Autor Tema: Scrubs - lazno predstavljanje - trazenje prevoda - istraga - ban  (Posjeta: 19202 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Takdoje bih zamolio da se ne zatrpava mail i PP porukama, kad ce, postavi to sto je uradjeno, titlovi ce se biti gotovi ja se nadam za koji dan, sve u svemu jos par dana strpljenja. . .

Pozdrav lazacar
« Zadnja izmjena: 25.08.2008. 19:59:26 MilanRS »

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #1 : 19.07.2008. 19:26:04 »
oprosti ako sam bio dosadan,tebi Dbeloguzi Diktator puno hvala jer si preveo 5 sezona a znam da to nije lagan posao,to što nećeš postaviti 6 sezonu je tvoja stvar i ja ju poštujem..........i hvala na priznanju :)


lazacar-jedva čekam prijevod i puno hvala
 

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #2 : 19.08.2008. 15:05:47 »
ej oće šta biti sa prijevodom  sezone............

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #3 : 19.08.2008. 16:14:31 »
do kraja veceri zavrsavam sa prevodim i bice za skidanje.

simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #4 : 19.08.2008. 16:19:13 »
do kraja veceri zavrsavam sa prevodim i bice za skidanje.

Jesu u to ukljucene skidanje dobrih teta?

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #5 : 19.08.2008. 16:31:59 »
do kraja veceri zavrsavam sa prevodim i bice za skidanje.

e to legendo,čekaj jesi sve preveo ili............

simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #6 : 19.08.2008. 16:39:05 »
Ma zajebaje 100%

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #7 : 19.08.2008. 17:06:01 »
a ja se ponadao ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #8 : 19.08.2008. 18:06:40 »
Joj Biiili, pa sto kvaris igru?????

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #9 : 21.08.2008. 12:31:05 »
Takdoje bih zamolio da se ne zatrpava mail i PP porukama, kad ce, postavi to sto je uradjeno, titlovi ce se biti gotovi ja se nadam za koji dan, sve u svemu jos par dana strpljenja. . .

Pozdrav lazacar

ej pa prošlo je dva mjeseca i ništa :-\ ,jesi preveo seriju il........

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #10 : 21.08.2008. 12:33:47 »
sad ispada da sam sebi odgovaram.
molio bih bez PM-ova i mailova.
napisat ću velikim slovima.

NEĆU POSTATI TITLOVE ZA SCRUBS.
MOJI SU I TAKVI ĆE OSTATI.

hvala na razumijevanju.


a koji si ti lik........prevedeš cijelu sezonu i onda nećeš postaviti....nemreš vjerovati......ima nas svakakvih
 

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Odg: Scrubs
« Odgovor #11 : 21.08.2008. 18:45:49 »
ej pa prošlo je dva mjeseca i ništa :-\ ,jesi preveo seriju il........
Proci ce jos 2 godine, titlovi nece biti postavljeni, zbog nezahvalnih skotova kako sa ovog tako i sa drugih sajtova, onaj kome je upuceno ce razumeti, pa sledeci put kad se budu krali titlovi i potpisivali bez ikakvih moralnih skrupula, morace to od nekog drugog da rade. . .

Sad veliki pozdrav
lazacar

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Scrubs
« Odgovor #12 : 21.08.2008. 18:49:04 »
a koji si ti lik........prevedeš cijelu sezonu i onda nećeš postaviti....nemreš vjerovati......ima nas svakakvih
 

znaš što, prekjučer si se registrirao, a već si počeo vrijeđati, nemoj meni srati te pizdarije,
jer kad prevedeš ono što sam ja preveo onda me smiješ prozivati, dotad šetnja uz more i slušaj valove.

Dbeloguzi Diktator

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #13 : 21.08.2008. 19:31:36 »
ej pa prošlo je dva mjeseca i ništa :-\ ,jesi preveo seriju il........
Proci ce jos 2 godine, titlovi nece biti postavljeni, zbog nezahvalnih skotova kako sa ovog tako i sa drugih sajtova, onaj kome je upuceno ce razumeti, pa sledeci put kad se budu krali titlovi i potpisivali bez ikakvih moralnih skrupula, morace to od nekog drugog da rade. . .

Sad veliki pozdrav
lazacar

znači ništa od prijevoda :-\
« Zadnja izmjena: 21.08.2008. 19:41:03 2 pac »

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #14 : 21.08.2008. 19:33:49 »
a koji si ti lik........prevedeš cijelu sezonu i onda nećeš postaviti....nemreš vjerovati......ima nas svakakvih
 

znaš što, prekjučer si se registrirao, a već si počeo vrijeđati, nemoj meni srati te pizdarije,
jer kad prevedeš ono što sam ja preveo onda me smiješ prozivati, dotad šetnja uz more i slušaj valove.

Dbeloguzi Diktator

netko je sebičan......jel ti sam gledaš tu 6 sezonu,iznova i iznova i diviš se svome prijevodu............koji si ti lik......ajde priznaj da uopće nisi preveo tu 6 sezonu.....

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #15 : 21.08.2008. 19:34:39 »
a koji si ti lik........prevedeš cijelu sezonu i onda nećeš postaviti....nemreš vjerovati......ima nas svakakvih
 

znaš što, prekjučer si se registrirao, a već si počeo vrijeđati, nemoj meni srati te pizdarije,
jer kad prevedeš ono što sam ja preveo onda me smiješ prozivati, dotad šetnja uz more i slušaj valove.

Dbeloguzi Diktator

ajde priznaj da nisi uopče ni prevodio seriju ;)

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Scrubs
« Odgovor #16 : 21.08.2008. 20:01:56 »
Alo Vin Diesel (xxx). A da malo smiriš živce? Pa koji ti je k...
Lik je rekao da neće uploadati titlove. I to je to.
Citat:
ajde priznaj da nisi uopče ni prevodio seriju ;)
Sad ne znam jeli misliš na 6-u sezonu ili na kompletnu seriju 'Scrubs' ali ako malo bolje pogledaš
na kraju svakog titla ima nešto što se zove potpis.
Pošto sam ja pogledao svih 5 sezona utvrdio sam da je na svima ISTI potpis, tj. Debeloguzi Diktator.
I još jedna stvar. Pokušaj prevesti samo jednu epizodu pa ćeš viditi koliko tu ima posla.
Pozz

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #17 : 21.08.2008. 20:27:10 »
Alo Vin Diesel (xxx). A da malo smiriš živce? Pa koji ti je k...
Lik je rekao da neće uploadati titlove. I to je to.
Citat:
ajde priznaj da nisi uopče ni prevodio seriju ;)
Sad ne znam jeli misliš na 6-u sezonu ili na kompletnu seriju 'Scrubs' ali ako malo bolje pogledaš
na kraju svakog titla ima nešto što se zove potpis.
Pošto sam ja pogledao svih 5 sezona utvrdio sam da je na svima ISTI potpis, tj. Debeloguzi Diktator.
I još jedna stvar. Pokušaj prevesti samo jednu epizodu pa ćeš viditi koliko tu ima posla.
Pozz

mislio sam na 6 sezonu,,,ma znam kako je teško prevesti jedan nastavak a kamoli cijelu sezonu...ali da ja prevedem cijelu sezonu ja bi je postavio ovdje isti dan,,,,,jer za mene je to baš bezobrazno da se sad on tu hvali da je preveo 6 sezonu,i da je neće postaviti iz neznam kojih razloga....oprosti ali šta je to nego sebičnost

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #18 : 21.08.2008. 20:30:33 »
ej pa prošlo je dva mjeseca i ništa :-\ ,jesi preveo seriju il........
Proci ce jos 2 godine, titlovi nece biti postavljeni, zbog nezahvalnih skotova kako sa ovog tako i sa drugih sajtova, onaj kome je upuceno ce razumeti, pa sledeci put kad se budu krali titlovi i potpisivali bez ikakvih moralnih skrupula, morace to od nekog drugog da rade. . .

Sad veliki pozdrav
lazacar

a i ti izmišljaš.......sad odjednom se kao osjećaš uvrjeđenim,ajde priznaj da uopće nisi preveo 6 sezonu scrubsa

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Odg: Scrubs
« Odgovor #19 : 21.08.2008. 20:42:40 »
Ovo mi je zadnji odgovor na ovom sajtu, i administratori mogu komotno da obrisu posle ovoga moj profil. . .
Tebi i slicnim **** svaka vam cast, samo napred, daleko ces da doguras. . .
Ima dobrih ljudi ovde, i ovo sto pisem ne odnosi se na njih, prepoznace se, sa nekolicinom sam i stupio u kontak, i imam ok saradnju, ali sa moje strane nece biti vise nijedan titl postavljen na ovom i nijednom drugom sajtu slicne namene. . .

Pozdrav i zbogom
lazacar

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Scrubs
« Odgovor #20 : 21.08.2008. 21:08:21 »
mislio sam na 6 sezonu,,,ma znam kako je teško prevesti jedan nastavak a kamoli cijelu sezonu...ali da ja prevedem cijelu sezonu ja bi je postavio ovdje isti dan,,,,,jer za mene je to baš bezobrazno da se sad on tu hvali da je preveo 6 sezonu,i da je neće postaviti iz neznam kojih razloga....oprosti ali šta je to nego sebičnost

a tvoja sebičnost da tebi netko nešto mora dokazivati, jer si ti nevjerni toma, tko si ti uopće.
ali meni ne moraš dokazivati da si neizmjerno glup.

i nemoj koristiti kondicional.

nadalje, nitko se nije hvalio, ljudi su pitali je li prevedeno, odgovorio sam da je prevedeno i ako za mene postoji razlog da prijevod ne postavim ovdje onda to neću učiniti, ali glavni razlog su pacijenti kao što si ti.

Dbeloguzi Diktator

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Scrubs
« Odgovor #21 : 21.08.2008. 21:13:35 »
Bogu hvala te ne gledam Scrubs, pa me tako ovo i ne dotice preterano. Žao mi samo što lazacar odlazi, baš mi delovao ko fin covek, ali jbg takve najlakše isteraju iz takta!!! ??? :(

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #22 : 21.08.2008. 22:45:03 »
Ovo mi je zadnji odgovor na ovom sajtu, i administratori mogu komotno da obrisu posle ovoga moj profil. . .
Tebi i slicnim **** svaka vam cast, samo napred, daleko ces da doguras. . .
Ima dobrih ljudi ovde, i ovo sto pisem ne odnosi se na njih, prepoznace se, sa nekolicinom sam i stupio u kontak, i imam ok saradnju, ali sa moje strane nece biti vise nijedan titl postavljen na ovom i nijednom drugom sajtu slicne namene. . .

Pozdrav i zbogom
lazacar

pa daj šta se živciraš.......taj ima tek 4 posta i on tu nešto pametuje........stvarno mi je žao ako odlaziš,ali ako je to tvoja odluka poštujem je.....

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #23 : 21.08.2008. 22:48:09 »
a tebi Dbeloguzi Diktatoru svaka čast za sve serije koje si preveo,pogotovo za scrubs.....ma vidiš da te ovaj hoće namjerno iživcirati,iskreno i meni se jako gleda 6 sezona ali strpljivo čekam i nadam se prijevodu..pozdrav ;)

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #24 : 21.08.2008. 23:13:49 »
Ovo mi je zadnji odgovor na ovom sajtu, i administratori mogu komotno da obrisu posle ovoga moj profil. . .
Tebi i slicnim **** svaka vam cast, samo napred, daleko ces da doguras. . .
Ima dobrih ljudi ovde, i ovo sto pisem ne odnosi se na njih, prepoznace se, sa nekolicinom sam i stupio u kontak, i imam ok saradnju, ali sa moje strane nece biti vise nijedan titl postavljen na ovom i nijednom drugom sajtu slicne namene. . .

Pozdrav i zbogom
lazacar

najlakše je glumit žrtvu,,,,a samo je trebao priznati da nije preveo

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #25 : 21.08.2008. 23:18:18 »
mislio sam na 6 sezonu,,,ma znam kako je teško prevesti jedan nastavak a kamoli cijelu sezonu...ali da ja prevedem cijelu sezonu ja bi je postavio ovdje isti dan,,,,,jer za mene je to baš bezobrazno da se sad on tu hvali da je preveo 6 sezonu,i da je neće postaviti iz neznam kojih razloga....oprosti ali šta je to nego sebičnost

a tvoja sebičnost da tebi netko nešto mora dokazivati, jer si ti nevjerni toma, tko si ti uopće.
ali meni ne moraš dokazivati da si neizmjerno glup.

i nemoj koristiti kondicional.

nadalje, nitko se nije hvalio, ljudi su pitali je li prevedeno, odgovorio sam da je prevedeno i ako za mene postoji razlog da prijevod ne postavim ovdje onda to neću učiniti, ali glavni razlog su pacijenti kao što si ti.

Dbeloguzi Diktator

a daj se spusti na zemlju,sad si preveo jednu seriju i sad si faca :D,a ti meni nemoraš dokazivati da si obična sebična osoba koja samo misli na sebe.......jeli uživaš u svojim prijevodima...........svaka ti čast,postavi 5 sezona i sada izmišlja neke svoje neobjašnjive razloge da neće postaviti 6 sezonu,koji lik ???

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #26 : 22.08.2008. 00:31:41 »
Šimac, briši ovo...  ;D ;D ;D
xxx ne odgovara ti što nema prijevoda za Scrubs? Prevedi si sam. Ili čekaj dok netko drugi ne prevede. Ja sam nakon takvih sličnih tebi potpuno izgubio interes za prevođenje SGA... Istina, napravio sam samo jednu sezonu i započeo slijedeću, al' onda mi je prekipjelo... Tako da u potpunosti razumijem i lazacara i DD-a...
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #27 : 22.08.2008. 02:08:36 »
Ja nisam nesto mnogo prevodio, ali sam i to malo prestao zbog ovakvih osoba. DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ DAJ. E dam ti kitu. Znaci svako koga zanima neka serija, a nema prevoda, prevescu mu ali za 100e po epizodi(one od po 20 min). Duplo duze su i duplu skuplje. Nabijem vas na kurac nezahvalni skotovi!

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #28 : 22.08.2008. 02:10:38 »
Prevoditelji uzvraćaju udarac!  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #29 : 22.08.2008. 10:38:56 »
Nije me bilo dan na forumu i odma neredi >:(

Tako je prevoditelji dignite uzbunu zbog ovakvih redikula :D

Tags: