Općenito > Prijevodi-online INFO

Prijevodi-Online Wallpaper

<< < (3/8) > >>

nidzesi:
Evo i verzije 1600x1200, inače može da bude i 1024x768 - ista razmera. :)

Wallpaper 1600x1200

Inace navise i nanize nisam povlacio slikice, jer bi onda bilo isuvise razvuceno. Tako mi se bar čini.

Što se tiče serija koje fale, šta ćete, nije bilo mesta za sve. Ako se odlučim da proširim wallpaper, slobodno predložite, pa će sve to da "upadne".

Pozdrav!

Tweegy:

--- Citat: nidzesi - 05.12.2010. 22:35:55 ---Izmenjene neke sličice, tačnije upload opet:

Wallpaper

--- Kraj citata ---

Ekstra ti je ovaj wallpaper!!! Samo... gde su BEVRLY HILLS, MELROSE PLACE, NIKITA...?  :(

petko:
Pa Tweegu, što nisi bio na chatu kad je bilo tesno, kad se vodila ljuta rasprava ko su naj cure a ko naj tipovi na forumu, ko će sutra saditi kupus, koje sličice treba staviti na wallpaper... ;D

Tweegy:

--- Citat: petko - 06.12.2010. 08:27:20 ---Pa Tweegu, što nisi bio na chatu kad je bilo tesno, kad se vodila ljuta rasprava ko su naj cure a ko naj tipovi na forumu, ko će sutra saditi kupus, koje sličice treba staviti na wallpaper... ;D

--- Kraj citata ---

Nisam ti ja, brate, za rasprave... Bolje što nisam, jer uvek kažem ono što ne mislim, pa posle zaželim...
Najbolje je da se držim po strani...
Vidim čovek je napisao da predložimo serije... pa ovo su moji predlozi...
Mislim da bi Maggie Q ulepšala ovaj wallpaper  :)

petko:
To sam ja samo onako rekao, nije bilo nikakve rasprave, pa ni ljute :)
Naišao nidzesi na chat, prisutnima pokazao radnu varijantu wallpapera i pitao šta još fali pa smo pripomogli sugestijama.
Kulturno, kako je kod nas na chatu i uobičajeno, uz samo malko tračarenja ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju