Autor Tema: Bonanno Godfathers Story  (Posjeta: 3056 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ezoterista

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Bonanno Godfathers Story
« : 29.08.2008. 20:08:16 »
Ovde ima titlova za ovu seriju, ali nju ne mogu nigde da nadjem. Ako neko moze da mi posalje na pm neko uputstvo gde da je nadjem, bio bih mu vrlo zahvalan, a i ako ne moze hvala sto je procitao poruku.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Bonanno Godfathers Story
« Odgovor #1 : 31.08.2008. 13:30:50 »
Nasao sam
Imas PM.
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline ezoterista

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Bonanno Godfathers Story
« Odgovor #2 : 26.09.2008. 19:07:02 »
Opet molim nekoga, ko je odgledao seriju ili je preveo, da mi pomogne u pronalazenju ove serije. Skinuo sam nesto sa jednog poluprivatnog sajta, ali to nije to. Na javnim sajtovima takodje nema ovoga, a ne trazim pozivnicu, vec samo informaciju. Ako neko hoce dacu link, koji omogucava pretrazivanje privatnih torrenta, na koje moze da se trenutno moze da se registruje, poslacu mu ga. Da se registrujem na sve, mislim da nije normalno, jer mi to deluje kao Sizifov posao. Sva komunikacija, naravno, preko PM. Nadam se da nisam prekrsio neko pravilo.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Bonanno Godfathers Story
« Odgovor #3 : 26.09.2008. 20:24:22 »
Nigde..... ali nigde.....
Kao sto si ranije video....

Svugde samo varijanta TV filma (dvd rip) od 1,2 GB.

Nema nigde varijante kao serija.

mozda probati na dc++ ili neki drugi P2P ili news.

sorry

Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline ezoterista

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Bonanno Godfathers Story
« Odgovor #4 : 27.09.2008. 15:52:08 »
Krenuo sam redom da pretrazujem privatne sajtove, ali slaba vajda. Skinuo sam taj film o kome govoris, ali me zanima po cemu je pravio prevode, onaj ko ih je napravio. Film je bio tamo gde si rekao, ali ne mogu da verujem za seriju. Jos mi se nije desilo da nesto trazim toliko, pa da ne mogu da ga nadjem. Verujem da je jedini razlog sto ga toliko trazim, bas taj sto ne mogu da ga nadjem(malo mazohisticki).

Tags: