Autor Tema: Shameless (US)  (Posjeta: 109220 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #120 : 07.02.2012. 06:00:53 »
Frank uopce nije zanimljiv  thumb-down ... stvarno nimalo smijesna scena koja pokazuje na sto su sve ljudi sposobni uraditi za saku bijednih dolara

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #121 : 07.02.2012. 09:52:50 »
Frank uopce nije zanimljiv  thumb-down ... stvarno nimalo smijesna scena koja pokazuje na sto su sve ljudi sposobni uraditi za saku bijednih dolara

a od kud ti uopce ideja da je to trebalo biti smijesno?

pa od prve epizode se docarava sta je on sve sposoban uraditi zbog love, koliko puta je i svoj zivot i zivot svoje djece riskirao, sta mu se sve u guzicu trpalo, kolike je silne batine popusio i slicne gluposti... i onda kad se napije gledamo njegovu viziju griznje savjesti i kako on sam sebi to sve skupa opravdava... e sad jel to tebi ili nekom drugom zanimljivo ili ne - to je druga stvar... meni je i vise nego zanimljivo, dapace, fasciniran sam kad vidim na kojim sve nivioima ljudski um moze raditi...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #122 : 07.02.2012. 10:31:21 »
Frank uopce nije zanimljiv  thumb-down ... stvarno nimalo smijesna scena koja pokazuje na sto su sve ljudi sposobni uraditi za saku bijednih dolara

a od kud ti uopce ideja da je to trebalo biti smijesno?

pa od prve epizode se docarava sta je on sve sposoban uraditi zbog love, koliko puta je i svoj zivot i zivot svoje djece riskirao, sta mu se sve u guzicu trpalo, kolike je silne batine popusio i slicne gluposti... i onda kad se napije gledamo njegovu viziju griznje savjesti i kako on sam sebi to sve skupa opravdava... e sad jel to tebi ili nekom drugom zanimljivo ili ne - to je druga stvar... meni je i vise nego zanimljivo, dapace, fasciniran sam kad vidim na kojim sve nivioima ljudski um moze raditi...

Baš tako... ne treba da bude smešno, već potpuno realno jer postoji gomila takvih ljudi kao što je Frank.
Milijura je dobro to primetio, on radi sve da bi došao do para, a onda kad se napije počne sa monolozima ispunjenim grižom savesti... kad se otrezni, opet sve isto radi i tako u krug... sasvim realna slika jednog alkoholičara.
Meni je to jedna od najboljih stvari u seriji.  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #123 : 07.02.2012. 11:14:35 »
Šta je sa ovim postavljenim prevodom za 2x03,jel neko probao da skine to ili je greška kod mene?  ???

EDIT: OK je sad uspeo sam,save as pa sačuvate, ne znam zašto ovako neće da otvori?

U svakom slučaju hvala, čini mi se da je prevod dobar... :majstore

Nije kod tebe greška. Arhivu s ekstenzijom .7z neće drukčije snimiti nego preko desnog klika pa Save As...
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Filip991

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #124 : 08.02.2012. 00:40:45 »
Sad postoji i neki problem i sa 4. epizodom... Jel postavljen prevod pa nece da mi otvori ili nema jos prevoda pa se zabolo nesto pa je pozelenelo?

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #125 : 08.02.2012. 00:43:03 »
Vraćen je prevoditelju na doradu. Ima velike tehničke greške koje mi moderatori ne možemo popraviti bez videa.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #126 : 08.02.2012. 17:41:30 »
Mislim da je epizoda 2x04 najbolja epizoda ove serije ikad. Toliko su bolesni da to nije normalno...ti

Hvala na prevodu!  :majstore

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #127 : 09.02.2012. 16:33:02 »
dobrice - puno ti hvala sto si navalio s prijevodima za ove bez srama :)

puno puno ti hvala!!!

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #128 : 09.02.2012. 23:03:23 »
Hvala mnogo i od mene dobrice, večeras uživanje u 2x05!!! :majstore clapp smileyNO1

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #129 : 10.02.2012. 03:28:28 »
Frank uopce nije zanimljiv  thumb-down ... stvarno nimalo smijesna scena koja pokazuje na sto su sve ljudi sposobni uraditi za saku bijednih dolara

a od kud ti uopce ideja da je to trebalo biti smijesno?

pa od prve epizode se docarava sta je on sve sposoban uraditi zbog love, koliko puta je i svoj zivot i zivot svoje djece riskirao, sta mu se sve u guzicu trpalo, kolike je silne batine popusio i slicne gluposti... i onda kad se napije gledamo njegovu viziju griznje savjesti i kako on sam sebi to sve skupa opravdava... e sad jel to tebi ili nekom drugom zanimljivo ili ne - to je druga stvar... meni je i vise nego zanimljivo, dapace, fasciniran sam kad vidim na kojim sve nivioima ljudski um moze raditi...

Baš tako... ne treba da bude smešno, već potpuno realno jer postoji gomila takvih ljudi kao što je Frank.
Milijura je dobro to primetio, on radi sve da bi došao do para, a onda kad se napije počne sa monolozima ispunjenim grižom savesti... kad se otrezni, opet sve isto radi i tako u krug... sasvim realna slika jednog alkoholičara.
Meni je to jedna od najboljih stvari u seriji.  :)

ovo se sad pretvara u prdacinu,
Spoiler for Hiden:
cuj doci i popisati se na grob tek preminulog oca..
a razlozi su tragikomicni.
nema veze sa uvrnutim britanskim humorom nego sad gledamo klasicnu bolestinu, jer ameri ne mogu ponuditi drugacije nego bolest.

hvala na prevodu smileyNO1

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #130 : 10.02.2012. 10:41:35 »
Na SHO imaju neku uvrnutu strategiju sa nekoliko shameless momenata po epizodi. Ovo je bilo  ??? čudno. Ali zašto da ne? Nije loša ideja. Inače, epizoda je bila  ti_si_Bog . Radnja se odlično razvija.

Btw, Shameless je imala rejting 0.5 i preko 1.000.000 gledalaca uprkos Super Bowlu.  :)

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #131 : 10.02.2012. 19:37:29 »
Odlična vest za gledanost?  smileyNO1

Nije mi jasno kako mogu da vam smetaju neke stvari iz ove zadnje epizode? Pa oni su bolesni od 1x01 pa svakom novom epizodom sve više. Ja ih zato i gledam...

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #132 : 10.02.2012. 21:13:10 »

Nije mi jasno kako mogu da vam smetaju neke stvari iz ove zadnje epizode? Pa oni su bolesni od 1x01 pa svakom novom epizodom sve više. Ja ih zato i gledam...

To i razlikuje ovu seriju od svih ostalih...

Kao što je Goran već jednom rekao, kod njih još nije bila loša, ili dosadna epizoda.  smileyNO1
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #133 : 11.02.2012. 01:20:34 »
I više nego odlična.  clapp
Recimo, Luck je u istom terminu imao samo 400.000 gledalaca.

Go Shameless! Do sad se rejtinzima nije dalo tako očigledno videti koliko serija vredi, ali su sad verovatno SHO-ovci shvatili.  smileyNO1


Spoiler for Hiden:
Celu sezonu čekam da Sheila sazna za Franka i ono iščekivanje i brojanje koraka, blaga napetost, kad bum ona eksplozija i žena ni ne izlazi iz kuće  rofl rofl rofl
A posle toga ni manje ni više nego ona čuvena rečenica "Sorry my daughter abused you". Upišao sam se od smeha. Joan Rivers je sjajna.

Jednu stvar nisam shvatio u 2x05: Ian se prijavio na vojnu akademiju ili šta je već, a iz iste te Lip dobija prijavu, pretpostavljam za neku prirodnu nauku. U čemu je fora onda i što je Ian toliko pobesneo? Jedino objašnjenje bi bilo da može samo jedan član porodice, ali opet nema smisla. Ako neko ume da razjasni..  :)

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #134 : 12.02.2012. 04:14:24 »
Odlična vest za gledanost?  smileyNO1

Nije mi jasno kako mogu da vam smetaju neke stvari iz ove zadnje epizode? Pa oni su bolesni od 1x01 pa svakom novom epizodom sve više. Ja ih zato i gledam...

komentarisao sam scene,a ne seriju..ja sam se zgrozio,i scenom a jos vise razlogom.. obozavam dextera jer je bolestan, a ovo nije bolesno nego idiotski.. ako je tebi to normalno jbg tvoj problem...

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #135 : 12.02.2012. 09:08:27 »
Pa i kod Britanaca je bilo prilično čudnih momenata (mogli bi se nazvati i bolesnima).
Ali, pošto su to Britanci, njima se to oprašta i zove se "uvrnutost", dok Amerikanci nisu sposobni za takve finese  ;D

Serija je jednostavno takva, ide do krajnjih granica ukusa i ćudoređa...

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #136 : 12.02.2012. 12:44:45 »
Odlična vest za gledanost?  smileyNO1

Nije mi jasno kako mogu da vam smetaju neke stvari iz ove zadnje epizode? Pa oni su bolesni od 1x01 pa svakom novom epizodom sve više. Ja ih zato i gledam...

komentarisao sam scene,a ne seriju..ja sam se zgrozio,i scenom a jos vise razlogom.. obozavam dextera jer je bolestan, a ovo nije bolesno nego idiotski.. ako je tebi to normalno jbg tvoj problem...

Pa nije mi normalno u tome i jeste čar. Što su bolesniji meni su sve zanimljiviji, zato se serija i razlikuje od drugih. :ne-zna :mafija

Offline meema1404

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 290
  • Spol: Ženski
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #137 : 29.02.2012. 04:12:46 »
pogledala sam cijelu prvu sezonu u 2 dana, nisam mogla prestati gledati! totalno surovo i realno, obozavam seriju...


imamo alkoholicara u obitelji, i toliko stvari mogu povezati sa frankom, nevjerovatno... macy odlicno glumi, odusevio me...


serija mi je vrh!

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #138 : 29.02.2012. 07:48:37 »
Odlična vest za gledanost?  smileyNO1

Nije mi jasno kako mogu da vam smetaju neke stvari iz ove zadnje epizode? Pa oni su bolesni od 1x01 pa svakom novom epizodom sve više. Ja ih zato i gledam...

komentarisao sam scene,a ne seriju..ja sam se zgrozio,i scenom a jos vise razlogom.. obozavam dextera jer je bolestan, a ovo nije bolesno nego idiotski.. ako je tebi to normalno jbg tvoj problem...

koji ti nivo razmisljanja imas, to je prestrasno :(

kakve veze ima jel to nekom normalno ili ne - da bi scena bila dobra ili ne?!?
tebi je normalnije i na to se nisi ni trenutka osvrnuo, to da se ta mala zvekece s kim stigne i kad stigne - to ti je supernormalno, al kad se popisa - e to je nesto strasno, bolesno i za svaku osudu... ???

i btw, jel tebi normalno da ljudi putuju svemirskim brodovima, imaju warp brzine i svjetlosne maceve, nije normalno, cak je i nemoguce, pa opet takve serije i filmovi imaju milione obozavatelja i vjerojatno nijednom od njih nisi rekao da je njihov problem ako im je tako nesto normalno...

i jedan prijateljski savjet, ostavi se shamelessa, jer sam nekako siguran da ce biti jos stvari koje tebi nece biti normalne, pa cisto da se previse ne sokiras!

Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #139 : 29.02.2012. 22:44:17 »
Sa "Shameless" se još nisu ni zaukali kako treba, biće serija tu još par godina, a gledanost im je odlična, skoro pa duplo veća nego u 1. sezoni.

Off: Pa dobro, ta Karen&grave scena jeste bila malo  :o
Karen je odlična.
Spoiler for Hiden:
Kako je odjebala onog njenog Tarzana  rofl

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #140 : 01.03.2012. 03:12:44 »
Odlična vest za gledanost?  smileyNO1

Nije mi jasno kako mogu da vam smetaju neke stvari iz ove zadnje epizode? Pa oni su bolesni od 1x01 pa svakom novom epizodom sve više. Ja ih zato i gledam...

komentarisao sam scene,a ne seriju..ja sam se zgrozio,i scenom a jos vise razlogom.. obozavam dextera jer je bolestan, a ovo nije bolesno nego idiotski.. ako je tebi to normalno jbg tvoj problem...

koji ti nivo razmisljanja imas, to je prestrasno :(

kakve veze ima jel to nekom normalno ili ne - da bi scena bila dobra ili ne?!?
tebi je normalnije i na to se nisi ni trenutka osvrnuo, to da se ta mala zvekece s kim stigne i kad stigne - to ti je supernormalno, al kad se popisa - e to je nesto strasno, bolesno i za svaku osudu... ???

i btw, jel tebi normalno da ljudi putuju svemirskim brodovima, imaju warp brzine i svjetlosne maceve, nije normalno, cak je i nemoguce, pa opet takve serije i filmovi imaju milione obozavatelja i vjerojatno nijednom od njih nisi rekao da je njihov problem ako im je tako nesto normalno...

i jedan prijateljski savjet, ostavi se shamelessa, jer sam nekako siguran da ce biti jos stvari koje tebi nece biti normalne, pa cisto da se previse ne sokiras!


 rofl  rofl

iznapadase me ljudi iz cista mira jer sam rekao da je scena bila bespotrebna i fuj cry1

da ne idemo u nedogled i zavrsimo offtopic, tako je kako vi kazete, pisanje po tudjim i obiteljskim grobovima je ubercool i novi trend u americi, jedva cekam kad ce doci i u nase krajeve  smileyNO1

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #141 : 07.03.2012. 00:03:09 »
Može li neko da mi kaže za koju verziju je prevod 2x08, pošto za standardnu HDTV.XviD-FQM nije? ???

Offline perodot

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #142 : 07.03.2012. 11:19:56 »
Može li neko da mi kaže za koju verziju je prevod 2x08, pošto za standardnu HDTV.XviD-FQM nije? ???

To sam se i ja pito. Mislim da titl ide oko 60 sec iza serije pa samo podesi u playeru minus 60 i fino podesi poslije. Inace titl je dosta los. Em linije nejdu vremenski kak se spada, prevođeno je bez da se poslije pregledalo pa su lica fulana na pno mjesta, neke stvari ni nisu prevedene.....

Offline milosd77

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #143 : 07.03.2012. 16:43:04 »
Meni se poklopio sa 720p verzijom. Ima titl greskica, ali nista posebno da smeta. Serija je prejaka, prilicno originalna. Hvala svima koji prevode.

Offline milijura

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 238
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #144 : 07.03.2012. 18:16:50 »
Odlična vest za gledanost?  smileyNO1

Nije mi jasno kako mogu da vam smetaju neke stvari iz ove zadnje epizode? Pa oni su bolesni od 1x01 pa svakom novom epizodom sve više. Ja ih zato i gledam...

komentarisao sam scene,a ne seriju..ja sam se zgrozio,i scenom a jos vise razlogom.. obozavam dextera jer je bolestan, a ovo nije bolesno nego idiotski.. ako je tebi to normalno jbg tvoj problem...

koji ti nivo razmisljanja imas, to je prestrasno :(

kakve veze ima jel to nekom normalno ili ne - da bi scena bila dobra ili ne?!?
tebi je normalnije i na to se nisi ni trenutka osvrnuo, to da se ta mala zvekece s kim stigne i kad stigne - to ti je supernormalno, al kad se popisa - e to je nesto strasno, bolesno i za svaku osudu... ???

i btw, jel tebi normalno da ljudi putuju svemirskim brodovima, imaju warp brzine i svjetlosne maceve, nije normalno, cak je i nemoguce, pa opet takve serije i filmovi imaju milione obozavatelja i vjerojatno nijednom od njih nisi rekao da je njihov problem ako im je tako nesto normalno...

i jedan prijateljski savjet, ostavi se shamelessa, jer sam nekako siguran da ce biti jos stvari koje tebi nece biti normalne, pa cisto da se previse ne sokiras!


 rofl  rofl

iznapadase me ljudi iz cista mira jer sam rekao da je scena bila bespotrebna i fuj cry1

da ne idemo u nedogled i zavrsimo offtopic, tako je kako vi kazete, pisanje po tudjim i obiteljskim grobovima je ubercool i novi trend u americi, jedva cekam kad ce doci i u nase krajeve  smileyNO1

vidis da nije bilo iz cistog mira - nego zato jer ljudima stavljas rjeci i misljenja u usta i glavu...
da ti probam docarati: gdje je tko rekao da mu je to normalno, gdje je tko rekao da je to ubercool i gdje je tko pricao o kakvim trendovima...

provociras, pravis se najpametnijim, najmoralnijim, svi ostali su blesavi i nista ne kuze, sasvim normalno im je i ubercool da se pisa po tudjim i oboteljskim grobovima i onda kao secer na kraju "iznapadase me ljudi _iz cista mira_ ?!?! razmisli malo, pa mozda i skuzis da si upravo ti taj koji napadas... i ajde da je barem neki napad, da se i od napada napraviti dobra i konstruktivna rasprava, al ovo je na nivou vrtica ili rane osnovne... ono kuzis ubercool - trendovi iz amerike juuuhu ihhaaaa... thumb-down

Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #145 : 08.03.2012. 07:55:21 »
Može li neko da mi kaže za koju verziju je prevod 2x08, pošto za standardnu HDTV.XviD-FQM nije? ???

To sam se i ja pito. Mislim da titl ide oko 60 sec iza serije pa samo podesi u playeru minus 60 i fino podesi poslije. Inace titl je dosta los. Em linije nejdu vremenski kak se spada, prevođeno je bez da se poslije pregledalo pa su lica fulana na pno mjesta, neke stvari ni nisu prevedene.....
To s pogrešnim rodovima se stalno ponavlja u prijevodima ove sezone. Kao da se radi bez videa. Inače bi prijevodi bili jako dobri. Ovako su dobri.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #146 : 26.03.2012. 16:31:25 »
Čoveče, kakva epizoda ova 11.!   :o

Celu sezonu me nervirao, ali baš mi je bilo žao Lipa na kraju.  :(

Spoiler for Hiden:
Jebote ne mogu da verujem da su krupno prikazali glavu bebe kako izlazi iz ženskog polnog organa.  :o :o
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Bad Boy

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 369
  • Spol: Muški
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #147 : 27.03.2012. 23:30:27 »
Još jednom dokazuju da su zaista shameless.

Holly crap, finale za nekoliko dana..  cry1

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #148 : 27.03.2012. 23:53:46 »

Spoiler for Hiden:
Jebote ne mogu da verujem da su krupno prikazali glavu bebe kako izlazi iz ženskog polnog organa.  :o :o

točno to je bila moja reakcija kad sam pogledao epizodu :o

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Shameless (US)
« Odgovor #149 : 27.03.2012. 23:59:45 »
A koja
Spoiler for Hiden:
kurveština
je Karen!  :facepalm :dash
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!