Općenito > Općenito

Scrubs - lazno predstavljanje - trazenje prevoda - istraga - ban

<< < (13/14) > >>

Goya:
Ale ale ale ale.... ??? Dosta sad,skrenusmo sa teme ;D

simac:
Alo stoko banat cu vas offtopicarite  ;D ;D ;D

radrad:
Bicuj bicuj me, bicuj Stojane...
http://www.youtube.com/watch?v=cCwtqAwB0Pk

ek:
Lično ne smatram da bi se trebalo uvesti neke drakonske mjere kao pozivnice ili nešto slično. Ja sam lično preveo malo epizoda
( sveukupno pet ) ali moja želja je da što više ljudi vidi moje prijevode. Slažem se da treba zaoštriti kriterije da puno ljudi treba izbaciti sa spiska al po kojem osnovu. Ima ljudi koji su prevodili a nemaju možda jedan ili dva posta odnosno ima ih koji ništa nisu preveli a po postovima su uvaženi članovi. Ja jesam za to da se uvede da na sajt ne može registrovati sa besplatnih e-mail adresa ( hotmail, yahoo i sl ). Takođe novi članovi bi mogli sređivati titlove ( dodavati kvakice, popravljati, padeže lica i sl. ) u prijevodima koje bi određen broj starijih članova stavljao u neku bazu titlova. Ne znam jesam li se dobro izrazio znači otvoriti neki folder gdje bi samo provjereni članovi mogli stavljati titlove koje po nekoj osnovi treba dotjerati.
A što se tiče pozivnica ne znam ko bi ih zaslužio osim par njih koji su preveli veliki broj titlova i administratora i moderatora. Evo gledam po sebi lično sam preveo nešto Farscape i Angela, imam mali broj postova ali opet ovo mi je jedan od najdražiš sajtova, a takvih ko ja siguran sam imam mnogo. Samo sam želio reći zar treba veliku većinu članova izbaciti zbog jednog ili dva kretena koji ne zaslužuju ovolike komentare.

pejafor3:

--- Citat: Goya - 23.08.2008. 20:42:45 ---..Detektive Pejafor3 dobro si usao u trag ;D.......ovo me posjeti na krimi serije,ulovljen je onaj kome se najmanje nadas ;D ;D ;D

--- Kraj citata ---

 ;D ;D
prelsitaj moje postove, videces da sam stalno tražio prevode za HERKUL POARO,  :D
ja sam mali debeli belgijski detektiv!

Šalim se, kao što piše, Šimac je prvi video da nešto ne valja,
CSI Miki- Gil Grisom, je to potvrdio na osnovu kompjuterskoh pomagala,  ;D

a ja sam radio "Old school way".
Uvideo sam da su im poruke iste.
Isti smajliji, puno puta koristi "........." i tako dalje!


Ali, "Don`t lie devil"!!!  (ne lezi vraže)  :)
I ti mi puno korsitiš "........."  ;) :)


Ima jako dobrih ideja koje predlažete, ali skrenuli smo sa teme, u drugu temu i UDRITE do ZORE sa predlozima.
Šimac će obezbediti alkohol, ja ću hranu!
(ali stvarno, sad otvorite drugu temu.)  ;D

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju