Serije > O serijama

Beverly Hills 90210

(1/92) > >>

skalice.united:

Opis:
Beverly Hills, 90210, u Hrvatskoj poznat kao Beverly Hills, tinejdžerska je serija koja se prikazivala na FOX televiziji od 4. kolovoza 1990. do 17. svibnja 2000. godine. Serija prati grupu američkih tinejdžera koji žive bogatim, lagodnim životom u kalifornijskom gradiću Beverly Hillsu.
Seriju su kreirali jedan od najpoznatijih američkih producenata Aaron Spelling i scenarist Darren Star. Broj 90210 se odnosi na poštanski broj Beverly Hillsa. Serija je doživjela mnogo glumačkih promjena i bazirala se na tinejdžerskim problemima kao što su alkohol, droga, seks, silovanje, sida i ostali.
Većina je glumaca zadržala popularnost i nakon ukinuća serije, a neki su se pojavili u nastavku koji se emitira u SAD-u od 2008. godine, seriji 90210.

Žanr: tinejdžerska drama

IMDb
Wikipedia

Titlovi

anniani:
Ah... ;D

SKinula sam celu seriju pre par godina i odgledala dve sezone cini mi se.. i od tad mi je stajala na kompu, dok je nisam pre par nedelja narezala i bacila na "jednog dana" gomilu ;D

Nije to vise to, ali da mi je bila glavna preokupacija dok sam bila klinka - jeste :)

Ziledin:

--- Citat: anniani - 27.06.2010. 02:42:13 ---ali da mi je bila glavna preokupacija dok sam bila klinka - jeste :)

--- Kraj citata ---

Ja nisam nešto primetio da si odrasla. ;D

Marco:
Toooooooooo, careeee!  ;D clapp Najzad neko, da se prihvati ove serije.  :)

anniani:

--- Citat: Ziledin - 27.06.2010. 10:20:40 ---Ja nisam nešto primetio da si odrasla. ;D

--- Kraj citata ---

 :) sta ces ..


--- Citat: Marco - 29.06.2010. 21:51:25 ---Toooooooooo, careeee!  ;D clapp Najzad neko, da se prihvati ove serije.  :)

--- Kraj citata ---

Ko se prihvatio?  ;D  :P

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju