Autor Tema: The Event  (Posjeta: 75943 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ailtonrs

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Event
« Odgovor #420 : 25.05.2011. 17:04:37 »

OT: Ovaj Event je, po meni, veliko sranje.. odustao sam nakon 3 epizode jer sam vidio gdje to vodi.

a sta si to video da gde to vodi.....gledao si samo 3 epizode od 22...
serija je pogotovo u zadnjim epizodama bila bar za mene i moj ukus do jaja...
Spoiler for Hiden:
a ona slika na kraju ....planeta pored meseca...jezivo  :o
i sad kad bi trebali da vidimo dolazak te 2 milijarde ljudi na zemlju...borbu za mesto na planeti itd....oni ukidaju.... >:dj

Offline FixXxer

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #421 : 25.05.2011. 18:20:36 »
Au kakav kraj  :D,steta stvarno sto ukinuse seriju 2 sezona bi bila odlicna.

Offline Zlatkohmmm

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 87
Odg: The Event
« Odgovor #422 : 26.05.2011. 15:31:53 »
Spoiler for Hiden:
mozda sam ja glup ali malo je tj mnogo je glup kraj, oni hoce da pobegnu sa planete koja ce da eksplodira i tu istu planetu prebacuju pored zemlje pa ako eksplodira sigurno ce i zemlju da zahvati..mozda sam propustio nesto, pogledacu opet zadnju veceras ali sve mi se cini da sam lepo ispratio
« Zadnja izmjena: 26.05.2011. 15:43:05 zkarlov »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Event
« Odgovor #423 : 26.05.2011. 15:45:00 »
Spoiler for Hiden:
Neće eksplodirati, jer se neće dogoditi supernova, a prebacili su je zato da mogu lakše osvojiti Zemlju jer portal nisu mogli više koristiti, jer bi ih pokokali.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Zlatkohmmm

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 87
Odg: The Event
« Odgovor #424 : 26.05.2011. 16:17:44 »
Spoiler for Hiden:
pa ako se nece destiti supernova onda je glupo sto svo vreme ide prica da se sklanjaju od nje i kako su dobri i ona se predaje jer je kao dobra bla bla bla a na kraju ispade da hoce da koloniziraju zemlju odakle su dosli, jako lose odradjeno to na kraju, zasrase seriju celu sa krajem

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: The Event
« Odgovor #425 : 26.05.2011. 22:22:25 »
Spoiler for Hiden:
znaci first lady ipak je Visitorka

mozda nesto bude od druge sezone, al sumnjam
http://ghostradio.wordpress.com/2011/05/14/the-event-cancelled-but-netflix-may-pick-it-up/

Offline shinedesign

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 230
  • Spol: Muški
  • let your light shine....
    • ShineDesign
Odg: The Event
« Odgovor #426 : 26.05.2011. 22:36:26 »
Spoiler for Hiden:
znaci first lady ipak je Visitorka

mozda nesto bude od druge sezone, al sumnjam
http://ghostradio.wordpress.com/2011/05/14/the-event-cancelled-but-netflix-may-pick-it-up/

uuuu ovo bi bilo dobro. odlicna serija.
bilo bi mi zao da bude ukinuta

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: The Event
« Odgovor #427 : 26.05.2011. 23:04:45 »
Spoiler for Hiden:
znaci first lady ipak je Visitorka

mozda nesto bude od druge sezone, al sumnjam
http://ghostradio.wordpress.com/2011/05/14/the-event-cancelled-but-netflix-may-pick-it-up/

Da sasječemo to odmah u korijenu, Netflix je to opovrgnuo isti dan kad se vijest pojavila.
« Zadnja izmjena: 27.05.2011. 11:13:33 mijau »
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline klinac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 56
Odg: The Event
« Odgovor #428 : 27.05.2011. 11:08:17 »
Stvarno je šteta što se serija prekida a sam kraj je tako napravljen da ima podlogu za nastavak
Sa zadnjom epizodom se puno toga otvorilo tako da se može napraviti  ne još jedna sezona nego min. dvije
Kad bi se mene pitalo cijelu drugu sezonu bi zasnivao na pokušaju zauzimanja zemlje i samo planiranje od strane pridošlica a treću na rat i pomirbu tj zajednički život jer ipak smo mi oni a oni su puno napredniji od nas
heheheh malo razmišljanja valjda nikom ne škodi i na kraju da se zahvalim svima koji su uložili trud u prijevode clapp

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Event
« Odgovor #429 : 28.05.2011. 13:51:04 »
Citat:
“We are in current discussions with a cable network about bringing back the show back in some capacity so we can continue telling the story of the Event and the new dynamic that’s been created by the orbit of the new planet. I am grateful to all of you for following us this season and for this grass roots campaign. More to follow… ”

Steve Stark Executive Producer

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline veb983

  • Novi član
  • *
  • Postova: 25
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #430 : 31.05.2011. 22:36:38 »
Spoiler for Hiden:
mozda sam ja glup ali malo je tj mnogo je glup kraj, oni hoce da pobegnu sa planete koja ce da eksplodira i tu istu planetu prebacuju pored zemlje pa ako eksplodira sigurno ce i zemlju da zahvati..mozda sam propustio nesto, pogledacu opet zadnju veceras ali sve mi se cini da sam lepo ispratio

Spoiler for Hiden:
Chek bre.. Koliko sam ja skapirao, njihovo sunce ce da explodira a ne planeta..  ??? Ne mogu da prebace 2.5mlrd aliena portalom (nemaju vremena), jasno je bilo da ce prebaciti celu planetu (2.5mlrd aliena - znaci planeta je dosta manja od zemlje - kad sam video da se portal otvara pored zemlje jasno je bilo sta sledi ;) ).

Inache, meni se serija svidela.. ima par zamornih epizoda na pocetku, ali kada se radnja razradi dosta je zarazna, ja sam odgledao sve za 3-4 dana. Deluje mi kao SF verzija serije 24, meni licno zanimljivija od pomenute (volim SF  :P).

Preporuka  smileyNO1

Offline Raziel

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #431 : 01.06.2011. 18:02:04 »
Spoiler for Hiden:
mozda sam ja glup ali malo je tj mnogo je glup kraj, oni hoce da pobegnu sa planete koja ce da eksplodira i tu istu planetu prebacuju pored zemlje pa ako eksplodira sigurno ce i zemlju da zahvati..mozda sam propustio nesto, pogledacu opet zadnju veceras ali sve mi se cini da sam lepo ispratio

Spoiler for Hiden:
Nece planeta ekspoldirati vec ce sunce preci u supernovu ("eksplodirati")

Spoiler for Hiden:
Neće eksplodirati, jer se neće dogoditi supernova, a prebacili su je zato da mogu lakše osvojiti Zemlju jer portal nisu mogli više koristiti, jer bi ih pokokali.

Spoiler for Hiden:
Sunce im i dalje ide u supernovu u zadnjoj epizodi kaze da ljudi umiru od povisene radijacije

Stvarno odlična serija. Upravo pogledao zadnju epizodu  :\)

rale626
Spoiler for Hiden:
Serija se ne završava ovom epizodom, baš su ostavili za minimalno 1 sezonu. I na kraju nismo doznali što je točno "The Event", jedino ako ona zadnja scena nije "The Event".

Spoiler for Hiden:
Kaze se u zadnjoj epizodi sto je The Event. To je dogadaj u kojem svi vanzemaljci prelaze na visu razinu postojanja na ustrb ljudi koji izumru

Ono sto mi je najvise zao sto je serija do polovice bila tesko s***e. Od kada su se vratilit sa zimske pauze serija je postala super, ali zbog prvog dijela je ukinuta

E i jos jedna stvar

Spoiler for Hiden:
Zar nije da se u jednoj epizodi spomene kako su Sofijin sin i onaj lik kojeg Shane ubije u Francuskoj suradivali (zao mi je, ali ne pamtim imena u serijama). Ugl kako to da nakraju ispadne da je taj bogatun isto pokusavao sprijeciti njihov dolazak kada im je pomagao







Offline Dario

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 70
Odg: The Event
« Odgovor #432 : 01.06.2011. 19:46:47 »


E i jos jedna stvar

Spoiler for Hiden:
Zar nije da se u jednoj epizodi spomene kako su Sofijin sin i onaj lik kojeg Shane ubije u Francuskoj suradivali (zao mi je, ali ne pamtim imena u serijama). Ugl kako to da nakraju ispadne da je taj bogatun isto pokusavao sprijeciti njihov dolazak kada im je pomagao








Spoiler for Hiden:
Niti meni nije jasno zašto se ubio

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Event
« Odgovor #433 : 02.06.2011. 13:51:16 »
Znaci nemogu da verujem!

http://www.ugo.com/tv/the-event-syfy-continuation

SyFy mozda preuzme The Event....a prekinuli Caprica i SGU....jesu ovi preko bare normalni?!?
Kanal SCI FI a nema "svemirsku operu" koja trenutno ide....

Offline Raziel

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #434 : 02.06.2011. 20:12:32 »
Znaci nemogu da verujem!

http://www.ugo.com/tv/the-event-syfy-continuation

SyFy mozda preuzme The Event....a prekinuli Caprica i SGU....jesu ovi preko bare normalni?!?
Kanal SCI FI a nema "svemirsku operu" koja trenutno ide....

To je odmah opovrgnuto od Sy Fy. http://www.serijala.com/wp-content/uploads/2011/06/evnt.jpg

Spoiler for Hiden:
Niti meni nije jasno zašto se ubio

Spoiler for Hiden:
Ma kuzim zasto se je ubio. Kao u svojim vizijama je vidio da je Shan taj koji moze sprijeciti Sofiju, ali je on bio previse okupiran hvatanjem njega.
Mene muci je li on na kraju suradivao sa Sofijinim sinom i financirao ga ili se ja to krivo sjecam

Offline Milanche.

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #435 : 03.06.2011. 10:26:51 »
Po meni je serija odlicna, ne znam sto je toliko "pljujete". Kraj jos nisam video, ostale su mi jos 2 epizode, ali sam svaku epizodu jedva cekao da gledam i odlagao dosta stvari kako bih pogledao svaku. Stvarno je zarazne, barem tako delije na mene, valjda zbog toga sto imam 15 godina, mozda sam mladji od vas ostalih koji ste ovde. :) Pozdrav za clanove PO-a.

Offline Sceka222

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 108
  • Spol: Muški
    • LinkedIN
Odg: The Event
« Odgovor #436 : 08.07.2011. 14:13:04 »
Pre svega hvala na izvanrednim prevodima!!!

Nisam ni znao za seriju do pre desetak dana kad sam slucajno nabasao na podatak na forumu koji nema veze sa serijama, filmovima, prevodima... i to u okviru teme koja se bavi tehnickom stranom automobilizma!!! :) Covek, nicim izazvano, navodi primer koriscenja SUV varijante u seriji The Event i to u nekoliko njegovih postova!!! Da bih shvatio o cemu prica a inace imam nameru da pazarim tako nesto uradim 'rutinu' koja mi je vezana za serije, klik na "Prijevodi - Online" pa na ime serije pa na ovaj Topik, procitam prve tri strane, skinem sve epizode i evo ubih se od gledanja!!! :) Svaki slobodan trenutak koristim, jos dve epizode i kraj! Mozda zato sto u ovo doba godine retko sta ima da se gleda ali mi se serija bas dopada, bez obzira na sve greske kojih ima prilicno (kao sto je smenjivanje kardova tokom dialoga dva lika ne vodeci racuna o tome da mora sve vreme da bude noc jer se nocu desava a dok 'ona' govori par puta bude dan u pozadini kroz prozor, neoprostiva greska montaze!!!). Nekako mi sve tece lepo, klasicno za seriju koja se daje, recimo, petkom oko deset - jedanaest uvece, neobavezno ali lepo?! :) Steta ako ne bude nastavka!!!

Trenutno pratim Primeval, True Blood i Falling Skies od serija koje idu redovno, nedeljno. Naravno, preferiram SF! Ako neko zna za jos nesto sto vredi... Ali mora da ima prevod na "Prijevodi - Online"!!! Toliko sam navikao na gledanje sa prevodom da je to cudo!!! :)) Keve mi, jednostavno ako film ili serija nema prevod ne skidam je! Isto je sa slikom, ako nije savrsena ne zanima me, srecom sve brze se pojavljuju dobre kopije! :)

Uf, raspric'o sam se, nije mi bila namera... :)

Pozdrav i jos jednom zahvaljujem na prevodima!!!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
 audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: sceka@sbb.rs
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Event
« Odgovor #437 : 07.08.2011. 23:20:57 »
Nešto se šuška da bi SyFy otkupio seriju i prikazao 2. sezonu kao mini-seriju.
Sad, koliko je to dobro ne znam, ali ne bi bilo loše da se nekako završi.
http://insidetv.ew.com/2011/06/01/the-event-nbc/

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: The Event
« Odgovor #438 : 07.08.2011. 23:26:11 »
Nešto se šuška da bi SyFy otkupio seriju i prikazao 2. sezonu kao mini-seriju.
Sad, koliko je to dobro ne znam, ali ne bi bilo loše da se nekako završi.
http://insidetv.ew.com/2011/06/01/the-event-nbc/
Mjok, pogledaj datum, Jun 1st....day long gone.
I to i SyFy je odmah rekao da nema nista od toga. 

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Event
« Odgovor #439 : 07.08.2011. 23:35:27 »
Pregovori znaju trajati i više mjeseci, a nisam čuo da je SyFy odustao, može bit...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: The Event
« Odgovor #440 : 07.08.2011. 23:37:34 »
SyFy je odavno odustao, a i glumci su dobili slobodne ruke da si nađu nove poslove.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Event
« Odgovor #441 : 07.08.2011. 23:47:25 »
Jbg. ja se ponadao... Dat ću im ja koju kintu ako treba... thumb-down

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Nikola_90210

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 137
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #442 : 07.09.2011. 19:27:04 »
Jel se isplati odgledati ovu seriju tj tu jednu sezonu koliko ima (posto koliko sam skontao serija je ukinuta),svidja mi se opis serije pa bih je mozda pogledao...samo me zanima jel u toj poslednjoj epizodi koliko toliko nesto reseno?da ne potrosim silne sate gledanja uzalud :)

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #443 : 07.09.2011. 19:46:05 »
a neces znat dok ne probash...odgledaj par epizoda,pa ako ti ne 'legne' odma nemoj nastavljat.meni nije nesto posebno,ali moze se odgledat.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Event
« Odgovor #444 : 15.01.2013. 17:20:18 »
Pogledao sam 2. epizode na rtl-u sinoć, dobro izgleda serija.
Mrzim lopatare i limune

Offline Rocky75

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #445 : 17.01.2013. 19:12:26 »
Serija je :majstore,slobodno nastavi :aha:

Offline Vladimir

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
    • • It's just a ride! •
Odg: The Event
« Odgovor #446 : 11.02.2013. 08:39:38 »
VELIKA šteta što je i ova serija prekinuta i upala u niz onih dobrih koje su prekinute pre vremena: Flashforward, Rubicon, V ... i ostale  :(

Offline passenger

  • Prevoditelj extra
  • Regularni forumaš
  • *****
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: The Event
« Odgovor #447 : 11.02.2013. 13:56:09 »
Evo da se i ja jednom ne složim sa svojim cijenjenim kolegama...
Serija je izuzetno loša i jedna od rijetkih koja je uistinu zaslužila ukidanje - doduše, to me čudi jer obično serije koje smatram lošima u Americi traju i po deset sezona.

Dakle, gdje je problem - serija se reklamirala kao "velika misterija" i sve to, mislim da se pokušala ugurati na ispražnjeno mjesto "Losta", ali već nakon 10-ak minuta bilo mi j potpuno jasno tko je za što odgovoran i o čemu se radi... Nije to tako veliki grijeh, nastavio sam gledati seriju, ali sa svakom epizodom, serija je postajala sve djetinjastija i, usudio bih se reći, glupa. Ono "prepucavanje" mame i sina  je bilo jedno od najjadnijih pokušaja dramatizacije koju je scenaristički svijet vidio, ali NAJVEĆI problem serije su nevjerojatno dosadni glavni likovi koje tumače Ritter i Roemer, a kako oni i priča o njima zauzimaju najveći dio svake epizode, naravno da je to još više "ubilo" seriju.
Da nije bilo Underwooda, Ivaneka, Holbrooka i Smitrovicha, ne vjerujem da bih izdržao 10 epizoda koliko sam na kraju odgledao...
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: The Event
« Odgovor #448 : 11.02.2013. 14:57:03 »
Dobra ideja ali ocajna realizacija uz jos goru glumu pojedinaca. Negde oko 10 epizode sam isto htela da odustanem ali me je bolest i pucanje neta "nateralo" da pogledam do kraja posto sam skinula sve epizode u paketu. Mahom se zaista sve zna,  a strahovito me iritiraju oni cesti pokusaji da se naprave veliki preokreti i neka velika drama. Kraj je mlak, sa pokusajem da se u sve to uklope price
Spoiler for Hiden:
o 2012, prorocanstvima Maya i planeti X
Ko voli ovakve price neka pogleda, samo neka ne ocekuje previse.

Offline Vladimir

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 68
    • • It's just a ride! •
Odg: The Event
« Odgovor #449 : 11.02.2013. 22:24:24 »
Dobra ideja ali ocajna realizacija uz jos goru glumu pojedinaca. Negde oko 10 epizode sam isto htela da odustanem ali me je bolest i pucanje neta "nateralo" da pogledam do kraja posto sam skinula sve epizode u paketu. Mahom se zaista sve zna,  a strahovito me iritiraju oni cesti pokusaji da se naprave veliki preokreti i neka velika drama. Kraj je mlak, sa pokusajem da se u sve to uklope price
Spoiler for Hiden:
o 2012, prorocanstvima Maya i planeti X
Ko voli ovakve price neka pogleda, samo neka ne ocekuje previse.

Sroz se slažem sa tobom ... ništa ne bih oduzeo niti dodao :)
Mene je kupila samo ideja ... i kad kažem da je dobra, mislim pre svega na ideju :)

I TeraNova je imala fantastiču ideju, a oni od nje napravili Velikog Brata ... nju sam jeedva odgledao .. isto samo zato što nisam imao šta drugo ... :)

Tags: