Autor Tema: Prime Suspect: 1973  (Posjeta: 3497 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Prime Suspect: 1973
« : 16.02.2017. 01:07:07 »

Opis:
Ovo je priča o mladoj policajki Jane Tennison (Stefanie Martini) i njenim prvim danima u policijskoj jedinici u kojoj je morala da izdrži razne šovinističke ispade pre dobijanja svoje prve istrage. Serija je zasnovana na romanu "Tennison" i prednastavak je serije "Prime Suspect".

Žanr: drama
Kanal: ITV
Premijera: 2. 3. 2017.

IMDb
TVDb

Titlovi

« Zadnja izmjena: 09.12.2018. 15:53:09 maksi »

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #1 : 06.03.2017. 10:40:31 »
Mlada Tennisonica, nešto kao Endeavour u odnosu na Inspector Morse.
Pogledala sam prvu epizodu, proletjela mi je za čas, a tek se zahuktava stvar. Uostalom, Englezi rijetko kad uspiju sjebat krimić.

Jedino... glavna glumica je malo pre-pre zgodnička, u usporedbi s mladom Helen Mirren ;D .
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #2 : 27.03.2017. 18:45:10 »
puuuuuno bolja mlada tennisonica od mladog morsea.....

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #3 : 27.03.2017. 19:28:14 »
 ;D lepsa jeste,ali mi je serija Endeavour bolja.

Offline passenger

  • Prevoditelj extra
  • Regularni forumaš
  • *****
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #4 : 27.03.2017. 19:34:23 »
Mlada Tennisonica, nešto kao Endeavour u odnosu na Inspector Morse.
Pogledala sam prvu epizodu, proletjela mi je za čas, a tek se zahuktava stvar. Uostalom, Englezi rijetko kad uspiju sjebat krimić.

Jedino... glavna glumica je malo pre-pre zgodnička, u usporedbi s mladom Helen Mirren ;D .

Meni se čini da ti onda nisi vidjela mladu Helen Mirren.  ;D
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #5 : 28.03.2017. 06:42:23 »

Meni se čini da ti onda nisi vidjela mladu Helen Mirren.  ;D

O, vrlo se varaš...  ;D Prilično sam je se nagledala. Dapače, i golu sam je vidjela... ajoj!  tasmanijski_djavo
Odlična je glumica, ali ne znam po kojim kriterijima bi mogla ući među zgodne, a kamoli lijepe žene... Please. Ni u licu, ni tijelom.

Ona spada u onaj tip žena koje što su starije, bolje izgledaju. Kao mlada nije bila lijepa, ali nakon 40 i neke je prešla u kategoriju "dobrodržećih". Za razliku od nekih koje se u mladosti bile ljepotice, ali su se vremenom kasnije otromboljile.

Za primjer... ima film (nemrem naći kako se zove, a gledala sam ga tamo negdje kad se TNT tek pojavio na ovim prostorima, šacam da je snimljen negdje '70-ih, prevladavaju braon tonovi) gdje je glumila jednu britansku sufražetkinju (možda čak i povijesnu ličnost), malo trknutu... i tamo gola trčkara po livadi, sise lamataju, a kad stane - vise. Salo na trbuhu, celulit na dupetu...  :facepalm (ovaj fejspalm, u nedostatku boljeg smajlija treba značiti "grdo za vidit").

Pa u Kaliguli - ni tona šminke joj nije pomogla.

I tako, da ne nabrajam opus.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #6 : 28.03.2017. 15:49:12 »
;D lepsa jeste,ali mi je serija Endeavour bolja.

potpisujem :) :)

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #7 : 28.03.2017. 15:54:48 »

Meni se čini da ti onda nisi vidjela mladu Helen Mirren.  ;D

O, vrlo se varaš...  ;D Prilično sam je se nagledala. Dapače, i golu sam je vidjela... ajoj!  tasmanijski_djavo
Odlična je glumica, ali ne znam po kojim kriterijima bi mogla ući među zgodne, a kamoli lijepe žene... Please. Ni u licu, ni tijelom.

Ona spada u onaj tip žena koje što su starije, bolje izgledaju. Kao mlada nije bila lijepa, ali nakon 40 i neke je prešla u kategoriju "dobrodržećih". Za razliku od nekih koje se u mladosti bile ljepotice, ali su se vremenom kasnije otromboljile.

Za primjer... ima film (nemrem naći kako se zove, a gledala sam ga tamo negdje kad se TNT tek pojavio na ovim prostorima, šacam da je snimljen negdje '70-ih, prevladavaju braon tonovi) gdje je glumila jednu britansku sufražetkinju (možda čak i povijesnu ličnost), malo trknutu... i tamo gola trčkara po livadi, sise lamataju, a kad stane - vise. Salo na trbuhu, celulit na dupetu...  :facepalm (ovaj fejspalm, u nedostatku boljeg smajlija treba značiti "grdo za vidit").

Pa u Kaliguli - ni tona šminke joj nije pomogla.

I tako, da ne nabrajam opus.


i ovo potpisujem ( ne znam što mi je danas, obično sam dobar u kontranapadu  :P :P )



Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Prime Suspect: 1973
« Odgovor #8 : 28.03.2017. 22:55:14 »

Meni se čini da ti onda nisi vidjela mladu Helen Mirren.  ;D

O, vrlo se varaš...  ;D Prilično sam je se nagledala. Dapače, i golu sam je vidjela... ajoj!  tasmanijski_djavo
Odlična je glumica, ali ne znam po kojim kriterijima bi mogla ući među zgodne, a kamoli lijepe žene... Please. Ni u licu, ni tijelom.

Ona spada u onaj tip žena koje što su starije, bolje izgledaju. Kao mlada nije bila lijepa, ali nakon 40 i neke je prešla u kategoriju "dobrodržećih". Za razliku od nekih koje se u mladosti bile ljepotice, ali su se vremenom kasnije otromboljile.

Za primjer... ima film (nemrem naći kako se zove, a gledala sam ga tamo negdje kad se TNT tek pojavio na ovim prostorima, šacam da je snimljen negdje '70-ih, prevladavaju braon tonovi) gdje je glumila jednu britansku sufražetkinju (možda čak i povijesnu ličnost), malo trknutu... i tamo gola trčkara po livadi, sise lamataju, a kad stane - vise. Salo na trbuhu, celulit na dupetu...  :facepalm (ovaj fejspalm, u nedostatku boljeg smajlija treba značiti "grdo za vidit").

Pa u Kaliguli - ni tona šminke joj nije pomogla.

I tako, da ne nabrajam opus.


i ovo potpisujem ( ne znam što mi je danas, obično sam dobar u kontranapadu  :P :P )
smileyNO1