Serije > O dokumentarcima

Dokumentarne serije

<< < (3/5) > >>

ixenio:
Ideja izvrsna!
Jedno pitanje, gdje postavljati prijedloge dokumentarnih serija?

mijau:
Kao i dosad, mogu ići u Prijedloge serija.

Mila:
Može li se ovdje otvoriti tema koja se ne bavi određenim dokumentarcem, nego možda više njih? Ja bih recimo pitala za preporuke najboljih rock dokumentaraca iliti rockumentaraca. 8)

mijau:

--- Citat: Mila - 22.04.2011. 13:24:32 ---Može li se ovdje otvoriti tema koja se ne bavi određenim dokumentarcem, nego možda više njih? Ja bih recimo pitala za preporuke najboljih rock dokumentaraca iliti rockumentaraca. 8)

--- Kraj citata ---

http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,10528.0.html

Cakic:
Pozz Prijatelji...(nov sam ovde) pa ne zamerite ako gresim nesto

Imam izvrstan Serijal o Grckoj Mitologiji_"Clash of the Gods".-2009 Season_1..
i imam prevode za tih 10-epizoda ali su radjene preko nekog Translate masine ili tako nesto onako bas grubo prevedeno...
Znaci samo treba da se obradi text lepo i isprave recenice...i steta je da niko to do sada nije uradio a ja se slabo razumem u to a i verujte mi nemam vremena jer puno radim a zeleo bih da postavim taj serijal na mom kanalu na YouTube(Caki012 & Cakic07) i imam odlicne dokumentarce i bas bih voleo i da ovo podelim sa svima..
Pa ako neko zeli da ovo odradimo neka mi se javi na PP pa da se dogovorimo...imam ja jos neke odlicne docu da se odrade ako je neko zainteresovan samo...
Hvala i sorry za dugacak(davez) text :):)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju