Autor Tema: Blood Ties  (Posjeta: 4684 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Blood Ties
« : 08.09.2010. 16:19:29 »

Opis:
Blood Ties serija je smještena u Toronto, a radnja se vrti oko Vicki Nelson, koja je napustila policiju i bacila se u privatne detektivske vode nakon što je počela gubiti vid. Tijekom posla postaje partnerica s 480-godišnjim vampirom Henryjem Fitzroyom, koji je igrom slučaja nezakoniti sin Henrika VIII.

Žanr: nadnaravna drama, komedija, procedural

IMDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi
« Zadnja izmjena: 16.12.2012. 17:30:44 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Blood Ties
« Odgovor #1 : 11.11.2011. 05:05:05 »
Izvinite sto vadim ovu temu iz ko zna kog zabacenog kutka galaksije ali zanima me je li neko gledao uopste ovu seriju posto nema nikakvih komentara?
Vredi li pogledati?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Blood Ties
« Odgovor #2 : 11.11.2011. 05:09:44 »
Nije tipična vampirska serija. Nema sad neku kvalitetu, ali zarazna je kao sve takve serije. Pokušaj par epizoda pa odluči hoćeš li nastaviti. Uglavnom, dosadna nije, ima zanimljive likove i radnju  :)

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Blood Ties
« Odgovor #3 : 11.11.2011. 05:40:41 »
Hvala puno na odgovoru.  :rose:
Stavljam na download pa cemo videti. Bitno je da je zarazna, a ako se tu nadje i poneki vampir - tim bolje. Stvarno mi ponestaje ideja sta da gledam.   :ne-zna

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: Blood Ties
« Odgovor #4 : 09.12.2011. 03:25:05 »
Nije tipična vampirska serija. Nema sad neku kvalitetu, ali zarazna je kao sve takve serije. Pokušaj par epizoda pa odluči hoćeš li nastaviti. Uglavnom, dosadna nije, ima zanimljive likove i radnju  :)

Odgledala prvu sezonu. U pravu si da nije tipicna vampirska serija.
Sve u svemu - pitka je. Ocekivala sam da ce biti mnogo losije odradjeno ali ovo moze da se gleda. Bilo je par epzioda koje mi i nisu bile bas po ukusu no dobro - odgledacu i ostatak kad mi ponovo ponestane ideja sta da gledam. ;D

Tags: