Autor Tema: Lost  (Posjeta: 747402 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Lost
« Odgovor #4260 : 28.12.2014. 08:16:46 »
ne vjerujem ljudima koji ne razlikuju č i ć...  ;D

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4261 : 23.01.2015. 22:51:55 »
Uvijek izbjegavam čitanje članaka o ovoj seriji jer nikad je nisam pogledao do kraja, ali nakon par godina odgađanja i gledanja epizoda na preskakanje po tv-u napokon sam odlučio pogledati do kraja. Trenutno sam završio s 3. sezonom i većine se epizoda sjećam ali mislim da 4. nikad nisam gledao. Nadam se da ide u dobrom ritmu kao dosad :)

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4262 : 24.01.2015. 22:16:32 »
Ako neko zna neku seriju,koja je slicna ovoj...ne mora da bude u svim segmentima ista,ali mora da ima dominantne likove kao John Lock i Bendzamin Lajnus,neka pise :)
Ja bih ti preporučio da gledaš "Fringe". Sličan tim ljudi je radio tu seriju kao i "Lost". Tematika dveju serija je potpuno različita, ali ja otkako sam odgledao seriju imam problem da svaku koju odgledam, nijedna mi nije ni približno dobra kao "Lost". Nakon što sam odgledao "Fringe", ona mi je najbliža kvalitetu kao "Lost". Serije imaju sličnosti po tome što su misteriozne i radnja je predstavljena na isti način: deluje sve nepovezano, pa kako serija prolazi, dobijaju se odgovori na misterije.

Inače, u četvrtak je na Prvoj Plus počela 6. sezona. Ko želi da se priseti, može da gleda.

Na komentare o (ne)kvalitetu serije dotičnog člana neću više ni da komentarišem. Sviđa mi se što ima dosta argumenata za takvo mišljenje. rofl

@Iron Man
Samo nastavi da gledaš i ovog puta je odgledaj do kraja. Serija je zaista nešto jedinstveno i neviđeno i za mene najbolja serija ikad. Možda ti se 5. i 6. sezona neće toliko svideti, ali su meni i one veoma drage. Samo treba više da se udubiš prilikom gledanja.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Lost
« Odgovor #4263 : 27.03.2015. 16:09:08 »
dok smo zivi i dok je sveta LOST vecno zivi... drinks drinks
...so say we all...

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: Lost
« Odgovor #4264 : 02.05.2015. 19:42:42 »
Gledao neko gde moze da se nadje video Lost Reunion povodom desetogodišnjice serije?

Offline Novak Vujovic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 140
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4265 : 10.08.2015. 21:16:37 »
Meni je ova serija jedna od najboljih,nevjerovatne emocije je probudila u meni.Pogledao sam je 2 puta a jos koji put cu u buducnosti.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4266 : 11.08.2015. 03:20:04 »
Meni je ova serija jedna od najboljih,nevjerovatne emocije je probudila u meni.Pogledao sam je 2 puta a jos koji put cu u buducnosti.

Meni je ova serija jedna od najgorih,nevjerovatne emocije je probudila u meni.Pogledao sam je 1 puta i više nikad u buducnosti.  rofl

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Lost
« Odgovor #4267 : 11.08.2015. 10:01:41 »
ne vjerujem ljudima koji ne razlikuju č i ć...  ;D
Možda je ćovek slabovid, pa greši u kučanju  ;)

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4268 : 14.08.2015. 07:32:20 »
ne vjerujem ljudima koji ne razlikuju č i ć...  ;D
Možda je ćovek slabovid, pa greši u kučanju  ;)

jesam kratkovidan ako te baš zanima, i koga briga ako ne razumijem č,ć razlike u govoru nema a to što su neki odlucili da su to dva slova to je njihov problem.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4269 : 14.08.2015. 07:42:23 »

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2683
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4270 : 16.08.2015. 01:14:44 »
Dobra stara vremena...

Mislim da je ovo serija na koju sam se najviše bio navukao.

Zanemarivanje svega i svačega samo da bih pogledao sledeću epizodu...  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4271 : 01.10.2015. 13:11:58 »
I can assure you, Alias would have run for zero years - I wouldn't have been able to create it, or Lost with Damien Lindelof, without the incredible impact of The X-Files. It is a series in whose vast shadow we all live. it is that most excellent combination of all good and weird things. It is a creation to which I am most indebted. I could not be more thankful that the truth is, indeed, out there.

J.J. Abrams o utjecaju Filesa na njegov Alias i Lost.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Lost
« Odgovor #4272 : 04.10.2015. 23:10:17 »
dok je struje i interneta ova serije ostaje i dalje top..bez premca

LONG LIVE LOST  fala-fala fala-fala fala-fala fala-fala
...so say we all...

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4273 : 06.10.2015. 02:02:28 »
dok je struje i interneta ova serije ostaje i dalje top..bez premca
kad ovo pogledas, imas osjecaj ko da te Top opalio, ona kugla iz gusarkih filmova koju stavljaju u top. hahaha
najtuznije je to da ostali koji mrze ovu seriju, mrze ju zbog kraja (koji nije onakav kako oni misle) ja ju mrzim od pocetka do predposljednje epizode, posljedna epizoda je vrhunska, konacno docekas kraj serije. :D

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4274 : 06.10.2015. 07:57:32 »
dok je struje i interneta ova serije ostaje i dalje top..bez premca
kad ovo pogledas, imas osjecaj ko da te Top opalio, ona kugla iz gusarkih filmova koju stavljaju u top. hahaha
najtuznije je to da ostali koji mrze ovu seriju, mrze ju zbog kraja (koji nije onakav kako oni misle) ja ju mrzim od pocetka do predposljednje epizode, posljedna epizoda je vrhunska, konacno docekas kraj serije. :D

Po meni je to njihovo sto vole a tvoje sto ne ... na razumem sto svaki post komentarises i kvaris ljudima dozivljaj,iskuliraj i bas te briga,njihova stvar.

p.s. pusti ljude da uzivaju ako im se dopada nesto...

 drinks drinks drinks

 (moje misljenje)
« Zadnja izmjena: 06.10.2015. 08:00:27 Cvija01 »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Lost
« Odgovor #4275 : 06.10.2015. 16:41:17 »
Ni meni se serija nije svidela kad sam je nasumice gledao preko TV kanala. Ali, redom, od prve do zadnje epizode je bilo pravo uživanje.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4276 : 06.10.2015. 19:17:58 »
Ni meni ali necu da kvarim ljudima uzitak,mislim da to nije lepo.... drinks drinks drinks

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4277 : 06.10.2015. 21:47:50 »
ko nije igrao avanturu Return to Mysterious Island, pa posle toga slucajno krenuo da gleda Lost... Ne zna sta propusta...
Tek sto sam obrnuo igru... posle par meseci drugar mi preporuci Lost da gledam toliko slicnosti ima sa igrom da sam se odusevio... Jer je igra stvarno vrhunska. Ipak serija nije radjena po toj igri, da jeste bila bi sigurno jos i bolja. :D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4278 : 07.10.2015. 00:37:51 »
dok je struje i interneta ova serije ostaje i dalje top..bez premca
kad ovo pogledas, imas osjecaj ko da te Top opalio, ona kugla iz gusarkih filmova koju stavljaju u top. hahaha
najtuznije je to da ostali koji mrze ovu seriju, mrze ju zbog kraja (koji nije onakav kako oni misle) ja ju mrzim od pocetka do predposljednje epizode, posljedna epizoda je vrhunska, konacno docekas kraj serije. :D

Po meni je to njihovo sto vole a tvoje sto ne ... na razumem sto svaki post komentarises i kvaris ljudima dozivljaj,iskuliraj i bas te briga,njihova stvar.

p.s. pusti ljude da uzivaju ako im se dopada nesto...

 drinks drinks drinks

 (moje misljenje)
zato jer ja zastupam sve one koji isto mrze ovu seriju, ali nemaju muda napisati, jer bi ih razapeli, ili bi ih nazivali trolovima, kao npr mene, ja ne trolam, jednostavno mrzim seriju i svaki puta kad netko u ovoj temi napise pozitivno o seriji, na meni je da napisem negativno, jer ako vi imate pravo hvaliti seriju, ja ju imam pravo mrziti.
znam da ispadam budala, ali bolje ispasti budala nego ispasti iz aviona.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4279 : 07.10.2015. 07:34:28 »
Ne znam ja imam drugacije misljenjje i imam mud* koja spominjes, meni se ne svidja serija ali posto je to neciji rad i neko to voli, necu postovati ,iskuliracu i pustiti ljude da uzivaju....jbg svako je drugaciji drinks

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4280 : 07.10.2015. 07:54:41 »
...ja ju mrzim od pocetka do predposljednje epizode, posljedna epizoda je vrhunska, konacno docekas kraj serije. :D
... ja zastupam sve one koji isto mrze ovu seriju, ali... bi ih nazivali trolovima, kao npr mene, ja ne trolam ... jer ako vi imate pravo hvaliti seriju, ja ju imam pravo mrziti.
znam da ispadam budala...
Heh, moj Tommy trolčiću. Jednostavno sam morao da ti odgovorim, a to ti je i bio cilj. Časna reč, neću više. Nije mi jasno, mrziš seriju ali si je odgledao do poslednje epizode? Kako je do toga došlo?? Kažeš da zastupaš. Želiš li ti to nama da daš do znanja da postoji organizovano udruženje "mrzitelja" koje te je tim povodom angažovalo? Tvoja prava niko ne osporava ali molim te, svoju mržnju zadrži za sebe, ne moraš je širiti. Negativan komentar je jedno, a mržnja nešto sasvim drugo.
Ukoliko unapred znaš da ćeš ispasti budala, a ti nemoj. Inače jesi budala.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4281 : 08.10.2015. 23:51:53 »
...ja ju mrzim od pocetka do predposljednje epizode, posljedna epizoda je vrhunska, konacno docekas kraj serije. :D
... ja zastupam sve one koji isto mrze ovu seriju, ali... bi ih nazivali trolovima, kao npr mene, ja ne trolam ... jer ako vi imate pravo hvaliti seriju, ja ju imam pravo mrziti.
znam da ispadam budala...
Heh, moj Tommy trolčiću. Jednostavno sam morao da ti odgovorim, a to ti je i bio cilj. Časna reč, neću više. Nije mi jasno, mrziš seriju ali si je odgledao do poslednje epizode? Kako je do toga došlo?? Kažeš da zastupaš. Želiš li ti to nama da daš do znanja da postoji organizovano udruženje "mrzitelja" koje te je tim povodom angažovalo? Tvoja prava niko ne osporava ali molim te, svoju mržnju zadrži za sebe, ne moraš je širiti. Negativan komentar je jedno, a mržnja nešto sasvim drugo.
Ukoliko unapred znaš da ćeš ispasti budala, a ti nemoj. Inače jesi budala.
pa zato ju i mrzim toliko, lost nije klasicna serija, pogledas 5 epizoda pa odustanes ili gledas dalje, ovo gledas jer iscekujes da ce biti nesto, ali na kraju od toga nema nista. i da postoji klub mrzitelja losta, izabran sam na sest mjeseci za predsjednika.
glavno pravilo za ulazak u klub je da mrzis seriju i da si pogledao sve epizode, dva tri puta godisnje idemo uokolo, ispitujemo ljude o toj seriji, i kome se sviđa, te bijemo. :D
imamo i neke slogane:
lost je sranje
mrzim lost
mrtav lost fan, dobar lost fan.
ne mrzi srbe mrzi lost
ne mrzi hrvate mrzi lost
lost je sapunica... itd :D

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2683
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4282 : 11.10.2015. 14:43:21 »
 rofl rofl rofl rofl rofl

Ma voli on Lost više nego mi. U suprotnom je ne bi stalno reklamirao pisanjem po temi. :P
« Zadnja izmjena: 11.10.2015. 15:02:26 NikolaJe »

Offline lille

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 609
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4283 : 11.10.2015. 21:52:20 »
Ma samo nije shvatio kraj pa ga je to uzrujalo...

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4284 : 12.10.2015. 01:36:42 »
Ma samo nije shvatio kraj pa ga je to uzrujalo...
Očigledno, da.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4285 : 12.10.2015. 01:50:21 »
Ma samo nije shvatio kraj pa ga je to uzrujalo...
napisao sam vec, da nije kraj serije problem, nego cijela serija je losa,
ja sam kraj shvatio onako kako je prikazano, za razliku od nekih koji su imali neke svoje teorije.
osim premise nisu ponudili nista
i na kraju autor serije izjavi, da je to sve bilo tako planirano. haha, kako da ne
sve one sapunicarske fore, selidba otoka, otiđu sa otoka, ostanu na otoku, nebuloze. :D
a koliko su vode popili?, hektolitre, brate mili nisi u sahari. :D

Ma samo nije shvatio kraj pa ga je to uzrujalo...
Očigledno, da.
ocigledno je da ti ne vidis dobro, jer da vidis, znala bi da je serija losa. :D

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4286 : 10.01.2016. 02:16:28 »
Odgledali burazer i ja, svaki dan najmanje po 2 epizode. Kraj trece sezone moze da se svrsta medju najbolje krajeve serija ikada, cak da je i tad zavrsena bila bi medju najboljim serijama koje sam gledao. Posle toga su odjednom poceli da nabacuju sve vise i vise stvari, previse su ubrzali sve ali i tad je bila dobra i zanimljiva. Jedna od onih serija kod kojih posle zavrsene epizode jedva cekas da vidis sledecu, i mislim da je to ono sto govori o kvalitetu ove serije.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4287 : 10.01.2016. 02:25:43 »
Zaboravih da pitam, video sam da ima dosta nekih specijala i mini epizoda koje objasnjavaju svasta nesto i povezuju pricu, jel ima neko neki dobar download za to?

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Lost
« Odgovor #4288 : 28.11.2016. 21:48:13 »
Ima li se gdje nabaviti lost u fullHD rezoluciji?

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4289 : 28.11.2016. 22:02:09 »
Evo nekih ripova s IPT-a.

Mrzim lopatare i limune

Tags: