Autor Tema: Dragon Ball Z  (Posjeta: 31577 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Samisko

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1487
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #60 : 13.06.2012. 21:29:15 »
Film je teška glupost, ali baš teška.  :facepalm
De gustibus non est disputandum.

Offline projepro

  • Banned
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 359
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #61 : 17.06.2012. 16:12:39 »


 ;D ;D ;D

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #62 : 09.08.2012. 18:35:01 »
Sjeća li se tko ovoga? Ovi kreteni, Ginyu force i kretenski ples.  ;D


Frizerov izraz lica sve kaže xD
Spoiler for Hiden:
:o
rofl rofl
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #63 : 22.05.2013. 03:07:04 »
kako brutalno, ali brutalno brutalno brutalno dobar tribute za najvećeg anime heroja, a i lika, jednog i jedinog - Gokua. Totalna eksplozija. Pogotovo kad krene.
 

Offline Dena-XO1

  • Homme libre, toujours tu chériras la mer!
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 965
  • Spol: Muški
  • Homo sum, humani nihil a me alienum puto
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #64 : 22.05.2013. 13:23:02 »
Bomba! Odlično sastavljene i izabrane scene! Kako da adrenalin ne skoči kad ovo vidiš? Brutalna tuča, vrh!
''Knowledge comes, but wisdom lingers.'' - Lord Tennyson
"Alle, die in Schönheit gehn, werden in Schönheit auferstehn." - R. M. Rilke

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #65 : 22.05.2013. 13:50:51 »
Steta sto ovaj projekat nikada nije dostigao svoj potencijal.
Ideja je bila da se DBZ "apdejtuje". Bolja animacija, manje filera...sve u svemu brza, dinamicnija serija.
Ne znam koji je trenutno status projekta, kako napreduju...


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #66 : 04.03.2015. 03:18:12 »
Zemljani moji, pa jel znate da dolazi novi film?

Sad sam saznao radosnu vijest. Novi film, 15. po redu će se zvati Dragon Ball Z: Revival of "F", ali ono zbog čega će ovaj biti poseban je povratak jednog od najvećih villaina u animeu. Frieza se vraća

Opet ćemo vidjeti epsku borbu između Frieze i Gokua. Dobro, u seriji je trajala preko 4 sata  ;D ali ne sumnjam da će biti dobro odrađeno. I dosta starih likova se vraća. Evo trailera.



A možda na kraju Vegeta porazi Friezu jer imaju ogromnu povijest i mrzili su se prije nego Goku i Frieza. Samo Frieza sad mora biti stvarno moćan jer ga je Goku pobijedio kad je bio ssj1, a Goku je otad triput moćniji. Al moram reći na kraju iako sam sretan, protiv sam novih filmova. Neka rađe ostave kako je bilo, ali dobro, nije da se neće gledat  ;D

Inače, jedan od najnovijih tribute i jedan od najboljih. End War mi je ipak još uvijek najbolji, ali ovaj je bolesno savršeno napravljen. Koliko nostalgije.



Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #67 : 04.03.2015. 09:14:36 »
Zemljani moji, pa jel znate da dolazi novi film?

Sad sam saznao radosnu vijest. Novi film, 15. po redu će se zvati Dragon Ball Z: Revival of "F", ali ono zbog čega će ovaj biti poseban je povratak jednog od najvećih villaina u animeu. Frieza se vraća

Opet ćemo vidjeti epsku borbu između Frieze i Gokua. Dobro, u seriji je trajala preko 4 sata  ;D ali ne sumnjam da će biti dobro odrađeno. I dosta starih likova se vraća. Evo trailera.

A možda na kraju Vegeta porazi Friezu jer imaju ogromnu povijest i mrzili su se prije nego Goku i Frieza. Samo Frieza sad mora biti stvarno moćan jer ga je Goku pobijedio kad je bio ssj1, a Goku je otad triput moćniji. Al moram reći na kraju iako sam sretan, protiv sam novih filmova. Neka rađe ostave kako je bilo, ali dobro, nije da se neće gledat  ;D
E bas ti hvala za informaciju :D
Ja se ne bi zalio i da se 5 sati lemaju  ;D Zlatni Friza , e pa da tebe vidimo  :bokser
I want to belive

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #68 : 04.03.2015. 14:51:54 »
 clapp kokicekola

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #69 : 28.04.2015. 17:45:45 »
Sad sam saznao radosnu vijest. Novi film, 15. po redu će se zvati Dragon Ball Z: Revival of "F", ali ono zbog čega će ovaj biti poseban je povratak jednog od najvećih villaina u animeu. Frieza se vraća
Ja ću da prevedem englesku verziju, dok će jedan moj kolega japansku čim izađe eng. titl. :) Slažem se sa mnogima da je ovo najbolji crtani.


Dragon Ball ima 508 epizoda od kojih su 258 sinhronizovane na srpski (DBZ 105 ep. koje su DVDRip, dok su 153 DB TVRip). Ostalo je prevedeno, i engleska i japanska verzija DBZ.

Takođe ima više od 30 crtanih filmova. Lista svih Dragon Ball filmova.  Ako vas nešto interesuje, pitajte me preko poruke.  :)

Izašla je prva fenomenalna epizoda serije DBZ: Light of Hope (2014), a ove godine će izaći i DBZ film The Fall of Men (2015).

« Zadnja izmjena: 28.04.2015. 18:00:07 NikolaJe »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #70 : 30.04.2015. 01:45:15 »
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa http://www.comicbookmovie.com/fansites/GraphicCity/news/?a=119762



http://www.cinelinx.com/tv/item/7546-dragon-ball-gets-a-new-animated-sequel-tv-series.html

Fuji TV producer Osamu Nozaki commented on the new series as well, saying, “As I read the plot [of the series] I've already received from Akira Toriyama, my dreams for this begin to expand. An enemy even stronger than Buu or Freeza may appear...”

Drago mi je da će biti pisana direktno od Toriyame i da neće pratiti Dragon Ball GT koji je bio nepotreban. Ne mogu vjerovat da se vraća. Izgleda da se sve vraća ovih dana, a Dragon Ball je stvoren za to. Jedva čekam opet vidjeti Gokua i ostale u akciji.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #71 : 02.05.2015. 02:59:35 »
kompletirana 1. sezona :)

većina ep je za japansku verziju, samo zadnje dvije nisu (dosta ranijih ep je za obje)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #72 : 02.05.2015. 03:45:31 »
kompletirana cijela serija :)

Offline a.a.d.c

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 79
  • Spol: Muški
  • krupan, debeo, ružan...
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #73 : 02.05.2015. 11:33:55 »
kompletirana cijela serija :)

svaka cast forza :) hvala ti

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #74 : 02.05.2015. 22:34:09 »
Titled Dragon Ball Super, the new series will reunite the franchise’s iconic characters and follow the aftermath of the defeat of Majin Buu, as Goku attempts to maintain Earth’s fragile peace.

http://www.tv.com/news/dragon-ball-super-tv-series-akira-toriyama-143032300555/

vamossssssssssssssss
Cycling 4 life

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #75 : 05.05.2015. 16:47:49 »
Trailer za novi DB bi trebao stići kroz koji tjedan, dva.

Inače, jedna od najdražih epic scena mi je kad Goku kaže Friezi "I am the hope of the universe. I am the answer to all living things that call out for peace. I am protector of the innocent. I am the light in the darkness. I am truth. Ally to good, nightmare to you!"

Ovdje to odlično sastavljeno.


I originalna scena.

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #76 : 05.05.2015. 17:13:57 »
 smileyNO1

Meni su najdraže najtužnije scene.

Na primer kad Krilin umro prvi put:                                                       i drugi put:
   

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #77 : 06.05.2015. 02:48:56 »
Jel film izlazi pre serije  ?
Cycling 4 life

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #78 : 06.05.2015. 07:20:59 »


Meni su najjaci ovi epic-momenti  :jak:
I want to belive

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #79 : 06.05.2015. 09:06:48 »
Jel film izlazi pre serije  ?

Film je izašao pre mesec dana u bioskopima, japanski audio. Međutim, nama još uvek nedostupan. Engleska sinh. izlazi tek krajem leta ili godine.  :(

Seriju su najavili od jula, japanski audio. Za prethodni serijal im je trebalo 5+ godina da ga sinhronizuju. Za ovaj će sigurno manje, ali neće brzo.
I to se ne zna kad će nam biti dostupno... :-\

Mene zanima kako su Friza i Vegeta već sustigli Gokua u novom filmu.
Spoiler for Hiden:
Moguće da je Vegeta čak i nadmašio Gokua i da će pobediti Frizu.
Biće veoma zanimljivo za videti.  :)

Offline Ammar__

  • Član
  • ***
  • Postova: 776
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #80 : 06.05.2015. 11:29:00 »

Na primer kad Krilin umro prvi put:                                                   
   

Aaaa , ovo sam uspio zaboraviti , sjecam se da sam plakao ko klinac zbog ovog . Hvala na obnovljenim traumama  ;D
I want to belive

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #81 : 06.05.2015. 13:41:44 »

Mene zanima kako su Friza i Vegeta već sustigli Gokua u novom filmu.
Spoiler for Hiden:
Moguće da je Vegeta čak i nadmašio Gokua i da će pobediti Frizu.
Biće veoma zanimljivo za videti.  :)
Nisu ga stigli. Nisu valjda toliko glupi da to naprave. Potrebna je serija da bi prikazali ako bi ga stigli, a ne film od sat i pol da to prikažu. Ne vjerujem da će to napraviti jer je naljutit dosta fanova.

Volim ja Friezu i gledajući priču, on je villain koji ima najbolju priču, i je jedan od jačih. No, Kid Buu je bio stvarno monstruozan i iz DBZ najjači villain. Goku ga je pobijedio. Tamo je otišao u SSJ3 da bi dobio njega, a za Friezu je bio potreban SSJ1 što znači da u ovom filmu bi skočili sami sebi u usta ako naprave da je jači od Buua. Goku sad ima i SSJGod. Ako će napraviti nenormalno jakog Friezu, a čitam da je Frieza napravio nekakav trening, onda si mislim da bi ga zajedno mogli pobijediti. Prvo se Goku bori, i uspije ga izmoriti, ali Goku više ne može. I onda svježi Vegeta dolazi i na kraju ga pobijedi.

Rekao sam gore kad sam čuo vijest da bih volio da sad jednom Vegeta spasi zemlju jer je sjajan lik koji je došao od villaina do heroja. Ne klasičnog, ali heroja. I on ima veliku povijest sa Friezom tako da me ne bi čudilo. Ako će Frieza pobijediti Gokua, jedino je moguće ako je Goku nekako izgubio SS, ali to bi onda trebali dodatno objasniti. Zato je serija bitna u kojoj moraju opet stvarati priču. Kroz jedna film je to nemoguće.


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #82 : 06.05.2015. 16:14:38 »
Znamo da ce serija da se odvija nakon Majin buu sage , zna li se kada se film odvija ili je to ostalo nama na mastu ? :)
Cycling 4 life

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #83 : 06.05.2015. 16:27:22 »

Mene zanima kako su Friza i Vegeta već sustigli Gokua u novom filmu.
Spoiler for Hiden:
Moguće da je Vegeta čak i nadmašio Gokua i da će pobediti Frizu.
Biće veoma zanimljivo za videti.  :)
Nisu ga stigli. Nisu valjda toliko glupi da to naprave. Potrebna je serija da bi prikazali ako bi ga stigli, a ne film od sat i pol da to prikažu. Ne vjerujem da će to napraviti jer je naljutit dosta fanova.

Tako izgleda zbog ove scene dole. Friza tuče Gokua, dolazi SSGod Vegeta i dobro batina Frizu...
Fanovima se sviđa. Čitao sam po komentarima "Red je i Vegeta jednom da bude junak" itd...  ;)


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #84 : 06.05.2015. 16:36:34 »
Hm, dobro je da je Frieza izmoren i sav u modricama. Beerus je rekao kako je Frieza trenirao 4 mjeseci i za tako kratko vrijeme je bilo dovoljno da postane golden Frieza. Što bi tek bilo da je bio strpljiv i da je trenirao dosta duže. Ovako tu formu koliko čitam nije mogao zadržati cijelo vrijeme. Drago mi je zbog Vegete što je iskoristio priliku i osvetio mu se za sve što mu je Frieza učinio. Sad samo film pričekat.


Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #85 : 06.05.2015. 16:50:57 »
Znamo da ce serija da se odvija nakon Majin buu sage , zna li se kada se film odvija ili je to ostalo nama na mastu ? :)

Pošto se prethodni film Battle of Gods odvija 4 godina nakon borbe sa Madžin Buom,
a u njemu je Goku postao SSGod po prvi put, pretpostavljam da u celoj seriji neće imati tu formu, nego SS3.  :o

A novi film se odvija godinu dana nakon prethodnog filma, dakle 5 godina nakon Madžin Bua. Sve piše na Dragon Ball Wikia. ;)


Edit: Pročitao sam da se serija odvija u roku od 10 godina nakon Madžin Bua. To znači da će uklope i filmove u nju i biće forme SSGod...  :aha:
« Zadnja izmjena: 06.05.2015. 17:09:43 NikolaJe »

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #86 : 07.05.2015. 00:13:15 »
 smileyNO1

Sta mislite da li ce za englesku sinhronizaciju uspeti da okupe staru ekipu glasova ? :)
Cycling 4 life

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #87 : 07.05.2015. 00:41:40 »
U novom filmu je stara ekipa, pa verujem da će i u seriji. Evo intervjua sa njima. Mr. Popo je neverovatan. I Goku kad kaže "It has to!"... rofl


Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #88 : 14.05.2015. 22:08:02 »
Sta mislite o ovome ? :)

Cycling 4 life

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Dragon Ball Z
« Odgovor #89 : 14.05.2015. 22:59:33 »
Ja mislim sve najbolje. Jedva čekam sledeće dve epizode.  ;D


Imamo i temu za to: Dragon Ball Z: Light of Hope  ;)