Autor Tema: Louie  (Posjeta: 28682 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Louie
« Odgovor #120 : 09.05.2015. 10:36:55 »
ali prejaka mu je fora sa pcelama, haahaahahhaahha! a snovi sa zecevima (inland empire) lol, ako mi se nije ucinjelo da i on umire od smijeha dok je guzio jednog, znaci kako se coek posere na konkurenciju svakom epizodom... bruka. i naravno doktor. 'pa pogledajte je' -gledam je. Bogotac!  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Louie
« Odgovor #121 : 09.05.2015. 18:02:01 »
Ja sam se odvalio od smeha i kad je

Spoiler for Hiden:
uzeo prekrivač pa pokrio ovu preko glave dok ona rida li rida. Car. rofl
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Louie
« Odgovor #122 : 09.05.2015. 20:30:20 »
Doktor je isto bio jak. Ne dopušta Louieu da govori u ime kćeri, samo ga pogleda onim pogledom  rofl a mala počne govoriti što je vidjela. Ma dobro je ona  rofl rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Louie
« Odgovor #123 : 20.05.2015. 03:14:30 »
Pogledana šesta  :)

Dobra, ali najslabija ove sezone. Eh, mogao je Louie kopirati scenu iz filma Down By Law. Još tamo u pol. postaji. Pa to bi bilo zakon  rofl rofl


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Louie
« Odgovor #124 : 26.05.2015. 23:29:21 »
Pogledana sedma  :)

E ovo je bila odlična epizoda. Crkao sam na scene sa vozačem  rofl rofl i cijela ona situacija na aerodromu. Drago mi je da će biti i drugi dio.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Louie
« Odgovor #125 : 08.06.2015. 00:15:33 »
Pogledano finale. Bolja epizoda od prošle. Louie je ove sezone bio dosta mračan na granici apsurda sa jakim crnim humorom. Ovo finale je baš brutalno po tom pitanju. Mala, ali slatka sezona. Nije mi u rangu prve, treće i četvrte, ali je bila jako dobra.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Louie
« Odgovor #126 : 08.06.2015. 09:58:02 »
kakav kraj sezone...  :o ovo samo moze maniti louis ck. kad je onaj lik poceo da ga imitira na nastupu prekinuo sam se. ck je genije koji se jednom radja.  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Nikolin univerzum

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 167
  • Spol: Muški
  • Too many questions. Too many questions.
Odg: Louie
« Odgovor #127 : 08.02.2016. 23:14:36 »
Vidim da je nema u bazi, pa dok neko ne otvori temu da napisem ovde. Izasla je nova Louie-eva serija "Horace and Pete" koju radi zajedno sa Stivom Buscemiem. U glumackoj postavi su i Jessica Lange i Edie Falco.
Za sada su izasle dve epizode, ne znam kako ce ici dalje i da li ce ih biti jos, verovatno da hoce. Serija je vrhunska, humor, sarkazam, atmosfera, muzika, svakodnevne dogodovstine i price prikazane na prilicno tuzan i realan osvrt. Eto, pogledajte, necete se pokajati.
Partizane, Partizane, ti si sve što imam ja, i u sreći, i u bolu srce puno navija.

Offline bianconeriSRB

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 243
  • Spol: Muški
Odg: Louie
« Odgovor #128 : 11.01.2019. 03:55:20 »
Ponovo je gledam, isplakao sam se na scenu u avionu. rofl rofl rofl
Hvala za prevode! :rose: