Autor Tema: Lost  (Posjeta: 747478 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #60 : 21.03.2008. 15:00:51 »
Prevod na uploadu

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #61 : 21.03.2008. 16:03:57 »
Hm, jebeno zanimljiva epizoda al zadnje 4 minute vrlo zbunjujuće  ??? :o ???
Sljedeća epizoda tek 24.4. ajme ko ce cekat, evo promo:

http://www.youtube.com/watch?v=cAppdL_ZBH4

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #62 : 21.03.2008. 16:18:59 »
Aca_Coa. Hvala kao i uvek.
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Lost
« Odgovor #63 : 21.03.2008. 19:32:24 »
Aca_Coa. Hvala kao i uvek.

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #64 : 21.03.2008. 19:43:05 »
Hvala na prevodu i sad idemo cijela obitelj gledat i uzivat :)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #65 : 24.03.2008. 19:03:29 »
Ja Lost uvijek gledam kad izađe cijela sezona. Kad završi epizoda, ne mogu dočekati sljedeću pa je ovako mogu pogledati odmah ;) Čekanje se isplati, bar meni :)

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Lost
« Odgovor #66 : 25.04.2008. 14:52:23 »
Izašla je nova epizoda najjače serije ikada! Zlo se nastavlja...   8)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #67 : 25.04.2008. 16:54:19 »
Titl vam je dostupan. Uzivajte.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #68 : 25.04.2008. 17:06:18 »
Titl vam je dostupan. Uzivajte.

POZDRAV

Hvala kralju!

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #69 : 25.04.2008. 18:20:11 »
Titl vam je dostupan. Uzivajte.

POZDRAV
Još nisam ni epizodu downlodovao, svaka čast na brzini i VELIKA HVALA.

Offline mad_smile

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 147
  • Spol: Muški
    • MSfG
Odg: Lost
« Odgovor #70 : 25.04.2008. 18:25:58 »
Titl vam je dostupan. Uzivajte.

POZDRAV

fala men

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #71 : 26.04.2008. 09:45:21 »
Da cujen ljudi kako vam se cini ova zadnja epizoda, meni je predobra, dosta akcije ima ali malo onaj crni dim mi je glupasto napravljen, dode pobije neprijatelje i ide kuci lol.

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Lost
« Odgovor #72 : 26.04.2008. 10:26:28 »
nije losa za razliku od zadnjih par ok je.
A dim hmm ocito je tamo neki voodoo neki vrag kad ga more pozivat hihi

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #73 : 26.04.2008. 12:47:28 »
Prvo hvala na brzom prevodu Nimla.

Meni se jako svidela ova epizoda.

Sto se tice "Smokija" ili ti crnog dima...

Moglo bi ovako nesto da ispadne...

Ben kad je ulazio kroz taj tajni prolaz na vratima (ili negde unutra) su se mogle videti neke oznake... kao neka vrsta hijeroglifa. Uglavnom prolaz ne izgleda kao da ga je napravio neko od radnika Dharme.

Ako se secate... kada su Sajid, Jin i Sun isli brodom da spasu ekipu od Othersa, prosli su pored kamene statue na kojoj se vide samo 4 nozna prsta.
Postoji neka teorija koju sam procitao da su na tom ostrvu cak mozda ziveli stari egipcani ili tako neki stari narodi.
Mozda jos od tada postoji smoki, mozda je on pobio sve na ostrvu pa je Dharma dosla, mozda je Ben uspeo da desifruje i da otkrije sta je i kako se kontrolise smoki.
U svakom slucaju...
Treba puno zabranjenih supstanci koristiti da bi do kraja serije objasnio gledaocima sve odgovore.

Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #74 : 01.05.2008. 21:58:52 »
Obavijest za titl epizode 10.

Samo da vam kažem da ne očekujete brzo odrađen titl za 10. epizodu jer sam i sutra cijeli dan i duboko u noć u prirodi na izletu.

POZDRAV ALMIN
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #75 : 01.05.2008. 22:27:12 »
Obavijest za titl epizode 10.

Samo da vam kažem da ne očekujete brzo odrađen titl za 10. epizodu jer sam i sutra cijeli dan i duboko u noć u prirodi na izletu.

POZDRAV ALMIN

Dobar provod na izletu! ;)
A jel znas oce li aca_coa prevodit?

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #76 : 01.05.2008. 22:53:00 »
Nemam pojma kolega, uvijek titlove radim sam.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SDF1

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #77 : 02.05.2008. 14:43:00 »
Skinuo sam DVDRip.XviD-SAiNTS epizode 3. sezone, ove izuzetne serije. Na sajtu sam nasao odgovarajuce prevode za prvih 16 epizoda, dok sam za epizode S03E17, S03E18, S03E19, S03E20 i S03E21 uspeo da podesim od ovih prevoda kojih ima na sajtu. Ali mi nikako ne ide da podesim za zadnje dve epizode: Lost.S03E22.DVDRip.XviD-SAiNTS i Lost.S03E23.DVDRip.XviD-SAiNTS.
Epizode kod mene u ovom DVDRip-u pocinju sa scenama sta je bilo pre "Previously on Lost:", dok sami prevodi, kojih ima na sajtu, pocinju od prve recenice nove scene "Možete li ispraviti sjedište
molim vas?". Cak i ako namestim te pocetne recenice na pravilan timeline, opet mi nesto do kraja i u sredini ne stima.
Pa ako je neko za sebe vec radio posao prilagodjavanja prevoda za ove ripove, molio bih, ako moze,  da updejtuje i ove prevode.

Offline dtracy

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Lost
« Odgovor #78 : 02.05.2008. 16:21:52 »
Imam ja prevode za te dve zadnje epizode.radio sam ih skoro 1 sat,i ispravio sam ih.upload-ovacu ih na sajtu

Offline kugi001

  • Windowz OCR Professional
  • Član plus
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 65
Odg: Lost
« Odgovor #79 : 02.05.2008. 16:42:18 »
Skinuo sam DVDRip.XviD-SAiNTS epizode 3. sezone, ove izuzetne serije. Na sajtu sam nasao odgovarajuce prevode za prvih 16 epizoda, dok sam za epizode S03E17, S03E18, S03E19, S03E20 i S03E21 uspeo da podesim od ovih prevoda kojih ima na sajtu. Ali mi nikako ne ide da podesim za zadnje dve epizode: Lost.S03E22.DVDRip.XviD-SAiNTS i Lost.S03E23.DVDRip.XviD-SAiNTS.

sve imas na sajtu, skini komplet sezonu prijevoda

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #80 : 03.05.2008. 00:11:47 »
Ova epizoda je bila totalno sranje al zato ce sljedeca bit odlicna!
Promo: http://www.youtube.com/watch?v=oPLGPkRBh4w

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Lost
« Odgovor #81 : 03.05.2008. 08:36:12 »
cim izade titl pogledat cu
btw: SDF1 netriba sad wallpaper u sugnature stavit

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #82 : 03.05.2008. 09:21:49 »
cim izade titl pogledat cu
btw: SDF1 netriba sad wallpaper u sugnature stavit

Na uploadu ti je.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #83 : 03.05.2008. 20:02:31 »
Titl za epizodu 10. je uploadovan.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #84 : 10.05.2008. 22:28:37 »
4x11 720p CTU je na UL

prema onome što je UL Šimac

Šimac jesi ti to radio prijevod ??? (potpisano je "Croatian" pa sam tako i ostavio)


usput, ako ovo nije dobro syncano kažite mi jer to radim na stroju koji nije sposoban glatko reproducirati 720p.

A neću to gledati na pravom još koji dan tako da neću znati je li OK ili ima brljotina.

(Sync je rađen po engleskom CTU titlu.)
May the Plasma be with you!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #85 : 10.05.2008. 22:46:04 »
Kako si to radio po engleskom CTU titlu? U SW ili...???

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #86 : 10.05.2008. 22:51:35 »
Kako si to radio po engleskom CTU titlu? U SW ili...???

da, translator mode pa eng=original, prijevod=translated i onda pol sata, sat ubacivanja i pomicanja redova iz prijevoda (zato sam i uzeo ono što je Šimac poslao, jedno 40 redova razlike. Almin to komprimira na 200 redova razlike  pa nema smisla s njegovom verzijom)

vidiš, možda ljudi i ne znaju te trikove - kako vremena jednog titla prilagoditi po drugom ako se razlikuju u količini teksta....

Ovaj puta je bilo dosta posla. Inače banditi često uzmu 720p verziju pa "izdaju" svoju tako da prekodiraju - onda nema posla sve štima k'o curica no odmah znaš da je prijevara :)

« Zadnja izmjena: 10.05.2008. 22:59:34 krbo »
May the Plasma be with you!

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #87 : 11.05.2008. 00:56:23 »
Nisan ja radija prijevod, na jednom sajtu izlaze hr verzije pa san pocea od tamo uploadat da bude i ovde sve komplet, hr, bos, srp. Sad cu pogledat ep. pa ti javin jel sve u redu sync.

Edit: U redu je sync, samo 3 recenice nisu al to je nebitno. ;)
« Zadnja izmjena: 11.05.2008. 01:57:57 Šimac »

simac

  • Gost
Odg: Lost
« Odgovor #88 : 11.05.2008. 09:06:18 »
Citat:
LOS ANGELES (Hollywood Reporter) - ABC has found more hours for the final two seasons of "Lost." The 2009 and 2010 editions of the hit drama will be 17 hours each -- not 16, as previously planned.

ABC has added two hours to the show's production plan because the Writers Guild of America strike knocked three hours out of the current season. To partly compensate, the network recently added an additional hour to Part 2 of the season finale that airs May 29.

All told, the changes will wrap up the show with the same number of episodes that producers and ABC negotiated last year.

"We were supposed to do 16-16-16," "Lost" co-creator Damon Lindelof said. "But we ended up doing 14 this season, so we owe two."

Offline LooKa

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Lost
« Odgovor #89 : 13.05.2008. 20:28:29 »
Citat:
LOS ANGELES (Hollywood Reporter) - ABC has found more hours for the final two seasons of "Lost." The 2009 and 2010 editions of the hit drama will be 17 hours each -- not 16, as previously planned.

ABC has added two hours to the show's production plan because the Writers Guild of America strike knocked three hours out of the current season. To partly compensate, the network recently added an additional hour to Part 2 of the season finale that airs May 29.

All told, the changes will wrap up the show with the same number of episodes that producers and ABC negotiated last year.

"We were supposed to do 16-16-16," "Lost" co-creator Damon Lindelof said. "But we ended up doing 14 this season, so we owe two."


Ahahaha, zakon!!!

Tags: