Općenito > Općenito

Obavezno imenovanje naziva ripa kod uploada

(1/3) > >>

zkarlov:
Ima dosta novih članova koji izgleda ne znaju za ovo, a pošto ne čitaju puno po forumu ja ću još jednom naglasiti da će se svi titlovi u čijem nazivu ne bude naglašeno za koji je r*p brisati. Ovo se naravno odnosi na sinhronizacije već postojećeg titla.
A oni koji budu izbrisali ime originalnog prevoditelja i stavili svoje kazniti.

bokiroki:

--- Citat: zkarlov - 20.07.2010. 10:09:53 ---Ima dosta novih članova koji izgleda ne znaju za ovo, a pošto ne čitaju puno po forumu ja ću još jednom naglasiti da će se svi titlovi u čijem nazivu ne bude naglašeno za koji je r*p brisati. Ovo se naravno odnosi na sinhronizacije već postojećeg titla.
A oni koji budu izbrisali ime originalnog prevoditelja i stavili svoje kazniti.


--- Kraj citata ---

Jel mislis na ovo npr. HDTV XviD-FQM  ?

zkarlov:
Da, ali se to ne odnosi na titlove koji su prvi put postavljeni, iako bi to isto trebalo biti poželjno.
Mislim na one koji su stavljeni kao sinhronizacija postojećeg titla a nije navedeno za koju verziju.
Kakva korist onda od te sinhronizacije kad se ne zna za koju verziju je titl?

DJOXXXA:
Šta da se radi ukoliko je starija serija, pa naziv serije nema naziv ripa, već samo stoji recimo 1x01 - Pilot?

zkarlov:
Rekao sam da se ovo odnosi samo na titlove koji su sinhronizacija već postojećeg titla.
Ako si preveo nešto po prvi put, a nema naziva ripa to možeš slobodno staviti na upload.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju