Autor Tema: Predlažite za unapređenje sajta!  (Posjeta: 297312 )

0 članova i 4 gostiju pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1350 : 06.03.2015. 16:01:46 »
Ja bih volio da mogu obilježavati epizode pogledanim da znam dokle sam stigao sa kojom serijom.
Volio bih i da mogu dodavati filmove u watchlistu da lakše znam šta bih mogao sljedeće pogledati kad mi se gleda film. Znam da to ima na imdb ali
ali meni je PO puno više od samo stranice za skidanje titlova. Dođe mi kao polazna stanica

Eto :)

Offline Gliša

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1351 : 06.03.2015. 19:53:11 »
Prijedlog je da se u opis serije među linkove doda i ovaj site

 http://graphtv.kevinformatics.com/


Dobro bi došlo, koristi kod izbora serije za gledanje

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1352 : 24.03.2015. 21:54:17 »
Povećan je broj favorita na 100 za članove, donatori i članovi plus imaju 200 mjesta, prevoditeljske grupe još malo više.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1353 : 04.04.2015. 20:29:44 »
Redovno primetim kako neko nekoga spominje u postovima ali na kraju ispadne da taj spomenuti to nije video ili na vreme ili uopšte. Predlažem da se doda ovaj mod kako bi se to izbeglo. :)

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3860

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1354 : 10.04.2015. 18:08:07 »
Predlazem da se doda ako je moguce , da postoji mogucnost da se ukloni neka tema koju recimo neces da pratis vise  iz "novi odgovori na vase postove"
Cycling 4 life

Offline dakyorlando

  • Who ya gonna call?
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2703
  • Spol: Muški
  • I ain't afraid of no goatse.
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1355 : 10.04.2015. 23:22:46 »
Predlazem da se doda ako je moguce , da postoji mogucnost da se ukloni neka tema koju recimo neces da pratis vise  iz "novi odgovori na vase postove"

Pozdravljam ovo. smileyNO1

I’m going where the sun keeps shining through the pouring rain
Going where the weather suits my clothes
Banking off of the northeast winds
Sailing on a summer breeze
And skipping over the ocean like a stone...

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1356 : 11.04.2015. 22:24:06 »
To sam i ja bio predlozio pre nekih 2 meseca.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1357 : 11.04.2015. 22:38:41 »
I odgovor je isti i dalje, ne možemo mi to mijenjati. Ako SimpleMachines to napravi radiće i kod nas. Forum je gotovo rješenje firme SMF i mi ga koristimo takvog, bez mijenjanja.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1358 : 11.04.2015. 23:18:29 »
Moj novi predlog je da neko pročita moj prethodni post.  cry1

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1359 : 11.04.2015. 23:30:44 »
A tebe često spominju u postovima? I često ti to promakne?
 ;D

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1360 : 12.04.2015. 00:08:23 »
Onda je phpbb forum resenje  :P
Cycling 4 life

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1361 : 12.04.2015. 09:37:16 »
Onda je phpbb forum resenje  :P

Možda bolje vbulletin  rofl

A tebe često spominju u postovima? I često ti to promakne?
 ;D
Moguće, ne znam da li me često spominju. Uz ovu opciju bih znao to bolje.  rofl
Fazon je što posećujem samo teme u kojima odgovaram a to je desetak serija koje pratim, informacije o trackerima i tako to i onaj deo naš(al ovde sve čitam). Pa ovo mnogo bolje. :)

Offline darijozgb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1362 : 03.07.2015. 16:41:18 »
Postovani prevoditelji,

doista sam vam neizmjerno zahvalan na vasem trudu i vremenu koje posvecujete radu na prijevodima!!!

Na zalost, imam primjedbu,
ako pocnete prevoditi neku seriju, ako prevedete prvu sezonu, onda prevedite i sve ostale.
Ako pocnete prevoditi sestu sezonu neke serije (primjer je justified) onda prevedite sve epizode a ne samo prve tri.

Da....ZNAM....da je vasa dobra volja taj prijevod, to mi je jasno....ali, bez obzira sto covjek radi, bilo to placen rad ili volonterski, treba da ga radi kako treba ili nikako.

Eto, moj prijedlog je slijedeci, ako neki prevoditelj pocne prevoditi seriju, odnosno, sezonu....onda neka i dovrsi svoj posao do kraja, samo to.


Vjecito zahvalan na vasem radu,
Darijo

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1363 : 03.07.2015. 16:42:49 »
Napisao si jednom, dovoljno je.
Mrzim lopatare i limune

Offline darijozgb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1364 : 03.07.2015. 16:51:37 »
Napisao si jednom, dovoljno je.

Oprosti, nije namjerno, kada sam kliknuo da postam prvi put, stranica mi je javila da je doslo do greske i da post nije objavljen. Zbog toga sam postao, nakon toga, i ovdje.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1365 : 03.07.2015. 16:57:41 »
Po stoti put... Prevoditelji imaju svoj život, svoje obaveze. Ne zanima nas zašto je netko prestao prevoditi, zahvalni smo na onome što je do tada uradio za ovaj sajt.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline darijozgb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1366 : 03.07.2015. 17:14:58 »
Po stoti put... Prevoditelji imaju svoj život, svoje obaveze. Ne zanima nas zašto je netko prestao prevoditi, zahvalni smo na onome što je do tada uradio za ovaj sajt.

Negdje si u mojoj poruci vidio nezahvalnost ili, mozda, nepristojnost??? Ako bolje pogledas, pored mog nicka stoji "novi clan", sto znaci da sam se danas registrirao....ili mislis da sam nakon registracije trebao procitati cijeli forum, da vidim da li mozda objavljujem nesto sto je vec objavljeno 99 puta???

Cemu tvoja drskost? Bio sam pristojan i zbilja jesam zahvalan za sav rad koji su napravili....ali da, mislim da se i svaki zapoceti posao treba i dovrsiti, to sto se ti ne spazes sa mnom, bio ti administrator ili ne, to nije moj problem....ali to sto je vec, kako si sam rekao, ovo sto sam ja napisao, napisalo 99 ljudi, mislim da bi to mogao biti problem....onako, mali....nebitan.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1367 : 03.07.2015. 17:23:17 »
Budući da si novi član i da si se danas registrirao onda si morao pročitati Pravilnik ovog sajta i složiti se s njim da bi uopće postao član. Dakle složio si se da ćeš poštovati sve stavke tog Pravilnika. Da imaš imalo mudrosti onda bi shvatio da, ne da nisam bio drzak, već da sam bio previše pristojan prema tebi... I još uvijek sam pristojan, jer tu tvoju konstataciju da sam drzak nitko normalan ne može izvući iz mog odgovora tebi...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1368 : 03.07.2015. 18:21:47 »
Citat:
mislim da se i svaki zapoceti posao treba i dovrsiti, to sto se ti ne spazes sa mnom, bio ti administrator ili ne, to nije moj problem....ali to sto je vec, kako si sam rekao, ovo sto sam ja napisao, napisalo 99 ljudi, mislim da bi to mogao biti problem....onako, mali....nebitan.

nitko ovdje nije nikom ništa dužan prevesti. nikad.

plaćajte si dodatne kanale na TV-u ili upišite tečaj stranih jezika pa nećete imati problema.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1369 : 03.07.2015. 18:57:38 »
Po stoti put... Prevoditelji imaju svoj život, svoje obaveze. Ne zanima nas zašto je netko prestao prevoditi, zahvalni smo na onome što je do tada uradio za ovaj sajt.

Negdje si u mojoj poruci vidio nezahvalnost ili, mozda, nepristojnost??? Ako bolje pogledas, pored mog nicka stoji "novi clan", sto znaci da sam se danas registrirao....ili mislis da sam nakon registracije trebao procitati cijeli forum, da vidim da li mozda objavljujem nesto sto je vec objavljeno 99 puta???

Cemu tvoja drskost? Bio sam pristojan i zbilja jesam zahvalan za sav rad koji su napravili....ali da, mislim da se i svaki zapoceti posao treba i dovrsiti, to sto se ti ne spazes sa mnom, bio ti administrator ili ne, to nije moj problem....ali to sto je vec, kako si sam rekao, ovo sto sam ja napisao, napisalo 99 ljudi, mislim da bi to mogao biti problem....onako, mali....nebitan.
Nije to nikakva drskost već ti pokušava objasniti kako 99% prevoditelja prevodi besplatno. To im je hobi, i oni imaju svoj život sa strane, posao, obitelj. Shvaćam što ti želiš reći, a to je da ako netko započne, da mora završiti što je započeo, ali stvar je u tome da TI moraš gledati iz njihove pozicije, a ne oni iz tvoje jer su oni ti koje prevode. Oni nisu obavezni jer im to nije stvarni posao već hobi. Imate toliko toga prevedenoga i opet se gnjavi prevoditelje zato što takav mizeran postotak od serija nije preveden do kraja. Polako, duboke udahnite i zahvalite uopće što netko prevodi.

I pridruži se forumu, gledaj, raspravljaj, možda i počneš prevoditi  ;)

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1370 : 03.07.2015. 21:14:32 »
Eto, moj prijedlog je slijedeci, ako neki prevoditelj pocne prevoditi seriju, odnosno, sezonu....onda neka i dovrsi svoj posao do kraja, samo to.

A kakva bi po tebi trebala biti kazna za "neradnike"?

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1371 : 03.07.2015. 23:27:14 »
A kakva bi po tebi trebala biti kazna za "neradnike"?

Možda k....m u čelo?


Odakle samo ispadaju da mi je znati.

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1372 : 04.07.2015. 14:11:54 »
Đe nestade opcija "like"? Ne pitam kao predlog, nego da ne ponavljam prethodne postove.


Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1373 : 04.07.2015. 15:55:06 »
Mislilo se prvo da možda usporuje forum pa je maknuta na jedan dan i onda je fala bogu tako ostalo za stalno  :P drinks drinks

Offline Cakana

  • Ober Steinbrecher
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 866
  • Spol: Ženski
  • Plakala sam kad je pala Sekuritatea :'(
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1374 : 04.07.2015. 16:00:38 »
Aha, zato je forum štekao... ništa, onda se vraćamo citiranju i čuvenom "+1"  ;D

Po stoti put... Prevoditelji imaju svoj život, svoje obaveze. Ne zanima nas zašto je netko prestao prevoditi, zahvalni smo na onome što je do tada uradio za ovaj sajt.
+1
Citat:
mislim da se i svaki zapoceti posao treba i dovrsiti, to sto se ti ne spazes sa mnom, bio ti administrator ili ne, to nije moj problem....ali to sto je vec, kako si sam rekao, ovo sto sam ja napisao, napisalo 99 ljudi, mislim da bi to mogao biti problem....onako, mali....nebitan.

nitko ovdje nije nikom ništa dužan prevesti. nikad.

plaćajte si dodatne kanale na TV-u ili upišite tečaj stranih jezika pa nećete imati problema.

+1
Po stoti put... Prevoditelji imaju svoj život, svoje obaveze. Ne zanima nas zašto je netko prestao prevoditi, zahvalni smo na onome što je do tada uradio za ovaj sajt.

Negdje si u mojoj poruci vidio nezahvalnost ili, mozda, nepristojnost??? Ako bolje pogledas, pored mog nicka stoji "novi clan", sto znaci da sam se danas registrirao....ili mislis da sam nakon registracije trebao procitati cijeli forum, da vidim da li mozda objavljujem nesto sto je vec objavljeno 99 puta???

Cemu tvoja drskost? Bio sam pristojan i zbilja jesam zahvalan za sav rad koji su napravili....ali da, mislim da se i svaki zapoceti posao treba i dovrsiti, to sto se ti ne spazes sa mnom, bio ti administrator ili ne, to nije moj problem....ali to sto je vec, kako si sam rekao, ovo sto sam ja napisao, napisalo 99 ljudi, mislim da bi to mogao biti problem....onako, mali....nebitan.
Nije to nikakva drskost već ti pokušava objasniti kako 99% prevoditelja prevodi besplatno. To im je hobi, i oni imaju svoj život sa strane, posao, obitelj. Shvaćam što ti želiš reći, a to je da ako netko započne, da mora završiti što je započeo, ali stvar je u tome da TI moraš gledati iz njihove pozicije, a ne oni iz tvoje jer su oni ti koje prevode. Oni nisu obavezni jer im to nije stvarni posao već hobi. Imate toliko toga prevedenoga i opet se gnjavi prevoditelje zato što takav mizeran postotak od serija nije preveden do kraja. Polako, duboke udahnite i zahvalite uopće što netko prevodi.

I pridruži se forumu, gledaj, raspravljaj, možda i počneš prevoditi  ;)
+1

Eto, moj prijedlog je slijedeci, ako neki prevoditelj pocne prevoditi seriju, odnosno, sezonu....onda neka i dovrsi svoj posao do kraja, samo to.

A kakva bi po tebi trebala biti kazna za "neradnike"?
+1
A kakva bi po tebi trebala biti kazna za "neradnike"?

Možda k....m u čelo?


Odakle samo ispadaju da mi je znati.
+1


 ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1375 : 04.07.2015. 16:16:15 »
ne kažem da je već da se mislilo da zato šteka

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1376 : 04.07.2015. 20:23:50 »
Ja bih tu pre stavio ovaj dodatak.

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3898

Bolje tako nego ajax da bude onaj. :)

Offline ameo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 95
  • Spol: Muški
  • I can't count the reasons I should stay.
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1377 : 13.07.2015. 19:41:56 »
Na zalost, imam primjedbu,
ako pocnete prevoditi neku seriju, ako prevedete prvu sezonu, onda prevedite i sve ostale.
Eto, moj prijedlog je slijedeci, ako neki prevoditelj pocne prevoditi seriju, odnosno, sezonu....onda neka i dovrsi svoj posao do kraja, samo to.

Lol, ajd, sezonu još nekako mogu i razumjet, al ovaj dio o svim ostalim sezonama.  :facepalm
Netko tko je počeo prevodi 1. sezonu CSI-a, još i danas bi valjda trebao štancat prijevode po tome.  ;D

Zamisli samo ovo - pa valjda i prevoditelji imaju pravo odustati iz
bilo kojeg razloga, pogotovo ako se serija pokvari i ne žele ju više gledati.  thumb-down

⋆"Preklinjem te pet kuna, bako!
- Ma tko te rodi pohlepnog tako?"⋆



:volim
Titlovi se nisu postavili

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1378 : 22.07.2015. 12:58:38 »
Nije bas adekvatna tema da postavim ovo pitanje posto mi je namera da bude na forumu ovaj moj predlog.
Da li bi vam se svidela ideja da bude posebana pod grupa medju filmovima za balkansku kinemotografiju?Filmovi SFRJ i posle raspada ali svi da budu na jednom mestu da se nedele.
Znaci isto kao sto se otvara tema za strane filmove tako da bude za nase filmove pa da postoji baza istih. Mozda za serije takodje ali nismo tu bili nikada jaki bas sem humoristicnih.

Offline perapanj

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
Odg: Predlažite za unapređenje sajta!
« Odgovor #1379 : 28.07.2015. 22:17:51 »
Bila bi zgodna opcija u profilu za ne primanja PP-ova. Za nas manje druželjubive.
Nešto tipa, da se mogu blokirati sve dolazne poruke, osim recimo od administracije.

Tags: Marker