Razno > Prijedlozi i kritike

Predlažite za unapređenje sajta!

<< < (3/293) > >>

mikibg:

--- Citat: Goya - 25.08.2008. 15:16:40 ---Ljudi mislim da ovo postaje problem "drzave",kako istrijebit nekulturnu gamad i nacerati ljude za ime boga da pocnu citat pravila! Da nam se ne ponovi slucaj 2pac-xxx to jeste vrijedjanja prevoditelja i razne stvari koji bi prestavljali opasnost po ovome sajtu da opstane u normali!
Nadam se da se cijenjeni administrator mikibg slaze sa ovom otvorenom temom :\) Da nebismo se trpali postova u postojecoj temi Scrubs, vec otvoriti novu temu i razmatrati ovaj problem :)

pejafor3 ne zaboravi nesto i da zaslacimo  ;D

--- Kraj citata ---


Nije potrebno to cenjeni, ne znam cemu to? Slobodno vi udarite po ovoj temi, predlozima i tako,
sve sto vam padne na pamet da se ne ponovi opet ovakav slucaj. Sve zavisi od programera koje
ce novine ubaciti, a koje ne, nadam se da cita i prati sada sve ovo.

   Pozdrav svima!

EROS:
Ne znam da l' je ovaj moj predlog malko pretenciozan i u okviru tehnickih mogucnosti, ali ne bi bilo loše da na forumu bude malo muzike. Veci je doživljaj da dok si ulogovan u pozadini pici neka ''zika, ali da to ne budu 2pac, Eminem, Ceca, vec neki evergrin tipa Santana, Gipsy Kings, Joe Cocker, Azra, Dugmici, Gibonni,...  ;) ;D
Ima li za ovo kakve šanse? Imamo li kakvog opasnog DJ-a na forumu? ??? ???
Ko je "ZA"?  :\) ???

simac:
Hehe ja san o tome razmislja, al svatija san da
je bolje da ti u pozadini (svog kompa) upalis nesto sta volis :)

krbo:
'oću rezervacije !

do tada ništa ozbiljno ne prevodim !


radrad:

--- Citat: Šimac - 25.08.2008. 21:47:13 ---Hehe ja san o tome razmislja, al svatija san da
je bolje da ti u pozadini (svog kompa) upalis nesto sta volis :)

--- Kraj citata ---

HAHAHAHAHAHAHAHA

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju