Autor Tema: Angel  (Posjeta: 7348 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Angel
« : 03.09.2010. 11:02:45 »

Opis:
Vampir Angelus, sada poznat pod imenom Angel (Anđeo), u odnosu na druge vampire ima dušu, ali pre nego što ju je dobio u prošlosti je činio užasne zločine. U potrazi za oproštajem on se seli iz Sunnydale i svoje ljubavne veze sa Bafi Samers, serija "Bafi ubica vampira (Buffy the Vampire Slayer) u Los Angeles, gde započinje novi život i borbu protiv različitih opasnih spodoba.

Žanr: akcijska, drama, fantazija, triler

IMDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi

Pripremio: Gordon Freeman
« Zadnja izmjena: 16.12.2012. 20:12:36 mijau »

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Re: Angel (1999)
« Odgovor #1 : 29.10.2010. 01:04:21 »
Evo jedno pitanje:
Razmisljak da pogledam seriju Angel, ali vidim da ovaj lik glumi istu ulogu i u seriji Buffy the Vampire Slayer...pa sad da li trebam prvo da pogledam Baffy pa onda Angela ili je sve jedno.

Offline hobotnica

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Muški
  • I ♥ 720p/1080p
Re: Angel (1999)
« Odgovor #2 : 29.10.2010. 02:12:58 »
Evo jedno pitanje:
Razmisljak da pogledam seriju Angel, ali vidim da ovaj lik glumi istu ulogu i u seriji Buffy the Vampire Slayer...pa sad da li trebam prvo da pogledam Baffy pa onda Angela ili je sve jedno.

najjednostavnije rečeno da, jer u seriji buffy ga se zapravo upoznaje i sve kasnije priče temelje se na serijalu buffy, angel je koliko se sjećam nastavak jer očito zbog ljubavnih problema između buffy i angela nije bilo mjesta da oboje budu u istoj seriji.

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Angel
« Odgovor #3 : 20.09.2013. 15:04:55 »
Nmg da verujem da ovde niko ništa ne piše, ja mislila sad kad uđem u temu ima da se načitam, kad ono međutim  :facepalm

Elem, stigla sam do 4. sezone Buffy, tako da posle odmah nastavljam Angela.... Eto, ali očigledno neću zateći koji komentar o seriji ovde  ;D :(

Offline Levine

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
Odg: Angel
« Odgovor #4 : 20.09.2013. 21:45:48 »
Znaci gledaces Angel-a? Super, meni je mnogo bolja od Buffy, mozda mi je to i omiljena serija ikada, secam se kada sam saznao da su je prekinuli :( tada su svi gledali Cari ovde a ja Angela :D

Angel mi se vise svidja zato sto su znali da imaju fantasy show gde sve moze da se desi i stvarno, treca i cetvrta sezona je imala sve, peta isto ne zaostaje. Druga je isto mnogo dobra

ima sve sto mi je nedostajalo u Buffy



Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Angel
« Odgovor #5 : 13.10.2013. 15:41:21 »
Počela sam da gledam sinoć, stigoh do 8. epizode  ;D

Neobično mi je skroz, jer znam kako se Bafi završila, pa sad ovi likovi ovde, ali navićiću se ubrzo valjda  ;D

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Angel
« Odgovor #6 : 15.11.2013. 22:35:21 »
Završi i sa Bafi i sa Angelom, i ne sviđa mi se kraj uopšte al ajd sad, šta da se radi....

Inače, meni je Bafi zanimljivija puno od Angela, malo me smorila ova serija dok mi tamo nijedna epizoda nije bila smor  :)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Angel
« Odgovor #7 : 15.11.2013. 23:24:12 »
Kakav ti je komentar na intro? Meni je jedan od dražih, skladao ga Morandi. http://www.youtube.com/watch?v=SA98auojrw0
Mrzim lopatare i limune

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Angel
« Odgovor #8 : 16.11.2013. 00:04:52 »
Jeste, i meni je dobar  smileyNO1

Tags: