Filmovi > Općenito o filmovima

Koje filmove skidate trenutno?

(1/151) > >>

SuperSerb:
Inception, neki BRRip od 4 GB, kažu mi drugovi da je fantastičan film, a i vidim da je 6. na IMDB listi, tako da je verovatno odličan. :)

delrey:

--- Citat: SuperSerb - 06.12.2010. 23:01:30 ---Inception, neki BRRip od 4 GB, kažu mi drugovi da je fantastičan film, a i vidim da je 6. na IMDB listi, tako da je verovatno odličan. :)

--- Kraj citata ---
Svi ga ispljuvaše, ne razumem zbog čega. Kad se završio, zamalo sam se usro od zapanjenosti. ;D

stefan87:

--- Citat: delrey - 06.12.2010. 23:25:34 ---
--- Citat: SuperSerb - 06.12.2010. 23:01:30 ---Inception, neki BRRip od 4 GB, kažu mi drugovi da je fantastičan film, a i vidim da je 6. na IMDB listi, tako da je verovatno odličan. :)

--- Kraj citata ---
Svi ga ispljuvaše, ne razumem zbog čega. Kad se završio, zamalo sam se usro od zapanjenosti. ;D

--- Kraj citata ---
+1

krbo:
Inception mi nije sjeo, zanimljiv u HD no niš' posebno, pomalo dosadno, nije me uvukao u radnju, a nije baš film da ga gledaš "sa strane".
Ostavljam ga za još koje gledanje (čovjek je nekad nervozan pa mu bolje legne Judge Dredd od Nolana  ;D)

Sad je stigao The Town extended, puno hvale Afflecka no malo će na led dok netko ne utjera titl za ext (jedno 30 minuta je dulji) , malo sam pogledao da to sam napravim no previše mi daveža, od krimi slanga do ubacivanja 10-50 redova svakih 15 minuta...

EDIT: no naš nebojsa66 je mlađi i odlično je odradio  The Town extended  smileyNO1 smileyNO1
(odličan film)

Gordon Freeman:
Stavio sam Inception, moram pogledati kada ga toliko hvale! :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju