad valjda 40 stranica za jako puno skandinavskih, francuskih, britanskih, juž. američkih filmova nikada ne bi čuo a filmovi su po kvaliteti 2 koplja iznad hollywoodskog smeća, čast iznimkama  ;)
« Zadnja izmjena: 12.01.2012. 16:36:32 tejma »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #141 : 12.01.2012. 16:53:57 »
slažem se s tobom u potpunosti nenad.d što se tiće skandinavaca, a i ostalih europskih filmova, te mislim da bi bilo dobro napravi topik koji se odnosi samo na njih, odnosno sve što nije američko i komercijalizirano... jer u mom slučaju da nisam listao topik o posljednjem filmu koji smo gledali u nazad valjda 40 stranica za jako puno skandinavskih, francuskih, britanskih, juž. američkih filmova nikada ne bi čuo a filmovi su po kvaliteti 2 koplja iznad hollywoodskog smeća, čast iznimkama  ;)

Predrasude  ;)

Imaju i europljani loših filmova. I jedni i drugi snimaju odlične i loše filmove. Samo što ameri snimaju više i većina gleda hollywood pa se stvori ovakva slika. Želim reći da se nađe više boljih filmova iz amerike nego iz europe. To govorim za prošlo desetljeće, a sveukupno ne trebam pričati, ameri sve šišaju usprkos genijalnim razdobljima pojedinih europskih kinematografija  :)

Što se tiće skandinavije, obožavam ih, Bergman je obavezna lektira jer se radi o jednom od najvećih redatelja. Imaš tu još redatelje poput Lassea Hallstroma, Akia Kaurismakia, Thomasa Vinterberga...

Trenutno stanje kod njih je jako dobro, ali kada je Bergman radio filmove, tada su bili među boljim kinematografijama. A francuzi su druga priča, najbolja europska kinematografija  smileyNO1



Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #142 : 12.01.2012. 17:27:20 »
slažem se s tobom u potpunosti nenad.d što se tiće skandinavaca, a i ostalih europskih filmova, te mislim da bi bilo dobro napravi topik koji se odnosi samo na njih, odnosno sve što nije američko i komercijalizirano... jer u mom slučaju da nisam listao topik o posljednjem filmu koji smo gledali u nazad valjda 40 stranica za jako puno skandinavskih, francuskih, britanskih, juž. američkih filmova nikada ne bi čuo a filmovi su po kvaliteti 2 koplja iznad hollywoodskog smeća, čast iznimkama  ;)

Predrasude  ;)

Imaju i europljani loših filmova. I jedni i drugi snimaju odlične i loše filmove. Samo što ameri snimaju više i većina gleda hollywood pa se stvori ovakva slika. Želim reći da se nađe više boljih filmova iz amerike nego iz europe. To govorim za prošlo desetljeće, a sveukupno ne trebam pričati, ameri sve šišaju usprkos genijalnim razdobljima pojedinih europskih kinematografija  :)

Što se tiće skandinavije, obožavam ih, Bergman je obavezna lektira jer se radi o jednom od najvećih redatelja. Imaš tu još redatelje poput Lassea Hallstroma, Akia Kaurismakia, Thomasa Vinterberga...

Trenutno stanje kod njih je jako dobro, ali kada je Bergman radio filmove, tada su bili među boljim kinematografijama. A francuzi su druga priča, najbolja europska kinematografija  smileyNO1

ma naravno da i europljani imaju loših filmova od kojih srećom večinu nisam gledao jer nisam ni bio upoznat s istima  ;D , i to iz razloga jer sam imao predrasuda baš prema njima, sada zašto to samo zvijezde znadu  :dash... do prije koji mjesec me ni petar pan ne bi nagovorio da pogledam neki ne američki film odnosno da nije eng. govornog područja a sada su mi prvi na listi ;)



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #143 : 12.01.2012. 18:14:34 »
Još jedna stvar kod europske kinematografije je to što većina pažljivije bira filmove nego kod američke. Skandinavci su mi zbilja posebni po atmosferi i toplini svojih filmova. Pogotovo komedije i drame.  :)

Slobodno otvori topik  smileyNO1

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #144 : 12.01.2012. 18:34:54 »
Ma ne treba nam topic :)... lepo ko traži neki film posalje pm ovim članovima što su kao enciklopedija za filmove, tu mislim na Muldera, Posthumana, evo sad i Nenad, pa Nameless  ;D ;D ;D

Slažem se za Evropske filmove, ali ima i sjajnih Azijskih i Južno Američkih...ali naravno Ameri će uvek biti na prvom mestu, jer koliko god da izbace loših filmova biće tu i mnogo odličnih.

Ja sam u početku kao klinac uglavnom gledao samo Holivudske, jako retko neki van Holivuda, a onda su sve više počeli da me smaraju, pa sam se okrenuo Britanskim, pa Franscuskim, Španskim itd...sad ne biram odakle je.  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline NamelessOne

  • What can change the nature of a man?
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #145 : 12.01.2012. 23:02:10 »
Eden Lake dobar, Case 39 i The Fourth kind katastrofalni filmovi. Pogotovo kada vidim onu Rene u horor filmu  :facepalm

Ček, skidaš The Omen iz 2006? Skini original. Rosemary s baby je jedan od najboljih horora gdje se svaki novi horor može sakriti po atmosferi i radnji. Tremors je kult, prezabavan  ;D Dead Silence je ok, ali malo predugačak. Bolje pogledaj Chuckya

Nisam gledao ovaj Eden Lake, moglo bi se to pogledati ovih dana. Case 39 je smeće, onu Millu Resident Evil sa vanzemaljcima još nisam pogledao. The Omen iz 2006.? To ti je isto kao da kažeš pogledaj Pink Panthera iz 2006., a hladno preskočiš Sellersove uratke koji su i danas nenadyebivi  rofl Nad Rosemarynoj bebi ovi novi autori tzv. horora, mogu samo plakati i tražiti lekcije od tate Polanskog. Tremors čista zajebancija  rofl Dead Silence na varijaciju Chuckyja, ali bez crnog humora. Inače nije loš. Mulder i ja gotovo da imamo isti ukus za filmove  rofl Strašno  rofl

EDIT:
Zaboravih se nadovezati na još jedan Mulderov post. Čovjek je u pravu kad kaže da i Evropljani imaju loših filmova. Samo pogledaj Luca Bessona i njegovu novu, hiper produkciju  :facepalm Kopija do kopije za šire narodne mase. Inače, Evropljani su puno smjeliji što se tiče filma i puno bolje obrađuju neke teme za razliku od Amerikanaca kojima veliki studiji vode politiku. Gdje ćeš Bergmana preporučivati ljudima, crni Muldere  rofl  Nije to za svakoga. Čak i meni nekad bude teško kad gledam njegove filmove  rofl

Evo nekoliko preporuka iz Brazila za one koji nisu gledali  :D

Carandiru (2003)
Pixote (1981)
Central Station (1998)
City of God (2002)
City of Men (2005)
City of Men (2007)
A Tropa de Elite neću ni da spominjem. Ko nije gledao, odmah u kupovinu  ;D
« Zadnja izmjena: 12.01.2012. 23:10:17 NamelessOne »

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #146 : 13.01.2012. 01:29:50 »
Na THRu se pojavio Män som hatar kvinnor aka The Girl with the Dragon Tattoo (2009)
Snimak sa HRTa (The.Girl.with.the.Dragon.Tattoo.2009.PDTV.XviD-RAKiJA, 1,09GB), pa ako nekoga zanima.  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #147 : 13.01.2012. 01:47:22 »
Eden Lake dobar, Case 39 i The Fourth kind katastrofalni filmovi. Pogotovo kada vidim onu Rene u horor filmu  :facepalm

Ček, skidaš The Omen iz 2006? Skini original. Rosemary s baby je jedan od najboljih horora gdje se svaki novi horor može sakriti po atmosferi i radnji. Tremors je kult, prezabavan  ;D Dead Silence je ok, ali malo predugačak. Bolje pogledaj Chuckya

Nisam gledao ovaj Eden Lake, moglo bi se to pogledati ovih dana. Case 39 je smeće, onu Millu Resident Evil sa vanzemaljcima još nisam pogledao. The Omen iz 2006.? To ti je isto kao da kažeš pogledaj Pink Panthera iz 2006., a hladno preskočiš Sellersove uratke koji su i danas nenadyebivi  rofl Nad Rosemarynoj bebi ovi novi autori tzv. horora, mogu samo plakati i tražiti lekcije od tate Polanskog. Tremors čista zajebancija  rofl Dead Silence na varijaciju Chuckyja, ali bez crnog humora. Inače nije loš. Mulder i ja gotovo da imamo isti ukus za filmove  rofl Strašno  rofl

EDIT:
Zaboravih se nadovezati na još jedan Mulderov post. Čovjek je u pravu kad kaže da i Evropljani imaju loših filmova. Samo pogledaj Luca Bessona i njegovu novu, hiper produkciju  :facepalm Kopija do kopije za šire narodne mase. Inače, Evropljani su puno smjeliji što se tiče filma i puno bolje obrađuju neke teme za razliku od Amerikanaca kojima veliki studiji vode politiku. Gdje ćeš Bergmana preporučivati ljudima, crni Muldere  rofl  Nije to za svakoga. Čak i meni nekad bude teško kad gledam njegove filmove  rofl

Evo nekoliko preporuka iz Brazila za one koji nisu gledali  :D

Carandiru (2003)
Pixote (1981)
Central Station (1998)
City of God (2002)
City of Men (2005)
City of Men (2007)
A Tropa de Elite neću ni da spominjem. Ko nije gledao, odmah u kupovinu  ;D
Bergman mora ići u paketu iako je težak za gledanje  ;D ako netko voli izvrsnu dramu, a nekad i fantasy, treba njega pogledat što se tiče skandinavije.

Pixote moj prvi brazilski film. Tropa de elite i Božji grad svakako. Evo još par odličnih iz Brazila A Dog's Will - The Man Who Copied  :)
« Zadnja izmjena: 13.01.2012. 13:40:35 Mulder »

Offline tejma

  • All day, every day...
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1587
  • Spol: Muški
  • Rukavica je bačena...
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #148 : 13.01.2012. 12:57:27 »
Božji grad je samo takva filmčina, Tropa de Elite i Tropa de Elite 2 sam gledao nedavno i oduševio se, odlični filmovi. Bacam se na traženje ovih preporučenih brazilskih filmova smileyNO1

Luc Besson je imao stvarno dobrih filmova prije, Le grand bleu i Leon jedni od meni dražih...

Gledajući u zadnje vrijeme europske filmove dobio sam dojam da nema toliko dramatiziranja i koje kakvih klišea koji su prisutni u večini američkih filmova, i nekako puno bolje prenose na film realne životne teme...



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Koje filmove skidate trenutno?
« Odgovor #149 : 13.01.2012. 13:40:56 »
Ma to ti se čini zbog komercijalnih hitova kod amera gdje idu na efekte, i većina žanrova kod tih hitova nije drama. Ali, gledajući one filmove koji nisu komercijala, nađe se pregršt realnih drama. Dok kod europljana nema toliko komercijanih hitova već su im većina realni filmovi i onda tu dolazi takva slika. Zato se uvijek treba gledati širi kontekst.

Unazad nekoliko godina, od europe su mi ove najbolje Le scaphandre et le papillon i Il y a longtemps que je t'aime i najnoviji turski film A Separation pa baci pogled ako nisi  :)

Ameri kada naprave odličnu dramu, to su uglavnom dramedije tipa odlični The Station Agent, Sideways ili About Schmidt. A ima i onih čistih poput Half Nelson ili There Will Be Blood. TWBB je neponovljivo iskustvo 
« Zadnja izmjena: 13.01.2012. 13:48:06 Mulder »

Tags: