Autor Tema: Scrubs - lazno predstavljanje - trazenje prevoda - istraga - ban  (Posjeta: 19204 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #30 : 22.08.2008. 10:41:33 »
Nije me bilo dan na forumu i odma neredi >:(

Tako je prevoditelji dignite uzbunu zbog ovakvih redikula :D

e da ali je otišao lazacar zbog ovog xxx........... :(

Offline xxx

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
Odg: Scrubs
« Odgovor #31 : 22.08.2008. 10:44:48 »
Nije me bilo dan na forumu i odma neredi >:(

Tako je prevoditelji dignite uzbunu zbog ovakvih redikula :D

e da ali je otišao lazacar zbog ovog xxx........... :(


a šta sam ja krivo rekao....ja nisam nikoga vrjeđao,samo sam rekao da sad neizmišlja razloge......jer siguran sam da uopće nije preveo......

simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #32 : 22.08.2008. 10:50:12 »
Sad ces ti dobit ban jer nece nama odlazit prevodioci sa sajta zbog ljudi koji su tek dosli i nisu u zivotu nista preveli i tu se dolaze svadat i sta tebe boli kita jel on prevea ili nije, ako je reka da nece uploadat nece, tamo ajde u PM ponudi mi 2 miljuna eura pa ti mozda i proda JEBOTE!!! ako ti je stalo do tih prijevoda pocmi prevodit i nepilaj vise... 

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #33 : 22.08.2008. 10:52:02 »
Sad ces ti dobit ban jer nece nama odlazit prevodioci sa sajta zbog ljudi koji su tek dosli i nisu u zivotu nista preveli i tu se dolaze svadat i sta tebe boli kita jel on prevea ili nije, ako je reka da nece uploadat nece, tamo ajde u PM ponudi mi 2 miljuna eura pa ti mozda i proda JEBOTE!!! ako ti je stalo do tih prijevoda pocmi prevodit i nepilaj vise... 

opasan si ;D

simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #34 : 22.08.2008. 10:52:32 »
Uvik... >:(

Offline 2 pac

  • Banned
  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Scrubs
« Odgovor #35 : 22.08.2008. 10:57:17 »
Uvik... >:(

tak i treba,samo mi je žao što lazcar ode.......

simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #36 : 22.08.2008. 11:01:37 »
Poslat cu mu PM ako procita...

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #37 : 22.08.2008. 13:03:12 »
Korisnik XXX je banovan.

A ovo je ujedno opomena svim korisnicima, posebno novim korisnicima, da ne traze titlove i da ne pitaju kad ce biti postavljeni titlovi.

Kad bude titl, bice titl. U medjuvremnu gledajte neke druge serije.





Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #38 : 22.08.2008. 18:11:05 »
Uh STRASNA nekultura  :o :o :o! Ovaj xxx je bio stvarno retard glupi >:(
Ne trba cekati mnogo na ovakve likove jednostavno BAN pa bilo se naucit kulture !

Offline mikibg

  • VIP
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #39 : 22.08.2008. 18:56:56 »
Korisnik XXX je banovan.

A ovo je ujedno opomena svim korisnicima, posebno novim korisnicima, da ne traze titlove i da ne pitaju kad ce biti postavljeni titlovi.

Kad bude titl, bice titl. U medjuvremnu gledajte neke druge serije.


Nije me dugo bilo da pratim forum, ali citam ovo i "divim se" glupostima nekih clanova.
Novi clanovi sa par tema, tj tamo gde pljuju su u vecini slucajeva stari clanovi koji
veoma dobro znaju pravila, pa se kriju iza novih imena, jer ako budu banovani nista
od toga. Zao mi je sto je ova luda igra xxx ili ti nekog starog clana oterala prevodioce.
Prevodioc ima svoje pravo, volju i zelju da svoj titl zadrzi za sebe ili ga posalje ovde ili
na neki drugi sajt, o njihovim razlozima ne treba diskutovati. Kada dodje vreme ti
titlovi ce se pojaviti, zato treba cekati, a ne kriti se iza nekih laznih imena i pljuvati, a
ko nema vremena da saceka neka sam prevodi.
Pravila sajta postoje, ko ih se ne pridrzava taj ce biti banovan, a moderi su morali odmah
na prvu losu poruku xxx da odreaguju, prvo opomenom, pa ako nastavi banom.

   Pozdrav svima!






If I can't be my own
I'd feel better dead

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #40 : 23.08.2008. 17:40:52 »
Korisnik 2Pac je dobio isto ban... Jel se radi o istoj osobi korisnik XXX

Kolega Šimac je to odavno video, ja sam prelazio preko toga i dopusta tako nesto.
Nakon dodatnog objasnjenja kolege Mikija koji je to otkrio sa Šimcem.
Ja sam morao da regaujem i da banujem tog korisnika.

Ovim putem se izvinjavam i kolegi SIMCU koji me je odavno upozorio!!!!
Izvinjavam se svim korisnicima i ljubiteljima SCRUBS-a !

A posebno se izvinjavam kolegama debeloguzi diktaktor i lazacar !!!!

« Zadnja izmjena: 23.08.2008. 17:43:40 pejafor3 »
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #41 : 23.08.2008. 19:01:05 »
Korisnik 2Pac je dobio isto ban... Jel se radi o istoj osobi korisnik XXX

Kolega Šimac je to odavno video, ja sam prelazio preko toga i dopusta tako nesto.
Nakon dodatnog objasnjenja kolege Mikija koji je to otkrio sa Šimcem.
Ja sam morao da regaujem i da banujem tog korisnika.

Ovim putem se izvinjavam i kolegi SIMCU koji me je odavno upozorio!!!!
Izvinjavam se svim korisnicima i ljubiteljima SCRUBS-a !

A posebno se izvinjavam kolegama debeloguzi diktaktor i lazacar !!!!


Iznenadjen  :o :o :o !!!

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Scrubs
« Odgovor #42 : 23.08.2008. 19:07:37 »
Neugodno iznenadjen  >:( >:(

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #43 : 23.08.2008. 19:26:25 »
Kao što ste pročitali!
Ništa to nije "iznenađujuće"

To se dešava i dešavaće se!

Umesto da kaže HVALA...

Sve vam je jasno iz poruke.
Možemo se družiti i pomagati jednom drugom... a možemo i drugačije  :)
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #44 : 23.08.2008. 20:42:45 »
..Detektive Pejafor3 dobro si usao u trag ;D.......ovo me posjeti na krimi serije,ulovljen je onaj kome se najmanje nadas ;D ;D ;D

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #45 : 24.08.2008. 00:27:21 »
ode tema u off.

Elem, šteta za Lazara, čovek kad je radio, radio je extra brzo i vrlo kvalitetno.
Ogroman gubitak za sve sajtove sa prevodima.

A danas sam mu poslao mail da vidim hoćemo li raditi dalje Frejžera.
Mogu da mislim šta će mi odgovoriti - ako odgovori - oteraćeme u qrac :)

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Scrubs
« Odgovor #46 : 24.08.2008. 01:37:07 »
Auuuuuuu :o

Svratim ovde, posle sto godina i imam sta da vidim. :)
Secret identity, i otkrivanje i raskrinkavanje ;D
Kao da je Agata Kristi pisala zaplet hehehe. Loooodilo ;D

E, stasta........sta sve nece nekom pasti na pamet.....mada sad kad sam procitala par stranica vidi se da xxx prvo nesto napise, a onda za par minuta dodje brizni 2 pac da stane u odbranu osobe koju je xxx napao ;D
Znaci uvek je mala vremenska razlika izmedju 2 posta.........nije mogao da doceka da se malo prepire sam sa sobom. ;D ;D
Mislim, nije smesno......tuzno je......i malo scary. :o :o

( ;D ;D ;D ;D)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Scrubs
« Odgovor #47 : 24.08.2008. 12:37:06 »
Mislim, nije smesno......tuzno je......i malo scary. :o :o
( ;D ;D ;D ;D)

Ma covek garant umobolan cim mu je toliko dosadno pa se dopisuje sam sa sobom! To me podseti na dedu iz Munja (neki dan su bile na TV) i ono: "Je l' prošla 3-ka?" 8) ;D

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #48 : 24.08.2008. 15:13:35 »
Na divx titlovi se desio isti problem zadnjih dana....
Svadjao se sa prevodiocima, bla, bla bla. I onda se ulogovao i sam sebe podrzavao u replikama!



Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Scrubs
« Odgovor #49 : 24.08.2008. 15:39:58 »
Na divx titlovi se desio isti problem zadnjih dana....
Svadjao se sa prevodiocima, bla, bla bla. I onda se ulogovao i sam sebe podrzavao u replikama!

velike vajde što je dobio ban.
on će i dalje moći skidati prijevode koje želi... nažalost...

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline mikibg

  • VIP
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #50 : 24.08.2008. 15:50:39 »
Pa mozda i nece, videcemo da posle ovog incidenta samo registrovani clanovi skidaju prevode.
O tome vec dosta dugo diskutujemo i jedan deo nas je za to.
If I can't be my own
I'd feel better dead

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #51 : 24.08.2008. 18:35:22 »
Da, ali se i dalje svako može registrovati. I nije uopšte problem u DL-u prevoda pa da se on ograniči samo na registrovane članove, već u blaćenju i smaranju prevodilaca na forumu, na PM i na mail. Po meni je cilj da što više ljudi može da skine prevode, a da pri tome ne može da pita "kada će sledeći?".

Možda je bolja varijanta da samo prevodioci i sigurni članovi - članovi sa preporukom mogu da pišu po forumu, pa ko ima 10-ak svojih prevoda ili urađenu neku mini seriju, ili 30-ak editovanih tuđih prevoda, može da piše, a ostali mogu samo da skidaju i čitaju.

A otvoriti samo jednu Forum Grupu za predloge serija, pa tu neka piše ko šta hoće. Tu postovi mogu da se pojave nakon 24h (ako su od nepoznatih članova), tek ako ih moderatori odobre. A članovima koji ne pripadaju I kategoriji zabraniti slanje PM-a i da vide e-mail drugih članova. Samo ne znam da li je ovo tehnički izvodljivo  8)

Preterao sam, a?  ;D
K'o da sam u rodu sa Ugo Čavesom.


P.S. Ovo je otišlo previše u off topic (i ja sam tu kriv), možda bolje da se otvori nova tema sa predlozima za unapređenje ili dalji rad sajta, a da se Scrubs očisti od nepotrebnih postova?
« Zadnja izmjena: 24.08.2008. 18:40:19 slowrun »

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #52 : 24.08.2008. 18:46:30 »
Da ne citiram, slažem se s ovim prijedlogom slowruna, mislim da bi to bilo dobro... A i ovo za pročišćavanje teme..  ;D ;D ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Scrubs
« Odgovor #53 : 24.08.2008. 20:17:58 »
P.S. Ovo je otišlo previše u off topic (i ja sam tu kriv), možda bolje da se otvori nova tema sa predlozima za unapređenje ili dalji rad sajta, a da se Scrubs očisti od nepotrebnih postova?

naprotiv ovo bi trebalo ostati vidljivo makar ovdje, da se ne bi svi čudili ko pura glisti.


Da, ali se i dalje svako može registrovati. I nije uopšte problem u DL-u prevoda pa da se on ograniči samo na registrovane članove, već u blaćenju i smaranju prevodilaca na forumu, na PM i na mail. Po meni je cilj da što više ljudi može da skine prevode, a da pri tome ne može da pita "kada će sledeći?".

moj prijedlog bi bio da se ukinu mail adrese tipa yahoo, hotmail, gmail... i prihvaćaju adrese samo naših
IP-ova, t-com, iskon iz hrvatske i ostalih u drugim državama, pa neće moći mijenjati identitet svaki put kad odlete.
a što se tiče skidanja novi članovi bi bili ograničeni u skidanju. Ne bih im ukidao prava na forumu već bi se prava smanjila na broju skinutih titlova dnevno/tjedno.

trenutno ima 1800 članova, već sam pisao da ih je na prošlom forumu bilo preko 8000. e kad bi od tih 8000 pet posto njih dnevno napisalo jedan post to bi nam Šimac ispalio na živce.
već je ionako na rubu živaca  8)

i uveo bih pozivnice za skidanje prijevoda, odnosno neki probni rok...

Možda je bolja varijanta da samo prevodioci i sigurni članovi - članovi sa preporukom mogu da pišu po forumu, pa ko ima 10-ak svojih prevoda ili urađenu neku mini seriju, ili 30-ak editovanih tuđih prevoda, može da piše, a ostali mogu samo da skidaju i čitaju.

ali da ti prijevodi liče na nešto, i da se uvedu pravila, a ne da prijevodi budu bez muškog ženskog roda, sve "č"...

padaju mi na pamet još neke ideje ali trenutno mi se čini i da je ovo malo previše.  :-X

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #54 : 24.08.2008. 20:29:01 »
trenutno ima 1800 članova, već sam pisao da ih je na prošlom forumu bilo preko 8000. e kad bi od tih 8000 pet posto njih dnevno napisalo jedan post to bi nam Šimac ispalio na živce.
već je ionako na rubu živaca  8)

Tako je ;)

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #55 : 24.08.2008. 20:31:44 »
Ja dobrovoljno prijavljujem DD-a za kontrolora (nova titula). Malo da se čovjek iživi zbog svega, zaslužio je...  ;D ;D ;)
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Scrubs
« Odgovor #56 : 24.08.2008. 20:38:27 »
Ili da glavni šef sajta (ne znam ko je to, ali uvek je jedan na vrhu) fino uzme svoju bracu admine i modere, pa onda ko Wyatt Earp sa svojom bracom na ovom forumu zavede red ko u Dodge Cityu. Raspicka forum ko budala novine i onda ko kad reinstaliraš windows, ocisti ga od virusa i gamadi, pa posle sredi pozivnice za tih 200 (u vrh glave 300) ljudi koji rade prevode, a pritom i imaju pojma o serijama uopšte. :\) :\) :\)

simac

  • Gost
Odg: Scrubs
« Odgovor #57 : 24.08.2008. 20:41:19 »
Ili da glavni šef sajta (ne znam ko je to, ali uvek je jedan na vrhu) fino uzme svoju bracu admine i modere, pa onda ko Wyatt Earp sa svojom bracom na ovom forumu zavede red ko u Dodge Cityu. Raspicka forum ko budala novine i onda ko kad reinstaliraš windows, ocisti ga od virusa i gamadi, pa posle sredi pozivnice za tih 200 (u vrh glave 300) ljudi koji rade prevode, a pritom i imaju pojma o serijama uopšte. :\) :\) :\)

Tako je, vidicemo ako Snyder mrdne sta, neda mu se... ;D

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #58 : 24.08.2008. 21:55:13 »
Oceli biti sto od ove price,da nije dogovor u prazno  ;D

Slazem se sa vecinom postova,trebalo bi uvesti neka nova pravila biti stroziji ! Za samo jedan dan u prosjeku trojica traze prevode! to jeste ne citaju pravila!!! Sramota  >:( Moze se tolerisati pitanje kada ce biti prevodi,a oni ga AJ PREVEDIMI Ja bi ga licno ciglom gadja  >:(
Pa mi smo STOKA,takav nam je mentalitet daj prst a on oce saku!
Neka me neko ispravi ako sam nesto pogrijesio!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Scrubs
« Odgovor #59 : 24.08.2008. 22:00:07 »
Oceli biti sto od ove price,da nije dogovor u prazno  ;D

Slazem se sa vecinom postova,trebalo bi uvesti neka nova pravila biti stroziji ! Za samo jedan dan u prosjeku trojica traze prevode! to jeste ne citaju pravila!!! Sramota  >:( Moze se tolerisati pitanje kada ce biti prevodi,a oni ga AJ PREVEDIMI Ja bi ga licno ciglom gadja  >:(
Pa mi smo STOKA,takav nam je mentalitet daj prst a on oce saku!
Neka me neko ispravi ako sam nesto pogrijesio!

Stoka Stoka, mi smo Stoka
koja nema kraja, kraja.
Partizan, Partizan, to je nas san
Koji nikad nije sam, nije sam...

Tags: